ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:15
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 01:25
    Денят започва с Култура /п/
  • 03:10
    Туристически маршрути /п/
  • 03:35
    Максимилиан - игра на власт и любов игрален филм /3, последна част/п/(12)
Пълна програма
  • 00:00
    "Споон" -  екшън, трилър, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор -  Марк А. З. Дипе, актьори - Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Никол Уилямсън и др.
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.1
  • 03:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.7
  • 04:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 16
Пълна програма
  • 00:40
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, /п/
  • 01:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 00:30
    Рали: "Африка еко" - Обзор на деня
  • 00:45
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Обертстдорф: 15 км (мъже)
  • 01:15
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук
  • 02:00
    Тенис, ATP: Турнир в Бризбън, пряко
Пълна програма
  • 00:00
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук
  • 01:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Загреб: Слалом
  • 01:25
    Новини
  • 01:30
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 7.5 км (жени)
Пълна програма
  • 00:25
    Sports Adventure
  • 00:50
    Sports Adventure
  • 01:20
    World Of X Games
  • 01:50
    World Of X Games
Пълна програма
  • 00:30
    AFRICA ECO RACE
  • 00:45
    FORMULA E STREET RACERS
  • 01:15
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 01:45
    AFRICA ECO RACE
Пълна програма
  • 00:15
    Еротичен телепазар
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Световно първенство 2018, дванадесети ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:30
    Испания, Купа на Краля: Нумансия - Реал Мадрид
  • 03:20
    Италия, Серия А: Рома - Сасуоло
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
Пълна програма

Сериали

MGM 00:40
"Обадете се на Сол 3.03" - сериал
Fox Life 00:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Viasat History 00:50
Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 00:50
Престъпни намерения - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

ARD 1 00:40
"Лейди Вегас" - комедия, U, 2012
Cinemax 2 00:40
"Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Skat+ 00:55
"В огъня на борбата и любовта" - документален филм
AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}