ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:15
    Извън играта /п/
  • 02:55
    Туристически маршрути
  • 03:20
    Отблизо с Мира /п/
  • 04:20
    Младият Върколак 5 тв филм /4 епизод/п/ (12)
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.54
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.22
Пълна програма
  • 02:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 7 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 01:05
    Чапи; екшън, криминален, САЩ, 2015
  • 03:05
    Кандис Реноар; сезон 7, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2019
  • 04:00
    Роки и ченгето; сезон 1, епизод 2, екшън, комедия, Германия, 2019
  • 04:45
    Свидетелите; сезон 2, епизод 4, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 01:40
    Зоологическата градина: Брадавичестото прасе Пийчис
  • 02:35
    Войната за спасяването на китовете: Решаващият удар
  • 03:25
    Зоополицаите на Хюстън: Безумие с фретки
  • 04:15
    Тексаски закони: Повод за съмнение
Пълна програма
  • 01:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 02:35
    "Капиталът" (п)
  • 03:00
    Новини
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 02:20
    До Европа и напред /п/
  • 02:50
    Култура.БГ /п/
  • 03:50
    Часът на зрителите /п/
  • 04:20
    Въпрос на чест 2 сериен тв филм /7 епизод/п/ (16)
Пълна програма
  • 02:21
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 02:32
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 02:50
    The HAPPOS Family
  • 03:00
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 02:15
    "Стрелата" - сериал, еп.22
  • 03:15
    "Супергърл" - сериал, с.3 еп.4
  • 04:15
    "Монк" - сериал, с.3 еп.11
  • 05:15
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.15
Пълна програма
  • 01:45
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, еп.1, 2
  • 03:45
    "Форсмажор" - драма (Швеция, Дания, Норвегия, 2014), режисьор Рубен Йостлунд, в ролите: Йоханес Кунке, Лиса Льовен Консли, Клара Ветерген, Винсент Ветерген и др.
  • 06:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, с.3 еп.13
  • 07:15
    "Дякон Левски" - драма, исторически, биографичен (България, 2015), режисьори Максим Генчев и Николай Генчев, в ролите: Веселин Плачков, Максим Генчев, Петьо Цеков, Симеон Филипов, Николай Сотиров и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./ - вечерно токшоу
  • 04:00
    "На по-добро място" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Вкусни френски приключения" - предаване за автентична френска кухня
  • 03:10
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 04:00
    "Скъпи наследници" - сериал
  • 05:00
    "Горещи пари" - сериал
Пълна програма
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:46
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:57
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 02:10
    "Звяр (2017)", психологическа драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Пиърс, с Джеси Бъкли, Джони Флин, Джералдин Джеймс, Тристан Гравъл, Шанън Тарбът, [18+]
  • 03:55
    "Букмейкър", криминален трилър, Германия, 2018; реж. Тимон Модерзон, с Фредерик Лау, Антйе Трауе, Оливер Мазуки, Матео Ванзинг Лорио, Карл Марковикс, [18+]
  • 05:15
    "Безрезервна вяра", късометражен - романтика, Ирландия, 2017; реж. Марк Смит, с Лиа Иган, Арън Хагърти, Карл Аргю, [12+]
  • 05:30
    "Понякога винаги никога", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Карл Хънтър, с Бил Най, Сам Райли, Джени Агътър, Алис Лоу, Тим МакИнърни, [12+]
Пълна програма
  • 02:20
    "Ти може да си убиецът", хорър - комедия, САЩ, 2018; реж. Брет Симънс, с Фран Кранц, Алисън Ханигън, Бритъни С. Хол, Джена Харви, Брайън Прайс, [18+]
  • 03:50
    "Милостта на джунглата", военна драма, Белгия, 2018; реж. Джоел Карекези, с Марк Зинга, Стефан Бак, Ибрахим Ахмед, Аби Мукииби Нкаага, Кантарама Гахигири, [18+]
  • 07:00
    "Братя (2017)", драма, Холандия, 2017; реж. Брам Схау, с Йонас Смулдерс, Нилс Хомпертс, Криста Терет, Руфус, Хана Ван Влит, [12+]
  • 08:45
    "Градски легенди III: На гости в "Студения дом"", комедия - пародия, Великобритания, 2019; реж. Робърт Деламер, със Стивън Мангън, Иън Харт, Моника Долан, Сам Фентън, Алекс Каугил, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Amanpour
  • 03:00
    New Day
  • 05:00
    CNN Newsroom with Max Foster
  • 05:30
    World Sport
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Север Юг" - сериен филм /п/
  • 08:10
    "Доня Сандовал" - сериaл /п/
Пълна програма
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    "Професионална борба: "Първична сила", 8 епизод /п/
  • 06:00
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 7
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Бързи и шумни: Театър на разрушението: Незаконо бързо каране
  • 03:00
    Да продадеш колата си: Кола на мечтите: Мечтания Фолксфаген Голф на Джес
  • 04:00
    Ловци на трофеи: Класически автомобили: Ягуар и Мерцедес
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мини Моук
Пълна програма
  • 02:10
    Факти и лъжи: Разбиване на сейф с помощта на течен азот
  • 03:00
    Факти и лъжи: Боята за коса е ракетно гориво
  • 03:48
    Топ 5 в света: Супер самолети
  • 04:36
    Как се прави: автомобили на мечтите: Суперизпълнение MKIII
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета (Violetta)
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Екстремности: светлина и мрак"
  • 02:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 03:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:20
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 04:30
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 05:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор, гигантски слалом, жени
  • 04:00
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, индивидуално, жени
  • 05:30
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, индивидуално, жени
  • 06:30
    Ски полети: Световна купа в Бад Митендорф
Пълна програма
  • 02:00
    Колоездене: Обиколка на Андалусия, първи етап
  • 03:00
    Колоездене: Обиколка на Алгарв, първи етап
  • 04:00
    Ски полети: Световна купа в Бад Митендорф
  • 05:30
    Олимпийски игри: "На пук на всичко"
Пълна програма
  • 02:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
  • 02:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 4
  • 03:30
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 9
  • 03:55
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 02:20
    Rumble & Hum
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:00
    X Games - Munich 2013
  • 04:50
    Beyond The Beaten Path
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:27
    Разбивачи на дворове (Series 12): Еклектична зона за хранене (Episode 8)
  • 02:50
    Разбивачи на бани (Series 11): В светлината на свещите (Episode 10)
  • 03:12
    Разбивачи на бани (Series 11): Вана с лъвски крака (Episode 11)
  • 03:35
    Ястията на Дафни (Series 2): Вечер за филми алфреско (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:15
    Майк и Моли, еп. 2
  • 02:40
    Отчаяни съпруги, еп. 17
  • 03:30
    Д-р Хаус - седми сезон, еп. 1
  • 04:20
    Следващият топмодел на Америка, еп. 8
Пълна програма
  • 01:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 1
  • 02:40
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 2
  • 03:30
    Инстинкт - втори сезон, еп. 3
  • 04:15
    Убийства в Мидсъмър - десети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    "Часът на героите", екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Крейг Гилеспи, с Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холидей Грейнджър, [12+]
  • 03:00
    "Зловещ син", хорър - трилър, Канада, 2019; реж. Каролин Лабреш, с Андреа Рот, Ерик Осбърн, Тай Рунян, Кейти Дъглас, Кайла Хенри, [15+]
  • 04:30
    "Жив огън", фантастика - хорър, САЩ, 2019; реж. Дейвид Яровески, с Елизабет Банкс, Дейвид Денман, Джаксън А. Дън, Мат Джоунс, Мередит Хагнър, [18+]
  • 05:10
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
Пълна програма
  • 01:45
    Загадки в музея, сезон 10, еп. 13
  • 02:35
    История на оръжията, сезон 1, еп. 2
  • 03:30
    Бойни полета, сезон 2, еп. 3
  • 05:10
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 10
Пълна програма
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Блус за рожден ден
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Спецове на помощ
  • 03:15
    Спецове в заложната къща: Извън цивилизацията
  • 03:40
    Надпревара за находки: Тексас: Размърдай дупе
Пълна програма
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 57 еп.
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 02:25
    "Кажи го с Ноди"
  • 02:35
    "Инуи"
  • 02:50
    "Томас и приятели"
  • 03:10
    "Кипър"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 00:30
    "Студената планина" 1001 - драма / романс на режисьора Антъни Мингела, 2003, с Джуд Лоу, Никол Кидман.
  • 03:00
    "Вълчият залив 2 (Улф Крийк 2)" - игрален филм, Австралия, 2005, с Джон Джарат, Раян Кор.
  • 04:45
    "Заклинателят: Началото" - игрален филм, САЩ, със Стелан Скарсгард, Изабела Скорупко.
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори, еп.7"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    Supermassive Anthems!
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:00
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 1
  • 02:45
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 7
  • 03:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13
  • 03:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 01:55
    Космос, еп. 10
  • 02:40
    Арестувани зад граница 6, еп. 10
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 12
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 4
Пълна програма
  • 01:50
    Пума срещу вълк, еп. 1
  • 02:35
    Животински боен клуб, еп. 7
  • 03:20
    Свирепи котки, еп. 1
  • 04:10
    Ловците на Африка, еп. 1
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Хокей на лед: Йокерит - Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:25
    "Насаме с всички"
  • 03:05
    "Хайде да се оженим!"
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Тригер". Сериен филм
Пълна програма
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 02:00
    УЕФА Шампионска лига: Аталанта - Валенсия
  • 04:00
    Франция, Лига 1: Лил - Олимпик Марсилия
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 01:20
    "Бялата гвардия"
  • 02:50
    "Културната революция"
  • 03:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 04:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 02:30
    "Прокудени" /повторение/
  • 03:30
    Поп и рок музика
  • 04:30
    Класически концерт
  • 06:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс футбол
Пълна програма
  • 00:20
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Нестандартни раждания: Шофьори-акушери
  • 02:48
    Различни хора, различни сватби - Америка: Любовта е борба
  • 03:36
    Обсебващи майки: Епизод 8
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Мелиса Морис
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Искам да съм там: Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 03:30
    Виж България
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 1): Болница "Олд Кенън Мемориъл" (Episode 6)
  • 03:00
    Паранормалното край нас (Series 2): Къщата на Монро (Episode 3)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 5): Социопат (Episode 10)
  • 04:40
    Призрачните братя (Series 1): Корабчето "Делта Куин" (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 1): Болница "Олд Кенън Мемориъл" (Episode 6)
  • 03:00
    Паранормалното край нас (Series 2): Къщата на Монро (Episode 3)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 5): Социопат (Episode 10)
  • 04:40
    Призрачните братя (Series 1): Корабчето "Делта Куин" (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:45
    Човекът-вълк, САЩ, драма/фентъзи/ужаси, 2010
  • 03:25
    Нож в раната, САЩ, 2003
  • 05:30
    Деветият живот на Луи Дракс, Канада, мистерия/трилър, 2016
  • 07:20
    Въображаеми престъпления, САЩ, биографичен/драма, 1994
Пълна програма
  • 02:20
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 59
  • 02:45
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 3
  • 03:10
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 4
  • 03:30
    Рецептите за хляб на Пол Холивуд, еп. 3
Пълна програма
  • 00:35
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    This Week's VH1 Top 10
Пълна програма
  • 01:49
    Пленникът Трилър 2014
  • 03:37
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
  • 05:20
    Рицарят Ръждивко Еп. 10 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 02:30
    Империя, еп. 12
  • 03:20
    Заразата - четвърти сезон, еп. 9
  • 04:05
    Кости - девети сезон, еп. 3
  • 04:50
    Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Dance Anthems!
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
  • 03:30
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 7 еп.
  • 02:40
    "Прословути вражди" - 2 еп.
  • 03:30
    "Прелюбодейци" - 8 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 109, 110 и 111 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 02:25
    Охотничьи меридианы
  • 02:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 03:30
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 04:00
    Охота с луком
Пълна програма
  • 02:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм /п/, сезон 2
  • 06:00
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 06:45
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 2
  • 09:00
    "Любителката на мистерии: В сенките" - мистерии с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др. /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Gold Rush: Frozen Out
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Wear a Pink Shirt
  • 04:00
    Dirty Jobs: Bologna Maker
  • 04:45
    Extreme Cheapskates: Terence/Greg
Пълна програма
  • 02:30
    Железният готвач - рицарски турнир (Series 1): Рицарският турнир (Episode 6)
  • 03:15
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 4): Състезание в Чикаго (Episode 6)
  • 04:00
    Режи! (Series 32): Честване на ветераните (Episode 3)
  • 04:45
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 3 (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Марибор, гигантски слалом, жени
  • 04:00
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, индивидуално, жени
  • 05:30
    Биатлон: Световно първенство в Антхолц, индивидуално, жени
  • 06:30
    Ски полети: Световна купа в Бад Митендорф
Пълна програма
  • 01:00
    "Часът на героите", екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Крейг Гилеспи, с Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холидей Грейнджър, [12+]
  • 03:00
    "Зловещ син", хорър - трилър, Канада, 2019; реж. Каролин Лабреш, с Андреа Рот, Ерик Осбърн, Тай Рунян, Кейти Дъглас, Кайла Хенри, [15+]
  • 04:30
    "Жив огън", фантастика - хорър, САЩ, 2019; реж. Дейвид Яровески, с Елизабет Банкс, Дейвид Денман, Джаксън А. Дън, Мат Джоунс, Мередит Хагнър, [18+]
  • 05:10
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 02:30
    PJ Masks
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Classics!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 02:00
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Отвлечени
  • 03:00
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Дамата на езерото
  • 03:45
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Какво се крие под повърхността
  • 04:30
    Тексаско правосъдие: Земите на мъртвите
Пълна програма
  • 02:30
    Football Stars: Patrice Evra
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: The Athertons
  • 03:25
    The Burning Issue: Football
  • 03:55
    Clubland: Real Madrid
Пълна програма
  • 02:15
    Shootout Lane
  • 02:35
    Shootout Lane
  • 03:00
    Bottom Feeders
  • 03:20
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Блус за рожден ден
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Спецове на помощ
  • 03:15
    Спецове в заложната къща: Извън цивилизацията
  • 03:40
    Надпревара за находки: Тексас: Размърдай дупе
Пълна програма
  • 02:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 12
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 4
  • 03:10
    Табу САЩ, еп. 6
  • 03:55
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 12
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.54
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.22
Пълна програма
  • 02:05
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 13, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:40
    Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:10
    Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Стъпки от огън; драма, романтичен, САЩ, 2007
  • 03:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:20
    Светът на невероятния Спайдърмен; САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Убийства с нож в Джърси
  • 02:45
    Какво е нужно за убийство: Човешки части в джоба ми
  • 03:10
    Какво е нужно за убийство: Убийците мошеници
  • 03:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
Пълна програма
  • 02:20
    Последно убежище
  • 04:25
    Лок
  • 05:55
    Портокали и слънце
  • 08:00
    Не подлежи на връщане
Пълна програма
  • 02:05
    Т/с "Котовский", 6 с
  • 03:00
    Новости
  • 03:15
    Сквозной эфир. Live
  • 04:00
    Новости
Пълна програма
  • 02:10
    Stand Up and More
  • 02:35
    Jackass
  • 03:00
    Instant Mom
  • 03:25
    Instant Mom
Пълна програма
  • 02:15
    Rub A Tug Tug (18+)
  • 02:40
    Otaku Orgasm (18+)
  • 03:02
    If You Won't, He Will (18+)
  • 03:27
    You Don't Need A Cock: Part 1 (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Футбол: Реал /М/ - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 12:00
    Пряко: Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    EMENTA SB
  • 02:40
    Life of EMENTA SB
  • 03:00
    World of X Games
  • 04:00
    The Inertia
Пълна програма
  • 02:15
    Пирамидите: Разгадаване на мистерията (Series 1): Майдум и тайната на фалшивата пирамида (Episode 3)
  • 03:05
    Изгубените кралства на Централна Америка (Series 1): Хората, които посрещнаха Колумб (Episode 2)
  • 04:10
    Дните, които написаха историята (Series 1): 6 август, 1945 г.: Хирошима (Episode 3)
  • 04:35
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Замъкът Довър (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:30
    Документално кино
  • 03:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Галерия" - предаване за изкуство на ТВ1
  • 05:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 02:26
    Jaime Woods - Festival International de Jazz de Montreal
  • 03:16
    John Scofield Quartet - D'Jazz Nevers
  • 04:26
    Osmosis - Malta Jazz Festival
  • 05:13
    Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Черно море, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Берое - Етър, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за efbet Лига (2019-20), 21-ви епизод /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
  • 10:00
    "Златният гейм", предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 18-и епизод /п/
  • 11:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 8-и епизод /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Отвлечени
  • 03:00
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Дамата на езерото
  • 03:45
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Какво се крие под повърхността
  • 04:30
    Тексаско правосъдие: Земите на мъртвите
Пълна програма
  • 01:50
    "Какво искат мъжете", комедия, САЩ, 2019; реж. Адам Шанкман, с Тараджи Пенда Хенсън, Олдис Ходж, Ричард Раундтрий, Уенди МакЛендън-Кови, Трейси Морган, [15+]
  • 03:45
    "Пътят към дома", приключенска драма, САЩ, 2019; реж. Чарлс Мартин Смит, с Джона Хауър-Кинг, Ашли Джъд, Едуард Джеймс Олмъс, Александра Шип, Уес Стади, [7+]
  • 07:00
    "Сватбен марш: Нещо старо, нещо ново", романтична комедия, Канада, 2018; реж. Питър Делуиз, с Джак Вагнер, Мерит Патерсън, Джоузи Бисет, Андрю Уокър, Емили Тенант, [12+]
  • 08:30
    "Ралф разбива интернета", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Фил Джонстън, Рич Мур, [0+]
Пълна програма
  • 00:40
    "Да преминеш границата", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джеймс Манголд, с Хоакин Финикс, Рийз Уидърспуун, Робърт Патрик, Робърт Патрик, Далас Робъртс, [12+]
  • 02:55
    "По американски ІІ, 7 еп.", спортна драма, САЩ, 2019; реж. Бени Буум, с Даниъл Езра, Брей-Зет, Грета Ониегоу, Саманта Логан, Майкъл Еванс Белинг, [12+]
  • 03:35
    "Воин І, 1 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Асаф Бърнстийн, с Андрю Коджи, Оливия Ченг, Киран Бю, Даян Доун, Джейсън Тобин, [18+]
  • 04:35
    "Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:30
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес Парул
  • 03:25
    Нела, Принцесата - Рицар
  • 03:50
    Пес Парул
Пълна програма
  • 02:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 3, Канада, 2018
  • 03:00
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 4, Канада, 2018
  • 03:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 5, Канада, 2018
  • 04:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 6, Канада, 2018
Пълна програма
  • 01:30
    Някой като мен Драма Швейцария 2012
  • 03:20
    Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
  • 06:10
    Пиу! Семеен Холандия 2010
  • 07:30
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
Пълна програма
  • 01:00
    Надбягване с времето Трилър САЩ 2013
  • 02:35
    Аз пътувам сам Драма Норвегия 2011
  • 04:10
    Застой в любовта Комедия, Драма САЩ 2012
  • 07:15
    Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
Пълна програма
  • 01:15
    От сенките Трилър САЩ 2009
  • 02:45
    Летни забавления Комедия САЩ 2006
  • 04:20
    Семейството на Ада Комедия Русия 2008
  • 06:55
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит Екшън, Приключенски САЩ 2008
Пълна програма
  • 02:05
    Freeride World Tour 2019
  • 04:10
    Enduro World Series S19
  • 04:45
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
  • 06:00
    Live Recap FISE Montpellier, France 2019
Пълна програма
  • 01:10
    Баскетбол /жени/: Финал на "Ефбет Купа на България"
  • 03:10
    Колоездачна обиколка на Саудитска Арабия обзор
  • 04:10
    Тенис на маса: Открито първенство на Германия - финали
  • 05:10
    World Chase Tag - скоростна надпревара обзорна програма
Пълна програма
  • 02:30
    Векът на България: 1919 години документална поредица /п/
  • 02:40
    Песните на Левски музикален филм /п/
  • 03:35
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:05
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:30
    ATP 500: Рио де Жанейро
  • 03:30
    ATP 250: Буенос Айрес Финал
  • 05:00
    Световен рали шампионат: Обзор на състезанието в Швеция Обзор на състезанието в Швеция
  • 06:00
    Нидерландска Ередивизи: Зволе - Фейенорд
Пълна програма
  • 00:30
    Nascar Cup Series: Състезание в Дейтона Бийч Състезание в Дейтона Бийч
  • 04:30
    UFC Fight Night: Андерсън срещу Блахович Кори Андерсън срещу Ян Блахович
  • 05:00
    Класика от UFC: "Джоунс срещу Белфорт" Джон Джоунс срещу Витор Белфорт
  • 06:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Оклахома
Пълна програма
  • 02:00
    Серия А: Милан - Торино
  • 04:00
    Байерн ТВ: Кьолн - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
  • 06:00
    Копа Либертадорес:
  • 08:00
    Серия А: Лече - СПАЛ
Пълна програма
  • 02:15
    Ла Лига: Обзор 24 кръг Обзор
  • 03:30
    Рекопа Судамерикана: Индепендиенте Дел Вале - Фламенго Първа финална среща
  • 05:00
    Ла Лига: Обзор 24 кръг Обзор
  • 06:00
    Ла Лига: Виляреал - Леванте
Пълна програма
  • 02:30
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 03:30
    "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
  • 05:00
    Документален филм
  • 05:45
    "Сянката на Елена" - сериал (п)
Пълна програма
  • 02:20
    Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в остросюжетном сериале "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ - 2". "Расчётный час"
  • 04:00
    Дмитрий Ульянов, Юрий Беляев, Нина Гогаева, Денис Карасёв в остросюжетном фильме "СУДЬЯ" 3-я с.
  • 04:45
    "Дикий мир" с Тимофеем Баженовым
  • 05:00
    "УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
Пълна програма
  • 01:10
    The Perfect Stranger
  • 02:45
    Blind Fear
  • 04:20
    The Mine Inferno - Part 1
  • 05:30
    Better Days
Пълна програма
  • 02:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 739
  • 03:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 226
  • 04:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 04:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 243
Пълна програма
  • 02:15
    НАШЕ СЧАСТЛИВОЕ ЗАВТРА (ЦЕХОВИК) серия 8
  • 03:05
    ГЛУХАРЬ серия 19
  • 03:50
    ГЛУХАРЬ серия 20
  • 04:40
    ДИКИЙ-2 серия 5
Пълна програма
  • 02:10
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА 262
  • 02:40
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 273
  • 03:10
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 274
  • 03:40
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА 275
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ - ЧАСТ 1 (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:25
    ВРЕМЕТО С ИВАН АТАНАСОВ - ВАНКАТА
Пълна програма
  • 02:10
    ТОЧКА НА КИПЕНЕ ПОВТОРЕНИЕ
  • 03:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 03:10
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА
  • 03:20
    (колело)
Пълна програма
  • 02:30
    Моята майка
  • 05:00
    Кръвен баща
  • 07:00
    Планетата "Земя", 25 и 26 еп.
  • 08:00
    Законът на любовта, 109 и 110 еп.
Пълна програма
  • 02:30
    Пингвините от Мадагаскар
  • 02:50
    Костенурките Нинджа
  • 03:15
    Костенурките Нинджа
  • 03:35
    Хлебопатета
Пълна програма

Сериали

bTV Action 02:30
"Твърде лично" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12
EPIC Drama 02:35
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2017
AXN White 02:50
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 02:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 2
bTV Comedy 03:00
"Бруклин" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 02:30
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport HD 02:30
Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
Eurosport 02:30
Ски скокове: Световна купа в Лахти, отборно състезание
Sky Sports 02:30
Жилет коледен футбол
НТВ Сериал 02:45
ОХОТА НА ДЬЯВОЛА СЕРИЯ 4

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 02:30
"Последната крепост на хората" - екшън, приключенски (Швейцария, САЩ, 2017), режисьор Роберт Куба, в ролите: Юлиан Шафнер, Джон Кюсак, Кармен Арджендзиано, Айлийн Груба и др.
Хоби ТВ 02:30
Риболовен филм
Skat 02:30
Документален филм
EPIC Drama 02:35
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 4, еп. 1, САЩ, военен, 2017
HBO3 02:35
"Гениалната приятелка I, 7 еп.", драма, Италия, 2018; реж. Саверио Костанцо, с Елиза Дел Дженио, Лудовика Насти, Маргарита Мадзуко, Гая Джираче, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}