ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:10
    Спилитим и Рашо тв филм
  • 07:25
    Патиланско царство тв филм
  • 07:40
    Телепазарен прозорец
  • 07:55
    Денят започва с Георги Любенов
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.15, 16
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 07:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 08:00
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 09:00
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:00
    Светът отгоре - филм
Пълна програма
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 08:00
    Insider с Бисер Варчев /п./
  • 08:40
    Цитати на седмицата /п./
Пълна програма
  • 07:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 14, криминален, САЩ, 2015
  • 07:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 5, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 08:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 6, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 09:40
    Профилиране; сезон 6, епизод 1, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Боговете на войната
  • 07:25
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 1
  • 08:15
    Лошо куче!: Пакостливи кучета
  • 09:10
    Лошо куче!: Имитатори и двойни проблеми
Пълна програма
  • 07:00
    Новини
  • 07:25
    Интервютата на "Неделник"
  • 08:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Местни избори 2019
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:20
    Hit Mix
Пълна програма
  • 06:30
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 07:30
    Приказки за разказване анимационен филм /п/
  • 07:40
    Истинският рицар детски игрален филм /Чехия, 2015 г./, режисьор Иржи Страх, в ролите: Лукаш Вацулик, Яромир Ханзлик, Ян Коминек и др.
  • 09:00
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 07:11
    The Zoo
  • 07:30
    Mighty Mike
  • 07:37
    Mighty Mike
  • 07:44
    Mighty Mike
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, еп.26, с.2 еп.1 - 3
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.4 еп.15, 16
  • 10:00
    "Денят на независимостта" - фантастика, екшън (САЩ, 1996), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Джеф Голдблъм, Уил Смит, Вивика Фокс, Маргарет Колин, Робърт Лоджиа, Мери Макдонъл, Джъд Хърш, Бил Пулман и др.
  • 12:45
    "Денят на независимостта: Нова заплаха" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Джеф Голдблъм, Лиъм Хемсуърт, Шарлот Генсбур, Вивика Фокс, Сила Уорд, Уилям Фиктнър, Майка Монро, Джоуи Кинг, Бил Пулман, Джъд Хърш и
Пълна програма
  • 06:00
    "Идеалният мъж" - романтичен, комедия (Великобритания, САЩ, 1999), режисьор Оливър Паркър, в ролите: Джереми Нортъм, Кейт Бланшет, Рупърт Евърет, Джулиан Мур, Питър Вон, Мини Драйвър, Бен Пулен, Линдзи Дънкан и др.
  • 08:00
    "Обетована земя" - драма (САЩ, ОАЕ, 2012), режисьор Гюс Ван Сант, в ролите: Мат Деймън, Франсис Макдорманд, Джон Кразински, Хал Холбрук, Тайтъс Уеливър, Роузмари ДеУит, Скут Макнеъри и др.
  • 10:15
    Телепазар
  • 10:30
    "Историята на Джеймс Браун" - биографичен, драма, музикален (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Тейт Тейлър, в ролите: Чадуик Боузман, Нелсън Елис, Дан Акройд, Вайола Дейвис, Октавия Спенсър и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Добре дошли в гимназия за чудовища" - анимация
  • 08:00
    "Томас и приятели" - сериал, еп.7 - 9
  • 09:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.5 еп.13, 14
  • 10:00
    "Съкровището на Бетовен" - семеен (САЩ, 2014), режисьор Рон Оливър, в ролите: Джонатан Силвърман, Кристи Суонсън, Бретън Манли, Джефри Коумс и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Шест сестри" - сериал
  • 08:00
    "Призракът от Касли" - романтичен, драма (тв филм, Германия, 2017), режисьор Марко Серафини, в ролите: Мартин Грубер, Андре Айзерман, Джон Макнийл, Ядран Малкович и др.
  • 09:30
    "Истинска звезда" - сериал, еп.93, 94
  • 11:30
    "Искрите на отмъщението" - сериал, еп.49 - 51
Пълна програма
  • 07:11
    Бен 10
  • 07:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 07:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 07:55
    DC Super Hero Girls
Пълна програма
  • 07:00
    "Аритмия", драма, Русия, 2017; реж. Борис Хлебников, с Александр Яценко, Ирина Горбачьова, Николай Шрайбер, Максим Лагашкин, Сергей Наседкин, [15+]
  • 08:55
    "Блейз (2018)", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Итън Хоук, с Бен Дики, Алия Шокат, Джош Хамилтън, Чарли Секстън, Крис Кристофърсън, [15+]
  • 11:00
    "Гледката отгоре", късометражна драма, САЩ, 2017; реж. Марко Калвани, с Мелиса Лео, Лейла Бекти, [15+]
  • 11:20
    "Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Да откриеш Форестър", драма, САЩ, 2000; реж. Гюс Ван Сант, с Шон Конъри, Роб Браун, Ф. Мъри Ейбрахам, Ана Пакуин, Бъста Раймс, [0+]
  • 09:15
    "Обезличаване", драма, Словения, 2018; реж. Миха Мадзини, Душан Йоксимович, с Юдита Франкович, Себастиан Каваца, Йерней Коговшек, Доротея Надра, Изудин Байрович, [12+]
  • 10:40
    "Да убиеш Иисус", криминална драма, Колумбия, 2017; реж. Лаура Мора Ортега, с Наташа Харамийо, Джовани Родригес, Камило Ескобар, Карменса Косио, Хуан Пабло Трухийо, [15+]
  • 12:20
    "Не оставяй и следа", драма, САЩ, 2018; реж. Дебра Граник, с Бен Фостър, Томасин Макензи, Джеф Кобър, Дейл Дики, Дейна Миликан, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 07:30
    TBD
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    TBD
Пълна програма
  • 06:45
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 12:00
    "Сватбена суматоха" - романтичен филм с уч. на Ребека Имануел, Кристоф М. Орт, Леа Рукпаул, Жана Жули Килка и др.
  • 14:00
    "Лято в Дания" - романтичен филм с уч. на Сандра Боргман, Расмус Ботофт, Джани Фауршоу, Петер Сатман, Кърстен Олесен и др.
Пълна програма
  • 06:45
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 4
  • 08:45
    "Играчът" - сериал, 2 епизода
  • 11:00
    "Операция "Възмездие" - екшън с уч. на Марк Дакаскос, Трийт Уилямс, София Пърнас, Джо Суба, Били Кембъл, Роналд Азинас и др.
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Как се прави...: Бараки, индустриални вентилатори, оризова хартия, стени за катерене
  • 07:30
    Как се прави...: Бетонни стени, 3D принтери, Телескопични кранове и керосинови лампи
  • 08:00
    Как се прави...: Фарове на автомобили, четки за домашни любимци и възстановяване на витражи
  • 08:30
    Творенията на Савидж: Епизод 3
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 3
  • 07:26
    Как се прави...: Космически писалки, рифови аквариуми и метални ковчези
  • 07:50
    Как се прави...: Кожени топки, палетни колички
  • 08:14
    Как се прави...: Лаптопи, панетоне
Пълна програма
  • 07:00
    Елена от Авалор
  • 07:30
    Големият град на Грийнс
  • 08:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 08:30
    Star Vs The Forces Of Evil
Пълна програма
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Гастрономи"
  • 07:30
    "Ловци на история"
  • 08:00
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 10:00
    Ключът към успеха
  • 10:30
    Лъжливи рими - сериал - 10 еп.
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 09:30
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 11:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 13:00
    Колоездене: Милано - Торино
Пълна програма
  • 07:00
    Колоездене: Милано - Торино
  • 08:00
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 09:30
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 11:00
    Колоездене: Милано - Торино
Пълна програма
  • 07:00
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
  • 07:45
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 6
  • 08:35
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 7
  • 09:20
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 07:00
    Wild Ride
  • 07:25
    Wild Ride
  • 07:50
    Wild Ride
  • 08:15
    Wild Ride
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика
  • 13:05
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 07:00
    Джада у дома (Series 4): Високи изисквания (Episode 8)
  • 07:25
    Джада у дома (Series 4): Силна храна (Episode 9)
  • 07:50
    Джада у дома (Series 4): Ежедневни продукти (Episode 10)
  • 08:15
    Джада у дома (Series 4): Любими ястия за футболния уикенд (Episode 11)
Пълна програма
  • 06:50
    Малки сладки лъжкини, еп. 11
  • 07:45
    Малки сладки лъжкини, еп. 12
  • 08:40
    Скандал - шести сезон, еп. 4
  • 09:35
    Скандал - шести сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 06:50
    Капитан Шериф, еп. 4
  • 08:10
    Шекспир и Хатауей: Частни детективи, еп. 8
  • 09:10
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 4
  • 11:00
    Бул - трети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 07:00
    "Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]
  • 08:45
    "Пътят към дома", приключенска драма, САЩ, 2019; реж. Чарлс Мартин Смит, с Джона Хауър-Кинг, Ашли Джъд, Едуард Джеймс Олмъс, Александра Шип, Уес Стади, [7+]
  • 10:20
    "Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
  • 12:20
    "Филми и звезди ХІ, 41 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 06:45
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 1
  • 07:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 2
  • 07:45
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 2
  • 08:35
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ангелите на Бари
  • 07:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
  • 07:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Браво, Джери!
  • 08:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
Пълна програма
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 56 еп.
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 07:10
    "Чъгингтън - състезания за значки "
  • 07:20
    "Бери и Доли"
  • 07:30
    "Баданаму кадети"
  • 07:50
    "Невероятни приказки"
Пълна програма
  • 07:00
    "Парчета от реалността"
  • 07:15
    Документален филм на Канал 3
  • 08:00
    "Пулс" с Гергана Добрева - здравно предаване
  • 08:30
    "Социална мрежа" /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 07:00
    "Член 99" - драма / комедия с Рей Лиота, Кийфър Съдърланд.
  • 08:40
    "Чикаго" - игрален филм, копродукция с Рене Зелуегър, Катрин Зита-Джоунс.
  • 10:30
    "Събудих се на 30" - игрален филм с Дженифър Гарнър, Марк Ръфало.
  • 12:05
    "Ще те намеря" - игрален филм с Иван Атал, Паскал Елбе.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Пич, оправи ми колата
  • 08:30
    Пич, оправи ми колата
  • 09:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 07:00
    High Definition Hits!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Best Bits: MTV Live From Fusion...
  • 12:45
    Isle Of MTV: Malta 2019 Highlights
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 06:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 4
  • 07:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 5
  • 07:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 6
  • 08:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 7
Пълна програма
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 6
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 10
  • 09:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 6
  • 10:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 5
Пълна програма
  • 07:05
    Какво изяде кучето ми?, еп. 3
  • 07:55
    Акули канибали, еп. 1
  • 08:40
    Какво изяде кучето ми?, еп. 1
  • 09:30
    Какво изяде кучето ми?, еп. 2
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Вюрцбургер Кикерс - Хофенхайм, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Юрдинген - Борусия Дортмунд, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
Пълна програма
  • 06:35
    Филм "Комисарят"
  • 08:20
    "Свири хармонико любима!"
  • 09:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
  • 09:40
    "Слово на пастора"
Пълна програма
  • 07:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 07:40
    "Звездите на България" - любими песни
  • 08:00
    "Промо" - новите хитове
  • 08:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 07:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 07:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 08:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 08:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    Клубни истории
Пълна програма
  • 07:00
    Вести
  • 07:35
    Вести-Москва
  • 07:50
    "За най-важното"
  • 08:45
    "Гении и злодеи. Жан-Пол Сартр"
Пълна програма
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
  • 09:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 07:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:20
    Детски свят - Новите прикючения на Пинокио
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 07:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Виани и Алън
  • 09:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 13
  • 10:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 14
  • 11:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 15
Пълна програма
  • 07:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 07:30
    Импресии
  • 08:00
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 81): Преместване във Виго (Episode 8)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 81): Отвеждайки децата в Маракеш, Мароко (Episode 9)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 81): Миграция към Улан Батор, Монголия (Episode 10)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 81): Пристигане в Гайленкирхен, Германия (Episode 11)
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 81): Преместване във Виго (Episode 8)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 81): Отвеждайки децата в Маракеш, Мароко (Episode 9)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 81): Миграция към Улан Батор, Монголия (Episode 10)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 81): Пристигане в Гайленкирхен, Германия (Episode 11)
Пълна програма
  • 06:20
    Боуфингър, САЩ, комедия, 1999
  • 07:55
    Дневникът на Бриджит Джоунс, Франция,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 2001
  • 09:30
    Аз, ти и Дюпри, САЩ, комедия/романтичен, 2006
  • 11:15
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
Пълна програма
  • 07:00
    "Светът на Ла Лига" - 6 еп, документална поредица
  • 07:30
    "Рейсинг екстрийм" - 506 еп., предаване за екстремни спортове
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Ани Иванова" - 79 еп., предаване за изкуство
  • 08:30
    "Работно време: Обущар"- забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 07:10
    Най-добрата храна в света, еп. 2
  • 08:05
    Бойният клуб на Джейми и Джими - първи сезон, еп. 1
  • 09:00
    Вкусна седмица, еп. 2
  • 09:55
    Двама лакоми италианци - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 06:48
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 08:01
    Овца или вълк Анимация, Приключенски, Комедия 2016
  • 09:30
    Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
  • 11:00
    В царството на пълнолунието Приключенски, Комедия, Драма 2012
Пълна програма
  • 06:40
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 23
  • 07:30
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 1
  • 08:25
    Кости - девети сезон, еп. 7
  • 09:15
    Кости - девети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 07:00
    HAIRSTYLES
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    MODEL TALKS
  • 07:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 61, 62, 63 и 64 еп.
  • 08:40
    "Уличен патрул" - 7 еп.
  • 09:30
    "На косъм" - 3, 4, 5 и 6 еп.
  • 11:10
    "Лекар в къщи" - 3 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:10
    Рыболовные путешествия
  • 08:00
    Охота: собачья работа
  • 08:30
    На рыбалку с охотой
  • 09:00
    Нахлыст
Пълна програма
  • 05:30
    "Анабел Хупър и призракът от Нантъкет" - приключенски филм с уч. на Бейли Мадисън, Робърт Капрон, Рейчъл Решеф, Маврик Морено и др. /п/
  • 08:00
    "Джуманджи" - приключенски филм с уч. на Робин Уилямс, Джонатан Хайд, Кирстен Дънст, Брадли Пиърс, Бони Хънт, Биби Нюуърт, Дейвид Алън Гриър, Патриша Кларксън, Адам Хан-Бърд, Лора Бънди и др.
  • 10:00
    "Сън наяве" - романтичен филм с уч. на Джени Гарт, Камерън Матисън, Мери Кей Плейс, Кристин Бут и др. /п/
  • 11:50
    "Да надминеш себе си" - семеен филм с уч. на Пета Шанън, Кели Берглунг, Лили Карамаликис, Тес Флауъри др.
Пълна програма
  • 07:00
    Gold Rush: Secret Weapons
  • 07:45
    Gold Rush: Battle of the Bridge
  • 08:30
    Gold Rush: The Ultimatum
  • 09:15
    Gold Rush: Game Changer
Пълна програма
  • 07:00
    Гражданка в ранчото (Series 15): Храна за каубоя Камерън (Episode 10)
  • 07:22
    Гражданка в ранчото (Series 15): Старовремски комфорт (Episode 11)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 15): Обеди на крак (Episode 12)
  • 08:07
    Гражданка в ранчото (Series 15): Вечерята е готова (Episode 13)
Пълна програма
  • 06:55
    Пламъчко и Машините
  • 07:25
    Пес патрул
  • 07:35
    Пес патрул
  • 07:50
    44 котки
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 09:30
    Колоездене: Купа на Италия, "Гран Пиемонте"
  • 11:00
    Тенис: Турнир от WTA в Линц, четвъртфинали
  • 13:00
    Колоездене: Милано - Торино
Пълна програма
  • 07:00
    "Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]
  • 08:45
    "Пътят към дома", приключенска драма, САЩ, 2019; реж. Чарлс Мартин Смит, с Джона Хауър-Кинг, Ашли Джъд, Едуард Джеймс Олмъс, Александра Шип, Уес Стади, [7+]
  • 10:20
    "Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
  • 12:20
    "Филми и звезди ХІ, 41 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 07:00
    Henry Hugglemonster
  • 07:15
    Henry Hugglemonster
  • 07:30
    Henry Hugglemonster
  • 07:45
    PJ Masks
Пълна програма
  • 06:55
    Пламъчко и Машините
  • 07:25
    Пес патрул
  • 07:35
    Пес патрул
  • 07:50
    44 котки
Пълна програма
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:00
    Потънали вдън земя: Изчезналата Мишел
  • 07:55
    Потънали вдън земя: На тъмно място
  • 08:50
    Убийства в тресавището: Дявол в Джорджия
  • 09:45
    Убийства в тресавището: Убийството на медика
Пълна програма
  • 07:10
    Top: Hottest Beach Girls
  • 07:41
    Up Close With: Anastasia Ashley
  • 08:05
    Star Rated: Best Female Surfers
  • 08:35
    The Truth About: Sports Contracts
Пълна програма
  • 06:45
    Carter's W.A.R
  • 07:30
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 07:50
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 08:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ангелите на Бари
  • 07:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
  • 07:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Браво, Джери!
  • 08:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тази лампа е за теб
Пълна програма
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 10
  • 08:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 6
  • 09:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 5
  • 10:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 7
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.15, 16
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 12, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 5, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 6, семеен, екшън, Италия, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
  • 07:20
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
  • 07:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
  • 08:05
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 9
Пълна програма
  • 05:40
    Вътрешният път
  • 07:40
    Поверително от училището за изкуства
  • 09:40
    Пътят
  • 12:05
    Сватбеният агент
Пълна програма
  • 06:35
    Ролан Быков, Нонна Мордюкова в фильме "Комиссар" (12+)
  • 08:20
    "Играй, гармонь любимая!" (12+)
  • 09:00
    "Умницы и умники" (12+)
  • 09:40
    "Слово пастыря" (0+)
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
Пълна програма
  • 06:00
    Утро России. Суббота
  • 09:20
    По секрету всему свету
  • 09:40
    Местное время. Суббота
  • 10:20
    Сто к одному
Пълна програма
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:50
    Tight Shaven Pussy Fucked Over Desk (18+)
  • 17:22
    Pounded By The Plagiarist (18+)
  • 17:46
    Corporate Espionage (18+)
  • 18:09
    Seductive Tutor Threesome (18+)
Пълна програма
  • 06:30
    Пряко: Тенис: Tianjin Open, Тианцин - полуфинали (WTA International)
  • 10:30
    Тенис: Кики Бертенс - Жасмин Паолини (Palermo Ladies Open, Палермо; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 12:30
    Тенис: Людмила Самсонова - Жил Белен Тайхман (Palermo Ladies Open, Палермо; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 14:00
    Тенис: Кики Бертенс - Паула Бадоса (Palermo Ladies Open, Палермо; WTA International - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
  • 07:30
    Агрофорум - повторение
Пълна програма
  • 07:00
    I HAVE SEEN THE EARTH CHANGE - NEPAL: CRACKS AT THE ROOF OF THE WORLD
  • 08:00
    IN CONCERT - GITANS DE SARAJEVO
  • 09:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - THE MIRACLES OF LIFE (CUBA)
  • 09:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - IN THE KINGDOM OF SHARKS - PART 1 (CUBA)
Пълна програма
  • 07:10
    Fighting Rookies 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Firsthand
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    Fairly Normal
  • 08:30
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 07:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 306 (Episode 6)
  • 07:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 307 (Episode 7)
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 308 (Episode 8)
  • 08:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 309 (Episode 9)
Пълна програма
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 06:55
    InterMezzo
  • 08:00
    The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
  • 08:55
    Rauf Abdullayev - Documentary
  • 09:30
    Alcione by Marin Marais at the Opera-Comique
Пълна програма
  • 07:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 40-и епизод /п/
  • 08:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за efbet Лига (2019-20), 12-и епизод /п/
  • 08:30
    Студио "Формула 1", директно
  • 09:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Япония, директно
Пълна програма
  • 06:30
    Пряко: Тенис: Tianjin Open, Тианцин - полуфинали (WTA International)
  • 10:30
    "Ла Лига: Хроники" - документална поредица
  • 11:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 12:00
    Футбол: Майорка - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Бруклин Нетс, предсезонен мач /п/
  • 10:30
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2019-20), 2-ри епизод /п/
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 10-и епизод /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Потънали вдън земя: Изчезналата Мишел
  • 07:55
    Потънали вдън земя: На тъмно място
  • 08:50
    Убийства в тресавището: Дявол в Джорджия
  • 09:45
    Убийства в тресавището: Убийството на медика
Пълна програма
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 08:40
    "Категория 5", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Роб Коен, с Тоби Кебъл, Маги Грейс, Райън Куонтън, Ралф Инесън, Мелиса Болона, [15+]
  • 10:20
    "Стъкления", фантастика - екшън, САЩ, 2019; реж. М. Найт Шаямалан, с Джеймс МакАвой, Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Аня Тейлър-Джой, Сара Полсън, [15+]
  • 12:25
    "Ралф разбива интернета", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Фил Джонстън, Рич Мур, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Търсач на удоволствия", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 08:50
    "Рио 2", анимация, САЩ, 2014; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 10:30
    "Angry Birds І, 10 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
  • 10:40
    "Angry Birds І, 11 еп.", анимация, Финландия, 2013; реж. Ерик Гоглион, Ким Хелминен, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    Западната порта на Източната римска империя (1 част) на английски, с български титри (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Западната порта на Източната римска империя (2 част) на английски, с български титри (образователен документален филм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:35
    Ръсти Ривитс
  • 08:00
    Тайфата на Бека
  • 08:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 07:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 08:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 09:00
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
  • 09:45
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 6, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 06:15
    Матусалем Семеен Канада 1993
  • 08:05
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 09:45
    Боксьорът Екшън, Спортен Германия 2009
  • 11:20
    Голямата земя на малките Семеен Канада 1987
Пълна програма
  • 05:00
    Поредният кръговрат Драма САЩ 2010
  • 07:15
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
  • 08:40
    Проект "Динозавър" Приключенски, Трилър Великобритания 2012
  • 10:00
    Архитектът Драма САЩ 2006
Пълна програма
  • 06:55
    Товар за Африка Семеен Канада 2009
  • 08:25
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
  • 09:40
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
  • 11:20
    Леденият дракон Семеен Швеция 2012
Пълна програма
  • 06:30
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 07:30
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
  • 09:00
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
  • 10:00
    Action Sports World S19
Пълна програма
  • 06:15
    УЕФА Европейски квалификации: Черна гора - България
  • 08:00
    УЕФА Европейски квалификации обзор от 11 октомври
  • 08:30
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
Пълна програма
  • 07:00
    Новото познание /п/
  • 07:30
    В близък план /п/
  • 08:00
    Време за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 08:30
    Домът на вярата Гложенски манастир "Свети Георги Победоносец"
Пълна програма
  • 06:30
    Баскетбол: Евролига АСВЕЛ - Панатинайкос
  • 08:30
    Баскетбол: Евролига Цървена Звезда - Фенербахче
  • 10:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 11:00
    Тенис: ATP 1000 Шанхай Първи полуфинал
Пълна програма
  • 06:00
    Баскетбол: Еврокупа Партизан - Тофаш
  • 08:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 09:00
    Баскетбол: Еврокупа УНИКС - Цедевита
  • 11:00
    Баскетбол: Еврокупа Виртус Болоня - Макаби Ришон Лецион
Пълна програма
  • 06:00
    Серия А: Рома - Аталанта
  • 08:00
    Серия А: Удинезе - Милан
  • 10:00
    Серия А: Парма - Ювентус
  • 12:00
    Шампионска лига: Тотнъм - Байерн Мюнхен Втора среща от груповата фаза
Пълна програма
  • 06:00
    Ла Лига: Севиля - Реал Мадрид
  • 08:00
    Мейджър Лийг Сокър: Портланд Тимбърс - Сан Хосе Ърткуейкс
  • 10:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
  • 11:00
    Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
Пълна програма
  • 07:00
    "Ноктюрно от багри" - документален филм
  • 07:30
    "Холивудски знаменитости"
  • 07:55
    "Миа и аз" - детски сериал
  • 08:30
    "Преселение" - документален филм, 4 епизод (п)
Пълна програма
  • 06:05
    Сергей Горобченко, Дмитрий Марьянов, Ян Цапник и Анатолий Кот в остросюжетном фильме "ОТЦЫ"
  • 08:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 08:20
    "СМОТР"
  • 08:55
    "ИХ НРАВЫ"
Пълна програма
  • 07:00
    Chase
  • 08:35
    Nowhere in Moravia
  • 10:20
    The Fury Ep. 12
  • 11:20
    The Fury Ep. 13
Пълна програма
  • 06:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 4
  • 07:30
    КРЕМЛЕВСКАЯ КУХНЯ 10
  • 08:20
    ДНК 10
  • 09:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 621
Пълна програма
  • 07:00
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 67
  • 07:49
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 68
  • 08:45
    ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 3
  • 09:36
    ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 4
Пълна програма
  • 06:55
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 351
  • 07:50
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 101
  • 08:35
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 102
  • 09:25
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 103
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 07:15
Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 17
EPIC Drama 07:20
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
AXN 07:20
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, Канада, 2014
НТВ Сериал 07:20
ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 11
BNT2 07:25
Сид - дете на науката 2 анимационен сериал /21 епизод/п/

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
НТВ Сериал 07:20
ПЛЯЖ. ЖАРКИЙ СЕЗОН (ПЛЯЖ 2) серия 11
Хоби ТВ 07:30
Спорт и обучение на кучето
BNT 3 07:50
УЕФА Европейски квалификации обзор от 14 октомври
Diema Sport 08:00
Волейбол: Хебър - Нефтохимик, първи финален мач от плейофите на Суперлигата /п/

Всички предавания

Филми

AXN 07:20
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, Канада, 2014
Telekabel 07:30
Детски свят - Франклин - анимация
FilmBox Extra 07:55
Куче-ченге Приключенски, Семеен САЩ 2008
Vivacom Arena 08:00
Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
TVT 08:00
Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}