ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.2
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" (нов сезон) - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Операция История- предаване с Росен Петров /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Най-добрият приятел на кучето - филм
  • 10:00
    Пътеводител на здравословната храна - филм
Пълна програма
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 06:00
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 134, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 07:10
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2013
  • 08:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 09:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2012
Пълна програма
  • 05:49
    Зоополицаите на Хюстън: От клетката до удобството
  • 06:36
    Снежните леопарди на зеления Лондон: Епизод 5
  • 07:00
    Снежните леопарди на зеления Лондон: Епизод 6
  • 07:25
    Зоополицаите на Филаделфия: Нападение с мачете
Пълна програма
  • 06:00
    "На жълтите павета" (п)
  • 06:35
    "Капиталът" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:00
    Световните градове на България Поморие - скритата перла /п/
  • 06:35
    Арт стрийм /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 07:00
    Маша и Мечока детски анимационен сериал /п/
  • 07:10
    Български уроци: Аз уча български
Пълна програма
  • 06:01
    Grizzy and the Lemmings
  • 06:08
    Grizzy and the Lemmings
  • 06:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 06:25
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, еп.26
  • 06:30
    Анимационен блок: "Приключенията на Джеки Чан" - сериал, с.4 еп.1 - 3
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, с.3 еп.9
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.1
Пълна програма
  • 06:00
    "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.18
  • 07:00
    "Странният случай с Бенджамин Бътън" - фентъзи, романтичен, трилър (САЩ, 2008), режисьор Дейвид Финчър, в ролите: Брад Пит, Кейт Бланшет, Тилда Суинтън, Тараджи Хенсън, Ел Фанинг, Джейсън Флеминг, Махършала Али и др.
  • 10:15
    Телепазар
  • 10:30
    "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.20, 21
Пълна програма
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.6 еп.12, 13
  • 07:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 08:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2019), еп.1, 2
Пълна програма
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.31, 32
  • 08:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 09:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
  • 10:00
    "Кой кой е" /п./ - сериал, еп.73
Пълна програма
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:20
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:35
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:20
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 07:00
    "Параграф 22 (1970)", военна комедийна драма, САЩ, 1970; реж. Майк Никълс, с Алън Аркин, Мартин Болсъм, Ричард Бенджамин, Арт Гарфънкъл, Джак Гилфорд, [15+]
  • 09:00
    "Да си стъпиш на краката", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Ричард Лонкрейн, с Имела Стоунтън, Силия Имри, Тимъти Спол, Джоана Лъмли, Дейвид Хейман, [15+]
  • 10:55
    "Тед - покажи ми любов", биографична драма, Швеция, 2018; реж. Ханес Холм, с Адам Полсон, Петер Вийтанен, Хапи Янкел, Йонас Карлсон, Йохан Хеденберг, [12+]
Пълна програма
  • 04:10
    "До посиняване", комедия, САЩ, 1995; реж. Пол Остър, Уейн Уанг, с Харви Кийтъл, Мадона, Лу Рийд, Джим Джармуш, Майкъл Джей Фокс, [12+]
  • 07:00
    "Престъплението на отец Амаро", романтична драма, Мексико, 2002; реж. Карлос Карера, с Гаел Гарсия Бернал, Ана Клаудия Таланкон, Санчо Грасия, Анхелика Арагон, Луиза Уертас, [15+]
  • 08:55
    "Клетката на Никол", късометражна драма, Германия, 2017; реж. Йозеф Брандл, с Фелин Роган, Марсел Мохаб, Жак Палмингер, [12+]
  • 09:15
    "Дъще моя", драма, Италия, 2018; реж. Лаура Биспури, с Валерия Голино, Алба Роруочър, Сара Касу, Удо Кир, Микеле Карбони, [15+]
Пълна програма
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    TBD
  • 10:00
    Early Start
Пълна програма
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 4 /п/
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 06:00
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 1
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
  • 09:10
    "Да се посмеем"
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Г-ваген
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Ягуар Е
  • 08:00
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 08:30
    Как се прави...: Шкурки, триизмерни модели на терени, високоскоростни навиващи се врати
Пълна програма
  • 05:24
    Как функционира Вселената?: Първата секунда
  • 06:12
    Как функционира Вселената?: Сатурн
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 07:26
    Как функционира Вселената?: Как ни създават черните дупки
Пълна програма
  • 06:00
    Улица "Далматинци" 101
  • 06:25
    Cars Toons
  • 06:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 07:00
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 06:00
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Въпросите на Мили"
  • 07:05
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 06:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 06:59
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: ГП на Монреал
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Великобритания, осми етап
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, двадесет и първи етап
  • 09:30
    Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо
Пълна програма
  • 06:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас МХ2, първо състезание
  • 06:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас MXGP, първо състезание
  • 07:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас МХ2, второ състезание
  • 07:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас MXGP, второ състезание
Пълна програма
  • 05:30
    Дивото зове, сезон 1, еп. 9
  • 06:20
    Как стават номерата, сезон 1, еп. 5
  • 07:00
    Как стават номерата, сезон 1, еп. 3
  • 07:25
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 05:30
    Immaf European Open
  • 06:20
    Wild Ride
  • 07:00
    Sports Adventure
  • 07:25
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 05:50
    Джада у дома (Series 3): Жега (Episode 21)
  • 06:12
    Джада у дома (Series 3): На лов за съкровища (Episode 22)
  • 06:35
    Мега бърлоги (Series 1): Бърлогата на мама (Episode 12)
  • 07:00
    Ястията на Дафни (Series 2): Вечеря за татко (Episode 3)
Пълна програма
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 7
  • 06:20
    Великото британско меню, еп. 8
  • 06:45
    Станция 19 - първи сезон, еп. 5
  • 07:45
    Връзки - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 06:00
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 10
  • 06:25
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 1
  • 07:15
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 2
  • 08:10
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 05:00
    "Търсач на удоволствия", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 07:00
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; реж. Брайън Сингър, с Хю Джакман, Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Дженифър Лорънс, Холи Бери, [12+]
  • 09:15
    "Отвътре навън", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Пийт Доктър, Рони Дел Кармен, [0+]
  • 10:50
    "Филми и звезди ХI, 37 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Дневниците на Венера,
  • 06:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 6
  • 07:20
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 10
  • 08:15
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 05:30
    Изковани в огъня: Мечът Гунто на генерал Ямашита
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 07:00
    Изковани в огъня: Гизарма
Пълна програма
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 10 еп. /п/
  • 06:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 08:30
    България – вчера, днес и утре
Пълна програма
  • 05:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 06:10
    "Паленца"
  • 06:50
    "Аниманималс"
  • 07:00
    "Яя и Зук"
Пълна програма
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    "Пулс" - /п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:00
    "Дракула 2000" - игрален филм с Жерар Батлър, Джастин Уодъл.
  • 06:35
    "В близък план - "Войната на Планетата на маймуните"
  • 06:40
    "В близък план - "Зад волана"
  • 06:50
    "В близък план - "Атомна блондинка"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Essentials
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 06:00
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 11
  • 06:50
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 9
  • 07:20
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 10
  • 07:50
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 05:35
    Пробив в системата, еп. 10
  • 06:10
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 8
  • 06:35
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 5
  • 07:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    Дивите кътчета на Америка, еп. 4
  • 06:20
    Юконски ветеринар , еп. 5
  • 07:05
    Дивото Перу: Бойното поле на Андите, еп. 1
  • 07:55
    Акули канибали, еп. 1
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Барселона - Баскония, полуфинален мач за Суперкупата на Испания (2018) /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Тенерифе - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:00
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 06:40
    "Ретро" - вечни хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 06:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Клубни истории
  • 10:00
    Франция, Лига 1: Лил - Анже
  • 12:00
    Франция, Лига 1: Амиен - Олимпик Лион
Пълна програма
  • 05:10
    Игрален филм
  • 08:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 08:55
    "Смехопанорама"
  • 09:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 05:15
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 06:45
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 00:20
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът за красота "Royal Essence"
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Само рокли с шлейф
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Най-добрите съветници
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Кели
Пълна програма
  • 06:00
    Импресии - Вода в Рила
  • 06:30
    Берлин, възроденият метрополис
  • 07:00
    Виж България - Благоевград, градът, в който има всичко
  • 07:30
    Импресии - Есен в Странджа
Пълна програма
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Дуел за проектиране на къщи близнаци (Episode 1)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 95): Да изоставиш всичко заради Люцерн (Episode 9)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Семейството на първо място в Мексико (Episode 13)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Пътят към Сан Хосе (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Дуел за проектиране на къщи близнаци (Episode 1)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 95): Да изоставиш всичко заради Люцерн (Episode 9)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 100): Семейството на първо място в Мексико (Episode 13)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 101): Пътят към Сан Хосе (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:00
    Криминале, САЩ, криминален/драма, 1994
  • 06:55
    Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
  • 08:25
    Последно пътуване, САЩ, екшън/драма/трилър, 2004
  • 09:50
    Съпрузи и съпруги, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1992
Пълна програма
  • 05:30
    "Неразказани истории с ... Иван Тодоров" - I част, документална поредица
  • 06:30
    "Светът на Ла Лига" - 4 еп. документална поредица
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Тайните рецепти на баба, еп. 3
  • 06:25
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 2
  • 06:50
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 3
  • 07:10
    Вкусове от света с Рейчъл Ку, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 06:00
    Последният човек на Земята - четвърти сезон, еп. 7
  • 06:25
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 6
  • 06:45
    Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 7
  • 07:10
    Макгайвър - трети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 06:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    MODEL TALKS
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 05:50
    "Доктор в къщи" - 2 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 135 еп.
  • 07:00
    "Лов на неизрядни платци" - 24 и 25 еп.
  • 07:50
    "Дневниците на надзорника" - 1 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 06:00
    Рыбалка 360
  • 06:25
    Рыболовные экспедиции в Норвегию
  • 06:55
    Ружейная охота. Первые шаги
  • 07:20
    Рыболов-эксперт
Пълна програма
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:50
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 4
  • 08:45
    "Голямото сърце на Лъки" - драма с уч. на Наташа Хенстридж, Хари Хамлин, Антони Лемке и др. /п/
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 05:55
    Kitchen Boss: Sausage Show
  • 06:15
    Kitchen Boss: Brunch Buddy Style
  • 06:40
    Kitchen Boss: Decadent Dinner
  • 07:00
    Rattlesnake Republic: The Albino
Пълна програма
  • 05:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Cross-Country Classics (Episode 3)
  • 06:15
    Бургери, бира и барбекю (Series 5): Барбекю в Кливланд (Episode 1)
  • 06:37
    Бургери, бира и барбекю (Series 5): Направи си бургер (Episode 2)
  • 07:00
    Кухнята (Series 10): Уникално блюдо (Episode 2)
Пълна програма
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
  • 06:20
    Нела, Принцесата - Рицар
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
  • 07:05
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: ГП на Монреал
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Великобритания, осми етап
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, двадесет и първи етап
  • 09:30
    Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо
Пълна програма
  • 05:00
    "Търсач на удоволствия", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 07:00
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; реж. Брайън Сингър, с Хю Джакман, Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Дженифър Лорънс, Холи Бери, [12+]
  • 09:15
    "Отвътре навън", анимационна комедия, САЩ, 2015; реж. Пийт Доктър, Рони Дел Кармен, [0+]
  • 10:50
    "Филми и звезди ХI, 37 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
  • 06:35
    The Hive
  • 06:45
    PJ Masks
Пълна програма
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
  • 06:20
    Нела, Принцесата - Рицар
  • 06:45
    Пламъчко и Машините
  • 07:05
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Улучен в крака
  • 06:10
    Убийство в Средния Запад: Епизод 8
  • 07:00
    Кошмарни съседи: Убийство на празник
  • 07:55
    Кошмарни съседи: Най-старият случай
Пълна програма
  • 05:50
    The Truth About: Urban Sports
  • 06:15
    Up Close With: Matthias Dandois
  • 06:45
    Star Block Workout: South Africa
  • 07:10
    The Truth About: Dance Sports
Пълна програма
  • 06:00
    Shooting Gallery
  • 06:20
    Shooting Gallery
  • 06:45
    Bottom Feeders
  • 07:05
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 05:30
    Изковани в огъня: Мечът Гунто на генерал Ямашита
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: За купон - обади се на Айви
  • 07:00
    Изковани в огъня: Гизарма
Пълна програма
  • 06:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 3
  • 07:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 4
  • 08:00
    Записите на Нийл Армстронг, еп. 1
  • 09:00
    Без закони: Компилации, еп. 5
Пълна програма
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.2
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 23, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Ловец на убийства: Шарън Коулман
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
  • 07:20
    Първите 48 часа: Смъртоносна рап-музика
  • 08:05
    Първите 48 часа: В тъмни води
Пълна програма
  • 05:30
    Патрулката
  • 07:15
    Ото е носорог
  • 08:50
    Първият ден
  • 10:00
    Да преподаваш на г-жа Тингъл
Пълна програма
  • 05:15
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 06:50
    Т/с "Дом на Озерной", 5 с
  • 07:55
    Т/с "Дом на Озерной", 6 с
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
Пълна програма
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:00
    Naughty Teen Banged From Behind (18+)
  • 06:10
    A Taste Of Honey (18+)
  • 06:33
    Horny Driver Enjoys A Sticky Facial (18+)
  • 07:00
    Blacklight Booty (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 07:00
    Футбол: Реал /М/ - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    ......................
Пълна програма
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:00
    Scratching the Surface
  • 07:00
    Firsthand
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    Fairly Normal
Пълна програма
  • 05:35
    Останки от войните (Series 1): Сома (Episode 1)
  • 06:20
    Страхотни изобретения (Series 2): 223 (Episode 23)
  • 06:45
    Страхотни изобретения (Series 2): 224 (Episode 24)
  • 06:50
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Котенца върху горещ покрив (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 05:25
    Kamasi Washington - Jazz sous les Pommiers
  • 07:10
    Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
  • 08:05
    InterMezzo
  • 09:30
    Der Prozess by Martynas Rimeikis, Lithuanian Ballet
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Етър, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Дунав - Славия, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Валядолид - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 08:00
    Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - финал (WTA Premier - повторение)
  • 10:30
    ...........................
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Борнемут - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Уотфорд - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Челси, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Улучен в крака
  • 06:10
    Убийство в Средния Запад: Епизод 8
  • 07:00
    Кошмарни съседи: Убийство на празник
  • 07:55
    Кошмарни съседи: Най-старият случай
Пълна програма
  • 05:30
    "Спешна пратка", трилър, САЩ, 2012; реж. Дейвид Коуп, с Джоузеф Гордън-Левит, Майкъл Шанън, Дания Рамирес, Джейми Чънг, Уоле Паркс, [12+]
  • 07:00
    "Джордж от джунглата 2", семейна комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Гросман, с Кристофър Шоуърман, Джули Бенц, Ангъс Т. Джоунс, Томас Хейдън Чърч, Кристина Пиклъс, [0+]
  • 08:30
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 10:20
    "Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
Пълна програма
  • 05:55
    "Град на хълма I, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Адам Бърнстийн, с Кевин Бейкън, Олдис Ходж, Джонатан Тъкър, Марк О’Брайън, Джил Хенеси, [15+]
  • 07:00
    "Рамона и Бизъс", комедия, САЩ, 2010; реж. Елизабет Алън, с Джоуи Кинг, Селена Гомес, Джон Корбът, Бриджит Мойнахан, Дженифър Гудуин, [12+]
  • 08:40
    "Angry Birds І, 1 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 08:50
    "Angry Birds І, 2 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Ваяния в недрата на земята. Българските пещери (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:50
    Пес патрул
  • 06:10
    Пес патрул
  • 06:35
    Ръсти Ривитс
  • 07:00
    Тайфата на Бека
Пълна програма
  • 04:55
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 9, Канада, военен, 2016
  • 06:25
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 5, Канада, 2017
  • 07:15
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 5, Канада, военен, 2016
  • 08:00
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 6, Канада, военен, 2016
Пълна програма
  • 04:20
    Сред крадци Трилър, Военен Канада 2009
  • 06:20
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
  • 07:35
    Малки герои Семеен САЩ 1992
  • 08:55
    Бандата от Шугър Крийк: Блатният крадец Криминален САЩ 2005
Пълна програма
  • 03:35
    Мексикански изгрев Екшън, Драма САЩ 2007
  • 06:40
    Пиу! Семеен Холандия 2010
  • 08:00
    Островът на шепотите Приключенски, Семеен САЩ 2008
  • 09:20
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
Пълна програма
  • 04:10
    Пишман промоутъри Комедия САЩ 2009
  • 06:55
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 08:20
    Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
  • 09:45
    Кречетало Комедия САЩ 2009
Пълна програма
  • 05:35
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
  • 07:45
    Live Recap F1H2O World Champ GP 2018
  • 09:10
    Action Sports World S19
  • 10:25
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
Пълна програма
  • 06:00
    Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Румъния
  • 07:50
    Аз съм…
  • 08:00
    Арена Спорт
  • 09:00
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Китай
Пълна програма
  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 03:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Латвия
  • 06:20
    Мотоциклетизъм: Moto Е Първо състезание с електрически мотори за Голямата награда на Сан Марино
  • 07:10
    Мотоциклетизъм: Moto Е Второ състезание с електрически мотори за Голямата награда на Сан Марино
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Окланд
Пълна програма
  • 04:00
    MMA: UFC Fight Night Доналд Серони срещу Джъстин Гейджи
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Moto Е Второ състезание с електрически мотори за Голямата награда на Сан Марино
  • 09:00
    Волейбол: Световна купа - жени Китай - Русия
  • 11:00
    Хокей на лед: NHL Бостън Бруинс - Торонто Мейпъл Лийвс, плейофи
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Лацио
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Сасуоло
  • 10:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Филаделфия Юниън - Лос Анджелис ФК
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Лацио
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Копа Либертадорес Палмейрас - Гремио, втори четвъртфинал за Копа Либертадорес
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Еспаньол
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Осасуна
  • 12:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Севиля
Пълна програма
  • 06:00
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
  • 09:00
    "Местно време" - Харманли /ІІ част/
Пълна програма
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
  • 06:30
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:35
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма
  • 03:30
    The Counterfeiters
  • 07:00
    The President's Mistress
  • 08:25
    Mont Blanc Murder
  • 09:55
    A Sicilian Dream
Пълна програма
  • 05:20
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 477
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 391
  • 07:25
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 14
  • 08:15
    СУПРУГИ 91
Пълна програма
  • 05:20
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 31
  • 06:12
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 32
  • 07:00
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 193
  • 07:45
    ПЛЯЖ серия 1
Пълна програма
  • 06:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 294
  • 06:55
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 45
  • 07:40
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 46
  • 08:30
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 48
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:10
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 4
AXN 06:15
Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Kino Nova 06:15
"Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
Fox Channel 06:20
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 9
EPIC Drama 06:25
Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012

Всички предавания

Спорт

BNT 3 06:10
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
AXN 06:15
Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Sky Sports 06:15
Футбол
НТВ Сериал 06:30
КОМАНДА серия 13
Film Plus 07:00
Футбол: Леганес - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 06:10
Черният кон Драма САЩ 2008
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Хоби ТВ 06:30
Риболовен филм
BSTV 06:30
Документален филм
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}