ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Бразди /п/
  • 13:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
  • 14:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Богатствата на България" - документална поредица, с.4
  • 13:00
    "Бившият" - комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор Джеси Перец, в ролите: Зак Браф, Аманда Пийт, Джейсън Бейтман, Чарлз Гродин, Миа Фароу, Ейми Поулър и др.
  • 15:00
    "Истински истории" /п./ - документално риалити
Пълна програма
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 13:00
    "Хрониките на Спайдъруик" - с уч. на Фреди Хаймор, Мери-Луис Паркър, Сара Болджър, Андрю МакКарти, Дейвид Стратърн, Ник Нолти, Джоан Плоурайт и др.
  • 15:00
    "Под небето на Тоскана" - с уч. на Даян Лейн, Раул Бова, Сандра О, Линдзи Дънкан и др.
Пълна програма
  • 11:15
    Доктор Живаго - сериал, историческа драма
  • 12:30
    Танц на ръба - сериал, драма /п./
  • 13:15
    Телепазарен прозорец
  • 13:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    Цитати на седмицата
  • 12:30
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Силата на Асиан - док. поредица на Bloomberg
  • 16:00
    Лидерите с Лакуа - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:45
    Боен орел; екшън, драма, Хонконг, 1978
  • 12:30
    Карате кид 3; екшън, драма, САЩ, 1989
  • 14:30
    Следващото карате хлапе; екшън, драма, САЩ, 1994
  • 16:25
    Добре дошли в Афганистан; комедия, War, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 11:35
    Аквариумът: Спасяване на бебе-видра
  • 12:25
    Истории за големи котки: Епизод 5
  • 13:20
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 1
  • 14:15
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 2
Пълна програма
  • 12:10
    Интервютата на "Неделник"
  • 12:45
    Телепазар
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    Архивите на АЛФА
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:20
    Hit Mix
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /избрано/
  • 13:00
    Добър ден с БНТ 2
  • 14:00
    Музика, музика... музикално-образователно предаване /п/
Пълна програма
  • 12:22
    Scooby-Doo and Guess Who?: Revenge of the Swamp Monster!
  • 13:00
    Ben 10: Freaky Gwen Ben
  • 13:10
    Ben 10: Rustbucket RIP
  • 13:20
    Ben 10: The Clocktopus
Пълна програма
  • 11:00
    "Вулкан" - фантастика, екшън, драма (САЩ, 1997), режисьор Мик Джаксън, в ролите: Томи Лий Джоунс, Ан Хейш, Габи Хофман, Дон Чийдъл, Джаклин Ким, Кийт Дейвид и др.
  • 13:00
    "Нощ в музея: Битката за Смитсониън" - комедия, екшън, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор Шон Леви, в ролите: Бен Стилър, Оуен Уилсън, Ейми Адамс, Ханк Азария, Робин Уилямс, Стив Куган, Рики Джървейс, Джон Бърнтол, Рами Малек, Бил Хейдър, Джей Барушел и др.
  • 15:00
    "Супергърл" - сериал, с.4 еп.14, 15
  • 17:00
    "Помощ 112" - риалити поредица, еп.1
Пълна програма
  • 11:00
    "Несломим" - биографичен, драма, исторически (САЩ, 2009), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Морган Фрийман, Мат Деймън, Скот Истууд, Ленгли Къркууд, Джулиън Люис Джоунс и др.
  • 13:30
    "Предай нататък" - драма (САЩ, 2000), режисьор Мими Ледър, в ролите: Хейли Джоуел Осмънт, Кевин Спейси, Хелън Хънт, Джей Мор, Джеймс Кавийзъл, Джон Бон Джоуви и др.
  • 16:00
    "Мумията" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 1999), режисьор Стивън Съмърс, в ролите: Брендън Фрейзър, Рейчъл Вайс, Джон Хана, Арнолд Вослу, Кевин О`Конър, Ерик Авари, Патрисия Веласкес и др.
  • 18:30
    "В голямата игра" - биографичен, военен, драма, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тод Филипс, в ролите: Майлс Телър, Джона Хил, Ана де Армас, Шон Туб, Бари Ливингстън, Бренда Ку, Саид Фараж, Хасан Саид и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Невъзможен брак" - комедия, романтичен (тв филм, Германия, 2012), режисьор Сибиле Тафел, в ролите: Саския Вестер, Катя Флинт, Соня Герхард, Костя Улман, Франческо Панофино и др.
  • 14:00
    "Приятели" /п./ - сериал
  • 15:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 16:00
    "Ало, ало" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 11:30
    "Любов от втори опит" - сериал, еп.7, 8
  • 14:45
    "Ледени кули" - спортен, романтичен, драма (САЩ, Канада, 2010), режисьор Доналд Рай, в ролите: Тейлър Фърт, Роб Мейз, Хенри Чърни, Морган Кели, Татяна Джоунс и др.
  • 17:00
    "Сладко и пикантно" - кулинарно предаване с Юдика Суджанани, еп.1, 2
  • 18:00
    "Призракът от Касли" - романтичен, драма (тв филм, Германия, 2017), режисьор Марко Серафини, в ролите: Мартин Грубер, Андре Айзерман, Джон Макнийл, Ядран Малкович и др.
Пълна програма
  • 12:08
    Малки Титани: В готовност: Операция "Тенекиен човек"
  • 12:25
    Малки Титани: В готовност
  • 12:34
    Малки Титани: В готовност
  • 12:50
    DC Super Hero Girls: #ДиваКотка
Пълна програма
  • 12:00
    "Вита и Вирджиния", романтична драма, Великобритания, 2018; реж. Чаня Бътън, с Джема Артъртън, Елизабет Дебики, Изабела Роселини, Рупърт Пенри-Джоунс, Питър Фердинандо, [12+]
  • 13:50
    "Транзит", драма, Германия, 2018; реж. Кристиан Пецолд, с Франц Роговски, Паула Биер, Годехард Гизе, Лилиен Батман, Мериам Цари, [12+]
  • 15:35
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
  • 17:55
    "Уикенд в Скарбъро", романтична драма, Великобритания, 2018; реж. Барнаби Сауткомб, с Едуард Хог, Джоди Мей, Джордан Болджър, Джесика Бардън, Даниъл Йорк, [15+]
Пълна програма
  • 12:00
    "Подхвърлян", криминална драма, Русия, 2018; реж. Иван И. Твердовски, с Денис Власенко, Анна Слю, Даниил Стеклов, Павел Чинарьов, Вилма Кутявичюте, [15+]
  • 13:30
    "Дуелистите", драма, Великобритания, 1977; реж. Ридли Скот, с Кейт Карадайн, Харви Кийтъл, Албърт Фини, Едуард Фокс, Кристина Рейнс, [12+]
  • 15:10
    "Пили", драма, Великобритания, 2017; реж. Лиан Уелъм, с Бело Рашид, Нкуаби Елиас Нг’Ангасамала, Сесилия Флориан Килимила, Сикиджуа Рашид, Муанаиди Омари Сефи, [12+]
  • 16:40
    "Роботът и Франк", научно - фантастична комедия, САЩ, 2012; реж. Джейк Шрайър, с Франк Лангела, Джеймс Марсдън, Лив Тейлър, Сюзан Сарандън, Джеръми Стронг, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    African Voices Changemakers
  • 13:00
    CNN Newsroom with Natalie Allen
  • 13:30
    Quest's World of Wonder
Пълна програма
  • 12:00
    "Пътуване в спомените" - романтичен филм с уч. на Хенриете Рихтер-Рьол, Рудолф Ковалски, Гудрун Ландгребе, Патрик Раполд и др.
  • 14:00
    "Пролет: Повече от приятели" (премиера) - драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Марко Гирнт и др.
  • 16:00
    "Не се закачай с Клара" - романтична комедия с уч. на Дженифър Улрих, Марк Бенджамин, Един Хасанович, Милена Драйсиг и др.
  • 18:00
    "Всяка твоя сълза" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 11:15
    "Последният ден" - приключенски екшън с уч. на Дейвид Джеймс Елиът, Наташа Хенстридж, Джеймс Кромуел, Бенджамин Садлър, Стивън Кълп, Оуен Бест, Наташа Калис, Колин Кънингам и др., II част /п/
  • 13:00
    "Доблестни мъже" - драма с уч. на Том Круз, Джак Никълсън, Деми Мур, Кевин Бейкън, Кевин Полак, Дж. Т. Уолш и др. /п/
  • 15:40
    "Летяща крепост" - екшън с уч. на Бъг Хол, Дони Джефкоут, Шон Макгоуън и др.
  • 17:45
    "Студено отмъщение" - екшън с уч. на Лиъм Нийсън, Лора Дърн, Том Бейтман, Майкъл Еклунд, Брадли Страйкър и др. /п/
Пълна програма
  • 11:40
    С влак през Аляска: Разтопяване
  • 12:40
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 5
  • 13:35
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 6
  • 14:35
    Невъзможен хотел: Състезанието: Затегнете коланите
Пълна програма
  • 12:12
    Топ 5 в света: Гигантските кранове
  • 13:00
    Топ 5 в света: Чудовищните морски машини
  • 13:50
    Топ 5 в света: Супер хеликоптери
  • 14:38
    Топ 5 в света: Супер самолети
Пълна програма
  • 12:00
    Кърби Бъкетс
  • 12:30
    Клонинги в мазето
  • 13:00
    Клонинги в мазето
  • 13:30
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 11:55
    "Операция "Ох!"
  • 12:30
    "Шеф тийнейджър"
  • 13:00
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 13:30
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
Пълна програма
  • 12:10
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 13:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 13:40
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 14:10
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Ключът към успеха
  • 12:30
    EuroTV Shop
  • 13:00
    Времена и нрави - избрано
  • 14:30
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис легенди, седмицата на Рафаел Надал, пета част
  • 12:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия 2019, четвърти кръг, Селби - Джими Робъртсън
  • 13:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия 2019, четвъртфинал, Селби - О'Съливан
  • 15:00
    Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2017, етап 9
Пълна програма
  • 12:00
    Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2016, етап 20
  • 13:30
    Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2017, етап 9
  • 15:00
    Футбол: Бундеслига
  • 16:20
    Футбол: Бундеслига
Пълна програма
  • 11:50
    Тежкотоварни изпитания, сезон 2, еп. 13
  • 12:35
    Тежкотоварни изпитания, сезон 2, еп. 14
  • 13:25
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 13
  • 14:10
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    X Games - Norway
  • 12:50
    X Games - Norway
  • 13:40
    X Games - Norway
  • 14:30
    X Games - Norway
Пълна програма
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика
  • 13:05
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 12:20
    Щастлив живот в малка къща (Series 4): Малък колежански дом (Episode 1)
  • 12:40
    Щастлив живот в малка къща (Series 4): "Възвишеният" малък дом на Есин (Episode 2)
  • 13:00
    Джада у дома (Series 5): Рецепта за любов (Episode 8)
  • 13:20
    Джада у дома (Series 5): Мания по кюфтета (Episode 9)
Пълна програма
  • 12:20
    Не е лесно, еп. 1
  • 14:40
    Майка бунтар , еп. 10
  • 15:10
    Ню Амстердам, еп. 17
  • 16:05
    Специализантът, еп. 19
Пълна програма
  • 11:50
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 14
  • 12:40
    Магистрален патрул, еп. 6
  • 13:05
    Късметлията, еп. 6
  • 14:00
    Каин , еп. 1
Пълна програма
  • 12:15
    "Шоколад", драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 14:15
    "Паркът на чудесата", анимация, САЩ, 2019; реж. Дилан Браун, [0+]
  • 15:40
    "Великден под прикритие", романтика, САЩ, 2019; реж. Гари Йейтс, с Фиона Губелман, Брендън Пени, Фред Хендерсън, Есе Атаво, Бронyен Смит, [12+]
  • 17:05
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; реж. Брайън Сингър, с Хю Джакман, Джеймс МакАвой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, [12+]
Пълна програма
  • 11:55
    Смъртоносно известна ДНК, сезон 1, еп. 3
  • 12:55
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 10
  • 13:55
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 11
  • 15:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 11:40
    "Изковани в огъня"
  • 12:35
    "Надпревара за находки"
  • 13:05
    "Надпревара за находки"
  • 13:30
    "На лов за автомобили"
Пълна програма
  • 12:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 16 еп.
  • 13:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 14:30
    Дестинация България
Пълна програма
  • 12:05
    "Дот"
  • 12:25
    "Анджелина балерина"
  • 12:55
    "Мончичи"
  • 13:10
    "Любопитният Джордж: Ритъмът на пролетта"
Пълна програма
  • 12:15
    "Изуство по време на пандемия"
  • 12:30
    "Другото лице"
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:15
    "Кухнята на Звездев" - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 10:55
    "Крал Ралф" - комедия / романтичен филм, САЩ, с Джон Гудман, Питър О’Туул.
  • 12:30
    "Добрият Уил Хънтинг" - американски драматичен филм на режисьора Гас Ван Сант, с Робин Уилямс, Мат Деймън, Бен Афлек и др.
  • 14:35
    "Майор Пейн" - приключенски / семеен филм, САЩ, с Деймън Уейънс, Майкъл Айрънсайд.
  • 16:10
    "Дан в реалния живот" - комедия / драма, САЩ, със Стийв Карел, Жулиет Бинош.
Пълна програма
  • 11:00
    Класация Евро Топ
  • 13:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 14:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 12:20
    World Stage
  • 12:45
    Pop: MTV Live From Fusion 2019
  • 13:30
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 13:50
    Mabel: MTV Live From Fusion...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 12:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 7, еп. 3
  • 12:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 7, еп. 4
  • 12:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 7, еп. 5
  • 13:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 7, еп. 6
Пълна програма
  • 12:05
    Теория на глупостта, еп. 3
  • 12:30
    Теория на глупостта, еп. 1
  • 13:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 5
  • 14:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 1
Пълна програма
  • 12:15
    Гадни животни, еп. 1
  • 13:00
    Дивата природа: Островът на възкресението, еп. 1
  • 13:50
    Прекрасната Америка: Могъщият Северозапад, еп. 1
  • 14:40
    Прекрасната Америка: Могъщият Северозапад, еп. 2
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Нортхямптън Таун - Дарби Каунти, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 14:00
    Футбол: Астън Вила - Лестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: УНИКС - Цмоки, мач от ВТБ лига /п/
  • 17:55
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Гледахте ли видеото?"
  • 13:25
    "Чакай ме" - филм
  • 17:40
    "Тази вечер"
  • 21:00
    "Време"
Пълна програма
  • 12:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 12:40
    "По ноти" - хитовете през годините
  • 13:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 11:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 12:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:40
    "Хитове" - избрано от звездите на "Пайнер"
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 12:00
    "Топ 5 PlanetaOfficial" - музикална класация
  • 12:40
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 13:00
    "Промо" - новите хитове
  • 13:10
    "Хитове" - избрано от звездите на "Пайнер"
Пълна програма
  • 12:00
    Национални икони
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
  • 18:00
    Великата футболна сцена
  • 20:00
    УЕФА Лига Европа: Най-добрите мачове в историята
Пълна програма
  • 11:40
    "Романтиката на романса"
  • 12:35
    Игрален филм
  • 14:05
    Игрален филм
  • 15:35
    Таврида
Пълна програма
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
Пълна програма
  • 12:00
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:40
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт
  • 13:00
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • 12:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 12:40
    Разходка край Кърджали - документален филм
  • 14:00
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 14:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    Маниаци-чистофайници: САЩ: Епизод 3
  • 13:00
    Докато те нямаше: Епизод 3
  • 14:00
    Докато те нямаше: Епизод 4
  • 15:00
    Обсебващи майки: Епизод 5
Пълна програма
  • 12:00
    Пътешествия из райската земя - Скътани в Родопите
  • 12:30
    Изкуство и култура - Майстор на акварела
  • 13:00
    За България
  • 13:30
    Пътеводител на пътешественика - Тунис под слънцето
Пълна програма
  • 12:10
    Кодове и конспирации (Series 1): Бордеи (Episode 2)
  • 13:05
    Кодове и конспирации (Series 1): Бункери (Episode 3)
  • 14:00
    Кодове и конспирации (Series 1): Алкатрас (Episode 4)
  • 14:55
    Кодове и конспирации (Series 1): Прикриване на НЛО (Episode 5)
Пълна програма
  • 12:10
    Кодове и конспирации (Series 1): Бордеи (Episode 2)
  • 13:05
    Кодове и конспирации (Series 1): Бункери (Episode 3)
  • 14:00
    Кодове и конспирации (Series 1): Алкатрас (Episode 4)
  • 14:55
    Кодове и конспирации (Series 1): Прикриване на НЛО (Episode 5)
Пълна програма
  • 09:25
    Кинг Конг, Нова Зеландия, приключенски/драма/романтичен, 2005
  • 13:05
    Защо тъгува Гилбърт Грейп, САЩ, 1993
  • 15:35
    Момчето с раираната пижама, Великобритания,САЩ, драма/военен, 2008
  • 17:35
    Сън в лятна нощ, Италия,Великобритания,САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 1999
Пълна програма
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Джейми: Готви и продължи напред, еп. 7
  • 12:30
    Джейми: Готви и продължи напред, еп. 8
  • 13:00
    Пиршеството на Хeстън, еп. 5
  • 14:00
    Да готвим като италианци, еп. 7
Пълна програма
  • 10:00
    Top 50 Love Songs From The Girls
  • 14:00
    We Love The: 00s
  • 16:00
    Guess The Year
  • 17:00
    P!nk: The Hits
Пълна програма
  • 11:00
    В царството на пълнолунието Приключенски, Комедия, Драма 2012
  • 12:30
    20 години по-млад Комедия, Романтичен 2013
  • 14:08
    БСП - Бесни Страшни Пенсии Екшън 2010
  • 16:00
    Седмото джудже Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 12:15
    Модерно семейство, еп. 2
  • 12:40
    Семеен пъзел, еп. 6
  • 13:00
    Семейство Симпсън, еп. 1
  • 13:25
    Семейство Симпсън, еп. 2
Пълна програма
  • 12:00
    Big Tunes!
  • 18:00
    Club Bangers!
  • 22:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 12:00
    FASHION JUNIOR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    FASHION JUNIOR
  • 12:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Non Stop Hits
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 12:00
    "Призрачни досиета" - 1 еп.
  • 12:50
    "Студио за татуировки" - 5 еп.
  • 13:40
    "Царе на аукциона" - 29 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 71-75 еп.
Пълна програма
  • 12:20
    Спорт
  • 12:30
    кратки новини
  • 12:45
    Телепазар
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:10
    Рецепты старого Тифлиса
  • 12:25
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 12:50
    Рецепты старого Тифлиса
  • 13:05
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 11:30
    "Резервация за двама" - романтична комедия с уч. на Касиди Гифорд, Уайът Наш, Гуинит Уолш, Джеки Лай и др.
  • 13:20
    "Запознайте се с Патрик" - семеен филм с уч. на Том Бенет, Ед Скрейн, Дженифър Саундърс, Емили Атак, Ейдриан Скарбороу, Бети Едмъндсън и др. /п/
  • 15:15
    "Невероятният Спайдърмен 2" - екшън-фантастика с уч. на Андрю Гарфийлд, Ема Стоун, Джейми Фокс, Колм Феоре, Дейн Дехаан, Фелисити Джоунс, Пол Джамати и др. /п/
  • 18:00
    "Нужни са двама" - романтична комедия с уч. на Кърсти Али, Стив Гутенберг, Ашли Олсен, Мери-Кейт Олсен, Филип Боско, Джейн Сибет и др.
Пълна програма
  • 12:05
    Animal Cops Philadelphia: Cat Crisis
  • 12:50
    Extreme Engineering: Singapore Skypark
  • 13:35
    Cake Boss: Sicilian Samurai
  • 14:00
    Cake Boss: Icing the Cake
Пълна програма
  • 12:00
    Режи, Джуниър! (Series 7): Шампиони: Част 2 (Episode 3)
  • 12:40
    Режи, Джуниър! (Series 7): Шампиони: Част 3 (Episode 4)
  • 13:25
    Режи, Джуниър! (Series 7): Шампиони: Част 4 (Episode 5)
  • 14:05
    Режи, Джуниър! (Series 7): Шампиони: Финал (Episode 6)
Пълна програма
  • 12:20
    Този луд-луд круиз
  • 13:35
    Къщата на Шумникови
  • 13:55
    Опасния Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис легенди, седмицата на Рафаел Надал, пета част
  • 12:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия 2019, четвърти кръг, Селби - Джими Робъртсън
  • 13:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия 2019, четвъртфинал, Селби - О'Съливан
  • 15:00
    Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2017, етап 9
Пълна програма
  • 12:15
    "Шоколад", драма, Великобритания, 2000; реж. Ласе Халстрьом, с Жулиет Бинош, Джони Деп, Джуди Денч, Алфред Молина, Кери-Ан Мос, Лена Олин, [12+]
  • 14:15
    "Паркът на чудесата", анимация, САЩ, 2019; реж. Дилан Браун, [0+]
  • 15:40
    "Великден под прикритие", романтика, САЩ, 2019; реж. Гари Йейтс, с Фиона Губелман, Брендън Пени, Фред Хендерсън, Есе Атаво, Бронyен Смит, [12+]
  • 17:05
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; реж. Брайън Сингър, с Хю Джакман, Джеймс МакАвой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 12:00
    Vampirina
  • 12:30
    Puppy Dog Pals
  • 13:00
    Lion Guard: Rise of Scar
  • 14:00
    Fancy Nancy Clancy
Пълна програма
  • 12:20
    Този луд-луд круиз
  • 13:35
    Къщата на Шумникови
  • 13:55
    Опасния Хенри
  • 14:25
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 07:00
    Non-Stop Classics!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 11:35
    Диаболично: Богатите стават все по-богати
  • 12:30
    Диаболично: Някой лъже
  • 13:25
    Диаболично: Мания за контрол
  • 14:20
    Никога не казвай "сбогом": Фатално предчувствие
Пълна програма
  • 12:15
    The Truth About: Sport Fashion
  • 12:40
    Top: Fashion Icons
  • 13:10
    Ciss? Diary: Best Of
  • 14:05
    Top: Fashionable Stars
Пълна програма
  • 12:20
    Nick's Wild Ride
  • 12:45
    Shooting Gallery
  • 13:30
    Carter's W.A.R.
  • 14:15
    Elite Tactical Unit
Пълна програма
  • 11:40
    "Изковани в огъня"
  • 12:35
    "Надпревара за находки"
  • 13:05
    "Надпревара за находки"
  • 13:30
    "На лов за автомобили"
Пълна програма
  • 12:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 5
  • 13:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 1
  • 14:00
    Космос: Възможни светове, еп. 8
  • 15:00
    Пресушаване на океана, еп. 8
Пълна програма
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Богатствата на България" - документална поредица, с.4
  • 13:00
    "Бившият" - комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор Джеси Перец, в ролите: Зак Браф, Аманда Пийт, Джейсън Бейтман, Чарлз Гродин, Миа Фароу, Ейми Поулър и др.
  • 15:00
    "Истински истории" /п./ - документално риалити
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 14:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 15:00
    Конан; сезон 1, епизод 7, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 12:00
    Фенката; сезон 1, епизод 46, романтичен, комедия, САЩ, 2017
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Фенката; сезон 1, епизод 47, романтичен, комедия, САЩ, 2017
  • 14:05
    Фенката; сезон 1, епизод 48, романтичен, комедия, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 11:35
    Първите 48 часа: Разбити стъкла
  • 12:30
    Първите 48 часа: В тъмни води
  • 13:25
    Първите 48 часа: Червената тухла/Последна целувка
  • 14:25
    Първите 48 часа: Убийство в Треме
Пълна програма
  • 10:55
    Вълци
  • 13:00
    История за любов и мрак
  • 15:00
    Извънредни директиви
  • 17:25
    Саможертва
Пълна програма
  • 12:15
    "Видели видео?" (6+)
  • 13:40
    Премьера. "На дачу!" с Наташей Барбье (6+)
  • 14:55
    "Эльдар Рязанов. Человек-праздник" (16+)
  • 17:00
    "Эльдар Рязанов. Весь юмор я потратил на кино" (12+)
Пълна програма
  • 12:15
    Мультфильмы
  • 13:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 14:00
    Израиль за неделю
  • 15:30
    Х/ф "Женский день"
Пълна програма
  • 12:15
    Сто к одному
  • 12:55
    100ЯНОВ
  • 13:50
    Всероссийский потребительский проект "Тест"
  • 14:50
    Сжигая мосты. Х/ф
Пълна програма
  • 12:20
    Instant Mom
  • 12:45
    Instant Mom
  • 13:10
    Instant Mom
  • 13:35
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 12:19
    Little Lana (18+)
  • 12:43
    Georgie's Workout Plan (18+)
  • 13:08
    I Don't Know Her (18+)
  • 13:31
    Caressing Her Curves (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Анет Контавейт - Анастасия Павлюченкова (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - повторение)
  • 13:50
    Тенис: Елена Рибакина - Каролина Плишкова (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
  • 15:45
    Тенис: Йелена Остапенко - Петра Квитова (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
  • 18:00
    Тенис: Хедър Уотсън - Сию Уан (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
  • 12:30
    Агрокоментар
  • 12:35
    Агротема
Пълна програма
  • 12:00
    BEAUTIFUL MINDS - PABLO VALENZUELA PHD
  • 13:00
    TERRUA - MISTRAL VINEYARD
  • 13:30
    TERRUA - TAMAYA VINEYARD
  • 14:00
    SACRED CULTURE - CREAMTORIOS VARANASI
Пълна програма
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019, Ep. 60
Пълна програма
  • 12:20
    Shop Talk with Matt Biolos
  • 12:40
    Shop Talk with Semente Surfboards
  • 13:00
    Scratching the Surface
  • 14:00
    World Surf Weekly
Пълна програма
  • 11:45
    Епичният Йелоустоун (Series 1): Завръщането на хищниците (Episode 2)
  • 12:35
    Епичният Йелоустоун (Series 1): Полет над Йелоустоун (Episode 3)
  • 13:30
    Величествената Африка (Series 1): Окаванго (Episode 3)
  • 14:20
    Смущаващи домашни любимци (Series 1): 107 (Episode 7)
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикална академия"
  • 13:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 14:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 15:00
    "Моята улица" - документална поредица
Пълна програма
  • 12:18
    InterMezzo
  • 13:30
    An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opera national de Paris
  • 15:06
    Rain choreography by Anne Teresa De Keersmaeker - Opera national de Paris, Palais Garnier
  • 16:22
    InterMezzo
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Неман Гродно - Торпедо, мач от беларуската Висша лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Шахтьор Солигорск - Динамо Брест, полуфинален мач реванш за Купата на Беларус /п/
  • 16:00
    Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Финикс Сънс, мач от НБА (2006-07) /п/
  • 18:15
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 11:30
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига (1994-95)
  • 13:30
    УЕФА Евро 2020: Виртуален турнир, групова фаза, директно
Пълна програма
  • 11:35
    Диаболично: Богатите стават все по-богати
  • 12:30
    Диаболично: Някой лъже
  • 13:25
    Диаболично: Мания за контрол
  • 14:20
    Никога не казвай "сбогом": Фатално предчувствие
Пълна програма
  • 11:05
    "Дора и градът на златото", приключенска комедия, САЩ, 2019; реж. Джеймс Бобин, с Изабела Монер, Еухенио Дербес, Майкъл Пеня, Джеф Уолбърг, [7+]
  • 12:50
    "Престиж", психотрилър, САЩ, 2006; реж. Кристофър Нолан, с Хю Джакман, Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Скарлет Йохансон, Пайпър Перабо, Ребека Хол, [12+]
  • 15:00
    "Кандидатът", политическа драма, САЩ, 2018; реж. Джейсън Райтмън, с Хю Джакман, Вера Фармига, Дж. К. Симънс, Алфред Молина, Моли Ефрем, [12+]
  • 16:55
    "Гръм", анимационна комедия, САЩ, 2008; реж. Крис Уилямс, Байрън Хауърд, [0+]
Пълна програма
  • 12:15
    "Бягай І, 6 еп.", романтична комедия, САЩ, 2020; реж. Натали Бейли, с Мерит Уивър, Домнал Глийсън, Фийби Уолър-Бридж, [15+]
  • 12:45
    "Несигурни ІV, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Ниджла Мумин, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, [15+]
  • 13:15
    "Младият Шелдън ІІI, 21 еп.", комедия, САЩ, 2020; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 13:35
    "Родители и деца І, 5 еп.", комедия, Великобритания, 2020; реж. Бен Палмър, с Мартин Фрийман, Дейзи Хагард, Джордж Уейкман, Джейда Ейлс, Майкъл МакКийн, [15+]
Пълна програма
  • 12:00
    Данаил Игнатов. България в картини (образователен филм за арт етнотрафия, изкуство и занаяти)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Епопея по български. История за българския герб (образователен филм за семеен туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 12:10
    Искрица и Сияйница
  • 12:35
    Peppa Pig
  • 12:40
    Peppa Pig
  • 12:45
    Peppa Pig
Пълна програма
  • 12:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 12:55
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 9, Канада, 2019
  • 13:40
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 10, Канада, 2019
  • 14:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 13, Канада, криминален/мистерии, 2010
Пълна програма
  • 11:15
    Бързо момиче Семеен, Спортен САЩ 2008
  • 12:40
    Завръщането на Томи Трикър Семеен Канада 1993
  • 14:15
    Венция/Венеция Биографичен САЩ 1992
  • 16:00
    Прекрасен човек Драма Франция 2008
Пълна програма
  • 10:35
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 12:25
    Проект "Динозавър" Приключенски, Трилър Великобритания 2012
  • 13:45
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки Биографичен, Семеен, Драма Канада 2005
  • 15:10
    Първото куче Семеен САЩ 2010
Пълна програма
  • 10:45
    Тиламукското съкровище Семеен САЩ 2006
  • 12:30
    Племенниците ми в Ютланд Семеен Дания 2010
  • 13:50
    Т.И.М. Приключенски, Драма, Семеен, Фантастичен Холандия, Дания 2014
  • 15:15
    Синя птица Семеен Холандия 2004
Пълна програма
  • 12:00
    A Dogs Life
  • 12:30
    A Dogs Life
  • 13:00
    Custom 2019
  • 13:45
    Live Recap FIM X-Trial World Championship 2019
Пълна програма
  • 12:10
    Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Борба /жени/ - Елица Янкова
  • 12:55
    Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър "Иван Вазов" с медийната подкрепа на БНТ
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
  • 13:15
    Една българка в Испания документален филм за Иванка Чакърова - треньор по художествена гимнастика
Пълна програма
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на зрителите /избрано/
  • 13:00
    Криминале.бг: "Няма нищо по-хубаво от лошото време" игрален филм /1971 г./, режисьор Методи Андонов, в ролите: Георги Георгиев-Гец, Елена Райнова, Коста Цонев, Наум Шопов, Стефан Данаилов и др.
  • 15:00
    Репетиция предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
Пълна програма
  • 12:00
    Суперкарс 2020г: Supercars Eseries Състеания на писти Дейтона и Таладега
  • 14:00
    Нидерландска Ередивизи: Аякс - ПСВ Айндховен Среща от сезон 2019/20
  • 16:15
    ATP 500: Лондон 2019г. Даниил Медведев - Жил Симон, първи полуфинал
  • 19:00
    Nascar Cup Series: Обзор на второто състезание в Дарлингтън Обзор на второто състезание в Дарлингтън
Пълна програма
  • 12:00
    Moto GP Класика 2001г.: Състезание в Австралия
  • 13:00
    Евролига 2018/19г.: Олимпиакос - Фенербахче
  • 15:00
    Световен рали шампионат: Магазинно предаване Магазинно предаване
  • 16:00
    "Най-силните мъже" Магазинно предаване, 2019
Пълна програма
  • 12:00
    Серия А: Фиорентина - Наполи
  • 13:45
    Серия А: Удинезе - Милан
  • 15:45
    Серия А: Парма - Ювентус
  • 17:30
    Серия А: Магазинно предаване Магазинно предаване
Пълна програма
  • 12:00
    Ла Лига: Осасуна - Реал Сосиедад
  • 14:00
    Ла Лига: Барселона - Алавес
  • 16:00
    Ла Лига:"Вкарай от вкъщи" Виртуален турнир, първи полуфинал
  • 16:30
    Ла Лига: "Обратно към победата"
Пълна програма
  • 12:00
    "Акценти от новините"
  • 13:00
    ТВ пазар
  • 13:15
    "Професия Турист": Банско
  • 13:45
    "Цветен следобед"
Пълна програма
  • 12:15
    "Живая Еда С Сергеем Малозёмовым"
  • 13:10
    "Квартирный Вопрос"
  • 14:15
    "Своя Игра"
  • 16:00
    "Сегодня"
Пълна програма
  • 10:40
    Fallen from the sky
  • 12:25
    Blood Brothers
  • 14:05
    Better Days
  • 15:35
    Blind Fear
Пълна програма
  • 12:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 211
  • 13:20
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 150
  • 14:05
    ЗНАКИ СУДЬБЫ 1
  • 14:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 82
Пълна програма
  • 12:05
    ПРОВИНЦИАЛ серия 9
  • 12:50
    ПРОВИНЦИАЛ серия 10
  • 13:35
    ПРОВИНЦИАЛ серия 11
  • 14:20
    ПРОВИНЦИАЛ серия 12
Пълна програма
  • 12:00
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ - 414
  • 12:50
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 196
  • 13:45
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 197
  • 14:40
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 198
Пълна програма
  • 12:00
    Бойни спортове архив
  • 18:00
    Бойни спортове международна продукция
  • 20:00
    Бойни спортове международна продукция
Пълна програма
  • 12:10
    ВЕЧЕРТА НА ИВАН КУЛЕКОВ - авторско журналистическо предаване
  • 13:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 1
  • 13:30
    ВЕЧЕРНОТО ШОУ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ
  • 14:30
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 2
Пълна програма
  • 04:50
    (колело)
  • 20:10
    ТОЧКА НА КИПЕНЕ НА ЖИВО
  • 21:00
    Вести - новинарска емисия (ПОВТОРЕНИЕ)
  • 21:10
    Гореща тема/На този ден/Прогноза за времето/ТОЧКА НА КИПЕНЕ КРАТКА
Пълна програма
  • 12:00
    Обучението на феите
  • 14:00
    Опасни гори
  • 16:00
    Мариус
  • 18:00
    Мостовете на Сараево
Пълна програма
  • 12:15
    Кръстници вълшебници
  • 12:45
    Кръстници вълшебници
  • 13:10
    Пингвините от Мадагаскар
  • 13:40
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: Фелисиано Лопес - Хуберт Хуркач (ASB Classis, Окланд; ATP 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 13:30
    "Нациите в Ла Лига: Великобритания и Ирландия" - 2 еп., документална поредица
  • 14:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2013/2014)
  • 16:00
    "Клубовете в Ла Лига" - 4 еп., документална поредица
Пълна програма

Сериали

AXN 12:25
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2018
Viasat Explorer 12:30
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 9
Bulgaria ON AIR 12:30
Нереално - сериал, драма, романтичен /п./
Viasat Nature 12:35
Дивата Австралия, сезон 2, еп. 2
e-kids 12:40
Ангели и приятели - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 13:00
"Сезонът на Етър", предаване за български футбол /п/
НТВ Сериал 13:05
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 102
Eurocom 13:15
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Travel TV 13:30
Спорт и приключения
Eurosport 2 13:30
Колоездене: Класики от обиколката на Италия, 2018, етап 19

Всички предавания

Филми

AXN 12:25
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2018
FilmBox Extra 12:30
Ангелите от Ийст Енд Приключенски, Семеен Норвегия 2010
bTV Action 12:30
"Митът" - екшън, приключенски, комедия (Хонконг, Китай, 2005), режисьор Стенли Тонг, в ролите: Джеки Чан, Бинг Шао, Уейсинг Яо, Хи-сон Ким и др.
Bulgaria ON AIR 12:30
Нереално - сериал, драма, романтичен /п./
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}