ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:40
    Законът на Дойл тв филм /11 епизод/п/(12)
  • 05:25
    България от край до край 7 /п/
  • 05:55
    Телепазарен прозорец
  • 06:10
    Търсачи на реликви 2 тв филм /3 епизод/п/
Пълна програма
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.11
  • 06:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм, с.1 (2016)
Пълна програма
  • 05:00
    "Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 13 /п/
  • 06:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 14 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "Лекарят на сърцата" - с уч. на Аня Кнауер, Ксавер Хътър, Аниан Золнер, Харалд Шмид и др.
Пълна програма
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 05:20
    Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
  • 06:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:00
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2012
  • 07:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Тайланд
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Ще умрем
  • 06:36
    Бойните полета на животните: Блатата
  • 07:00
    Бойните полета на животните: Пасищата
Пълна програма
  • 05:10
    "Неделя - ден Господен" (избрано)
  • 07:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 08:00
    "Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
  • 08:25
    Интервю
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 03:35
    Ловът игрален филм /п/ (14)
  • 05:40
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
  • 06:10
    Къщата на думите Красавица по волята на съдбата /п/
  • 06:35
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
Пълна програма
  • 05:17
    Pat the Dog
  • 05:23
    Pat the Dog
  • 05:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:41
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.5
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.26
  • 06:30
    "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, еп.1 - 3
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2 еп.4
Пълна програма
  • 03:15
    "Разобличен" - криминален, трилър (САЩ, 2016), режисьор Джерард Линтън, в ролите: Ана де Армас, Киану Рийвс, Кристофър Макдоналд, Мира Сорвино и др. [16+]
  • 06:00
    "Революция Z" /п./ - сериал, с.4 еп.8, 9
  • 08:00
    "Гневът на титаните" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Джонатан Либесман, в ролите: Сам Уърдингтън, Лиъм Нийсън, Розамунд Пайк, Рейф Файнс, Едгар Рамирес, Би Най, Дани Хюстън, Лили Джеймс, Тоби Кебъл и др.
  • 10:00
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:00
    "Приятели" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.6, 7
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 08:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
Пълна програма
  • 05:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:50
    Шоуто на Том и Джери
Пълна програма
  • 04:45
    "Синевата на моята болка", късометражна драма, Хърватия, 2017; реж. Антонета Аламат Кусиянович, с Грация Филипович, Ванеса Видакович Натрлин, Доминик Дудждевич, Андро Резич, Наташа Данубич, [12+]
  • 05:30
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О’Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
  • 07:00
    "Брулени хълмове", романтична драма, Великобритания, 1992; реж. Питър Космински, с Жулиет Бинош, Ралф Файнс, Джереми Нортъм, Саймън Шепърд, Софи Уорд, [12+]
  • 08:45
    "Предложението", роматична комедия, САЩ, 2009; реж. Ан Флетчър, със Сандра Бълок, Райън Рейнолдс, Мери Стийнбъргън, Крейг Нелсън, Бети Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Лола Патер", драма, Франция, 2017; реж. Надир Мокнеш, с Фани Ардан, Теофик Жалаб, Надя Каси, Вероник Дюмон, Бруно Санчес, [12+]
  • 07:00
    "Звезден глас", комедийна драма, Великобритания, 1998; реж. Марк Херман, с Бренда Блетин, Джейн Хорокс, Майкъл Кейн, Юън Макгрегър, Джим Броудбенд, [12+]
  • 08:40
    "Мълчаливото дете", късометражна драма, Великобритания, 2017; реж. Крис Овертън, с Рейчъл Шентън, Рейчъл Фийлдинг, Филип Йорк, Мейзи Слай, Анна Бари, [12+]
  • 09:05
    "Стикс (2018)", драма, Германия, 2018; реж. Волфганг Фишер, със Зузане Волф, Гедион Одуор Векеса, Келвин Мутуку Ндинда, Инга Биркенфелд, Александер Байер, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    Talk Asia
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 05:50
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 7
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2 /п/
  • 07:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Land Rover IIA от 1965
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет от 1968
  • 07:00
    Да продадеш колата си: 1977 Honda CVCC
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • 04:36
    Оръжията на бъдещето: Битките на бъдещето
  • 05:24
    Как са го направили?: Сюнгер/ Изпит за шофьор на такси
  • 05:48
    Как се прави...: Шпионки, миячки под налягане
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Какво ни прави това, което сме?
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Стридок
  • 06:00
    Законът на Майло Мърфи
Пълна програма
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 05:30
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
  • 06:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Арктична обиколка на Норвегия, четвърти етап
  • 05:30
    "Единственият шампион"
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 08:00
    Колоездене: Арктична обиколка на Норвегия, четвърти етап
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 06:00
    Колоездене: Арктична обиколка на Норвегия, четвърти етап
  • 07:00
    "Единственият шампион"
  • 07:30
    "Безсмъртни легенди"
Пълна програма
  • 05:00
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 2
  • 05:50
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 2
  • 06:35
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 5
  • 07:30
    Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 05:05
    X-Traordinary
  • 05:30
    Dumball: Idiots In India
  • 05:55
    Dumball: Idiots In India
  • 06:20
    Crew, The
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 05:05
    Помощ след ремонт (Series 1): Напукана конструкция (Episode 1)
  • 05:27
    Помощ след ремонт (Series 1): Случаят с разпадащата се кухня (Episode 2)
  • 05:50
    Помощ след ремонт (Series 3): Безпризорен покрив (Episode 8)
  • 06:12
    Помощ след ремонт (Series 3): Отворен прозорец (Episode 9)
Пълна програма
  • 05:15
    "В търсене на малък дом" - втори сезон, еп. 7
  • 05:40
    "В търсене на малък дом" - втори сезон, еп. 8
  • 06:00
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 1
  • 06:20
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 2
Пълна програма
  • 04:15
    Шерлок - първи сезон, еп. 2
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 13
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 14
  • 07:45
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 04:30
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 05:25
    "Бедни, но много богати", комедия, Италия, 2017; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [15+]
  • 07:00
    "Джули и Джулия", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Нора Ефрън, с Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина, Линда Емънд, [12+]
  • 09:05
    "В кадър ХVI, 33 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 04:15
    Конспирация, сезон 1, еп. 5
  • 05:40
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 11
  • 06:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
  • 07:05
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Измами
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Рисковият бизнес на Чъм
Пълна програма
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Поглед към природата
  • 06:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 07:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 45 еп.
Пълна програма
  • 05:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 06:10
    "Паленца"
  • 06:50
    "Аниманималс"
  • 07:00
    "Яя и Зук"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 07:00
    "Социална мрежа" - избрано
  • 08:15
    "Парчета от реалността"
  • 09:00
    "Интервю" с Наделина Анева
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:50
    "Диаболично" - игрален филм с Шерън Стоун, Изабел Аджани.
  • 06:50
    "В близък план - Легендата за Тарзан"
  • 07:00
    "В близък план - Стар трек: Отвъд"
  • 07:05
    "В близък план - Пазители на галактиката"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Isle Of MTV: Malta 2019 Highlights
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:05
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 4
  • 05:30
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 5
  • 06:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 7, еп. 5
  • 06:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 7, еп. 6
Пълна програма
  • 05:15
    Мигове от катастрофата, еп. 40
  • 05:35
    Жив или Мъртъв, еп. 13
  • 06:10
    Уличен Гений, еп. 13
  • 06:35
    Уличен Гений, еп. 14
Пълна програма
  • 05:15
    Прекрасно причудливи, еп. 2
  • 05:40
    Невероятни животни компилации, еп. 3
  • 06:00
    Световната животинска мрежа, еп. 1
  • 06:20
    Световната животинска мрежа, еп. 2
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 05:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, първи ден /п/
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 05:05
    "Експроприатор". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Купа на африканските нации: Гвинея Бисау - Гана
  • 10:00
    Купа на африканските нации: Бенин - Камерун
Пълна програма
  • 04:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 07:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 08:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:00
    "Разбулване" - повторение
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести - /на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 03:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Доти и Джун
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 25
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 26
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 17
Пълна програма
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 12): Еднорогът Ланселот, човек на Сухия режим, Драконовият остров и кървав дъжд (Episode 9)
  • 05:55
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Изящна къща сред клоните на дърветата в Биг Скай (Episode 2)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Юта търси семейна къща за туристи в Мексико (Episode 7)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 92): Преместване в Дъблин (Episode 10)
Пълна програма
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 12): Еднорогът Ланселот, човек на Сухия режим, Драконовият остров и кървав дъжд (Episode 9)
  • 05:55
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Изящна къща сред клоните на дърветата в Биг Скай (Episode 2)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Юта търси семейна къща за туристи в Мексико (Episode 7)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 92): Преместване в Дъблин (Episode 10)
Пълна програма
  • 05:10
    Споразумението, САЩ, драма, 2013
  • 06:30
    Шемет, САЩ, мистерии/романтичен/трилър, 1958
  • 08:35
    Моят замък, Великобритания, драма/романтичен, 2003
  • 10:25
    Чарли Сейнт Клауд, Канада,САЩ, 2010
Пълна програма
  • 05:00
    "Да нарисуваш вярата: Началото" - I част, документален филм
  • 05:30
    Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:30
    "Непознатите изобретения" - 11 еп., документална поредица
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Онник Каранфилян" - 147 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 05:15
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 9
  • 05:35
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 10
  • 06:00
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей, еп. 3
  • 06:25
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 5
Пълна програма
  • 05:20
    Рицарят Ръждивко Еп. 10 Анимация, Семеен 2013
  • 05:33
    Рицарят Ръждивко Еп. 11 Анимация, Семеен 2013
  • 05:45
    Рицарят Ръждивко Еп. 12 Анимация, Семеен 2013
  • 05:58
    Рицарят Ръждивко Еп. 13 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 05:15
    Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 7
  • 06:25
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 15
  • 06:45
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 239, 240 и 241 еп.
  • 05:25
    "Мръсни гадни негодници" - 5 еп.
  • 06:10
    "Доктор в къщи" - 2 еп.
  • 07:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 05:05
    Морская охота
  • 05:35
    Водный мир
  • 06:00
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 06:25
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 01:00
    "Забравените" - трилър с уч. на Джулиан Мур, Доминик Уест, Гари Синиз, Антъни Едуардс, Алфре Уудард, Линъс Роуч, Робърт Уисдъм и др.
  • 05:50
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:40
    "Спасяването на Линкълн" - автобиографичен филм с уч. на Том Амандес, Лий Коко, Пенелъпи Ан Милър, Брус Дейвисън, Крийд Братън, Джош Стамбърг и др. /п/
  • 08:45
    "Тенекиеният човек" - приключенски филм с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., II част /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Gold Rush: Slippery Slope
  • 05:30
    Kings of Construction: South Ferry Terminal
  • 06:15
    Kitchen Boss: Italian Rustic
  • 06:40
    Kitchen Boss: Mediterranean Flavours
Пълна програма
  • 05:07
    Неделни пиршества у Джозеф Симмонс (Series 3): Неделно суши (Episode 1)
  • 05:30
    Находки на фермерския пазар (Series 1): Изненада в бамбуково сито (Episode 3)
  • 05:52
    Находки на фермерския пазар (Series 1): Сърф и търф (Episode 4)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 8): Битката на Звездна академия (Episode 7)
Пълна програма
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
  • 06:20
    Нела, принцесата-рицар
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Арктична обиколка на Норвегия, четвърти етап
  • 05:30
    "Единственият шампион"
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 08:00
    Колоездене: Арктична обиколка на Норвегия, четвърти етап
Пълна програма
  • 04:30
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
  • 05:25
    "Бедни, но много богати", комедия, Италия, 2017; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [15+]
  • 07:00
    "Джули и Джулия", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Нора Ефрън, с Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина, Линда Емънд, [12+]
  • 09:05
    "В кадър ХVI, 33 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:10
    Zou
  • 05:35
    The Hive
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
  • 06:20
    Нела, принцесата-рицар
Пълна програма
  • 05:20
    Граничен контрол: Испания: Епизод 12
  • 05:45
    Граничен контрол: Испания: Епизод 13
  • 06:10
    Кръвожадни роднини: Да гниете в гроба
  • 07:00
    Питбули и бивши затворници: Епизод 5
Пълна програма
  • 05:20
    Tennis Stars: Agnieszka Radwanska
  • 05:50
    Top: Cricketers
  • 06:16
    After Game: Henry Olonga
  • 06:45
    The Burning Issue: Cricket
Пълна програма
  • 05:15
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 05:35
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 06:00
    Hollywood Weapons
  • 06:20
    Hollywood Weapons
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Измами
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Рисковият бизнес на Чъм
Пълна програма
  • 05:10
    Уличен Гений, еп. 13
  • 05:35
    Уличен Гений, еп. 14
  • 06:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 07:00
    Сервиз SOS, еп. 6
Пълна програма
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.11
  • 06:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм, с.1 (2016)
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 4, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Ловец на убийства: Пречка в нощта
  • 06:00
    Часовете преди убийство: У дома е най-хубаво
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
  • 07:20
    Първите 48 часа: На ул. "Бърбън"/Смъртоносен капан
Пълна програма
  • 04:20
    Животът след Бет
  • 06:40
    Кучето Пъдси
  • 08:30
    Щурото еврейско семейство
  • 10:20
    Пътят
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 04:55
    Судьба человека с Борисом Корчевниковым
  • 06:00
    Утро России
  • 10:00
    О самом главном
  • 11:00
    Вести
Пълна програма
  • 05:15
    Успех в Холивуд
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:16
    Blonde Fucks As Her Boyfriend Sleeps (18+)
  • 05:37
    Fooling My Stepmom (18+)
  • 06:00
    My Buddy's Sister's Boobs (18+)
  • 06:19
    85lb Blonde Gets BBC (18+)
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
  • 06:00
    "Най - красивите голове на сезон 2018/2019" - документален филм
  • 07:00
    "90 години Ла Лига: Съдията Ундиано Майенко" - 6 еп, документална поредица
  • 07:30
    "Код Спорт: най-доброто" III част - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    IN CONCERT - MYSTIKI KOMPANIA
  • 06:00
    FLAVOURS OF GREECE - CRETE
  • 06:30
    FLAVOURS OF GREECE - THE DODECANESE & EASTERN AEGEAN
  • 07:00
    FRENCH SECRET SERVICES, A DECLASSIFIED HISTORY - EP 3
Пълна програма
  • 07:15
    RXF - Real Xtreme Fighting
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:45
    Ultimate Taekwondo
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 04:30
    Standard Snowboard Show
  • 05:30
    CPH Open 2019
  • 05:45
    Fairly Normal
  • 06:00
    On Surfari
Пълна програма
  • 05:10
    География на убийствата (Series 3): Рут Елис (Episode 4)
  • 05:55
    Дните, които написаха историята (Series 1): Началото на Черната смърт (Episode 4)
  • 06:25
    Дните, които написаха историята (Series 1): 11 февруари, 1990 г.: Освобождаването на Мандела от затвора (Episode 8)
  • 07:15
    Ветеринар на хълма (Series 1): 107 (Episode 7)
Пълна програма
  • 05:00
    "Галерия" - предаване за изкуство на ТВ1
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 05:15
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Tugan Sokhiev conducts Berlioz's Requiem at the Bolshoi Theater
  • 11:10
    From the Capitole to the Bolshoi
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Пирин, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Дунав, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за efbet Лига (2019-20), 6-и епизод /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    "Ла Лига Проектът 4" - документален филм
  • 07:30
    "Светът на Ла Лига" - документален филм
  • 08:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Норич Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 2-ри епизод /п/
Пълна програма
  • 05:20
    Граничен контрол: Испания: Епизод 12
  • 05:45
    Граничен контрол: Испания: Епизод 13
  • 06:10
    Кръвожадни роднини: Да гниете в гроба
  • 07:00
    Питбули и бивши затворници: Епизод 5
Пълна програма
  • 05:10
    "Хлапето Рик", криминална драма, САЩ, 2018; реж. Ян Демендж, с Матю МакКонъхи, Ричи Мерит, Бел Паули, Дженифър Джейсън Лий, Брайън Тайри Хенри, [15+]
  • 07:00
    "Кешбол", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Бенет Милър, с Брад Пит, Джона Хил, Филип Сиймор Хофман, Робин Райт, Крис Прат, [12+]
  • 09:15
    "Приключението на бръмбарите", анимационна комедия, САЩ, 1998; реж. Джон Ласитър, Андрю Стентън, [0+]
  • 10:50
    "Потърси ме в Париж І, 1 еп.", комедийна драма, Франция, 2018; реж. Мат Блум, Р.Т. Торн, с Джесика Лорд, Юба Акълейд, Хана Дод, Рори Дж. Сапър, Касъл Рок Питърс, [7+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Двойници", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джонатан Мостоу, с Брус Уилис, Рада Мичъл, Розамунд Пайк, Борис Коджо, Джеймс Франсис Джинти, [12+]
  • 05:30
    "Изкуството да се скатаваш ", комедийна драма, САЩ, 2011; реж. Гавин Уизън, с Фреди Хаймор, Ема Робъртс, Майкъл Ангарано, Елизабет Рийсър, Рита Уилсън, [12+]
  • 07:00
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
  • 09:05
    "Правилата на дома", драма, САЩ, 1999; реж. Ласе Халстрьом, с Тоби Магуайър, Шарлийз Терон, Делрой Линдо, Пол Ръд, Майкъл Кейн, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    България. Морска дестинация (образователен филм за морски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:05
    Пламъчко и Машините
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес патрул
  • 06:10
    Пес патрул
Пълна програма
  • 04:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2017
  • 05:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 06:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 07:15
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 8, Канада, криминален/мистерии, 2018
Пълна програма
  • 04:30
    Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
  • 06:35
    Пиу! Семеен Холандия 2010
  • 07:55
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
  • 09:10
    Нечий герой Комедия, Семеен, Романтичен САЩ 2011
Пълна програма
  • 04:15
    Повелителят на слоновете Драма, Романтичен САЩ, Тайланд 2006
  • 07:15
    Да (всъщност, не) Комедия САЩ 2004
  • 08:40
    Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008
  • 10:15
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
Пълна програма
  • 04:15
    Сред крадци Трилър, Военен Канада 2009
  • 06:35
    Херкулес Драма САЩ 2004
  • 08:00
    Баща на четири деца Детски Дания 2005
  • 09:30
    Фин Семеен Холандия 2013
Пълна програма
  • 05:20
    Live Recap Crankworx Whistler 2019
  • 07:25
    Live Recap Crankworx Whistler 2019
  • 09:30
    Live Recap FIM X-Trial 2019
  • 11:10
    Live Recap Crankworx Whistler 2019
Пълна програма
  • 03:55
    Европейско първенство по баскетбол /жени/: Франция - Испания - финал
  • 05:30
    Европейски игри Минск 2019: Карате
  • 06:00
    Европейско първенство по баскетбол /жени/: Франция - Испания - финал
  • 08:05
    Световно ветроходно шоу
Пълна програма
  • 04:45
    История.bg Капитан Петко войвода /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 06:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
Пълна програма
  • 05:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието в Бристол
  • 06:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Канада
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Ипсуич
  • 09:15
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Ипсуич
Пълна програма
  • 05:10
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за голямата награда на Австрия
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Бристол
  • 11:30
    Конна езда "Светът на ездата", магазинно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Дженоа
  • 05:30
    Футбол: Италианска Серия А "Екстра Калчо"
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Каляри
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Милан
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол: Копа Либертадорес Фламенго - Интернасионал, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
  • 05:30
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Обзор
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Портланд Тимбърс -Атланта Юнайтед
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
Пълна програма
  • 05:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 07:30
    Музикален антракт
  • 07:50
    "Местно време" - Братя Даскалови
Пълна програма
  • 05:20
    "ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ!"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:30
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Nova TV 05:20
"Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6 /п/
Viasat Nature 05:25
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
EPIC Drama 05:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN 05:30
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, Турция, 2014
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 13

Всички предавания

Спорт

National Geographic 05:35
Строителна зона, еп. 7
НТВ Сериал 05:45
МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 14
Film Plus 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Diema Sport 2 06:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

HBO 05:20
"Дано умреш по-скоро", драма - трилър, Унгария, 2018; реж. Михаел Швехте, със Силвия Хер, Криштоф Вайда, Чаба Полгар, Юдит Резеш, Давид Рац, [12+]
HBO HD 05:20
"Дано умреш по-скоро", драма - трилър, Унгария, 2018; реж. Михаел Швехте, със Силвия Хер, Криштоф Вайда, Чаба Полгар, Юдит Резеш, Давид Рац, [12+]
Nova TV 05:20
"Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6 /п/
AXN 05:30
Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, Турция, 2014
TV1000 05:50
Усмивката на Мона Лиза, САЩ, драма, 2003

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}