ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:00
    Скрийте усмивките си игрален филм /п/
  • 03:30
    Съкровище в двореца тв филм /38 епизод/п/
  • 04:30
    Бразди /п/
  • 06:00
    Внимание, роботика анимационен филм /п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Карбовски: Втори план" /п./
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документална поредица
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, анимация, еп.11, 12
Пълна програма
  • 00:10
    "Това е краят" - с уч. на Джеймс Франко, Джона Хил, Сет Роугън, Джей Баручел, Дани Макбрайд, Ема Уотсън и др.
  • 04:15
    "Тиха нощ, луда нощ" - с уч. на Даян Кийтън, Алън Аркин, Джон Гудман, Ед Хелмс, Мариса Томей и др. /п/
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 02:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 38, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:20
    Профилиране; сезон 8, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2018
  • 04:15
    Престъплението; сезон 1, епизод 1, драма, криминален, Полша, 2014
  • 05:20
    Свидетелите; сезон 2, епизод 4, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 01:40
    Чудовищата на Аляска: Тигърът от Аляска
  • 02:35
    Чудовищата на Аляска: Голямата стъпка от юга
  • 03:25
    Земите на зверовете: Слонове убийци
  • 04:15
    Земите на зверовете: Хипопотами убийци
Пълна програма
  • 02:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:25
    "С песните на..."
  • 04:00
    "Велики учители"
  • 04:25
    "24 май в Рим"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 02:15
    Отворени досиета: Георги Заркин документална поредица /5 филм/п/
  • 02:45
    По света и у нас /п/
  • 03:00
    Ленти и документи документален филм /п/
  • 03:45
    Натисни F1 /п/
Пълна програма
  • 02:31
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
  • 02:47
    Pat the Dog
  • 02:54
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.7 еп.14, 15
  • 03:45
    "4x4" - предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.11
  • 04:15
    "Човекът-вълк" - трилър, ужаси (САЩ, 2010), режисьор Джо Джонстън, в ролите: Саймън Мерелс, Джема Уелан, Антъни Хопкинс, Бенисио Дел Торо, Емили Блънт и др. [16+]
  • 05:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6 еп.7
Пълна програма
  • 01:00
    "Непростимо" - екшън, криминален, трилър (Япония, 2013), режисьор Санг-ил Лий, в ролите: Кен Уатанабе, Шиоли Куцуна, Юя Ягира, Юн Кунимура, Юкиюоши Одзава и др. [16+]
  • 03:30
    "Малки бъркотии" - романтичен, драма (Великобритания, 2014), режисьор Алън Рикман, в ролите: Кейт Уинслет, Алън Рикман, Стенли Тучи, Матиас Схунартс, Ейдриън Скарбъръ, Дженифър Ийли и др.
  • 06:00
    "Малки бъркотии" - романтичен, драма (Великобритания, 2014), режисьор Алън Рикман, в ролите: Кейт Уинслет, Алън Рикман, Стенли Тучи, Матиас Схунартс, Ейдриън Скарбъръ, Дженифър Ийли и др.
  • 08:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 02:00
    "Любимци" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Бруклин 99" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Любимци" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "България търси талант" - телевизионно шоу, с.6
  • 02:50
    "Сърцето на града" - сериал, еп.31
  • 03:10
    "Искрите на отмъщението" - сериал
  • 05:00
    "Горещи пари" - сериал
Пълна програма
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:56
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:20
    "Нощни игри", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Джон Франсис Дейли, Джонатан Голдстайн, с Джейсън Бейтман, Рейчъл МакАдамс, Кайл Чандлър, Шарън Хорган, Били Магнъсън, [18+]
  • 03:00
    "Американски домашни любимци", психотрилър, САЩ, 2018; реж. Робърт Лодживал, с Рис Уейкфийлд, Фейбиан Терейз, Нейтън Кийс, Лесли Ан Уорън, Сара Кларк, [18+]
  • 04:25
    "Игра на пари ІІ, 3 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Дейзи фон Шерлер Майер, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
  • 06:35
    "Мълчаливото дете", късометражна драма, Великобритания, 2017; реж. Крис Овертън, с Рейчъл Шентън, Рейчъл Фийлдинг, Филип Йорк, Мейзи Слай, Анна Бари, [12+]
Пълна програма
  • 01:15
    "Битие", драма, Унгария, 2018; реж. Арпад Богдан, с Милан Чордаш, Анна Мари Чех, Енико Анна Илеши, Лидия Даниш, Левенте Молнар, [15+]
  • 03:15
    "Незаличима боя", драма, Бразилия, 2018; реж. Филипе Мацембахер, Марсио Реолон, с Шико Менегат, Бруно Фернандес, Гуега Пейшото, Сандра Дани, Фредерико Васкес, [18+]
  • 05:25
    "Ресторантче за бързо хранене", драма, Сингапур, 2018; реж. Ерик Ку, с Такуми Сайто, Марк Лий, Джанет Ау, Цуйоши Ихара, Тецуя Бесо, [12+]
  • 07:00
    "Под маслиновите дръвчета", комедийна драма, Иран, 1994; реж. Абас Киаростами, с Мохамед Али Кешаварц, Хюсеин Резай, Тахерех Ладанян, Фархад Херадманд, Зарифех Шива, [12+]
Пълна програма
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 03:30
    TBD
  • 04:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Коледа по ноти" - романтичен филм с уч. на Грейстън Холт, Беа Сантос, Грег Воън, Диана Картър, Алисън Хосак, Рейвън Стюарт и др. /п/
  • 06:30
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 02:20
    Професионална борба: "Разбиване", 49-и епизод /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 5
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Епизод 2
  • 03:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 4
  • 04:00
    Злато в Берингово море: Надпревара с бурята
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Триумф
Пълна програма
  • 02:10
    Големи умове: Битката на моста
  • 03:00
    Ловци на митове: Разрушителите на загубени митове
  • 03:48
    Ловци на митове: Случайни амуниции
  • 04:36
    Как се строи... Всичко: Епизод 10
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Катализатор"
  • 03:00
    "Проблемът с космическите отпадъци"
  • 03:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 04:00
    "В търсене на щастие"
Пълна програма
  • 07:00
    Приключенията на Чък и приятели- аним. сериал
  • 07:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 08:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 03:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:00
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
  • 04:30
    България, която съградихме - Документален фим - 13еп.
Пълна програма
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, полуфинали
  • 04:00
    Биатлон: Световна купа в Йостерзунд, щафета, мъже
  • 05:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже
  • 06:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, спускане, жени
Пълна програма
  • 02:30
    Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, скиатлон, мъже
  • 03:30
    Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, скиатлон, жени
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, полуфинали
  • 06:00
    Биатлон: Световна купа в Йостерзунд, индивидуално, мъже
Пълна програма
  • 02:25
    Селекцията Великобритания, сезон 2, еп. 5
  • 03:15
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 6
  • 04:05
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 7
  • 05:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 13
Пълна програма
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    World Of X Games
  • 04:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 02:27
    Караваните на звездите (Series 1): Джон Рич и Робърт Дауни Джуниър (Episode 6)
  • 02:50
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Дуплекс с несъответствия (Episode 10)
  • 03:35
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Мотел с хлебарки или горска колиба (Episode 11)
  • 04:20
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Двуетажна къща или испанска вила? (Episode 12)
Пълна програма
  • 02:30
    Споразумението - първи сезон, еп. 1
  • 03:15
    Неустоими измамници - първи сезон, еп. 2
  • 04:00
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 3
  • 04:30
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 02:20
    Отдел "Разследване", еп. 11
  • 03:10
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 7
  • 04:05
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 8
  • 05:05
    Отец Браун - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 02:10
    "Напускайки "Невърленд" I, 2 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Дан Рийд, [18+]
  • 04:10
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
  • 07:00
    "Дъмбо (2019)", семеен - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Тим Бъртън, с Колин Фарел, Майкъл Кийтън, Дани ДеВито, Ева Грийн, Алън Аркин, [7+]
  • 08:55
    "Господарка на злото", фентъзи, САЩ, 2014; реж. Робърт Стромбърг, с Анджелина Джоли, Ел Фанинг, Шарлто Копли, Лесли Манвил, Имелда Стонтън, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    Загадъчни средновековни убийства, сезон 1, еп. 6
  • 02:50
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 1
  • 03:35
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 11
  • 04:20
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 12
Пълна програма
  • 01:50
    Изковани в огъня: Абордажната сабя
  • 02:45
    Американски антиквари: Параграф-32
  • 03:35
    Извънземни от древността: Извънземни и роботи
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Айви се бори да спечели
Пълна програма
  • 02:30
    Риболовен филм
  • 03:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 31 еп.
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 02:25
    "Малкото кафяво мече"
  • 02:40
    "Анджелина балерина"
  • 03:05
    "Дот"
  • 03:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 07:00
    "Парчета от реалността"
  • 07:15
    "Интервю с Наделина Анева"
  • 08:00
    "Пулс" с Гергана Добрева - здравно предаване
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 02:00
    "Писък 3" - ужаси / мистерия, САЩ, с Дейвид Аркет, Нийв Кемпбъл.
  • 03:35
    "Големият Лебовски" - игрален филм, Обединеното кралство / САЩ, с Джеф Бриджис, Джон Гудман.
  • 05:00
    "Странна птица" - трилър / мистъри, игрален филм от 2019 г. на режисьора Джо Дзанетти, с Елисия Ротару и Арън Дъглас.
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.9 - Кенет Брана" - поредица
Пълна програма
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Clean Bandit: MTV Live From Fusion
  • 03:20
    Anne-Marie: MTV Live From Fusion..
  • 03:45
    Mabel: MTV Live From Fusion...
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:55
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 4
  • 02:45
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 5
  • 03:35
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 7
  • 04:00
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 01:55
    Жените, които променят света, еп. 1
  • 02:40
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 03:25
    Заложи и разруши, еп. 12
  • 03:50
    Изоставени, еп. 12
Пълна програма
  • 01:50
    Дивата Русия, еп. 4
  • 02:35
    Дивата Русия, еп. 5
  • 03:20
    Дивата Русия, еп. 6
  • 04:10
    Дивата Русия, еп. 5
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Милуол - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:25
    Филм "Първият тролей"
  • 02:50
    Филм "Земетресение"
  • 04:35
    Филм "Старомодна комедия"
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро. Събота"
Пълна програма
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 03:00
    Франция, Лига 1 /п./: Рен - Анже
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
Пълна програма
  • 03:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 04:50
    Концерт
  • 05:00
    Вести
  • 05:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 01:30
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение /
  • 03:15
    "Изгнаници клети"
  • 03:45
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 00:15
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Салон "Последен шанс": Епизод 1
  • 02:48
    Салон "Последен шанс": Епизод 2
  • 03:36
    Салон "Последен шанс": Епизод 3
  • 04:24
    Салон "Последен шанс": Епизод 4
Пълна програма
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.2
  • 03:00
    Зелен свят
  • 03:30
    Пътеводител на пътешественика - Хаммет
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:00
    Строителство със стара дървесина (Series 3): Обновяване на дървената къща на баба (Episode 1)
  • 03:00
    Големи плажни къщи (Series 2): Отваряне на пространство (Episode 5)
  • 03:25
    Големи плажни къщи (Series 2): Чудеса с бунгало (Episode 1)
  • 03:45
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
Пълна програма
  • 02:00
    Строителство със стара дървесина (Series 3): Обновяване на дървената къща на баба (Episode 1)
  • 03:00
    Големи плажни къщи (Series 2): Отваряне на пространство (Episode 5)
  • 03:25
    Големи плажни къщи (Series 2): Чудеса с бунгало (Episode 1)
  • 03:45
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
Пълна програма
  • 01:25
    Ваканцията на Мистър Бийн, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, комедия/семеен, 2007
  • 02:55
    Преводачката, Великобритания,САЩ, криминален/драма/мистерии, 2005
  • 05:20
    Ед телевизията, САЩ, комедия/драма, 1999
  • 07:20
    Момчето с раираната пижама, Великобритания,САЩ, драма/военен, 2008
Пълна програма
  • 02:30
    "Какво е да си готик?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Августа Траяна" - документален филм
  • 03:30
    "Български надежди: Най-доброто - 6 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Иван Кюранов" - 81 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 02:30
    Снекбарът на Ричо, еп. 8
  • 02:50
    На гости на Найджела, еп. 5
  • 03:20
    На гости на Найджела, еп. 6
  • 03:50
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 01:51
    Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009
  • 04:24
    Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
  • 04:54
    Истинският Люин Дейвис Драма, Музикален 2013
  • 05:04
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 01:50
    Чикаго, еп. 4
  • 02:45
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 10
  • 03:25
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 11
  • 04:10
    Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FESTIVALS
  • 03:30
    FESTIVALS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:20
    "Зли близнаци" - 115 и 1 eп.
  • 03:00
    "Лов на неизрядни платци" - 15 еп.
  • 03:25
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 1 еп.
  • 04:15
    "Да замиташ след звездите" - 121 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 02:10
    На рыбалку вместе с папой
  • 02:35
    Научи меня рыбачить
  • 03:05
    Нахлыст
  • 03:30
    Кулинарное путешествие с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 00:10
    "Милост" - биографична драма с уч. на Колин Фърт, Рейчъл Вайс, Дейвид Тюлис, Кен Стот, Джонатан Бейли, Марк Гатис, Ейдриън Шилер, Саймън Макбърни, Андрю Бъчан и др. /п/
  • 05:20
    Напът с Елза" - романтична драма с уч. на Михаела Мей, Алисиа фон Ритенберг, Улрике Чаре и др.
  • 07:40
    "Затура: Космическо приключение" - приключенски филм с уч. на Джош Хътчерсън, Дакс Шепърд, Тим Робинс, Джона Бобо и др.
  • 09:45
    "Уийли" (премиера) - анимационен филм
Пълна програма
  • 02:30
    Murder Shift: Web of Lies
  • 03:15
    Murder Shift: Bloodlines
  • 04:00
    Dirty Jobs: Penguin Keeper
  • 04:45
    Dirty Jobs: Bell Maker
Пълна програма
  • 02:30
    Човек, огън, храна (Series 3): Барбекю сандвичи (Episode 1)
  • 02:52
    Човек, огън, храна (Series 3): Шунка (Episode 2)
  • 03:15
    Човек, огън, храна (Series 3): Барбекюто по каролински (Episode 3)
  • 03:37
    Човек, огън, храна (Series 3): Лютив мексикански пир (Episode 4)
Пълна програма
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, полуфинали
  • 04:00
    Биатлон: Световна купа в Йостерзунд, щафета, мъже
  • 05:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже
  • 06:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, спускане, жени
Пълна програма
  • 02:10
    "Напускайки "Невърленд" I, 2 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Дан Рийд, [18+]
  • 04:10
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
  • 07:00
    "Дъмбо (2019)", семеен - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Тим Бъртън, с Колин Фарел, Майкъл Кийтън, Дани ДеВито, Ева Грийн, Алън Аркин, [7+]
  • 08:55
    "Господарка на злото", фентъзи, САЩ, 2014; реж. Робърт Стромбърг, с Анджелина Джоли, Ел Фанинг, Шарлто Копли, Лесли Манвил, Имелда Стонтън, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    Paprika
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 02:00
    Най-лошият ти кошмар: Кръв в плевнята
  • 03:00
    Най-лошият ти кошмар: Проблеми у дома
  • 03:45
    Най-лошият ти кошмар: Сред дивата природа
  • 04:30
    Американско чудовище: Последното излъчване
Пълна програма
  • 02:30
    Football Stars: Thiago Motta
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Serena Williams
  • 03:25
    The Burning Issue: Fight Sport
  • 03:55
    Clubland: Dallas Cowboys
Пълна програма
  • 02:15
    Wardens
  • 02:35
    Wardens
  • 03:00
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 03:20
    Jim Shockey's Hunting Adventures
Пълна програма
  • 01:50
    Изковани в огъня: Абордажната сабя
  • 02:45
    Американски антиквари: Параграф-32
  • 03:35
    Извънземни от древността: Извънземни и роботи
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Айви се бори да спечели
Пълна програма
  • 02:25
    Заложи и разруши, еп. 12
  • 02:50
    Изоставени, еп. 12
  • 03:10
    Спасителен отряд в ада, еп. 6
  • 03:55
    Мигове от катастрофата, еп. 3
Пълна програма
  • 02:30
    "Карбовски: Втори план" /п./
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документална поредица
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, анимация, еп.11, 12
Пълна програма
  • 01:50
    Игра на смърт; екшън, Хонконг, 1972
  • 03:25
    Младият тигър; екшън, Хонконг, 1973
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Профилиране; сезон 6, епизод 7, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 03:05
    Профилиране; сезон 6, епизод 8, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 03:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:25
    Паранормални загадки: В отвъдното и обратно
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Информаторът
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Удушвачът в блатата
  • 03:45
    Какво е нужно за убийство: Убиецът от хладилната камера
Пълна програма
  • 00:45
    Клетка 213
  • 02:50
    Хардкор Хенри
  • 04:45
    Сблъсъци
  • 06:00
    Добро куче!
Пълна програма
  • 01:25
    Нина Дорошина, Ирина Губанова, Александр Демьяненко, Олег Даль в фильме "Первый троллейбус" (0+)
  • 02:50
    Константин Лавроненко, Мария Миронова, Виктор Степанян в фильме "Землетрясение" (16+)
  • 04:35
    Алиса Фрейндлих в фильме "Старомодная комедия" (12+)
  • 05:00
    Телеканал "Доброе утро. Суббота"
Пълна програма
  • 02:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 03:15
    Мультфильмы
  • 04:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 05:00
    Новые итоги
Пълна програма
  • 00:45
    Мать и Мачеха. Х/ф
  • 04:00
    Пешком… Москва - шоссе Энтузиастов
  • 04:30
    Четвертая группа. Х/ф
  • 07:20
    По секрету всему свету
Пълна програма
  • 02:10
    Instant Mom
  • 02:35
    Stand Up and More
  • 03:00
    Stand Up and More
  • 03:25
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 02:14
    Petite Paris (18+)
  • 02:39
    Die Hardcore: Part 1 (A Parody) (18+)
  • 03:04
    The Scarlett A+ (18+)
  • 03:29
    Sneaking Around With Her BFF's Son (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Алисън ван Уйтванк - Сорана Кърстя (Tashkent Open, Ташкент - финал, WTA International)
  • 03:00
    Тенис: Наоми Осака - Петра Квитова (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 06:00
    "Светът на Ла Лига" - 7 еп, документална поредица
  • 06:30
    "Ла Лига: Превю на предстоящия кръг" - документална поредица
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:30
    THE AVIATORS - S1 EP 13
  • 03:00
    SACRED CULTURE - CALCUTA
  • 04:00
    THE FORCE OF EARTH - ENERGIA
  • 05:00
    TIMELESS TREASURES - EP 2
Пълна програма
  • 05:05
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 05:50
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 06:35
    Fighting Rookies 2014
  • 07:25
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 15
Пълна програма
  • 02:30
    Riding Portugal
  • 02:58
    Riding Portugal
  • 03:30
    Here & Now
  • 04:30
    It's Not Only About Waves
Пълна програма
  • 02:00
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Освобождението на Бухенвалд (Episode 9)
  • 02:50
    Митични зверове (Series 1): Заплахата на драконите (Episode 1)
  • 03:35
    Митични зверове (Series 1): Чудовища от дълбините (Episode 2)
  • 04:25
    Мъртвият викинг (Series 1): Първият набег на викингите (Episode 1)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 04:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 05:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 02:02
    Ahmad Jamal in Paris
  • 03:37
    Ibrahim Maalouf - Philharmonie de Paris
  • 04:52
    Bokante - Malta Jazz Festival
  • 06:00
    Stephane Kerecki - French Touch - Like a Jazz machine
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Локомотив София - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
  • 03:30
    Край на програмата
  • 07:30
    Футбол: Царско село - Етър, мач от efbet Лига /п/
  • 09:30
    Волейбол: Монтана - Нефтохимик, мач от Суперлигата /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Гранада - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 04:00
    Футбол: Леванте - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    "Ла Лига: Хроники" - документална поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Евертън - Челси, мач от английската Висша лига /п/
  • 04:00
    Край на програмата
  • 07:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване (2019-20), 15-и епизод /п/
  • 07:30
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2019-20), 15-и епизод /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Най-лошият ти кошмар: Кръв в плевнята
  • 03:00
    Най-лошият ти кошмар: Проблеми у дома
  • 03:45
    Най-лошият ти кошмар: Сред дивата природа
  • 04:30
    Американско чудовище: Последното излъчване
Пълна програма
  • 02:10
    "Тежки времена в "Ел Роял"", трилър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Дрю Годард, с Джеф Бриджис, Синтия Ериво, Дакота Джонсън, Джон Хам, Крис Хемсуърт, [18+]
  • 04:30
    "Реставрация", историческа драма, САЩ, 1995; реж. Майкъл Хофман, с Робърт Дауни Джуниър, Сам Нийл, Дейвид Тюлис, Поли Уокър, Мег Райън, [12+]
  • 05:40
    "Откраднати дъщери: Отвлечени от Боко Харам", документален, САЩ, 2018; реж. Карън Едуардс, Джема Атуел, [15+]
  • 07:00
    "Уинтър: Историята на един делфин", семеен, САЩ, 2011; реж. Чарлс Мартин Смит, с Хари Коник Джуниър, Ашли Джъд, Нейтън Гамбъл, Крис Кристофърсън, Морган Фрийман, [7+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Наследници ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Мат Шакмън, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
  • 02:45
    "Наследници ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
  • 03:40
    "Наследници ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Кевин Брей, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
  • 04:40
    "Наследници ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Марк Майлъд, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Надбягване с времето (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:25
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес патрул
  • 03:20
    Нела, Принцесата-рицар
  • 03:50
    Пес патрул
Пълна програма
  • 01:45
    Борджиите, сезон 3, еп. 7, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2014
  • 02:40
    Полдарк, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 03:35
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 7, Великобритания, фентъзи, 2016
  • 04:20
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 8, Великобритания, фентъзи, 2016
Пълна програма
  • 01:10
    Бурята Биографичен, Исторически Холандия, Белгия 2009
  • 02:45
    Шака Зулу: Цитаделата, част 1 Драма САЩ 2001
  • 04:20
    Шака Зулу: Цитаделата, част 2 Драма САЩ 2001
  • 05:15
    Сред крадци Трилър, Военен Канада 2009
Пълна програма
  • 01:35
    Вулкан Драма Исландия 2011
  • 03:15
    Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
  • 06:05
    Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
  • 07:50
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
Пълна програма
  • 01:15
    Елитен отряд Екшън, Криминален САЩ 2001
  • 03:00
    Дезертьор Екшън Великобритания 2002
  • 04:35
    Мотман Ужаси САЩ 2010
  • 06:45
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II Екшън, Приключенски САЩ 2008
Пълна програма
  • 00:55
    Live Recap Crankworx Innsbruck World Tour 2019
  • 04:20
    Live Recap Vans Showdown 2019
  • 05:30
    Live Recap FIM Super Enduro 2019
  • 07:45
    FISE World Series 2018
Пълна програма
  • 01:55
    Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига
  • 03:45
    Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
  • 04:50
    Световно първенство по плажен футбол: Полуфинална среща
  • 06:00
    Аз съм…
Пълна програма
  • 02:30
    Бизнес.БГ /п/
  • 03:00
    Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /п/
  • 03:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 04:00
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 02:00
    NHL: Сейнт Луис - Торонто Сейнт Луис Блус - Торонто Мейпъл Лийфс
  • 05:30
    Nascar Cup Series: Състезание в Мартинсвил Състезание в Мартинсвил
  • 09:30
    Голф: AfrAsia Bank Mauritius Open Европейски тур
  • 14:30
    Суперкарс: Обзор на състезанието в Мелбърн Първа част
Пълна програма
  • 02:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 03:00
    Класика от UFC: Холоуей срещу Пойриър
  • 04:00
    UFC: Овърийм срещу Розенструик Fight Night - Алистър Овърийм срещу Суринам Жаирзиньо Розенструик
  • 06:00
    "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 02:00
    БарсаТВ: Барселона - Борусия Дортмунд Пета среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г.
  • 04:00
    Серия А: Удинезе - Наполи
  • 06:00
    Серия А: Каляри - Сампдория
  • 08:00
    Шампионска лига: Локомотив Москва - Байер Леверкузен Пета среща от груповата фаза
Пълна програма
  • 02:05
    Ла Лига: Гранада - Алавес
  • 04:00
    Ла Лига: Леванте - Валенсия
  • 05:00
    Купа на Турция: Касъмпаша - ФК Ванспор първи шестнайсетина финал
  • 07:00
    Барса ТВ: "От Лигата към Уембли " Документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    "Студио Икономика" с водеш Нора Стоичкова (п)
  • 03:00
    "За историята - свободно" (п)
  • 04:00
    "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
  • 06:30
    Актуален коментар
Пълна програма
  • 02:25
    Инга Оболдина, Сергей Шнырев, Ксения Адрианова в детективном сериале "СУПРУГИ". "Неравный бой", "Адреналин", "Чужие"
  • 07:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 07:25
    "ВРЕМЯ ПЕРВЫХ"
  • 08:30
    "ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ"
Пълна програма
  • 01:50
    Anatomy of a Murder - Season 1 - Ep. 2
  • 03:05
    Duel
  • 04:40
    Anatomy of a Murder - Season 1 - Ep. 1
  • 05:15
    The Legend of Rita
Пълна програма
  • 01:45
    СУПРУГИ 113
  • 02:35
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 674
  • 03:30
    ДО СУДА 509
  • 04:20
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 87
Пълна програма
  • 02:10
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 307
  • 03:00
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 308
  • 03:45
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 309
  • 04:35
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 148
Пълна програма
  • 00:20
    БОЛЬШИЕ РОДИТЕЛИ (НОВЫЕ) 2
  • 02:45
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 129
  • 03:30
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 130
  • 04:20
    БОЛЬШИЕ РОДИТЕЛИ (НОВЫЕ) 2
Пълна програма
  • 08:00
    ВЕЧЕРТА НА АКТЬОРИТЕ - авторско забавно-хумористично предаване
  • 08:50
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 1 (запис от 25.11.)
  • 09:20
    ВЕЧЕРНОТО ШОУ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ (запис от 25.11.)
  • 10:10
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 2 (запис от 25.11.)
Пълна програма
  • 02:10
    ТОЧКА НА КИПЕНЕ (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 03:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 03:10
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА
  • 03:20
    (колело)
Пълна програма
  • 02:30
    Моята голяма нощ
  • 05:00
    Барът
  • 07:00
    За децата: Маша и мечока
  • 08:00
    Огън в морето
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 02:35
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 2
Viasat Nature 02:35
Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 7
Fox Life 02:40
Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 13
AXN 02:50
Престъпни намерения: Заподозрени; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2011
bTV Lady 02:50
"Вечно твоя" - сериал, еп.191 - 193

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:45
Футбол: Бърнли - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
НТВ Сериал 02:55
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
Film Plus HD 03:00
Футбол: Бетис - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
MAX Sport 3 03:00
Серия А: Аталанта - Верона
Eurosport 03:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 02:40
Пиано, соло Биографичен, Драма Италия 2007
AXN Black 02:50
Ламборджини Урус-Раждането на една легенда; документален, 2019
AXN 02:50
Престъпни намерения: Заподозрени; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2011
HBO 03:00
"Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
HBO HD 03:00
"Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}