ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:20
    100% будни /най-доброто/ /п/
  • 02:20
    Госпожо Държавен секретар тв филм /6 епизод/п/(14)
  • 03:05
    Дойче веле: Шифт
  • 03:20
    Отблизо с Мира /п/
Пълна програма
  • 01:45
    "Монк" - сериал, с.6 еп.16
  • 02:45
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.12
  • 03:45
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.9
  • 04:45
    "Супер коли" - спортна автомобилна поредица, с.6 еп.11
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Национална лотария" /п/
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 01:15
    Колоездене: Критериум Дуфине, четвърти етап
  • 02:30
    Лека атлетика: Турнир "Пааво Нурми"
  • 04:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, четвърти етап
  • 05:00
    Лека атлетика: Турнир "Пааво Нурми"
Пълна програма
  • 01:00
    Лека атлетика: Турнир "Пааво Нурми"
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, четвърти етап
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Пълна програма
  • 01:20
    World Of X Games
  • 02:10
    X Games - Norway
  • 03:00
    X Games - Norway
  • 03:50
    Action Sports World
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Дуисбург - Падерборн, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 01:55
"Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 2
bTV Comedy 02:00
"Теория за големия взрив" - сериал
AXN 02:05
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
AXN Black 02:05
Ултравиолет; сезон 1, епизод 6, криминален, Полша, 2017
bTV Action 02:15
"Стрелата" - сериал, еп.11

Всички предавания

Спорт

Film Plus 02:00
Тенис: Аманда Анисимова - Астра Шарма (Claro Open Colsanitas, Богота; WTA International - финал, повторение)
MAX Sport 4 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
Ring.BG 02:00
Европейски покер тур
Eurosport 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор

Всички предавания

Филми

Cinemax 01:55
"Ричард Трети (1995)", драма, Великобритания, 1995; реж. Ричард Лонкрейн, с Йън МакКелън, Анет Бенинг, Джим Броудбенд, Робърт Дауни Джуниър, Найджъл Хоторн, [18+]
HBO 2 01:55
"Закрилникът 2", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Антоан Фукуа, с Дензъл Уошингтън, Педро Паскал, Аштън Сандърс, Бил Пулман, Мелиса Лео, [18+]
TV1000 02:00
Криминале, САЩ, Криминален/драма, 1994
BNT2 02:00
Любовта - ключ за всяка възраст документален филм /п/
PRO 7 02:00
"Зората на Планетата на маймуните" - фантастика / екшън, G, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}