ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:50
    Студио Х: Свободно падане игрален филм/п/ (14)
  • 04:25
    Аби през лятото игрален филм/п/
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 06:00
    Неделно евангелие
Пълна програма
  • 01:00
    "Американски мед" - драма (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Андреа Арнолд, в ролите: Саша Лейн, Шая ЛаБаф, Райли Киоу, Маккол Ломбарди, Ариел Холмс, Чад Кокс и др. [14+]
  • 03:30
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, анимация , с.3 еп.1
Пълна програма
  • 01:45
    "Тайнствен непознат" - с уч. на Даника Маккелър, Камерън Матисън, Деймън Рунян и др. /п/
  • 03:30
    "Пътят към теб"- с уч. на Амбър Чайлдърс, Кийгън Алън, Джим О'Хайър, Роми Роузмънт и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Добрата вещица" - сериен филм
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 03:30
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 02:05
    Отстреляй бившата; екшън, комедия, САЩ, 2010
  • 03:50
    Туристът; драма, САЩ, 2010
  • 06:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 07:10
    Спайдърмен: В света на паяка-специално съдържание; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 02:35
    Последните жители на Аляска: В полярната нощ
  • 03:25
    Любители на земноводните: Невероятните брадати агами!
  • 04:15
    Котките от Клоу Хил: Уловът на деня
  • 05:02
    Питбули и бивши затворници: Дръж се, Ню Орлиънс! Идваме!
Пълна програма
  • 02:00
    "Неделник" (п)
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "С песните на..."
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 02:45
    По света и у нас /п/
  • 03:00
    Джинс /п/
  • 03:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 04:00
    Островът на Маккинзи игрален филм /п/
Пълна програма
  • 02:21
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 03:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:13
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 02:15
    "Твърде лично" /п./ - сериал, с.2 еп.5, 6
  • 04:00
    "Смъртоносна надпревара: Адска жега" /п./ - фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2013)
  • 06:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Ренегати" - сериал, еп.14 - 17
  • 08:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.4 - 6
Пълна програма
  • 01:45
    "Лидер от затвора" - криминален, трилър (САЩ, 2017), режисьор Рик Роман Уо, в ролите: Николай Костер-Валдау, Лейк Бел, Джон Бърнтол, Джефри Донован, Евън Джоунс и др. [16+]
  • 04:15
    "Насилие" - екшън, криминален (САЩ, 2018), режисьор Брет Донъху, в ролите: Брус Уилис, Коул Хаузър, Шон Ашмор, Аштън Холмс, София Буш, Майк Епс и др. [14+]
  • 06:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, с.3 еп.9
  • 07:15
    "Делфинът Бърни" - екшън, комедия, семеен (Канада, 2018), режисьор Кърк Харис, в ролите: Лола Сълтън, Логан Алън, Кевин Сорбо и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Бруклин" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Омъжи се за мен" /част I/ - романтичен (тв филм, САЩ, 2010), режисьор Джеймс Хейман, в ролите: Луси Лиу, Стивън Паскуал, Боби Канавали, Енрике Мърсиано, Даниел Николет и др.
  • 03:10
    "Градско момиче" - сериал
  • 06:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 08:00
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5
Пълна програма
  • 02:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:10
    Анджело е върхът
  • 03:20
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:10
    "Далечият бряг", драма, Канада, 2018; реж. Давид Улот, с Мелиса Десормо-Пулен, Реал Босе, Маева Трембле, Елеонор Лоазел, Емануел Шварц, [18+]
  • 03:55
    "Още от утре", драма, Тунис, 2017; реж. Лотфи Ашур, с Аниса Дауд, Дория Ахур, Ахреф Бен Юсеф, Иса Харат, Латифа Гафси, [15+]
  • 07:00
    "Дишайте нормално", драма, Исландия, 2018; реж. Изолд Угадотир, с Кристин Тора Харалдсдотир, Бабетида Садйо, Патрик Ньокви Петурсон, Браги Арнасон, Торстейн Бахман, [12+]
  • 08:50
    "Перспектива", научно-фантастична драма, Канада, 2018; реж. Зийк Ърл, Кристофър Колдуел, със Софи Тачър, Педро Паскал, Джей Дуплас, Андре Ройо, Шийла Ванд, [15+]
Пълна програма
  • 02:20
    "Жертва на спасение", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Бен Афлек, с Кейси Афлек, Мишел Монаган, Морган Фрийман, Ед Харис, Джон Аштън, [18+]
  • 04:15
    "Фарго І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 05:40
    "Случка с монументален мащаб", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джуди Гриър, с Комън, Брадли Уитфорд, Андерс Холм, Алисън Джани, Дженифър Гарнър, [12+]
  • 07:00
    "Табу в Техеран", драма, Германия, 2017; реж. Али Зоозанде, с Елмира Рафизадех, Захра Амир Ебрахими, Араш Маранди, Билал Ясар, Негар Мона Ализадех, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 03:00
    Inside Politics
  • 04:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 05:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Спасен от любов" - романтичен филм с уч. на Ники Дилоуч, Майкъл Ради, Аманда Айрес, Антъни Трисери и др. /п/
  • 06:30
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Топ Гиър: Бирма" - предаване за автомобили
  • 08:45
    "Черният списък" - сериал, сезон 4
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 02:00
    Да не повярваш!: Твърдоглавие
  • 03:00
    Хора срещу мечки: Епизод 2
  • 04:00
    Историята на телескопа: Telescope
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Най-доброто от Америка
Пълна програма
  • 02:10
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Живеем ли в Матрицата?
  • 03:00
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Всички сме фанатици
  • 03:48
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Защо лъжем?
  • 04:36
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Може ли времето да се върне назад?
Пълна програма
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 03:00
    "Чудните вкаменелости: Скритите съкровища на природата"
  • 03:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 07:00
    Приключенията на Чък и приятели- аним. сериал
  • 07:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 08:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Времена и нрави - избрано
  • 04:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 05:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 06:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 02:00
    Ски полети: Световна купа в Бад Митендорф
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
  • 05:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор, гигантски слалом, жени
  • 06:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, полуфинали
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
  • 04:00
    Колоездене: Класика де Алмерия
  • 06:00
    Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, халфпайп
  • 07:00
    Фрийстайл ски: Световна купа в Калгари, слоупстайл
Пълна програма
  • 02:40
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 10
  • 03:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
  • 04:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 8
  • 05:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 9
Пълна програма
  • 02:45
    Mtb Heroes
  • 03:10
    Mtb Heroes
  • 03:35
    Mtb Heroes
  • 04:00
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:50
    На гости при Джада (Series 1): Семейни забавления (Episode 3)
  • 03:12
    На гости при Джада (Series 1): Парти в кухнята (Episode 4)
  • 03:35
    На гости при Джада (Series 1): Парти за началото на сезона (Episode 5)
  • 03:57
    На гости при Джада (Series 1): Парти за любовта (Episode 6)
Пълна програма
  • 02:30
    Сродни души - игрален филм, еп. 1
  • 04:00
    Чичо Гаетано е мъртъв, еп. 1
  • 06:00
    Следващият топмодел на Америка, еп. 2
  • 06:50
    Това сме ние - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 02:45
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 2
  • 03:35
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 9
  • 04:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 10
  • 05:15
    Алекса Кроу, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    "Стъкления", фантастика - екшън, САЩ, 2019; реж. М. Найт Шаямалан, с Джеймс МакАвой, Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Аня Тейлър-Джой, Сара Полсън, [15+]
  • 04:00
    "Другият I, 7 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
  • 04:55
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
  • 05:30
    "Самоличност", хорър - трилър, САЩ, 2003; реж. Джеймс Манголд, с Джон Кюсак, Рей Лиота, Аманда Пийт, Джон Хоукс, Клеа Дювал, [15+]
Пълна програма
  • 02:45
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 3
  • 03:35
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 4
  • 04:20
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 6
  • 05:15
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • 02:45
    Американски антиквари: Кралицата на късмета
  • 03:40
    Изковани в огъня: Поредното предизвикателство
  • 04:35
    Спецове в заложната къща: Дядо Коледния Чъм
  • 05:25
    Необяснимото с Уилям Шатнър: Особени ритуали
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 75 еп.
Пълна програма
  • 02:50
    "Томас и приятели"
  • 03:10
    "Кипър"
  • 03:20
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 03:30
    "Бери и Доли"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров - /п/
  • 08:00
    "Пулс" - здравно предаване
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 02:15
    "По взаимно съгласие І, 3 еп." - сериал
  • 03:15
    "По взаимно съгласие І, 4 еп." - сериал
  • 04:15
    "Белязаният" - игрален филм, САЩ, с Ал Пачино, Мишел Пфайфър.
  • 05:05
    "Асимилиране" - ужаси / фантастика / трилър, САЩ, с Джоел Къртни, Калъм Уърди.
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:30
    Абсурди
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    Supermassive Anthems!
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:50
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 6
  • 03:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 6
  • 04:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 6
  • 04:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 11
Пълна програма
  • 02:40
    Арестувани зад граница 6, еп. 4
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 6
  • 03:50
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 24
  • 04:10
    Табу САЩ, еп. 3
Пълна програма
  • 02:35
    Котешки войни: лъв срещу гепард, еп. 1
  • 03:20
    Снежният леопард на Афганистан, еп. 1
  • 04:10
    Екстремни животински бебета, еп. 6
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 5
Пълна програма
  • 02:45
    Еротичен телепазар
  • 04:45
    Край на програмата
  • 05:55
    Край на програмата
  • 09:30
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 01:55
    Филм "Смешни хора!"
  • 03:25
    "За любовта"
  • 04:10
    "Насаме с всички"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Лион - Страсбург
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Реймс - Рен
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 01:30
    Игрален филм
  • 03:05
    Игрален филм
  • 04:40
    Игрален филм
  • 05:35
    Таврида
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 02:40
    "Паралакс" - повторение
  • 03:20
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 04:40
    Документален филм
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 00:20
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:48
    Кажете ДА на булчинската рокля: Америка: Америка - втори епизод
  • 03:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 7
  • 04:24
    Кралят на пекарната: Пекарната на Бинг
  • 05:12
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Калифорния тропик Аризона"
Пълна програма
  • 02:30
    Зелен свят
  • 03:00
    Зелен свят
  • 03:30
    Пътеводител на пътешественика: Палестина - Преоткрий сетивата си
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:00
    Паранормалното край нас (Series 3): Дестилерията на Джим Бийм (Episode 6)
  • 03:00
    Загадки в хотела (Series 1): Лудият учен, краят на разбойника (Episode 1)
  • 03:50
    Мисия разсекретена (Series 1): Изгубеното съкровище на Дъч Шулц (Episode 8)
  • 04:40
    Чудовища от планините (Series 1): Чудовищното прасе от Хокинг Хилс (Episode 14)
Пълна програма
  • 02:00
    Паранормалното край нас (Series 3): Дестилерията на Джим Бийм (Episode 6)
  • 03:00
    Загадки в хотела (Series 1): Лудият учен, краят на разбойника (Episode 1)
  • 03:50
    Мисия разсекретена (Series 1): Изгубеното съкровище на Дъч Шулц (Episode 8)
  • 04:40
    Чудовища от планините (Series 1): Чудовищното прасе от Хокинг Хилс (Episode 14)
Пълна програма
  • 02:35
    Убий Бил: част 1, САЩ, екшън/драма/трилър, 2003
  • 04:20
    В неизвестност, САЩ, приключенски/трилър/уестърн, 2003
  • 05:45
    Мистериозно убийство в Манхатън, САЩ, комедия/мистерия, 1993
  • 07:30
    Якоб лъжеца, Франция,Унгария,САЩ, драма/военен, 1999
Пълна програма
  • 02:40
    Бон Апети, еп. 13
  • 03:05
    Бон Апети, еп. 14
  • 03:30
    Бон Апети, еп. 15
  • 03:55
    Бон Апети, еп. 16
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    Bruno Mars: The Hits
Пълна програма
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 02:40
    Черният списък, еп. 7
  • 03:25
    Черният списък, еп. 8
  • 04:10
    Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 7
  • 04:30
    Касъл - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Dance Anthems!
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
  • 03:30
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:20
    "Хладнокръвно" - 3 и 4 eп.
  • 03:00
    "Лов на неизрядни платци" - 10 еп.
  • 03:25
    "Минута по минута" - 4 еп.
  • 04:15
    "В бойна готовност" - 4 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:30
    Такая жизнь - охота с Сергеем Бешенцевым
  • 02:55
    Охота в Приволжье
  • 03:20
    Россия заповедная
  • 03:50
    Камский спиннинг
Пълна програма
  • 01:00
    "Плажен тийн филм 2" - семеен филм с уч. на Рос Линч, Мая Мичъл, Грейс Фипс, Гарет Клейтън, Джон Делука., Криси Фит, Джордан Фишър, Джесика Лий Келър и др. /п/
  • 05:30
    "Булка на прицел" - романтичен филм с уч. на Кариса Лий Стейпълс, Стийв Барън, Синди Бъзби, Лия Франкланд и др. /п/
  • 07:30
    "Дивото момиче" - драма с уч. на Джордж Молина, Лола Таш, Браян Грийн, Греъм Грийн и др.
  • 09:15
    "Блинки Бил" - анимационен филм
Пълна програма
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got a Boyfriend to Support
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Hide in a Swamp
  • 04:00
    Treehouse Masters: Wild Butterfly Escape
  • 04:45
    Treehouse Masters: Sky High Redwood Retreat
Пълна програма
  • 02:30
    Домашната кухня на Аиша (Series 2): Нощта на такото (Episode 1)
  • 02:52
    Домашната кухня на Аиша (Series 2): Бринър (Episode 2)
  • 03:15
    Домашната кухня на Аиша (Series 2): Храната от детството (Episode 3)
  • 03:37
    Домашната кухня на Аиша (Series 2): Обяд за дамите (Episode 4)
Пълна програма
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:00
    Ски полети: Световна купа в Бад Митендорф
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, финал
  • 05:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор, гигантски слалом, жени
  • 06:00
    Снукър: Открито първенство на Уелс, полуфинали
Пълна програма
  • 01:50
    "Стъкления", фантастика - екшън, САЩ, 2019; реж. М. Найт Шаямалан, с Джеймс МакАвой, Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Аня Тейлър-Джой, Сара Полсън, [15+]
  • 04:00
    "Другият I, 7 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
  • 04:55
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
  • 05:30
    "Самоличност", хорър - трилър, САЩ, 2003; реж. Джеймс Манголд, с Джон Кюсак, Рей Лиота, Аманда Пийт, Джон Хоукс, Клеа Дювал, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:30
    PJ Masks
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Classics!
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 02:00
    Не чувам злото: Шепот от отвъдното
  • 03:00
    Не чувам злото: Мъртва и изтрита
  • 03:45
    Не чувам злото: Призракът в машината
  • 04:30
    Перфектното убийство: Странният случай на персийската теменужка
Пълна програма
  • 02:30
    Football Stars: Kylian Mbappe
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Roger Federer
  • 03:25
    The Burning Issue: Formula 1
  • 03:55
    Clubland: Atletico Madrid
Пълна програма
  • 02:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 03:00
    Alaska's Wild Gourmet
  • 03:20
    Alaska's Wild Gourmet
  • 03:45
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 02:45
    Американски антиквари: Кралицата на късмета
  • 03:40
    Изковани в огъня: Поредното предизвикателство
  • 04:35
    Спецове в заложната къща: Дядо Коледния Чъм
  • 05:25
    Необяснимото с Уилям Шатнър: Особени ритуали
Пълна програма
  • 02:50
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 24
  • 03:10
    Табу САЩ, еп. 3
  • 03:55
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 9
  • 04:15
    Господари на войната, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    "Американски мед" - драма (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Андреа Арнолд, в ролите: Саша Лейн, Шая ЛаБаф, Райли Киоу, Маккол Ломбарди, Ариел Холмс, Чад Кокс и др. [14+]
  • 03:30
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс Прайм" - сериал, анимация , с.3 еп.1
Пълна програма
  • 01:55
    Ченгето на мола; екшън, комедия, САЩ, 2009
  • 03:40
    Скорпион; сезон 3, епизод 24, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 04:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, 2012
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:05
    Светът на невероятния Спайдърмен; САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:45
    Ловец на убийства: Град на страха
  • 03:30
    Ловец на убийства: Случаят, който трябва да разреша
  • 04:15
    Ловец на убийства: Заклещен в ковчег
  • 04:55
    Ловец на убийства: Измъчената ми душа
Пълна програма
  • 02:00
    Шипове
  • 03:40
    Новата дъщеря
  • 06:20
    Дийп
  • 08:15
    Принцеса Каиулани
Пълна програма
  • 01:55
    Евгений Леонов, Владимир Басов, Олег Басилашвили, Леонид Куравлёв в фильме "Смешные люди!" (12+)
  • 03:25
    "Про любовь" (16+)
  • 04:10
    "Наедине со всеми" (16+)
  • 05:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 03:00
    Новости
  • 03:15
    Сквозной эфир. Live
  • 04:00
    Новости
Пълна програма
  • 02:10
    Женатый холостяк. Х/ф
  • 03:40
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 05:05
    Идеальный брак. Х/ф
  • 08:20
    Местное время. Воскресенье
Пълна програма
  • 02:35
    Stand Up and More
  • 03:00
    Stand Up and More
  • 03:25
    Ridiculousness
  • 03:50
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 02:31
    Power Rack: A Parody (18+)
  • 02:55
    One Very Important Business Call (18+)
  • 03:18
    You Have The Right To Remain Sexy (18+)
  • 03:40
    Shy Brunette Has Explosive Orgasms (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Thailand Open, Хуа Хин - финал (WTA International - повторение)
  • 03:30
    Тенис: Беноа Пер - Юго Умбер (ASB Classis, Окланд; ATP 250 - финал, повторение)
  • 05:30
    Тенис: Елена Рибакина - Шуай Жън (Hobart International, Хобарт; WTA International - финал, повторение)
  • 07:30
    Тенис: St. Petersburg Ladies Trophy, Санкт Петербург - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 05:45
    Bangkok Fight Night
  • 07:25
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 60
  • 07:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 61
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, Japan 2019, Ep. 62
Пълна програма
  • 02:00
    Strange Rumblings in Shangri-La
  • 03:00
    World of X Games
  • 04:00
    The Inertia
  • 04:30
    The Inertia
Пълна програма
  • 02:45
    Загадки в музея (Series 6): Любовният канал, шпионският кръг, оцеляване в колониите (Episode 3)
  • 03:30
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Замъкът Довър (Episode 1)
  • 04:15
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Тауър (Episode 2)
  • 05:25
    101 герои на 20-ти век (Series 1): 105 (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 02:50
    Shai Maestro 'The Stone Skipper'
  • 03:50
    Omar Sosa & The Afri-Lectric Experience Tribute to Kind of Blue at Jazz a la Villette
  • 04:45
    R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
  • 05:19
    Otis Taylor - Sons d'hiver
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Нефтохимик - Монтана, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Левски - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Лудогорец - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 02:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2019-20), 19-и епизод /п/
  • 03:00
    Баскетбол: Мач на звездите от НБА, директно
  • 05:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 28-и епизод /п/
  • 06:00
    Футбол: Саутхямптън - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Не чувам злото: Шепот от отвъдното
  • 03:00
    Не чувам злото: Мъртва и изтрита
  • 03:45
    Не чувам злото: Призракът в машината
  • 04:30
    Перфектното убийство: Странният случай на персийската теменужка
Пълна програма
  • 02:00
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
  • 03:45
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О’Халоран, [15+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 9 - 12 еп.", анимация, Русия, 2010, [0+]
  • 07:30
    "Късометражни анимации на Дисни II (2019)", анимация, САЩ, 2014, [0+]
Пълна програма
  • 02:50
    "Батуоман І, 9 еп.", , САЩ, 2019; реж. Лора Белси, с Руби Роуз, Рейчъл Скарстън, Меган Танди, Камръс Джонсън, Никол Канг, [12+]
  • 03:30
    "Блатното чудовище I, 5 еп.", екшън - хорър -драма, САЩ, 2019; реж. Грег Бийман, с Кристал Рийд, Вирджиния Мадсън, Анди Бийн, Дерек Миърс, Хендерсън Уейд, [18+]
  • 04:20
    "Невинни години", драма, САЩ, 1993; реж. Мартин Скорсезе, с Даниъл Дей-Луис, Мишел Пфайфър, Уинона Райдър, Мириам Марголийс, Ричард Грант, [12+]
  • 05:30
    "Холмс и Уотсън", приключенска комедия, САЩ, 2018; реж. Итън Коен, с Ралф Файнс, Уил Феръл, Джон Кристофър Рийли, Ребека Хол, Роб Брайдън, Кели МакДоналд, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Етрополе - истории за величие / на английски, с български титри (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:30
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес Парул
  • 03:25
    Нела, Принцесата - Рицар
  • 03:50
    Пес Парул
Пълна програма
  • 02:40
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 6, САЩ, военен, 2016
  • 03:25
    Ченге, сезон 1, еп. 1, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 04:05
    Клондайк, сезон 1, еп. 4, Канада, САЩ, Приключения/драма, 2014
  • 04:50
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 4, Великобритания, Фентъзи, 2016
Пълна програма
  • 02:50
    Призрак Ужаси, Трилър САЩ 2001
  • 04:20
    Отворена врата Ужаси САЩ 2008
  • 05:10
    Експлозията Бийтълс Документален САЩ 2008
  • 07:20
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
Пълна програма
  • 01:40
    Булевард "Лондон" Криминален САЩ, Великобритания 2010
  • 03:20
    Бандата от Ос Криминален, Исторически Холандия 2011
  • 05:40
    Един уикенд Изкуство САЩ 2013
  • 07:25
    Бандата от Шугър Крийк: Голямата риба-кану Семеен САЩ 2004
Пълна програма
  • 01:40
    Смъртоносен меден месец Драма, Мистерия САЩ 2010
  • 03:10
    Фатален грях Романтичен Португалия 2013
  • 04:40
    Леденият дракон Семеен Швеция 2012
  • 05:30
    Десетте Божи заповеди, част 2 Екшън, Приключенски, Биографичен САЩ 2005
Пълна програма
  • 01:40
    Freeride World Tour 2019
  • 03:40
    Live Recap FISE Battle Of The Champions 2019
  • 04:50
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 06:00
    Live Recap Crankworx World Tour Whistler 2019
Пълна програма
  • 02:30
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Кан
  • 04:30
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 06:00
    Баскетбол /мъже/: Финал на турнира за Купата на България
  • 08:10
    Спомени от Лозана обзор на Зимните младежки олимпийски игри
Пълна програма
  • 02:15
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 03:15
    Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:45
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 04:45
    Европейски маршрути /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Нидерландска Ередивизи: Аякс - Валвайк
  • 04:00
    Nascar Cup Series: Състезание в Дейтона Бийч Състезание в Дейтона Бийч
  • 06:00
    Евролига: Олимпиакос - ЦСКА Москва
  • 08:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 02:30
    NHL: Колорадо - Лос Анджелис Колорадо Авеланш - Лос Анджелис Кингс
  • 04:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 06:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Оклахома
  • 07:00
    ATP 250: Буенос Айрес Първи полуфинал
Пълна програма
  • 02:00
    Купа на Турция: Сивасспор - Анталияспор Четвъртфинал реванш за Купата на Турция
  • 04:00
    Серия А: Удинезе - Верона
  • 06:00
    Серия А: Аталанта - Рома
  • 08:00
    Копа Либертадорес: Коринтианс - Клуб Гуарани
Пълна програма
  • 02:05
    Ла Лига: Севиля - Еспаньол
  • 04:00
    Ла Лига: Леганес - Бетис
  • 06:00
    Купа на Франция: Лион - Марсилия Четвъртфинал за Купата на Франция
  • 08:00
    Купа на Турция: Галатасарай - Аланияспор Четвъртфинал реванш за Купата на Турция
Пълна програма
  • 02:40
    "Шевица" - фолклорно предаване (п)
  • 04:00
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
  • 05:00
    "За историята свободно" с водещ проф. Искра Баева (п)
  • 06:00
    "Не се страхувай" с Васил Василев (п)
Пълна програма
  • 01:05
    Игорь Лифанов, Владимир Зайцев, Наталья Гудкова в детективе "БЫК И ШПИНДЕЛЬ"
  • 04:30
    "БЫВАЕТ ЖЕ ТАКОЕ!"
  • 05:05
    "У НАС ВЫИГРЫВАЮТ!". Лотерейное шоу
  • 07:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 01:50
    Blind Fear
  • 03:30
    From Rome with Love
  • 05:30
    Suspicion
  • 07:00
    Suspicion
Пълна програма
  • 02:35
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 736
  • 03:30
    ДО СУДА 528
  • 04:20
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 240
  • 05:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 125
Пълна програма
  • 02:20
    НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ЗАВТРА (ЦЕХОВИК) серия 1
  • 03:10
    НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ЗАВТРА (ЦЕХОВИК) серия 2
  • 04:30
    ДИКИЙ серия 15
  • 05:25
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 51
Пълна програма
  • 02:10
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 52
  • 03:00
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 56
  • 03:40
    КТО В ДОМЕ ХОЗЯИН 36
  • 04:20
    КТО В ДОМЕ ХОЗЯИН 37
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    MATE KITCHEN (П)
  • 08:00
    ВЕЧЕРТА НА КУ-КУ БЕНД - забавно музикално предаване
  • 09:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 1
Пълна програма
  • 02:50
    (колело)
  • 03:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 03:10
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА
  • 03:20
    (колело)
Пълна програма
  • 02:30
    Раздвоение
  • 05:00
    Осмият ден
  • 07:00
    Франклин
  • 08:00
    Меси
Пълна програма
  • 02:50
    Санджей и Крейг
  • 03:10
    Санджей и Крейг
  • 03:35
    Пингвините от Мадагаскар
  • 03:55
    Пингвините от Мадагаскар
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 02:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 03:00
"Бруклин" /п./ - сериал
Viasat Explorer 03:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 6
Viasat Nature 03:05
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 9

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:40
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, 2012
Travel Channel HD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Travel Channel SD 03:50
Най-зловещите места в Америка: Дяволски игри
Eurosport 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"
Eurosport HD 04:00
Колоездене: "Хет Нювсблад"

Всички предавания

Филми

AXN White 02:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Cinemax 02:50
"Обичайните заподозрени", криминален трилър, САЩ, 1995; реж. Брайън Сингър, с Кевин Спейси, Стивън Болдуин, Гейбриъл Бърн, Чаз Палминтери, Кевин Полак, [18+]
FilmBox Extra 03:00
Дневникът на едно пиянде Приключенски САЩ 2010
FilmBox Plus 03:20
Приятели и неприятели Комедия, Криминален САЩ 2009
EPIC Drama 03:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 2, САЩ, военен, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}