ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:10
    Внимание, роботика анимационен филм
  • 07:35
    Пиксел Пинки анимационен филм
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публизистично предаване
Пълна програма
  • 07:00
    "Като на кино" - /п./ предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 07:30
    Зад стените на Уиндзор - филм
  • 08:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Райски градини - филм
Пълна програма
  • 07:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Александър Костадинов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 10, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 08:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2011
  • 09:00
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Канада, 2011
  • 10:00
    Медиум; сезон 3, епизод 20, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 07:25
    Правосъдие в горите на Мейн: Точно навреме
  • 08:15
    Експедициите на Джеф Коруин: Ботсуана - по пътя на слоновете
  • 09:10
    Експедициите на Джеф Коруин: Уганда - история за крокодили
  • 10:05
    Експедициите на Джеф Коруин: Мексико: великото преследване на змиите
Пълна програма
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 07:20
    "Мирете разследва" - анимационен сериал
  • 07:45
    "Джеронимо Стилтън" - сериал
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "Пиперените зрънца" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:05
    №1 Туризмът Златни пясъци - недописана приказка /БНТ 2 Варна/п/
  • 07:35
    Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 11 епизод/
  • 08:00
    Животни по пижами анимационен сериал
  • 08:25
    Световните градове на България: Ямбол - градът на живата магия /п/
Пълна програма
  • 07:25
    Wacky Races
  • 07:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
Пълна програма
  • 07:30
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 13,14,15
  • 10:30
    "Наследството на Борн" - - екшън, криминален, трилър ( САЩ, Япония, 2012), режисьор - Тони Гилрой, актьори - Джеръми Ренър, Скот Глен, Едуард Нортън, Дона Мърфи, Рейчъл Уайз и др.
  • 13:00
    "Шпионски свалки" - екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор - МакДжи, актьори - Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Анжела Басет, Том Харди, Тил Швайгер,Саймън Кинберг, Абигейл Спенсър и др .
  • 15:00
    "Агент Х" - сериал, еп.8,9
Пълна програма
  • 06:00
    "Без посока" - драма, трилър (САЩ 2014), режисьор - Уилям Мейси, актьори - Майлс, Хейзър, Алекзандра Лавлас, Били Кръдъп, Кейси Туентър, Дейвид Фланери, Ерик Старкей, Кенейша Томпсън и др.
  • 08:30
    "Рио" - анимация, приключенски,комедия, семеен (САЩ, 2011), сценаристи - Дон Раймър, Джошуа Стернин, Джефри Вентимила, Сам Харпър, Ърл Ричи Джоунс, Тод Джоунс, Карлос Салдана, режисьор -Карлос Салдана
  • 10:30
    "Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
  • 13:45
    "Полетът на феникса" - екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор - Джон Мур, актьори - Денис Куейд, Тайрис Гибсън, Миранда Отто, Джовани Рибизи и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.2
  • 08:00
    "Да отгледаш Хоуп" - сериал, с.4
  • 09:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.5
  • 10:00
    "Американско момиче: Грейс постига успех" - смесен (САЩ, 2015), режисьор - Винс Марсело, актьори - Вирджиния Мадсън, Кейтлин Кармайкъл, Оливия Родриго и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Гласът на България" - музикално шоу
Пълна програма
  • 07:15
    Шаолински хроники
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 08:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 10:00
    "Селска война", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Давиде Барлети, Лоренцо Конте, с Паскуале Патруно, Летиция Пиа Картоларо, Донато Патерно, Анджело Пинятели, Алиса Азарити, [12+]
  • 11:40
    "Дейв направи лабиринт", приключенска комедия, САЩ, 2017; реж. Бил Уотърсън, с Ник Тюн, Мийра Рохит Кумбани, Адам Буш, Джеймс Урбаниак, Франк Каети, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Малер", биографична драма, Великобритания, 1974; реж. Кен Ръсел, с Робърт Пауъл, Джорджина Хейл, Лий Монтагю, Мириам Карлин, Розали Кръчли, [12+]
  • 08:55
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
  • 10:25
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 12:15
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
Пълна програма
  • 07:30
    World Sport
  • 08:00
    Amanpour
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Жените в живота му" (премиера) - романтичен филм с уч. на Кристиана Сейдел, Аугуст Витгенщайн, Том Бек, Фридерике Кемптер, Аксел Стайн и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 8, 3 епизода
  • 11:00
    "Потоп" - екшън с уч. на Робърт Карлайл, Том Харди, Джесалин Гилсиг, Том Къртни, Джоан Уоли, Дейвид Съчет, Найджъл Планър, Ралф Браун, Ралф Браун, Готфрид Джон, Пип Торънс, Дейвид Хайман и др., II част, /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: На ръба
  • 08:30
    Австралийски железници: Епизод 2
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Сънлайнер спасява "Автоработилницата"
  • 10:30
    Как се прави...: Епизод 49
Пълна програма
  • 07:26
    Големи умове: Да спреш колата
  • 08:14
    Големи умове: Битката на моста
  • 09:02
    Големи умове: Откривателят на бъдещето
  • 09:50
    Големи умове: Търси и разрушавай
Пълна програма
  • 07:30
    Sofia The First S4
  • 08:00
    Джеси
  • 08:30
    Джеси
  • 09:00
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 07:30
    "Удивителни създания"
  • 07:45
    "Удивителни създания"
  • 08:00
    "ГЕОлино"
  • 08:15
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Офтершванг, слалом, жени
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, единична смесена щафета, жени
  • 09:30
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
  • 10:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Квитфиел, спускане, мъже
Пълна програма
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, единична смесена щафета, жени
  • 08:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Квитфиел, спускане, мъже
  • 08:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Офтершванг, слалом, жени
  • 10:00
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар
Пълна програма
  • 07:15
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 3
  • 08:00
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 4
  • 08:50
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 12
  • 09:35
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 13
Пълна програма
  • 07:25
    X Games Heroes
  • 07:55
    Pro Bull Riders
  • 08:50
    Pro Bull Riders
  • 09:45
    Blood, Sweat & Gears
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 07:00
    Грозната Бети - втори сезон, еп. 7
  • 07:50
    Грозната Бети - втори сезон, еп. 8
  • 08:40
    Присъда - първи сезон, еп. 9
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 06:45
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 1
  • 07:40
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 3
  • 08:10
    Броукънуд - първи сезон, еп. 2
  • 10:10
    Пропукване - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
  • 08:35
    "Родени в Китай", документален, САЩ, 2016; реж. Чуан Лу, [0+]
  • 09:55
    "Всички на сърф", анимационна комедия, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
  • 11:20
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 07:05
    Мускетарите, сезон 1, еп. 8
  • 08:05
    В изгнание, сезон 1, еп. 5
  • 09:00
    В изгнание, сезон 1, еп. 6
  • 09:55
    В изгнание, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 07:20
    Спецове в заложната къща: Пени за това, което залагаш
  • 07:40
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Зад кормилото
Пълна програма
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 08:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 09:30
    МОТОХОБИ - тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 07:30
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 07:50
    "Чурулик"
  • 08:00
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 08:10
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 07:30
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
  • 09:15
    "Сбогом, Сабата" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Дийн Рийд.
  • 11:00
    "В света на комиксите 3" - сериал
  • 11:45
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн с Терънс Хил, Грегъри Уолкът.
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Nirvana Unplugged
  • 07:45
    Foo Fighters: MTV World Stage
  • 08:30
    MTV Asks Foo Fighters
  • 09:00
    Beyonce V Taylor V Rihanna! Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 07:30
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 12
  • 08:00
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 1
  • 08:35
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
  • 09:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 07:05
    Разглоби ме 2, еп. 1
  • 08:00
    Разглоби ме 2, еп. 2
  • 09:00
    Отвъд магията, еп. 2
  • 10:00
    Отвъд магията, еп. 3
Пълна програма
  • 07:30
    Светът на дивото, еп. 5
  • 07:50
    Светът на дивото, еп. 6
  • 08:15
    Нападение сред дивата природа, еп. 1
  • 09:05
    Светът на дивото, еп. 1
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Астън Вила - Евертън (2002-03), повторение
Пълна програма
  • 07:05
    "Здраве"
  • 08:00
    Премиера. "Руският атом. Нов живот"
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
  • 09:25
    Премиера. "На гости сутрин" с Мария Шукшина
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 06:30
    "Брат ми - скаутът момиче" - младежки филм, U, 2010
  • 08:15
    "Кофти прическа" - младежки филм, С, 2015
  • 10:00
    "Галилей" - научен журнал
  • 12:55
    "Отново на 17" - комедия, U, 2009
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 11:30
    Италия, Серия А: Рома - Торино
  • 13:30
    Италия, Серия А: Верона - Киево
Пълна програма
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:40
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:35
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
  • 14:30
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
Пълна програма
  • 07:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 08:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 10:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 11:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 06:05
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 09:20
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 10:20
    "The Voice Kids" - музикално шоу
  • 13:05
    "Айнщайн" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
  • 07:45
    Peppa Pig
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:30
    Златоустият-документален филм
  • 10:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 07:00
    Многоженецът: Конфузна ситуация
  • 08:00
    Многоженецът: Роклята не ми става
  • 09:00
    Малки хора - свят голям: Епизод 17: втора част
  • 10:00
    Как да украсиш торта: Епизод 11
Пълна програма
  • 04:30
    Водопадите в България - Стара планина, част 2
  • 08:00
    Виж България - Копривщица, градът музей
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Да обиколим българските училища - Гоце Делчев
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 06:25
    Прекъсната връзка, САЩ, драма/трилър, 2012
  • 08:20
    Легендата за Десперо, Великобритания, приключенски/анимационен/семеен, 2008
  • 09:50
    Клубът на бавачките, САЩ, комедия/драма/семеен, 1995
  • 11:25
    Еволюция, САЩ, комедия/фантастика, 2001
Пълна програма
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си модна икона?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Пеле: Кралят на футбола" - кратки документални филми
  • 09:30
    "Класически коли" - 6 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 06:50
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 6
  • 07:45
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 43
  • 07:55
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 37
  • 08:25
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 38
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
Пълна програма
  • 06:25
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:00
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 06:45
    Кости - осми сезон, еп. 3
  • 07:35
    Кости - осми сезон, еп. 4
  • 08:25
    Кости - осми сезон, еп. 5
  • 09:20
    Империя - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MODEL TALKS
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 39 и 40 еп.
  • 07:50
    "Океански патрул" -1-4 еп.
  • 09:30
    "Съдебни медици" - 2 и 3 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 9 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • 07:30
    Зов предков
  • 08:00
    Рыболовные путешествия
  • 09:05
    Охота без оружия
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 06:45
    "Двете майки на булката" - комедия с уч. на Гейл О'Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др., /п/
  • 08:50
    "Лудо влюбена" - комедия с уч. на Гейл О'Грейди, Бетси Бранд, Даниела Бобадила, Джули Браун, Дебра Уилсън, Каролин Хенеси и др. , /п/
  • 10:45
    "В ритъма на танца: Революция" - музикален филм с уч. на Раян Гусман, Катрин Маккормак, Питър Галахър, Миша Гейбриъл Хамилтън и др.
  • 12:45
    "Таткова градина" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Джеф Гарлин, Стив Зан, Реджина Кинг, Анджелика Хюстън и др., /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Rattlesnake Republic: The Third Wheels
  • 07:45
    Rattlesnake Republic: Diamondback Gold Rush
  • 08:30
    Deadliest Catch: False Pass
  • 09:15
    Weird Creatures With Nick Baker: Sea Dragon
Пълна програма
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:50
    Човек, огън, храна
  • 08:15
    Режи!
  • 09:05
    Босата контеса
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:00
    Пламъчко и Машините
  • 08:30
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Офтершванг, слалом, жени
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, единична смесена щафета, жени
  • 09:30
    Колоездене: Париж - Ница, седми етап
  • 10:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Квитфиел, спускане, мъже
Пълна програма
  • 07:00
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
  • 08:35
    "Родени в Китай", документален, САЩ, 2016; реж. Чуан Лу, [0+]
  • 09:55
    "Всички на сърф", анимационна комедия, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
  • 11:20
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    Trulli Tales
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
  • 09:00
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:00
    Пламъчко и Машините
  • 08:30
    ПЕС Патрул
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: On the Killer's Trail
  • 08:15
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Blinding Ambition
  • 09:10
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Haunting Memory
  • 10:05
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Family Secrets
Пълна програма
  • 07:21
    Up Close With: Emmanuel Adebayor
  • 07:50
    Salomon Kalou: Episode 1
  • 08:45
    Top: Sexiest Balds
  • 09:10
    Rising Star: Josh Hill
Пълна програма
  • 07:30
    Buccaneers & Bones
  • 07:50
    Buccaneers & Bones
  • 08:15
    Buccaneers & Bones
  • 08:35
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 07:20
    Спецове в заложната къща: Пени за това, което залагаш
  • 07:40
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Зад кормилото
Пълна програма
  • 07:00
    Разглоби ме 2, еп. 2
  • 08:00
    Отвъд магията, еп. 2
  • 09:00
    Отвъд магията, еп. 3
  • 10:00
    Сървайвър: Живот с племето, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    "Като на кино" - /п./ предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 2, криминален, САЩ, 2014
  • 10:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 10:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Неразрешени случаи
  • 08:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия
  • 09:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия
  • 10:00
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 06:25
    Чудотворецът
  • 08:15
    Кучето Пъдси
  • 10:00
    Местни новини
  • 12:10
    Приспиване
Пълна програма
  • 07:05
    "Здоровье" (16+)
  • 08:00
    Премьера. "Русский атом. Новая жизнь"
  • 09:00
    Новости (с субтитрами)
  • 09:25
    "В гости по утрам" с Марией Шукшиной
Пълна програма
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
  • 08:15
    Мультфильмы
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
Пълна програма
  • 05:00
    Новый муж. Х/ф
  • 08:15
    Сам себе режиссер
  • 08:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 09:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:25
    Babysitter Games (18+)
  • 07:50
    Caught With Dildo And Fucked By Cop (18+)
  • 08:12
    Erotic Doll (18+)
  • 08:34
    Misha Cross Gets A Massive Facial (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Робин Хаасе - Роберто Баутиста Агут (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 09:10
    Тенис: Давид Ферер - Хуан Мартин Дел Потро (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 11:10
    Тенис: Оливер Марах/Мате Павич - Макс Мирни/Филип Освалд (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал двойки, повторение)
  • 12:55
    Тенис: Роберто Баутиста Агут - Хуан Мартин Дел Потро (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повторение
  • 08:00
    Акценти
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 07:30
    Ultimate First League
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
  • 08:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:25
    Taekwondo
Пълна програма
  • 07:30
    North Shore Bowl Jam
  • 08:00
    Pull
  • 08:30
    European Wakeboard and Wakeskate Championship
  • 09:00
    The Kickback
Пълна програма
  • 07:30
    Бебета в зоопарка (Series 7): 703 (Episode 3)
  • 08:00
    Тайният живот на зоопарка (Series 2): Тайният живот на зоопарка на Коледа (Episode 6)
  • 08:50
    72-те най-сладки животни (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 09:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 401 (Episode 1)
Пълна програма
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    " Музеите на Америка " - документална поредица
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Prokofiev by Valery Gergiev: Piano Concertos Nos 3, 4 & 5
  • 12:30
    InterMezzo
  • 13:10
    Jamie Baum - Winter Jazz Fest
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Финикс Сънс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 07:30
    Тенис: Филип Краинович - Жил Симон (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 09:00
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 2 еп., документална поредица
  • 10:00
    Футбол: Малага - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Карен Качанов - Томаш Бердих (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: АФК Борнемут -Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 08:00
    Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: По следите на убиеца
  • 08:15
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Сляпа амбиция
  • 09:10
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Натрапчив спомен
  • 10:05
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Семейни тайни
Пълна програма
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:30
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 08:00
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
  • 08:20
    "Бандата на кравите", анимация, САЩ, 2004; реж. Уил Фин, Джон Санфорд, [7+]
  • 09:35
    "Всичко за Стив", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Трейл, със Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кен Джонг, Ди Джей Куолс, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 08:25
    "Продуцентите (2005)", музикална комедия, САЩ, 2005; реж. Сюзън Строман, с Нейтън Лейн, Матю Бродерик, Ума Търман, Уил Феръл, [12+]
  • 10:40
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 12:20
    "Малката Британия І, 5 еп.", комедия, Великобритания, 2003; реж. Стийв Бенделак, с Мат Лукас, Дейвид Уолиамс, Антъни Хеед, Пол Пътнър, Джоан Кондън, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    Битва байкеров в Финиксе. Судный день
  • 07:50
    Самый-самый. "Севмаш"
  • 08:20
    Самый-самый. Корветы. Проект 20380
  • 08:50
    Человек-калькулятор. Управление разумом
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Братята, влюбени в България (2 част) (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 07:10
    Пес Патрул
  • 07:35
    Ръсти Риветс
  • 08:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 08:10
    Денят, в който Хенри срещна
Пълна програма
  • 07:15
    Бърза обиколка
  • 07:40
    Бърза обиколка
  • 08:05
    Бърза обиколка
  • 08:30
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
Пълна програма
  • 07:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 08:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 11, Испания, драма/исторически, 2013
  • 09:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 12, Испания, драма/исторически, 2013
  • 10:00
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 13, Испания, драма/исторически, 2013
Пълна програма
  • 06:25
    Симарон Стрип 19
  • 07:40
    Симарон Стрип 20
  • 09:05
    Фин
  • 11:00
    Състезателното прасе Руди Рюсел
Пълна програма
  • 06:25
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 08:20
    Първото куче
  • 09:55
    Г-ца Минус
  • 11:20
    Коледна целувка
Пълна програма
  • 07:00
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 08:20
    Сянката на Пени
  • 10:00
    Пипи отново на борда
  • 11:20
    Точно като вкъщи
Пълна програма

Сериали

e-kids 07:30
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Хоби ТВ 07:30
НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 10 еп.
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

Telekabel 07:30
Детски свят - Франклин - анимация
EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}