ТВ Програма

ТВ програма

Utilisima

  • Сега
    В ресторанта на Джовани, еп. 7
  • 10:30
    В ресторанта на Джовани, еп. 8
  • 11:00
    Кралицата на шоколада, еп. 3
  • 11:30
    Бон Апети - есенни епизоди, еп. 1
  • 12:00
    Мексиканска фиеста с Питър Курувита, еп. 5
  • 12:30
    Мексиканска фиеста с Питър Курувита, еп. 6
  • 13:00
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 11
  • 13:30
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 12
  • 14:00
    Вкусните уикенди на Бил - първи сезон, еп. 6
  • 15:00
    Моето меню за 30 минути, еп. 17
  • 15:30
    Моето меню за 30 минути, еп. 18
  • 16:00
    Кралицата на шоколада, еп. 4
  • 16:30
    Бон Апети - есенни епизоди, еп. 1
  • 17:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 38
  • 18:00
    В ресторанта на Джовани, еп. 7
  • 18:30
    В ресторанта на Джовани, еп. 8
  • 19:00
    От Венеция до Истанбул с Рик Стайн, еп. 5
  • 20:00
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 11
  • 20:30
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 12
  • 21:00
    Джейми Оливър в Америка, еп. 3
  • 22:00
    Вкусните уикенди на Бил - първи сезон, еп. 6
  • 23:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 38
  • 00:00
    Кралицата на шоколада, еп. 4
  • 00:30
    Моето меню за 30 минути, еп. 17
  • 01:00
    Моето меню за 30 минути, еп. 18
  • 01:30
    Бон Апети - есенни епизоди, еп. 1
  • 02:00
    В ресторанта на Джовани, еп. 7
  • 02:30
    В ресторанта на Джовани, еп. 8
  • 02:50
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 11
  • 03:15
    Свежата Анабел - трети сезон, еп. 12
  • 03:40
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 8
  • 04:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 9
  • 04:25
    Моето меню за 30 минути, еп. 17
  • 04:50
    Моето меню за 30 минути, еп. 18

Сериали

EPIC Drama 10:15
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2017
e-kids 10:20
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Viasat Nature 10:25
Магическата Австралия, сезон 1, еп. 3
Viasat Explorer 10:30
Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 3
Fox Life 10:30
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 11:30
Колоездене: Обиколка на Испания, първи етап
Eurosport HD 10:30
Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, обзор
MAX Sport 4 10:30
Футбол: Испанска Ла Лига Обзор на втора девизия
Eurosport 2 11:00
Автомобилизъм: GT състезание за издръжливост, 1000 км на Сузука, директно

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 10:15
"Шрек Трети" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2007), режисьори Крис Милър и Раман Хуи
Kino Nova 10:20
"Космосът между нас" - приключенски филм с уч. на Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.
HBO 2 10:25
"Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
Cinemax 2 10:30
"Рафики", романтична драма, Кения, 2018; реж. Уанури Кахиу, със Саманта Мугация, Шейла Мунива, Джими Гату, Нини Уакера, Невил Мисати, [15+]
bTV Action 10:30
"Хелбой ІІ: Златната армия" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}