ТВ Програма

ТВ програма

TV1

  • Сега
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    " Музеите на Америка " - документална поредица
  • 10:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 11:30
    "Свещени планини"- документална поредица
  • 12:00
    "Viva la Musica!"
  • 14:00
    Документално кино
  • 14:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 16:00
    "Класически коли"- документална поредица
  • 17:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 17:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 18:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 19:00
    Българско документално кино
  • 19:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 21:30
    "Това може да се случи" - документална поредица
  • 22:00
    "Класика и джаз "
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Документално кино
  • 02:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 04:00
    "Класически коли"- документална поредица
  • 04:30
    "Петолиния" - музикален микс

Сериали

ARD 1 07:20
"Мирете разследва" - анимационен сериал
Viasat History 07:25
Мускетарите, сезон 1, еп. 5
Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}