ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:15
    Законът на Дойл 3 тв филм /1 епизод/п/(12)
  • 05:00
    Още от деня /п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Сутрешен блок
Пълна програма
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.3
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 04:30
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 05:20
    "Пътят на честта" - сериен филм /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" (нов сезон) - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 04:25
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 05:30
    Ежедневен преглед; сезон 1, епизод 134, магазинно предаване, Канада, 2018
  • 07:10
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2013
  • 08:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 04:15
    Зоологическата градина: Сан Диего: Епизод 6
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Малайзия
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Лекуващи сърца
  • 06:36
    Снежните леопарди на зеления Лондон: Епизод 6
Пълна програма
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Разказ за една истинска българка" - документален филм
  • 05:25
    "Капиталът" (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 04:15
    Романтичният доктор сериен тв филм /2 епизод/п/ (14)
  • 05:15
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 05:30
    Музика, музика... /избрано/п/
  • 06:00
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 04:50
    Pat the Dog
  • 04:57
    Pat the Dog
  • 05:04
    Pat the Dog
  • 05:10
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 04:15
    "Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.21
  • 05:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5 еп.2
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на Джеки Чан" - сериал, с.4 еп.2 - 5
  • 08:00
    "Последният кораб" - сериал, с.3 еп.10
Пълна програма
  • 03:00
    "Реката на тайните" - криминален, мистъри, драма (САЩ, Австралия, 2003), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Шон Пен, Тим Робинс, Keвин Бейкън, Лорънс Фишбърн, Марша Гей Хардън, Лора Лини, Кевин Чапман, Еми Росъм и др.
  • 06:00
    "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.20, 21
  • 08:00
    "Природни сили" - романтичен, комедия (САЩ, 1999), режисьор Бронуен Хюз, в ролите: Сандра Бълок, Бен Афлек, Мора Тиърни, Стив Зан, Блайд Данър и др.
  • 10:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 04:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.6 еп.14, 15
  • 07:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с.2 еп.20
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
Пълна програма
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:05
    "Като дама", романтична комедия, САЩ, 2018; реж. Брент Крафт, със Стефани Самбари, Али Галерани, Бевърли Д’Анджело, Зак Стайнър, Оливия Лукарди, [12+]
  • 06:40
    "Седем минути", късометражна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Мачнес, с Миша Розенкер, Ювал Йонас, Йехил Асераф, [12+]
  • 07:00
    "Октав", драма, Румъния, 2017; реж. Серж Йоан Селебидачи, с Марсел Юрес, Виктор Ребенджюк, Анди Васлуиану, Лиа Бугнар, Йоан Андрей Йонеску, [12+]
  • 08:40
    "Седем минути", късометражна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Мачнес, с Миша Розенкер, Ювал Йонас, Йехил Асераф, [12+]
Пълна програма
  • 04:40
    "Провинциалисти", историческа драма, Франция, 2018; реж. Жан Пол Сивейрак, с Андраник Мане, Гонзаг Ван Бервесел, Корентен Фила, Даян Руксел, Жена Тиам, [12+]
  • 05:35
    "Много е сложно", романтична комедийна драма, Канада, 2017; реж. Джейсън Джеймс, с Томас Мидълдъч, Джес Уикслър, Даяна Банг, Рандал Едуардс, Мерилин Нори, [12+]
  • 07:00
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
  • 08:55
    "Ранго", анимационна комедия, САЩ, 2011; реж. Гор Вербински, [0+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 1
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:50
    "Черният списък" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Смъртоносен улов: Повреда на крана
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Фиат Дино Купе 900
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Морган
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Мини Моук
Пълна програма
  • 04:36
    Грандиозни строежи: Огромна нефтодобивна платформа
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 05:48
    Как се прави...: Грис/Снегорини/Гребни лодки/Фиброцимент
  • 06:12
    Как функционира Вселената?: Краят на човечеството
Пълна програма
  • 04:40
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Псевдокотка
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Стридок
Пълна програма
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
  • 06:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    България на живо - с Иво Божков
  • 05:30
    България на живо - с Иво Божков
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 06:00
    Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, мъже
  • 09:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, жени
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
  • 06:00
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
  • 08:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас МХ2, първо състезание
Пълна програма
  • 04:45
    Зовът на далечния Север, сезон 1, еп. 6
  • 05:40
    Бягство, сезон 1, еп. 1
  • 07:00
    Как стават номерата, сезон 1, еп. 16
  • 07:25
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 04:40
    Extreme Fighting Championship
  • 05:30
    Immaf European Open
  • 06:20
    Wild Ride
  • 07:00
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:20
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Дървената къща на баба (Episode 12)
  • 05:05
    Повече свободно пространство (Series 3): Италианска спортна градина (Episode 13)
  • 05:27
    Повече свободно пространство (Series 4): За работа и удоволствие (Episode 1)
  • 05:50
    Джада у дома (Series 3): Жега (Episode 21)
Пълна програма
  • 04:45
    Великото британско меню, еп. 10
  • 05:15
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 4
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 9
  • 06:20
    Великото британско меню, еп. 10
Пълна програма
  • 04:15
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 4
  • 06:00
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 1
  • 06:25
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 3
  • 07:15
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 04:05
    "Холивудленд", детективска драма, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 05:00
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 07:00
    "Стюарт Литъл 2", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Роб Минкоф, с Джина Дейвис, Хю Лори, Джонатан Липники, Ана Холк, Ашли Холк, [0+]
  • 08:15
    "В кадър ХVI, 37 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 04:35
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 9
  • 05:20
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 3
  • 06:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 1
  • 06:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 04:20
    Изковани в огъня: Викингска тема
  • 05:05
    Американски антиквари: Скрит сред самолетите
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Голямата минавка на Кори
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Виновен по всички обвинения
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    Историческа възстановка
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 52 еп.
  • 06:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 04:45
    "Томас и приятели"
  • 05:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 06:10
    "Паленца"
  • 06:50
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:05
    "Sin city: Град на греха" - игрален филм с Мики Рурк, Клайв Оуен.
  • 06:05
    "История на холивудския мюзикъл, 2.05"
  • 07:00
    "В близък план - "Спайдър-мен: Завръщане у дома"
  • 07:05
    "В близък план - Пазители на галактиката"
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 04:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Isle Of MTV: Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 04:50
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 6
  • 05:15
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 2
  • 05:35
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 3
  • 06:05
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 12
Пълна програма
  • 04:10
    Разглоби ме 2, еп. 5
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 5
  • 05:15
    Уличен Гений, еп. 4
  • 05:35
    Как да спечелим, еп. 2
Пълна програма
  • 04:10
    Животни на годината за 2017 г., еп. 1
  • 04:55
    Дивите кътчета на Америка, еп. 5
  • 05:15
    Дивите кътчета на Америка, еп. 4
  • 05:40
    Изпитания на дивата природа, еп. 7
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Обрадойро, полуфинален мач за Суперкупата на Испания (2018) /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Гран Канария - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 04:05
    "Дипломат". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Дипломат". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 05:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Монпелие - Ница
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Франция, Лига 1: Лил - Анже
Пълна програма
  • 04:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 05:00
    "Утрото на Русия"
  • 10:00
    Вести
  • 10:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:00
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение /
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение/
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Лиса
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Кажете ДА на евтината булчинска рокля
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Булки срещу майките си
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Принцеса на всяка цена
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист-Будапеща, филм 2, еп.2
  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - Пътуване към скалите, част 1
  • 05:30
    Магията на Китай - Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика - Австрия
Пълна програма
  • 04:25
    Най-великите приключения с мотоциклет в света - последното предизвикателство (Series 13): Създаването на една мечта (Episode 1)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 14): Теракотената армия и още загадки (Episode 2)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Къща от твърда дървесина на Ранди срещу къща след ужасно бедствие на Слей (Episode 6)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 95): Лета в Испания (Episode 10)
Пълна програма
  • 04:25
    Най-великите приключения с мотоциклет в света - последното предизвикателство (Series 13): Създаването на една мечта (Episode 1)
  • 05:10
    Загадки в музея (Series 14): Теракотената армия и още загадки (Episode 2)
  • 05:55
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 1): Къща от твърда дървесина на Ранди срещу къща след ужасно бедствие на Слей (Episode 6)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 95): Лета в Испания (Episode 10)
Пълна програма
  • 02:15
    Извън контрол, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1998
  • 05:40
    Родители, САЩ, комедия/романтичен, 1989
  • 07:40
    Евтиното е скъпо, САЩ, комедия, 1986
  • 09:05
    Мистериозно убийство в Манхатън, САЩ, комедия/мистерия, 1993
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 04:50
    Моето меню за 15 минути, еп. 16
  • 05:15
    Австралийското приключение на Джими, еп. 9
  • 05:40
    Австралийското приключение на Джими, еп. 10
  • 06:00
    Тайните рецепти на баба, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
  • 08:00
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
Пълна програма
  • 04:15
    Касъл - шести сезон, еп. 23
  • 04:55
    Семейство Симпсън, еп. 21
  • 05:15
    Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 10
  • 06:00
    Последният човек на Земята - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 36, 37 и 38 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 9 еп.
  • 06:10
    "Доктор в къщи" - 3 еп.
  • 07:00
    "Лов на неизрядни платци" - 26 и 1 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 04:35
    Нахлыст на разных широтах
  • 05:00
    Морская охота
  • 05:30
    Водный мир
  • 06:00
    Уральская рыбалка
Пълна програма
  • 00:45
    "Престъпник" - криминален екшън с уч. на Кевин Костнър, Гари Олдман, Томи Лий Джоунс, Райън Рейнолдс, Алис Ийв, Гал Гадот, Джорди Молла и др. /п/
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6 /п/
  • 07:00
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 5
  • 09:00
    "Въздушният Бъд: Шампионска лига" - семеен филм с уч. на Кевин Зегерс, Дейл Мидкиф, Кейтлин Уакс, Чилтън Крейн, Мартин Фереро и др. /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Deadliest Catch: New Beginnings
  • 05:30
    How the Universe Works: Extinction
  • 06:15
    Cake Boss: Key To The City & A Key-Tar Cake
  • 06:40
    Cake Boss: Barbers & Bulls
Пълна програма
  • 04:45
    Истинска храна (Series 9): Покрий следите си (Episode 1)
  • 05:07
    Истинска храна (Series 8): Богат аромат (Episode 13)
  • 05:30
    Пребори Боби Флей (Series 12): Винтидж Флей (Episode 9)
  • 05:52
    Пребори Боби Флей (Series 12): Двубой (Episode 10)
Пълна програма
  • 04:50
    Рок Училище
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
  • 06:00
    Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, мъже
  • 09:30
    Снукър: Шанхай Мастърс, финал
Пълна програма
  • 04:05
    "Холивудленд", детективска драма, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 05:00
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 07:00
    "Стюарт Литъл 2", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Роб Минкоф, с Джина Дейвис, Хю Лори, Джонатан Липники, Ана Холк, Ашли Холк, [0+]
  • 08:15
    "В кадър ХVI, 37 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 04:40
    Zou
  • 04:55
    Zou
  • 05:10
    Zou
  • 05:25
    The Hive
Пълна програма
  • 04:50
    Рок Училище
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    Геймърки
  • 06:00
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 04:30
    Истинският извършител: Дългият път към справедливостта
  • 05:20
    В града витае убийство: Послание в червено
  • 06:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Убийство в Апългейт
  • 07:00
    Смъртоносни тайни: Огънят отвътре
Пълна програма
  • 04:25
    The Burning Issue: Football
  • 04:55
    Clubland: Mercedes
  • 05:20
    Fight Stars: Anderson Silva
  • 05:50
    The Truth About: Lionel Messi
Пълна програма
  • 04:50
    Shooting Gallery
  • 05:15
    Bottom Feeders
  • 05:35
    Bottom Feeders
  • 06:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 04:20
    Изковани в огъня: Викингска тема
  • 05:05
    Американски антиквари: Скрит сред самолетите
  • 05:50
    Спецове в заложната къща: Голямата минавка на Кори
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Виновен по всички обвинения
Пълна програма
  • 04:35
    Как да спечелим, еп. 1
  • 05:10
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 10
  • 05:35
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 1
  • 06:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 5
Пълна програма
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.3
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 04:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 03:40
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 04:30
    Първите 48 часа: Убийство в Треме
  • 05:15
    Ловец на убийства: Случаят, който трябва да разреша
  • 06:00
    Часовете преди убийство: Лоша кръв
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 13
Пълна програма
  • 04:30
    Бягай!
  • 05:20
    Смъртоносен съвет
  • 07:10
    Дивата Америка
  • 09:15
    Пустош
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:50
    Ridiculousness
  • 05:15
    Успех в Холивуд
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:34
    Slow And Sexy (18+)
  • 05:10
    Business Too Casual (18+)
  • 05:36
    Window Watcher Gets His Wish (18+)
  • 06:00
    To Cock With Love (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 23:00
    RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 17.09.2019 - LIVE
Пълна програма
  • 04:00
    Strange Rumblings in Shangri-La
  • 05:00
    Built To Shred
  • 05:30
    The Inertia
  • 06:00
    CPH Open 2018
Пълна програма
  • 04:25
    Дните, които написаха историята (Series 1): 3 април, 33 г.: Разпването на Христос (Episode 2)
  • 04:55
    Ловецът на оръжия (Series 1): Демоничното оръжие от битката при Иво Джима (Episode 6)
  • 05:30
    Забранена история (Series 1): Тайната на алхимиците (Episode 6)
  • 06:20
    Страхотни изобретения (Series 2): 211 (Episode 11)
Пълна програма
  • 02:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Българско документално кино
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 03:55
    China Moses - Alfa Jazz Fest
  • 05:05
    Con Brio - Jazz a Vienne
  • 06:30
    An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
  • 08:05
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Славия, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Левски - Черно море, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в efbet Лига (2019-20), 9-и епизод /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Астън Вила - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 5-и епизод /п/
Пълна програма
  • 04:30
    Истинският извършител: Дългият път към справедливостта
  • 05:20
    В града витае убийство: Послание в червено
  • 06:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Убийство в Апългейт
  • 07:00
    Смъртоносни тайни: Огънят отвътре
Пълна програма
  • 03:30
    "Полеви бележки", токшоу, САЩ, 2018; реж. Кристи Зий, с Анна Дивиър Смит, [15+]
  • 06:00
    "Внимание: Лекарство, което убива", документален, САЩ, 2017; реж. Пери Пелц, [15+]
  • 07:00
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
  • 09:20
    "Нация под стрес", документален, САЩ, 2019; реж. Марк Левин, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    "Гордата Мери", крими - екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Бабак Наджафи, с Тараджи Пенда Хенсън, Джахи Ди’Ало Уинстън, Били Браун, Нийл МакДонау, Дани Глоувър, [18+]
  • 05:10
    "Категория 5", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Роб Коен, с Тоби Кебъл, Маги Грейс, Райън Куонтън, Ралф Инесън, Мелиса Болона, [15+]
  • 07:00
    "Шефове гадняри 2", комедия, САЩ, 2014; реж. Шон Андърс, с Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Джейми Фокс, [15+]
  • 08:50
    "Спасяването на "Уолстрийт"", политическа драма, САЩ, 2011; реж. Къртис Хенсън, с Уилям Хърт, Едуард Аснър, Били Кръдъп, Пол Джиамати, Тофър Грейс, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Голо бърдо (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:45
    Искрица и Сияйница
  • 05:05
    Пламъчко и Машините
  • 05:30
    Пламъчко и Машините
  • 05:50
    Пес патрул
Пълна програма
  • 04:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 05:40
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 10, Канада, военен, 2016
  • 06:25
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 1, Канада, военен, 2017
  • 07:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 04:05
    Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
  • 06:30
    Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
  • 07:55
    Регина Семеен Исландия, Канада, Норвегия, Германия 2001
  • 09:25
    Синя птица Семеен Холандия 2004
Пълна програма
  • 04:05
    Чиста монета Трилър САЩ 2001
  • 06:40
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
  • 07:55
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 09:45
    Смотанякът Макс Комедия, Семеен Дания 2008
Пълна програма
  • 03:55
    Секс обяви Комедия САЩ 2013
  • 06:40
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 08:05
    Неговото дело и слава Драма САЩ 2005
  • 09:55
    Товар за Африка Семеен Канада 2009
Пълна програма
  • 04:15
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2019
  • 05:10
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 06:10
    Freeride World Tour 2019
  • 08:10
    Gearing Up
Пълна програма
  • 03:20
    УЕФА Европейски квалификации: Германия - Холандия
  • 06:00
    УЕФА Европейски квалификации: Северна Ирландия - Германия
  • 07:50
    Аз съм…
  • 08:00
    Лига Европа магазинно предаване /1 епизод/
Пълна програма
  • 04:20
    Култура.БГ /п/
  • 05:25
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
  • 05:55
    5 минути София
  • 06:00
    Сутрешен блок
Пълна програма
  • 04:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Сан Марино
  • 05:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Дания
  • 07:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Окланд
Пълна програма
  • 03:30
    Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лoндон Съни Едуардс срещу Росендо Уго Гуарнерос
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Латвия
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL Вашингтон Кепитълс - Каролина Хърикейнс , плейофи
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Удинезе
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Лече
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Лацио
  • 10:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Портланд Тимбърс - Ди Си Юнайтед
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Майорка - Атлетик Билбао
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Майорка - Атлетик Билбао
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Севиля
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Леванте
Пълна програма
  • 04:30
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 06:00
    "Не се страхувай" с водещ Васил Василев (п)
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев
Пълна програма
  • 04:10
    Николай Добрынин, Игорь Верник, Елена Котихина в детективном сериале "ЖИЗНЬ - ПОЛЕ ДЛЯ ОХОТЫ" 13-я с., 14-я с.
  • 05:20
    "ЧУДО ТЕХНИКИ"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 06:05
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма
  • 03:35
    Methanol - Part 1
  • 05:35
    A Sicilian Dream
  • 07:00
    Dogs Five-Star Hotel
  • 08:50
    Chesterfield
Пълна програма
  • 04:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 115
  • 05:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 05:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 478
  • 06:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 392
Пълна програма
  • 04:34
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 14
  • 05:20
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 33
  • 06:06
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 34
  • 07:00
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 195
Пълна програма
  • 04:45
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 27
  • 05:10
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 53
  • 06:00
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК (НОВЫЙ) 2
  • 06:50
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 76
Пълна програма

Сериали

AXN 04:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 37, драма, мистерия, Турция, 2014
bTV 04:50
"Втори шанс" - сериал, еп.33
bTV HD 04:50
"Втори шанс" - сериал, еп.33
Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Viasat Nature 05:00
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 05:00
Футбол: Барселона - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Хоби ТВ 05:00
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Diema Sport 05:00
Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, мач от НБА, директно
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
НТВ Сериал 05:00
ГОРЮНОВ серия 14

Всички предавания

Филми

AXN 04:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 37, драма, мистерия, Турция, 2014
HBO 04:50
"Тя", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Спайк Джоунс, с Хоакин Финикс, Ейми Адамс, Руни Мара, Оливия Уайлд, Крис Прат, [12+]
HBO HD 04:50
"Тя", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Спайк Джоунс, с Хоакин Финикс, Ейми Адамс, Руни Мара, Оливия Уайлд, Крис Прат, [12+]
Cinemax 05:00
"Животът такъв, какъвто е", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Дан Фогълман, с Оскар Айзък, Оливия Уайлд, Менди Патинкин, Анет Бенинг, Антонио Бандерас, , [15+]
BSTV 05:00
Документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}