ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:20
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 02:20
    Госпожо Държавен секретар тв филм /10 епизод/п/(14)
  • 03:15
    Извън играта /п/
  • 04:00
    Търсачи на реликви тв филм /4 епизод/п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.195, 196
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Костюмари" - сериен филм, сезон 6
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22 /п/
Пълна програма
  • 00:55
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 02:30
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 00:40
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 01:35
    Морски детективи; сезон 11, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 02:15
    Профилиране; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2012
  • 03:05
    Профилиране; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2012
Пълна програма
  • 00:45
    Правосъдие в горите на Мейн: Проблеми посред лято
  • 01:40
    Мънго - ловецът на мистерии: Чудовището с глава на куче и тяло на прасе от Намибия
  • 02:35
    В Аляска: Уча се да летя
  • 03:25
    Тексаски закони: Елени-звезди
Пълна програма
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 01:10
    Знание.БГ /избрано/ образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 01:40
    60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:40
    Библиотеката /п/
  • 03:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
Пълна програма
  • 01:21
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:28
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:34
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:41
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 01:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.14
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.7 еп.6
  • 03:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.18
  • 04:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.15
Пълна програма
  • 01:45
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал
  • 03:45
    "Блясъкът на чистия ум" - фантастика, драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Мишел Гондри, в ролите: Джим Кери, Кейт Уинслет, Джери Бърн, Илайжа Ууд, Марк Ръфало, Джейн Адамс, Дейвид Крос, Кирстен Дънст, Том Уилкинсън и др. [14+]
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал с.2 еп.9 - 11
  • 09:00
    "11 А" - драма, комедия, (България, 2015), режисьор Михаела Комитова, в ролите: Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Четири Коледи" /п./ - комедия, романтичен, семеен (САЩ, 2008)
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Приятели" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Шест сестри" - сериал, с.2 еп.45
  • 01:30
    "Сълзи от рая" - сериал
  • 02:20
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, еп.19
Пълна програма
  • 01:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 01:05
    "Маратонецът", криминален, САЩ, 1976; реж. Джон Шлезинджър, с Дъстин Хофман, Лорънс Оливие, Рой Шайдър, Уилям Дивейн, Марте Келер, [18+]
  • 03:10
    "Тес (2016)", драма, ЮАР, 2016; реж. Мег Рикардс, с Кристиа Висър, Брендън Даниълс, Нсе Икпе-Етим, Дан Жак Мутън, Лий-Ан Ван Руи, [18+]
  • 04:40
    "Уату уоти: Всички ние", късометражна драма, Германия, 2017; реж. Катя Бенрат, с Аделин Вайриму, Абдивали Фара, Баркхад Абдирахман, Чарлз Каруми, Фейсал Ахмед, [15+]
  • 05:40
    "Случка с монументален мащаб", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джуди Гриър, с Комън, Брадли Уитфорд, Андерс Холм, Алисън Джани, Дженифър Гарнър, [12+]
Пълна програма
  • 01:40
    "Прераждане", екшън - драма, Япония, 2016; реж. Юджи Шимомура, с Так Сакагучи, Юра Кондо, Исий Ишида, Марико Шинода, Такуми Саито, [18+]
  • 03:20
    "Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш", криминална комедия, САЩ, 1996; реж. Гари Фледър, с Анди Гарсия, Кристофър Лойд, Уилям Форсайт, Бил Нън, Трийт Уилямс, [18+]
  • 07:00
    "Ранго", анимационна комедия, САЩ, 2011; реж. Гор Вербински, [0+]
  • 08:45
    "Да се влюбиш", романтичен, САЩ, 1984; реж. Улу Гросбард, с Мерил Стрийп, Робърт Де Ниро, Даян Уийст, Джордж Мартин, Харви Кийтъл, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 00:30
    "Стая 309" - сериал /п/
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1 /п/
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
  • 02:00
    Дивото семейство от Аляска: Разделена глутница
  • 03:00
    Как са го направили?: Епизод 5
  • 03:30
    Как са го направили?: Епизод 6
Пълна програма
  • 01:20
    Как функционира Вселената?: Тайната история на Луната
  • 02:10
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
  • 03:00
    Как се прави...: Дантела, възстановки на стари рамки, орхидеи, оси за колела
  • 03:24
    Как се прави...: Външни твърди дискове, замразени скариди, кутии с тайландски ориз и още.
Пълна програма
  • 01:20
    Хрониките на Евърмур
  • 01:45
    Виолета (Violetta)
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
Пълна програма
  • 01:00
    "Загадката на материята"
  • 01:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 03:00
    "В търсене на съвършенство" - 2 ч.
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Истинска любов - 38 еп. - Сериал
  • 02:45
    Любовен облог - 13 еп. - Сериал
  • 03:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:15
    Куриози
  • 01:30
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден
  • 02:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
  • 03:15
    Формула Е: Преди старта в Берн
Пълна програма
  • 01:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, втори етап
  • 02:00
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 02:30
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден
  • 03:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
Пълна програма
  • 01:05
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 9
  • 01:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
  • 03:20
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 01:20
    World Of X Games
  • 02:10
    Night Of The Jumps
  • 03:00
    Night Of The Jumps
  • 03:50
    Action Sports World
Пълна програма
  • 00:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:20
    Шедьоври от битпазара (Series 6): Братя срещу сестри (Episode 7)
  • 01:42
    Шедьоври от битпазара (Series 6): Деца срещу родители (Episode 8)
  • 02:05
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Двуетажна къща или испанска вила? (Episode 12)
  • 02:50
    Мега бърлоги (Series 4): Най-невероятната палатка за игра (Episode 7)
Пълна програма
  • 00:50
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 21
  • 01:50
    Сготвено с любов - пети сезон, еп. 1
  • 02:15
    Сготвено с любов - пети сезон, еп. 2
  • 02:40
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 00:50
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 14
  • 01:50
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 4
  • 02:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 5
  • 03:25
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 00:10
    "Островът", фантастика - трилър, САЩ, 2005; реж. Майкъл Бай, с Юън Макгрегър, Скарлет Йохансон, Джимон Хунсу, Шон Бийн, Стив Бушеми, [15+]
  • 02:25
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
  • 04:20
    "Не на себе си", психологически хорър, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Клеър Фой, Джошуа Ленард, Джей Фараах, Джуно Темпъл, Ейми Мълинс, [15+]
  • 06:10
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
Пълна програма
  • 01:20
    Конспирация, сезон 1, еп. 7
  • 02:15
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 4
  • 03:20
    Забранена история, сезон 2, еп. 4
  • 04:15
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Оръжие от Нигерия
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Луд по стрелбата
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Не можеш да се скриеш
  • 02:45
    Изковани в огъня: Международен шампионат
Пълна програма
  • 01:00
    Моето хоби: Моделите
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 30 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 61 еп.
Пълна програма
  • 01:15
    "Робоколата Поли"
  • 01:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
Пълна програма
  • 01:45
    "Заклинателят: Началото" - игрален филм със Стелан Скарсгард, Изабела Скорупко.
  • 03:40
    "Денят на прокълнатите" - екшън / научна фантастика с Рона Митра, Боб Хоскинс.
  • 06:50
    "В близък план - Костенурките нинджа: На светло"
  • 07:00
    "В близък план - Уоркрафт"
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 03:45
    Fusion Festival 2018
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 00:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
  • 01:25
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 8
  • 02:00
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 5
  • 02:55
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    Първородeн грях: Секс, еп. 2
  • 01:55
    Последната битка на Хитлер, еп. 1
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 3
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    Животни на годината за 2017 г., еп. 1
  • 01:50
    Екстремно оцеляване, еп. 1
  • 02:35
    Фатално привличане, еп. 1
  • 03:20
    Риболов на гиганти, еп. 2
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бирмингам Сити - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:05
    Филм "Заложници"
  • 02:45
    "Мъжко / Женско"
  • 03:30
    "Пробни покупки"
  • 04:05
    "Сватби и разводи". Сериен филм
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • 01:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 02:00
    Вести
  • 02:25
    Вести-Москва
  • 02:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 01:05
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 02:45
    "Военни престъпления" - криминален сериал
  • 04:05
    "Бул" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 03:00
    "Първото благо" - /повторение /
  • 04:00
    "Край Босфора" /повторение/
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 00:15
    Чети по устните - игрален филм
  • 02:20
    Туристически маршрути с "Незабравка" - документална поредица
  • 03:00
    Последната целувка - игрален филм
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 12
  • 02:00
    Чудовищата в мен: Очна инфекция
  • 02:48
    Чудовищата в мен: Скрити убийци
  • 03:36
    Не искам кожата ми да виси: Мики и Дениз
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея (Series 12): Фалшификаторът, находката принадлежи на този, който я е намерил, и Брауни Уийс (Episode 12)
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
  • 03:00
    Загадки в музея (Series 15): Катастрофалната сватба на Кенеди (Episode 11)
  • 04:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Рай в Озарк
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея (Series 12): Фалшификаторът, находката принадлежи на този, който я е намерил, и Брауни Уийс (Episode 12)
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
  • 03:00
    Загадки в музея (Series 15): Катастрофалната сватба на Кенеди (Episode 11)
  • 04:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Рай в Озарк
Пълна програма
  • 00:05
    Доведени братя, САЩ, комедия, 2008
  • 01:40
    Криминале, САЩ, Криминален/драма, 1994
  • 04:15
    Господарите на Догтаун (2005), САЩ, екшън/драма/спортен, 2005
  • 05:30
    Близки срещи от третия вид, САЩ, драма/фантастика, 1977
Пълна програма
  • 01:00
    "Усещане за България: Скални манастири" - 5 еп., документална поредица
  • 01:35
    "Златна мисия" - 21 еп., туристически пътеводител
  • 02:05
    "Непознатото лице на... Димитър Живков" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да се храниш здравословно?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 01:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 8
  • 01:30
    Рецепти от Тоскана с Микела Киапа - кулинарно предаване, еп. 6
  • 02:00
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 17
  • 02:25
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 18
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 01:20
    Саган Биографичен 2008
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 01:15
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 6
  • 01:45
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 10
  • 02:30
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 11
  • 03:20
    Живите мъртви - шести сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 00:30
    "Следи злото" - 21 еп.
  • 01:25
    "Слава чрез скандал" - 3 еп.
  • 02:15
    "На косъм" - 9 еп.
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 3 eп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 01:05
    Сомы Европы
  • 01:35
    Хватка Хищника
  • 02:00
    Рождение клинка
  • 02:25
    Секреты "трудных" водоемов
Пълна програма
  • 00:00
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 9 /п/
  • 05:50
    "Отмъщението" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:50
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 9
  • 08:45
    "Златните обувки"- семеен филм с уч. на Ерик Робъртс, Джон Рис-Дейвис, Дейвид Делюис, Вивика А. Фокс, Дина Майър, Аедин Минкс и др. /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Finding Bigfoot: Big Rhodey
  • 01:45
    Animal Cops Phoenix: Left for Dead
  • 02:30
    Extreme Engineering: Hong Kong Bridge
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got Caught by a Cougar
Пълна програма
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 19): Питай ме за всичко: Деца (Episode 10)
  • 01:45
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 3 (Episode 3)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Островен вкус (Episode 10)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Пиле по хавайски (Episode 11)
Пълна програма
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 01:15
    Куриози
  • 01:30
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден
  • 02:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
  • 03:15
    Формула Е: Преди старта в Берн
Пълна програма
  • 00:10
    "Островът", фантастика - трилър, САЩ, 2005; реж. Майкъл Бай, с Юън Макгрегър, Скарлет Йохансон, Джимон Хунсу, Шон Бийн, Стив Бушеми, [15+]
  • 02:25
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
  • 04:20
    "Не на себе си", психологически хорър, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Клеър Фой, Джошуа Ленард, Джей Фараах, Джуно Темпъл, Ейми Мълинс, [15+]
  • 06:10
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:00
    The Lion Guard
  • 01:25
    Disney Junior Music Nursery Rhymes
  • 01:30
    Trulli Tales
  • 02:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 01:00
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Той се представя като Даксис
  • 02:00
    Истинският извършител: Да защитиш приятел
  • 03:00
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Убиец на свобода
  • 03:45
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Много заподозрени
Пълна програма
  • 01:05
    Clubland: Real Madrid
  • 01:30
    Football Stars: Arsene Wenger
  • 02:00
    The Burning Issue: Extreme Sport
  • 02:30
    Fight Stars: Martin Nguyen
Пълна програма
  • 01:05
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 01:30
    Big Water Adventure
  • 01:50
    Big Water Adventure
  • 02:15
    Wardens
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Оръжие от Нигерия
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Луд по стрелбата
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Не можеш да се скриеш
  • 02:45
    Изковани в огъня: Международен шампионат
Пълна програма
  • 00:55
    Последната битка на Хитлер, еп. 1
  • 01:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 3
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.195, 196
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:45
    Ханибал; сезон 3, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 00:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 01:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 02:45
    Свидетелите; сезон 2, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 03:40
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Търнбъл
  • 01:55
    Ловец на убийства: Интуиция
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Лудия Максим
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Убиеца от "Крейгслист"
Пълна програма
  • 01:15
    Военно наказание номер 1
  • 03:10
    Уайпърс таймс
  • 05:10
    Харесвам работата ти
  • 07:20
    Хейло 4
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:05
    Lip Sync Battle
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 01:22
    Dildo In Pants (18+)
  • 01:46
    Horsing Around With The Stable Boy (18+)
  • 02:09
    My Friend's Blindfolded Mom (18+)
  • 02:30
    Horny Wife Steals Husband's Lover (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Ла Лига отвътре: Технологичната революция в спорта" - документален филм
  • 07:00
    Футбол: Хетафе - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:50
    WUSHU Championship
  • 08:00
    Ultimate Taekwondo
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 01:15
    Custom 2
  • 01:30
    Element Portugal Tour
  • 01:45
    Element Portugal Video
  • 02:00
    EMENTA SB
Пълна програма
  • 00:55
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Призрачни войски (Episode 4)
  • 01:45
    Да избягаш от Хитлер (Series 1): Пиринеите (Episode 1)
  • 02:35
    Парижки мистерии (Series 1): Алхимикът (Episode 3)
  • 03:00
    Парижки мистерии (Series 1): Тамплиерите (Episode 4)
Пълна програма
  • 01:00
    Документален филм
  • 01:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 02:00
    Документална поредица
  • 03:00
    "Музикална академия"
Пълна програма
  • 00:30
    Nik Bartsch's Ronin - Oslo Jazz Festival
  • 01:30
    Brad Mehldau, Three pieces after Bach
  • 02:45
    Monty Alexander - La Seine Musicale
  • 03:45
    Becca Stevens - Nice Jazz Festival
Пълна програма
  • 01:00
    "Сезонът на Берое", обзорно предаване /п/
  • 08:00
    "Сезонът на Локомотив Пловдив", обзорно предаване /п/
  • 09:00
    "Сезонът на Ботев Пловдив", обзорно предаване /п/
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Славия, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Барселона - Райо Валекано (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 00:30
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 15-и епизод /п/
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Футбол: Милуол - Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Той се представя като Даксис
  • 02:00
    Истинският извършител: Да защитиш приятел
  • 03:00
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Убиец на свобода
  • 03:45
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Много заподозрени
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 01:40
    "Артър", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейсън Уинър, с Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Грета Геруиг, Дженифър Гарнър, Джералдин Джеймс, [12+]
  • 03:30
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 07:00
    "Няма балами (2018)", комедия, САЩ, 2018; реж. Тайлър Пери, с Тифани Хадиш, Тика Съмптър, Упи Голдбърг, Омар Хардуик, Амбър Райли, [15+]
  • 08:50
    "Обединени кънки", документален, САЩ, 2018; реж. Даяна Уинклър, Тина Браун, [15+]
Пълна програма
  • 01:55
    "Спасяването на "Уолстрийт"", политическа драма, САЩ, 2011; реж. Къртис Хенсън, с Уилям Хърт, Едуард Аснър, Били Кръдъп, Пол Джиамати, Тофър Грейс, [12+]
  • 03:35
    "Черен понеделник I, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Сет Роугън, Ивън Голдбърг, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
  • 04:10
    "Добрата битка III, 8 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Феликс Енрикес Алкала, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Къш Джъмбо, Делорой Линдо, Одра МакДоналд, [15+]
  • 05:15
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Ръсти Ривитс
  • 01:30
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 00:45
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 01:40
    Полдарк, сезон 1, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 02:40
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 4, Великобритания, екранизация, 2012
  • 03:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 01:45
    Изкуплението на призрака Биографичен САЩ 2002
  • 03:35
    Скръб и радост Биографичен, Исторически Дания 2013
  • 06:20
    Мечо Пух Семеен САЩ 1960
  • 07:15
    Партньор Комедия Канада 2005
Пълна програма
  • 01:10
    Шерлок Драма, Мистерия Великобритания, САЩ 2010
  • 02:40
    Универсален войник 4: Денят на разплатата Екшън, Фантастичен САЩ 2011
  • 04:30
    Тормоз в мрежата Драма, Мистерия, Трилър Великобритания 2015
  • 07:20
    Кристалната река Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 01:00
    Час пик Драма Италия 2007
  • 02:35
    Детето-чудо Драма САЩ, Канада 2008
  • 04:05
    Акула във Венеция Ужаси САЩ 2008
  • 06:55
    Пипи отново на борда Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1969
Пълна програма
  • 00:00
    Bread and Butter
  • 01:30
    Operator
  • 03:00
    Close Up
  • 03:30
    Close Up
Пълна програма
  • 00:50
    Eisodus
  • 01:25
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2018
  • 02:00
    Enduro World Series S19
  • 02:40
    World Kite Boarding Championships 2018
Пълна програма
  • 01:40
    Спортни новини
  • 01:50
    Лека атлетика: Турнир "Златен шпайк" - част от веригата IAAF World Chalange
  • 04:10
    УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
  • 05:35
    Световна купа по модерен петобой репортаж от Прага
Пълна програма
  • 01:15
    Мотоспорт екстра
  • 01:45
    Европейски маршрути
  • 02:00
    Бразди /п/
  • 02:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Дарвин
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 04:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 04:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Емполи
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Дженоа
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Интер
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Каляри
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад - Севиля
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Леванте
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Валенсия
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Алавес
Пълна програма
  • 00:00
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 02:15
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 03:15
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 04:15
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова(п)
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 01:30
Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 1
bTV Cinema 01:30
"Революция Z" /п./ - сериал, с.4 еп.12, 13
bTV Lady 01:30
"Сълзи от рая" - сериал
Fox Channel 01:40
Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 2
AXN 01:50
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2018

Всички предавания

Спорт

Utilisima 01:30
Бон Апети - летни епизоди, еп. 28
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
MAX Sport 1 02:00
Тенис: ATP 250 Уинстън Трети четвъртфинал
MAX Sport 3 02:00
Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 01:30
Ръцете на Роксана Драма Франция 2012
HBO3 01:30
"Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
MGM 01:30
"Непробиваем" - екшън / комедия с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.
Nova TV 01:30
"Завинаги свързани" - сериен филм
TV1 01:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}