ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:30
    Универсални ескадрони игрален филм /п/ (16)
  • 02:50
    Туризъм.бг /п/
  • 04:00
    Днес и утре /п/
  • 04:30
    Бразди /п/
Пълна програма
  • 00:40
    "Ледена смърт" - екшън, криминален, мистъри (САЩ, Канада, Франция, Турция, 2009), режисьор Доминик Сена, в ролите: Кейт Бекинсейл, Гейбриъл Макт, Том Скерит, Шон Дойл, Къламбъс Шорт, Алекс О`Лафлин, Ерин Хайкок, Башар Рахал и др.
  • 02:30
    "Карбовски: Втори план" /п./
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:20
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 00:40
    "Мистър Дийдс" - с уч. на Адам Сандлър, Уинона Райдър, Джон Туртуро, Питър Галахър, Стив Бушеми и др.
  • 02:50
    "Мистериите на Аурора Тийгардън: Неочаквана смърт" - с уч. на Кандис Камерън Бър, Марилу Хенър, Лекса Дойг, Брус Доусън и др. /п/
  • 04:30
    "Завръщане в синята лагуна" - с уч. на Мила Йовович, Брайън Круз, Лиса Пеликан, Ема Джеймс и др. /п/
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:00
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 01:20
    Пътешественици; сезон 1, епизод 4, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 02:10
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 2, криминален, Полша, 2017
  • 02:55
    Забравена; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 03:35
    Заразно зло: Изтребване; екшън, ужаси, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 01:40
    Дивата Европа: Епизод 3
  • 02:35
    Дивата Европа: Епизод 4
  • 03:25
    Тексаски закони: Драма в пустинята
  • 04:15
    Зоополицаите на Хюстън: Трикракият Ахил
Пълна програма
  • 00:35
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 02:45
    "В окото на бурята" (п)
  • 04:00
    Юбилеен концерт на Мая Нешкова
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:40
    "Шерлок: Булка на мрака" - криминална поредица, G, 2016
  • 03:15
    "Големият удар на Боуфингър" - комедия, U, 1999
  • 04:45
    "Нощта на Ина" - късно нощно шоу
  • 05:15
    "Вили Астор чества Фледъл Фесл" - шоу
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 01:30
    Вълчият тотем игрален филм /п/
  • 03:25
    Туристически маршрути /п/
  • 03:55
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 04:55
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 01:40
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:47
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:50
    The HAPPOS Family
  • 01:55
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 00:15
    "Шон от мъртвите" - хорър, комедия (Великобритания, Франция, 2004), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Кейт Ашфийлд, Луси Дейвис и др. [16+]
  • 02:15
    "Стрелата" - сериал, еп.8, 9
  • 04:15
    "Стая на загадките" - хорър, трилър (САЩ, 2017), режисьор Пол Уърник, в ролите: Евън Уилямс, Анабел Стивънсън, Елизабет Хауър, Дан Джей Джонсън и др. [16+]
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, еп.3
Пълна програма
  • 01:15
    "Като на кино" /п./ - предаване за кино
  • 02:15
    "Вдишване" - драма, трилър (САЩ, 2010), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Дърмът Мълроуни, Даян Кругър, Сам Шепърд, Джорди Мойя, Венсан Перез, Розана Аркет и др. [14+]
  • 04:00
    "Идеалният шеф" - трилър, криминален, драма (тв филм, Канада, 2013), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Джейми Лунър, Ашли Легат, Линдън Ашби, Гари Хъдсън и др.
  • 06:00
    "Даяна" - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, Франция, Швеция, Белгия, 2013), режисьор Оливер Хиршбигел, в ролите: Наоми Уотс, Навийн Андрюз, Кас Анвар, Чарлз Едуардс, Джералдин Джеймс и др.
Пълна програма
  • 01:00
    "Кухня" - сериал
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Лигата на джентълмените" - сериал
  • 04:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп. летен специален
  • 02:50
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.92
  • 04:00
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:40
    "Лейър Кейк", криминална драма, Великобритания, 2004; реж. Матю Вон, с Даниъл Крейг, Колм Мийни, Кенет Кранам, Джордж Харис, Джейми Форман, [18+]
  • 02:25
    "Лила и Мо", романтична драма, Франция, 2017; реж. Сара Форестие, със Сара Форестие, Редуан Ариян, Жан-Пиер Лео, Лив Андрен, Никола Вод, [12+]
  • 04:00
    "Воин І, 7 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Лин Одинг, с Андрю Коджи, Оливия Ченг, Киран Бю, Даян Доун, Джейсън Тобин, [18+]
  • 04:50
    "Гомор ІV, 7 еп.", криминална драма, Италия, 2019; реж. Енрико Росати, със Салваторе Еспозито, Кристияна Дел’Ана, Артуро Мусели, Лорис Де Луна, Кристина Донадио, [18+]
Пълна програма
  • 01:15
    "Местни новини", романтична драма, САЩ, 2001; реж. Ласе Халстрьом, с Кевин Спейси, Джулиан Мур, Джуди Денч, Кейт Бланшет, ийт Постлетуейт, [15+]
  • 03:10
    "Кейти се сбогува", драма, САЩ, 2016; реж. Уейн Робъртс, с Оливия Куук, Кристофър Абът, Мирей Инос, Мери Стийнбъргън, Джим Белуши, [18+]
  • 04:40
    "Докладите за Сара и Салем", драма, Палестина, 2018; реж. Муаяд Алайан, с Адееб Сафади, Савин Кречнър, Исай Голан, Маиса Абд Елхади, Ханан Хило, [12+]
  • 05:20
    "Упътване за живот", научно-фантастичен трилър, Австрия, 2017; реж. Рут Мейдър, с Фриц Карл, Катрина Лоренц, Флориан Тайхтмайстер, Николас Ярош, Петра Морце, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 02:30
    TBD
  • 03:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 00:00
    "Неволи в кухнята" - романтична комедия с уч. на Текла Карула Уайд, Мона Сиифрид, Катерина Якоб, Ролф Канис, Михайл Грелин и др. /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Лалета през пролетта" - романтичен филм с уч на Лукас Брайънт, Фиона Гюбелман, Кели Роуан, Айрис Куин и др. /п/
  • 06:30
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 08:40
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3
  • 10:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10
Пълна програма
  • 01:00
    Строежи извън цивилизацията: Експедиция в гората
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Легендарната пирамида
  • 03:00
    Експедиция в непознатото: Изгубеният герой на Америка от Втората световна война
  • 04:00
    Зад обвивките на мумиите: Епизод 2
Пълна програма
  • 01:20
    Оръжията на бъдещето: Незабавно действие
  • 02:10
    Оръжията на бъдещето: Битките на бъдещето
  • 03:00
    Оръжията на бъдещето: Мащабно нападение
  • 03:48
    Как са го направили?: Ванилия/ Котви
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 01:00
    "Последен шанс да видим"
  • 02:00
    "Дъбът - изкуство на оцеляването" - 2 ч.
  • 02:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 03:00
    "Изумителният свят на гравитацията"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 03:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 00:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, състезание, директно
  • 05:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
  • 07:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, шести етап
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Херес, първо състезание
Пълна програма
  • 01:45
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом, първи ден
  • 02:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, седми етап
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, четвърти етап
  • 05:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, шести етап
Пълна програма
  • 01:10
    Наставникът, сезон 2, еп. 1
  • 01:55
    Добре дошли в ада: Хамелеонът, сезон 1, еп. 5
  • 02:40
    Добре дошли в ада: Хамелеонът, сезон 1, еп. 6
  • 03:40
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 7
Пълна програма
  • 01:20
    Immaf World Championships
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 01:20
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Проектът в Пайпстем (Episode 9)
  • 02:05
    Евтин дом на плажа (Series 12): Дилеми на Дофин Айлънд (Episode 3)
  • 02:27
    Евтин дом на плажа (Series 12): Отглеждане на бебе в Оушън Сити (Episode 4)
  • 02:50
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Бюджет срещу късмет (Episode 4)
Пълна програма
  • 01:45
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 12
  • 02:30
    Станция 19 - втори сезон, еп. 1
  • 03:15
    Станция 19 - втори сезон, еп. 2
  • 04:00
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 00:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 14
  • 01:55
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 1
  • 02:40
    Четири жени и едно погребение - шести сезон, еп. 3
  • 03:30
    От местопрестъплението, еп. 21
Пълна програма
  • 01:30
    "Неудържим", екшън - трилър, САЩ, 2010; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Саплий, Кевин Дън, [12+]
  • 03:10
    "Островът", фантастика - трилър, САЩ, 2005; реж. Майкъл Бай, с Юън Макгрегър, Скарлет Йохансон, Джимон Хунсу, Шон Бийн, Стив Бушеми, [15+]
  • 05:50
    "Шоуто на Аманда Сиълс", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Стан Латън, с Аманда Сиълс, [15+]
  • 07:00
    "Крал Артур: Легенда за меча", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Гай Ричи, с Чарли Хънам, Джуд Лоу, Астрид Бергес-Фрисби, Джимон Хунсу, Ерик Бана, [15+]
Пълна програма
  • 01:10
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 1
  • 02:10
    Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 1
  • 03:10
    Тайната война, сезон 1, еп. 6
  • 04:05
    Забранена история, сезон 5, еп. 3
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 01:50
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 02:45
    Планинари: Да покориш планината
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
Пълна програма
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 59 еп.
  • 02:30
    24-ри кадъра - тв поредица
  • 03:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 13 еп.
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 01:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
  • 02:45
    "Кипър"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Парчета от реалността"
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 01:20
    "Заклинателят: Господство" - игрален филм със Стелан Скарсгард, Габриел Ман.
  • 03:15
    "Семейство Флодер" - игрален филм с Нелли Фрейда, Хууб Стапел.
  • 05:05
    "Рефлекс на убиец" - екшън с Фред Уилямсън, Бо Свенсън.
  • 06:35
    "В близък план - Костенурките нинджа: На светло"
Пълна програма
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    MTV Световна сцена
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 03:45
    MTV Unplugged: Elton John
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:00
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 5
  • 01:50
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 6
  • 02:45
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 3
  • 03:35
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Аполо 8: Мисията, която промени света, еп. 1
  • 01:55
    Изследовател, еп. 9
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 4
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    Гигантите на океана, еп. 1
  • 01:50
    Човекът и дивата природа, еп. 3
  • 02:35
    Китове от дълбините, еп. 1
  • 03:20
    Обединени американски акули, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Аугсбург - РБ Лайпциг, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:40
    Филм "Любов в големия град 2"
  • 02:15
    Филм "Особености нта националия лов"
  • 03:50
    Филм "Щастливка си, Женка!"
  • 06:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 01:15
    "Победи звездата" - шоу
  • 03:20
    "Crash Games - Всяко падане се брои" - шоу
  • 05:15
    "Чук, чук" - ужаси / трилър, U, 2015
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 00:55
    "Нинджа бойци Германия" - шоу
  • 02:40
    "Хотел Фершмитц - Пошушни на ухото, готови, бум! " - комедийно шоу
  • 03:30
    "Шмитц и семейство" - комедийно шоу
  • 04:00
    "Може ли той това? (3/6)" - Крис Тол шоу
Пълна програма
  • 01:45
    "Гении и злодеи. Жан-Пол Сартр"
  • 02:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 03:00
    Вести
  • 03:25
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:05
    "Код: Не вярвай на крадец" - трилър, U, 2009
  • 02:55
    "Транспортер" - екшън филм, Франция, 2002
  • 04:25
    "Механикът" - екшън филм, U, 2005
  • 05:40
    "Снимки на жени" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 01:30
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение /
  • 03:15
    "Изгнаници клети"
  • 03:45
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 01:15
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 00:10
    Последната целувка - игрален филм
  • 02:30
    60 минути - предаване на Телемедиа - повторение
  • 03:30
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа /п/
  • 04:00
    Легенда 17 - игрален филм
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 00:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Виани и Алън
  • 02:00
    Чудовищата в мен: Коледа в болницата
  • 02:48
    Чудовищата в мен: Нападението от Западен Нил!
  • 03:36
    Чудовищата в мен: Заплаха в задния ми двор
Пълна програма
  • 01:30
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
  • 02:00
    JAM - еп.2
  • 02:30
    WWF: Защитени видове - тис в Странджа
  • 03:00
    WWF - Клек във Витоша
Пълна програма
  • 01:30
    Спасители на имущество (Series 7): Къща в Крисчънсбърг (Episode 11)
  • 02:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Извън полезрението (Episode 9)
  • 02:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Крайбрежно великолепие (Episode 10)
  • 03:00
    Строителство със стара дървесина (Series 1): Превръщане на контейнер за транспортиране в преносима къща от стара дървесина (Episode 6)
Пълна програма
  • 01:30
    Спасители на имущество (Series 7): Къща в Крисчънсбърг (Episode 11)
  • 02:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Извън полезрението (Episode 9)
  • 02:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Крайбрежно великолепие (Episode 10)
  • 03:00
    Строителство със стара дървесина (Series 1): Превръщане на контейнер за транспортиране в преносима къща от стара дървесина (Episode 6)
Пълна програма
  • 01:55
    Американски гангстер, САЩ, криминален/драма/гангстерски, 2007
  • 04:25
    Мумията, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 1999
  • 06:25
    Събудих се на 30, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2004
  • 08:00
    Аз, ти и Дюпри, САЩ, комедия/романтичен, 2006
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 49 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Красимир Куцупаров" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си лъмбърсексуален?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Залдапа" - I еп., документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    Рецепти от Тоскана с Микела Киапа - кулинарно предаване, еп. 1
  • 02:00
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 25
  • 02:25
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 26
  • 02:50
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 00:19
    Дред Екшън, Фантастика 2012
  • 01:51
    Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009
  • 04:24
    Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
  • 04:54
    Истинският Люин Дейвис Драма, Музикален 2013
Пълна програма
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 07:00
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 12:50
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:55
    "Професионалисти по кучетата" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:20
    Мъж търси жена - трети сезон, еп. 4
  • 01:50
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 22
  • 02:35
    Американците - четвърти сезон, еп. 3
  • 03:25
    Американците - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 00:30
    "Грехове и тайни" - 17 и 18 еп.
  • 02:10
    "Прелюбодейци" - 14 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 6 еп.
  • 03:25
    "Гласът на серийния убиец" - 7 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 01:35
    Водный мир
  • 02:05
    Поплавочный практикум
  • 02:35
    По рекам России
  • 03:00
    Рыбалка сегодня XL
Пълна програма
  • 00:10
    "Господари на нощта" - криминална драма с уч. на Хоакин Финикс, Марк Уолбърг, Робърт Дювал, Ева Мендес, Тони Мусанте, Мони Мошонов, Алекс Видов и др. /п/
  • 06:10
    "Актьорско студио" - токшоу
  • 07:10
    "Пеещото кутре" - семеен филм с уч. на Джед Рийс, Джордж Нюбърн, Том Евърет Скот, Кейтлин Махер, Дейвид Делуис, Джон Раценбергер и др. /п/
  • 09:30
    "Кучето, което спаси Хелоуин" - семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Ланс Хенриксен и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Cuff Me If You Can: Shady Ladies' Man
  • 02:30
    Kidnap and Rescue: Project Child Save
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Portrait of an Operator
  • 04:00
    Extreme Engineering: Malaysia Smart Tunnel
Пълна програма
  • 01:45
    Голямата хапка на Гай (Series 16): Пикантен комфорт (Episode 3)
  • 02:07
    Голямата хапка на Гай (Series 16): Пушена южняшка яхния (Episode 5)
  • 02:30
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 8): Свежи акценти от фермата (Episode 5)
  • 03:15
    Пребори Боби Флей (Series 13): Готвачите нямат спирачки (Episode 9)
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 00:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, състезание, директно
  • 05:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
  • 07:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, шести етап
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Херес, първо състезание
Пълна програма
  • 01:30
    "Неудържим", екшън - трилър, САЩ, 2010; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Саплий, Кевин Дън, [12+]
  • 03:10
    "Островът", фантастика - трилър, САЩ, 2005; реж. Майкъл Бай, с Юън Макгрегър, Скарлет Йохансон, Джимон Хунсу, Шон Бийн, Стив Бушеми, [15+]
  • 05:50
    "Шоуто на Аманда Сиълс", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Стан Латън, с Аманда Сиълс, [15+]
  • 07:00
    "Крал Артур: Легенда за меча", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Гай Ричи, с Чарли Хънам, Джуд Лоу, Астрид Бергес-Фрисби, Джимон Хунсу, Ерик Бана, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 01:30
    Trulli Tales
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 00:00
    Убийства на деца в Атланта
  • 03:00
    Последна вечер в...: Това е брат ми
  • 03:45
    90-те: най-смъртоносното десетилетие: Самотната звезда
  • 04:30
    Спорни убийства: Отчаяната дъщеря
Пълна програма
  • 01:30
    Football Stars: Karim Benzema
  • 02:00
    The Burning Issue: Football
  • 02:30
    Fight Stars: Ben Askren
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Petra Kvitova
Пълна програма
  • 01:30
    Wardens
  • 01:50
    Wardens
  • 02:15
    Wardens
  • 02:35
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 01:50
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 02:45
    Планинари: Да покориш планината
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
Пълна програма
  • 01:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 4
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 2
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 10
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 2
Пълна програма
  • 00:40
    "Ледена смърт" - екшън, криминален, мистъри (САЩ, Канада, Франция, Турция, 2009), режисьор Доминик Сена, в ролите: Кейт Бекинсейл, Гейбриъл Макт, Том Скерит, Шон Дойл, Къламбъс Шорт, Алекс О`Лафлин, Ерин Хайкок, Башар Рахал и др.
  • 02:30
    "Карбовски: Втори план" /п./
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:20
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:05
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 6, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 02:05
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 9, екшън, приключенски, САЩ
  • 03:05
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ
  • 03:50
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ
Пълна програма
  • 01:45
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 12, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 02:45
    Нощна смяна; сезон 2, епизод 9, драма, САЩ, 2015
  • 03:25
    Нощна смяна; сезон 2, епизод 10, драма, САЩ, 2015
  • 04:05
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 01:00
    Лудото ми бивше гадже: Скрити камери
  • 01:55
    Чудовището в семейството ми: Джон Уейн Гейси
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Мечтаейки за убийство
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Информаторът
Пълна програма
  • 01:45
    Тъмната страна
  • 03:35
    Черни небеса
  • 06:45
    Космически шимпанзета 2
  • 08:20
    Поглед от върха
Пълна програма
  • 00:40
    Светлана Ходченкова, Вилле Хаапасало, Михаил Ефремов, Леонид Ярмольник в фильме "Любовь в большом городе - 2" (16+)
  • 02:15
    Алексей Булдаков, Виктор Бычков, Семён Стругачёв, Вилле Хаапасало в фильме "Особенности национальной охоты" (16+)
  • 03:50
    Елена Цыплакова в фильме "Счастливая, Женька!" (6+)
  • 06:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Лиза из Сохо
  • 04:00
    Т/с "Главные роли", 2 с
  • 04:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
Пълна програма
  • 01:05
    Эскадрон гусар летучих. Х/ф
  • 03:50
    Дуэль. Х/ф
  • 05:30
    Роман в камне. Испания. Тортоса
  • 06:00
    Утро России. Суббота
Пълна програма
  • 01:30
    Lip Sync Battle
  • 01:55
    Lip Sync Battle
  • 02:20
    Lip Sync Battle
  • 02:45
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 01:46
    Physical Education (18+)
  • 02:07
    Last Sleepover Ever (18+)
  • 02:28
    Corporate Espionage (18+)
  • 02:51
    Give The Gift Of Dick (18+)
Пълна програма
  • 03:30
    Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 06:00
    "Ла Лига: Обзор на сезона по месеци" - документален филм
  • 07:00
    Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - полуфинали (WTA International)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 05:00
    Hip Show
  • 05:20
    Hip Show
  • 05:40
    Hip Show
  • 06:00
    Fighting Rookies 2014
Пълна програма
  • 01:30
    Every Third Thursday
  • 02:00
    Transworld's Skate & Create
  • 03:00
    Firsthand
  • 03:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 01:45
    История на оръжията (Series 1): Силата на разрушението (Episode 6)
  • 02:35
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Началото на края (Episode 9)
  • 03:25
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Операция Овърлорд (Episode 10)
  • 04:10
    Тайните на подземния свят (Series 1): Орденът на убийците (Episode 3)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 04:30
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 05:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 01:00
    Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
  • 01:55
    Steve Lehman trio - Zinc Club, New York
  • 02:50
    Esbjorn Svensson Trio - Nalen, Stockholm
  • 04:30
    Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Септември - Етър, мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 48-и епизод /п/
  • 11:00
    "Сезонът на Левски", обзорно предаване /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Барселона - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Бетис - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Жирона - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:00
    "Ла Лига Проектът 3" - документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Уотфорд, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 37-и епизод /п/
  • 11:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 23-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Убийства на деца в Атланта
  • 03:00
    Последна вечер в...: Това е брат ми
  • 03:45
    90-те: най-смъртоносното десетилетие: Самотната звезда
  • 04:30
    Спорни убийства: Отчаяната дъщеря
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 01:30
    "Всички мои мъже", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Хали Майърс-Шайър, с Рийз Уидърспуун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки, [12+]
  • 03:05
    "Обир със стил", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Зак Браф, с Морган Фрийман, Майкъл Кейн, Алън Аркин, Ан-Маргрет, Джоуи Кинг, [12+]
  • 04:40
    "Роден син", драма, САЩ, 2019; реж. Рашид Джонсън, с Аштън Сандърс, Маргарет Куали, Ник Робинсън, Кики Лейн, Бил Камп, [18+]
  • 05:20
    "Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
Пълна програма
  • 01:30
    "Тенекиена звезда I, 7 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Джилс Баниър, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [18+]
  • 02:20
    "Тенекиена звезда I, 8 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Грант Харви, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [18+]
  • 03:05
    "Тенекиена звезда I, 9 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Крейг Вивейрос, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [18+]
  • 03:55
    "Тенекиена звезда I, 10 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Джилс Баниър, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Сапарева баня - началото на началото / на английски, с български титри (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:30
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:10
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 1, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 01:55
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 2, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 02:40
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 9, САЩ, военен, 2015
  • 03:25
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 10, САЩ, военен, 2015
Пълна програма
  • 00:25
    Търговия с плът, част 2 Трилър САЩ 2005
  • 01:50
    Изгубеният самарянин Екшън Германия 2008
  • 03:15
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
  • 06:50
    Войната в "Роял палас" Комедия, Исторически Франция 2012
Пълна програма
  • 01:00
    Универсален войник 4: Денят на разплатата Екшън, Фантастичен САЩ 2011
  • 02:50
    В лицето на врага Трилър САЩ 2001
  • 04:25
    Бръчки Анимация, Драма Испания 2011
  • 06:45
    Нова Година Драма Великобритания 1989
Пълна програма
  • 01:20
    Софтбол модели Романтичен САЩ 2010
  • 02:40
    Абсентия Ужаси САЩ 2011
  • 04:10
    Бягство от Кандахар Романтичен, Трилър, Военен Великобритания 2009
  • 06:25
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
Пълна програма
  • 00:40
    The First Film
  • 02:30
    Close Up
  • 03:00
    I Knew It Was You: Rediscovering John Cazale
  • 03:45
    Jig
Пълна програма
  • 00:30
    The Source Park
  • 02:00
    Kite Masters 2018
  • 02:30
    Live Recap Asia Talent Cup 2018
  • 03:30
    Live Recap Asia Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 00:45
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Полуфинална среща
  • 02:35
    Gearing Up предаване за скоростни спортове
  • 03:00
    Колоездачна обиколка на Йоркшир обзорна програма
  • 04:00
    Футбол: Финал на световното първенство за юноши под 20 г.
Пълна програма
  • 01:30
    Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:00
    Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:30
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
  • 03:00
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 01:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Япония
  • 03:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 03:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Дарвин
  • 04:50
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание във Великобритания
Пълна програма
  • 05:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:30
    Баскетбол: Евролига Обзор на сезона
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 08:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Грийн Бей
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Рома
  • 03:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Интер
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Колорадо Рапидс - Минесота Юнайтед
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Емполи
Пълна програма
  • 00:10
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Валядолид
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Леванте
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Ейбар
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ла Лига: Шампионът
Пълна програма
  • 01:35
    "Цветен следобед"- избрано от следобедния блок на БСТВ (п)
  • 03:40
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
  • 04:40
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 05:15
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
Пълна програма
  • 01:30
    "ФОМЕНКО ФЕЙК"
  • 02:00
    "ПЕСНЯ ДЛЯ ВАШЕГО СТОЛИКА"
  • 03:00
    Сериал. "МЕНТОВСКИЕ ВОЙНЫ-5" "Другая река" 1-я ч., 2-я ч.
  • 04:45
    "ТРУДНО БЫТЬ БОССОМ"
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 01:45
Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 7
Fox Life 01:45
Д-р Хаус - втори сезон, еп. 14
Viasat Explorer 01:50
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 8
Fox Channel 01:50
11.22.63 - първи сезон, еп. 1
Fox Crime 01:55
"Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Film Plus 02:00
Тенис: Аманда Анисимова - Астра Шарма (Claro Open Colsanitas, Богота; WTA International - финал, повторение)
MAX Sport 4 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
Ring.BG 02:00
Европейски покер тур
Eurosport 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 01:45
"Град на греха: Жена, за която да убиваш" - екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Мартон Чокаш и др. [16+]
FilmBox Extra 01:50
Малки жълти лимони Романтичен Швеция 2011
SAT 1 01:50
"Сали" - драма, U, 2016
Cinemax 01:55
"Ричард Трети (1995)", драма, Великобритания, 1995; реж. Ричард Лонкрейн, с Йън МакКелън, Анет Бенинг, Джим Броудбенд, Робърт Дауни Джуниър, Найджъл Хоторн, [18+]
HBO 2 01:55
"Закрилникът 2", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Антоан Фукуа, с Дензъл Уошингтън, Педро Паскал, Аштън Сандърс, Бил Пулман, Мелиса Лео, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}