ТВ Програма

ТВ програма

TV1

  • Сега
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    "Музеите на Америка" - документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    Българско документално кино
  • 11:30
    "Музикална академия"
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 14:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 15:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 16:00
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 17:30
    "Светът на домашните любимци"
  • 18:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 18:30
    "Холистично учение" - документална поредица
  • 19:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
  • 00:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 02:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 04:00
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 04:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера

Сериали

EPIC Drama 06:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Viasat Explorer 06:05
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 06:30
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Utilisima 06:25
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
Eurosport 2 07:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

ORT 06:10
Филм "Садко". Продължение
BiT 06:15
Документален филм
Alfa 06:25
"Мишлето Перес" - детски филм
TVPlus 06:30
"Михаел Шумахер: Червения барон" - кратък документален филм
Kino Nova 06:30
"Семейство под наем" - комедия с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, Джордан Бриджис, Абигейл Бреслин и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}