ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:25
    Васко да Гама от село Рупча тв филм /3 серия/
  • 15:30
    Приключенията на горските мечоци анимационен филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.31
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.57
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.3
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
Пълна програма
  • 14:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Едно френско село - исторически сериал
Пълна програма
  • 14:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:20
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 15:15
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 17:15
    Батъл Крийк; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Фукушима: На фронтовата линия с Джоел Ламберт
  • 14:40
    Зоологическата градина: Малки зайчета в големия свят
  • 15:35
    Мънго - ловецът на мистерии: Свирепият дракон от Борнео
  • 16:30
    Пилоти в Аляска: Превоз на торти
Пълна програма
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Извънредно включване" (п)
  • 15:35
    Интервю
Пълна програма
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard CRO
Пълна програма
  • 14:00
    60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Русе/п/
  • 15:00
    Изкуството на 21 век
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
  • 16:00
    Най-доброто от... Палавото скакалче
Пълна програма
  • 14:30
    New Looney Tunes - Elements
  • 14:35
    New Looney Tunes - Elements
  • 14:45
    The HAPPOS Family
  • 14:55
    Pink Panther and Pals - Elements
Пълна програма
  • 12:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Канада, 2013), режисьор Харалд Цварт, в ролите: Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Робърт Шийхан, Джемайма Уест, Кевин Зигърс, Лина Хийди и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.7 еп.5
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.6
  • 17:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.17
Пълна програма
  • 13:45
    "Кибритлии" - криминален, комедия (САЩ, 2003), режисьор Ридли Скот, в ролите: Никълъс Кейдж, Алисън Ломан, Сам Рокуел, Брус Макгил, Найджъл Гибс, Шийла Кели и др.
  • 16:00
    "Ден на подбора" - спортен, драма (САЩ, 2014), режисьор Айвън Райтман, в ролите: Кевин Костнър, Чадуик Боузман, Дженифър Гарнър, Франк Лангела, Денис Лиъри, Елън Бърстин, Сам Елиът и др.
  • 18:15
    Телепазар
  • 18:30
    "Невидима зона" - спортен, биографичен, драма (САЩ, 2009), режисьор Джон Лий Ханкок, в ролите: Куинтън Ерън, Сандра Бълок, Тим Макгроу, Джей Хед, Лили Колинс, Рей Маккинън, Кати Бейтс и др.
Пълна програма
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Тя е баща ти" - сериал
  • 17:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2018)
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, еп. с.7 еп.22, 23
Пълна програма
  • 14:15
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.4 еп.3
  • 15:45
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 16:45
    Телешоп
  • 17:00
    "Истинска звезда" - сериал, еп.25
Пълна програма
  • 14:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:51
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:02
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 14:20
    "Хочелага: Земята на душите", историческа драма, Канада, 2017; реж. Франсоа Жирар, със Самьон, Венсан Перес, Раул Трухийо, Уахиакерон Жилбер, Емануел Шварц, [12+]
  • 16:00
    "Отшелниците", драма, Германия, 2016; реж. Рони Трокер, с Андреас Луст, Ингрид Буркхард, Орзи Тот, Ханес Перкман, Петер Митерутцнер, [12+]
  • 17:50
    "Замъкът "Грипсхолм"", драма, Германия, 2000; реж. Ксавиер Колер, с Улрих Нойтен, Хайке Макач, Ясмин Табатабай, Маркус Томас, Рудолф Весели, [12+]
  • 19:30
    "А сега нещо напълно различно", комедия, Великобритания, 1971; реж. Йън МакНотън, с Греъм Чапман, Джон Клийс, Тери Джилиъм, Ерик Айдъл, Тери Джоунс, [12+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Разум и чувства", романтична комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Анг Лий , с Ема Томпсън, Алън Рикман, Кейт Уинслет, Хю Грант, Джеймс Флийт, [7+]
  • 16:35
    "Ранго", анимационна комедия, САЩ, 2011; реж. Гор Вербински, [0+]
  • 18:20
    "Пътят до Марс", приключенска комедийна драма, Мексико, 2017; реж. Умберто Инохоса Оскарис, с Камила Соди, Теса Иа, Луис Херардо Мендес, Родриго Кореа, Андрес Алмейда, [15+]
  • 20:00
    "Октавио е мъртъв", драма, Канада, 2018; реж. Сук-Ин Ли, със Сара Гадън, Розана Аркет, Раул Макс Трухильо, Димитрис Кицос, Рейчъл Кроуфорд, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
Пълна програма
  • 14:00
    "Кухнята на Джейми" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Дива земя" (премиера) - теленовела
  • 16:00
    "Стая 309" - сериал
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
  • 15:00
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1
  • 16:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 16:45
    "Тежка кавалерия" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др./п/
Пълна програма
  • 14:00
    Бързи и шумни: Епизод 7
  • 15:00
    Бързи и шумни: Възкресението на Камаро
  • 16:00
    Бързи и шумни: Епизод 9
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 13
Пълна програма
  • 13:50
    Как функционира Вселената?: Чудовищната черна дупка
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 15:02
    Как се прави...: Восъчни фигури/Навеси/Крекери/Халби за бира
  • 15:26
    Последните тайни на Худини: Погребан жив
Пълна програма
  • 14:30
    Не бях аз
  • 15:00
    Доктори на Супергерои
  • 15:30
    Доктори на Супергерои
  • 16:00
    Куче с блог
Пълна програма
  • 14:10
    "Операция "Ох!"
  • 14:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 15:05
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 15:15
    Новини
  • 15:30
    EuroTV Shop
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 15:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап, директно
  • 17:45
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 18:45
    Куриози
Пълна програма
  • 14:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 15:00
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 16:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 16:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
Пълна програма
  • 13:50
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 3
  • 14:35
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 13
  • 15:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 3
  • 15:45
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 14:30
    Action Sports World
  • 15:20
    World Of X Games
  • 15:45
    World Of X Games
  • 16:10
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 13:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 14:30
    Мега бърлоги (Series 4): Премахнете вратите (Episode 5)
  • 14:55
    Мега бърлоги (Series 4): Другият ми дом, освен замъка (Episode 6)
  • 15:20
    Ловци на къщи (Series 67): Дом мечта в Айдахо (Episode 11)
  • 15:45
    Ловци на къщи (Series 67): В търсене на южняшки стил (Episode 12)
Пълна програма
  • 14:15
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - първи сезон, еп. 10
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 20
  • 16:05
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 6
  • 17:05
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 14:00
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 13
  • 15:00
    Гранчестър - четвърти сезон, еп. 4
  • 16:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 14
  • 16:55
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    "Геобуря", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дийн Девлин, с Джерард Бътлър, Джим Стърджис, Аби Корниш, Александра Мария Лара, Даниел Ву, [12+]
  • 14:45
    "Планината помежду ни", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Хани Абу-Асад, с Идрис Елба, Кейт Уинслет, Бо Бриджис, Дърмът Мълрони, Линда Соренсън, [12+]
  • 16:35
    "Семейство Даръл ІV, 2 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Майло Паркър, Джош О’Конър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 17:25
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Арлийн Санфорд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк , [12+]
Пълна програма
  • 13:45
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 6
  • 14:40
    Парижки мистерии, сезон 1, еп. 5
  • 15:15
    Парижки мистерии, сезон 1, еп. 6
  • 15:55
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека Богът на търговете да е с теб
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Леденият човек
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Късмет, Кени
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Третото око на тигъра
Пълна програма
  • 14:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 22 еп.
  • 15:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 16:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 17:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 14:25
    "Кайю"
  • 14:45
    "Дот"
  • 15:10
    "Чурулик"
  • 15:35
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:20
    "Светски новини"
  • 15:30
    "Социална мрежа"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:00
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 14:45
    "Не прави бъркотии!" - игрален филм с Шон Уеънс, Марлон Уеънс.
  • 16:15
    "Дан в реалния живот" - комедия / драма със Стийв Карел, Жулиет Бинош.
  • 17:50
    "Животното" - игрален филм с Роб Шнайдър, Колийн Хаскъл.
Пълна програма
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 14:15
    MTV Live Stage: The Best Bits
  • 15:00
    HRVY's Personal Pop Playlist
  • 16:30
    MTV Asks: Bastille
  • 17:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 14:30
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 3
  • 15:25
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 7
  • 16:20
    Дневници на бедствията 2017
  • 17:20
    Вулканите: Двойно разрушение
Пълна програма
  • 14:00
    Арестувани зад граница 5, еп. 6
  • 15:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 1
  • 16:00
    Паранормално, еп. 4
  • 17:00
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 13:50
    Екстремни животински бебета, еп. 1
  • 14:40
    Екстремни животински бебета, еп. 2
  • 15:30
    Екстремни животински бебета, еп. 6
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Тулуза - Ница, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 12:15
    "Романови"
  • 17:45
    Филм "Несъкрушим"
  • 19:20
    Комедия "Иван Василевич си сменя професията"
  • 21:00
    "Време"
Пълна програма
  • 14:30
    Горещите въпроси в спорта
  • 16:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 18:00
    Звездни отбори
  • 20:00
    WRC: Рали Италия - обзор
Пълна програма
  • 12:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 16:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 17:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 18:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 14:00
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    От българско, по-българско - /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 14:30
    Туристически маршрути с "Незабравка" - документална поредица
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:40
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Младоженци си купуват порутена къща
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 1
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Истина или лъжа
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Дъг и Ерика
Пълна програма
  • 14:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Подземната железница (Episode 7)
  • 15:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 16:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Фантастична къща за отдих сред клоните на дърветата (Episode 7)
  • 16:30
    Златна мина в задния двор (Series 1): Мечтана каравана Еърстрийм за една сгодена двойка (Episode 8)
Пълна програма
  • 14:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Подземната железница (Episode 7)
  • 15:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 16:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Фантастична къща за отдих сред клоните на дърветата (Episode 7)
  • 16:30
    Златна мина в задния двор (Series 1): Мечтана каравана Еърстрийм за една сгодена двойка (Episode 8)
Пълна програма
  • 13:25
    Мажоретки: Всичко или нищо, САЩ, комедия/спортен, 2006
  • 15:00
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
  • 16:25
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 17:55
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Дългите уикенди на Рик Стайн, еп. 7
  • 15:05
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 12
  • 15:35
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 13
  • 16:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 13:58
    Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
  • 16:35
    Бис Комедия 2015
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
Пълна програма
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 25
  • 15:20
    Макгайвър - първи сезон, еп. 3
  • 16:15
    Скорпион - първи сезон, еп. 3
  • 17:10
    Под наблюдение - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 14:30
    NATALIA VODIANOVA STORY
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    FASHION DESTINATION
  • 15:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Царе на аукциона" - 5 и 6 еп.
  • 14:55
    "Кеш и Кари" - 7 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 22 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 243 и 244 eп.
Пълна програма
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
Пълна програма
  • 14:15
    Охотничьи меридианы
  • 14:40
    Кулинарное путешествие с Глебом Астафьевым
  • 15:05
    На рыбалку вместе с папой
  • 15:30
    Охотник-одиночка
Пълна програма
  • 14:00
    "На Уонг Фу, с благодарности!" - комедия с уч. на Уесли Снайпс, Патрик Суейзи, Стокард Чанинг, Джон Легуизиамо, Блайт Данър и др.
  • 16:30
    "Бен-Хур" - приключенски екшън с уч. на Тоби Кебел, Джак Хюстън, Морган Фрийман, Родриго Санторо и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 14:30
    Breaking Amish: Road Not Taken
  • 15:15
    Deadliest Catch: Pirate School
  • 16:00
    Finding Bigfoot: Canadian Bigfoot, Eh?
  • 16:45
    Extreme Engineering: Dallas Cowboys Stadium
Пълна програма
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Приключения в Кий Уест (Episode 6)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): От кюфтетата до близалките (Episode 7)
  • 15:00
    Вечеря в Тифани (Series 2): Готвене на лагерен огън (Episode 16)
  • 15:25
    Плажни хапки с Кейти Лий (Series 1): Прескачане на остров (Episode 1)
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 15:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап, директно
  • 17:45
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 18:45
    Куриози
Пълна програма
  • 13:00
    "Геобуря", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дийн Девлин, с Джерард Бътлър, Джим Стърджис, Аби Корниш, Александра Мария Лара, Даниел Ву, [12+]
  • 14:45
    "Планината помежду ни", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Хани Абу-Асад, с Идрис Елба, Кейт Уинслет, Бо Бриджис, Дърмът Мълрони, Линда Соренсън, [12+]
  • 16:35
    "Семейство Даръл ІV, 2 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Майло Паркър, Джош О’Конър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 17:25
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Арлийн Санфорд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк , [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:20
    Fancy Nancy Clancy
  • 14:40
    Fancy Nancy Clancy
  • 15:00
    Vampirina
  • 15:20
    Vampirina
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 14:20
    Пола Зан разглежда случая: Милионерско убийство
  • 15:15
    Пола Зан разглежда случая: Обичам те до смърт
  • 16:10
    Изчезнали: Тиха нощ
  • 17:05
    Последна вечер в...: Любимият син
Пълна програма
  • 14:30
    Top 11: UK
  • 15:00
    Fight Stars: Martin Nguyen
  • 15:25
    Clubland: Guardiola vs E.Barca
  • 15:55
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
  • 14:15
    Legends of Rod & Reel
  • 14:35
    Legends of Rod & Reel
  • 15:00
    All Angles
  • 15:20
    All Angles
Пълна програма
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека Богът на търговете да е с теб
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Леденият човек
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Късмет, Кени
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Третото око на тигъра
Пълна програма
  • 14:00
    Арестувани зад граница 6, еп. 1
  • 15:00
    Паранормално, еп. 4
  • 16:00
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 13
  • 17:00
    Гибелта на викингите, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.31
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.57
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.3
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:15
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
  • 15:15
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 16:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 17:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 14:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 15:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:25
    Профилиране; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2010
  • 17:35
    Профилиране; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Твърде късно за съжаление
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Ръка на убиец
  • 15:05
    Ловец на убийства: Непредсказуем човек
  • 16:00
    Първите 48 часа: Съседката
Пълна програма
  • 13:40
    Американска басня
  • 15:35
    Златни години
  • 17:30
    Последно убежище
  • 19:40
    Гарванът на спасението
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 16:15
    Т/с "Котовский", 3 с
  • 17:10
    Т/с "Котовский", 4 с
Пълна програма
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:32
    My Blindfolded Best Friend (18+)
  • 15:00
    Long Legs Fucked On The Desk (18+)
  • 15:25
    Tomboy Treats Her Hero (18+)
  • 15:50
    Young Model Fucked On The Couch (18+)
Пълна програма
  • 13:30
    Пряко: Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier)
  • 22:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:50
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 14:25
    Агротема
  • 14:40
    Земеделие на фокус - п.
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
Пълна програма
  • 05:00
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 14:00
    Riding Portugal
  • 14:45
    Firsthand 13
  • 15:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 15:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 13:45
    Един ден в дивата природа (Series 1): Пустини (Episode 1)
  • 14:35
    Мощта на вулканите (Series 1): В сянката на горящите планини (Episode 2)
  • 15:30
    Операция "Диви животни" (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 16:25
    Живот: Първи стъпки (Series 1): Големи числа (Episode 3)
Пълна програма
  • 14:30
    Документално кино
  • 15:30
    "Музикална академия"
  • 17:00
    Документална поредица
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 13:30
    Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbuhne
  • 15:25
    Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Messiaen and Bruckner
  • 17:10
    InterMezzo
  • 17:30
    The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Лудогорец - Оренбург, международен приятелски мач /п/
  • 15:00
    Разширен обзор на сезона в Първа професионална лига (2018-19) /п/
  • 17:00
    Футбол: Верея - Дунав, мач от Първа професионална лига /п/
  • 19:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 32-ри епизод /п/
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Суонси Сити - Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 16:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Канада /п/
  • 17:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 17:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Канада /п/
Пълна програма
  • 14:20
    Пола Зан разглежда случая: Милионерско убийство
  • 15:15
    Пола Зан разглежда случая: Обичам те до смърт
  • 16:10
    Изчезнали: Тиха нощ
  • 17:05
    Последна вечер в...: Любимият син
Пълна програма
  • 14:00
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
  • 15:35
    "Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
  • 17:25
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон ,Джоузеф Лий, [15+]
  • 19:10
    "Виктория III, 1 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
Пълна програма
  • 14:25
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 14 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 14:55
    "Младият Шелдън ІІ, 22 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 15:15
    "Съвременно семейство X, 18 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джим Хенз, с Ед О’Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 15:40
    "Добрата битка III, 7 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Брук Кенеди, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Къш Джъмбо, Делорой Линдо, Одра МакДоналд, [15+]
Пълна програма
  • 14:15
    Топ Кадети
  • 14:40
    Пес Патрул
  • 15:10
    Пес Патрул
  • 15:30
    Макс и Руби
Пълна програма
  • 13:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 14:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 15:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 16:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 13:45
    Бандата на Голямата стъпка Комедия САЩ 2006
  • 15:10
    Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
  • 16:35
    Икингут Семеен Исландия 2000
  • 18:00
    Да умреш в Атина Комедия Гърция 2006
Пълна програма
  • 14:25
    Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008
  • 16:00
    Манди и съкровището на чероките Екшън, Приключенски, Семеен САЩ 2010
  • 17:45
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки Биографичен, Семеен, Драма Канада 2005
  • 19:10
    Кречетало Комедия САЩ 2009
Пълна програма
  • 13:25
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 15:15
    Единственият Комедия Дания 1999
  • 17:00
    Неговото дело и слава: Разединен дом Драма САЩ 2005
  • 18:40
    Експлозията Бийтълс Документален САЩ 2007
Пълна програма
  • 14:00
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
  • 15:30
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
  • 17:00
    Live Recap British Talent Cup 2019
  • 18:30
    Live Recap British Talent Cup 2019
Пълна програма
  • 14:15
    Планинско колоездене: Titan Desert Race магазинна програма
  • 14:40
    Футбол: Италия - Бразилия - среща от световното първенство за жени
  • 16:30
    Последните жители на Аляска документален филм /7 епизод/
  • 17:15
    Футбол: Португалия - Швейцария - полуфинална среща от "УЕФА Лига на нациите"
Пълна програма
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 15:00
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 16:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
Пълна програма
  • 14:30
    Волейбол: Лига на нациите - жени Китай - Бълария
  • 16:30
    Студио "Волейбол"
  • 17:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 19:00
    Тенис: ATP 500 Хале
Пълна програма
  • 14:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Холандия - САЩ
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Ювентус
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Лацио
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Аталанта
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Валядолид
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Бетис
  • 18:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Обзор
  • 18:30
    Футбол: Испанска Ла Лига 123 Обзор
Пълна програма
  • 13:05
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова
  • 15:00
    ТВ пазар
  • 15:15
    "Маша и Мечока" - анимационен филм
  • 15:30
    Новини
Пълна програма

Сериали

AXN White 14:45
Тежката истина; сезон 2, епизод 5, драма, Канада, 2019
bTV 14:50
"Спасители в планината" - сериал, с.11 еп.12, 13
bTV HD 14:50
"Спасители в планината" - сериал, с.11 еп.12, 13
Viasat Explorer 14:55
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
AXN 15:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 14:35
БЕРЕГОВАЯ ОХРАНА серия 6
AXN Black 15:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 15:00
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19
Eurosport 2 15:00
Тенис: Открито първенство на Франция 2019, четвърти кръг, Вавринка - Циципас
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19

Всички предавания

Филми

MGM 14:35
"Чисто нов и готин" - игрален филм, САЩ, с Ди Джей Куолс, Лайл Ловет.
HBO3 14:40
"Довери ми се ІІ, 1 еп.", драма, Великобритания, 2019; реж. Джон Алекзандър, с Алфред Инок, Джон Хана, Ашли Дженсън, Кейти Кларксън-Хил, Ричард Ранкин, [15+]
AXN White 14:45
Тежката истина; сезон 2, епизод 5, драма, Канада, 2019
Cinemax 14:50
"Да откриеш Форестър", драма, САЩ, 2000; реж. Гюс Ван Сант, с Шон Конъри, Роб Браун, Ф. Мъри Ейбрахам, Ана Пакуин, Бъста Раймс, [0+]
AXN 15:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}