ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 11:00
    Туризъм.бг /най-доброто/ информационон предаване
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Бразди предаване за земеделие
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA, избрано
Пълна програма
  • 10:00
    Светът отгоре - филм
  • 10:30
    Страната на изобретателите - филм
  • 11:00
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 09:20
    Профилиране; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2012
  • 10:30
    Морски детективи; сезон 12, епизод 15, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 11:30
    Морски детективи; сезон 12, епизод 16, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 12:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 10:05
    Нощем с акулите
  • 11:00
    Нападения на акули
  • 11:55
    Спасители на ЖИВОТни: Епизод 4
  • 12:50
    Най-дивите острови: Филипини: Мистериозните острови
Пълна програма
  • 10:10
    "Капиталът" (п)
  • 10:35
    "С песните на..."
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    АТАКА през седмицата
Пълна програма
  • 09:25
    "Пиперените зрънца" - сериал
  • 10:55
    "Жираф, къртица и ко" - истории от зоопарка
  • 11:45
    "Привет, съкровище" - доку-поредица
  • 12:30
    Репортаж
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:20
    Hit Mix
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:30
    Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
  • 10:30
    Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/
  • 11:00
    Пазители на традициите /избрано/ предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/
  • 11:30
    Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 10:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:36
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:57
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 11:40
    Scooby-Doo! Stage Fright
Пълна програма
  • 10:15
    "Примамката" - екшън, комедия, криминален (Канада, САЩ, 2000), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джейми Фокс, Дейвид Морс, Робърт Пасторели, Дъг Хъчисън, Кимбърли Елийс, Дейвид Пеймър, Майк Епс и др.
  • 12:30
    "Умирай трудно" - екшън, трилър (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите: Брус Уилис, Бони Беделия, Реджиналд ВелДжонсън, Алън Рикман, Александр Годунов и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.5 еп.5, 6
  • 17:00
    "Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.8
Пълна програма
  • 09:45
    "Чарлз Дарвин: Сътворение" - биографичен, драма, романтичен (САЩ, 2015), режисьор Джон Еймиъл, в ролите: Пол Бетани, Дженифър Конъли, Иън Кели, Бенедикт Къмбърбач, Джим Картър и др.
  • 12:00
    Телепазар
  • 12:15
    "Светлина от миналото" - комедия, романтичен, драма (САЩ, 1999), режисьор Хю Уилсън, в ролите: Брендън Фрейзър, Алисия Силвърстоун, Кристофър Уокън, Сиси Спейсек и др.
  • 14:30
    "Пътуване до тайнствения остров" - фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, 2012), режисьор Брад Пейтън, в ролите: Джош Хъчерсън, Дуейн Джонсън, Майкъл Кейн, Луи Гузман, Ванеса Хъдженс, Кристин Дейвис и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Как да бъдеш латино любовник" - комедия (САЩ, 2017), режисьор Кен Марино, в ролите: Еухенио Дербес, Салма Хайек, Роб Лоу, Кристен Бел, Ракел Уелч, Роб Кордри, Майкъл Сера и др.
  • 12:00
    "Ударен от гръм" - комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 2012), режисьор Джон Уайтсел, в ролите: Кевин Дюран, Тейлър Грей, Джим Белуши, Робърт Белуши, Брандън Т. Джаксън и др.
  • 14:00
    "Игрите на звездите" - гейм шоу с водещ Катерина Евро, еп.6
  • 15:00
    "Кухня" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.38, 39
  • 12:00
    "Сега и завинаги" - сериал, с.2 еп.93 - 95
  • 15:15
    "Гласът на България" - музикално шоу, с.6 еп.7
  • 16:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 10:25
    Облачно с кюфтета
  • 10:36
    Крейг край реката
  • 10:46
    Крейг край реката
  • 10:57
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 10:25
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 12:25
    "Санбернарски синдикат", комедия, Дания, 2018; реж. Мадс Брюгер, с Фредерик Силиус Йоргенсен, Расмус Бруун, Флеминг Соренсен, Вибеке Манике, Мохамед Али Осман, [12+]
  • 14:10
    "Два милиона бакшиш", романтична комедия, САЩ, 1994; реж. Андрю Бергман, с Никълъс Кейдж, Бриджит Фонда, Рози Перес, Уендъл Пиърс, Айзък Хейс, [12+]
  • 15:50
    "Слонът Поп Ай", комедийна драма, Сингапур, 2017; реж. Кирстен Тан, с Танет Варакулнукрох, Пенпак Сирикул, Чайват Кумди, Юконтон Суккиджа, Наронг Понгпаб, [15+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Взлом", драма, Великобритания, 2006; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Жулиет Бинош, Робин Райт Пен, Мартин Фрийман, Рафи Гаврон, [15+]
  • 10:40
    "Съботна църква", музикална драма, САЩ, 2017; реж. Деймън Кардасис, с Лука Кейн, Марго Бингам, Реджина Тейлър, Маркис Родригес, Емджей Родригес, [12+]
  • 12:05
    "Дишайте нормално", драма, Исландия, 2018; реж. Изолд Угадотир, с Кристин Тора Харалдсдотир, Бабетида Садйо, Патрик Ньокви Петурсон, Браги Арнасон, Торстейн Бахман, [12+]
  • 13:45
    "Почти известни", комедийна драма, САЩ, 2000; реж. Камерън Кроу, с Патрик Фюджит, Били Кръдъп, Френсис МакДорманд, Кейт Хъдсън, Джейсън Лий, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    African Voices
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 12:00
    "Тайната на замъка Грипсхолм" - романтичен филм с уч. на Юта Шпайдел, Юрген Хайнрих, Рудигер Йосвиг и др.
  • 14:00
    "Лято във Виетнам" (премиера) - романтичен филм с уч. на Инес Бьорг Дейвид, Николай Кински, Петер Прагер, Мегън Гей и др., I част
  • 16:00
    "Добрата вещица" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, 2 епизода
  • 11:00
    "Джеси Стоун: Хладнокръвно" - криминален филм с уч. на Стивън Макхати, Поли Шенън, Вайола Дейвис, Джейн Адамс, Том Селек, Шон Робъртс и др.
  • 12:50
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Ледове" - приключенски филм с уч. на Ричард Роксбърг, Франсис О'Конър, Клеър Форлани, Бен Крос, Саймън Калоу, Патрик Бъргин, Стивън Мойър, Сам Нийл и др., I част /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Пристрастени към двигателите с Джими де Вил: Двигател на Фолксваген костенурка
  • 10:30
    Как се прави...: Двигател на мотоциклет
  • 11:00
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 11
  • 12:00
    Малки ловци на митове: Епизод 9
Пълна програма
  • 10:14
    Как са го направили?: Камион "Камаз"/Продукти за коса/Кулата "Кантон"
  • 10:38
    Как са го направили?: Сферични лагери/Мастило за анимации/Изкуствени очи
  • 11:02
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
  • 11:26
    Как функционира Вселената?: Уран и Нептун: Въздигането на ледените гиганти
Пълна програма
  • 10:00
    Аз съм по средата
  • 10:30
    Аз съм по средата
  • 11:00
    Аз съм по средата
  • 11:30
    Сок от буболечки: Приключения в лагера
Пълна програма
  • 10:00
    "Пълен боклук"
  • 10:30
    "Ужасна история"
  • 11:00
    "Шеф тийнейджър"
  • 11:30
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • 10:20
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:30
    Хари в царството на динозаврите - аним. сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Ключът към успеха
  • 10:30
    България, която съградихме - Документален филм
  • 11:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 12:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
  • 10:55
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR във Вия Реал, обзор
  • 11:25
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, обзор
Пълна програма
  • 09:30
    Лека атлетика: Международен турнир в Люцерн
  • 11:00
    Лека атлетика: Европейско първенство за младежи и девойки до 23 години в Швеция, трети ден, директно
  • 13:00
    Тенис: Уимбълдън 2019, полуфинали, мъже
  • 13:55
    Тенис: Уимбълдън 2019, полуфинали, жени
Пълна програма
  • 10:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
  • 11:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 4
  • 11:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 5
  • 12:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 10:20
    Pro Bull Riders
  • 11:10
    Pro Bull Riders
  • 12:00
    Sports Adventure
  • 12:25
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика
  • 13:05
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 10:20
    Ловци на острови (Series 3): Покупка на остров на карибското крайбрежие на Никарагуа (Episode 5)
  • 10:45
    Ловци на острови (Series 3): Острови на фантазиите в езеро Никарагуа (Episode 6)
  • 11:10
    Ловци на острови (Series 3): Издирването на идеалния остров в Белиз (Episode 7)
  • 11:35
    Ловци на острови (Series 3): Пътешествие през фиордите в Чилийска Патагония (Episode 8)
Пълна програма
  • 09:35
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 11
  • 10:30
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 22
  • 10:55
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 23
  • 11:25
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 09:20
    Шерлок - четвърти сезон, еп. 1
  • 11:15
    Бул - първи сезон, еп. 12
  • 12:10
    Бул - първи сезон, еп. 13
  • 13:05
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 10:10
    "Кaзанова", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Ласе Халстрьом, с Хийт Леджър, Сиена Милър, Джеръми Айрънс, Оливър Плат, Лена Олин, [12+]
  • 12:00
    "Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
  • 13:20
    "Купихме си зоопарк ", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 15:25
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    Тайната война, сезон 1, еп. 3
  • 11:20
    Тайната война, сезон 1, еп. 4
  • 12:30
    Елизабет и нейните врагове, сезон 1, еп. 2
  • 13:35
    Жени воини, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Викингска тема
  • 10:55
    Изковани в огъня: Холивудско издание
  • 11:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Залози, покупки и видеоигри
  • 12:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доброта, благост и огнени сака
Пълна програма
  • 10:00
    КОНЕТЕ
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 24 еп.
Пълна програма
  • 10:00
    "Кайю"
  • 11:05
    "Малкото кафяво мече"
  • 11:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
Пълна програма
  • 10:00
    "Всичко коз" - политическо токшоу -избрано
  • 11:00
    "Спорт в обектива" - избрано
  • 12:00
    Телемаркет
  • 12:15
    "Парчета от реалността"
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 09:25
    "Палячото" - игрален филм с Жан-Пол Белмондо, Жорж Герет.
  • 10:55
    "Апартаментът" - игрален филм с Роман Бьорингер, Винсент Касъл.
  • 12:55
    "Професионалистът" - екшън / криминален с Жан-Пол Белмондо, Жан Десайи.
  • 14:40
    "Ас на асовете" - приключенски филм с Жан-Пол Белмондо, Мари Франс Пизие.
Пълна програма
  • 10:00
    MTV ънпългд: "Бифи Клайро"
  • 11:00
    Класация Евро Топ
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    a-ha: MTV Unplugged
  • 12:45
    George Ezra Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 7, еп. 8
  • 10:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 1
  • 11:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 2
  • 11:45
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 5
Пълна програма
  • 10:00
    Враждебната планета, еп. 1
  • 11:00
    Прекрасният нов свят, еп. 3
  • 12:05
    Explore Bulgaria, еп. 5
  • 12:30
    Explore Bulgaria, еп. 6
Пълна програма
  • 09:50
    Тайните на зоопарка, еп. 2
  • 10:40
    Тайните на зоопарка, еп. 3
  • 11:25
    Върховни животни, еп. 5
  • 12:15
    Върховни животни, еп. 6
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Мидълзбро - Милуол, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1 /п/
  • 14:00
    Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:15
    В чест на юбилея на артиста. Премиера. "Египетската сила Бориса Клюева"
  • 11:10
    "Честна дума" с Юри Николаев
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Теория на заговора"
Пълна програма
  • 10:00
    "Планета Топ 20" - музикална класация
  • 11:00
    "Промо" - новите хитове
  • 11:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:00
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 10:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 10:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 11:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
Пълна програма
  • 09:40
    "Звездите на България" - любими песни
  • 12:00
    "Планета Топ 20" - музикална класация
  • 13:00
    "Промо" - новите хитове
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:55
    "Нови в квартала" - комедиен сериал
  • 10:50
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:40
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Страхотни понички" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 14:10
    ПРЯКО: WRC - специален кръг Естония
  • 15:10
    Мобил 1
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 11:05
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 15:00
    Формула 1 за Голямата награда на Великобритания в Силвърстоун, тренировка
  • 15:45
    Формула 1 за Голямата награда на Великобритания в Силвърстоун, квалификация
Пълна програма
  • 09:20
    "Бялата гвардия"
  • 10:50
    "Изкуственият отбор"
  • 13:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 13:15
    "Храм за Онегин. След славата"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 10:05
    "Домашен любимец си търси любов" - доку-поредица
  • 11:05
    "Голямото печене от видни личности" - забавно шоу
  • 13:20
    "Военни престъпления" - криминален сериал
  • 15:50
    "Военни престъпления" - криминален сериал
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
Пълна програма
  • 10:00
    Жилет световен спорт
  • 10:30
    Висшата лига в аванс
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
Пълна програма
  • 10:20
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 10:45
    Ritter hoch 3
  • 11:05
    Scooby-Doo!
  • 11:30
    Zak Storm - Super Pirat
Пълна програма
  • 10:10
    Маршрути с "Незабравка" - документален филм
  • 11:00
    Фолклорна трапеза - музикално кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 12:15
    Много шум за нищо - игрален филм
Пълна програма
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
Пълна програма
  • 10:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Не е лесно да си в моята кожа
  • 10:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Ритуал с градински чай
  • 11:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Портрет
  • 11:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Молитви за Пийти
Пълна програма
  • 10:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Модерен или мексикански стил в Сан Мигел (Episode 1)
  • 10:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Към Барселона (Episode 2)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Довиждане, Сиануквил (Episode 3)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Нов дом в шумния Пном Пен (Episode 4)
Пълна програма
  • 10:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Модерен или мексикански стил в Сан Мигел (Episode 1)
  • 10:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Към Барселона (Episode 2)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Довиждане, Сиануквил (Episode 3)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Нов дом в шумния Пном Пен (Episode 4)
Пълна програма
  • 10:10
    Слънчевият щат, САЩ, романтичен, 2002
  • 12:25
    Часовете, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 2002
  • 14:15
    Преводачката, Великобритания,САЩ, криминален/драма/мистерии, 2005
  • 16:20
    Върхът на Данте, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1997
Пълна програма
  • 10:00
    "Лицата" - 7 еп., забавно-информационно предаване
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:25
    От любов към храната с приятели, еп. 12
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 2
  • 11:30
    Бон Апети, еп. 18
  • 12:00
    Джейми готви в Италия, еп. 7
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 09:30
    Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
  • 11:00
    В царството на пълнолунието Приключенски, Комедия, Драма 2012
  • 12:30
    20 години по-млад Комедия, Романтичен 2013
  • 14:08
    БСП - Бесни Страшни Пенсии Екшън 2010
Пълна програма
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 12:50
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:55
    "Професионалисти по кучетата" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
Пълна програма
  • 10:10
    Необикновените - първи сезон, еп. 4
  • 11:05
    Врагът сред нас, еп. 6
  • 12:05
    Врагът сред нас, еп. 7
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:25
    F-PEOPLE
  • 10:30
    HUGO BOSS STORY
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Дог и Бет: на лов" - 2 и 3 еп.
  • 11:10
    "На косъм" - 20 и 13 еп.
  • 12:00
    "Уличен патрул" - 7 еп.
  • 12:50
    "Прословути вражди" - 5 еп.
Пълна програма
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
  • 11:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:25
    Стрелковый спорт
  • 10:40
    Охота: собачья работа
  • 11:10
    Прибалтийский лосось
  • 11:35
    Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 10:20
    "Космическа надпревара" - семеен филм с уч. на Джеймс Уудс, Алекс Линц, Анабет Гиш, Уилям Атъртън, Уилям Дивайн, Марк Моузес, Бари Корбин и др.
  • 12:30
    "Перфектният мъж" - романтична комедия с уч. на Хилари Дъф, Хедър Локлиър, Крис Нот, Майк О`Мейли, Бен Фелдман, Каролин Риа, Ванеса Ленгинс и др.
  • 14:40
    "Осем герои" - приключенски филм с уч. на Пол Уокър, Брус Грийнууд, Джейсън Бигс, Муун Блъдгуд, Жерард Плънкет и др. /п/
  • 17:10
    "Ваканцията" - романтична комедия с уч. на Камерън Диас, Кейт Уинслет, Джъд Лоу, Джак Блек, Ели Уалъч, Едуард Бърнс, Руфъс Сюъл, Катрин Хан, Джон Красински и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Dirty Jobs: Penguin Keeper
  • 10:45
    Cake Boss: Snowed Out
  • 11:10
    Cake Boss: Easter Basket Case
  • 11:30
    Cake Boss: Muscles & Marriage
Пълна програма
  • 10:25
    Гражданка в ранчото (Series 19): Стимулиращ обяд (Episode 6)
  • 10:50
    Гражданка в ранчото (Series 14): Доставки за магазина (Episode 3)
  • 11:15
    Гражданка в ранчото (Series 14): Нощ в града (Episode 4)
  • 11:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Хищнически творения (Episode 13)
Пълна програма
  • 10:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:15
    Къщата на Шумникови
  • 11:45
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
  • 10:55
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR във Вия Реал, обзор
  • 11:25
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, обзор
Пълна програма
  • 10:10
    "Кaзанова", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Ласе Халстрьом, с Хийт Леджър, Сиена Милър, Джеръми Айрънс, Оливър Плат, Лена Олин, [12+]
  • 12:00
    "Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
  • 13:20
    "Купихме си зоопарк ", драма, САЩ, 2011; реж. Камерън Кроу, с Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч, Колин Форд, Маги Елизабет Джоунс, [12+]
  • 15:25
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:00
    Puppy Dog Pals
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:45
    Mickey And The Roadster Racers
  • 11:00
    Elena Of Avalor
Пълна програма
  • 10:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:15
    Къщата на Шумникови
  • 11:45
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 09:45
    Extreme Forensics: Episode 17
  • 10:40
    What Lies Beneath: Dead Before Sunrise
  • 11:35
    What Lies Beneath: Blood Jungle
  • 12:30
    To Catch A Killer: All Hands On Deck
Пълна програма
  • 10:25
    The Burning Issue: Football
  • 10:50
    Fast Lane: Max Verstappen
  • 11:20
    Fight Stars: Tony Bellew
  • 11:45
    Sport Stars Uncovered: David Beckham
Пълна програма
  • 10:05
    Hook N' Look
  • 10:30
    Wardens
  • 11:15
    Wardens
  • 12:00
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Викингска тема
  • 10:55
    Изковани в огъня: Холивудско издание
  • 11:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Залози, покупки и видеоигри
  • 12:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доброта, благост и огнени сака
Пълна програма
  • 10:00
    Прекрасният нов свят, еп. 3
  • 11:05
    Explore Bulgaria, еп. 5
  • 11:30
    Explore Bulgaria, еп. 6
  • 12:00
    Записите на Нийл Армстронг, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Откуп; сезон 1, епизод 1, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Откуп; сезон 1, епизод 2, екшън, криминален, Канада, 2017
Пълна програма
  • 09:35
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
  • 10:30
    Първите 48 часа: Лош късмет
  • 11:25
    Първите 48 часа: Епизод 16
  • 12:20
    Първите 48 часа: Епизод 17
Пълна програма
  • 09:00
    Бегачът
  • 11:05
    Алфа мъжкар
  • 13:05
    Ефи Грей
  • 15:15
    Изненадата
Пълна програма
  • 10:15
    К юбилею артиста. Премьера. "Египетская сила Бориса Клюева" (12+)
  • 11:10
    "Честное слово" с Юрием Николаевым (12+)
  • 12:00
    Новости (с субтитрами)
  • 12:15
    "Теория заговора" (16+)
Пълна програма
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
  • 13:00
    Шоб я так ел
  • 13:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 1 с
Пълна програма
  • 10:20
    Сто к одному
  • 11:00
    Вести
  • 11:20
    Вести. Местное время
  • 11:40
    Пешком... ВДНХ
Пълна програма
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
  • 11:40
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:09
    Spinner Pounded By Huge Dick (18+)
  • 10:34
    One Night Stand Gets Arse Fucked (18+)
  • 10:55
    Free My Ass And Pleasure Will Follow (18+)
  • 11:16
    Doctor Knows Best (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Наоми Осака - Доминика Цибулкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 13:10
    Тенис: Симона Халеп - Маргарита Гаспарян (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 14:35
    Тенис: Леся Цуренко - Анджелик Кербер (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 10:00
    Occ-Cast
  • 10:40
    Occ-Cast
  • 11:00
    Thrillbillies
  • 11:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 10:20
    Най-странните двойки животни в света (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 11:15
    Вулканите: Разруха и съзидателност (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 12:00
    Екваторът: Линията на живота (Series 1): Дълбока джунгла (Episode 1)
  • 12:55
    Дънди Кенгуруто (Series 1): 103 (Episode 3)
Пълна програма
  • 10:00
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    " На този ден..." - ТВ1 припомня лица, събития и дати
  • 11:30
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 09:30
    La Traviata by Verdi in Glyndebourne Festival
  • 11:40
    Happy birthday Mr Salonen!
  • 12:50
    InterMezzo
  • 13:30
    Icarus ... Tribute to Serge Lifar, Opera national de Bordeaux ballet
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Първи мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
  • 12:00
    Футбол: Ботев Враца - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
  • 14:00
    Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига /п/
  • 16:00
    Футбол: Царско село - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Юлия Гьоргес (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Ейбар - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Футбол: Севиля - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 16:00
    Тенис: Барбара Стрицова - Елена Рубакина (TEP BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
  • 11:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
  • 13:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Великобритания, директно
  • 14:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 27-и епизод /п/
Пълна програма
  • 09:45
    Изключителна криминалистика: Епизод 17
  • 10:40
    Какво се крие под повърхността: Смърт преди изгрев
  • 11:35
    Какво се крие под повърхността: Кървавата джунгла
  • 12:30
    Да хванеш убиец: Пълна мобилизация
Пълна програма
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 08:35
    "Крал Артур: Легенда за меча", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Гай Ричи, с Чарли Хънам, Джуд Лоу, Астрид Бергес-Фрисби, Джимон Хунсу, Ерик Бана, [15+]
  • 10:40
    "Геобуря", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дийн Девлин, с Джерард Бътлър, Джим Стърджис, Аби Корниш, Александра Мария Лара, Даниел Ву, [12+]
  • 12:30
    "Приказките на Маша І, 1 - 5 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
  • 13:05
    "Таласъми ООД", анимация, САЩ, 2001; реж. Пийт Доктър, Дейвид Силвърман, Лий Ънкрич, [0+]
Пълна програма
  • 09:50
    "Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 11:35
    "Добре дошли в Труйи", комедия, Франция, 2018; реж. Ан Депетрини, с Беронжер Криеф, Грегори Фитуси, Марилу Бери, Патрик Шене, Ан Депетрини, [12+]
  • 13:05
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 4 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 13:35
    "Семейство Даръл ІV, 6 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Стив Барън, с Кийли Хоус, Майло Паркър, Джош О’Конър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Иван, талантът и децата. Иван Яхнаджиев (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Каре от вери (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 09:40
    Дора изследователката
  • 10:30
    Аби Хатчър Фъзли Хваща
  • 10:55
    Веселата Веси
  • 11:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:45
    Автоквартет
  • 10:45
    Новини
  • 10:50
    Единичен тест
  • 10:55
    Единичен тест
Пълна програма
  • 09:55
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 7, Канада, военен, 2017
  • 10:35
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 8, Канада, военен, 2017
  • 11:15
    Мускетарите, сезон 2, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 12:10
    Мускетарите, сезон 2, еп. 4, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
Пълна програма
  • 10:25
    Боксьорът Екшън, Спортен Германия 2009
  • 12:00
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 13:30
    Бандата от Шугър Крийк: Голямата риба-кану Семеен САЩ 2004
  • 14:45
    Бандата от Шугър Крийк: Тайното скривалище Семеен САЩ 2005
Пълна програма
  • 09:45
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
  • 11:10
    Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2006
  • 12:40
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2006
  • 14:05
    Астерикс на Олимпийските игри Приключенски, Комедия, Семеен Франция, Германия, Испания 2008
Пълна програма
  • 10:00
    Бобче-убиец завинаги Анимационен, Екшън, Криминален, Мистерия САЩ 2009
  • 11:25
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 12:55
    Племенниците ми в Ютланд Семеен Дания 2010
  • 14:15
    Товар за Африка Семеен Канада 2009
Пълна програма
  • 10:25
    Close Up
  • 11:00
    Close Up
  • 11:30
    Bestia De Cardo
  • 13:20
    Maria Montez: La pelicula
Пълна програма
  • 10:00
    Live Recap SLS Pro Open 2018
  • 12:30
    Live Recap British Talent Cup 2019
  • 13:30
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2019
  • 14:40
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
Пълна програма
  • 09:30
    Европейски игри Минск 2019: Обзор 1 част
  • 10:40
    Европейски игри Минск 2019: Художествена гимнастика /ансамбли/, акробатика
  • 13:10
    Европейски игри Минск 2019: Карате
  • 13:40
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
  • 10:50
    Яел защитава гората тв новела на Евровизия
  • 11:05
    Приказките на госпожа Виола /БНТ 2 Варна/п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
  • 12:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Бразилия - Иран
  • 14:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже САЩ - Русия
  • 16:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Таунсвил
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Дейтона Бийч
  • 10:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието в Дейтона Бийч
  • 11:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Швеция
  • 14:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Сампдория
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Сасуоло
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Рома
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Фрозиноне
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Алавес
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Хетафе
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Севиля
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Леванте
Пълна програма
  • 09:35
    "Шевица" - фолклорно предаване (п)
  • 10:35
    "България - земя на три писмености" - документален филм
  • 11:15
    ТВ пазар
  • 11:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
Пълна програма
  • 10:25
    "ГЛАВНАЯ ДОРОГА" (дайджест)
  • 11:05
    "ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ!"
  • 12:00
    "ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ"
  • 12:55
    "КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС"
Пълна програма

Сериали

AXN 10:25
Морски детективи; сезон 12, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
Fox Life 10:30
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 5
EPIC Drama 10:35
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
e-kids 10:45
Ърки Пърки - анимационен сериал
PRO 7 10:45
"Последният мъж на света" - сериал

Всички предавания

Спорт

Охота и рыбалка 10:30
Стрелковый спорт
Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.

Всички предавания

Филми

AXN 10:25
Морски детективи; сезон 12, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
Cinemax 2 10:30
"Съблазнител", драма, Дания, 2017; реж. Милад Алами, с Ардалан Есмали, Сохо Резанайад, Сузан Таслими, Ларс Бригман, Стине Фишер Кристенсен, [15+]
HBO HD 10:30
"Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
Bulgaria ON AIR 10:30
Страната на изобретателите - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}