ТВ Програма

ТВ програма

TV1000

  • 05:55
    РадвамсеБлагодаряОщеМоля, САЩ, комедия/драма, 2010
  • 07:30
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, 1 номинация за Оскар, 2003
  • 09:35
    Каспър, САЩ, семеен/детски, с Кристина Ричи, 1995
  • 11:15
    Кинг Конг, реж. Питър Джаксън, приключенски/ романтичен, 3 награди Оскар, 2005
  • 14:15
    Довери ми се, САЩ, комедия/драма, 2013
  • 15:45
    Ловен сезон, САЩ, приключенски/анимация/комедия, 2006
  • 17:10
    Ловен сезон 2, САЩ, приключенски/анимация/комедия, 2008
  • 18:30
    Далеч от Африка, САЩ, драма, с Мерил Стрийп, 7 награди Оскар, 1985
  • 21:30
    Инцидентът на станция "Фрутвейл", САЩ, драма, с Майкъл Б. Джордън, 2013
  • 22:55
    Диваци, САЩ, комедия/драма, с Блейк Лайвли, 2011
  • 00:35
    Спомените на неудачника, Великобритания, драма, с Даниел Крейг, 2008
  • 02:25
    Мимикрия, САЩ, ужаси/фантастика, реж. Гийермо дел Торо, 1997

Сериали

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
bTV Comedy 04:00
"Майк и Моли" /п./ - сериал
Fox Channel 04:00
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 10
AXN White 04:05
Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 11, екшън, семеен, Италия, 2015
Fox Crime 04:05
Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Eurosport 2 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport HD 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Байерн ТВ

Всички предавания

Филми

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
Vivacom Arena 04:00
Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
BiT 04:00
Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
MGM 04:00
"Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
Skat+ 04:00
"Славянският Олимп" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}