ТВ Програма

ТВ програма

Skat

  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение /
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:30
    "Я изгрей....." - Концерт на Калинка Вълчева - 1- ва част
  • 07:30
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 07:55
    "За Вас деца" - "Приказки с Ванчето"
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Награди - пазители на българските традиции - 2012
  • 11:30
    "Български старини из Македония" - док филм 3 - та част
  • 12:00
    "Жеравна" - док филм на Б.Балев
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио /повторение/
  • 15:00
    "Картините говорят повече от думите" - Документален филм
  • 15:30
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
  • 16:30
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 17:45
    "Я изгрей....." - Концерт на Калинка Вълчева - 2- ра част
  • 18:30
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване
  • 21:00
    Научна конференция" Македония и македонският въпрос"
  • 21:20
    Разш- р-ж" - Дрангова чешма и Беседа за Б.Дрангов
  • 22:10
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 22:30
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката
  • 00:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 01:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 02:00
    Научна конференция" Македония и македонският въпрос"
  • 02:20
    Разш- р-ж" - Дрангова чешма-+Беседа Б.Дрангов-
  • 02:30
    "Български старини из Македония" - док филм
  • 03:00
    "Прокудени от бащин край" / повторение/
  • 04:00
    "Директно за икономика" /повторение/

Сериали

National Geographic HD 02:25
Теория на глупостта - втори сезон, еп. 24
Fox Channel 02:30
Престъпления от класа - първи сезон, еп. 3
AXN 02:45
Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
Fox Life 02:45
Бивши - трети сезон, еп. 1
Fox Crime 02:50
Анджелика Фаст - четвърти сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Тенис, "Ролан Гарос": Джокович - Мъри, финал
Eurosport 2 02:30
Колоездене, "Вуелта": Монфорте - Луинтра (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 02:30
Колоездене, "Вуелта": Монфорте - Луинтра (шести етап)
Eurosport HD 02:30
Тенис, "Ролан Гарос": Джокович - Мъри, финал
Sky Sports 02:30
Футбол Мундиал

Всички предавания

Филми

БНТ 02:25
Фалшива принцеса тв филм /30, последен епизод/п/
Skat 02:30
"Български старини из Македония" - док филм
Skat+ 02:30
"Патриотичен огън в братска Армения" - документален филм, 2 част
TV1 02:30
Документален филм
AXN 02:45
Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 20:05
Летни олимпийски игри: Плуване - финали

Всички предавания



{START_COUNTER}