ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Какво ще се случи 2 документална поредица
  • 21:30
    Европейско първенство по волейбол/мъже/: Франция - България пряко предаване от Монпелие /Франция/
Пълна програма
  • Сега
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.86
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
  • 22:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 23:00
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • Сега
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити
  • 22:00
    "Пътят на честта" (премиера) - сериен филм
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 2
Пълна програма
  • Сега
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Полдарк - сериал, историческа драма
Пълна програма
  • Сега
    Смарт час с Живка Попатанасова
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 22:00
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
Пълна програма
  • Сега
    Скорпион; сезон 2, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Откуп; сезон 3, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2019
  • 21:55
    Незабравимо; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 22:50
    Незабравимо; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • Сега
    Разкритите престъпления: Диско паяк
  • 20:35
    Как го правят животните: Епизод 13
  • 21:05
    Дивият Индокитай: Малайзия
  • 22:00
    Как се превърнах в плячка: Епизод 1
Пълна програма
  • Сега
    "Тихият Дон" - сериен филм, единайсети епизод
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Balkan Party
Пълна програма
  • Сега
    Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /12 епизод/ (12)
  • 21:15
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/
  • 21:30
    В близък план
  • 22:00
    Брат за брата сериен тв филм /23 епизод/ (16)
Пълна програма
  • Сега
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:25
    Ben 10
  • 20:35
    Ben 10
  • 20:50
    The Zoo
Пълна програма
  • Сега
    Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.14
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Трудна мишена" - екшън (САЩ, 1993), режисьор Джон Ву, в ролите: Жан-Клод Ван Дам, Янси Бътлър, Ланс Хенриксен, Арнолд Вослу и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Великият Гетсби" - драма, романтичен (Австралия, САЩ, 2013), режисьор Баз Лърман, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Кери Мълиган, Джоуел Еджъртън, Айла Фишър, Тоби Магуайър, Амитаб Бачан, Аделейд Клемънс, Елизабет Дебики и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    Премиера: "Завръщането на героя" - исторически, комедия (Франция, Белгия, 2018), режисьор Лоран Тирар, в ролите: Жан Дюжарден, Мелани Лоран, Ноеми Мерлан, Кристоф Монтьонез, Евлин Бюил, Кристиан Бюжо и др.
  • 23:00
    "Реката на тайните" - криминален, мистъри, драма (САЩ, Австралия, 2003), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Шон Пен, Тим Робинс, Keвин Бейкън, Лорънс Фишбърн, Марша Гей Хардън, Лора Лини, Кевин Чапман, Еми Росъм и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Новите съседи" - сериал, en.11
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.11 еп.22
  • 22:30
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.1 еп.1
Пълна програма
  • Сега
    "Лекар в планината" - сериал, с.11, еп.1
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.74
  • 22:00
    "Скъпи наследници" - сериал, еп.45
  • 23:00
    Премиера: "Божествено" - сериал, еп.10
Пълна програма
  • Сега
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:20
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 20:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 20:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • Сега
    "Гълъбът", драма, Турция, 2018; реж. Бану Сиваджи, с Кемал Бурак Алпер, Рухи Сари, Демет Генч, Еврен Ерлер, Михал Елиа Камал, [12+]
  • 21:00
    "Човекът, който купи Луната", комедия, Италия, 2018; реж. Паоло Дзука, с Якопо Кулин, Франческо Панофино, Стефано Фреси, Бенито Ургу, Анджела Молина, [12+]
  • 22:40
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Брилянтин", мюзикъл - романтика, САЩ, 1978; реж. Рандъл Клайсър, с Джон Траволта, Оливия Нютън-Джон, Стокард Чанинг, Джеф Конауей, Бари Пърл, [12+]
  • 21:30
    "Правилата на дома", драма, САЩ, 1999; реж. Ласе Халстрьом, с Тоби Магуайър, Шарлийз Терон, Делрой Линдо, Пол Ръд, Майкъл Кейн, [12+]
  • 23:35
    "Лутър І, 2 еп.", криминална драма, Великобритания, 2010; реж. Брайън Кърк, с Идрис Елба, Рут Уилсън, Пол МакГан, Стивън Макинтош, Индира Варма, [18+]
Пълна програма
  • Сега
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
  • 23:00
    CNN Today
Пълна програма
  • Сега
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 6
  • 22:00
    "Робокоп" - екшън с уч. Питър Уелър, Нанси Алън, Рони Кокс, Мигуел Ферер, Къртууд Смит и др.
Пълна програма
  • Сега
    Експедиция в непознатото: Слънчевият камък на викингите
  • 21:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 17
  • 22:00
    Строителство в Аляска: Балансиране
  • 23:00
    Голи и уплашени XL: Епизод 2
Пълна програма
  • Сега
    Тайни космически бягства: Изгубени
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 20:45
    Как се прави...: Грис/Снегорини/Гребни лодки/Фиброцимент
  • 21:10
    Машините на Леонардо: Картечница
Пълна програма
  • Сега
    Куче с блог
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
  • 21:00
    БИЗААРДВАРК
  • 21:30
    Soy Luna
Пълна програма
  • Сега
    "Уголемена наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • Сега
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    България на живо - с Иво Божков
  • 21:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 22:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 20:30
    Конен спорт: Глобална шампионска лига
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
Пълна програма
  • Сега
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас MXGP, второ състезание
  • 20:30
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 21:30
    Новини
  • 21:35
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
Пълна програма
  • Сега
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 3
  • 20:25
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 7
  • 20:50
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 8
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    Dew Tour Highlights
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    Action Sports World
  • 22:00
    World Of X Games
Пълна програма
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Джада у дома (Series 4): Шоколадов рай (Episode 4)
  • 20:20
    Ловци на острови (Series 1): Търсене на остров за след пенсиониране (Episode 13)
  • 20:45
    Ловци на острови (Series 1): Въздушна обиколка на Австралия (Episode 14)
  • 21:10
    Ястията на Дафни (Series 2): Готвене на бюджет (Episode 7)
Пълна програма
  • Сега
    Връзки - втори сезон, еп. 5
  • 21:00
    Династия, еп. 11
  • 22:00
    Гранд хотел, еп. 5
  • 22:55
    Станция 19 - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 3
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 8
  • 22:00
    Хароу, еп. 1
  • 23:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 16
Пълна програма
  • Сега
    "Прокълнат патрул I, 10 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Салли Ричардсън-Уитфийлд, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
  • 21:00
    "Наследници ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 22:00
    "Праведните Джемстоун І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
  • 22:40
    "Играчи V, 4 еп.", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Саймън Селан Джоунс, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Роб Кордри, Донован Картър, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Първите хора, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 6
  • 23:00
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 21:00
    Премиера Десантът в Нормандия: Неразказаните истории: Епизод 1
  • 23:00
    Премиера Американски антиквари: Тежки преговори
Пълна програма
  • Сега
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 20:30
    България – вчера, днес и утре
  • 21:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 31 еп.
  • 22:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Конни"
  • 20:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 21:00
    "Кайю"
  • 21:25
    "Дот"
Пълна програма
  • Сега
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • Сега
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синтез
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • Сега
    "Белфегор, фантомът на Лувъра" - мистъри със Софи Марсо, Мишел Серо.
  • 21:30
    "Ейс Вентура: Повикът на природата" - игрален филм с Джим Кери, Ян МакНийс.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви" 5.14 - сериал
  • 23:45
    "Подземен сблъсък" - игрален филм с Омар Епс, Л. Л. Куул Джей.
Пълна програма
  • Сега
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Абсурди
Пълна програма
  • Сега
    Katy Perry Vs Dua Lipa Vs Sia
  • 21:30
    Mabel And Friends
  • 22:00
    Shawn Mendes: MTV Essentials
  • 22:45
    Diary Of The Vamps
Пълна програма
  • Сега
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • Сега
    Ехото на динозаврите,
  • 21:00
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 1
  • 22:50
    Дневници на бедствията 2017,
Пълна програма
  • Сега
    Гореща зона, еп. 2
  • 21:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай, еп. 1
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 8
  • 23:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    Акули канибали, еп. 1
  • 20:40
    Тайните на зоопарка, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 22:25
    Болницата за екзотични животни на д-р Кей, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Дарби Каунти - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера. "Дипломат". Сериен филм
  • 23:30
    "Едуард Хил. "През години и разстояния... "
Пълна програма
  • Сега
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • Сега
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Звездно" - тв таблоид
  • 20:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    Франция, Лига 1 - обзор на пети кръг
  • 21:00
    WRC: Рали Турция - обзор на кръга
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • Сега
    Игрален филм
  • 23:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • Сега
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • Сега
    Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора" с водещ Л. Желев
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    Класическа музика
Пълна програма
  • Сега
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • Сега
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 20:40
    Angelo!
  • 21:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
  • 22:15
    On the Case - Unter Mordverdacht
Пълна програма
  • Сега
    Последният вълк - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
Пълна програма
  • Сега
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • Сега
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 5
  • 21:00
    Кейт в търсене на половинка: Лудото нещо, наречено "любов"
  • 22:00
    Малката двойка: Епизод 2
  • 23:00
    Млади и бременни: Епизод 5
Пълна програма
  • Сега
    Българската история - 10 интересни новогодишни традиции
  • 20:30
    Изкуство и култура - Майстор на акварела
  • 21:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 21:30
    Магията на Китай - Модерното изкуство на Китай
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света (Series 101): Семейно гнездо по каналите на Делфт (Episode 5)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 104): Опера в Стокхолм (Episode 12)
  • 21:00
    Легендарни места (Series 2): Изпитанията на времето (Episode 7)
  • 22:00
    Загадки в хотела (Series 1): Смъртноносен дуел, подземен апартамент (Episode 13)
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света (Series 101): Семейно гнездо по каналите на Делфт (Episode 5)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 104): Опера в Стокхолм (Episode 12)
  • 21:00
    Легендарни места (Series 2): Изпитанията на времето (Episode 7)
  • 22:00
    Загадки в хотела (Series 1): Смъртноносен дуел, подземен апартамент (Episode 13)
Пълна програма
  • Сега
    Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004
  • 22:00
    Извън контрол, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1998
  • 23:55
    12 маймуни, САЩ, фентъзи/фантастика/трилър, 1995
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 23:30
    "Светът на Ла Лига" - 5 еп. документална поредица
Пълна програма
  • Сега
    Австралийското приключение на Джими, еп. 9
  • 20:30
    Австралийското приключение на Джими, еп. 10
  • 21:00
    Джейми Оливър: Кулинарна революция - на живо от Операта в Сидни, еп. 1
  • 22:00
    Вкусове от света с Рейчъл Ку, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • Сега
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
  • 22:00
    Какво се случи за Бога? Комедия 2014
Пълна програма
  • Сега
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 20
  • 21:00
    Възходът на планетата на маймуните, еп. 1
  • 23:20
    Модерно семейство - четвърти сезон, еп. 5
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • Сега
    Club Bangers!
Пълна програма
  • Сега
    MADE IN GERMANY
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    MADE IN GERMANY
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • Сега
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Дневниците на надзорника" - 1 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 71 и 72 eп.
  • 21:10
    "Да замиташ след звездите" - 122 еп.
  • 22:00
    "Правосъдие със задна дата: Сексуални престъпления" - 106 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Темите - публицистика
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • Сега
    Секреты "трудных" водоемов
  • 20:25
    Африканское сафари
  • 20:55
    Охотничьи традиции и этика
  • 21:10
    Андрей Старков и его команда
Пълна програма
  • Сега
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Престъпник" - криминален екшън с уч. на Кевин Костнър, Гари Олдман, Томи Лий Джоунс, Райън Рейнолдс, Алис Ийв, Гал Гадот, Джорди Молла и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • Сега
    Deadliest Catch: Bering Sea Salvation
  • 20:30
    How the Universe Works: Extinction
  • 21:15
    Gold Rush: Slippery Slope
  • 22:00
    Extreme Engineering: South African Gold Mine
Пълна програма
  • Сега
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 30): Английска, хавайска и мексиканска храна (Episode 4)
  • 20:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Worldwide Flavorfest (Episode 4)
  • 20:50
    Бургери, бира и барбекю (Series 5): Преобразяване на опушвалнята (Episode 3)
  • 21:15
    Бургери, бира и барбекю (Series 5): Лудостта на месояда (Episode 4)
Пълна програма
  • Сега
    Аз съм Франки
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 20:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 20:30
    Конен спорт: Глобална шампионска лига
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
Пълна програма
  • Сега
    "Прокълнат патрул I, 10 еп.", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Салли Ричардсън-Уитфийлд, с Брендън Фрейзър, Мат Бомър, Даян Гереро, Алън Тъдик, Ейприл Боулби, [15+]
  • 21:00
    "Наследници ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 22:00
    "Праведните Джемстоун І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
  • 22:40
    "Играчи V, 4 еп.", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Саймън Селан Джоунс, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Роб Кордри, Донован Картър, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    PJ Masks S3
  • 20:15
    PJ Masks S3
  • 20:30
    The Lion Guard
  • 21:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • Сега
    Аз съм Франки
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 20:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • Сега
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • Сега
    Убийства в тресавището: Смъртоносен петък
  • 21:00
    Последна вечер в...: Горещата нощ
  • 22:00
    Крайни мерки: Епизод 2
  • 23:00
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Отвлечени
Пълна програма
  • Сега
    Sport Stars Uncovered: LeBron James
  • 20:30
    Clubland: Chicago Bulls
  • 20:55
    The Burning Issue: Tennis
  • 21:25
    The Truth About: Sport Fashion
Пълна програма
  • Сега
    Shooting Gallery
  • 20:15
    Bottom Feeders
  • 20:35
    Bottom Feeders
  • 21:00
    Familiar Waters
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 21:00
    Премиера Десантът в Нормандия: Неразказаните истории: Епизод 1
  • 23:00
    Премиера Американски антиквари: Тежки преговори
Пълна програма
  • Сега
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай, еп. 1
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 8
  • 22:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 7
  • 23:00
    Кокаинови войни, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.86
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
  • 22:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 23:00
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • Сега
    Вирус; сезон 1, епизод 13, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 21:00
    Конан; сезон 1, епизод 17, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 22:00
    Конан; сезон 1, епизод 18, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 23:00
    Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 10, документален, САЩ, 2019
Пълна програма
  • Сега
    Нощна смяна; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2016
  • 20:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 26, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:25
    Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • Сега
    Ловец на убийства: Случаят, който трябва да разреша
  • 21:00
    Какво е нужно за убийство: Човешки части в джоба ми
  • 21:30
    Какво е нужно за убийство: Заплаха за обществото
  • 22:00
    Разтърсващи престъпления: Убийството на сем. Ръсел
Пълна програма
  • Сега
    Тъмният път
  • 21:45
    Зората на спасението
Пълна програма
  • Сега
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • Сега
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
Пълна програма
  • Сега
    Shy Brunette Has Explosive Orgasms (18+)
  • 20:25
    Ladies' Night (18+)
  • 20:49
    Meddling Mother-In-Law (18+)
  • 21:14
    Skinny Petite Escort Takes Fat Cock (18+)
Пълна програма
  • Сега
    ......................
Пълна програма
  • Сега
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • Сега
    Thrillbillies
  • 20:30
    Thrillbillies
  • 21:00
    Riding Portugal
  • 21:45
    Riding Portugal
Пълна програма
  • Сега
    Личният живот на историческите личности (Series 1): Петър I (Episode 6)
  • 20:35
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Десантът в Нормандия (Episode 6)
  • 21:25
    Нил: 5000 години история (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 22:15
    Парижки мистерии (Series 1): Отровителите (Episode 5)
Пълна програма
  • Сега
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - предаване за култура на ТВ1
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 23:30
    Серенада
Пълна програма
  • Сега
    Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Visee, d'Anglebert, Forqueray
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Orchestre Philharmonique Royal de Liege and Christian Arming: Bartok, Orff
  • 23:00
    Estonian Festival Orchestra conducted by Paavo Jarvi: Nielsen, Kancheli, Sibelius
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Берое - Витоша, мач от efbet Лига, директно
  • 21:55
    Студио "Футбол", директно
  • 22:30
    Студио: Обзор на кръга в efbet Лига (2019-20), 9-и епизод, директно
  • 23:30
    Футбол: Септември - Хебър, мач от Втора професионална лига /п/
Пълна програма
  • Сега
    ...........................
Пълна програма
  • Сега
    Класика от Висшата лига: Челси - Ливърпул (2001-02) /п/
  • 20:30
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 5-и епизод
  • 21:30
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Футбол: Астън Вила - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
Пълна програма
  • Сега
    Убийства в тресавището: Смъртоносен петък
  • 21:00
    Последна вечер в...: Горещата нощ
  • 22:00
    Крайни мерки: Епизод 2
  • 23:00
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Отвлечени
Пълна програма
  • Сега
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 20:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • Сега
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
  • 21:40
    "Рокенрола", екшън - крими - комедия, САЩ, 2008; реж. Гай Ричи, с Джерард Бътлър, Том Уилкинсън, Танди Нютън, Марк Стронг, Идрис Елба, [15+]
  • 23:35
    "Нокти ІІI, 8 еп.", крими - комедия - драма, САЩ, 2019; реж. Кери Престън, с Нийси Наш, Кери Престън, Джуди Рейес, Харолд Периню, Джен Лион, Каруче Тран, [18+]
Пълна програма
  • Сега
    "Наши момчета I, 2 еп.", криминална драма, Израел, 2019; реж. Йозеф Седар, [15+]
  • 20:30
    "Вечерен час I, 6 еп.", екшън - драма, Великобритания, 2019; реж. Кристофър Смит, с Шон Бийн, Били Зейн, Миранда Ричардсън, Адам Броуди, Фийби Фокс, [18+]
  • 21:15
    "Русалка ІІ, 14 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Барбара Браун, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 22:00
    "Наследници ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Крепости от миналото, сенки в обектива (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • Сега
    Искрица и Сияйница
  • 20:15
    Искрица и Сияйница
  • 20:30
    Пес патрул
  • 20:55
    Пес патрул
Пълна програма
  • Сега
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 8, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 22:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • Сега
    Регина Семеен Исландия, Канада, Норвегия, Германия 2001
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Приключенски, Семеен, Фентъзи Великобритания 2013
  • 22:00
    Последен ден Драма Сащ 2007
  • 23:30
    Последният мохикан Екшън, Приключенски, Драма САЩ 1992
Пълна програма
  • Сега
    Да (всъщност, не) Комедия САЩ 2004
  • 20:15
    Млади по душа Документален Великобритания 2007
  • 22:00
    Смяна на управлението Комедия, Драма САЩ 2009
  • 23:40
    Булевард "Лондон" Криминален САЩ, Великобритания 2010
Пълна програма
  • Сега
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 20:35
    Синът на дракона, част 1 Екшън САЩ 2005
  • 22:00
    Изгубени в Пекин Драма Китай 2007
  • 23:50
    Безмилостно слънце Криминален, Драма, Научна фантастика Великобритания 2018
Пълна програма
  • Сега
    Operator
  • 21:30
    From Nowhere
  • 23:00
    Bye Bye Blackbird
Пълна програма
  • Сега
    Freeride World Tour 2019
  • 21:30
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 22:35
    Crankworx World Tour 2019
  • 23:35
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
Пълна програма
  • Сега
    Световно първенство по баскетбол: Финал
  • 21:30
    Спортни новини
  • 21:35
    Европейско първенство по волейбол /мъже/: Франция - България пряко предаване от Монпелие
  • 23:45
    Европейско първенство по волейбол /жени/: Сърбия - Турция - финал
Пълна програма
  • Сега
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Уловът на пет езера документален филм
  • 22:00
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
  • 21:00
    Волейбол: Световна купа - жени Китай - Русия
  • 23:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд - АДО Ден Хааг
Пълна програма
  • Сега
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Сан Марино
  • 20:25
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Сан Марино
  • 22:00
    Хокей на лед: NHL Сан Хосе Шаркс - Вегас Голдън Найтс, плейофи
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Италианска Серия А Обзор
  • 21:00
    Футбол: Барса ТВ "В дома на Сержи Роберто", документален филм
  • 21:30
    Студио "Футбол"
  • 21:45
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Лече
Пълна програма
  • Сега
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
  • 21:30
    Футбол: Барса ТВ "Ханс Кранкъл ", документален филм
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Леванте
Пълна програма
  • Сега
    "Не се страхувай" с водещ Васил Василев
  • 21:00
    Киносалон БСТВ: "Възмездие" (2015 г.), Испания
  • 22:40
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински
  • 23:40
    "Местно време" - Харманли /ІІ част/ (п)
Пълна програма
  • Сега
    "СВОЯ ПРАВДА" с Романом Бабаяном
  • 20:55
    ПРЕМЬЕРА. Константин Юшкевич, Вадим Андреев, Инга Оболдина, Мария Пирогова в детективном сериале "БАЛАБОЛ - 3". "Не забуду, не прощу!"
  • 23:05
    Владимир Зайцев, Сергей Чирков, Юрий Архангельский и др. в остросюжетном сериале "ШЕЛЕСТ" 1-я с., 2-я с.
Пълна програма
  • Сега
    The Secrets of Rocheville Manor Ep. 3
  • 20:40
    The Secrets of Rocheville Manor Ep. 4
  • 22:20
    The Secrets of Rocheville Manor Ep. 5
Пълна програма
  • Сега
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 13
  • 20:15
    АГЕНТСТВО СКРЫТЫХ КАМЕР (СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ) 5
  • 20:45
    АГЕНТСТВО СКРЫТЫХ КАМЕР (СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ) 6
  • 21:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 594
Пълна програма
  • Сега
    ПЛЯЖ серия 5
  • 20:50
    ПЛЯЖ серия 6
  • 21:40
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 11
  • 22:24
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 12
Пълна програма
  • Сега
    УМНЫЙ ДОМ 5
  • 20:30
    УМНЫЙ ДОМ 6
  • 21:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 295
  • 21:50
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 50
Пълна програма

Сериали

AXN White 20:20
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015
Viasat Explorer 20:25
Треска за нефрит, сезон 5, еп. 7
EPIC Drama 20:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 8, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Bulgaria ON AIR 20:30
Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал
e-kids 20:30
Ангели и приятели - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 20:30
Конен спорт: Глобална шампионска лига
Eurosport 2 20:30
Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Eurosport HD 20:30
Конен спорт: Глобална шампионска лига
НТВ Сериал 20:50
ПЛЯЖ серия 6
MAX Sport 1 21:00
Волейбол: Световна купа - жени Китай - Русия

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 20:15
Млади по душа Документален Великобритания 2007
Vivacom Arena 20:19
Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
AXN White 20:20
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015
HBO3 20:30
"Вечерен час I, 6 еп.", екшън - драма, Великобритания, 2019; реж. Кристофър Смит, с Шон Бийн, Били Зейн, Миранда Ричардсън, Адам Броуди, Фийби Фокс, [18+]
FilmBox Plus 20:35
Синът на дракона, част 1 Екшън САЩ 2005

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}