ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:20
    Госпожо Държавен секретар тв филм /10 епизод/п/(14)
  • 03:15
    Извън играта /п/
  • 04:00
    Търсачи на реликви тв филм /4 епизод/п/
  • 04:45
    Брат за брата 3 тв филм /8 епизод/п/(16)
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.19
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 02:30
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • 02:15
    Профилиране; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2012
  • 03:05
    Профилиране; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2012
  • 04:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2012
  • 04:55
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 02:35
    В Аляска: Уча се да летя
  • 03:25
    Тексаски закони: Елени-звезди
  • 04:15
    Правосъдие в горите на Мейн: Проблеми посред лято
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
Пълна програма
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:35
    "Убийство във висшето общество: Проклатието на злината" - криминална поредица, ФРГ, 2011
  • 03:05
    "Операция Черни цветя" - шпионски трилър, Е, 2009
  • 04:45
    Кабаре
  • 05:40
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 02:40
    Библиотеката /п/
  • 03:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 04:15
    Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /17 епизод/п/
  • 05:05
    Съкровище в двореца сериен тв филм /18 епизод/п/
Пълна програма
  • 02:46
    Pat the Dog
  • 02:52
    Pat the Dog
  • 03:00
    Pat the Dog
  • 03:07
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.7 еп.6
  • 03:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.18
  • 04:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.15
  • 05:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.6
Пълна програма
  • 01:45
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал
  • 03:45
    "Блясъкът на чистия ум" - фантастика, драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Мишел Гондри, в ролите: Джим Кери, Кейт Уинслет, Джери Бърн, Илайжа Ууд, Марк Ръфало, Джейн Адамс, Дейвид Крос, Кирстен Дънст, Том Уилкинсън и др. [14+]
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал с.2 еп.9 - 11
  • 09:00
    "11 А" - драма, комедия, (България, 2015), режисьор Михаела Комитова, в ролите: Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Приятели" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 05:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 02:20
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, еп.19
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 02:46
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:57
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:20
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:05
    "Маратонецът", криминален, САЩ, 1976; реж. Джон Шлезинджър, с Дъстин Хофман, Лорънс Оливие, Рой Шайдър, Уилям Дивейн, Марте Келер, [18+]
  • 03:10
    "Тес (2016)", драма, ЮАР, 2016; реж. Мег Рикардс, с Кристиа Висър, Брендън Даниълс, Нсе Икпе-Етим, Дан Жак Мутън, Лий-Ан Ван Руи, [18+]
  • 04:40
    "Уату уоти: Всички ние", късометражна драма, Германия, 2017; реж. Катя Бенрат, с Аделин Вайриму, Абдивали Фара, Баркхад Абдирахман, Чарлз Каруми, Фейсал Ахмед, [15+]
  • 05:40
    "Случка с монументален мащаб", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джуди Гриър, с Комън, Брадли Уитфорд, Андерс Холм, Алисън Джани, Дженифър Гарнър, [12+]
Пълна програма
  • 01:40
    "Прераждане", екшън - драма, Япония, 2016; реж. Юджи Шимомура, с Так Сакагучи, Юра Кондо, Исий Ишида, Марико Шинода, Такуми Саито, [18+]
  • 03:20
    "Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш", криминална комедия, САЩ, 1996; реж. Гари Фледър, с Анди Гарсия, Кристофър Лойд, Уилям Форсайт, Бил Нън, Трийт Уилямс, [18+]
  • 07:00
    "Ранго", анимационна комедия, САЩ, 2011; реж. Гор Вербински, [0+]
  • 08:45
    "Да се влюбиш", романтичен, САЩ, 1984; реж. Улу Гросбард, с Мерил Стрийп, Робърт Де Ниро, Даян Уийст, Джордж Мартин, Харви Кийтъл, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1 /п/
  • 07:50
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Дивото семейство от Аляска: Разделена глутница
  • 03:00
    Как са го направили?: Епизод 5
  • 03:30
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 04:00
    Ловци на митове: Трупове
Пълна програма
  • 02:10
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
  • 03:00
    Как се прави...: Дантела, възстановки на стари рамки, орхидеи, оси за колела
  • 03:24
    Как се прави...: Външни твърди дискове, замразени скариди, кутии с тайландски ориз и още.
  • 03:48
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Голямата извънземна конспирация
Пълна програма
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 03:00
    "В търсене на съвършенство" - 2 ч.
  • 04:00
    "e? Енергия"
  • 04:30
    "e? Транспорт"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:45
    Любовен облог - 13 еп. - Сериал
  • 03:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 05:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
  • 03:15
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 03:45
    Куриози
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, втори етап
Пълна програма
  • 02:30
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден
  • 03:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
  • 04:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
Пълна програма
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
  • 03:20
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 4
  • 04:10
    Дивото зове, сезон 2, еп. 4
  • 05:00
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 13
Пълна програма
  • 02:10
    Night Of The Jumps
  • 03:00
    Night Of The Jumps
  • 03:50
    Action Sports World
  • 04:40
    X Games Heroes
Пълна програма
  • 00:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:05
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Двуетажна къща или испанска вила? (Episode 12)
  • 02:50
    Мега бърлоги (Series 4): Най-невероятната палатка за игра (Episode 7)
  • 03:12
    Мега бърлоги (Series 4): Селска гостна в рокендрол стил (Episode 8)
  • 03:35
    Караваните на звездите (Series 1): Зак Браун и Кели Пиклър (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:40
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 11
  • 03:35
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 15
  • 04:20
    Великото британско меню, еп. 15
  • 04:45
    Великото британско меню, еп. 16
Пълна програма
  • 02:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 5
  • 03:25
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 15
  • 04:10
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 6
  • 05:10
    Глейдс - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 02:25
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
  • 04:20
    "Не на себе си", психологически хорър, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Клеър Фой, Джошуа Ленард, Джей Фараах, Джуно Темпъл, Ейми Мълинс, [15+]
  • 06:10
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
  • 07:00
    "Рапунцел и разбойникът: Преди завинаги", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том Колфийлд, Стивън Сандовал, [0+]
Пълна програма
  • 02:15
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 4
  • 03:20
    Забранена история, сезон 2, еп. 4
  • 04:15
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 7
  • 05:50
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 6
Пълна програма
  • 02:45
    Изковани в огъня: Международен шампионат
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Първоаприлски шеги
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
  • 04:20
    Американски антиквари: Хотрод герой
Пълна програма
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 30 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 61 еп.
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 02:45
    "Кипър"
  • 03:05
    "Строителят Боб"
  • 03:25
    "Дудлибу"
  • 03:40
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 01:45
    "Заклинателят: Началото" - игрален филм със Стелан Скарсгард, Изабела Скорупко.
  • 03:40
    "Денят на прокълнатите" - екшън / научна фантастика с Рона Митра, Боб Хоскинс.
  • 06:50
    "В близък план - Костенурките нинджа: На светло"
  • 07:00
    "В близък план - Уоркрафт"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 03:45
    Fusion Festival 2018
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:00
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 5
  • 02:55
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 3
  • 03:50
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 14
  • 04:15
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 2
Пълна програма
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 3
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 2
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 3
Пълна програма
  • 02:35
    Фатално привличане, еп. 1
  • 03:20
    Риболов на гиганти, еп. 2
  • 04:10
    Диви острови, еп. 2
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 7
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бирмингам Сити - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 02:45
    "Мъжко / Женско"
  • 03:30
    "Пробни покупки"
  • 04:05
    "Сватби и разводи". Сериен филм
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 01:30
    "Най-добрите" - шоу-класация
  • 04:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:35
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 06:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • 02:30
    "Бек се завърна!" - адвокатски сериал
  • 04:20
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:40
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 02:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 03:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 05:00
    Вести
  • 05:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 02:45
    "Военни престъпления" - криминален сериал
  • 04:05
    "Бул" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 03:00
    "Първото благо" - /повторение /
  • 04:00
    "Край Босфора" /повторение/
  • 05:00
    "Час по България" - с водещ Пламен Павлов / повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 02:20
    Туристически маршрути с "Незабравка" - документална поредица
  • 03:00
    Последната целувка - игрален филм
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Чудовищата в мен: Очна инфекция
  • 02:48
    Чудовищата в мен: Скрити убийци
  • 03:36
    Не искам кожата ми да виси: Мики и Дениз
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Даяна и Ашли Ар
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
  • 03:00
    Загадки в музея (Series 15): Катастрофалната сватба на Кенеди (Episode 11)
  • 04:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Рай в Озарк
  • 05:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Камуфлажна къща от контейнер срещу малка викторианска къщичка за игра (Episode 4)
Пълна програма
  • 02:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
  • 03:00
    Загадки в музея (Series 15): Катастрофалната сватба на Кенеди (Episode 11)
  • 04:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Рай в Озарк
  • 05:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Камуфлажна къща от контейнер срещу малка викторианска къщичка за игра (Episode 4)
Пълна програма
  • 01:40
    Криминале, САЩ, Криминален/драма, 1994
  • 04:15
    Господарите на Догтаун (2005), САЩ, екшън/драма/спортен, 2005
  • 05:30
    Близки срещи от третия вид, САЩ, драма/фантастика, 1977
  • 07:45
    Усмивката на Мона Лиза, САЩ, драма, 2003
Пълна програма
  • 02:30
    "Какво е да се храниш здравословно?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Българска царска династия Тертеровци" - I част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 45 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Димитър Дечев" - 44 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • 02:25
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 18
  • 02:50
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 14
  • 03:40
    "Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия" - кулинарно предаване, еп. 12
  • 04:25
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • 01:20
    Саган Биографичен 2008
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 01:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:15
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:00
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:55
    "CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 11
  • 03:20
    Живите мъртви - шести сезон, еп. 10
  • 04:05
    Ловец на мисли - пети сезон, еп. 4
  • 04:50
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FESTIVALS
  • 03:30
    FESTIVALS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 3 eп.
  • 03:30
    "Правосъдие със задна дата" - 4 eп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 107, 108 и 109 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 505 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 02:25
    Секреты "трудных" водоемов
  • 02:55
    Прикладная ихтиология
  • 03:20
    Такая жизнь - охота с Сергеем Бешенцевым
  • 03:50
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 00:00
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 9 /п/
  • 05:50
    "Отмъщението" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:50
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 9
  • 08:45
    "Златните обувки"- семеен филм с уч. на Ерик Робъртс, Джон Рис-Дейвис, Дейвид Делюис, Вивика А. Фокс, Дина Майър, Аедин Минкс и др. /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Extreme Engineering: Hong Kong Bridge
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got Caught by a Cougar
  • 04:00
    Alien Encounters: The Escalation
  • 04:45
    Deadliest Catch: I Smell a Nightmare
Пълна програма
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Островен вкус (Episode 10)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Пиле по хавайски (Episode 11)
  • 03:15
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Значим рожден ден (Episode 14)
  • 03:37
    Анна Олсън: Свежо (Series 1): Приятели за вечеря (Episode 15)
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
  • 03:15
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 03:45
    Куриози
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, втори етап
Пълна програма
  • 02:25
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
  • 04:20
    "Не на себе си", психологически хорър, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Клеър Фой, Джошуа Ленард, Джей Фараах, Джуно Темпъл, Ейми Мълинс, [15+]
  • 06:10
    "Дрю Майкъл", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Джеръд Кармайкъл, с Дрю Майкъл, Суки Уотърхаус, [15+]
  • 07:00
    "Рапунцел и разбойникът: Преди завинаги", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том Колфийлд, Стивън Сандовал, [0+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
Пълна програма
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 02:00
    Истинският извършител: Да защитиш приятел
  • 03:00
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Убиец на свобода
  • 03:45
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Много заподозрени
  • 04:30
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Той се представя като Даксис
Пълна програма
  • 02:30
    Fight Stars: Martin Nguyen
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Roger Federer
  • 03:30
    Football Stars: Neymar
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Roger Federer
Пълна програма
  • 02:35
    Wardens
  • 03:00
    Shooting Gallery
  • 03:20
    Shooting Gallery
  • 03:45
    Legends of Rod & Reel
Пълна програма
  • 02:45
    Изковани в огъня: Международен шампионат
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Първоаприлски шеги
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
  • 04:20
    Американски антиквари: Хотрод герой
Пълна програма
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 2
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна: Източният фронт, еп. 3
  • 03:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.19
Пълна програма
  • 02:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:45
    Ханибал; сезон 3, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 04:30
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 02:45
    Свидетелите; сезон 2, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 03:40
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:35
    Светът на невероятния Спайдърмен; документален, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:55
    Ловец на убийства: Интуиция
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Лудия Максим
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Убиеца от "Крейгслист"
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
Пълна програма
  • 01:15
    Военно наказание номер 1
  • 03:10
    Уайпърс таймс
  • 05:10
    Харесвам работата ти
  • 07:20
    Хейло 4
Пълна програма
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 02:45
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
  • 03:35
    Jackass
  • 04:00
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 02:30
    Horny Wife Steals Husband's Lover (18+)
  • 02:56
    Payback's A Dick (18+)
  • 03:17
    Sunny With A Chance Of Big Dick (18+)
  • 03:43
    Naughty Nurse Seduces Married Man (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Ла Лига отвътре: Технологичната революция в спорта" - документален филм
  • 07:00
    Футбол: Хетафе - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:50
    WUSHU Championship
  • 08:00
    Ultimate Taekwondo
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 02:40
    Life of EMENTA SB
  • 03:00
    Harvey Spannos
  • 04:00
    Stuntwood
  • 05:00
    Built To Shred
Пълна програма
  • 02:35
    Парижки мистерии (Series 1): Алхимикът (Episode 3)
  • 03:00
    Парижки мистерии (Series 1): Тамплиерите (Episode 4)
  • 03:25
    Нацистка наука (Series 1) (Episode 1)
  • 04:20
    Средновековните мъртъвци (Series 3): Смърт в Угомон (Episode 7)
Пълна програма
  • 02:00
    Документална поредица
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 05:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 02:45
    Monty Alexander - La Seine Musicale
  • 03:45
    Becca Stevens - Nice Jazz Festival
  • 04:40
    The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
  • 05:00
    Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
Пълна програма
  • 01:00
    "Сезонът на Берое", обзорно предаване /п/
  • 08:00
    "Сезонът на Локомотив Пловдив", обзорно предаване /п/
  • 09:00
    "Сезонът на Ботев Пловдив", обзорно предаване /п/
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Славия, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Барселона - Райо Валекано (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Футбол: Милуол - Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 13:00
    Разширен обзор на сезона в английската Висша лига (2018-19) /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Истинският извършител: Да защитиш приятел
  • 03:00
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Убиец на свобода
  • 03:45
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Много заподозрени
  • 04:30
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Той се представя като Даксис
Пълна програма
  • 02:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 01:40
    "Артър", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейсън Уинър, с Ръсел Бранд, Хелън Мирън, Грета Геруиг, Дженифър Гарнър, Джералдин Джеймс, [12+]
  • 03:30
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 07:00
    "Няма балами (2018)", комедия, САЩ, 2018; реж. Тайлър Пери, с Тифани Хадиш, Тика Съмптър, Упи Голдбърг, Омар Хардуик, Амбър Райли, [15+]
  • 08:50
    "Обединени кънки", документален, САЩ, 2018; реж. Даяна Уинклър, Тина Браун, [15+]
Пълна програма
  • 01:55
    "Спасяването на "Уолстрийт"", политическа драма, САЩ, 2011; реж. Къртис Хенсън, с Уилям Хърт, Едуард Аснър, Били Кръдъп, Пол Джиамати, Тофър Грейс, [12+]
  • 03:35
    "Черен понеделник I, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Сет Роугън, Ивън Голдбърг, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
  • 04:10
    "Добрата битка III, 8 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Феликс Енрикес Алкала, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Къш Джъмбо, Делорой Линдо, Одра МакДоналд, [15+]
  • 05:15
    "Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
Пълна програма
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 02:40
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 4, Великобритания, екранизация, 2012
  • 03:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 04:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 04:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 01:45
    Изкуплението на призрака Биографичен САЩ 2002
  • 03:35
    Скръб и радост Биографичен, Исторически Дания 2013
  • 06:20
    Мечо Пух Семеен САЩ 1960
  • 07:15
    Партньор Комедия Канада 2005
Пълна програма
  • 02:40
    Универсален войник 4: Денят на разплатата Екшън, Фантастичен САЩ 2011
  • 04:30
    Тормоз в мрежата Драма, Мистерия, Трилър Великобритания 2015
  • 07:20
    Кристалната река Драма САЩ 2008
  • 09:00
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
Пълна програма
  • 02:35
    Детето-чудо Драма САЩ, Канада 2008
  • 04:05
    Акула във Венеция Ужаси САЩ 2008
  • 06:55
    Пипи отново на борда Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1969
  • 08:15
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
Пълна програма
  • 01:30
    Operator
  • 03:00
    Close Up
  • 03:30
    Close Up
  • 04:00
    Magician: The Astonishing Life and Work of Orson Welles
Пълна програма
  • 02:40
    World Kite Boarding Championships 2018
  • 03:10
    Action Sports World S19
  • 04:10
    Enduro GP S19
  • 04:50
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
Пълна програма
  • 01:50
    Лека атлетика: Турнир "Златен шпайк" - част от веригата IAAF World Chalange
  • 04:10
    УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
  • 05:35
    Световна купа по модерен петобой репортаж от Прага
  • 06:00
    Футбол: Еквадор - Република Корея - среща от полуфиналите на световното първенство за юноши под 20 г.
Пълна програма
  • 02:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 03:30
    Домът на вярата документална поредица /БНТ 2 София/п/
  • 04:00
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 04:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Китай - България
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 04:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Дженоа
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Интер
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Каляри
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Наполи
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Леванте
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Валенсия
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Алавес
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леганес - Атлетико Мадрид
Пълна програма
  • 02:15
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 03:15
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 04:15
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова(п)
  • 05:05
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
Пълна програма

Сериали

Viasat History 02:45
Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 2
bTV Lady 02:50
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.93
AXN 02:55
Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2011
bTV Comedy 03:00
"Лигата на джентълмените" - сериал
Film Plus HD 03:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)

Всички предавания

Спорт

Fine Living 02:50
Екстремни домове (Series 5): Паве, връх на дърво, космически кораб (Episode 5)
Diema Sport 03:00
Баскетбол: Торонто Раптърс - Голдън Стейт Уориърс, седми финален мач от плейофите на НБА, директно
Eurosport 2 03:00
Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
Film Plus HD 03:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 03:00
Волейбол: Лига на нациите - мъже Италия - България

Всички предавания

Филми

AXN 02:55
Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2011
TVPlus 03:00
"Династията Асеневци" - II част, документален филм
HBO3 03:05
"Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
AXN Black 03:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
Cinemax 2 03:10
"Банши, Пенсилвания ІІ, 5 еп. - Истината за еднорозите", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Бабак Наджафи, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}