ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 02:15
    Съкровище в двореца тв филм /39 епизод/п/
  • 03:15
    Туризъм.бг /п/
  • 03:45
    Извън играта
Пълна програма
  • Сега
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.7 еп.1
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.13
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • Сега
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 5 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • Сега
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • Сега
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
Пълна програма
  • Сега
    Следващото карате хлапе; екшън, драма, САЩ, 1994
  • 02:10
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 02:50
    Престъпни намерения: Заподозрени; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2011
  • 03:30
    Престъпни намерения: Заподозрени; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2011
Пълна програма
  • Сега
    След нападението: Пума и лос
  • 02:35
    Моята котка от Ада: Затвор за котенца
  • 03:25
    Питбули и бивши затворници: Златните им години тук
  • 04:15
    Зоологическата градина: Запознанство на японски маймуни
Пълна програма
  • Сега
    Интервютата на "Неделник"
  • 02:00
    "Онази България" - документален филм
  • 03:00
    Новини
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • Сега
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • Сега
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:30
    Часът на зрителите /п/
  • 03:00
    Култура.БГ /п/
  • 04:00
    Песни от рая Народни песни от Дали /п/
Пълна програма
  • Сега
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:50
    The HAPPOS Family
  • 01:55
    My Knight and Me
  • 02:05
    My Knight and Me
Пълна програма
  • Сега
    "Готъм" - сериал, с.3 еп.16
  • 02:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.3 еп.4
  • 03:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.10
  • 04:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп.12
Пълна програма
  • Сега
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.20, 21
  • 03:30
    "Информаторите" - трилър, криминален, драма (Германия, САЩ, 2008), режисьор Грегор Джордан, в ролите: Били Боб Торнтън, Ким Бейсингър, Мики Рурк, Уинона Райдър, Амбър Хърд, Рис Ифънс, Джон Фостър, Остин Никълс и др. [16+]
  • 06:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.18, 19
  • 08:00
    "Коледно градче" - романтичен, комедия (тв филм, Канада, 2018), режисьор Джъстин Дик, в ролите: Маделин Лион, Нийл Патерсън, Марк Абсийд, Стейси Бърнстайн и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Луда нощ" /п./ - комедия, криминален, романтичен (САЩ, 2010)
  • 02:00
    "Любимци" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Шест сестри" - сериал, с.4 еп.23
  • 02:00
    "Горчива любов" - сериал, еп.35
  • 02:50
    "Вечно твоя" - сериал, еп.191 - 193
  • 04:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, еп.11
Пълна програма
  • Сега
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • Сега
    "Кунгфу тупалки", екшън - комедия, Китай, 2004; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Ксайоганг Фенг, Уа Юен, Дани Чан, Сиу-Лунг Люнг, Чи Линг Чу, [18+]
  • 03:20
    "Париж, Пигал", комедия, Франция, 2018; реж. Седрик Анже, с Гийом Кане, Жил Льолуш, Мишел Фо, Камил Раза, Ксавие Бовуа, [18+]
  • 05:30
    "В клетка", драма, САЩ, 2018; реж. Даниел Савка, с Антъни Гонзалес, Омар Лейва, Джони Ортис, Матю Морено, Генезис Родригес, [15+]
  • 07:00
    "Процесът срещу Морант", военна драма, Австралия, 1980; реж. Брус Бересфорд, с Едуард Удуърд, Джак Томпсън, Джон Уотърс, Брайън Браун, Чарлз Тингуел, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Среднощен бегач", драма, Швейцария, 2018; реж. Ханес Баумгартнер, с Макс Хубахер, Анина Олинг, Зилвия Рорер, Кристоф Зермет, Саладин Делерс, [15+]
  • 02:20
    "Транзит", драма, Германия, 2018; реж. Кристиан Пецолд, с Франц Роговски, Паула Биер, Годехард Гизе, Лилиен Батман, Мериам Цари, [12+]
  • 04:05
    "Тази възхитителна торта!", късометражна комедийна драма, Белгия, 2018; реж. Марк Джеймс Роулс, Ема Де Суейф, [12+]
  • 04:55
    "Тед - покажи ми любов", биографична драма, Швеция, 2018; реж. Ханес Холм, с Адам Полсон, Петер Вийтанен, Хапи Янкел, Йонас Карлсон, Йохан Хеденберг, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Your World Today with Isa Soares and Cyril Vanier (with World Sport)
  • 02:00
    Your World Today with Isa Soares and Cyril Vanier (with World Sport)
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
Пълна програма
  • Сега
    "Стая 309" - сериал /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • Сега
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5 /п/
  • 08:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14 /п/
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на трофеи: Епизод 7
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 7
  • 03:00
    Треска за злато: Мътна вода: Без чест и слава
  • 04:00
    Треска за злато: Епизод 7
Пълна програма
  • Сега
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
  • 02:10
    Ловци на митове: Хаос в кухнята
  • 03:00
    Ловци на митове: Експлозии - специално издание
  • 03:48
    Ловци на митове: Смъртоносна тенджера и земетръсен бързовар
Пълна програма
  • Сега
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • Сега
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 02:00
    "Катализатор"
  • 03:00
    "Тайните на мозъка"
  • 03:45
    "Футурис"
Пълна програма
  • Сега
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Заедно българи - с проф. Александър Томов
  • 04:30
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
Пълна програма
  • Сега
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • Сега
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, спускане, жени
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, жени
  • 03:15
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 02:05
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден
  • 04:00
    Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер
  • 05:30
    Ски бягане: Световна купа в Лилехамер, скиатлон, мъже
Пълна програма
  • Сега
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 01:50
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 1
  • 02:35
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 2
  • 03:20
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Drift Style
  • 02:10
    Drift Style
  • 02:35
    Drift Style
  • 03:00
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Проектът на Джени Гарт (Series 1): Отвътре навън (Episode 8)
  • 02:05
    Раят на храните по света (Series 1): Раят на пиците (Episode 6)
  • 02:50
    Реставратори на кухни (Series 2): Еко кухня във Вегас (Episode 3)
  • 03:12
    Реставратори на кухни (Series 2): Преобразяване на кухнята (Episode 4)
Пълна програма
  • Сега
    Без пукната пара, еп. 10
  • 01:50
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 13
  • 02:15
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 14
  • 02:40
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • Сега
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 21
  • 01:55
    Отдел "Разследване", еп. 11
  • 02:40
    Отдел "Разследване", еп. 12
  • 03:30
    Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    "Овърлорд", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Ейвъри, с Джован Адепо, Уайът Ръсел, Пилу Асбек, Джон Магаро, Бокийм Уудбайн, [18+]
  • 03:00
    "Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
  • 05:00
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 07:00
    "Господарка на злото", фентъзи, САЩ, 2014; реж. Робърт Стромбърг, с Анджелина Джоли, Ел Фанинг, Шарлто Копли, Лесли Манвил, Имелда Стонтън, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Дубровник: Републиката, сезон 1, еп. 5
  • 01:50
    Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 2
  • 02:55
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 2
  • 03:40
    География на убийствата, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Меч "чиавона"
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Обичай ме и харчи за мен
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Натъпчи го здраво
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
Пълна програма
  • Сега
    Спорт и обучение на кучето
  • 02:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 51 еп.
  • 02:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 31 еп.
  • 03:00
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Кипър"
  • 01:50
    "Строителят Боб"
  • 02:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 02:25
    "Малкото кафяво мече"
Пълна програма
  • Сега
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • Сега
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • Сега
    "Нещото" - игрален филм, САЩ, с Кърт Ръсел, Уилфърд Бримли.
  • 02:20
    "Проповедникът" 4.10 - сериал
  • 03:05
    "Стопаджията" - игрален филм, САЩ, с Шон Бийн, София Буш.
  • 04:30
    "Sin city: Град на греха" - игрален филм, САЩ, с Мики Рурк, Клайв Оуен.
Пълна програма
  • Сега
    Абсурди
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:30
    Абсурди
Пълна програма
  • Сега
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Jax Jones' Most Viewed Vids
  • 03:45
    MTV Presents Gibraltar Calling '18
  • 04:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • Сега
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • Сега
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 7
  • 01:50
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 3
  • 02:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 7
  • 03:00
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    Семейни оръжия, еп. 4
  • 01:55
    Изгубените градове с Албърт Лин, еп. 5
  • 02:40
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
  • 03:25
    Мигове от катастрофата, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    Ягуари срещу крокодили, еп. 1
  • 01:50
    Дивата Япония: Снежни маймуни, еп. 1
  • 02:35
    Дивата Русия: Последната дива шир, еп. 1
  • 03:20
    Страната на 10 000 гризлита, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Хъдърсфилд Таун - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
  • 02:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 04:15
    Край на програмата
Пълна програма
  • Сега
    "Времето ще покаже"
  • 03:05
    "Тест за бременност". Нов сезон. Сериен филм.
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    "Тест за бременност". Нов сезон. Продължение
Пълна програма
  • Сега
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    Франция, Лига 1: Монпелие - ПСЖ
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Рен - Анже
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • Сега
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 02:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 04:00
    Вести
  • 04:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • Сега
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • Сега
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение /
Пълна програма
  • Сега
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • Сега
    Чудовищата в мен: Ръцете ми падат
  • 02:00
    Салон "Последен шанс": Трейси
  • 02:48
    Kлиника за лоша кожа: Епизод 2
  • 03:36
    Модерните семейства: Епизод 2
Пълна програма
  • Сега
    Час за култура - Час за култура - филмът "Никой"
  • 02:00
    Регионите на България - Община Мирково: необикновеното откритие
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Искам да съм там: Несебър - Почувствай вечността
Пълна програма
  • Сега
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 6): Казахстан: на лов с орли и доене на кобили (Episode 3)
  • 02:00
    Златотърсачките от Аляска (Series 1): Последният удар (Episode 6)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 2): Неверен дух: Германия (Episode 22)
  • 03:45
    Големи плажни къщи (Series 2): Къща от пясък (Episode 7)
Пълна програма
  • Сега
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 6): Казахстан: на лов с орли и доене на кобили (Episode 3)
  • 02:00
    Златотърсачките от Аляска (Series 1): Последният удар (Episode 6)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 2): Неверен дух: Германия (Episode 22)
  • 03:45
    Големи плажни къщи (Series 2): Къща от пясък (Episode 7)
Пълна програма
  • Сега
    Краят на аферата, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 02:30
    Чакала, Франция, САЩ, Екшън/приключенски, 1997
  • 04:30
    Китът и сепията, САЩ, комедия/драма, 2005
  • 05:50
    Момчето с раираната пижама, Великобритания,САЩ, драма/военен, 2008
Пълна програма
  • Сега
    Сладкишите на Франсишко Морейра, еп. 8
  • 02:00
    Кухня без граници, еп. 6
  • 02:30
    Кухня без граници, еп. 7
  • 03:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 27
Пълна програма
  • Сега
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • Сега
    Последната банда Криминален 2007
  • 03:39
    Утре ще изчезнеш Трилър 2012
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Пълна програма
  • Сега
    Пришиване - втори сезон, еп. 5
  • 02:30
    Куантико - трети сезон, еп. 10
  • 03:10
    Демоните на Да Винчи - втори сезон, еп. 1
  • 04:05
    Кости - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • Сега
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • Сега
    "Най-злите убийци в света" - 12 еп.
  • 02:15
    "На косъм" - 2 еп.
  • 02:40
    "Слава чрез убийство" - 7 еп.
  • 03:30
    "Правосъдие със задна дата" - 6 eп.
Пълна програма
  • Сега
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • Сега
    Рыбалка сегодня XL
  • 01:50
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 02:05
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 02:30
    Крылатые охотники
Пълна програма
  • Сега
    "Заличителките" - екшън с уч. на Емануел Шрики, Емили Озмънт, Миси Пайл, Дейвид Аркет, Джина Гершон, Дейвид Рийс Снел и др.
  • 05:50
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8 /п/
  • 06:40
    "Синът на Голямата стъпка" - анимационен филм /п/
  • 08:40
    "Затура: Космическо приключение" - приключенски филм с уч. на Джош Хътчерсън, Дакс Шепърд, Тим Робинс, Джона Бобо и др. /п/
Пълна програма
  • Сега
    Treehouse Masters: Record High Recording Studio
  • 02:30
    Dirty Jobs: Well Digger
  • 03:15
    Murder Shift: Boiling Point
  • 04:00
    Invent It Rich: Heat Is On
Пълна програма
  • Сега
    Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Финал (Episode 7)
  • 02:30
    Най-добрите празнични десерти (Series 3): На живо от Северния полюс (Episode 7)
  • 03:15
    Кухнята (Series 15): Пиршество на есенните вкусове (Episode 2)
  • 04:00
    Режи! (Series 22): Тръпка на скара (Episode 12)
Пълна програма
  • Сега
    Рок Училище
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • Сега
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, спускане, жени
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луиз, супер Г, жени
  • 03:15
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Бийвър Крийк, супер Г, мъже
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, втори ден
Пълна програма
  • Сега
    "Овърлорд", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Ейвъри, с Джован Адепо, Уайът Ръсел, Пилу Асбек, Джон Магаро, Бокийм Уудбайн, [18+]
  • 03:00
    "Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
  • 05:00
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 07:00
    "Господарка на злото", фентъзи, САЩ, 2014; реж. Робърт Стромбърг, с Анджелина Джоли, Ел Фанинг, Шарлто Копли, Лесли Манвил, Имелда Стонтън, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • Сега
    Gigantosaurus
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    Paprika
Пълна програма
  • Сега
    Рок Училище
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • Сега
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • Сега
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Джекил и Хайд
  • 02:00
    Разрушение: Ангелът на смъртта
  • 03:00
    Разрушение: Кутията
  • 03:45
    Разрушение: Убиецът-каубой
Пълна програма
  • Сега
    The Burning Issue: Football
  • 02:00
    Fight Stars: Tyson Fury
  • 02:30
    Football Stars: Jerome Boateng
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Justin Gatlin
Пълна програма
  • Сега
    Shooting Gallery
  • 01:50
    Shooting Gallery
  • 02:15
    Ducks Unlimited
  • 02:35
    Ducks Unlimited
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Меч "чиавона"
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Обичай ме и харчи за мен
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Натъпчи го здраво
  • 02:45
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
Пълна програма
  • Сега
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
  • 02:25
    Мигове от катастрофата, еп. 6
  • 02:50
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 5
  • 03:10
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
Пълна програма
  • Сега
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.7 еп.1
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Втори шанс" - сериал, еп.13
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • Сега
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 2, криминален, Полша, 2017
  • 01:50
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 3, криминален, Полша, 2017
  • 02:50
    Ламборджини Урус-Раждането на една легенда; документален, 2019
  • 03:35
    Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • Сега
    Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:00
    Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
  • 02:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Полицейска камера: Епизод 8
  • 01:55
    Да преодолееш Ар Кели: Въздействието
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Смърт в семейството
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Убиец продуцент
Пълна програма
  • Сега
    Нощта на страшния съд
  • 03:30
    Мъртво вълнение
  • 06:15
    Ото е носорог
  • 07:50
    Вътрешният път
Пълна програма
  • Сега
    Сквозной эфир. Гость
  • 04:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 05:00
    Новости
  • 05:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • Сега
    Stand Up and More
  • 02:10
    Stand Up and More
  • 02:35
    Jackass
  • 03:00
    Instant Mom
Пълна програма
  • Сега
    Fucking By Candlelight (18+)
  • 02:09
    Naughty Nurse Seduces Married Man (18+)
  • 02:31
    That's My Bush! (18+)
  • 02:53
    Brazzibots: Part 4 (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    Футбол: Гранада - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • Сега
    TRACK RIDER - BIRMANIE
  • 02:00
    CHINA UNCOVERED - A CITY TRANSFORMED
  • 03:00
    ALIEN INVADERS!
  • 04:00
    FLAVOURS OF GREECE - THE NORTH
Пълна програма
  • Сега
    Ultimate Combat Experience - UCE
  • 07:20
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 18
  • 07:40
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 19
  • 08:00
    WKF Championships 2016 Linz, Austria, Saturday Session Highlights - part 5
Пълна програма
  • Сега
    Built To Shred
  • 02:00
    World of X Games
  • 02:30
    Custom 3
  • 02:43
    The Search
Пълна програма
  • Сега
    История на оръжията (Series 1): Война в морето (Episode 7)
  • 02:30
    Смъртносно разузнаване (Series 1): Джералд Бул (Episode 6)
  • 03:15
    Загадъчни средновековни убийства (Series 1): Принцесата в кулата: Кралска кръв (Episode 1)
  • 04:00
    Загадъчни средновековни убийства (Series 1): Кристофър Марлоу: Смърт в Дептфорд (Episode 2)
Пълна програма
  • Сега
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • Сега
    Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
  • 02:10
    Roller trio - Bimhuis (Amsterdam)
  • 03:07
    Charlie Parker / Bird with strings revisited - Philharmonie de Paris
  • 04:40
    An evening with Avishai Cohen - Philharmonie de Paris
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Локомотив София - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в efbet Лига (2019-20), 19-и епизод /п/
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Валядолид - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Бетис - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Барселона - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • Сега
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
  • 02:45
    Футбол: Бърнли - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 04:45
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 21-ви епизод /п/
  • 07:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Абу Даби /п/
Пълна програма
  • Сега
    Истинската история с Мария Елена Салинас: Джекил и Хайд
  • 02:00
    Разрушение: Ангелът на смъртта
  • 03:00
    Разрушение: Кутията
  • 03:45
    Разрушение: Убиецът-каубой
Пълна програма
  • Сега
    "Холивудленд", детективска драма, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
  • 03:25
    "Екзорсизъм", хорър, Хърватия, 2017; реж. Далибор Матанич, с Ника Иванчич, Хелена Минич Матанич, Янко Попович Воларич, Сенка Булич, Лана Гояк, [18+]
  • 04:50
    "Светлина в тунела", драма - мистерия, САЩ, 2010; реж. Клинт Истууд, с Мат Деймън, Сесил Де Франс, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Джей Мор, [12+]
  • 05:15
    "Фатално затишие", психотрилър, САЩ, 2019; реж. Стивън Найт, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Даян Лейн, Джейсън Кларк, Джимон Хунсу, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    "Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
  • 03:30
    "Тъмните му материи І, 6 еп.", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2019; реж. Юрос Лин, с Дафне Кийн, Рут Уилсън, Джеймс МакАвой, Лин-Мануел Миранда, Кларк Питърс, [12+]
  • 04:30
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
  • 07:00
    "Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
Пълна програма
  • Сега
    Пес патрул
  • 01:55
    Ръсти Риветс
  • 02:25
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес патрул
Пълна програма
  • Сега
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 9, Канада, криминален/мистерии, 2010
  • 02:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 10, Канада, криминален/мистерии, 2010
  • 03:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2010
  • 03:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 12, Канада, криминален/мистерии, 2010
Пълна програма
  • Сега
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 02:40
    Пиано, соло Биографичен, Драма Италия 2007
  • 04:25
    Двойнствен живот Трилър САЩ 2007
  • 06:45
    Бандата от Шугър Крийк: Противници на пробуждането Семеен САЩ 2005
Пълна програма
  • Сега
    Универсален войник 4: Денят на разплатата Екшън, Фантастичен САЩ 2011
  • 03:15
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
  • 06:55
    Куче-ченге Приключенски, Семеен САЩ 2008
  • 08:25
    Деликатност Романтичен Франция 2011
Пълна програма
  • Сега
    Седемте Ужаси САЩ 2007
  • 02:30
    Малкият голям цирк Комедия САЩ 2006
  • 03:50
    Бъди мой Комедия САЩ 2006
  • 06:35
    Променливи басни: Костенурка срещу заек Анимация САЩ 2008
Пълна програма
  • Сега
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
  • 02:10
    Live Recap Asia Talent Cup 2019
  • 03:20
    Dakar Rally
  • 04:20
    FIM X-Trial World Championship 2019
Пълна програма
  • Сега
    Арена волейбол
  • 01:55
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Динамо /Москва/
  • 04:10
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
  • 06:00
    Световно ветроходно шоу магазинно предаване /7 епизод/
Пълна програма
  • Сега
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 02:40
    БНТ на 60 /п/
  • 03:40
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:10
    Антарктически профили документална поредица /п/
Пълна програма
  • Сега
    Холандска Ередивизи: Аякс - Вилем II
  • 02:00
    Евролига: ЦСКА Москва - Жалгирис
  • 04:00
    Евролига: "Пътешествието" Филм
  • 04:30
    Евролига: "Пътешествието" Филм
Пълна програма
  • Сега
    NHL: Филаделфия - Отава Филаделфия Флайърс - Отава Сенатърс
  • 02:00
    Класика от UFC: "Топ 10 на точни попадения"
  • 02:30
    Голф: AfrAsia Bank Mauritius Open Европейски тур
  • 06:00
    NHL: Уинипег - Анахайм Уинипег Джетс - Анахайм Дъкс
Пълна програма
  • Сега
    Шампионска лига: Челси - Лил Шеста среща от груповата фаза
  • 03:00
    Серия А: Аталанта - Верона
  • 06:00
    Серия А: Интер - Рома
  • 08:00
    Серия А: Лацио - Ювентус
Пълна програма
  • Сега
    Ла Лига: Леганес - Селта
  • 02:00
    Ла Лига: Осасуна - Севиля
  • 04:00
    Ла Лига: Леванте - Валенсия
  • 06:00
    Ла Лига: Гранада - Алавес
Пълна програма
  • Сега
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
  • 02:10
    "Не се страхувай" с Васил Василев (п)
  • 03:10
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
  • 04:30
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
Пълна програма
  • Сега
    Инга Оболдина, Сергей Шнырев, Ксения Адрианова в детективном сериале "СУПРУГИ". "Неслужебное расследование", "Ротвейлер"
  • 03:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 04:40
    "Дикий мир" с Тимофеем Баженовым
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • Сега
    Anatomy of a Murder - Season 1 - Ep. 3
  • 01:50
    Manon Lescaut
  • 03:25
    The Killer Inside
  • 05:25
    Enticement
Пълна програма
  • Сега
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 52
  • 02:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 677
  • 03:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 176
  • 04:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
Пълна програма
  • Сега
    ПРОВИНЦИАЛ серия 7
  • 02:05
    ПРОВИНЦИАЛ серия 8
  • 02:55
    ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
  • 03:40
    ЛЕГАВЫЙ 2 серия 4
Пълна програма
  • Сега
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 103
  • 02:35
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 104
  • 03:20
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 233
  • 03:45
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 68
Пълна програма
  • Сега
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ - ЧАСТ 1 (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:25
    ВРЕМЕТО С ИВАН АТАНАСОВ - ВАНКАТА
Пълна програма
  • Сега
    "В МРЕЖАТА" - ток шоу (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 02:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 02:10
    ТОЧКА НА КИПЕНЕ - (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 03:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
Пълна програма
  • Сега
    Казанова вариации
  • 02:30
    Невестата
  • 05:00
    Отвличане
  • 07:00
    Пророци на научната фантастика - 2
Пълна програма

Сериали

AXN Black 01:50
Ултравиолет; сезон 1, епизод 3, криминален, Полша, 2017
Viasat Explorer 01:50
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 1
Fox Life 01:50
Американска съпруга - първи сезон, еп. 13
Viasat History 01:50
Моят живот в хитлеристка Германия, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 01:50
Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 3

Всички предавания

Спорт

BNT 3 01:55
Шампионска лига по волейбол /жени/: Марица - Динамо /Москва/
MAX Sport 1 02:00
Евролига: ЦСКА Москва - Жалгирис
Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 02:00
Футбол от Азия
НТВ Сериал 02:05
ПРОВИНЦИАЛ серия 8

Всички предавания

Филми

Alfa 02:00
"Онази България" - документален филм
AXN White 02:00
Картър; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2018
TV1 02:00
Научнопопулярен филм
AXN 02:10
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
БНТ 02:15
Съкровище в двореца тв филм /39 епизод/п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}