ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:10
    Едно голямо семейство 3 тв филм /4 епизод/п/
  • 03:10
    Семеен бизнес тв филм /18 епизод/п/
  • 03:35
    Ню Йорк тв филм /24 епизод/п/(14)
  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.18
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
Пълна програма
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:50
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 02:30
    Медиум; сезон 3, епизод 10, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 03:15
    Медиум; сезон 3, епизод 14, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 04:00
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 04:45
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 02:35
    Нощ: Нощни маймуни
  • 03:00
    Нощ: Койот
  • 03:25
    Питбули и бивши затворници: Зад решетките
  • 04:15
    Котки срещу кучета: Ще ме изгонят заради животните ми!
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от "В окото на бурята" - публицистично предаване
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:40
    "Само престъпници: Ледено студена любов" - криминален филм, ФРГ, 2014
  • 03:15
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 02:20
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:20
    Музика за сърцето: Концерт за пиано №3 - Лудвиг ван Бетовен Концерт на Симфоничния оркестър на БНР
  • 04:00
    Вкусни изкушения кулинарно предаване /1 епизод/п/
  • 04:25
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
  • 02:36
    The Garfield Show
  • 02:50
    The Garfield Show
  • 03:01
    The Garfield Show
  • 03:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 02:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.17
  • 03:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп.9
  • 04:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп. 16
  • 05:00
    "Последователите" - сериал, с.2, еп.13
Пълна програма
  • 02:15
    "Никита: Отмъщението" - сериал, еп.1
  • 03:15
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.2
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.12,13
  • 08:00
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.1
Пълна програма
  • 02:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.9
Пълна програма
  • 02:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
  • 03:11
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:10
    "Парцален съюз", комедийна драма, Русия, 2015; реж. Михаил Мистетский, с Александър Пал, Иван Янковский, Василий Буткевич, Павел Чинарев, Анастасия Пронина, [15+]
  • 02:50
    "Дони Браско", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Майк Нюъл, с Джони Деп, Ал Пачино, Майкъл Мадсън, Бруно Кърби, Джеймс Русо, [18+]
  • 04:55
    "Последното пътуване на загадъчния Пол У. Р.", късометражна научна фантастика, Франция, 2015; реж. Роман Киро, с Уго Бекер, Бруно Лоше, Жан-Люк Кушар, Николас Жиро, Доркас Коппин, [12+]
  • 07:00
    "Истерична слепота", драма, САЩ, 2002; реж. Мира Наир, с Ума Търман, Джена Роуландс, Джулиет Люис, Джъстин Чамбърс, Бен Газара, [15+]
Пълна програма
  • 01:45
    "Черен диамант", криминален трилър, Франция, 2016; реж. Артюр Арари, с Нилс Шнайдер, Агуст Диел, Ханс-Петер Клоос, Абдел Хафд Бенотман, Гийоме Вердие, [18+]
  • 03:40
    "Аматьори тийнейджъри", драма, Швейцария, 2015; реж. Никлаус Хилбер, с Фабрицио Борсани, Анина Уолт, Киара Карла Бер, Луна Ведлер, Бенямин Дангел, [18+]
  • 05:35
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
  • 07:00
    "Гибор отива на война", комедия, Канада, 2015; реж. Филип Фалардю, с Патрик Хуард, Сюзан Клемон, Ирденс Екзантюз, Клемон Дюфрен-Делиер, Соня Корду, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Опасно за живота: Хората - опитни мишки
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 21
  • 05:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Джулиан Хоу
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Подгизнали
Пълна програма
  • 02:10
    Решени да избягат: Гаражът
  • 03:00
    Големи умове: Водопад
  • 03:48
    Ловци на митове: Ярост на пътя
  • 04:36
    Как са го направили?: Фъстъчено масло/ Точка на пречупване
Пълна програма
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Историята на електричеството"
  • 03:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 03:30
    "Търсачи на вкаменелости"
  • 04:00
    "Енергия 2050 - живот без петрол"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 03:00
    Ченгета под прикритие - 14 еп. - Сериал
  • 03:45
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 04:30
    Наследницата - 198 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, шести етап
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, квалификация
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
  • 04:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт
  • 05:00
    Сноуборд: Световна купа в Москва, сноуборд крос, отборно
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Квитфиел, супер Г, мъже
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 7
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 3
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 4
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 02:15
    X Games - Aspen
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
  • 04:05
    Immaf World Championships
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:30
    Избери по-малко жилище, живей където поискаш
  • 03:00
    Ловци на острови
  • 03:30
    Ловци на острови
  • 04:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 02:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 13
  • 03:05
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 14
  • 03:30
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 12
  • 03:55
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4
  • 03:35
    Късметлията - първи сезон, еп. 4
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 3
  • 05:15
    Честни измамници - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 02:30
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 04:00
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 05:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 07:00
    "Д-р Дулитъл 2", комедия, САЩ, 2001; реж. Стийв Кар, с Еди Мърфи, Кристен Уилсън, Рейвън-Симоне, Кайла Прат, Лил' Зейн, [0+]
Пълна програма
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 8
  • 03:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 3
  • 03:50
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 3
  • 04:40
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 01:55
    Проклятието на остров Оук: Френската връзка
  • 02:50
    В търсене на Хитлер: Какво се крие под повърхността
  • 03:40
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Залог в името на Статуята на свободата
Пълна програма
  • 02:30
    АВТОХОБИ – тв поредица
  • 03:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 02:40
    "Паленца"
  • 03:25
    "Меси отива в Окидо"
  • 03:50
    "Каква е голямата идея?"
  • 04:00
    "Дудлибу"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:20
    "Методът на Кътър" - екшън / драма с Джон Хърд, Джеф Бриджис, Лайза Айххорн, Стивън Елиът.
  • 04:05
    "Универсален войник ІV: Ден на разплата" - екшън филм / ужаси с Жан Клод Ван Дам, Долф Лундгрен.
  • 05:20
    "Несдържан гняв" - екшън / драма с Уилям Дивейнл Томи Лий Джоунс.
  • 07:00
    "Кралица на танца" - екшън / драма с Одри Рейд, Пол Кемпбъл, Карл Брадшоу, Карл Дейвис.
Пълна програма
  • 02:00
    Джорди Шор
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
Пълна програма
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Nirvana Unplugged
  • 03:45
    Foo Fighters: MTV World Stage
  • 04:30
    MTV Asks Foo Fighters
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
  • 03:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 5
  • 03:35
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
  • 04:05
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 03:50
    Жив или Мъртъв, еп. 14
  • 04:10
    Магистрала през ада, еп. 9
Пълна програма
  • 02:35
    Диво царство: Бунтът, еп. 3
  • 03:20
    Диво царство: Бунтът, еп. 4
  • 04:10
    Диво царство, еп. 4
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 3
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, втори ден, първа сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 02:15
    "Нека да говорят"
  • 03:10
    "Спящите 2". Сериен филм
  • 04:00
    Новости
  • 04:05
    "Спящите 2". Продължение
Пълна програма
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 01:00
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 02:55
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 03:45
    "Светкавицата" - екшън сериал
  • 05:15
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    УЕФА Шампионска лига: Рома - Шахтьор
  • 03:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Удинезе
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 01:35
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 03:20
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:10
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Вести
  • 03:00
    "Хуморина"
  • 04:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 06:20
    "Бялата гвардия"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 02:20
    "Най-силно губещият тегло" - шоу
  • 04:10
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:55
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение
  • 06:00
    100г. Народно читалище Поука - с.Горица - документален филм
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 00:40
    Лабиринтът на Пан - военен, исторически, психологическа драма, фентъзи с умерено страховити елементи, Испания/Мароко, 2006, Не се препоръчва за деца под 12-годишна възраст , режисьор Гилермо Торо, с Ариадна Гил, Серхи Лопес, Марибел Верду, Ивана Бакеро, А
  • 03:00
    Холивудски знаменитости- Джон Траволта
  • 03:30
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 04:30
    Избрани предавания на Телемедиа
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:48
    Най-взискателните булки: Епизод 4
  • 03:36
    Кралят на тортите: Роботи и цветни еднорози
  • 04:00
    Кралят на тортите: Стиймпънк, торта с киви и нерви с детегледачки
  • 04:24
    Голямото пазаруване: Алис, Мелиса, Аштън, Линдзи
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 03:30
    Лаос не е хаос
  • 04:00
    Зелената революция преобразява градските покриви
Пълна програма
  • 02:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 03:00
    Раят на храните
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 02:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 03:00
    Раят на храните
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 02:45
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш, САЩ, драма, 1995
  • 05:40
    Бръсначът, САЩ, драма, 1996
  • 07:50
    Обсебена, САЩ, драма/романтичен/трилър, 2009
  • 09:35
    Небеса (2002), Германия,Италия,САЩ, драма/трилър, 2002
Пълна програма
  • 02:30
    "Работно време: Хореограф - модерен балет" - 54 еп., забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Страст, иновации и технологии от България" - I част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 38 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Новото познание: Безсмъртието на човека" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 02:25
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 8
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 41
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 42
  • 03:40
    Великото британско меню, еп. 44
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
Пълна програма
  • 01:45
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:30
    Клопка - първи сезон, еп. 10
  • 03:15
    Новобранци - първи сезон, еп. 5
  • 03:40
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 21
  • 04:05
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
  • 03:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 02:40
    "Да замиташ след звездите" - 3 еп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 7 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 179-181 еп.
  • 05:25
    "Бърз отклик" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 02:35
    Один дeнь из жизни
  • 03:05
    Рыбный день
  • 03:30
    Нож-помощник
  • 03:45
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 00:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7, /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Deadliest Catch: Frontier Medicine
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got Caught by a Cougar
  • 04:00
    Alaska Monsters: Central Alaska's Bigfoot
  • 04:45
    Alaska Monsters: The Saberwolf
Пълна програма
  • 02:30
    Извънгабаритни специалитети
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 03:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 02:25
    Костенурките нинджа
  • 02:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, шести етап
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, квалификация
Пълна програма
  • 02:30
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 04:00
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 05:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 07:00
    "Д-р Дулитъл 2", комедия, САЩ, 2001; реж. Стийв Кар, с Еди Мърфи, Кристен Уилсън, Рейвън-Симоне, Кайла Прат, Лил' Зейн, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 02:35
    Calimero
  • 02:50
    Henry Hugglemonster
  • 03:05
    Art Attack
  • 03:30
    The Hive
Пълна програма
  • 02:25
    Костенурките нинджа
  • 02:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 02:35
    Murder In The Heartland: The Kind Sister
  • 03:30
    Kiss Of Death: Blood Never Lies
  • 04:25
    Swamp Murders: Slings & Arrows
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Fall in Love with a Prison Guard
Пълна програма
  • 02:30
    Top 11: Argentina
  • 03:00
    Rising Star: Steele & Van Dijk
  • 03:30
    The Truth About...: Diego Maradona
  • 04:00
    Up Close With: Lionel Messi
Пълна програма
  • 02:35
    Speargun Hunter
  • 03:00
    Carter's W.A.R
  • 03:45
    The Gunfather
  • 04:05
    The Gunfather
Пълна програма
  • 01:55
    Проклятието на остров Оук: Френската връзка
  • 02:50
    В търсене на Хитлер: Какво се крие под повърхността
  • 03:40
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Залог в името на Статуята на свободата
Пълна програма
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 02:50
    Жив или Мъртъв, еп. 14
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 03:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.18
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 6, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
  • 03:40
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 04:05
    Злато; сезон 1, епизод 5, приключенски, драма, Франция, 2017
Пълна програма
  • 01:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 25, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 02:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 26, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:50
    Медиум; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Първите 48 часа
  • 03:00
    Какво е нужно за убийство
  • 03:30
    Какво е нужно за убийство
  • 04:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО
Пълна програма
  • 01:00
    Разходка на Луната
  • 03:10
    Оазис за непретенциозните
  • 04:55
    Рай
  • 05:10
    Аз обичам Хъкабийс
Пълна програма
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
  • 03:35
    Drawn Together
  • 04:00
    Ugly Americans
Пълна програма
  • 02:38
    The Gift Of Anal (18+)
  • 03:04
    Laser Show Double-Blow (18+)
  • 03:29
    Slim Curly Haired Babe Sucks And Fucks In Casting Interview (18+)
  • 03:51
    Festival Girls (18+)
Пълна програма
  • 02:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 6 еп., документална поредица
  • 03:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 06:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 5 еп., документална поредица
  • 07:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:15
    Fighting Rookies
  • 04:40
    Cage contender
  • 06:05
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:05
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 02:30
    New Pollution
  • 03:00
    The Kickback
  • 04:10
    CPH Open 2017
  • 04:30
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 02:35
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Джордж III и принцът регент (Episode 2)
  • 03:25
    Личният живот на кралските особи (Series 1): Крал Луи XIV (Episode 3)
  • 04:15
    Бойни кораби (Series 1): Могъщи дървени кораби (Episode 4)
  • 05:15
    Страхотни изобретения (Series 1): Дигитална камера (Episode 2)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 04:30
    Научнопопулярен филм
  • 05:00
    Научнопопулярен филм
  • 05:30
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
Пълна програма
  • 02:25
    Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
  • 03:25
    Joel Harrison - Winter Jazz Fest
  • 04:10
    Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
  • 05:10
    Chick Corea & Mc Coy Tyner, piano duo (1983)
Пълна програма
  • 01:00
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 03:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 25-и епизод, повторение
  • 04:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 08:00
    Волейбол: Мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - кратки документални филми
  • 03:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 06:30
    Футбол: Ейбар - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 08:30
    "Гудууд 2015: Фестивал на скоростта" - 4 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Евертън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 24-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:35
    Убийство в Средния Запад: Добрата сестра
  • 03:30
    Целувката на смъртта: Кръвта никога не лъже
  • 04:25
    Убийства в тресавището: Прашки и стрели
  • 05:20
    Почти ми се размина: Да се влюбиш в надзирател
Пълна програма
  • 02:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 02:35
    "Майк и Дейв си търсят гаджета", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейк Шимански, със Зак Ефрон, Адам Дивайн, Анна Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, [15+]
  • 04:15
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 05:25
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІV - Нова надежда", екшън - фантастика, САЩ, 1977; реж. Джордж Лукас, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Питър Кушинг, Алек Гинес, [12+]
Пълна програма
  • 02:40
    "Другарю инспектор І, 4 еп.", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Рис Томас, с Флорин Пиерсик - младши, Корнелиу Уличи, Оливия Нита, Флорин Галан, Адриан Падурару, [15+]
  • 03:20
    "Британия I, 8 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 04:05
    "Декстър VIII, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Кийт Гордън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 05:05
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
Пълна програма
  • 02:40
    Пламъчко и Машините
  • 03:00
    Пес Патрул
  • 03:25
    Пес Патрул
  • 03:50
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 02:35
    Селцето, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически, 2013
  • 03:35
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 1, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 04:35
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 05:15
    Мускетарите, сезон 2, еп. 10, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
Пълна програма
  • 02:00
    Пълнолуние
  • 03:40
    Някой като Ходър
  • 06:45
    Тайната на лешникотрошачката
  • 08:10
    Малки герои
Пълна програма
  • 02:25
    Пиано, соло
  • 04:10
    Нотите на любовта
  • 06:25
    Индианецът
  • 07:45
    Хайди
Пълна програма
  • 01:30
    Като детска игра
  • 03:05
    Легенда за портата на Ада: Американска конспирация
  • 06:00
    Брат и сестра
  • 07:35
    Пипи отново на борда
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 02:50
Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 1
Utilisima 02:50
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 17
AXN Black 03:00
Ханибал; сезон 2, епизод 11, драма, трилър, САЩ, 2014
bTV Lady 03:10
"Част от мен" - сериал
Fox Channel 03:10
Заразата - четвърти сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 03:30
Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, преследване, мъже
Film Plus 03:40
Тенис: Денис Шаповалов - Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
AXN Black 03:45
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Film Plus HD 03:45
Тенис: Михаил Кукушкин - Даниил Медведев (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Eurosport 04:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание

Всички предавания

Филми

БНТ 02:50
Дамите в лилаво игрален филм/п/(12)
Cinemax 02:55
"Изцелени", драма - хорър, Ирландия, 2017; реж. Дейвид Фрейн, с Елън Пейдж, Сам Кийли, Том Вон-Лоулър, Стюарт Греъм, Пола Малкъмсън, [18+]
HBO3 02:55
"Криптон I, 8 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Лукас Етлин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
SAT 1 02:55
"Погрешен завой в Тахо " - трилър, U, 2009
AXN Black 03:00
Ханибал; сезон 2, епизод 11, драма, трилър, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}