ТВ Програма

ТВ програма

Skat

  • Сега
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Фолклорен концерт
  • 14:00
    Разбулване - /повторение/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски
  • 16:00
    "Първото благо"
  • 17:00
    Класическа музика
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    Джон Лоутън представя - док.поредица на ТВ Скат
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога"
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Алтернативи"
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение /
  • 23:30
    "Фронтално" / повторение/
  • 01:30
    Новини.Прогноза за времето/повторение/
  • 01:45
    "Паралакс" - повторение
  • 03:15
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:15
    Фолклорен концерт

Сериали

Viasat History 10:45
Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 3
e-kids 11:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 2
AXN Black 11:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 11:00
Автомобилизъм: GT състезание за издръжливост, 1000 км на Сузука, директно
Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
Eurosport HD 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
MAX Sport 4 11:30
Футбол: Копа Либертадорес Ривър Плейт - Серо Портеньо, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Витоша, мач от efbet Лига /п/

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 10:37
Клечко попада в приключение Приключенски, Комедия, Семеен 2010
AXN Black 11:00
Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 16, екшън, криминален, САЩ, 2013
TV1000 11:00
Горили в мъглата, САЩ, биографичен/драма, 1988
TVT 11:00
Белинташ (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Diema 11:00
"Приключението "Посейдон" - приключенски екшън с уч. на Адам Болдуин, Браян Браун, Рутгер Хауер, Стив Гутенберг, C. Томас Хауъл, Питър Уелър, Клайв Мантъл, Алекс Кингстън и др., II част /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}