ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:35
    Семеен бизнес тв филм /18 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.33
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 48
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) -сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване/п/
Пълна програма
  • 15:50
    Професионалист - сериал, военен
  • 16:40
    Едно френско село - исторически сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:20
    Медиум; сезон 2, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 17:20
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 18:15
    Възприятия; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Нападението на леопарда
  • 16:30
    Експедициите на Джеф Коруин: Камбоджа: змии в менюто
  • 17:25
    Питбули и бивши затворници: Зад решетките
  • 18:20
    Котки срещу кучета: Ще ме изгонят заради животните ми!
Пълна програма
  • 15:10
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 55 еп.
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Жираф, къртица и ко" - истории от зоопарка
Пълна програма
  • 14:45
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard BG
Пълна програма
  • 15:35
    Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 11 епизод/п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 15:45
    Малки истории
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:46
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 16:00
    Inspector Gadget
  • 16:15
    Inspector Gadget
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.17
  • 16:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.2, еп. 4
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 9
  • 18:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.16
Пълна програма
  • 14:45
    "Мир, любов и още нещо" - комедия, романтика, (САЩ 2012)
  • 16:45
    "Сладурани" - трилър, (Канада, 2015)
  • 18:45
    "Бандата на Оушън" - екшън, комедия, трилър, (САЩ, 2001)
  • 21:00
    "Зелена зона" -  драма, екшън, трилър, военен (САЩ, Франция,  Испания,  Великобритания, 2010)
Пълна програма
  • 15:00
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 16:00
    "Приятели" - сериал
  • 17:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.9
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.7
Пълна програма
  • 15:45
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 17:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.2, еп.27
  • 19:00
    "Любов и вендета" - сериал, с.1, еп. 5
Пълна програма
  • 15:45
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 15:30
    "Едноокият цар", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марк Креует, с Алайн Ернадес, Мики Еспарбе, Бетси Турнез, Рут Лопис, Сес Кабот, [15+]
  • 17:00
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 19:15
    "Асфалт", комедийна драма, Франция, 2015; реж. Самуел Беншетрит, с Изабел Юпер, Густав Кервер, Валерия Бруни Тедески, Тасадит Манди, Жул Бенчетрит, [12+]
  • 21:00
    "Беатрис на вечеря", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мигел Артета, със Салма Хайек, Джон Литгоу, Кони Бритън, Джей Дуплас, Ейми Ландекър, [15+]
Пълна програма
  • 14:40
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
  • 16:15
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
  • 17:50
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 19:25
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 16:30
    "Паркър" - Джейсън Стейтъм, Дженифър Лопес, Майкъл Чиклис, Ник Нолти, Уендъл Пиърс и др., /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 16
Пълна програма
  • 15:00
    Треска за злато: Изоставяне
  • 16:00
    Треска за злато: Спасeние
  • 17:00
    Историята под лупа: Изгубените храмове на джунглата
  • 18:00
    Търсачи на антики: Дизел
Пълна програма
  • 15:26
    Ловци на митове: Огнена стрела срещу резервоар
  • 16:14
    Ловци на митове: Опитайте да направите това вкъщи
  • 17:02
    Решени да избягат: Бягство от бръснарницата
  • 17:50
    Големи умове: Водопад
Пълна програма
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 15:30
    "Да изобретяваме"
  • 15:55
    "Да изобретяваме"
  • 16:15
    "Да изобретяваме"
  • 16:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап, директно
  • 17:45
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание, директно
  • 19:45
    Куриози
  • 20:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
Пълна програма
  • 15:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт, мъже
  • 16:00
    Северна комбинация: Световна купа в Трьондхайм, ски скокове
  • 16:45
    Северна комбинация: Световна купа в Трьондхайм, ски бягане, директно
  • 17:30
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
Пълна програма
  • 15:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 3
  • 16:15
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 3
  • 17:15
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 1
  • 18:00
    Братски проекти, сезон 3, еп. 7
Пълна програма
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    Nhra Sportsman Series
  • 17:05
    X Games - Aspen
  • 18:00
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 16:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 5
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 6
  • 17:05
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 1
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 15:15
    Късметлията - първи сезон, еп. 4
  • 16:10
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 3
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4
  • 19:10
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 14:55
    "Колите 3", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
  • 16:40
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
  • 18:30
    "Шоуто на Джон Оливър V, 3 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 19:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
Пълна програма
  • 15:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 12
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
  • 16:50
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 4
  • 17:45
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 16:20
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 17:15
    Спецове в заложната къща: Залог в пространството
  • 17:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Диви жилетки
Пълна програма
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 16 еп.
Пълна програма
  • 15:50
    "Томас и приятели"
  • 16:15
    "Бож"
  • 16:35
    "Конни"
  • 17:00
    "Каква е голямата идея?"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:35
    "Създателят на идоли" - драма / романтичен с Това Фелдшу, Питър Галахър.
  • 16:30
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 18:10
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
  • 19:45
    "Кънки с остър връх" - драма / романтичен филм с Д.Б. Суини, Мойра Кели.
Пълна програма
  • 15:30
    AFRICA ECO RACE HIGHLIGHTS
  • 16:30
    BISHOP GARAGE SEASON 2
  • 17:00
    LE TOUQUET ENDUROPALE REPEAT
  • 18:30
    MOBIL 1 THE GRID
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    Sean Paul: MTV Live Stage
  • 16:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 16:50
    Craig David Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 7
  • 15:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 8
  • 16:25
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 7
  • 17:20
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 4
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 17:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 4
  • 18:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 5
Пълна програма
  • 15:30
    Диво царство, еп. 4
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 20
  • 17:05
    Диво царство, еп. 6
  • 18:00
    Диво царство: Бунтът, еп. 1
Пълна програма
  • 15:05
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 26-и епизод, повторение
  • 16:00
    Баскетбол: Валенсия - Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Нант - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:25
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 15:50
    "По средата" - сериал
  • 16:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: 
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: 
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Наполи
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор 
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Утрото на Русия"
  • 17:00
    Вести
  • 17:35
    Вести-Москва
  • 17:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "Край Босфора" /повторение/
  • 16:15
    "Ако зажалиш" повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 15:40
    Angelo!
  • 16:00
    King Julien
  • 16:55
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 17:20
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 16:00
    Документален филм-Да повярваш в себе си
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Ашли Ди
  • 16:00
    Сестри по кръв: Кралицата на престъпниците
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Шоуто трябва да продължи
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Малката шаферка
Пълна програма
  • 15:30
    Историята на Джинуичи
  • 16:00
    Виж България - Храмовете на Кюстендил
  • 16:30
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 17:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:25
    Рейчъл се омъжва, САЩ, драма/романтичен, 2008
  • 16:20
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
  • 17:50
    Поздрави от Холивуд, САЩ, комедия/драма, 1990
  • 19:40
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:25
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 16:20
    Великото британско меню, еп. 43
  • 17:30
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 7
  • 18:00
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:45
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 22
  • 16:15
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 13
  • 16:40
    Последният мъж на света - трети сезон, еп. 14
  • 17:10
    Касъл - осми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 22 и 23 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 233 и 234 eп.
  • 17:00
    "Кеш и Кари" - 1 и 2 еп.
  • 17:50
    "Истински спасителни операции" - 7 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:35
    Клевое место
  • 16:05
    Прикладная ихтиология
  • 16:30
    Сомы Европы
  • 17:00
    Охота с луком
Пълна програма
  • 15:20
    "МакФарланд"- драма с уч. на Кевин Костнър, Мария Бело, Морган Сайлър, Марта Игареда, Серхио Авелар, Хектор Дуран, Рафаел Мартинез, Джон Ортис, Карлос Пратс и др., /п/
  • 18:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 15:15
    Deadliest Catch: I Don't Wanna Die
  • 16:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Horseshoe Crab
  • 16:45
    Deadliest Catch: Sea Change
  • 17:30
    How the Universe Works: Moons
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап, директно
  • 17:45
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание, директно
  • 19:45
    Куриози
  • 20:00
    Футбол: ФИФА футбол магазин
Пълна програма
  • 14:55
    "Колите 3", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
  • 16:40
    "Темпъл Грандин", драма, САЩ, 2010; реж. Мик Джaксън, с Клеър Дейнс, Катрин О'Хара, Джулия Ормонд, Дейвид Стрейтърн, Стефани Фараси, [12+]
  • 18:30
    "Шоуто на Джон Оливър V, 3 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 19:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Tangled
  • 16:00
    Sofia The First
  • 16:30
    Elena Of Avalor
  • 17:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 15:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:20
    Бънсен зверчето
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:35
    Reel Crime/Real Story: Selena
  • 16:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Harvesting Murder
  • 17:25
    Swamp Murders: Slings & Arrows
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got 9th Place
Пълна програма
  • 15:30
    Rising Star: Kai Lenny
  • 16:00
    Planet Champion: USA Boarders vs European Adrenaline
  • 16:26
    Entourage: Atherton Family
  • 16:56
    Rising Star: Ty Walker
Пълна програма
  • 15:45
    Hollywood Weapons
  • 16:05
    Hollywood Weapons
  • 16:30
    Major League Fishing
  • 17:15
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 16:20
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 17:15
    Спецове в заложната къща: Залог в пространството
  • 17:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Диви жилетки
Пълна програма
  • 15:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 7
  • 16:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 4
  • 17:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 5
  • 18:00
    Спасяването на най-старата пирамида, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.33
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 48
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
  • 16:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 16:45
    Тоталкар; сезон 3, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 17:20
    Тоталкар; сезон 3, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 15:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 24, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 16:45
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 17:55
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 19:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 2, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 15:00
    Ловецът на убийци
  • 16:00
    Неразрешени случаи
  • 17:00
    Часовете преди убийство
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 14:30
    Да преподаваш на г-жа Тингъл
  • 16:25
    Зелен дракон
  • 18:35
    Обери мафията
  • 20:40
    Присъдата
Пълна програма
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 1 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:48
    Busty Driver Swallows Actor's Cum (18+)
  • 16:13
    Busty Babe Licks Agent For Money (18+)
  • 16:37
    My Short-Haired European Cum Slut (18+)
  • 17:00
    Nurse Cures Stud's Depression By Letting Him Cum All Over Her Pussy (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 18:00
    Футбол: Ейбар - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 20:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
Пълна програма
  • 14:50
    Световна купа по биатлон, 10 км спринт /мъже/
  • 16:15
    Формула Е: Е-при на Мексико сити - V кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 17:30
    Арена баскетбол обзорно предаване
  • 18:30
    Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Балканската баскетболна лига пряко предаване от з. "Универсиада"
Пълна програма
  • 15:50
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 18
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - EL CHUPACABRA
  • 17:00
    ZOO DIARIES EP 3
  • 17:30
    ZOO DIARIES EP 4
Пълна програма
  • 15:40
    Japan Queen Tournament
  • 15:55
    Osaka Funny Wrestling
  • 16:05
    Taekwondo
  • 16:20
    Journey Fight
Пълна програма
  • 15:30
    Built To Shred
  • 16:00
    The 808
  • 16:30
    The 808
  • 17:00
    Stupidface
Пълна програма
  • 15:30
    Дивото Борнео (Series 1): Проект "Акула" (Episode 5)
  • 15:55
    Дивото Борнео (Series 1): Опасната бариера (Episode 6)
  • 16:20
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Спасяването на кучето от канала (Episode 7)
  • 17:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 605 (Episode 5)
Пълна програма
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 16:30
    Научнопопулярен филм
  • 17:00
    "Боклук" - документална поредица
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 13:30
    Grigory Sokolov at the Berlin Philharmonie : Schubert, Beethoven, Rameau
  • 15:55
    InterMezzo
  • 17:30
    La Traviata by Verdi at the Opera de Paris
  • 20:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 14:00
    Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Финикс Сънс, мач от НБА, повторение
  • 16:30
    Класика от Първа професионална лига - ЦСКА - Левски (2016-17)
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Дунав - Славия, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - документален филм
  • 20:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
  • 17:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 14-и епизод
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 18:30
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, директно
Пълна програма
  • 15:35
    Истинската история зад филма: Селена
  • 16:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Убийство по време на ваканция
  • 17:25
    Убийства в тресавището: Прашки и стрели
  • 18:20
    Почти ми се размина: Девето място
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Майсторски клас", (п)
Пълна програма
  • 14:35
    "Междузвездни войни: Епизод V - Империята отвръща на удара", екшън - фантастика, САЩ, 1980; реж. Ървин Киршнър, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 16:40
    "Бебе Бос", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том МакГрат, [7+]
  • 18:20
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 20:00
    "Проектът "Токио"", късометражен, САЩ, 2017; реж. Ричард Шепърд, с Елизабет Мос, Ебън Мос-Бакрач, Шусака Какизава, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 16:25
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 18:20
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 20:05
    "Туин Пийкс (2017) I, 7 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
Пълна програма
  • 14:30
    Футбол: Байерн ТВ
  • 16:25
    Новини
  • 16:30
    Футбол: Индийска суперлига
  • 18:30
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 14:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 15:35
    Пес Патрул
  • 16:05
    Пес Патрул
  • 16:25
    Дора Изследователката
  • 16:50
    Денят, в който Хенри срещна
Пълна програма
  • 15:40
    Господин Селфридж, сезон 4, еп. 10, Великобритания, драма/исторически, 2016
  • 16:25
    Мускетарите, сезон 2, еп. 10, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 17:20
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 18:15
    В изгнание, сезон 1, еп. 6, Великобритания, политически, 2015
Пълна програма
  • 15:15
    Синя птица
  • 17:00
    Копнеещи сърца
  • 19:40
    Бури
  • 21:30
    Философия на вкуса, 2
Пълна програма
  • 15:45
    Рудниците на цар Соломон, част 2
  • 17:10
    Коко преди Шанел
  • 19:00
    Любов и други неприятности
  • 20:30
    Хърби Хенкок: Възможности
Пълна програма
  • 15:05
    Сниф и летящия фантом
  • 16:40
    Метеор, част 1
  • 18:15
    Скаутско приключение
  • 19:40
    Потапянето на "Лакония", част 2
Пълна програма

Сериали

National Geographic HD 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Utilisima 16:00
Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 11
bTV 16:00
Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 28
bTV Action 16:00
"Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 16:00
Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Mtel Sport 1 16:30
Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Nova Sport 16:00
Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Монако

Всички предавания

Филми

TV1000 15:55
Ема, Германия,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
HBO 2 16:00
"Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
Viasat Nature/History HD 16:00
Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
TVT 16:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Bulgaria ON AIR 16:00
Класически коли - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}