ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:45
    Капри тв филм /21 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Завръщане от Рим тв филм /2 серия/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.50
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
  • 11:30
    Как да се омъжим за милионер - сериал, комедия
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 10:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:05
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 11:05
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2010
  • 12:05
    Незабравимо; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:05
    Питбули и бивши затворници: Кученце се прибира у дома
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Под крилото на Ърл
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Да намериш герой
  • 12:50
    Нападението на акулите, част 3
Пълна програма
  • 10:35
    RT в българския ефир
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "С песните на..."
  • 11:25
    Интервю
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:20
    Music Arena
  • 15:00
    3 in 1
Пълна програма
  • 10:45
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 11:00
    Знание.БГ /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 11:30
    Музика, музика... /избрано/п/
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 10:36
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:57
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 11:40
    Scooby-Doo! and the Goblin King
  • 12:50
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.3 еп.14
  • 11:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.10
  • 12:00
    "Готъм" - сериал, с.3 еп.13
  • 13:00
    "Бодлива тел" - фантастика, екшън (САЩ, 1993), режисьор Дейвид Хоган, в ролите: Памела Андерсън, Темуера Морисън, Виктория Пауър, Зандър Бъркли, Удо Кир и др.
Пълна програма
  • 10:15
    "Седем часа разлика" - сериал, с.3 еп.18, 19
  • 12:15
    Телепазар
  • 12:30
    "Елизабет: Златният век" - биографичен, драма, исторически (Великобритания, Франция, Германия, САЩ, 2007), режисьор Шекар Капур, в ролите: Джорди Мойя, Кейт Бланшет, Клайв Оуен, Саманта Мортън, Джефри Ръш, Том Холандър, Аби Корниш, Лорънс Фокс, Джон Шрапн
  • 14:45
    "Легендата за Херкулес" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Рени Харлин, в ролите: Келън Лъц, Геа Вайс, Скот Адкинс, Роксан Маккий, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Димитър Дойчинов и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Сватбени агенти" - комедия (САЩ, 2011), режисьор Майкъл Канг, в ролите: Хенри Дитман, Илеана Дъглас, Сунг Канг, Джанел Париш и др.
  • 12:00
    "Приятели" - сериал
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.29
  • 11:00
    "Любов на инат" - сериал
  • 12:00
    "Не ме оставяй" - сериал, еп.122
  • 13:00
    "Италианската булка" - сериал, еп. 32
Пълна програма
  • 10:55
    Крейг край реката
  • 11:05
    Крейг край реката
  • 11:20
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:30
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 10:00
    "Разговори с Томаш Масарик", историческа драма, Чехия, 2018; реж. Якуб Червенка, с Ян Будаш, Мартин Хуба, [12+]
  • 11:15
    "Докрай", спортна драма, Доминиканска Република, 2017; реж. Лаура Амелия Гузман, Израел Карденас, с Алхенис Перес Сото, Еторе Д’Алесандро, Лора Гомес, Рикардо Ариел Торибио, Халсен Сантана, [15+]
  • 12:40
    "С тарантела на път", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Салваторе Алока, с Набиа Акари, Хелми Дриди, Алесио Васало, Джандоменико Купайоло, Емануеле Аита, [12+]
  • 14:00
    "Търсач на удоволствия", приключенска комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
Пълна програма
  • 10:35
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
  • 13:20
    "Треска в събота вечер", драма, САЩ, 1977; реж. Джон Бaдъм, с Джон Траволта, Карън Лин Горни, Бари Милър, Джоусев Кели, Дона Пескоу, [15+]
  • 15:20
    "Четирите пера", приключенска драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
  • 17:30
    "Вихърът на танца", музикална драма, САЩ, 1984; реж. Хърбърт Рос, с Кевин Бейкън, Лори Сингър, Джон Литгоу, Даян Уийст, Кристофър Пен, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 12:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2 /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:30
    Забравени в гаража: Оксфордшър
  • 11:00
    Ловци на трофеи: Епизод 7
  • 12:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Яростен Форд Мустанг от 1965 - част 1
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Порше 912Е от 1976
Пълна програма
  • 10:38
    НАСА: Неразгадани архиви: Изчезналата луна
  • 11:26
    Какво може да се обърка?: Количка за голф
  • 12:14
    Строителни постижения: Центърът за водни спортове - Лондон 2012
  • 13:02
    Как функционира Вселената?: Тайната история на Луната
Пълна програма
  • 10:30
    Домът на Рейвън
  • 11:00
    Домът на Рейвън
  • 11:30
    Сок от буболечки: Приключения в лагера
  • 12:00
    Зоуи и магическото приложение
Пълна програма
  • 10:30
    "Уголемена наука"
  • 11:00
    "Когато порасна"
  • 11:10
    "Когато порасна"
  • 11:20
    "За играчките"
Пълна програма
  • 10:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:10
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 15:15
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 11:00
    Тенис на маса: Световна купа в Австралия
  • 12:00
    Стрелба с лък: Световна купа в Берлин, компаунд
  • 12:30
    Стрелба с лък: Световна купа в Берлин, рекърв
Пълна програма
  • 10:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия, клас MXGP, второ състезание
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 12:30
    "Между нация и семейство"
  • 13:30
    "Единственият шампион"
Пълна програма
  • 10:15
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 2
  • 11:05
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 3
  • 11:55
    Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 1
  • 12:45
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 10:20
    Strongman Champions League
  • 11:10
    Sports Adventure
  • 11:35
    Sports Adventure
  • 12:00
    Selfmade
Пълна програма
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:45
    Мега веранди (Series 2): Веранда с басейн (Episode 8)
  • 11:10
    Джада у дома (Series 5): Барбекю от цяла Америка (Episode 18)
  • 11:35
    Джада у дома (Series 5): Паста за Деня на бащата (Episode 19)
  • 12:00
    Ловци на острови (Series 3): В Куинсланд (Episode 11)
Пълна програма
  • 10:30
    Д-р Зоуи Харт, еп. 6
  • 11:30
    Специализантът - втори сезон, еп. 6
  • 12:20
    Мемоарите на една гейша - игрален филм, еп. 1
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 10:10
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 13
  • 11:05
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 14
  • 12:00
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 10
  • 13:00
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 10:10
    "Таласъми ООД", анимация, САЩ, 2001; реж. Пийт Доктър, Дейвид Силвърман, Лий Ънкрич, [0+]
  • 11:45
    "Кланът Тененбаум", комедия, САЩ, 2001; реж. Уес Андерсън, с Джийн Хекман, Анджелика Хюстън, Бен Стилър, Гуинет Полтроу, Люк Уилсън, [12+]
  • 13:35
    "Малък голям живот", комедия - фантастика, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 15:50
    "Александра Пелоси: Последствия от неприятни въпроси", документален, САЩ, 2018; реж. Александра Пелоси, [12+]
Пълна програма
  • 10:05
    Първите хора, сезон 1, еп. 1
  • 11:10
    Първите хора, сезон 1, еп. 2
  • 12:15
    Първите хора, сезон 1, еп. 3
  • 13:20
    Първите хора, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Блус за рожден ден
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Повест за залаганията
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Книгата на Рик
  • 12:20
    Спецове в заложната къща: Ван Гог е на мушка
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 24 еп.
  • 12:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 10:45
    "Робоколата Поли"
  • 11:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
  • 12:00
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 10:15
    "Интервю"с Наделина Анева- /п/
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    "Пулс" - /п/
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:55
    "Програмата" - екшън / драма с Джеймс Каан, Холи Бери.
  • 11:45
    "Роден на 4-ти юли" - игрален филм с Том Круз, Реймънд Джей Бари.
  • 14:10
    "Мики Синьото око" - комедия / криминален с Хю Грант, Джийн Трипълхорн.
  • 15:50
    "Нападение над участък 13" - игрален филм с Итън Хоук, Лорънс Фишбърн.
Пълна програма
  • 10:00
    Класация Евро Топ
  • 12:00
    MTV Ънплъгд
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    a-ha: MTV Unplugged
  • 12:45
    George Ezra Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:35
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 9
  • 11:10
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 10
  • 11:45
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 3
  • 12:35
    Екваторът: Линията на живота, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 3
  • 11:00
    Познатата Вселена, еп. 4
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
Пълна програма
  • 10:40
    Десетте най-смъртоносни змии, еп. 1
  • 11:25
    Десетте най-смъртоносни змии, еп. 2
  • 12:15
    Десетте най-смъртоносни змии, еп. 3
  • 13:00
    Десетте най-смъртоносни змии, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Норич Сити - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Страсбург - Лил, мач от френската Лига 1 /п/
  • 14:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Ним, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:55
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен предаване
  • 11:00
    "Промо" - новите хитове
  • 11:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 11:30
    "Бащино огнище" - традициите са живи
  • 12:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Звездите на България" - любими песни
  • 12:00
    "Бъди звезда" - фен предаване
  • 13:00
    "Промо" - новите хитове
  • 13:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:35
    "Нови в квартала" - комедиен сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:50
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 12:45
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол, Купа на африканските нации: Танзания - Алжир
  • 11:00
    Футбол, Купа на африканските нации: Гвинея Бисау - Гана
  • 13:00
    Футбол, Купа на африканските нации: Бенин - Камерун
  • 15:00
    Футбол, Купа на африканските нации: Ангола - Мали
Пълна програма
  • 10:30
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 11:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 12:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 10:05
    Игрален филм
  • 11:40
    Игрален филм
  • 14:00
    "Утрото на Русия"
  • 19:00
    Вести
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футболна екстра
Пълна програма
  • 10:45
    Spirit: wild und frei
  • 11:10
    Spirit: wild und frei
  • 11:45
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 12:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 10:50
    Фолклорна трапеза
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Исторически календар
  • 12:15
    Еврофолк 2019
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 7
  • 12:00
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 5
  • 13:00
    Бейкдаун с Бъди: Торти от джинджифилово тесто
  • 13:30
    Бейкдаун с Бъди: Съпружески торти
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там в в музика и картини!
  • 11:00
    Института Франклин - Филаделфия
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Дупница - Следи от неугаснало величие
Пълна програма
  • 10:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване (Series 2): Бразилският каньон Буракао (Episode 6)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 100): От Джърмантаун до Германия (Episode 9)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Нашироко в Амстердам (Episode 10)
  • 12:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Нов дом в Ротердам (Episode 11)
Пълна програма
  • 10:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване (Series 2): Бразилският каньон Буракао (Episode 6)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 100): От Джърмантаун до Германия (Episode 9)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Нашироко в Амстердам (Episode 10)
  • 12:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Нов дом в Ротердам (Episode 11)
Пълна програма
  • 08:50
    Слънчевият щат, САЩ, романтичен, 2002
  • 11:05
    Да влезеш незабелязано, Великобритания, биографичен/драма/исторически, 2016
  • 13:05
    Моят замък, Великобритания, драма/романтичен, 2003
  • 14:55
    Млади стрелци II, САЩ, екшън/уестърн, 1990
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    Найджелисима, еп. 2
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 5
  • 11:30
    Бон Апети, еп. 21
  • 12:00
    Лесни рецепти с Рейчъл Алън, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 09:35
    Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011
  • 11:05
    Голямата Плячка Екшън, Приключенски 2014
  • 12:32
    Коронадо Eкшън, Приключенски, Комедия 2003
  • 13:59
    Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
Пълна програма
  • 08:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:45
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 24
  • 11:40
    Американски пай 2
  • 13:50
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 18
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    DESIGNERS
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Дог и Бет: на лов" - 13 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 9 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 243 и 244 еп.
  • 12:50
    "Бърз отклик" - 2 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 10:55
    Охота с луком
  • 11:20
    Дело вкуса
  • 11:35
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 12:05
    Оружейные дома Европы
Пълна програма
  • 08:50
    "Въздушният Бъд: Волейболна лига" - семеен филм с уч. на Катя Певец,Тайлър Боисонълт, Джейк Смит, Джон Уардлоу, Патрик Краншау и др. /п/
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
  • 12:00
    "Перфектният мъж" - романтична комедия с уч. на Хилари Дъф, Хедър Локлиър, Крис Нот, Майк О`Мейли, Бен Фелдман, Каролин Риа, Ванеса Ленгинс и др. /п/
  • 14:00
    "В кадър"
Пълна програма
  • 10:45
    Extreme Engineering: CityCenter, Las Vegas
  • 11:30
    Dirty Jobs: Bell Maker
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: Diamondbacks Are Forever
  • 13:00
    Finding Bigfoot: Bigfoot Merit Badge
Пълна програма
  • 10:50
    Подставени клиенти (Series 2): Извънкласни занимания (Episode 6)
  • 11:15
    Подставени клиенти (Series 2): Кой спи на работното си място? (Episode 7)
  • 11:40
    Кухнята (Series 12): Поръчки (Episode 5)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 19): Само три съставки (Episode 7)
Пълна програма
  • 10:35
    Геймърки
  • 11:00
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 11:00
    Тенис на маса: Световна купа в Австралия
  • 12:00
    Стрелба с лък: Световна купа в Берлин, компаунд
  • 12:30
    Стрелба с лък: Световна купа в Берлин, рекърв
Пълна програма
  • 10:10
    "Таласъми ООД", анимация, САЩ, 2001; реж. Пийт Доктър, Дейвид Силвърман, Лий Ънкрич, [0+]
  • 11:45
    "Кланът Тененбаум", комедия, САЩ, 2001; реж. Уес Андерсън, с Джийн Хекман, Анджелика Хюстън, Бен Стилър, Гуинет Полтроу, Люк Уилсън, [12+]
  • 13:35
    "Малък голям живот", комедия - фантастика, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 15:50
    "Александра Пелоси: Последствия от неприятни въпроси", документален, САЩ, 2018; реж. Александра Пелоси, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:30
    Elena Of Avalor
  • 11:00
    Doc McStuffins
  • 11:20
    Doc McStuffins
  • 11:40
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 10:35
    Геймърки
  • 11:00
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 10:40
    Border Control: Spain: Episode 1
  • 11:10
    Border Control: Spain: Episode 2
  • 11:35
    Extreme Forensics: Episode 19
  • 12:30
    Extreme Forensics: Episode 20
Пълна програма
  • 10:50
    Fast Lane: Valtteri Bottas
  • 11:20
    Fight Stars: Amir Khan
  • 11:45
    Sport Stars Uncovered: Usain Bolt
  • 12:15
    The Truth About...: Thierry Henry
Пълна програма
  • 10:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 11:15
    Buccaneers & Bones
  • 11:35
    Buccaneers & Bones
  • 12:00
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Блус за рожден ден
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Повест за залаганията
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Книгата на Рик
  • 12:20
    Спецове в заложната къща: Ван Гог е на мушка
Пълна програма
  • 10:00
    Познатата Вселена, еп. 4
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 13:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 7
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.50
Пълна програма
  • 10:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 11:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2012
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 31, драма, мистерия, Турция, 2014
Пълна програма
  • 10:30
    Неразрешени случаи: Мъж в сенките/Автостопаджията
  • 11:25
    Какво направи убиецът после: Хелън Бейли
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Джеръми Бамбър
  • 13:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
Пълна програма
  • 09:20
    Напразни усилия на любовта
  • 11:15
    В дамската тоалетна
  • 13:00
    Дяволът и дълбокото синьо море
  • 15:05
    Моят единствен
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 10:45
    Seductive Tutor Threesome (18+)
  • 11:09
    Horny For My Husband's Brother (18+)
  • 11:33
    Anal About My Jeans (18+)
  • 11:57
    Xander's World Tour (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Алавес - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Кристина Младенович - Петра Квитова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 13:05
    Тенис: Светлана Кузнецова - Белинда Бенчич (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 15:00
    Тенис: Симона Халеп - Виктория Кузмова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:00
    WKF Championships 2016 Linz, Austria, Saturday Session Highlights - part 4
Пълна програма
  • 10:20
    Occ-Cast
  • 11:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 12:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 10:55
    Гранични ветеринари (Series 1): Труден ден в офиса (Episode 2)
  • 11:20
    Спасяването на Сърга (Series 1): Живот в пустинята (Episode 3)
  • 12:10
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Кокосов рак (Episode 12)
  • 12:55
    Неопитоменият Шамуари (Series 1): 112 (Episode 12)
Пълна програма
  • 10:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    Документална поредица
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:30
    La Clemenza di Tito by Mozart at the Glyndebourne Festival
  • 11:50
    Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Musica y Danza de Granada
  • 12:05
    Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 6
  • 13:05
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2019-20), 1-ви епизод /п/
  • 13:00
    Футбол: Ференцварош - Лудогорец, първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига /п/
  • 15:00
    Футбол: Първи мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис: Андреа Петкович - Анжелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 14:00
    Футбол: Валядолид - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 09:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
  • 11:00
    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Великобритания /п/
  • 11:30
    Класика от Висшата лига: Съндърланд - Фулъм (2010-11) /п/
  • 12:00
    Футбол: Евертън - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 10:40
    Граничен контрол: Испания: Епизод 1
  • 11:10
    Граничен контрол: Испания: Епизод 2
  • 11:35
    Изключителна криминалистика: Епизод 19
  • 12:30
    Изключителна криминалистика: Епизод 20
Пълна програма
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 10:20
    "Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, със Сара Джефри, Сара Гилман, Ванеса Марано, Кортни Диц, Стивън Ръфин, [7+]
  • 11:35
    "Офисът (UK) II, 5 еп.", комедия, Великобритания, 2002; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Мартин Фрийман, Макензи Крук, Луси Дейвис, Юън Макинтош, [15+]
  • 12:05
    "Нюзрум ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2013; реж. Алън Пол, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
  • 13:05
    "Прокълнат партул I, 1 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Глен Уинтър, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
Пълна програма
  • 09:20
    "Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
  • 11:00
    "Ангелите на Чарли: Газ до дупка", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бърни Мак, Деми Мур, [12+]
  • 12:50
    "Сексът и градът V, 5 еп. - Най-самотния номер", комедия, САЩ, 2002; реж. Майкъл Патрик Кинг, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 13:20
    "Сексът и градът V, 6 еп. - Критики", комедия, САЩ, 2002; реж. Майкъл Патрик Кинг, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    До смарагдовите извори на Марица (образователен филм за еко туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Светлина ни е потребна (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 10:55
    Веселата Веси
  • 11:20
    Искрица и Сияйница
  • 11:30
    Тайфата на Бека
  • 11:45
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 10:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 11:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 11:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 12:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 09:35
    Лиза и саблезъбият тигър Семеен Австрия 1996
  • 11:00
    Скритата крепост Семеен Канада 2001
  • 12:35
    Хвани това момиче Семеен Дания 2002
  • 14:00
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 10:50
    Специална доставка Комедия САЩ 2008
  • 12:25
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
  • 13:55
    Упадъкът на мъжката империя Комедия Франция 2013
  • 15:30
    Да се влюбиш в съседката Комедия САЩ 2005
Пълна програма
  • 09:35
    Сниф и летящия фантом Семеен Холандия 2008
  • 11:10
    Бобче-убиец завинаги Анимационен, Екшън, Криминален, Мистерия САЩ 2009
  • 12:35
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 14:10
    Упадъкът на мъжката империя Комедия Франция 2013
Пълна програма
  • 09:50
    Highway
  • 11:00
    Close Up
  • 11:30
    Close Up
  • 12:00
    Columbus
Пълна програма
  • 10:00
    Action Sports World S19
  • 11:00
    World Kite Boarding Championships 2018
  • 11:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 12:30
    Crankworx World Tour 2018
Пълна програма
  • 09:15
    Футбол: Холандия - Швеция - полуфинална среща на световното първенство за жени
  • 11:55
    Европейски игри Минск 2019: Бокс - финали
  • 13:50
    Спортни новини
  • 14:00
    Европейско първенство по баскетбол /жени/: Франция - Испания - финал
Пълна програма
  • 10:45
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
  • 11:45
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Денят започва с Георги Любенов /п/
Пълна програма
  • 09:35
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България
  • 12:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Кентъки
  • 15:25
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series "Отвъд волана", филм
  • 16:25
    Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Франция
Пълна програма
  • 10:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Таунсвил
  • 12:05
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за голямата награда на Германия
  • 14:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Швеция
  • 16:00
    Автомобилизъм: Рали крос Обзор на състезанието в Швеция
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Каляри - Торино
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Сасуоло
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Сампдория
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Рома
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Райо Валекано - Селта
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Алавес
  • 14:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис Галакси - Сан Хосе Ърткуейкс
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Уеска - Атлетико Мадрид
Пълна програма
  • 10:40
    "Безценната перла", сериал, 53 еп. (п)
  • 11:30
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 12:30
    Новини
  • 12:50
    "Местно време" - предаване за българските общини
Пълна програма
  • 10:20
    Детективный сериал. "ДОРОЖНЫЙ ПАТРУЛЬ-4": "По старым счетам", "Легкие деньги", "Недетские забавы"
  • 13:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    Олег Штефанко, Анна Большова, Алексей Булдаков в остросюжетном сериале "ЛЕСНИК": "Беглецы"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
e-kids 11:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Viasat Explorer 11:05
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 12
Viasat Nature 11:15
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Diema Sport 2 11:30
Студио "Футбол", директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
TVT 11:00
Между полумесеца и кръста (образователен филм за религиозен туризъм)
Vivacom Arena 11:00
В царството на пълнолунието Приключенски, Комедия, Драма 2012
FilmBox Basic 11:05
Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2008
FilmBox Extra 11:05
Хърби Хенкок: Възможности Документален, Музикален САЩ 2006

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}