ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:50
    Войните на Наполеон в Русия документален филм /4, последен епизод/
  • 19:45
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите /п./
  • 20:00
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио" - екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Мат Шълц, Сунг Канг, Гал Гадот, Тего Калдерон, Дон Омар, Дуейн Джонсън, Жоаким де Алмейда, Елса
  • 22:30
    "Такси в Ню Йорк" - екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите: Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Пепеляшка" - с уч. на Кейт Бланшет, Лили Джеймс, Ричард Мадън, Хелена Бонъм Картър, Стелън Скарсгард, Холидей Грейнджър, Софи МакШийра и др.
  • 22:10
    "Сага за викингите" (премиера) - с уч. на Том Хопър, Райън Куантен, Кен Дукен, Чарли Мърфи, Ед Скрейн, Анатол Таубман, Йохан Хег и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева
  • 19:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Вътрешно разследване - криминален сериал
  • 21:30
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове
Пълна програма
  • 19:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:00
    Гепи; сезон 1, епизод 2, комедия, криминален, Великобритания, 2017
Пълна програма
  • 19:15
    Как живеят ветеринарите: Момчето, което кастрира вълк
  • 20:10
    Разкритите престъпления: Октоподът Худини
  • 20:35
    Разкритите престъпления: Блестящият паяк
  • 21:00
    В Аляска: В сърцето на страната на мечките
Пълна програма
  • 19:10
    "Балканският капан. Тайната на атентата в Сараево" - документален филм
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Български народни светини" - документален филм, втора част
  • 21:00
    "На ножъ" - документална поредица
Пълна програма
  • 19:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 19:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на зрителите /избрано/
  • 19:30
    Арт стрийм /избрано/ предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
  • 20:00
    Музика, музика... музикално-образователно предаване /избрано/
  • 20:30
    Млъкни и ме целуни игрален филм /САЩ, 2004 г./, режисьор Гари Брокет, в ролите: Кристофър Даниъл Барнс, Кристин Ричардсън, Криста Алън и др.
Пълна програма
  • 19:13
    The Tom and Jerry Show
  • 19:30
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:55
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:25
    Ben 10
Пълна програма
  • 18:45
    "Завръщане в бъдещето II" - фантастика, приключенски (САЩ, 1989), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Кейси Семашко, Били Зейн, Елизабет Шу, Илайджа Ууд и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Хелбой ІІ: Златната армия" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Фантастичната четворка" - фантастика, екшън (САЩ, 2015), режисьор Джош Транк, в ролите: Майлс Телър, Кейт Мара, Майкъл Джордан, Тоби Кебъл, Джейми Бел, Тим Блейк Нелсън и др.
  • 21:00
    "Седмият син" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, Канада, Китай, 2014), режисьор Сергей Бодров, в ролите: Джеф Бриджис, Джулиан Мур, Бен Барнс, Кит Харингтън, Джаймън Хаунсу, Антье Трауе, Алисия Викандер, Джейсън Скот Лий и др.
  • 23:00
    Cinema X (премиера): "Чистката 3" - фентъзи, хорър, психотрилър (САЩ, 2016), режисьор Джеймс ДеМонако, в ролите: Франк Грило, Елизабет Мичъл, Майкълти Уилямсън, Джоузеф Джулиън Сориа, Едуин Ходж, Итън Филипс и др. [16+]
Пълна програма
  • 17:00
    "Дивата Нина" - сериал
  • 19:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 20:30
    "История на Пепеляшка" - романтичен, комедия, семеен (САЩ, Канада, 2004), режисьор Марк Росман, в ролите: Хилари Дъф, Чад Майкъл Мъри, Дженифър Кулидж, Дан Бърд, Реджина Кинг и др.
  • 22:30
    "Червеното джудже" - сериал, с.10 еп.6, с.11 еп.1
Пълна програма
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект, с.4
  • 20:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 21:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.17, 18
  • 23:00
    Премиера: "Хотел на плажа" - сериал, еп.6
Пълна програма
  • 19:10
    Ние, мечоците
  • 19:21
    Ние, мечоците
  • 19:35
    Ние, мечоците
  • 19:46
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 18:45
    "Ванила Скай", романтичен трилър, САЩ, 2001; реж. Камерън Кроу, с Том Круз, Пенелопе Круз, Камерън Диас, Кърт Ръсел, Джейсън Лий, [15+]
  • 21:00
    "Джет I, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Себастиан Гутиерес, с Карла Гуджино, Джанкарло Еспозито, Елена Аная, Майкъл Аронов, Гейт Дженсън, [18+]
  • 22:00
    "Майка, баща, син І, 5 еп.", трилър, Великобритания, 2019; реж. Чарлс Стъридж, с Бен Дики, Алия Шокат, Джош Хамилтън, Чарли Секстън, Крис Кристофърсън, [18+]
  • 23:05
    "Катастрофалният артист", биографична комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джеймс Франко, с Дейв Франко, Джеймс Франко, Сет Роугън, Ери Грейнър, Алисън Бри, [12+]
Пълна програма
  • 17:50
    "Кадилак рекърдс", драма, САЩ, 2008; реж. Дарнел Мартин, с Ейдриън Броуди, Джефри Райт, Бийонсе Ноулс, Габриел Юниън, Еманюел Шрики, Мос Деф, [15+]
  • 19:40
    "Проектът "Флорида"", драма, САЩ, 2017; реж. Шон Бейкър, с Уилям Дефо, Бруклин Принс, Валерия Кото, Брия Винайт, Кристофър Ривера, [15+]
  • 21:30
    "Рафики", романтична драма, Кения, 2018; реж. Уанури Кахиу, със Саманта Мугация, Шейла Мунива, Джими Гату, Нини Уакера, Невил Мисати, [15+]
  • 22:55
    "Съпругата", драма, САЩ, 2017; реж. Бьорн Рунге, с Глен Клоуз, Джонатaн Прайс, Крисчън Слейтър, Макс Айрънс, Хари Лойд, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Inside Africa
  • 20:00
    CNN Newsroom
  • 20:30
    Talk Asia
Пълна програма
  • 19:00
    "Животът на Кардашиян" (премиера) - риалити
  • 20:00
    "Щипка любов" - романтичен филм с уч. на Джен Лили, Брендън Пени, Кандис Макклър, Пери Гилпин и др.
  • 21:50
    "Децата на моята сестра" - романтичен филм с уч. на Сузане Улен, Габриел Раб, Пола Шрам, Франциска Вулф и др./п/
  • 23:50
    "Лена Лоренц: Щастие назаем" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Лиан Форестиери, Фред Стилкраут и др. /п/
Пълна програма
  • 17:40
    "Мисия: Ноември" - екшън-трилър с уч. на Пиърс Броснан, Олга Куриленко, Люк Брейси, Уил Патън, Бил Смитрович, Елиза Тейлър, Катерина Скорсоне и др. /п/
  • 20:00
    "Служител на месеца" - комедия с уч. на Мат Дилън, Кристина Апългейт, Стив Зан, Джей Легет, Дейвид Паскези, Дейв Фоли и др.
  • 22:00
    "Бърлога на крадци" - трилър с уч. на Джерард Бътлър, Пабло Шрайвър, О’ Шей Джаксън мл., Фифти Сент и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на трофеи: Рядка възможност
  • 20:00
    Британски съкровища, американско злато: Авто съкровища
  • 21:00
    Домашен алкохол: Епизод 4
  • 22:00
    Джереми Уейд: тъмни води: Изгубените речни крале на Аляска
Пълна програма
  • 18:40
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Мистерии на подсъзнанието
  • 19:30
    Кацането на Луната: Тайни и конспирации: Епизод 4
  • 20:20
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 6
  • 21:10
    НЛО над Финикс
Пълна програма
  • 19:00
    Кей Си под прикритие
  • 19:30
    Аз съм по средата
  • 20:00
    Аз съм по средата
  • 20:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 19:00
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 19:35
    "Уголемена наука"
  • 20:00
    "Шеф тийнейджър"
  • 20:30
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 18:50
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 19:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 18:50
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 19:50
    Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап, директно
  • 21:30
    Колоездене: "Вуелта екстра", директно
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Бундеслига, Майнц - Борусия Мьонхенгладбах
  • 19:25
    Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Байерн Мюнхен, директно
  • 21:30
    Куриози
  • 21:45
    Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
Пълна програма
  • 18:45
    Товарачи на влакове, сезон 1, еп. 2
  • 19:45
    Огромни инженерни грешки, сезон 1, еп. 7
  • 20:35
    Огромни инженерни грешки, сезон 1, еп. 8
  • 21:20
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 9
Пълна програма
  • 18:40
    Ama Motocross Series Highlights
  • 19:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 20:20
    Ama Motocross Series Highlights
  • 21:10
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 16:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:05
    Тиа Маури у дома (Series 1): Най-страхотната сутрин (Episode 4)
  • 19:30
    Майстори на къщи в Мейн (Series 1): Ремонт извън електрическата мрежа (Episode 9)
  • 20:20
    Шедьоври от битпазара (Series 7): Младост срещу опитност (Episode 7)
  • 20:45
    Шедьоври от битпазара (Series 7): Дъщери, за които си заслужава да пазаруваш (Episode 8)
Пълна програма
  • 19:00
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 3
  • 20:00
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 4
  • 21:00
    Един прекрасен ден
  • 23:20
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 19:05
    Бул - втори сезон, еп. 15
  • 20:00
    Бул - втори сезон, еп. 16
  • 21:00
    Инстинкт - втори сезон, еп. 4
  • 22:00
    Инстинкт - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 19:15
    "Малката вещица", семейна комедия, Германия, 2018; реж. Михаел Шиерер, с Каролин Херфурт, Луис Форбах, Момо Бейер, Сюзане Фон Борсоди, Тереза Афолтер, [7+]
  • 21:00
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
  • 23:45
    "Обикновено сърце", драма, САЩ, 2014; реж. Райън Мърфи, с Марк Ръфало, Мат Бомър, Тейлър Kич, Джим Парсънс, Джулия Робъртс, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 4
  • 20:00
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 2
  • 20:50
    Наполеон, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 19:05
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 20:00
    Проектът невъзможен: Борба за светлина
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ще избухне ли?
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дзен майстори на Вселената
Пълна програма
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 49 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 18:50
    "Баданаму кадети"
  • 19:20
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:40
    "Робоколата Поли"
  • 20:10
    "Конни"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:45
    "Парчета от реалността"
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров-избрано
Пълна програма
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:05
    "Бейб: Прасчо в големия град " - игрален филм с Магда Жубански, Елизабет Дейли.
  • 19:40
    "Майор Пейн" - приключенски / семеен филм с Деймън Уейънс, Майкъл Айрънсайд.
  • 21:15
    "Близнаци" - комедия / криминален с Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито.
  • 23:00
    "Страшен филм" - игрален филм с Анна Фарис, Джон Ейбрахамс.
Пълна програма
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:00
    The 50 Biggest Hits of 2019...
  • 22:00
    Isle Of MTV: Malta 2019 Highlights
  • 22:45
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 23:30
    Ellie Goulding Live @ V...
Пълна програма
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 19:10
    Найджъл Марвин: Дивата Централна Америка, сезон 2, еп. 1
  • 20:00
    Екваторът: Линията на живота, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Екваторът: Линията на живота, сезон 1, еп. 2
  • 21:50
    Екваторът: Линията на живота, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Съкровищата на Тутанкамон: Последният фараон, еп. 1
  • 20:00
    Разгадаването на Атлантида, еп. 1
  • 21:00
    Машина на времето, еп. 3
  • 22:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Най-смъртоносните в Африка: Млада Кръв, еп. 1
  • 19:45
    Градът на видрите, еп. 1
  • 20:40
    Небесно сафари, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 11
Пълна програма
  • 18:55
    Студио "Чемпиъншип", директно
  • 19:30
    Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 1-ви епизод /п/
  • 20:00
    Футбол: Юрдинген - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Професионална борба: "Първична сила", 34-и епизод /п/
Пълна програма
  • 19:05
    Творческа вечер на Любов Успенская
  • 21:00
    "Време"
  • 21:25
    "Днес вечерта"
  • 22:55
    Комедия "Залог за любовта"
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "15 години "Планета" ТВ" - концерт на звездите на "Пайнер" - част 2
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 17:30
    Клубни истории
  • 20:30
    Франция, Лига 1 - преди кръга
  • 21:00
    Звездите на футбола
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 18:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 20:00
    Вести
  • 20:30
    Вести-Москва
  • 20:50
    Вести
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    Другата история
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 19:10
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:40
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:10
    Voll zu spat!
  • 20:40
    Angelo!
Пълна програма
  • 19:15
    След теб - игрален филм
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:15
    Самоотлъчка - игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Обсебващи майки: Епизод 8
  • 20:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 9
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Наобратно: Епизод 11
  • 22:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 2
Пълна програма
  • 19:00
    Йордания, мистично кралство в пустинята
  • 19:30
    Турция - приказка без край
  • 20:00
    Българската история - 69 години от подвига на кап. Димитър Списаревски
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 19:00
    Загадки в музея: "Дюи победи Труман" и други загадки (Episode 7)
  • 20:00
    Екстремни RV каравани (Series 4): По-големи и по-лоши (Episode 2)
  • 21:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути (Series 1): Арктика (Episode 3)
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Невероятна къща сред клоните на дърветата в Ан Арбър (Episode 6)
Пълна програма
  • 19:00
    Загадки в музея: "Дюи победи Труман" и други загадки (Episode 7)
  • 20:00
    Екстремни RV каравани (Series 4): По-големи и по-лоши (Episode 2)
  • 21:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути (Series 1): Арктика (Episode 3)
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Невероятна къща сред клоните на дърветата в Ан Арбър (Episode 6)
Пълна програма
  • 18:00
    Мумията: Гробницата на Императора Дракон, Китай,Германия,САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2008
  • 19:50
    Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004
  • 22:10
    Кинг Конг, Нова Зеландия, приключенски/драма/романтичен, 2005
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Уикенд по мъжки, еп. 3
  • 19:30
    Уикенд по мъжки, еп. 4
  • 20:00
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 9
  • 20:30
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:56
    Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
  • 20:19
    Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
  • 22:00
    Сноудън Биография, Драма, Трилър 2016
Пълна програма
  • 18:35
    Необикновените - втори сезон, еп. 3
  • 19:30
    Записки по Един Скандал
  • 21:30
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 22
  • 22:00
    Гняв - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Доктор в къщи" - 5 еп.
  • 19:30
    "Уличен патрул" - 3 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 7 еп.
  • 21:10
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 3 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
  • 20:25
    "В обектива"
Пълна програма
  • 19:05
    Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
  • 19:30
    Я и моя собака
  • 19:55
    Поймать лосося
  • 20:25
    Рыбалка сегодня XL
Пълна програма
  • 18:00
    "Кънки с остър връх: Борба за златото" - романтичен филм с уч. на Кристи Карлсън Романо, Рос Томас, Скот Томпсън Бейкър, Ким Киндрик, Стефани Крамер и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Дони Браско" - криминален филм с уч. на Ал Пачино, Джони Деп, Майкъл Мадсън, Бруно Кърби, Джеймс Русо, Ан Хечи, Робрт Миано и др.
  • 23:40
    От местопрестъплението" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Animal Cops Houston: Fred the Chimpanzee
  • 19:45
    Animal Cops Houston: Liberty County Battle
  • 20:30
    Animal Cops Houston: Slick
  • 21:15
    Animal Cops Houston: Cats in Trouble
Пълна програма
  • 19:10
    Режи! (Series 35): Дай алигатора насам (Episode 18)
  • 20:00
    Кулинарен клуб (Series 1): Трикове на японското хибачи (Episode 4)
  • 20:50
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Сандвичи, шпецле и лепкави крилца (Episode 1)
  • 21:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Вкусни приключения (Episode 2)
Пълна програма
  • 18:50
    Братовчеди завинаги
  • 19:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:10
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:50
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 19:50
    Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап, директно
  • 21:30
    Колоездене: "Вуелта екстра", директно
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:15
    "Малката вещица", семейна комедия, Германия, 2018; реж. Михаел Шиерер, с Каролин Херфурт, Луис Форбах, Момо Бейер, Сюзане Фон Борсоди, Тереза Афолтер, [7+]
  • 21:00
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
  • 23:45
    "Обикновено сърце", драма, САЩ, 2014; реж. Райън Мърфи, с Марк Ръфало, Мат Бомър, Тейлър Kич, Джим Парсънс, Джулия Робъртс, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Doc McStuffins
  • 19:30
    First Responders to the Rescue
  • 20:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 21:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 18:50
    Братовчеди завинаги
  • 19:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:10
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 19:00
    Питбули и бивши затворници: Епизод 5
  • 20:00
    Почти ми се размина: С вид на силно момиче
  • 21:00
    Последна вечер в...: Най-мрачният час
  • 22:00
    Детектив Убийство: Свобода във Филаделфия
Пълна програма
  • 18:40
    Enfusion Reality: Episode 12
  • 19:35
    Tennis Stars: Jo-Wilfried Tsonga
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: John John Florence
  • 20:30
    Clubland: Villarreal FC
Пълна програма
  • 19:05
    Hook N' Look
  • 19:30
    Shooting Gallery
  • 20:15
    Shooting Gallery
  • 21:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 19:05
    Изковани в огъня: Мечът шаре
  • 20:00
    Проектът невъзможен: Борба за светлина
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ще избухне ли?
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дзен майстори на Вселената
Пълна програма
  • 19:00
    Разгадаването на Атлантида, еп. 1
  • 20:00
    Машина на времето, еп. 3
  • 21:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 1
  • 22:00
    Линиите в Наска: Древни тайни, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите /п./
  • 20:00
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио" - екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Мат Шълц, Сунг Канг, Гал Гадот, Тего Калдерон, Дон Омар, Дуейн Джонсън, Жоаким де Алмейда, Елса
  • 22:30
    "Такси в Ню Йорк" - екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите: Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др.
Пълна програма
  • 19:05
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 6, приключенски, САЩ, 2001
  • 20:05
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 7, приключенски, САЩ, 2001
  • 21:05
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 8, приключенски, САЩ, 2001
  • 22:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 18:25
    Кандис Реноар; сезон 6, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2018
  • 19:30
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2014
  • 20:30
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2014
  • 21:25
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 19:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 19:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
  • 20:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
  • 20:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 9
Пълна програма
  • 17:50
    Кариеристите
  • 19:55
    Апокалипто
  • 22:30
    Убивай ги нежно
Пълна програма
  • 19:05
    Творческий вечер Любови Успенской (16+)
  • 21:00
    "Время"
  • 21:25
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 22:55
    Андрей Бурковский, Катерина Шпица в комедии "Ставка на любовь" (12+)
Пълна програма
  • 18:30
    Сквозной эфир. Гость
  • 21:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 18:05
    Привет, Андрей!
  • 20:00
    Вести в 20:00
  • 21:00
    Торжественное открытие Международного конкурса молодых исполнителей "Новая волна-2019"
  • 23:30
    Не говорите мне о нем. Х/ф
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 19:15
    MILF Surprise (18+)
  • 19:40
    Public Hammock Threesome (18+)
  • 20:04
    The Landlady (18+)
  • 20:28
    Class Jerk (18+)
Пълна програма
  • 18:10
    Тенис: Каролин Гарсия - Дона Векич (Nature Valley Open, Нотингам; WTA International - финал, повторение)
  • 21:00
    "Светът на Ла Лига" - документален филм
  • 21:30
    Футбол: Мач на Легендите (приятелска среща между легендите на Ла Лига и италианското калчо - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
Пълна програма
  • 18:40
    NEW Extreme IV
  • 19:30
    WKF Championships 2016 Linz, Austria, Saturday Session Highlights - part 5
  • 20:45
    NEW Provocation 2019
  • 22:00
    World Grand Prix Fight TNA, 1/4th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 24.08.2019
Пълна програма
  • 18:00
    World of X 2018
  • 19:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 20:00
    Discovering Ribeira Grande
  • 20:23
    Thin Line With Nic Von Rupp
Пълна програма
  • 19:00
    Дубровник: Републиката (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 20:00
    Кройката на времето (Series 1): Косачът (Episode 3)
  • 20:25
    Кройката на времето (Series 1): Дидо Елизабет Бел (Episode 4)
  • 21:00
    Бойни полета (Series 1): Битката в Прованс (Episode 8)
Пълна програма
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
Пълна програма
  • 19:10
    Erik Truffaz Quartet feat. Nya - Festival International de Jazz de Montreal
  • 20:45
    InterMezzo
  • 21:30
    Il Trionfo del Tempo e del Disinganno by Haendel at the Festival d'Aix-en-Provence
  • 23:48
    InterMezzo
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Витоша, мач от efbet Лига, директно
  • 19:55
    Студио "Футбол", директно
  • 20:30
    Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига, директно
  • 22:25
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
  • 20:00
    Пряко: Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - В паузата: Коментарно студио)
  • 21:50
    Пряко: Футбол: Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
Пълна програма
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Футбол: Уотфорд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 19:00
    Питбули и бивши затворници: Епизод 5
  • 20:00
    Почти ми се размина: С вид на силно момиче
  • 21:00
    Последна вечер в...: Най-мрачният час
  • 22:00
    Детектив Убийство: Свобода във Филаделфия
Пълна програма
  • 19:00
    "Епизод", (п)
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 18:15
    "Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]
  • 20:00
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
  • 22:00
    "Праведните Джемстоунс І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
  • 23:00
    "Наследници ІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Андрей Парек, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
Пълна програма
  • 18:40
    "Русалка ІІ, 10 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Дейвид Солъмън, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 19:25
    "Нокти ІІI, 5 еп.", крими - комедия - драма, САЩ, 2019; реж. Нийси Наш, с Нийси Наш, Кери Престън, Джуди Рейес, Харолд Периню, Джен Лион, Каруче Тран, [18+]
  • 20:10
    "Криптон II, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Метин Хюсеин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Ан Огбомо, Аарън Пиер, [12+]
  • 21:00
    "Убивайки Ийв ІІ, 1 еп.", криминален трилър, САЩ, 2019; реж. Деймън Томас, с Джоди Комър, Сандра О, Фиона Шоу, Нина Сосаня, Едуард Блумъл, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Без пътека. Белият Улей (образователен филм за еко туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Два портрета (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:05
    Топ Кадети
  • 19:30
    Зак и Квак
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
  • 20:30
    Пес патрул
Пълна програма
  • 19:10
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 1, Канада, военен, 2016
  • 19:50
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 2, Канада, военен, 2016
  • 20:30
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 5, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 21:20
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 6, Великобритания, фентъзи, 2016
Пълна програма
  • 19:10
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
  • 20:35
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
  • 22:00
    Мисии Научна фантастика Франция 2017
  • 22:25
    Мисии Научна фантастика Франция 2017
Пълна програма
  • 18:55
    Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
  • 20:30
    Приключенията на Мерлин приключенски, Семеен, фентъзи Великобритания 2011
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин приключенски, Семеен, фентъзи Великобритания 2011
  • 22:00
    Гарванът Трилър САЩ 2012
Пълна програма
  • 19:05
    Проклятието на Тутанкамон, част 1 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
  • 20:30
    Колежански войни Комедия, Драма САЩ 2009
  • 22:00
    Големият щурм Екшън, Драма, Военен Австралия ,САЩ 2005
Пълна програма
  • 19:00
    Close Up
  • 19:30
    Close Up
  • 19:55
    Sarah Palin: You Betcha!
  • 21:30
    The Sunshine Makers
Пълна програма
  • 19:15
    Kite Masters 2018
  • 19:45
    Crankworx World Tour 2018
  • 20:40
    Freeride World Tour 2019
  • 22:40
    Live Recap FIM Super Enduro World Championship 201
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
  • 20:00
    Младият върколак сериен филм /5 сезон, 5 и 6 епизод/ (12)
  • 21:20
    Gearing Up предаване за скоростни спортове
  • 21:50
    Спортни новини
Пълна програма
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/
  • 19:30
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 17:50
    Тенис: ATP 250 Уинстън Втори полуфинал
  • 19:45
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Тейлъм Бенд
  • 21:00
    Тенис: WTA, Бронкс Финал
  • 23:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
Пълна програма
  • 18:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Скандинавия
  • 19:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 20:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 21:00
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Париж
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
  • 21:00
    Студио "Футбол"
  • 21:45
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Наполи
  • 23:45
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Осасуна - Ейбар
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Валядолид
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Валенсия
  • 23:55
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 18:30
    "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (избрано)
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    Киносалон БСТВ: "Анна от 6 до 18" (1994 г.), Русия
  • 21:35
    Новини (п)
Пълна програма
  • 19:00
    "ЦЕНТРАЛЬНОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ" с Вадимом Такменёвым
  • 21:00
    Премьера. Татьяна Бабенкова, Алекс Коморовски, Юрий Гальцев, Максим Леонидов в комедии "ОДИН ДЕНЬ ЛЕТА"
  • 23:05
    Олег Морозов, Олег Охотниченко, Никита Зверев в остросюжетном сериале "ОБЪЯВЛЕН В РОЗЫСК" 9-я с., 10-я с., 11-я с., 12-я с. (заключительная)
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
National Geographic 20:00
Гореща зона, еп. 2

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]
TV1000 19:50
Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}