ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:20
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:20
    Госпожо Държавен секретар тв филм /9 епизод/п/(14)
  • 03:15
    Дойче Веле: Шифт /п/
  • 03:30
    Търсачи на реликви тв филм /3 епизод/п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.193, 194
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 01:20
    Забравена; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 02:10
    Картър; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2018
  • 02:55
    Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
  • 03:35
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 10, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    Мънго - ловецът на мистерии: Живият динозавър от Либерия
  • 02:35
    В Аляска: Риболов посред нощ
  • 03:25
    Котки срещу кучета: Ще ме изгонят заради животните ми!
  • 04:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Най-добрите моменти IV
Пълна програма
  • 01:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 02:35
    "Капиталът" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:20
    "В мрежата" - трилър, ФРГ, 2013
  • 02:55
    "Един шанс за любовта" - драма, ФРГ, 2006
  • 04:25
    Майшбергер
  • 06:00
    "Репорт"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 01:25
    Знание.БГ /избрано/ /БНТ 2 Русе/п/
  • 01:55
    60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:50
    Библиотеката /п/
  • 03:50
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/п/
Пълна програма
  • 01:50
    The HAPPOS Family
  • 01:55
    My Knight and Me
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:20
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 01:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.13
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.7 еп.5
  • 03:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.17
  • 04:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.14
Пълна програма
  • 02:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Перфектна майка" - психотрилър, драма (тв филм, САЩ, 2013), режисьор Ричард Габай, в ролите: Хелън Слейтър, Мейгън Мартин, Патрик Фабиан, Саманта Бейли и др.
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал с.2 еп.7 - 9
  • 09:00
    "Мис Таен агент" - комедия, екшън, криминален (САЩ, Австралия, 2000), режисьор Доналд Петри, в ролите: Сандра Бълок, Майкъл Кейн, Бенджамин Брат, Кандис Бъргън, Уилям Шатнър, Хедър Бърнс, Мелиса Де Суза, Диърдра Куин и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Завръщането на Поли" /п./ - романтичен, комедия (САЩ, 2004)
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Приятели" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Сълзи от рая" - сериал
  • 02:50
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, еп.18
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:46
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:35
    "Фокстрот", психологическа драма, Израел, 2017; реж. Самуел Маоз, с Лиор Ашкенази, Сара Адлер, Йонатан Ширай, Шира Хаас, Гефен Баркай, [18+]
  • 02:25
    "Примамване", романтична драма, Канада, 2017; реж. Карлос Санчес, Джейсън Санчес, с Евaн Рейчъл Ууд, Джулия Сара Стоун, Денис О’Хеър, Максим Рой, Джо Кобдън, [18+]
  • 04:10
    "Слънце в полунощ", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Кирстен Картю, с Девъри Джейкъбс, Дуейн Хауърд, Марк Андерако, Сара Джеръм, Уилям Грийнланд, [12+]
  • 05:20
    "Октав", драма, Румъния, 2017; реж. Серж Йоан Селебидачи, с Марсел Юрес, Виктор Ребенджюк, Анди Васлуиану, Лиа Бугнар, Йоан Андрей Йонеску, [12+]
Пълна програма
  • 01:05
    "Нико, 1988", биографична драма, Италия, 2017; реж. Сузана Никиарели, с Трайн Дирхолм, Джон Гордън Синклер, Анамария Маринка, Сандор Фунтек, Томас Трабаки, [18+]
  • 02:40
    "Ах, този джаз!", музикална драма, САЩ, 1979; реж. Боб Фос, с Рой Шайдър, Джесика Ланг, Лиланд Палмър, Ан Рийнкинг, Клиф Горман, [15+]
  • 04:40
    "Разум и чувства", романтична комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Анг Лий , с Ема Томпсън, Алън Рикман, Кейт Уинслет, Хю Грант, Джеймс Флийт, [7+]
  • 05:00
    "Шоколад", романтична драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
Пълна програма
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Национална лотария" /п/
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Тираджии в пустошта: епизод 13
  • 02:00
    Дивото семейство от Аляска: Сега или никога
  • 03:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 18
  • 04:00
    Братята Дизел: Епизод 12
Пълна програма
  • 01:20
    Как функционира Вселената?: Силите на масовото строителство
  • 02:10
    Как работи Земята: Дали Хавай ще потопи Лос Анджелис?
  • 03:00
    Историята под лупа: Погребаните тайни на Тутанкамон
  • 03:48
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Розуел: Истината
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета (Violetta)
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 01:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 03:00
    "Гениите"
  • 03:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Истинска любов - 37 еп. - Сериал
  • 02:45
    Любовен облог - 12 еп. - Сериал
  • 03:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 02:30
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 03:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
Пълна програма
  • 01:45
    Куриози
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
  • 03:30
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 04:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден
Пълна програма
  • 01:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 03:20
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 3
  • 04:10
    Дивото зове, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 01:45
    World Of X Games
  • 02:10
    Crusty Demons Broken Records 1
  • 03:00
    Night Of The Jumps
  • 03:50
    Action Sports World
Пълна програма
  • 01:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:20
    Екстремни домове (Series 2): Мост, платформа, облак (Episode 12)
  • 02:05
    Строежи по хавайски (Series 1): Къща на хълм (Episode 9)
  • 02:27
    Строежи по хавайски (Series 1): Ремонт трето поколение (Episode 10)
  • 02:50
    Мега бърлоги (Series 4): Премахнете вратите (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:50
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 9
  • 02:15
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 10
  • 02:40
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 10
  • 03:35
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 01:50
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 2
  • 02:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 3
  • 03:25
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 14
  • 04:10
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:05
    "Напускайки "Невърленд" I, 1 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Дан Рийд, [18+]
  • 02:05
    "Напускайки "Невърленд" I, 2 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Дан Рийд, [18+]
  • 04:05
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
  • 05:05
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Конспирация, сезон 1, еп. 6
  • 02:00
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 3
  • 03:00
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
  • 03:55
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Шефски му работи
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Празненството
  • 02:45
    Изковани в огъня: Ятаганът
  • 03:35
    Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 7
Пълна програма
  • 01:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 26 еп.
  • 02:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 22 еп.
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • 01:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
  • 02:45
    "Кипър"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 00:55
    "Близнаци" - комедия / криминален с Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито.
  • 02:40
    "Русалки" - комедия / романтичен с Шер, Боб Хоскинс.
  • 04:30
    "Убий Бил 2" - игрален филм с Ума Търман, Дейвид Карадайн.
  • 05:20
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
Пълна програма
  • 01:30
    MTV Shuga DS2
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Isle Of MTV: Malta 2018 Highlights
  • 03:45
    MTV Unplugged: Elton John
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:10
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 13
  • 02:00
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 7
  • 02:55
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 5
  • 03:20
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Океан без закони , еп. 6
  • 01:55
    Изследовател, еп. 9
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 2
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 9
Пълна програма
  • 01:50
    Дивите кътчета на Европа, еп. 1
  • 02:35
    Лед, еп. 1
  • 03:20
    Легендарен улов, еп. 3
  • 04:10
    Екстремни животински бебета, еп. 2
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Нотингам Форест - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:35
    "Белоруската гара"
  • 03:15
    Филме "Ярослав. Преди хиляда години"
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 01:10
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 02:05
    "Орвил" - приключенски сериал
  • 03:00
    "Светкавицата" - екшън сериал
  • 03:50
    "Готъм" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    WRC: Рали Италия
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:40
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 01:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 02:00
    Вести
  • 02:25
    Вести-Москва
  • 02:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
Пълна програма
  • 00:35
    Репортажи
  • 03:15
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 05:50
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:30
    "Здравословно" с Христо Деянов / повторение /
  • 02:30
    "Нови хоризонти" - повторение
  • 03:30
    Алтернативи - /повторение /
  • 05:00
    "Разбулване" - повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол
  • 02:00
    Футбол
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:25
    Ranger Rob
Пълна програма
  • 00:15
    Деларио в ритъма на салсата - игрален филм
  • 02:00
    Айзенщайн в Мексико - игрален филм
  • 04:00
    За глигани край Дебръщица - документален филм
  • 05:00
    50 нюана любов - предаване
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Истина или лъжа
  • 02:00
    Чудовищата в мен: Операция на мозъка за Коледа
  • 02:48
    Чудовищата в мен: Червеи изяждат белия ми дроб
  • 03:36
    Обсебващи майки: Епизод 2
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея (Series 12): Победителите, голямата конспирация и операция Бейбилифт (Babylift) (Episode 11)
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Подземната железница (Episode 7)
  • 03:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 04:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Фантастична къща за отдих сред клоните на дърветата (Episode 7)
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея (Series 12): Победителите, голямата конспирация и операция Бейбилифт (Babylift) (Episode 11)
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Подземната железница (Episode 7)
  • 03:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 04:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Фантастична къща за отдих сред клоните на дърветата (Episode 7)
Пълна програма
  • 02:10
    Уличен бой, САЩ, екшън/драма/спорт, 2009
  • 03:55
    С жени на море, САЩ, комедия, 2009
  • 06:05
    Дневна светлина, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1996
  • 07:55
    Майка под наем, САЩ, комедия/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 35 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Йоана Буковска" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да обичаш лятото?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - II част, документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    Рецепти от Тоскана с Микела Киапа - кулинарно предаване, еп. 5
  • 02:00
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 15
  • 02:25
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 16
  • 02:50
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:49
    Пленникът Трилър 2014
  • 03:37
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
  • 05:20
    Рицарят Ръждивко Еп. 10 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:45
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 8
  • 02:30
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 9
  • 03:20
    Живите мъртви - шести сезон, еп. 9
  • 04:05
    Ловец на мисли - пети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:25
    "Слава чрез скандал" - 2 еп.
  • 02:15
    "На косъм" - 8 еп.
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 2 eп.
  • 03:30
    "Правосъдие със задна дата" - 3 eп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:35
    Практическая школа нахлыста
  • 02:05
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 02:30
    На охотничьей тропе
  • 02:55
    Мастер-класс
Пълна програма
  • 01:10
    "Бърлога на крадци " - трилър с уч. на Джерард Бътлър, Пабло Шрайвър, О’ Шей Джаксън мл., Фифти Сент и др. /п/
  • 05:50
    "Отмъщението" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:50
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 9
  • 08:50
    "Кучето, което спаси Хелоуин" - семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Ланс Хенриксен и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Animal Cops Phoenix: Criminal Intent
  • 02:30
    Extreme Engineering: Navy Amphibious Warship
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Anatomy of a Kidnapping
  • 04:00
    Gold Divers: Under the Ice: Are We Rich?
Пълна програма
  • 01:45
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 2 (Episode 2)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Комфортна храна от цялата страна (Episode 8)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Международен семеен стил (Episode 9)
  • 03:15
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Бебешко парти през април (Episode 12)
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 02:30
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 03:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
Пълна програма
  • 00:05
    "Напускайки "Невърленд" I, 1 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Дан Рийд, [18+]
  • 02:05
    "Напускайки "Невърленд" I, 2 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Дан Рийд, [18+]
  • 04:05
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
  • 05:05
    "Борг срещу Макенроу", спортна драма, Швеция, 2017; реж. Янус Метц Педерсен, със Сверир Гуднасон, Шиа Лабьоф, Стелан Скарсгард, Тува Новотни, Иън Блекман, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:30
    Trulli Tales
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки от гроба: Злото сред нас
  • 02:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 2
  • 03:00
    Разбулените тайни на убийствата: Заплетен текст
  • 03:45
    С камера на ревера: Полицай на земята
Пълна програма
  • 01:30
    Football Stars: Gigi Buffon
  • 02:00
    The Burning Issue: Football
  • 02:30
    Fight Stars: David Haye
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Angelique Kerber
Пълна програма
  • 01:50
    Big Water Adventure
  • 02:15
    Pro Team Journal
  • 02:35
    Wardens
  • 03:00
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Шефски му работи
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Празненството
  • 02:45
    Изковани в огъня: Ятаганът
  • 03:35
    Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 7
Пълна програма
  • 01:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 2
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 9
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 1
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.193, 194
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:40
    Ханибал; сезон 3, епизод 7, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 01:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 02:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 02:55
    Свидетелите; сезон 2, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 03:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Паркинсън
  • 01:55
    60 дни в затвора: Новият шериф
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Твърде късно за съжаление
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Ръка на убиец
Пълна програма
  • 01:25
    Плячката на ловеца
  • 03:15
    Аномалията
  • 05:50
    У дома
  • 07:45
    Космически воини
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    Саут Парк
Пълна програма
  • 01:46
    Massaging Mrs Moore (18+)
  • 02:10
    That's My Bush! (18+)
  • 02:31
    Water Balloon Charity Fuck (18+)
  • 02:53
    Bring On Bella (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 13:30
    Пряко: Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
Пълна програма
  • 01:30
    Built To Shred
  • 02:00
    Action Sports Plus Special
  • 03:00
    Occ-Cast
  • 04:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 01:15
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Сикариите (Episode 3)
  • 02:05
    Историческата истина (Series 1): Хирошима ли накара Япония да се предаде? (Episode 2)
  • 03:00
    Тайната война (Series 1): Кристин Гранвил: полската шпионка (Episode 11)
  • 03:50
    Тайната война (Series 1): Агент Гарбо (Episode 12)
Пълна програма
  • 01:30
    "Viva la Musica!"
  • 02:30
    Документално кино
  • 03:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Галерия" - предаване за изкуство на ТВ1
Пълна програма
  • 01:30
    Didier Lockwood Quartet - Jazz in Marciac
  • 02:35
    Quincy Jones - 1961
  • 03:05
    The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
  • 04:05
    Michel Portal Quintet - Europa Jazz
Пълна програма
  • 01:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 49-и епизод /п/
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    "Головете на сезона", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19) /п/
  • 09:00
    "Сезонът на ЦСКА", обзорно предаване /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Валенсия - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Леванте - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Суонси Сити - Брентфорд, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 12:00
    Футбол: Уотфорд - Кристъл Палас, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки от гроба: Злото сред нас
  • 02:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 2
  • 03:00
    Разбулените тайни на убийствата: Заплетен текст
  • 03:45
    С камера на ревера: Полицай на земята
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:30
    "То (2017)", хорър - мистерия, САЩ, 2017; реж. Анди Мушети, с Джейдън Либърхър, Бил Скарсгард, Джеръми Рей Тейлър, София Лилис, Фин Уолфард, [18+]
  • 02:40
    "Червената шапчица", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Катрин Хардуик, с Аманда Сайфред, Гари Олдман, Били Бърк, Шайло Фернандес, Макс Айрънс, [15+]
  • 04:15
    "В кадър ХVI, 24 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 04:45
    "Дж. Едгар", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Клинт Истууд, с Леонардо ДиКаприо, Наоми Уотс, Арми Хамър, Джош Лукас, Джуди Денч, [12+]
Пълна програма
  • 01:20
    "Коледа в любов (2018)", романтична комедия, САЩ, 2018; реж. Дон МакБрерти, с Брук Д’Орси, Даниел Лисинг, Мери-Маргарет Хюмс, Каролайна Барчак, Джейми Спилчък, [12+]
  • 02:45
    "Нокс І, 3 еп.", криминален трилър, Франция, 2018; реж. Мабрук Ел Мекри, с Натали Бай, Малик Зиди, Майуен, Фредерик Пиеро, Деймиън Шапел, [15+]
  • 03:45
    "Нито звук", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Красински, с Емили Блънт, Джон Красински, Милисент Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, [15+]
  • 06:15
    "В кадър ХVI, 19 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:25
    Полдарк, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 02:25
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 9, Канада, 2017
  • 03:10
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 10, Канада, 2017
  • 03:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 11, Канада, 2017
Пълна програма
  • 01:10
    Отвъд лазурното небе Драма Швеция 2010
  • 03:00
    Фатален грях Романтичен Португалия 2013
  • 04:30
    Някой като мен Драма Швейцария 2012
  • 06:30
    Винсент и аз Семеен Канада, Франция 1990
Пълна програма
  • 01:20
    Обичай ближния си Трилър, Драма, Мистерия Канада 2006
  • 02:50
    Обущарят Комедия, Фентъзи САЩ 2014
  • 04:25
    Професионална грешка Биографичен САЩ 2001
  • 06:35
    Фин Семеен Холандия 2013
Пълна програма
  • 01:15
    Призрак Ужаси, Трилър САЩ 2001
  • 02:45
    Етиен! Комедия, Арт САЩ 2009
  • 04:15
    Бягство Екшън, Романтичен, Трилър САЩ 2013
  • 06:15
    Упадъкът на мъжката империя Комедия Франция 2013
Пълна програма
  • 00:40
    Legion Of Brothers
  • 02:00
    Close Up
  • 02:30
    Close Up
  • 03:00
    Vegalta: Soccer, Tsunami and the Hope of a Nation
Пълна програма
  • 00:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2019
  • 02:00
    UIM Aquabike World Championship 2018
  • 02:35
    Enduro World Series S18
  • 03:10
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2018
Пълна програма
  • 01:50
    УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
  • 03:40
    УЕФА Европейски квалификации: Чехия - България
  • 05:35
    Автомобилизъм: Spa Classic магазинна програма
  • 06:00
    Футбол: Украйна - Италия - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
Пълна програма
  • 01:30
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 02:10
    Нощни птици /п/
  • 03:15
    Отблизо с Мира /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 04:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 04:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Интер
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - СПАЛ
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Сасуоло
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Ювентус
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия - Жирона
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леганес - Атлетико Мадрид
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Севиля
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Севиля
Пълна програма
  • 00:05
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 03:05
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 04:05
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 05:05
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 01:55
"Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 2
bTV Comedy 02:00
"Теория за големия взрив" - сериал
AXN 02:05
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
AXN Black 02:05
Ултравиолет; сезон 1, епизод 6, криминален, Полша, 2017
bTV Action 02:15
"Стрелата" - сериал, еп.11

Всички предавания

Спорт

Film Plus 02:00
Тенис: Аманда Анисимова - Астра Шарма (Claro Open Colsanitas, Богота; WTA International - финал, повторение)
MAX Sport 4 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
Ring.BG 02:00
Европейски покер тур
Eurosport 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Eurosport HD 02:30
Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор

Всички предавания

Филми

Cinemax 01:55
"Ричард Трети (1995)", драма, Великобритания, 1995; реж. Ричард Лонкрейн, с Йън МакКелън, Анет Бенинг, Джим Броудбенд, Робърт Дауни Джуниър, Найджъл Хоторн, [18+]
HBO 2 01:55
"Закрилникът 2", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Антоан Фукуа, с Дензъл Уошингтън, Педро Паскал, Аштън Сандърс, Бил Пулман, Мелиса Лео, [18+]
TV1000 02:00
Криминале, САЩ, Криминален/драма, 1994
BNT2 02:00
Любовта - ключ за всяка възраст документален филм /п/
PRO 7 02:00
"Зората на Планетата на маймуните" - фантастика / екшън, G, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}