ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Големият пир на крокодилите
  • 22:55
    Диви и истински: Нападението на гъската
  • 23:50
    Диви и истински: Покер с бик
Пълна програма
  • 22:00
    Треска за злато: Мътна вода: Битки за съкровища
  • 23:00
    Милионите на Ескобар: Донът
Пълна програма
  • 22:00
    Свръхчовешко предизвикателство: Издръжливост
  • 22:50
    Свръхчовешко предизвикателство: Умение
  • 23:40
    Свръхчовешко предизвикателство: Сила
Пълна програма
  • 22:00
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 2
  • 22:50
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 10
  • 23:35
    Бягство, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 5
  • 22:50
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 4
  • 23:40
    Забранена история, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 22:00
    Екстремни колела: Дали е кола, дали е самолет
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: Пробивът на Дан
Пълна програма
  • 21:50
    Нашествие на вредители, сезон 1, еп. 3
  • 22:40
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
  • 23:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 22:00
    Даяна: Нейната история, с нейните думи, еп. 1
Пълна програма
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 22:25
    Царството на човекоподобните маймуни, еп. 2
  • 23:20
    Фантастичните животни на Мадагаскар, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Първите български столици
  • 22:30
    Генерал Тошево към бялата лястовица
  • 23:00
    Легендите оживяват - с.Гранит, с.2 еп.12
  • 23:30
    Човекът и чайките
Пълна програма

Сериали

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
Eurosport 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Eurosport HD 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Nova Sport 23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 23:00
Европейски покер тур

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}