ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    Концерт на Оркестъра на БНР /п/
Пълна програма
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.6
  • 13:00
    "Споон" -  екшън, трилър, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор -  Марк А. З. Дипе, актьори - Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Никол Уилямсън и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.1
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, с.2, еп. 18
Пълна програма
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 2, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 14
  • 15:00
    "Разкатаване" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Роб Шнайдер, Лела Рошон, Пол Сорвино и др., /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Обертстдорф: 15 км (мъже), пряко
  • 13:00
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 7.5 км (жени), пряко
  • 14:45
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук, пряко
  • 17:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Загреб: Слалом (втори манш), пряко
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис, "Хопман къп": Швейцария - САЩ, пряко
  • 16:30
    Тенис, ATP: Турнир в Доха, пряко
  • 18:30
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук
  • 20:00
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 7.5 км (жени)
Пълна програма
  • 11:35
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:30
    Nhra Sportsman Series
  • 13:25
    Snowfix
  • 13:50
    Snowfix
Пълна програма
  • 11:30
    GYMKHANA GRID, SOUTH AFRICA
  • 12:30
    AFRICA ECO RACE
  • 12:45
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 13:45
    AUTO MUNDIAL
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Болтън Уондърърс - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Монако - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Рома - Сасуоло
  • 14:00
    Италия, Серия А: Интер - Лацио
  • 16:00
    Испания, Купа на Краля: Леида - Атлетико Мадрид
  • 18:00
    Испания, Купа на Краля: Лас Палмас - Валенсия
Пълна програма
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 12:30
    Футбол
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 12:15
Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 7
Fox Life 12:25
Скандал - седми сезон, еп. 2
Viasat History 12:30
Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 3
e-kids 12:30
Покемон - анимационен сериал
Fox Crime 12:30
Глейдс - четвърти сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 12:15
Футбол: Барса ТВ 10 епизод
Sky Sports 12:30
Футбол
Ring.BG 12:30
Италия, Серия А: Кротоне - Наполи
ТВ Европа 12:45
прогноза за времето и спорт
Diema Sport 13:00
Волейбол: Финал за Купата на България, повторение

Всички предавания

Филми

HBO 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
HBO3 12:15
"Californication ІІІ, 12 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Стивън Хопкинс, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
HBO HD 12:15
"Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Fen TV 12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Nova TV 12:30
"Войната на розите"- сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}