ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Принцеса Лилифее анимационен филм
  • 14:30
    Приключенията на младия Марко Поло анимационен филм
Пълна програма
  • 13:00
    "Изгубената сестра" - трилър (САЩ, 2019), режисьор Крейг Голдстийн, в ролите: Катрина Бегин, Дайора Беърд, Марк Фамилиети, Рейчъл Брук Смит и др.
  • 15:00
    "Опасни улици" - сериал, еп.5
  • 16:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.6 еп.12
  • 17:00
    "Чък" - сериал, с.5 еп.11
Пълна програма
  • 13:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
  • 16:00
    "Престъпни намерения" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 13:00
    "Силата на спорта", магазинно предаване
  • 13:30
    Минутката
  • 13:35
    Колоездене: Пробег на Окситан, четвърти етап, повторение
  • 14:00
    Колоездене: Национален шампионат на Франция в Шоле, часовник, жени, директно
Пълна програма
  • 13:00
    Ветроходство: Сейл ГП в САЩ, обзор
  • 13:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия, MXGP, първо състезание, повторение
  • 14:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия, MX2, второ състезание, повторение
  • 14:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия, MXGP, второ състезание, повторение
Пълна програма
  • 13:00
    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
  • 13:30
    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
  • 14:00
    Blue World
  • 14:30
    Blue World
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Исландия - Израел УЕФА Лига на нациите, дивизия B, №2 /п/
  • 14:00
    Футбол: Казахстан - Словакия УЕФА Лига на нациите, дивизия C, група №3 /п/
  • 16:00
    "Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22) /п/
  • 16:30
    Футбол: Дания - Австрия УЕФА Лига на нациите, дивизия A, №1 /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Световно първенство по плажен волейбол
  • 14:00
    Световно първенство по плажен волейбол
  • 16:00
    Световно първенство по плажен волейбол
  • 18:00
    Световно първенство по плажен волейбол
Пълна програма

Сериали

AXN 13:05
Кандис Реноар; сезон 8, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2020
Viasat Nature 13:05
Източноафриканска рифтова долина - дивото сърце на Африка, сезон 1, еп. 3
AXN White 13:10
Ангелите на Чарли; сезон 1, епизод 6, екшън, САЩ, 2011
ORT 13:15
"Гражданска отбрана" - сериал
Хоби ТВ 13:20
Риболов с Върхара - тв поредица, трети сезон

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 13:10
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 8
Film Plus HD 13:15
Тенис: Астра Шарма - Клеър Лю (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
Eurosport 2 13:30
Тенис: Уимбълдън, четвърти кръг, повторение
Travel TV 13:30
Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 3 еп.
TVPlus 13:45
Тенис: Даяна Ястремска - Лаура Пигоси (Copa Colsanitas presentado por Zurich, Богота; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

AXN 13:05
Кандис Реноар; сезон 8, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2020
HBO 2 13:25
"Теорията за Големия взрив ІІІ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Сендровски, с Джони Галеки, Джим Парсънс, Кейли Куоко, Саймън Хелбърг, Кунал Найяр, [12+]
AXN White 13:10
Ангелите на Чарли; сезон 1, епизод 6, екшън, САЩ, 2011
HBO3 13:30
"Средностатистическо семейство ІІ, 19 еп. - Заветът ", комедия, САЩ, 2011; реж. Адам Дейвидсън, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}