ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Търсачи на реликви 3 тв филм /8 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.74
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.50
  • 22:30
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.1
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21:00
    "Магнум" (премиера) - сериен филм
  • 22:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Специален отряд; сезон 2, епизод 20, екшън, приключенски, САЩ, 2018
  • 21:55
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 20, екшън, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 19:15
    Спасители на ЖИВОТни: Епизод 2
  • 20:10
    Зоологическата градина: Сан Диего: Епизод 3
  • 21:05
    Планетата на мутантите: Намибия
  • 22:00
    По стъпките на Голямата Стъпка: Бигфут в леда
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
Пълна програма
  • 19:10
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/п/
  • 19:20
    Нашето Кимчи семейство 24-сериен тв филм /Южна Корея, 2011 г./, режисьор Пак Чан-хонг, в ролите: Сонг Ил-гук, Пак Джин-хи, И Мин-йонг, Ким Йднг-хун, Чуе Дже-сонг, Канг Шин-ил, И Те-гън, Ким Бьонг-чун, И Ил-хуа, Юн Хи-су и др. /1 епизод/
  • 20:30
    На опера с БНТ 2: "Кармен" балет от Бизе-Шчедрин /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 21:00
    Телетуризъм Чартърен полет
Пълна програма
  • 19:13
    The Tom and Jerry Show
  • 19:30
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:55
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:25
    Ben 10
Пълна програма
  • 19:00
    "Луцифер" - сериал, с.2 еп.13
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Животинско царство" - сериал, с.3 еп.13 (последен)
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Двойна самоличност" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2009), режисьор Денис Димстър, в ролите: Вал Килмър, Изабела Мико, Джулиън Уодъм, Христо Шопов, Юлиан Вергов, Валентин Ганев, Рушен Видинлиев, Захари Бахаров и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Огненият пръстен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Идрис Елба, Чарли Хънам, Ринко Кикучи, Диего Клатънхоф, Чарли Дей, Клифтън Колинс мл., Рон Пърлман и др.
  • 21:00
    Премиера: "Кой уби сестра Мери" - криминален, мистъри (тв филм, Канада, 2017), режисьор Филип Ганьон, в ролите: Сюзи Абромайт, Аманда Бругъл, Алисън Хосак, Дебора Гроувър и др.
  • 23:00
    "Да бъдеш Флин" - драма (САЩ, 2012), режисьор Пол Уайц, в ролите: Пол Дейно, Робърт Де Ниро, Джулиан Мур, Оливия Търлби, Лили Тейлър, Уес Стъди и др. [14+]
Пълна програма
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.6 еп.11
  • 20:00
    "Дивата Нина" - сериал, eп.33
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал, еп.46
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.10 еп.17, 18
Пълна програма
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.64
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.10 еп.3
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.60
  • 22:00
    "Скъпи наследници" - сериал, еп.31
Пълна програма
  • 19:10
    Ние, мечоците
  • 19:20
    Ние, мечоците
  • 19:35
    Ние, мечоците
  • 19:45
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 19:15
    "Учителят", комедийна драма, Франция, 2017; реж. Оливие Аяш-Видал, с Денис Подалиде, Абдулай Диало, Табоно Тандия, Полин Юругуен, Алексис Монкорже, [12+]
  • 21:00
    "Ти гониш!", комедия, САЩ, 2018; реж. Джеф Томсик, с Ед Хелмс, Джейк Джонсън, Анабел Уолис, Джон Хам, Джеръми Ренър, [15+]
  • 22:45
    "Джет I, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Себастиан Гутиерес, с Карла Гуджино, Джанкарло Еспозито, Елена Аная, Майкъл Аронов, Гейт Дженсън, [18+]
  • 23:50
    "Майка, баща, син І, 5 еп.", трилър, Великобритания, 2019; реж. Чарлс Стъридж, с Бен Дики, Алия Шокат, Джош Хамилтън, Чарли Секстън, Крис Кристофърсън, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Кучета", драма, Чили, 2017; реж. Марсела Саид, с Антония Зегерс, Алфредо Кастро, Рафаел Спрегелбурд, Алехандро Сивекинг, Елвис Фуентес, [12+]
  • 19:55
    "Лайко - циганинът космонавт", комедийна драма, Унгария, 2018; реж. Балаш Ленгел, с Тамаш Керезтеш, Йозеф Гябронка, Тибор Палфи, Зетен Варга, Атина Пападимитриу, [12+]
  • 21:30
    "Ед Ууд", биографична комедийна драма, САЩ, 1994; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Мартин Ландау, Сара Джесика Паркър, Патриша Аркет, Джефри Джоунс, [15+]
  • 23:35
    "Маратонецът", криминален, САЩ, 1976; реж. Джон Шлезинджър, с Дъстин Хофман, Лорънс Оливие, Рой Шайдър, Уилям Дивейн, Марте Келер, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:00
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
  • 19:30
    "Семейните рецепти на Надия" - кулинарно предаване /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
  • 21:00
    "Етажна собственост" - сериал
  • 22:00
    "Съдия Дред" - криминален екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Арманд Асанте, Роб Шнайдър, Юрген Прохнов, Макс фон Сюдов, Балтазар Гети и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 19:30
    Как се прави...: Лампи за гмуркане, сандали
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 4
  • 21:00
    Пазители на Евърглейдс: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:40
    Оръжията на бъдещето: Добре защитени
  • 19:30
    Опасно за живота: Сензационни домашни видеоклипове
  • 20:20
    Как са го направили?: Акумулатор/Шоколад/ Четка за зъби
  • 20:45
    Как се прави...: Стъргалки за люспи на риба, машини за изстрелване на лепило
Пълна програма
  • 19:00
    Кей Си под прикритие
  • 19:30
    Домът на Рейвън
  • 20:00
    Домът на Рейвън
  • 20:30
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 19:05
    "Шеф тийнейджър"
  • 19:35
    "Направи ме супергерой"
  • 20:00
    "Уголемена наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!""
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 21:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 19:05
    Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден, директно
Пълна програма
  • 17:15
    Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден, директно
Пълна програма
  • 18:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 1
  • 19:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 2
  • 20:25
    Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 7
  • 21:10
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 18:40
    Pro Bull Riders
  • 19:30
    World Of X Games
  • 20:20
    Rumble & Hum
  • 21:10
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:05
    Шедьоври от битпазара (Series 3): Обсебени от вехтории (Episode 12)
  • 19:30
    Джада у дома (Series 3): Разпродажба на печива (Episode 14)
  • 19:55
    Джада у дома (Series 3): Вкусът на Перу (Episode 15)
  • 20:20
    Ловци на острови (Series 4): Живот на остров в Джорджиан Бей (Episode 1)
Пълна програма
  • 19:00
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 1
  • 20:00
    Връзки - първи сезон, еп. 1
  • 21:00
    Без думи, еп. 21
  • 21:30
    Без думи, еп. 22
Пълна програма
  • 19:05
    Шерлок - втори сезон, еп. 3
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 18
  • 22:00
    Инстинкт - втори сезон, еп. 6
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 6
Пълна програма
  • 18:50
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 21 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 19:25
    "Русалка ІІ, 11 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Бен Ернандес Брей, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 20:10
    "Криптон II, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Ерика Уотсън, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Ан Огбомо, Аарън Пиер, [12+]
  • 21:00
    "Решаващият глас І, 5 еп.", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Кари Скогланд, с Ръсел Кроу, Наоми Уотс, Сиена Милър, Сет МакФарлейн, Саймън Макбърни, [15+]
Пълна програма
  • 19:15
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 6
  • 20:10
    Тайната война, сезон 1, еп. 11
  • 21:05
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 20:00
    Изковани в огъня: Елизабет Рейпиър
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Мини Майлс
Пълна програма
  • 18:30
    Риболовен филм
  • 19:30
    Историческа възстановка
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 37 еп.
  • 20:30
    МОТОХОБИ – тв поредица
Пълна програма
  • 18:50
    "Баданаму кадети"
  • 19:20
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:40
    "Робоколата Поли"
  • 20:10
    "Конни"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:45
    "Парчета от реалността"
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - избрано
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
Пълна програма
  • 18:05
    "Ема" - игрален филм с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо.
  • 20:05
    "Бойна звезда "Галактика", първа част - игрален филм с Едуард Джейс Олмос, Мери Макдонъл.
  • 21:30
    "Бойна звезда "Галактика", втора част - игрален филм с Едуард Джейс Олмос, Мери Макдонъл.
  • 23:00
    "Нещото" - игрален филм с Кърт Ръсел, Уилфърд Бримли.
Пълна програма
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    MTV Rewind: 2016
  • 21:00
    2019 VMAs Pre-show
  • 22:00
    2019 VMAs Main Show
Пълна програма
  • 19:15
    Найджъл Марвин: Дивата Централна Америка, сезон 2, еп. 1
  • 20:10
    Епичният Йелоустоун, сезон 1, еп. 2
  • 21:05
    Епичният Йелоустоун, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 5
  • 20:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 2
  • 21:00
    Династията на Северна Корея отблизо, еп. 2
  • 22:00
    Наръчник на диктатора, еп. 3
Пълна програма
  • 18:50
    Колекция "Царят на джунглата", еп. 1
  • 19:45
    Невероятни прилепи, еп. 1
  • 20:40
    Лъвове катерачи, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
Пълна програма
  • 18:05
    Баскетбол: Барселона - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 20:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 4-и епизод /п/
  • 20:30
    Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 1-ви епизод /п/
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 18:50
    "В действителност"
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Проклета война". Сериен филм
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Топ 5 - Пайнер / А1 Xplore Music" - музикална класация
  • 20:40
    "Звездни празници" - горещи хитове
Пълна програма
  • 19:00
    Франция, Лига 1 - обзор на кръга
  • 20:00
    ПРЯКО, Франция, Лига 1: Монпелие - Олимпик Лион
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:00
    Вести
  • 19:30
    Вести-Москва
  • 19:50
    Вести
  • 20:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Нови хоризонти" - П. Петров / Й. Апостолов
Пълна програма
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 19:10
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:40
    WOW Die Entdeckerzone
  • 20:40
    Angelo!
  • 21:15
    Snapped - Wenn Frauen toten
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:20
    Зимна нощ в Барселона - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:25
    За боговете и хората - игрален филм
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Бети Джо и Сюзън
  • 20:00
    6 дъщери: Епизод 4
  • 21:00
    Обсебващи майки: Епизод 7
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Джун, Чад и Полин
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - с.Широка лъка, еп.12
  • 19:30
    Зелен свят - Бяла водна лилия
  • 20:00
    Българската история - 10 интересни факта от българската история, част 1
  • 20:30
    VIII Световен шампионат по фолклор
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Някой ден в Сейнт Джон (Episode 12)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Вино или плаж в Южна Африка (Episode 13)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 102): Любовна авантюра в Прага (Episode 1)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Смяна на ролите в Ротердам (Episode 4)
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Някой ден в Сейнт Джон (Episode 12)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Вино или плаж в Южна Африка (Episode 13)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 102): Любовна авантюра в Прага (Episode 1)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Смяна на ролите в Ротердам (Episode 4)
Пълна програма
  • 18:30
    Горещо кънтри, САЩ, драма/музикален, 2010
  • 20:25
    Чарли Сейнт Клауд, Канада,САЩ, 2010
  • 22:00
    Кинг Конг, Нова Зеландия, приключенски/драма/романтичен, 2005
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Аламинутите на Лорейн, еп. 4
  • 19:30
    Аламинутите на Лорейн, еп. 5
  • 20:00
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 6
  • 20:30
    Най-чудатите ресторанти на света, еп. 7
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 22:00
    Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
  • 23:38
    3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
Пълна програма
  • 19:00
    Всичко е под контрол - първи сезон, еп. 2
  • 19:25
    Всичко е под контрол - първи сезон, еп. 3
  • 20:00
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 6
  • 21:00
    Експресно Фото
Пълна програма
  • 19:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "На косъм" - 4 еп.
  • 19:30
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 107 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 43 и 44 eп.
  • 21:10
    "Да замиташ след звездите" - 108 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:05
    На рыбалку вместе с папой
  • 19:30
    Спиннинг на камских просторах
  • 20:00
    Фишермания
  • 20:25
    Дед Мазай и зайцы
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8
  • 21:00
    "Шанхайски рицари" - комедия с уч. на Джаки Чан, Оуен Уилсън, Арън Тейлър - Джонсън, Том Фишър, Ейдън Гилън, Фан Уонг, Дони Иен, Оливър Котън, Алисън Кинг и др.
  • 23:20
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Extreme Engineering: Kuwait Towers
  • 19:45
    Gold Rush: Gold at Last
  • 20:30
    Kings of Construction: Hallands?s
  • 21:15
    Dirty Jobs: Mud Mineral Excavator
Пълна програма
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Вкусни открития (Episode 2)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Птица и телешко (Episode 3)
  • 20:00
    Пребори Боби Флей (Series 15): Сладко и кисело (Episode 6)
  • 20:25
    Пребори Боби Флей (Series 15): Пълнено и пържено (Episode 7)
Пълна програма
  • 19:05
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:35
    Братовчеди завинаги
  • 19:55
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 19:05
    Тенис: Открито първенство на САЩ, втори ден, директно
Пълна програма
  • 18:50
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 21 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 19:25
    "Русалка ІІ, 11 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Бен Ернандес Брей, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 20:10
    "Криптон II, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Ерика Уотсън, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Ан Огбомо, Аарън Пиер, [12+]
  • 21:00
    "Решаващият глас І, 5 еп.", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Кари Скогланд, с Ръсел Кроу, Наоми Уотс, Сиена Милър, Сет МакФарлейн, Саймън Макбърни, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Fancy Nancy Clancy
  • 19:30
    Vampirina
  • 20:00
    PJ Masks
  • 20:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 19:05
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:35
    Братовчеди завинаги
  • 19:55
    Аз съм Франки
Пълна програма
  • 19:00
    Истинският извършител: Нанси Клингър
  • 20:00
    Истинският извършител: Бари Шип
  • 21:00
    Подозирам те: Убийство в семейството
  • 22:00
    Убийството обича компания: Приятели докрай
Пълна програма
  • 19:05
    Dream Teams: Davis Cup Australia
  • 19:35
    Tennis Stars: Roger Federer
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Anthony Joshua
  • 20:30
    Clubland: Glasgow Rangers
Пълна програма
  • 19:05
    Alaska's Ultimate Bush Pilots
  • 19:30
    Hollywood Weapons
  • 19:50
    Hollywood Weapons
  • 20:15
    Fight To Survive
Пълна програма
  • 19:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 20:00
    Изковани в огъня: Елизабет Рейпиър
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Мини Майлс
Пълна програма
  • 19:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 2
  • 20:00
    Династията на Северна Корея отблизо, еп. 2
  • 21:00
    Наръчник на диктатора, еп. 3
  • 22:00
    Наръчник на диктатора, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.74
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.50
  • 22:30
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.1
Пълна програма
  • 19:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2015
  • 20:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2015
  • 21:00
    Конан; сезон 1, епизод 3, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 22:00
    Конан; сезон 1, епизод 4, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 18:20
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 11, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 19:25
    Нощна смяна; сезон 2, епизод 10, драма, САЩ, 2015
  • 20:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Краят на пътя
  • 20:00
    Ловец на убийства: Бруто тонаж
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 18
  • 21:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 19
Пълна програма
  • 18:30
    Импулс
  • 20:25
    Бели пясъци
  • 22:25
    Убивай ги нежно
Пълна програма
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up Express
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:04
    The Ultimate Pedicure (18+)
  • 19:28
    House Party Hotties (18+)
  • 19:49
    Mom's Got A Meeting (18+)
  • 20:11
    Little Miss Torpedo Tits (18+)
Пълна програма
  • 18:30
    Тенис: Патриция Мария Тиг - Елена Рибакина (Bucharest Open, Букурещ; WTA International - финал, повторение)
  • 20:00
    "Най - красивите голове на сезон 2018/2019" - документален филм
  • 20:30
    "Спорт+: най-доброто" IV част - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Футбол: Леганес - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 19:15
    Динамика на основните 5 -повт.
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
Пълна програма
  • 19:15
    Blastoid
  • 19:30
    Firsthand
  • 19:45
    Firsthand 13
  • 20:00
    Drive Thru South Africa
Пълна програма
  • 19:00
    Дубровник: Републиката (Series 1): Системата (Episode 4)
  • 19:55
    Мистерията на римските черепи
  • 20:45
    От Световната война до Студената война (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 21:45
    От Световната война до Студената война (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз по ТВ1
Пълна програма
  • 17:30
    Don Giovanni by Mozart at Teatro La Fenice
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    The Great Fugue, choreography by Lucinda Childs, Opera de Lyon ballet
  • 22:50
    David Parsons Dance Company - Teatro Malibran, La Fenice
Пълна програма
  • 19:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 7-и епизод /п/
  • 20:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за efbet Лига (2019-20), 7-и епизод
  • 20:30
    "Героите на кръга", предаване за efbet Лига (2019-20), 7-и епизод
  • 21:00
    Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Леганес - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 3-ти епизод, директно
  • 20:00
    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Испания /п/
  • 20:30
    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Монако /п/
  • 21:15
    Студио "Купа на Лигата", директно
Пълна програма
  • 19:00
    Истинският извършител: Нанси Клингър
  • 20:00
    Истинският извършител: Бари Шип
  • 21:00
    Подозирам те: Убийство в семейството
  • 22:00
    Убийството обича компания: Приятели докрай
Пълна програма
  • 18:30
    "Епизод", (п)
  • 19:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 21:30
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 18:05
    "Убийство в Ориент експрес (2017)", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Пенелопе Круз, Уилям Дефо, Джуди Денч, Джони Деп, [12+]
  • 20:00
    "Вдовици", криминален трилър, Великобритания, 2018; реж. Стив MакКуийн, с Вайола Дейвис, Мишел Родригес, Елизабет Дебики, Синтия Ериво, Колин Фарел, [15+]
  • 22:00
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
  • 23:45
    "Червената шапчица", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Катрин Хардуик, с Аманда Сайфред, Гари Олдман, Били Бърк, Шайло Фернандес, Макс Айрънс, [15+]
Пълна програма
  • 17:45
    "Малък голям живот", комедия - фантастика, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
  • 20:00
    "Силициевата долина ІІІ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 20:30
    "Силициевата долина ІІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 21:00
    "Нюйоркска комбина ІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Старовремска жътва (образователен филм за селски туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Западнородопски приказки (образователен филм за планински туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:15
    Топ Кадети
  • 19:40
    Зак и Квак
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
  • 20:30
    Пес патрул
Пълна програма
  • 19:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 20:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 21:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
  • 21:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
Пълна програма
  • 17:25
    Синът Романтичен Холандия 2011
  • 19:40
    Скритата крепост Семеен Канада 2001
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин приключенски, Семеен, фентъзи Великобритания 2011
  • 22:00
    Комисар Касандър, еп.7 Криминален, Драма Франция 2015
Пълна програма
  • 18:45
    Фин Семеен Холандия 2013
  • 20:15
    Професор по неволя Комедия, Романтичен САЩ 2014
  • 22:00
    Човекът-сърце Драма Австралия 2016
  • 22:50
    Човекът-сърце Драма Австралия 2016
Пълна програма
  • 18:45
    Неговото дело и слава: Разединен дом Драма САЩ 2005
  • 20:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 22:00
    Съперници Криминален Франция 2008
  • 23:45
    Оневинен 2/5 Криминален, Драма Норвегия 2015
Пълна програма
  • 19:00
    I Knew It Was You: Rediscovering John Cazale
  • 19:45
    Banksy Does New York
  • 21:05
    Welcome To Happiness
  • 23:00
    Rake
Пълна програма
  • 19:15
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2018
  • 19:50
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
  • 21:15
    Custom
  • 21:50
    Live Recap British Talent Cup 2018
Пълна програма
  • 17:50
    Европейски игри Минск 2019: Обзор
  • 20:00
    Системата сериен филм /11 епизод/
  • 21:00
    Дълбоката държава сериен филм /7 епизод/ (14)
  • 21:50
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/п/
  • 19:55
    Зелена светлина
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 19:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието за голямата награда на Великобритания
  • 20:00
    Тенис: ATP 1000 Роджърс Къп, Монреал Даниил Медведев - Рафаел Надал, финал
  • 21:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 22:00
    Тенис: WTA, Бронкс Финал
Пълна програма
  • 18:00
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Париж
  • 20:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Остин
  • 21:00
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 21:30
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Байерн ТВ Шалке 04 - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
  • 19:30
    Футбол: Шампионска лига Апоел Тел Авив - Аякс, първи плейоф
  • 21:30
    Студио "Футбол"
  • 22:00
    Футбол: Шампионска лига Цървена Звезда - Йънг Бойс, втори плейоф
Пълна програма
  • 18:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
  • 19:30
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Обзор
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Бетис
  • 22:00
    Футбол: Копа Либертадорес Ривър Плейт - Серо Портеньо, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
Пълна програма
  • 18:20
    "Лява политика" с Александър Симов (избрано)
  • 19:20
    "Местно време" - Плодовитово, Медово, Марково (п)
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    Киносалон БСТВ: "Пъзел" (2013 г.), Румъния
Пълна програма
  • 19:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 19:50
    Александр Устюгов, Андрей Аладьин, Андрей Биланов, Всеволод Цурило в остросюжетном сериале "МЕНТОВСКИЕ ВОЙНЫ-11". "Неприкасаемые".
  • 21:50
    Владимир Стеклов, Александр Барановский, Ян Цапник в остросюжетном сериале "ПРОВИНЦИАЛ" 3-я с., 4-я с.
  • 23:40
    Олег Штефанко, Анна Большова, Алексей Булдаков в остросюжетном сериале "ЛЕСНИК". "Домик в деревне" 1-я ч.
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
EPIC Drama 19:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 19:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Fox Channel 19:30
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:19
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
BNT 3 19:30
Световно първенство по баскетбол: Финал
Diema Sport 19:30
Студио "Футбол", директно
Eurosport 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 19:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор

Всички предавания

Филми

Telekabel 19:15
Последният вълк - игрален филм
AXN Black 19:20
Вирус; сезон 1, епизод 12, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
AXN White 19:25
Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
HBO3 19:30
"Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
Cinemax 19:40
"Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}