ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    История.bg Цар Петър I Миротворецът/п/
  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    По следите на храната - филм
  • 10:00
    Райски градини - филм
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 07:05
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2010
  • 08:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 09:05
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:05
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:25
    Зоополицаите на Хюстън: Пълна къща с котки
  • 08:15
    Зоополицаите на Хюстън: Пони, влачено от камион
  • 09:10
    Зоополицаите на Хюстън: Изоставеният герой
  • 10:05
    Зоополицаите на Хюстън: Справедливостта ще възтържествува
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    RT в българския ефир
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:35
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
  • 08:00
    Здравей, обичам те документален филм
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    Съкровище в двореца сериен тв филм /32 епизод/п/
Пълна програма
  • 07:55
    The HAPPOS Family
  • 08:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:13
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Рескю Ботс" - сериал, с.4 еп.23 - 26
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.8 еп.6
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.23
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.3 еп.13
Пълна програма
  • 06:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, с.3 еп.14, 15
  • 08:00
    "Мисия Лондон" - комедия (България, Великобритания, Унгария, Македония, Швеция, 2010), режисьор Димитър Митовски, в ролите: Юлиан Вергов, Ернестина Шинова, Любомир Нейков, Алън Форд, Томас Арана, Ана Пападопулу, Орлин Горанов, Георги Стайков и др.
  • 10:15
    Телепазар
  • 10:30
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3 еп.16, 17
Пълна програма
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 08:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2018)
  • 10:00
    "Живи легенди" - драма, комедия (България, 2014), режисьор Ники Илиев, в ролите: Ники Илиев, Орлин Павлов, Саня Борисова, Микеле Плачидо, Стефан Щерев, Яна Маринова, Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Димо Алексиев и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 09:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
  • 10:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.28
Пълна програма
  • 07:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 08:01
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 08:12
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 08:30
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Катрин и Седящият бик", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Сузана Уайт, с Джесика Частейн, Майкъл Грейайс, Сам Рокуел, Сайран Хайндс, Майкъл Нури, [12+]
  • 08:40
    "Куфарът", късометражна драма, САЩ, 2017; реж. Аби Дамарис Корбън, с Моджийн Ария, Джоузеф Д. Райтман, Чарли Росман, Бианка А. Сантос, Алекзандра Лемосле, [12+]
  • 09:05
    "Битие", драма, Унгария, 2018; реж. Арпад Богдан, с Милан Чордаш, Анна Мари Чех, Енико Анна Илеши, Лидия Даниш, Левенте Молнар, [15+]
  • 11:05
    "Безделници", комедия, Италия, 2017; реж. Франческа Аркибуджи, с Клаудио Бисио, Гадо Бакини, Коки Понцони, Антония Трупо, Джиджио Алберти, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Кадилак рекърдс", драма, САЩ, 2008; реж. Дарнел Мартин, с Ейдриън Броуди, Джефри Райт, Бийонсе Ноулс, Габриел Юниън, Еманюел Шрики, Мос Деф, [15+]
  • 08:50
    "48 часа", екшън - комедия, САЩ, 1982; реж. Уолтър Хил, с Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О’Туул, Франк МакРей, Джеймс Ремар, [15+]
  • 10:25
    "Фирмата", криминален трилър, САЩ, 1993; реж. Сидни Полак, с Том Круз, Джейн Трипълхорн, Джийн Хекман, Хал Холбрук, Тери Кини, [15+]
  • 12:55
    "Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 07:50
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10 /п/
  • 09:10
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
  • 10:00
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 08:30
    Как се прави...: Восъчни фигури/Навеси/Крекери/Халби за бира
  • 09:00
    Как се прави...: Бензинова помпа/ Бухалка за крикет/ Машина за ресто/
Пълна програма
  • 07:26
    НАСА: Неразгадани архиви: Извънземен лъч на смъртта
  • 08:14
    Строителни постижения: Кули в Кувейт
  • 09:02
    Как функционира Вселената?: Уран и Нептун: Въздигането на ледените гиганти
  • 09:50
    Как са го направили?: Метрото в Санкт Петербург/Копи Лувак/Чипове
Пълна програма
  • 07:30
    Късмет, Чарли!
  • 08:00
    Късмет, Чарли!
  • 08:30
    Късмет, Чарли!
  • 09:00
    Късмет, Чарли!
Пълна програма
  • 07:30
    "Ловци на история"
  • 08:00
    "Направи ме супергерой"
  • 08:30
    "Фактология"
  • 08:55
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    EuroTV Shop
  • 11:15
    Любовен облог - 27 еп. - Сериал
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:50
    Етикет Европа
  • 07:56
    Финансов експрес
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
Пълна програма
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
  • 08:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Лагуна Сека
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
  • 11:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
Пълна програма
  • 07:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
  • 09:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия, клас MXGP, второ състезание
  • 10:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Лагуна Сека
Пълна програма
  • 07:55
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 3
  • 08:40
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 1
  • 09:25
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 6
  • 10:15
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:50
    Rumble & Hum
  • 08:40
    X Games Heroes
  • 09:05
    X Games Heroes
  • 09:30
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:50
    Строежи по хавайски (Series 1): Къща наполовина (Episode 5)
  • 08:15
    Строежи по хавайски (Series 1): Хавайска риза и ремонт (Episode 6)
  • 08:40
    Ловци на острови (Series 3): На лов за карибски рай (Episode 9)
  • 09:05
    Ловци на острови (Series 3): В търсене на мечтания тихоокеански остров във Вануату (Episode 10)
Пълна програма
  • 07:45
    Д-р Хаус - пети сезон, еп. 15
  • 08:40
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 13
  • 09:05
    Агнешко - четвърти сезон, еп. 14
  • 09:35
    Американска съпруга - втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 07:55
    Убийства в Рая - осми сезон, еп. 6
  • 09:10
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 9
  • 10:10
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 11
  • 11:05
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 07:00
    "Артър", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейсън Уинър, с Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Грета Геруиг, Дженифър Гарнър, Джералдин Джеймс, [12+]
  • 08:55
    "Съвременно семейство X, 22 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Стивън Левитан, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 09:15
    "Анджи Трайбека ІV, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Бренън Шроф, с Рашида Джоунс, Джер Бърнс, Андре Вермюлен, Дион Коул, Хейс МакАртър, [12+]
  • 09:40
    "Лигата на справедливостта", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Гал Гадот, Езра Милър, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Жените на Третия райх,
  • 08:00
    Бойни полета, сезон 1, еп. 1
  • 09:15
    Бойни полета, сезон 1, еп. 2
  • 10:40
    Бойни полета, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: В немилост
  • 08:10
    Американски антиквари: Корав орех
  • 09:00
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 09:55
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
Пълна програма
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 08:30
    България – вчера, днес и утре
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 40 еп.
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 07:40
    "Чурулик"
  • 08:05
    "Мончичи"
  • 08:30
    "Узли и Пип"
  • 08:40
    "Малкото кафяво мече"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:45
    Телемаркет
  • 10:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:10
    "Пълнолуние в Блу Уотър" - драма / романс с Джийн Хекман, Тери Гар.
  • 08:45
    "Извинете, че дишам" - комедия /драма с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 10:30
    "Почти комедия" - комедия с Росана Аркет, Ерик Робъртс.
  • 12:15
    "Войната за водата" - игрален филм с Розмари Ла Воле, Кристиян Брендел.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
  • 09:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Bleachers: MTV Unplugged
  • 12:45
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 07:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 3
  • 08:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 4
  • 08:50
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 10
  • 09:40
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Сервиз SOS 2, еп. 3
  • 08:00
    Сервиз SOS 2, еп. 4
  • 09:00
    Летището в Дубай, еп. 3
  • 10:00
    Морски вълци, еп. 12
Пълна програма
  • 07:25
    Дивата Русия, еп. 5
  • 08:15
    Дивото Охотско море, еп. 1
  • 09:05
    Невероятният д-р Пол, еп. 19
  • 09:50
    Юконски ветеринар , еп. 2
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Астън Вила - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Лил - Монпелие, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:00
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 07:40
    "Звездите на България" - любими песни
  • 08:00
    "Промо" - новите хитове
  • 08:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 08:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 08:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 08:40
    "Гласовете на България" - рецитал
Пълна програма
  • 07:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 08:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 08:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:40
    "Ретро" - вечни хитове
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 09:00
    Футбол, Купа на африканските нации: Мадагаскар - Нигерия
  • 11:00
    Футбол, Купа на африканските нации: Уганда - Египет
Пълна програма
  • 04:00
    Вести
  • 08:00
    "Бялото студио"
  • 08:40
    "Романтиката на романса"
  • 09:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
Пълна програма
  • 07:30
    Футбол Мундиал
  • 08:00
    Кайтбординг
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Исторически календар
  • 08:20
    Спящата красавица - детски филм
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 4
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 4
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 6
  • 12:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Епизод 1
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист - Грац, част 1
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.3
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    JAM - еп.1
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Проблеми в Челтнъм (Episode 7)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Да се устроиш в Япония (Episode 8)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Семейно гнездо по каналите на Делфт (Episode 5)
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Пони експрес (Episode 1)
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Проблеми в Челтнъм (Episode 7)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Да се устроиш в Япония (Episode 8)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Семейно гнездо по каналите на Делфт (Episode 5)
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Пони експрес (Episode 1)
Пълна програма
  • 07:30
    Кралят на скорпионите 3: Изкуплението, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2012
  • 09:15
    Кралят на скорпионите 4: Походът на силата, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2015
  • 10:55
    Мажоретки: Заедно за победа, САЩ, комедия/спортен, 2007
  • 12:25
    Скот Пилгрим срещу света, Канада,Япония,Великобритания,САЩ, 2010
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:40
    Австралийска кухня със Сара ла Фонтейн, еп. 8
  • 08:05
    Бойният клуб на Джейми и Джими - трети сезон, еп. 1
  • 09:05
    "Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия" - еп. 6
  • 10:05
    Просто Найджела, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 11:09
    Комета Комедия, Драма, Романтичен 2014
Пълна програма
  • 07:10
    Макгайвър - първи сезон, еп. 20
  • 08:00
    Скорпион - първи сезон, еп. 20
  • 08:55
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 21
  • 09:50
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MAKE-UP
  • 08:25
    F-PEOPLE
  • 08:30
    MAKE-UP
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 18 и 19 еп.
  • 08:40
    "Майстори на сделките" - 40 еп.
  • 09:30
    "Царе на аукциона" - 7 еп.
  • 09:55
    "Съдебни медици" - 9 и 11 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:50
    Клуб горных охотников
  • 08:20
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 08:35
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 09:00
    Оружейные дома Европы
Пълна програма
  • 07:00
    "Трима татковци накуп" - романтична комедия с уч. на Джулиа Хартман, Сузане Фон Борсоди, Сами О’Лиъри и др. /п/
  • 08:50
    "Живот без правила" - романтична комедия с уч. на Клаудия Михелсен, Щефан Кампвирт, Марен Кройман, Бирте Ханусрихтер, Лаура Курши др. /п/
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
  • 12:00
    "Космическа надпревара" - семеен филм с уч. на Джеймс Уудс, Алекс Линц, Анабет Гиш, Уилям Атъртън, Уилям Дивайн, Марк Моузес, Бари Корбин и др. /п/
Пълна програма
  • 07:45
    Dirty Jobs: Penguin Keeper
  • 08:30
    Finding Bigfoot: Idaho Field Notes
  • 09:15
    Kitchen Boss: Mauro's Favourites
  • 09:40
    Kitchen Boss: Pasta Party
Пълна програма
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 19): 16 минути лято (Episode 5)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 19): Стимулиращ обяд (Episode 6)
  • 08:30
    Режи! (Series 17): Пилците се броят наесен (Episode 6)
  • 09:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Предаване на щафетата (Episode 4)
Пълна програма
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:20
    Къщата на Шумникови
  • 08:45
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
  • 08:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Лагуна Сека
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
  • 11:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
Пълна програма
  • 07:00
    "Артър", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейсън Уинър, с Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Грета Геруиг, Дженифър Гарнър, Джералдин Джеймс, [12+]
  • 08:55
    "Съвременно семейство X, 22 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Стивън Левитан, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 09:15
    "Анджи Трайбека ІV, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Бренън Шроф, с Рашида Джоунс, Джер Бърнс, Андре Вермюлен, Дион Коул, Хейс МакАртър, [12+]
  • 09:40
    "Лигата на справедливостта", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Гал Гадот, Езра Милър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:55
    Minnie's Bow-Toons
  • 08:00
    Muppet Babies
  • 08:15
    PJ Masks
  • 08:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:20
    Къщата на Шумникови
  • 08:45
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:55
    Grave Mysteries: Death On The Highway
  • 08:50
    Evil Lives Here: He Comes To My Dreams
  • 09:45
    Evil Lives Here: My Son's Prisoner
  • 10:40
    Border Control: Spain: Episode 19
Пълна програма
  • 07:40
    Top: Successful Frenchies
  • 08:05
    The Immortals: David Beckham
  • 08:35
    Fast Lane: Valtteri Bottas
  • 09:00
    Sport Stars Uncovered: Usain Bolt
Пълна програма
  • 07:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 08:15
    Back Country Rescue
  • 08:35
    Back Country Rescue
  • 09:00
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: В немилост
  • 08:10
    Американски антиквари: Корав орех
  • 09:00
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 09:55
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
Пълна програма
  • 07:00
    Сервиз SOS 2, еп. 4
  • 08:00
    Летището в Дубай, еп. 3
  • 09:00
    Морски вълци, еп. 12
  • 10:00
    Познатата Вселена, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 10:55
    Рейндж Роувър Велар: Създаването на една икона; документален, САЩ, 2018
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2012
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 30, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 07:20
    Първите 48 часа: Епизод 19
  • 08:05
    Първите 48 часа: Г-н Ню Орлиънс/Без подслон
  • 08:50
    Ловец на убийства: Ще те преследвам до край
  • 09:35
    Ловец на убийства: Жертвен агнец
Пълна програма
  • 06:40
    Космически шимпанзета 2
  • 08:15
    Плячката на ловеца
  • 10:05
    Гаджето на най-добрия ми приятел
  • 12:15
    Най-добри приятелки
Пълна програма
  • 05:10
    "Наедине со всеми" (16+)
Пълна програма
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
Пълна програма
  • 05:05
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:46
    The Big Stiff (18+)
  • 08:08
    Tourist Gets A Wet Pussy Welcome (18+)
  • 08:34
    Bubble Trouble (18+)
  • 09:00
    Wild Anal Sex On Backseat Pays Fare (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Атлетик /Б/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Слоун Стивънс - Виктория Азаренка (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 13:20
    Тенис: Ашли Барти - Даниел Колинс (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 07:45
    Ultimate Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
  • 08:10
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    The Inertia
  • 08:30
    The Inertia
  • 09:00
    New Pollution
Пълна програма
  • 07:55
    Невероятни паркове (Series 4): Национален паметник Дяволската кула (Episode 11)
  • 08:15
    Невероятни паркове (Series 4): Национален паметник Мечешките уши (Episode 12)
  • 08:40
    Екваторът: Линията на живота (Series 1): Дълбока джунгла (Episode 1)
  • 09:35
    Галапагос (Series 1): Адаптация (Episode 2)
Пълна програма
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    Документален филм
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Le Tour du Monde en 80 minutes by Maurice Bejart - Bejart Ballet Lausanne
  • 11:00
    Aria, a choreography by Gil Roman - Bejart Ballet Lausanne
  • 11:50
    Ceci est une Rose by Julio Arozarena, with the Dancers from the Bejart Ballet Lausanne
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Царско село, мач от Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Славия - Витоша, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 07:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 08:00
    Тенис: Анастасия Севастова - Лаура Зигмунд (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
  • 10:15
    Тенис: Наоми Осака - Су-Уей Сие (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Уеска - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Кристъл Палас - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    Студио "Формула 1" /п/
Пълна програма
  • 07:55
    Загадки от гроба: Смърт на магистралата
  • 08:50
    Тук живее злото: Той беше моя сбъдната мечта
  • 09:45
    Тук живее злото: Затворник на сина ми
  • 10:40
    Граничен контрол: Испания: Епизод 19
Пълна програма
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Алекс и аз", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Ерик Чампнела, Шон Джикей, със Сиена Агудонг, Алекс Морган, Джим Клок, Ейва Ейкръс, Рейгън Лейк Чампнела, [7+]
  • 08:25
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
  • 10:20
    "Героичната шесторка", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Дон Хол, Крис Уилямс, [7+]
  • 12:00
    "Офисът (UK) II, 4 еп.", комедия, Великобритания, 2002; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Мартин Фрийман, Макензи Крук, Луси Дейвис, Юън Макинтош, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Храбро сърце", анимация, САЩ, 2012; реж. Марк Андрюс, Бренда Чапман, [0+]
  • 08:35
    "Джейн Фонда в пет действия", документален, САЩ, 2018; реж. Сюзън Лейси, с Джейн Фонда, [12+]
  • 10:50
    "Всички мои мъже", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Хали Майърс-Шайър, с Рийз Уидърспуун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки, [12+]
  • 12:25
    "Пати Кейкс", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Джаспър, с Даниел МакДоналд, Бриджит Еверет, Кати Мориарти, Сидхарт Дананджай, Мамуду Ати, [15+]
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Каре от вери (образователен филм за религиозен туризъм)
Пълна програма
  • 07:50
    Ръсти Ривитс
  • 08:20
    Пес Патрул
  • 08:45
    ПЕС Патрул
  • 09:05
    Топ Кадети
Пълна програма
  • 07:45
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
  • 08:30
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
  • 09:15
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 3, Канада, военен, 2015
  • 09:55
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 4, Канада, военен, 2015
Пълна програма
  • 06:45
    Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
  • 08:00
    Променливи басни: Костенурка срещу заек Анимация САЩ 2008
  • 09:15
    Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
  • 10:40
    Черният кон Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 06:55
    Бандата на Олсен се шлифова Анимация Дания 2010
  • 08:15
    Малиново вълшебство Комедия, Драма, Семеен САЩ 2010
  • 09:35
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки Биографичен, Семеен, Драма Канада 2005
  • 11:00
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
Пълна програма
  • 07:35
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
  • 08:50
    Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
  • 10:15
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
  • 11:30
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
Пълна програма
  • 07:30
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 09:30
    Action Sports World S19
  • 10:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 11:30
    Kite Masters 2018
Пълна програма
  • 06:00
    Европейско първенство по баскетбол /жени/: Франция - Испания - финал
  • 08:05
    CAERM: Ревю на класически автомобили магазинно предаване
  • 08:30
    Един мъж и една жена в пустошта документален филм /10 епизод/ /п/
  • 09:15
    Футбол: Англия - САЩ - полуфинална среща на световното първенство за жени
Пълна програма
  • 07:00
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Новото познание /п/
  • 09:15
    Най-доброто от... /избрано/ Бисер Деянов /първа част/
Пълна програма
  • 06:15
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за голямата награда на Германия
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Канада - България
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Аржентина - България
  • 12:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Швеция
Пълна програма
  • 05:00
    MMA: UFC Fight Night Джърмейн де Рандами срещу Аспен Лад
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Кентъки
  • 11:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Таунсвил
  • 13:50
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за голямата награда на Германия
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Сампдория
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Рома
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Дженоа
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Милан
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Алавес
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Жирона
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Валядолид
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Атлетик Билбао
Пълна програма
  • 07:50
    "Местно време" - предаване за българските общини
  • 08:00
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев /избрано/
  • 10:00
    ТВ пазар
  • 10:15
    "Холивудски знаменитости": Скарлет Йохансон (п)
Пълна програма
  • 07:35
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 08:10
    Сериал. "МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД": "Лифтёр", "Раз русалка, два русалка"
  • 10:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 07:55
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
Viasat Explorer 07:55
Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 22
AXN 08:00
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
bTV Action 08:00
"Бягство от затвора" - сериал, еп.11
bTV Comedy 08:00
"Двама мъже и половина" - сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 08:00
Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
BNT 3 08:00
Арена Спорт
Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Лестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 3 08:00
Серия А: Наполи - Верона

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
AXN 08:00
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 4, комедия, криминален, Франция, 2016
TVT 08:00
България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
Agro TV 08:00
Документален филм - повторение
bTV Cinema 08:00
"Ергенският запой Част III" - комедия (САЩ, 2013) режисьор Тод Филипс, в ролите: Брадли Купър, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Майк Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}