ТВ Програма

ТВ програма

Telekabel

  • Сега
    Децата са цветята-концерт на децата от детските градини във Велинград
  • 10:00
    Новини
  • 10:20
    Исторически календар
  • 10:30
    50 нюанса любов -предаване на Телемедиа
  • 11:05
    Холивудски знаменитости : Дрю Баримор
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:30
    Меси-Документален, Испания /2014,Режисьор: Алекс де ла Иглесия,С участието на Марадона, Сезар Луис Меноти, Хорхе Валдано, Жерар Пике, Йохан Кройф
  • 14:30
    Отвъд скока-документаленфилм за Йорданка Благоева
  • 15:30
    Детски свят - Смешковци - анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:45
    Исторически календар
  • 17:00
    Делирио в ритъма на салсата-комедия, романтичен,Испания-Колумбия,2014г.
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Репортер-предаване на Телемедиа
  • 20:05
    Чети по устните ми-трилър, Франция,2001г.,Режисьор: Жак Одиар, В ролите: Александър Деспла, Венсан Касел, Еманюел Дево, Оливие Гурме, Оливие Перие, Серж Бутлерофф, Франсоа Лорик
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час пик- предаване на Телемедиа
  • 23:00
    Холивудски знаменитости-Джим Кери
  • 23:30
    Музикален блок
  • 00:00
    Новини
  • 00:30
    Четвъртата власт-игрален филм на Германия,2013 г., Режисьор:Денис Гансел,В ролите: Мориц Блайбтрой, Кася Смутняк, Макс Риймелт
  • 02:30
    Фолклорна трапеза - кулинарно предаване
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа

Сериали

Fox Life 08:40
Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 9
EPIC Drama 08:45
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2010
Viasat Nature 08:45
Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 8
Diema 08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 12 /п/
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор
Eurosport HD 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Атланта 1996, обзор
Sky Sports 08:30
Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
Film Plus HD 09:00
Футбол: Барселона - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
HBO3 08:35
"Сторм: Огнени букви", историческа драма, Холандия, 2017; реж. Денис Ботс, с Дейви Гомез, Юна Де Леу, Анджела Шийф, Йорик Ван Вагенинген, Маартен Хейманс, [12+]
bTV Cinema 08:45
"Бандата на Оушън" - екшън, комедия, трилър, (САЩ, 2001), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит и др.
HBO 2 08:50
"Уол-И", анимация, САЩ, 2008; реж. Андрю Стентън, [0+]
Cinemax 2 09:00
"Малки жени I, 1 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Ванеса Касуил, с Емили Уотсън, Мая Хоук, Катрин Нютън, Уила Фицджералд, Анс Елуи, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски - алпийски дисциплини
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски - алпийски дисциплини

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски - алпийски дисциплини
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски - алпийски дисциплини

Всички предавания



{START_COUNTER}