ТВ Програма

ТВ програма

TV1

  • 05:00
    Водопадите
  • 05:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 06:00
    Йордания, мистично кралство в пустинята
  • 06:30
    Светлин Стоев, художникът - войвода
  • 07:00
    Мъдростта на историята, част 1
  • 07:30
    Импресия - Вода в Рила
  • 08:00
    Виж България - Благоевград, Дупница
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Подвигът на капитан Димитър Списаревски
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Белите земи
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
  • 13:00
    Природните паркове на България
  • 13:30
    Разходка из притоците на Рио Негро
  • 14:00
    Забравеният герой от родопската Шипка
  • 14:30
    WWF - Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
  • 15:00
    Лейкланд - Ирландия
  • 15:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 16:00
    Образи от България - Севлиево
  • 16:30
    Екстремни спортове
  • 17:00
    Нощното осветление в Арашияма
  • 17:30
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 18:00
    Импресия Полша
  • 18:30
    Професия турист
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
  • 19:30
    Пътешествие из Перу
  • 20:00
    5 силни прояви на несломимия български дух
  • 20:30
    ПРЕМИЕРА Община Дупница
  • 21:00
    Пещери
  • 21:30
    Онигири - ориз за вкъщи
  • 22:00
    Река Дунав
  • 22:30
    Севлиево - пуритани в Ориента
  • 23:30
    Песента на Монголия
  • 00:00
    10 български учени, за които може би не знаете
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Легендите оживяват - Калофер, еп.2
  • 01:30
    Мъдростта на историята, част 2
  • 02:00
    JAM - еп.3
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.5
  • 03:00
    WWF - Малките чиги в големия Дунав
  • 03:30
    Турция - приказка без край
  • 04:00
    Майстор на акварела
  • 04:30
    Водопадите в България - Стара планина, част 1

Сериали

AXN 02:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
Fox Channel 02:05
Американски татко - трети сезон, еп. 3
AXN Black 02:15
Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2013
bTV Cinema 02:15
"Революция Z" - сериал, еп. 23,24
bTV Lady 02:20
"Изборът на Лара" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Колоездене, "Вуелта": Вила Реал - Сагунт (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 02:30
Колоездене, "Вуелта": Вила Реал - Сагунт (шести етап)
Mtel Sport 1 02:30
Тенис: "ATP WT Uncovered"
Sky Sports 02:30
Футбол Мундиал
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Верона - Наполи

Всички предавания

Филми

AXN 02:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
RTR 02:10
Игрален филм: "Здрав брак"
AXN Black 02:15
Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2013
HBO 02:25
"Спасителен отряд", екшън - драма, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
HBO HD 02:25
"Спасителен отряд", екшън - драма, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 17:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 17:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}