ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:15
    Съкровище в двореца тв филм /37 епизод/п/
  • 03:15
    Вечната музика /п/
  • 03:45
    Джинс /п/
Пълна програма
  • 01:30
    "Къща от карти" - сериал, с.6 еп.6
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.10
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 5 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 02:30
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 01:35
    Картър; сезон 2, епизод 3, криминален, комедия, Канада, 2019
  • 02:20
    Морски детективи; сезон 13, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 03:00
    Морски детективи; сезон 13, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 03:40
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 01:40
    Земите на зверовете: Слонове убийци
  • 02:35
    Моята котка от Ада: Котешки бой!
  • 03:25
    Вълци и воини: Мисия за спасяване на вълци
  • 04:15
    Золтан и животните от филмите: Епизод 10
Пълна програма
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    Новини
  • 03:25
    "Будапеща, принцесата на Дунава" - документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 01:40
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:30
    Вечната музика /п/
  • 03:00
    Култура.БГ /п/
  • 04:00
    Супер камери Делфини /п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:20
    My Knight and Me
  • 02:31
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.3 еп.1
  • 03:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.7
  • 04:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп.9
  • 05:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6 еп.5
Пълна програма
  • 01:15
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.14, 15
  • 03:15
    "Краят на смяната" - екшън, криминален (САЩ, 2012), режисьор Дейвид Ейър, в ролите: Джейк Джиленхол, Майкъл Пеня, Ана Кендрик, Натали Мартинес и др. [16+]
  • 06:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.12, 13
  • 08:00
    "Усмивчица" - комедия (САЩ, Германия, 2007), режисьор Грег Араки, в ролите: Ана Фарис, Джон Кразински, Адам Броуди, Бен Фалкон и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Любимци" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Любимци" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Горчива любов" - сериал, еп.32
  • 02:50
    "Вечно твоя" - сериал, еп.182 - 184
  • 04:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, еп.8
  • 05:00
    "Горещи пари" - сериал
Пълна програма
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:45
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:40
    "Заложници", хорър - комедия, Грузия, 2017; реж. Резо Гигинеишвили, с Иракли Квирикадзе, Тина Далакишвили, Автандил Макарадзе, Мераб Нинидзе, Дарейан Харшиладзе, [18+]
  • 02:25
    "Ваканция (2018)", криминална драма, Дания, 2018; реж. Изабела Екльоф, с Виктория Кармен Соне, Лай Иде, Тийс Рьомер, Ювал Сегал, Адам Илд Роведер, [18+]
  • 03:55
    "Генералът на тортите", комедия, Швеция, 2018; реж. Филип Хамар, Фредрик Викингсон, с Микаел Персбранд, Хелена Бергстрьом, Агнес Линдстрьом Болмгрен, Томас Фон Брьомсен, Йенс Олин, [12+]
  • 05:00
    "Герой по неволя", комедийна драма, САЩ, 1992; реж. Стивън Фриърс, с Дъстин Хофман, Джина Дейвис, Анди Гарсия, Джоан Кюсак, Кевин О’Конър, [12+]
Пълна програма
  • 01:40
    "Бъфало 66", криминална комедийна драма, САЩ, 1998; реж. Винсънт Гало, с Винсънт Гало, Кристина Ричи, Анджелика Хюстън, Бен Газара, Мики Рурк, [18+]
  • 03:30
    "Пеперуди", комедийна драма, Турция, 2018; реж. Толга Карачелик, с Толга Текин, Барту Кючюкчаглаян, Тугче Алтур, Серкан Кескин, Хакан Карсак, [12+]
  • 06:40
    "Седем минути", късометражна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Мачнес, с Миша Розенкер, Ювал Йонас, Йехил Асераф, [12+]
  • 07:00
    "В синевата", романтична драма, Холандия, 2017; реж. Яп Ван Хойсден, с Мария Краакман, Богдан Янсу, Елис Ван Ден Бринк, Лайн Пилет, Патрик Вервурен, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Your World Today with Isa Soares and Cyril Vanier (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Стая 309" - сериал /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5 /п/
  • 08:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 13 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 4
  • 03:00
    Да не повярваш!: Упоритите
  • 04:00
    Последните тайни на Худини: Мъчителното бягство
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген Т2
Пълна програма
  • 02:10
    Ловци на митове: Междузвездни войни - митовете отвръщат на удара
  • 03:00
    Ловци на митове: Недовършена работа
  • 03:48
    Как се прави...: Сензори за движение, системи за товарене, отглеждане на фазани
  • 04:12
    Как се прави...: Абажури, бисквити с шоколадови парченца, машини за ЯМР
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Мит или наука"
  • 02:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 03:00
    "Трябва ли да затворим зоопарковете?"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:30
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
  • 05:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:35
    Биатлон: Световна купа в Йостерзунд, индивидуално, жени
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, спускане, мъже
  • 03:15
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, мъже
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, осминафинали
Пълна програма
  • 02:00
    Спускане с шейни: Световна купа в Лейк Плесид, спринт, мъже
  • 02:30
    Новини
  • 02:35
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, осминафинали
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Куусамо
Пълна програма
  • 01:55
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
  • 02:50
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 2
  • 03:40
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 3
  • 04:30
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 4
Пълна програма
  • 02:10
    Sports Adventure
  • 02:35
    Sports Adventure
  • 03:00
    X Games - Norway
  • 03:50
    X Games - Norway
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:05
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Дуплекс с несъответствия (Episode 10)
  • 02:50
    Скъпа Дженевив (Series 6): Зеленото е на мода (Episode 10)
  • 03:12
    Скъпа Дженевив (Series 6): Баня за 50 000 долара (Episode 11)
  • 03:35
    Пристрастена към реставрирането (Series 4): Екстериорни чудеса (Episode 10)
Пълна програма
  • 01:50
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 7
  • 02:15
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 8
  • 02:40
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 10
  • 03:35
    Специализантът, еп. 11
Пълна програма
  • 01:55
    Отдел "Разследване", еп. 5
  • 02:40
    Отдел "Разследване", еп. 6
  • 03:30
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 4
  • 04:15
    Отец Браун - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:45
    "Криминале", крими - комедия - драма, САЩ, 1994; реж. Куентин Тарантино, с Джон Траволта, Самюъл Л. Джаксън, Ума Търман, Харви Кийтъл, Брус Уилис, [18+]
  • 03:20
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 05:20
    "Чайка", драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Мейър, с Анет Бенинг, Сърша Ронан, Кори Стол, Били Хоул, Елизабет Мос, [12+]
  • 07:00
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
Пълна програма
  • 01:50
    Изобретатели под знака на свастиката
  • 02:50
    Приказки от кралската спалня
  • 03:50
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 4
  • 04:35
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Забоди го за печалба
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Лошо предчувствие
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Прославен спец по залозите
  • 03:10
    Спецове в заложната къща: Щатът на щастливите залози
Пълна програма
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 48 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 70 еп.
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 02:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 02:25
    "Малкото кафяво мече"
  • 02:40
    "Анджелина балерина"
  • 03:05
    "Дот"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 00:45
    "Странна птица" - трилър / мистъри, игрален филм от 2019 г. на режисьора Джо Дзанетти, с Елисия Ротару и Арън Дъглас.
  • 02:15
    "Земята на мъртвите" - игрален филм, копродукция, с Джон Легуизамо, Ейша Ардженто.
  • 03:45
    "Дракула 2000" - игрален филм, САЩ, с Джерард Бътлър, Джъстин Уодъл.
  • 05:55
    "В близък план - "Атомна блондинка"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Post Malone @ Wireless 2018
  • 03:20
    J. Cole Live @ Wireless...
  • 03:45
    David Guetta: World Stage
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:00
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 8
  • 02:50
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 4
  • 03:15
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 13
  • 03:40
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 01:55
    Очевидци, еп. 1
  • 02:40
    Спасителен отряд в ада, еп. 6
  • 03:25
    Мигове от катастрофата, еп. 3
  • 03:50
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 2
Пълна програма
  • 01:50
    Дивата Канада: Легендите на Севера, еп. 1
  • 02:35
    Дивата Русия, еп. 4
  • 03:20
    Лед, еп. 1
  • 04:10
    Дивата Русия, еп. 4
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Ийстлей - Крю Алекзандра, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:25
    "Времето ще покаже"
  • 02:40
    "Нищо не се случва два пъти". Сериен филм
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Нищо не се случва два пъти". Продължение
Пълна програма
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1: Анже - Олимпик Марсилия
  • 03:00
    Франция, Лига 1: ПСЖ - Нант
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
Пълна програма
  • 02:00
    Вести
  • 02:25
    Вести-Москва
  • 02:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 03:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 03:00
    "Първото благо" - /повторение /
  • 04:00
    "Край Босфора" /повторение/
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 00:45
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Салон "Последен шанс": Епизод 4
  • 02:48
    Чудати тела: Епизод 7
  • 03:36
    Kлиника за лоша кожа: Епизод 2
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Лиз
Пълна програма
  • 02:00
    Регионите на България - Развлекателен парк "Леденика"
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:30
    Виж България
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Пълен упадък във Файър Айлънд (Episode 2)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 2): Карибски пирати (Episode 19)
  • 03:45
    Големи плажни къщи (Series 2): Чудеса с бунгало (Episode 1)
  • 04:05
    Големи плажни къщи (Series 2): Зрелищен ремонт (Episode 2)
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Пълен упадък във Файър Айлънд (Episode 2)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 2): Карибски пирати (Episode 19)
  • 03:45
    Големи плажни къщи (Series 2): Чудеса с бунгало (Episode 1)
  • 04:05
    Големи плажни къщи (Series 2): Зрелищен ремонт (Episode 2)
Пълна програма
  • 01:00
    Американски върколак в Париж, Франция,Германия,Люксембург,Холандия,Великобритания,САЩ, комедия/фентъзи/ужаси, 1997
  • 02:35
    Краят на аферата, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 04:15
    Следи от детството, САЩ, комедия/романтичен, 1997
  • 06:20
    Майка под наем, САЩ, комедия/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Албена Павлова" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си щастлив?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Историята на най-стария манастир в Европа" - документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 7 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 02:00
    Кухня без граници, еп. 25
  • 02:30
    Кухня без граници, еп. 1
  • 03:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 24
  • 03:45
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:20
    Саган Биографичен 2008
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 01:45
    Пришиване - втори сезон, еп. 2
  • 02:30
    Куантико - трети сезон, еп. 7
  • 03:10
    Демоните на Да Винчи - първи сезон, еп. 6
  • 04:05
    Кости - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:25
    "Най-злите убийци в света" - 9 еп.
  • 02:15
    "На косъм" - 19 еп.
  • 02:40
    "Слава чрез убийство" - 4 еп.
  • 03:30
    "Правосъдие със задна дата" - 3 eп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 02:05
    Как охотились наши деды
  • 02:35
    Рыбалка в России (Сезон 2)
  • 03:00
    Охотник-одиночка
  • 03:25
    Советы бывалых
Пълна програма
  • 00:00
    "Сега или никога" - комедия с уч. на Ромен Дюри, Клеман Сибони, Мария Хурадо, Айса Майга, Ирина Солано и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:00
    "Сърдечна поща" - романтична комедия с уч. на Кели Мартин, Чад Уилет, Патриша Айзък, Ронда Дент, Мати Финокио и др.
  • 08:50
    "Двете майки на булката" - комедия с уч. на Гейл О'Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Treehouse Masters: Wild Butterfly Escape
  • 02:30
    Dirty Jobs: Bug Breeder
  • 03:15
    Murder Shift: Roll of the Dice
  • 04:00
    Cake Boss: Next Great Baker: It's Go Time!
Пълна програма
  • 01:45
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 1 (Episode 4)
  • 02:30
    Най-добрите празнични десерти (Series 3): Сърце и дом (Episode 4)
  • 03:15
    Кулинарен клуб (Series 1): Трикове на японското хибачи (Episode 4)
  • 04:00
    Режи! (Series 22): Люто (Episode 9)
Пълна програма
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:35
    Биатлон: Световна купа в Йостерзунд, индивидуално, жени
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, спускане, мъже
  • 03:15
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, мъже
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, осминафинали
Пълна програма
  • 00:45
    "Криминале", крими - комедия - драма, САЩ, 1994; реж. Куентин Тарантино, с Джон Траволта, Самюъл Л. Джаксън, Ума Търман, Харви Кийтъл, Брус Уилис, [18+]
  • 03:20
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 05:20
    "Чайка", драма, САЩ, 2018; реж. Майкъл Мейър, с Анет Бенинг, Сърша Ронан, Кори Стол, Били Хоул, Елизабет Мос, [12+]
  • 07:00
    "Вдън горите", мюзикъл, САЩ, 2014; реж. Роб Маршал, с Мерил Стрийп, Емили Блънт, Джеймс Кордън, Анна Кендрик, Крис Пайн, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    Paprika
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 02:00
    Той ще разкаже за мъртвите: Една малка кост
  • 03:00
    Той ще разкаже за мъртвите: Анализ на рани
  • 03:45
    Той ще разкаже за мъртвите: Ръка в ръкавица
  • 04:30
    Кошмарни съседи: Къща на ужаса
Пълна програма
  • 02:00
    Fight Stars: Georges St Pierre
  • 02:30
    Football Stars: Thomas Vermaelen
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Lindsey Vonn
  • 03:25
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
  • 01:50
    Shooting Gallery
  • 02:15
    Familiar Waters
  • 02:35
    Familiar Waters
  • 03:00
    Back Country Rescue
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Забоди го за печалба
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Лошо предчувствие
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Прославен спец по залозите
  • 03:10
    Спецове в заложната къща: Щатът на щастливите залози
Пълна програма
  • 01:40
    Спасителен отряд в ада, еп. 6
  • 02:25
    Мигове от катастрофата, еп. 3
  • 02:50
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 2
  • 03:10
    Спасителен отряд в ада, еп. 6
Пълна програма
  • 01:30
    "Къща от карти" - сериал, с.6 еп.6
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.10
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 01:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 02:30
    Тоталкар; сезон 3, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 03:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 03:30
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:10
    Светът на невероятния Спайдърмен; САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Деца със свръхестествени способности: Епизод 7
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Изчезнал в Минесота
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Ръка на убиец
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
Пълна програма
  • 00:40
    Наемна убийца
  • 02:30
    Мрак
  • 04:05
    Колайдер
  • 05:35
    Увлечението
Пълна програма
  • 02:00
    Сквозной эфир
  • 02:25
    "Особое мнение"
  • 05:05
    Т/с "Громовы", 4 с
  • 06:00
    Новости
Пълна програма
  • 02:10
    Stand Up and More
  • 02:35
    Jackass
  • 03:00
    Instant Mom
  • 03:25
    Instant Mom
Пълна програма
  • 02:05
    Pictures Of Her (18+)
  • 02:28
    Clean Up On Aisle Valentina (18+)
  • 02:52
    My Stepsister Sucks (18+)
  • 03:17
    The Exxxceptions (18+)
Пълна програма
  • 02:20
    Тенис: Каролина Плишкова - Елина Свитолина (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 04:30
    Тенис: Анджелик Кербер - Анастасия Павлюченкова (Toray Pan Pacific Open Tennis Tournament, Осака; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
  • 05:00
    Тенис: Шуай Пън - Елена Рибакина (Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчан; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 07:00
    Футбол: Майорка - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FLYING OVER THE WATERWAYS (VENEZUELA)
  • 02:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - BETWEEN THE SACRED AND THE PROFANE (CUBA)
  • 03:00
    SACRED CULTURE - DARJEELING
  • 04:00
    NOMAD'S LAND MONGOLIA
Пълна програма
  • 07:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 13
  • 07:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 14
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 15
Пълна програма
  • 02:00
    Occ-Cast
  • 03:30
    Taj Burrow: Life After The Tour
  • 04:10
    ORB
  • 04:30
    X Games Oslo 2019
Пълна програма
  • 01:35
    История на оръжията (Series 1): Оръжия за всички (Episode 4)
  • 02:30
    В търсене на "Ориент Експрес" (Series 1): Първа част (Episode 1)
  • 03:15
    Мистериите на кралските убийства (Series 1): Загадката на Романови (Episode 1)
  • 04:00
    Мистериите на кралските убийства (Series 1): Херцогът на Кент: трагедия или измяна? (Episode 2)
Пълна програма
  • 02:00
    Документална поредица
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 05:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 01:43
    Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s)
  • 02:43
    Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
  • 06:06
    Ahmad Jamal in Paris
  • 07:42
    InterMezzo
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Арда - ЦСКА, осминафинален мач за Купата на България /п/
  • 02:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Литекс, осминафинален мач за Купата на България /п/
  • 04:30
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 19-и епизод /п/
  • 05:30
    "Дневник НБА", 42-ри епизод /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Еспаньол - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Севиля - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    "Светът на Ла Лига" - 14 еп. документална поредица
Пълна програма
  • 01:15
    Футбол: Арсенал - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
  • 03:15
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 05:45
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 37-и епизод /п/
  • 06:45
    Край на програмата
Пълна програма
  • 02:00
    Той ще разкаже за мъртвите: Една малка кост
  • 03:00
    Той ще разкаже за мъртвите: Анализ на рани
  • 03:45
    Той ще разкаже за мъртвите: Ръка в ръкавица
  • 04:30
    Кошмарни съседи: Къща на ужаса
Пълна програма
  • 00:45
    "Да обичаш Пабло", биографична драма, Испания, 2017; реж. Фернандо Леон Де Араноа, с Хавиер Бардем, Пенелопе Круз, Питър Сарсгаард, Джулиет Рестрепо, Оскар Джаенада, [18+]
  • 02:50
    "Тя", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Спайк Джоунс, с Хоакин Финикс, Ейми Адамс, Руни Мара, Оливия Уайлд, Крис Прат, [12+]
  • 04:55
    "Мега звяр", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Търтълтауб, с Джейсън Статъм, Бингбинг Ли, Рейн Уилсън, Руби Роуз, Уинстън Чао, [12+]
  • 05:20
    "Escape Room: Играй или умри", хорър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Адам Робител, с Тейлър Ръсел, Логан Милър, Дебора Ан Уол, Тайлър Лабайн, Джей Елис, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    "Хищникът", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Шейн Блек, с Бойд Холбрук, Треванте Роудс, Джейкъб Трембли, Кийгън-Майкъл Кий, Оливия Мън, [18+]
  • 02:45
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О’Халоран, [15+]
  • 04:30
    "Тайният живот на двойките ІІ, 4 еп.", драма, Бразилия, 2019; реж. Ким Ричели, Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Маяна Нейва, Карлос Алберто Ричели, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, [15+]
  • 05:00
    "Майка, баща, син І, 6 еп.", трилър, Великобритания, 2019; реж. Чарлс Стъридж, с Бен Дики, Алия Шокат, Джош Хамилтън, Чарли Секстън, Крис Кристофърсън, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Български изкушения: Суджук (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Ръсти Ривитс
  • 02:25
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес патрул
  • 03:20
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 02:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 03:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 04:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 00:50
    Бебета в епруветки Комедия, Драма Канада, Великобритания, САЩ, Франция 2008
  • 02:35
    Някой като мен Драма Швейцария 2012
  • 04:25
    Екзекуторът Драма Дания 2013
  • 07:00
    Кучето, което спря войната Семеен Канада 1984
Пълна програма
  • 01:35
    Подземия и дракони: Книгата на злия мрак Фентъзи Великобритания 2011
  • 03:05
    Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
  • 04:45
    Имало едно време на Север Драма Финландия 2012
  • 07:30
    Като син Драма САЩ 2009
Пълна програма
  • 01:35
    Кървава книга Ужаси Великобритания 2008
  • 03:15
    Подозрение Трилър, Драма САЩ 2001
  • 05:55
    Изборът на Адел Биографичен, Исторически Франция 2011
  • 07:25
    Сниф участва във войната Семеен Холандия 2008
Пълна програма
  • 01:15
    Action Sports World S19
  • 02:30
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 03:30
    Enduro World Series S19
  • 04:05
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
Пълна програма
  • 01:55
    Световно първенство по модерен петобой обзор
  • 02:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 06:00
    Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
  • 06:50
    Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Пълна програма
  • 01:30
    Малки истории /п/
  • 02:30
    БНТ на 60 /п/
  • 03:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:00
    Антарктически профили документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Холандска Ередивизи: Емен - ПСВ Айндховен
  • 03:30
    Холандска Ередивизи: Фейенорд - Зволе
  • 05:30
    "Светът на ездата" Магазинно предаване
  • 06:00
    Евролига: Олимпиакос - Олимпия Милано
Пълна програма
  • 02:00
    NHL: Монреал - Колорадо Монреал Канейдиънс - Колорадо Авеланш
  • 06:20
    "Светът на ездата" Магазинно предаване
  • 06:50
    "Удар със стик"
  • 07:50
    Спидуей:Състезание за Голямата награда на Словения Състезание за Голямата награда на Словения
Пълна програма
  • 02:00
    АяксТВ: Лил - Аякс Пета среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г.
  • 04:00
    Серия А: Каляри - Сампдория
  • 06:00
    Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен Мач от германската Бундеслига
  • 08:00
    Серия А: Парма - Милан
Пълна програма
  • 02:00
    Ла Лига: Реал Сосиедад - Ейбар
  • 04:00
    Ла Лига: Валенсия - Виляреал
  • 06:00
    Ла Лига: Алавес - Реал Мадрид
  • 08:00
    Ла Лига: Хетафе - Леванте
Пълна програма
  • 02:10
    "За историята - свободно" (п)
  • 03:30
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 04:30
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
  • 06:30
    Актуален коментар (п)
Пълна програма
  • 00:35
    Инга Оболдина, Сергей Шнырев, Ксения Адрианова в детективном сериале "СУПРУГИ". "Колдун", "Самосуд"
  • 02:35
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 04:20
    "РАЗВОД ПО-РУССКИ"
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 01:55
    The Fugitive
  • 03:35
    Sumo Bruno
  • 05:20
    Mont Blanc Murder
  • 07:00
    Closed Circuit
Пълна програма
  • 01:20
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 26
  • 02:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 672
  • 03:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 173
  • 04:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
Пълна програма
  • 02:05
    ПРОВИНЦИАЛ серия 2
  • 02:55
    ЛЕГАВЫЙ серия 21
  • 03:40
    ЛЕГАВЫЙ серия 22
  • 04:25
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 147
Пълна програма
  • 00:05
    НАУЧНАЯ СРЕДА. ПРОЕКТ ПАВЛА ЛОБКОВА 3
  • 02:30
    ЧУДО ТЕХНИКИ 28
  • 02:55
    ЧУДО ТЕХНИКИ 29
  • 06:25
    ЧУДО ТЕХНИКИ 26
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ - ЧАСТ 1 (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:25
    ВРЕМЕТО С ИВАН АТАНАСОВ - ВАНКАТА
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 02:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 10, Канада, криминален/мистерии, 2010
Fox Life 02:15
Американска съпруга - първи сезон, еп. 14
MGM 02:20
"Проповедникът" 4.10 - сериал
RTR 02:25
Сериал: "Красив живот"
Хоби ТВ 02:30
АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 31 еп.

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, жени
Eurosport HD 02:30
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, жени
MAX Sport 2 02:30
Голф: AfrAsia Bank Mauritius Open Европейски тур
Sky Sports 02:30
Футбол екстра
Diema Sport 2 02:45
Футбол: Бърнли - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

БНТ 02:15
Съкровище в двореца тв филм /39 епизод/п/
Cinemax 2 02:20
"Транзит", драма, Германия, 2018; реж. Кристиан Пецолд, с Франц Роговски, Паула Биер, Годехард Гизе, Лилиен Батман, Мериам Цари, [12+]
FilmBox Plus 02:30
Малкият голям цирк Комедия САЩ 2006
Nova TV 02:30
"Слънце и луна" - сериен филм
TV1000 02:30
Чакала, Франция, САЩ, Екшън/приключенски, 1997

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}