ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:45
    Колекцията тв филм /5 епизод/п/ (14)
  • 02:40
    Зелена приказка игрален филм /п/
  • 04:20
    Непозната земя /п/
  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
Пълна програма
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Нова в града" -  комедия, приключенски, драма, фентъзи (САЩ, Канада, 2013), режисьор - Джонас Елмер, актьори - Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др.
  • 04:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Бързи и яростни" - с уч. на Мишел Родригес, Пол Уокър, Вин Дизел, Чад Линдбърг, Джордана Брустър, Рик Юне и др./п/
  • 03:40
    "Преди да кажеш "Да" - с уч. на Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:30
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./
  • 02:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 03:30
    VIB /п./
  • 03:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Коментари на седмицата
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 01:35
    Медиум; сезон 4, епизод 2, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 02:25
    Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител; екшън, приключенски, САЩ, 2014
  • 04:35
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 05:10
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Експедициите на Джеф Коруин: Уганда - история за крокодили
  • 02:35
    Експедициите на Джеф Коруин: Мексико: великото преследване на змиите
  • 03:25
    Експедициите на Джеф Коруин: Перу: мечешки неволи
  • 04:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Кения: царицата на животните - хиената
Пълна програма
  • 01:30
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
Пълна програма
  • 00:35
    "Хайл" - комедия, ФРГ, 2015
  • 02:15
    "Внимание, копнеж" - игрален филм, І, 2009
  • 03:55
    Ан Вил
  • 04:55
    "Заглавия, тези, темпераменти"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 01:15
    Добър човек игрален филм /п/ (12)
  • 02:55
    Череп и кости сериен тв филм /8 епизод/п/ (14)
  • 03:35
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 04:05
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 01:35
    LazyTown
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 02:36
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 00:00
    "Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири" -  фентъзи, ужаси, екшън (САЩ, 2012), режисьор - Тимур Бекмамбетов, актьори - Бенджамин Уокър, Доминик Купър, Антъни Маки, Мери Елизабет Уинстед, Руфус Сюел и др.
  • 02:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.14,15
  • 04:00
    "Капитан Съблезъб и съкровището на Лама Рама" - приключенски, екшън, комедия (Норвегия,2012), режисьор -Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори - Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Каре Хаген Сиднес, Робър
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    "Бандата на Оушън" - екшън, комедия, трилър, (САЩ, 2001), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Мат Деймън, Анди Гарсия,Брад Пит
  • 03:15
    "Споделено" - комедия (САЩ, 2013), режисьор -Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
  • 06:00
    "Без посока" - драма, трилър (САЩ 2014), режисьор - Уилям Мейси, актьори - Майлс, Хейзър, Алекзандра Лавлас, Били Кръдъп, Кейси Туентър, Дейвид Фланери, Ерик Старкей, Кенейша Томпсън и др.
  • 08:30
    "Рио" - анимация, приключенски,комедия, семеен (САЩ, 2011), сценаристи - Дон Раймър, Джошуа Стернин, Джефри Вентимила, Сам Харпър, Ърл Ричи Джоунс, Тод Джоунс, Карлос Салдана, режисьор -Карлос Салдана
Пълна програма
  • 02:30
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 03:00
    "Да отгледаш Хоуп" /п./- сериал
  • 04:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 02:00
    "Екатерина Велика" - сериал
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
Пълна програма
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:05
    "Не съм виновен и не ми пука", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Крис Крадок, с Алън Тик, Куинтън Аарон, Лия Доз, Джеси Лапскъм, Валери Планш, [18+]
  • 02:40
    "Напаст", късометражен хорър, Ирландия, 2015; реж. Брайън Дийн, с Джордж Благдън, Донъка Кроули, Алиша Джерард, Джо Ханли, Тристан Хийню, [18+]
  • 03:00
    "Учителят по цигулка", музикална драма, Бразилия, 2015; реж. Серджо Машадо, с Лазаро Рамос, Кайке Де Жесус, Елзио Виейра, Сандра Корвелони, Фернанда Де Фрейтас, [12+]
  • 04:45
    "Театърът представя ІV - Руби Робинсън", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Мат Липси, с Ким Катрал, Майк Возняк, Кариад Лойд, Шарлот Гленистър, [12+]
Пълна програма
  • 01:15
    "Точно време по Гринуич", драма, Великобритания, 1999; реж. Джон Стрикланд, със Стив Джон Шепърд, Бен Уотърс, Алек Нюман, Чиуетел Еджиофор, Анжела Лорън Смит, [18+]
  • 03:10
    "Икономика на брака", драма, Франция, 2016; реж. Жоаким Лафоше, с Беренис Бежо, Седрик Кан, Марте Келер, Жад Сонтийенс, Марго Сонтийенс, [12+]
  • 04:50
    "Съпротива I, 5 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Сам Милър, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
  • 05:00
    "Белите рицари", драма, Белгия, 2015; реж. Жоаким Лафоше, с Венсан Линдон, Луиз Бургуан, Валери Донзели, Реда Катеб, Бинту Римтобай, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 02:30
    Inside Africa
  • 03:00
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 00:00
    "Жените в живота му" - романтичен филм с уч. на Кристиана Сейдел, Аугуст Витгенщайн, Том Бек, Фридерике Кемптер, Аксел Стайн и др., /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Мафията на майките 2" - романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Тим Бергман, Ева Льобау, Роланд Визнекер и др., /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:20
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 05:45
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Избавлението на чифлика: Стръв за гризли
  • 02:00
    Тежко избавление: Епизод 6
  • 03:00
    Полярни води: Епизод 2
  • 04:00
    Треска за злато: Мътна вода: Битки за съкровища
Пълна програма
  • 01:20
    Свръхчовешко предизвикателство: Интелект
  • 02:10
    Хакер в дивата природа: Корабокрушенец
  • 03:00
    Ловци на митове: Свръхзвуков пинг понг
  • 03:48
    Ловци на митове: Мит-мисията невъзможна
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Историята на математиката"
  • 02:00
    "Обикновени чудеса"
  • 02:30
    "Да си построиш наука"
  • 03:00
    "Изумителният свят на графитацията"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:00
    Момичетата от площад Испания - 4 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:30
    Бързо пързаляне с кънки: Световно първенство в Амстердам, запис
  • 02:30
    Ски скокове: Световна купа в Осло
  • 04:00
    Колоездене: Париж - Ница, осми етап
  • 04:45
    Колоездене: Тирено - Адриатико, пети етап
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, пети етап
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Тайван, първи етап
  • 02:45
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
Пълна програма
  • 00:25
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 3
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 11
  • 07:15
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 3
  • 08:00
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 01:20
    Enfusion Series 3
  • 02:15
    Enfusion Series 3
  • 03:10
    Immaf European Open
  • 04:05
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:00
    Купихме си ферма
  • 02:30
    Купихме си ферма
  • 03:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 01:40
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 19
  • 02:30
    Грозната Бети - втори сезон, еп. 7
  • 03:15
    Грозната Бети - втори сезон, еп. 8
  • 04:00
    Имало едно време - седми сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 01:50
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 8
  • 02:30
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 9
  • 03:15
    Извън играта - трети сезон, еп. 2
  • 04:00
    Извън играта - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 02:15
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 04:00
    "Тук и сега I, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джеръми Подесуа, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 05:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 07:00
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
Пълна програма
  • 01:20
    Забранена история, сезон 3, еп. 6
  • 02:10
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 6
  • 03:00
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 1
  • 03:30
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 01:50
    Екстремни колела: Дали е кола, дали е самолет
  • 02:45
    Проклятието на остров Оук: Пробивът на Дан
  • 03:35
    В търсене на Хитлер: Мишената е САЩ
  • 04:25
    Търсачи на автомобили: Возило за специална двойка
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 64 еп. /п/
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 01:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 02:10
    "Чурулик"
  • 02:30
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 02:40
    "Паленца"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 00:35
    "Американски дракони" - екшън / криминален с участието на Майкъл Бийн, Лорена Гейл.
  • 02:15
    "Роботи бойци" - екшън / фантастика с Том Олдридж, Гари Греъм.
  • 03:40
    "Ненормалници" - комедия с Майкъл Лембек, Денис Куейд, Филип Казнов и Фран Дрешър.
  • 05:20
    "Американски дракони" - екшън / криминален с участието на Майкъл Бийн, Лорена Гейл.
Пълна програма
  • 01:00
    Световна сцена
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    Краш караоке
Пълна програма
  • 01:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 02:00
    MTV Asks Camila Cabello
  • 02:30
    Camila Cabello: Hitlist
  • 03:00
    Solo 1D Boys: MTV Top 10
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:35
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 2
  • 02:25
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 2
  • 03:20
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 5
  • 03:45
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 6
Пълна програма
  • 01:15
    Даяна: Нейната история, с нейните думи, еп. 1
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 6
  • 03:50
    Жив или Мъртъв, еп. 9
  • 04:10
    Магистрала през ада, еп. 7
Пълна програма
  • 01:50
    Планетата на месоядните, еп. 1
  • 02:35
    Мистериозните маймуни от Шангри-Ла, еп. 1
  • 03:20
    Супер катерици, еп. 1
  • 04:10
    Светът на дивото, еп. 7
Пълна програма
  • 00:20
    Футбол: Тулуза - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 02:15
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:25
    "Влюбени жени". Сериен филм
  • 02:15
    Филм "Скакалец"
  • 03:45
    "Модна присъда"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:40
    "Последните рицари" - приключенски филм, U, 2015
  • 03:40
    "Пазителите" - филм по комикси, U, 2009
  • 05:00
    "Погрешен завой в Тахо" - трилър, U, 2009
  • 06:30
    "Брат ми - скаутът момиче" - младежки филм, U, 2010
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Интер - Наполи
  • 03:20
    Италия, Серия А: Дженоа - Милан
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 00:15
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 02:10
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:35
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:35
    Вести-Москва
  • 02:00
    Вести
  • 03:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 07:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 01:10
    "The Voice Kids" - музикално шоу
  • 03:20
    "МакГайвър" - екшън сериал
  • 04:45
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:05
    "Интернешънъл" - трилър, U, 2009
Пълна програма
  • 01:30
    Новини.Прогноза за времето/повторение/
  • 02:00
    "Паралакс" - повторение
  • 03:30
    Прокудени от бащин край - повторение
  • 04:30
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:20
    Човек за човек - Франция, ЮАР, Великобритания, драма, 2007, участват актьорите Джоузеф Файнс и Кристин Скот Томас, режисьора Режис Варние
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -35 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Рокля в тон с черното ми сърце
  • 02:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 4
  • 02:48
    Кралят на тортите: Торта-мина, Дядо Коледа-моряк и преобразяването на сестрите
  • 03:12
    Кралят на тортите: Размяна, пекар и италиански професор
Пълна програма
  • 01:30
    Виж България - Подводното съкровище, Черно море
  • 02:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 8 еп.
  • 02:30
    Война на похабяването - с.3, еп.7
  • 03:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
Пълна програма
  • 01:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 02:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:00
    Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
  • 02:00
    Загадки в музея - специално издание
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 01:35
    Небеса (2002), Германия,Италия,САЩ, драма/трилър, 2002
  • 03:10
    Страх, САЩ, драма/трилър, 1996
  • 05:00
    Спънката, Великобритания, комедия/криминален/трилър, 2013
  • 06:25
    Прекъсната връзка, САЩ, драма/трилър, 2012
Пълна програма
  • 01:00
    "Живо наследство - док. филм за фестивала на културното наледство" - документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Панайот Панайотов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си музикален?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Праисторическо светилище в местността Хауза" - документален филм
Пълна програма
  • 01:40
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 32
  • 02:05
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 3
  • 02:30
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 4
  • 02:55
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 02:00
    Боксьорската - Драма, Спортен, Режисьор: Карин Кусама, В ролите: Мишел Родригес, Сантяго Дъглас, Джейми Тирели
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:25
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:00
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 10
  • 02:30
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 11
  • 03:15
    Империя - четвърти сезон, еп. 2
  • 04:00
    Империя - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 00:30
    "Най-злите убийци в света" - 3 и 4 еп.
  • 02:10
    "Дневниците на надзорника" - 3 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 10 еп.
  • 03:25
    "48 часа" - 11 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:10
    Рыболовные путешествия
  • 02:05
    Как охотились наши деды
  • 02:35
    Морская подводная охота
  • 03:00
    Охота без оружия
Пълна програма
  • 00:00
    "Примката" - трилър с уч. на Ерик Бана, Оливия Уайлд, Чарли Хънъм, Крис Кристофърсън, Сиси Спейсик, Трийт Уилямс и др.
  • 05:50
    "Актьорско студио" - токшоy
  • 06:45
    "Двете майки на булката" - комедия с уч. на Гейл О'Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др., /п/
  • 08:50
    "Лудо влюбена" - комедия с уч. на Гейл О'Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др. , /п/
Пълна програма
  • 01:45
    I Almost Got Away With It: Got a Video Rental Store
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got a Gun Made of Toilet Paper
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got No Fingerprints
  • 04:00
    Deadliest Catch: A Wing & A Prayer
Пълна програма
  • 01:00
    Режи в Южна Африка!
  • 02:00
    Тиа Маури у дома
  • 02:30
    Тиа Маури у дома
  • 03:00
    Кулинарната академия на Джени и Реза
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките Нинджа
  • 02:25
    Костенурките нинджа
  • 02:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 00:30
    Бързо пързаляне с кънки: Световно първенство в Амстердам, запис
  • 02:30
    Ски скокове: Световна купа в Осло
  • 04:00
    Колоездене: Париж - Ница, осми етап
  • 04:45
    Колоездене: Тирено - Адриатико, пети етап
Пълна програма
  • 02:15
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 04:00
    "Тук и сега I, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джеръми Подесуа, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 05:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 07:00
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:35
    Calimero
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките Нинджа
  • 02:25
    Костенурките нинджа
  • 02:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 01:41
    A Haunting: Vision of Terror
  • 02:35
    Blood In The Sand: People Magazine Investigates
  • 03:30
    Murder In The Heartland: The Kind Sister
  • 04:25
    The Perfect Suspect: GI Gone
Пълна програма
  • 01:30
    In the Name of Good: Samuel Eto'o
  • 02:00
    Top: Africans in EPL
  • 02:31
    In the Name of Good: Didier Drogba
  • 03:01
    Rising Star: Ty Walker
Пълна програма
  • 01:50
    Buccaneers & Bones
  • 02:15
    Buccaneers & Bones
  • 02:35
    Buccaneers & Bones
  • 03:00
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 01:50
    Екстремни колела: Дали е кола, дали е самолет
  • 02:45
    Проклятието на остров Оук: Пробивът на Дан
  • 03:35
    В търсене на Хитлер: Мишената е САЩ
  • 04:25
    Търсачи на автомобили: Возило за специална двойка
Пълна програма
  • 00:15
    Даяна: Нейната история, с нейните думи, еп. 1
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 6
  • 02:50
    Жив или Мъртъв, еп. 9
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 7
Пълна програма
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Нова в града" -  комедия, приключенски, драма, фентъзи (САЩ, Канада, 2013), режисьор - Джонас Елмер, актьори - Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др.
  • 04:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 05:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:15
    Злато; сезон 1, епизод 5, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 02:25
    Тест драйв; сезон 1, епизод 4, документален, САЩ, 2012
  • 02:55
    Злато; сезон 1, епизод 4, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 03:45
    Злато; сезон 1, епизод 5, приключенски, драма, Франция, 2017
Пълна програма
  • 01:45
    Медиум; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 02:45
    Медиум; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 03:30
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:00
    Единадесетте
  • 02:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики
  • 03:00
    Какво е нужно за убийство
  • 03:30
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 00:50
    Кей Пакс
  • 03:10
    Последна воля
  • 06:25
    Чудотворецът
  • 08:15
    Кучето Пъдси
Пълна програма
  • 00:25
    Екатерина Климова, Равшана Куркова, Екатерина Волкова, Дарья Екамасова в многосерийном фильме "Влюблённые женщины" (16+)
  • 02:15
    Сергей Бондарчук, Людмила Целиковская, Владимир Дружников в фильме "Попрыгунья"
  • 03:45
    "Модный приговор"
  • 05:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 01:55
    Смеяться разрешается
  • 04:00
    Пешком... Армения апостольская
  • 04:30
    Легенды кино. Джек Леммон
  • 05:00
    Новый муж. Х/ф
Пълна програма
  • 01:55
    Drawn Together
  • 02:20
    Ugly Americans
  • 02:45
    Ugly Americans
  • 03:10
    Ugly Americans
Пълна програма
  • 01:44
    Closed For Maintenance (18+)
  • 02:09
    Giving It To Mrs Dearmond (18+)
  • 02:30
    I'll Make You Feel Right (18+)
  • 02:56
    The Gift Of Anal (18+)
Пълна програма
  • 04:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 05:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
  • 06:00
    Тенис: Робин Хаасе - Роберто Баутиста Агут (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 09:10
    Тенис: Давид Ферер - Хуан Мартин Дел Потро (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 05:15
    Bangkok Fight Night
  • 07:00
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:10
    Taekwondo
Пълна програма
  • 01:30
    American Misfits
  • 02:00
    Thrillbillies
  • 02:30
    Thrillbillies
  • 03:00
    Action Sports Plus Special
Пълна програма
  • 01:50
    Машини за убиване (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 02:45
    Загадки в музея (Series 5): Жена в пепел / Експериментът на Милграм (Episode 6)
  • 03:35
    Загадки в музея (Series 5): Ракетният снаряд в Дамаск, поглед в небето, Сопи Смит (Episode 12)
  • 04:25
    Забранена история (Series 3): Търсенето на крал Артур (Episode 6)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Документално кино
  • 02:30
    "Пъстра шевица" - фолклор
  • 04:00
    "Класически коли"- документална поредица
Пълна програма
  • 01:10
    VICENTE AMIGO - Jazz a Sete
  • 02:10
    Chet Baker Quintet, 1964 - Jazz Archive
  • 02:45
    Roy Ayers - Worldwide festival
  • 03:35
    Darcy James Argue's Secret Society at the Istanbul Jazz Festival
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол: Пирин - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:15
    Футбол: Левски - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 04:30
    "Гудууд 2015: Суперколи" - 3 еп., документална поредица
  • 05:00
    Тенис: Томаш Бердих - Стефано Травалия (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:30
    Тенис: Филип Краинович - Жил Симон (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 09:00
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 2 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Арсенал - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 03:00
    Футбол: АФК Борнемут -Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 08:00
    Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 01:41
    Истории за духове: Ужасяваща среща
  • 02:35
    Кръв по пясъка: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:30
    Убийство в Средния Запад: Добрата сестра
  • 04:25
    Съвършеният заподозрян: Изчезналата майка
Пълна програма
  • 01:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 03:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Наръчник на приключенеца", документално риалити, (п)
Пълна програма
  • 00:25
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 02:05
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
  • 03:55
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 05:35
    "Mежду чука и наковалнята", документален, САЩ, 2017; реж. Матю О'Нийл, Джон Алпърт, [15+]
Пълна програма
  • 00:55
    "Зомбиленд", хорър - комедия, САЩ, 2009; реж. Рубен Флайшър, с Уди Харелсън, Джеси Айзенберг, Емма Стоун, Абигейл Бреслин, Амбър Хърд, [18+]
  • 02:25
    "Дедууд II, 7 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2005; реж. Майкъл Алмерейда, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Джон Хоукс, Моли Паркър, Брад Дуриф, [18+]
  • 03:15
    "Другарю инспектор І, 4 еп.", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Рис Томас, с Флорин Пиерсик - младши, Корнелиу Уличи, Оливия Нита, Флорин Галан, Адриан Падурару, [15+]
  • 04:00
    "Зовът на героите", екшън - драма, Хонг Конг, 2016; реж. Бени Чан, с Луис Ку, Чинг Уан Лау, Еди Пенг, Джин Ву, Шуинг Цзян, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Братята, влюбени в България (1 част) (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Ръсти Риветс
  • 02:20
    Пламъчко и Машините
  • 02:40
    Пламъчко и Машините
  • 03:00
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:55
    Ресторантът, сезон 1, еп. 10, Швеция, драма/исторически, 2017
  • 02:55
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 3, САЩ, военен, 2016
  • 03:40
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 4, САЩ, военен, 2016
  • 04:30
    Ченге, сезон 1, еп. 7, САЩ, екшън/приключенски, 2012
Пълна програма
  • 00:15
    Дни и нощи еп.1
  • 02:15
    Дни и нощи еп.2
  • 03:50
    Наградата
  • 06:25
    Симарон Стрип 19
Пълна програма
  • 01:15
    Изплуване
  • 02:45
    Клуб "Бейслайн"
  • 04:20
    Опа!
  • 06:25
    Астерикс на Олимпийските игри
Пълна програма
  • 00:45
    Това вечерно слънце
  • 02:35
    Любовта не е престъпление
  • 04:05
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит
  • 05:45
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 02:00
Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 20
AXN Black 02:00
Ханибал; сезон 2, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2014
Fox Channel 02:00
Чикаго - първи сезон, еп. 1
AXN White 02:20
Отмъщението; сезон 1, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2013
EPIC Drama 02:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
MAX Sport 1 02:00
Хокей на лед: NHL Вашингтон Кепитълс - Бъфало Сейбърс
MAX Sport 3 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Валенсия
BNT 3 02:10
Световно клубно първенство по футбол: Кашима Антлърс /Япония/ - Гуадалахара /Мексико/ - среща от втория кръг
Eurosport 2 02:30
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание

Всички предавания

Филми

AXN Black 02:00
Ханибал; сезон 2, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2014
Cinemax 2 02:10
"Бъгси", криминална драма, САЩ, 1991; реж. Бари Левинсън, с Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кийтъл, Бен Кингсли, Елиът Гулд, [18+]
MGM 02:10
"Посетители" - трилър / драма с Патрик МакВей, Патриша Джойс.
HBO3 02:15
"Криптон I, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
bTV Cinema 02:15
"Извличане" - драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Гавин Худ, актьори - Джейк Джиленхол, Рийз Уидърспун, Мерил Стрийп, Алън Аркин, Питър Сарсгард, Игал Наор, Омар Метуали и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}