ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:40
    Антарктика документална поредица/п/
  • 05:55
    Телепазарен прозорец
  • 06:10
    Търсачи на реликви 3 тв филм /5 епизод/п/
  • 07:00
    Сутрешен блок
Пълна програма
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.13
  • 06:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм, с.2 (2017)
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 05:00
    "Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 13 /п/
  • 06:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 14 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "Фениксът на любовта" - с уч. на Саскиа Вестер, Гюнтер Барон, Йени Бах, Флориан Вюнше и др.
Пълна програма
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    По следите на храната - филм
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 05:25
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 06:10
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 07:00
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2012
  • 07:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Бойни белези
  • 06:36
    Бойните полета на животните: Замръзналите морета
  • 07:00
    Бойните полета на животните: Джунглите
  • 07:25
    Зоологическата градина в Бронкс: Епизод 5
Пълна програма
  • 05:35
    Интервю
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Цивилизацията" - документален филм
  • 07:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 06:00
    Къщата на думите Съюзът на червенокосите /п/
  • 06:30
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 07:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 05:48
    Grizzy and the Lemmings
  • 05:55
    Grizzy and the Lemmings
  • 06:01
    Grizzy and the Lemmings
  • 06:07
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.7
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, еп.4 - 7
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2 еп.6
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.7
Пълна програма
  • 03:30
    "Чистката: Анархия" - фентъзи, хорър, психотрилър (САЩ, 2014), режисьор Джеймс ДеМонако, в ролите: Франк Грило, Кармен Иджого, Зак Гилфорд, Кийли Санчес, Зоуи Соул, Джъстина Мачадо, Джон Бийзли, Джак Конли, Ноел Гуглийми и др. [16+]
  • 06:00
    "Революция Z" /п./ - сериал, с.4 еп.12, 13
  • 08:00
    "Бриджит Джоунс: На ръба на разума" - комедия, романтичен (Великобритания, Франция, Германия, Ирландия, САЩ, 2004), режисьор Бийбън Кидрън, в ролите: Рене Зелуегър, Хю Грант, Колин Фърт, Силиа Имри, Джонатан Кавендиш, Джема Джоунс, Джим Бродбент, Джеймс Ф
  • 10:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:00
    "Приятели" - сериал
  • 06:00
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.10, 11
  • 07:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 08:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
Пълна програма
  • 05:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:50
    Шоуто на Том и Джери
  • 05:57
    Шоуто на Том и Джери
  • 06:03
    Шоуто на Том и Джери
Пълна програма
  • 05:10
    "Подчинявай се", драма, Великобритания, 2018; реж. Джейми Джоунс, с Маркъс Ръдърфорд, Софи Кенеди Кларк, Сам Гитънс, Т’Ниа Милър, Джеймс Атуел, [15+]
  • 06:45
    "Седем минути", късометражна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Мачнес, с Миша Розенкер, Ювал Йонас, Йехил Асераф, [12+]
  • 07:00
    "Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
  • 08:20
    "Знойно сафари", сатирична драма, Австралия, 2018; реж. Стефан Елиът, с Гай Пиърс, Кайли Миноуг, Рада Мичъл, Джулиан МакМахън, Ашър Кеди, [12+]
Пълна програма
  • 05:05
    "Хубава земя", драма, Италия, 2018; реж. Емануеле Карузо, с Фабрицио Феракане, Лоренцо Педроти, Виола Сарторето, Кристиан Ди Санте, Орфео Орландо, [12+]
  • 07:00
    "Герой по неволя", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Стивън Фриърс, с Дъстин Хофман, Джина Дейвис, Анди Гарсия, Джоан Кюсак, Кевин О’Конър, [12+]
  • 08:55
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 10:40
    "Светлина", романтична драма, Япония, 2017; реж. Наоми Кавасе, с Масатоши Нагасе, Аяме Мизаки, Тацуя Фуджи, Казуко Ширакава, Мисузу Кано, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    African Voices
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 7
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2 /п/
  • 07:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мерцедес 500 Sec от 1983
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Порше 912Е от 1976
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Ford Mustang GT от 1988
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 17
Пълна програма
  • 05:48
    Как се прави...: Спираловидни стълби, арабски питки
  • 06:12
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Можем ли да унищожим злото?
  • 07:00
    Как са го направили?: Изпитания на автомобили/Книгоиздаване/Маргарин
  • 07:26
    Как се прави...: U-образни катинари, вигвами, кроасани, куфари на колелца
Пълна програма
  • 05:45
    Стридок
  • 06:00
    Законът на Майло Мърфи
  • 06:10
    ЗУ ЗУ
  • 06:20
    Кити не е котка
Пълна програма
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 06:30
    Ключът към успеха
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 09:00
    "Безсмъртни легенди"
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
Пълна програма
  • 05:05
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 4
  • 05:50
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 4
  • 06:35
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 7
  • 07:05
    Тежкотоварни изпитания, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 05:30
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 05:55
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 06:20
    Crew, The
  • 07:00
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:27
    Помощ след ремонт (Series 1): Леденостудени конструкции (Episode 6)
  • 05:50
    Помощ след ремонт (Series 3): Плесен и красота (Episode 12)
  • 06:12
    Помощ след ремонт (Series 3): Далече от очите, далече от сърцето (Episode 13)
  • 06:35
    Мега бърлоги (Series 5): Масата на Франкенщайн (Episode 2)
Пълна програма
  • 05:40
    "В търсене на малък дом" - втори сезон, еп. 12
  • 06:00
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 5
  • 06:20
    От градината на масата: Най-доброто от Словения, еп. 6
  • 06:45
    Ню Амстердам, еп. 11
Пълна програма
  • 04:15
    Шерлок - втори сезон, еп. 1
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 17
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 18
  • 07:45
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 05:20
    "Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
  • 07:00
    "Календарни момичета", комедия, Великобритания, 2003; реж. Найджъл Коул, с Хелън Мирън, Джули Уолтърс, Джон Олдъртън, Линда Басет, Анет Кросби, [12+]
  • 08:45
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
  • 10:25
    "Търсач на удоволствия", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 9
  • 05:55
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 13
  • 07:15
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 5
  • 08:05
    Забранена история, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: В задръстване
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Божии заповеди
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 35 еп.
  • 06:30
    България – вчера, днес и утре
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 7 еп.
Пълна програма
  • 05:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 06:10
    "Паленца"
  • 06:50
    "Аниманималс"
  • 07:00
    "Яя и Зук"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 07:00
    "Социална мрежа" - избрано
  • 08:15
    "Парчета от реалността"
  • 09:00
    "Интервю" с Наделина Анева
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:00
    "Преследване" - екшън с Джеймс Раян, Андре Джейкъбс.
  • 06:35
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
  • 07:00
    "В близък план - Лудият Макс: Пътят на яростта"
  • 07:10
    "Тайният албум на Клинт Истууд"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
  • 09:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 05:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 10
  • 06:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 1
  • 06:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 2
  • 06:55
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 17
Пълна програма
  • 05:35
    Жив или Мъртъв, еп. 15
  • 06:10
    Уличен Гений, еп. 17
  • 06:35
    Уличен Гений, еп. 18
  • 07:00
    Сервиз SOS, еп. 9
Пълна програма
  • 05:40
    Невероятни животни компилации, еп. 7
  • 06:00
    Световната животинска мрежа, еп. 5
  • 06:20
    Световната животинска мрежа, еп. 1
  • 06:45
    Юконски ветеринар, еп. 7
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Тенис на маса: Открито първенство на България 2019, втори ден /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Нотингам Форест - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 05:05
    "Експроприатор". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 06:40
    "Ретро" - вечни хитове
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 07:30
    Купа на африканските нации: Мароко - Бенин
  • 10:00
    Купа на африканските нации: Уганда - Сенегал
Пълна програма
  • 05:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 06:15
    "Битката за луната"
  • 07:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 08:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 04:30
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Джо У. и Полин
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 29
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 30
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 21
Пълна програма
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 12): Победителите, голямата конспирация и операция Бейбилифт (Babylift) (Episode 11)
  • 05:55
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Къща сред клоните на дърветата - Диамант в небето - в Ашвил (Episode 4)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 94): Младо семейство напуска Хавай (Episode 9)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Довиждане, Сиануквил (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 12): Победителите, голямата конспирация и операция Бейбилифт (Babylift) (Episode 11)
  • 05:55
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Къща сред клоните на дърветата - Диамант в небето - в Ашвил (Episode 4)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 94): Младо семейство напуска Хавай (Episode 9)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Довиждане, Сиануквил (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:30
    Търкс и Кайкос, Великобритания, екшън/драма/мистерии, 2014
  • 07:05
    Споразумението, САЩ, драма, 2013
  • 08:30
    Да влезеш незабелязано, Великобритания, биографичен/драма/исторически, 2016
  • 10:30
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, 2003
Пълна програма
  • 05:30
    "Новите отбори в Ла Лига" - документален филм
  • 06:30
    "Ла Лига отвътре: Ролята на спортния директор" - документален филм
  • 07:30
    "Да нарисуваш вярата: Иконописецът" - IV част, документален филм
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Максим Тутунаров" - 149 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 05:35
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 1
  • 06:00
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей, еп. 5
  • 06:25
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 9
  • 06:50
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 10
Пълна програма
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:06
    Тор и Легендата за Валхала Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 09:30
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 05:15
    Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 3
  • 06:00
    Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 9
  • 06:25
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 19
  • 06:45
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 00:00
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 05:25
    "Мръсни гадни негодници" - 7 еп.
  • 06:10
    "Доктор в къщи" - 4 еп.
  • 07:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 7 и 8 еп.
  • 07:50
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 105 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров "
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Водный мир
  • 06:00
    Спиннинг на камских просторах
  • 06:30
    Фишермания
  • 06:55
    Дед Мазай и зайцы
Пълна програма
  • 00:20
    "Вратите на мрака" - трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Сара Уейн Келис, Вероника Ферес, Лирия Бент и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:50
    "Кученце за Коледа" - семеен филм с уч. Дийн Кейн, Кристи Суонсън, Джет Джърдженсмейър, Хайли Дъф, Майрик Мърфи, Авари Андерсън и др.
  • 08:50
    "Кучето, което спаси празниците" - семеен филм с уч. на Дин Кейн, Елиза Донован, Гари Валънтайн, Джоуи Диаз, Кейтлин Кармайкъл и др. /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Kings of Construction: Jet Blue Terminal
  • 06:15
    Kitchen Boss: Fair Is Fowl
  • 06:40
    Kitchen Boss: Rome Anniversary
  • 07:00
    Animal Cops Houston: Slick
Пълна програма
  • 05:30
    Находки на фермерския пазар (Series 1): Нашествие в Торънс (Episode 7)
  • 05:52
    Барбекю мания с Боби Флей (Series 3): Барбакоа в двора (Episode 1)
  • 06:15
    Надпревара в супермаркета (Series 8): Състезание със закуска, обяд и вечеря (Episode 9)
  • 07:00
    Кухнята (Series 8): Зимни лакомства (Episode 4)
Пълна програма
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
  • 06:20
    Нела, принцесата-рицар
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
  • 06:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 09:00
    "Безсмъртни легенди"
Пълна програма
  • 05:20
    "Небеса (2002)", романтична драма, Германия, 2002; реж. Том Тайкуър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, Ремо Джироне, Стефания Рока, Алесандро Спердути, [15+]
  • 07:00
    "Календарни момичета", комедия, Великобритания, 2003; реж. Найджъл Коул, с Хелън Мирън, Джули Уолтърс, Джон Олдъртън, Линда Басет, Анет Кросби, [12+]
  • 08:45
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
  • 10:25
    "Търсач на удоволствия", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
  • 06:35
    The Hive
  • 06:45
    PJ Masks
Пълна програма
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
  • 06:20
    Нела, принцесата-рицар
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:45
    Граничен контрол: Испания: Епизод 1
  • 06:10
    Кръвожадни роднини: Лоши мисли
  • 07:00
    Разбулените тайни на убийствата: Мостът на предателството
  • 07:55
    Убийство в Средния Запад: Епизод 2
Пълна програма
  • 05:20
    Tennis Stars: Bernard Tomic
  • 05:50
    The Truth About...: Inspiring Moments
  • 06:15
    Perfection: Michael Johnson
  • 06:45
    The Truth About...: Greatest Moments
Пълна програма
  • 05:35
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 06:00
    Hollywood Weapons
  • 06:20
    Hollywood Weapons
  • 06:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 05:05
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: В задръстване
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Божии заповеди
Пълна програма
  • 05:35
    Уличен Гений, еп. 18
  • 06:00
    Сервиз SOS, еп. 9
  • 07:00
    Сервиз SOS, еп. 10
  • 08:05
    Explore Bulgaria, еп. 4
Пълна програма
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.2 еп.13
  • 06:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм, с.2 (2017)
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 4, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 12:55
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Ловец на убийства: Лоша кръв
  • 06:00
    Часовете преди убийство: Непрощаващ син
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
  • 07:20
    Първите 48 часа: Майка на две деца
Пълна програма
  • 03:45
    Мементо
  • 06:10
    Храбрият гълъб
  • 07:45
    Готино усещане
  • 09:30
    Ерусалима
Пълна програма
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:00
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
Пълна програма
  • 04:50
    Судьба человека с Борисом Корчевниковым
  • 06:00
    Утро России
  • 10:00
    О самом главном
  • 11:00
    Вести
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:34
    Athena's Risque Photoshoot (18+)
  • 06:00
    Tight Shaven Pussy Fucked Over Desk (18+)
  • 06:24
    Head To Toe Perfection (18+)
  • 06:50
    Downward Facing Dick (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Най - добрите спасявания на сезон 2018/2019" - документален филм
  • 07:00
    Футбол: Еспаньол - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Селта - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    VIPERA LIFE
  • 06:00
    FLAVOURS OF COLOMBIA - HISTORIC COLOMBIA
  • 06:30
    FLAVOURS OF COLOMBIA - IN AND AROUND CARTAGENA
  • 07:00
    CARMEN, WHAT A STORY
Пълна програма
  • 05:40
    Xtreme Fighting Championships
  • 06:05
    Xtreme Fighting Championships
Пълна програма
  • 05:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 06:00
    On Surfari
  • 06:30
    On Surfari
  • 07:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 05:35
    География на убийствата (Series 1): В сянката на Джак (Episode 2)
  • 06:20
    Дните, които написаха историята (Series 1): Септември, 622 г.: Заминаването на Мохамед за Медина (Episode 6)
  • 07:10
    Ветеринар на хълма (Series 1): 109 (Episode 9)
  • 08:00
    Търсенето на Фидо (Series 2): Силата на ръмженето (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:30
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Yaron Herman Trio - Jazz a Vienne
  • 10:30
    Lisa Simone - Jazz in Marciac
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Дунав, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2019-20), 5-и епизод /п/
  • 11:00
    Студио: Обзор на кръга в efbet Лига (2019-20), 6-и епизод /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Селта - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    "Ла Лига: Фернандо Торес" - документален филм
  • 07:30
    "Голмайсторът на Ла Лига: Лионел Меси" - документален филм
  • 08:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Норич Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 3-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 05:45
    Граничен контрол: Испания: Епизод 1
  • 06:10
    Кръвожадни роднини: Лоши мисли
  • 07:00
    Разбулените тайни на убийствата: Мостът на предателството
  • 07:55
    Убийство в Средния Запад: Епизод 2
Пълна програма
  • 04:55
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 06:30
    "В кадър ХVI, 32 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 07:00
    "Битката на половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 09:00
    "Рапунцел и разбойникът: Преди завинаги", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том Колфийлд, Стивън Сандовал, [0+]
Пълна програма
  • 05:20
    "Неудържим", екшън - трилър, САЩ, 2010; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Саплий, Кевин Дън, [12+]
  • 07:00
    "Angry Birds І, 58 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 07:10
    "Angry Birds І, 59 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 07:25
    "Брейк", романтична драма, Франция, 2018; реж. Марк Фушар, със Сабрина Уазани, Кевин Мишел, Хасам Ганси, Слиман Небчи, Максим Памбет, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Градът на кипарисите: Севлиево (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес патрул
  • 06:10
    Пес патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 05:20
    Полдарк, сезон 3, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2017
  • 06:20
    Полдарк, сезон 3, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2017
  • 07:20
    Ендевър, сезон 4, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 08:50
    Ендевър, сезон 4, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 04:05
    Хижа на смъртта 2: Пролетна треска Ужаси, Трилър САЩ 2009
  • 07:05
    Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
  • 08:30
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 1 Комедия САЩ 1951-1954
  • 09:50
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2 Комедия САЩ 1951-1954
Пълна програма
  • 04:10
    Джакпот Комедия Норвегия 2011
  • 06:10
    Нотите на любовта Драма Канада 2007
  • 07:40
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 09:10
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
Пълна програма
  • 04:30
    Мотман Ужаси САЩ 2010
  • 06:30
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 08:05
    Децата на сестра ми сами вкъщи Семеен Дания 2012
  • 09:25
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
Пълна програма
  • 04:45
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 07:10
    Custom
  • 07:40
    Action Sports World S19
  • 08:55
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
Пълна програма
  • 05:30
    CAERM: Ревю на класически автомобили магазинно предаване
  • 06:00
    Волейбол: Франция - България - финал на европейското първенство за юноши до 17 г.
  • 08:40
    Последните жители на Аляска документален филм /1 епизод/
  • 09:25
    Волейбол: Бразилия - Пуерто Рико - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
Пълна програма
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 06:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 07:00
    Сутрешен блок
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: ATP 250 Уинстън Втори полуфинал
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Хераклес - ПСВ Айндховен
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Скандинавия
  • 09:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за голямата награда на Австрия
Пълна програма
  • 04:00
    Голф: Европейски тур Scandinavian Invitation
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 08:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Парма
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Болоня
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Киево
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Сасуоло
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Кълъмбъс Крю - Торонто
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Реал Сосиедад
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Хетафе
Пълна програма
  • 05:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова(п)
  • 07:30
    Музикален антракт
  • 07:50
    "Местно време" - Добрич 1 част
Пълна програма
  • 05:15
    "ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО.САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:30
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 05:50
Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
Viasat Nature 05:50
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 3
Viasat History 06:00
Загадки в музея, сезон 6, еп. 6
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.1
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.14 - 17

Всички предавания

Спорт

Film Plus 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Diema Sport 2 06:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
MAX Sport 4 06:00
Купа на Турция: Аланияспор - Касъмпаша
BNT 3 06:10
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща

Всички предавания

Филми

TV1000 05:50
Усмивката на Мона Лиза, САЩ, драма, 2003
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.1
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.1
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/
FilmBox Plus 06:10
Черният кон Драма САЩ 2008

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}