ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
Пълна програма
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.18
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторени
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 04:45
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 05:35
    Медиум; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 06:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 07:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 04:15
    Котки срещу кучета: Ще ме изгонят заради животните ми!
  • 05:02
    Най-дивите острови на Индонезия: Земята на драконите
  • 05:49
    Диви и истински: Нападението на акулата
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 1)
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 03:15
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 04:25
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 04:55
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 05:25
    България днес информационен блок /п/
  • 06:55
    Стъпка по стъпка
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп. 16
  • 05:00
    "Последователите" - сериал, с.2, еп.13
  • 06:00
    "Легендата за Кора " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.16
Пълна програма
  • 03:15
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.2
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.7, еп.12,13
  • 08:00
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.1
  • 09:15
    "Избрана жертва" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2011)
Пълна програма
  • 03:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.9
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
Пълна програма
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 04:32
    Кунг фу пилета
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:50
    "Дони Браско", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Майк Нюъл, с Джони Деп, Ал Пачино, Майкъл Мадсън, Бруно Кърби, Джеймс Русо, [18+]
  • 04:55
    "Последното пътуване на загадъчния Пол У. Р.", късометражна научна фантастика, Франция, 2015; реж. Роман Киро, с Уго Бекер, Бруно Лоше, Жан-Люк Кушар, Николас Жиро, Доркас Коппин, [12+]
  • 07:00
    "Истерична слепота", драма, САЩ, 2002; реж. Мира Наир, с Ума Търман, Джена Роуландс, Джулиет Люис, Джъстин Чамбърс, Бен Газара, [15+]
  • 08:40
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
Пълна програма
  • 03:40
    "Аматьори тийнейджъри", драма, Швейцария, 2015; реж. Никлаус Хилбер, с Фабрицио Борсани, Анина Уолт, Киара Карла Бер, Луна Ведлер, Бенямин Дангел, [18+]
  • 05:35
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
  • 07:00
    "Гибор отива на война", комедия, Канада, 2015; реж. Филип Фалардю, с Патрик Хуард, Сюзан Клемон, Ирденс Екзантюз, Клемон Дюфрен-Делиер, Соня Корду, [12+]
  • 08:45
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Каменно цвете" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Треска за злато: Епизод 21
  • 05:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Джулиан Хоу
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Подгизнали
  • 07:00
    Как са го направили?: Гуми "Titan"/Еспресо/Шлифовани диаманти
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Фъстъчено масло/ Точка на пречупване
  • 05:00
    Фабрика за храна: Епизод 10
  • 05:24
    Ловци на митове: Огнена стрела срещу резервоар
  • 06:12
    Решени да избягат: Бягство от бръснарницата
Пълна програма
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:45
    "Футурис"
  • 05:00
    "Имало едно време… Животът"
  • 05:30
    "Имало едно време… Животът"
  • 06:00
    "Имало едно време… Животът"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Наследницата - 198 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 27 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, шести етап
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, квалификация
  • 08:00
    Ски бягане: Световна купа в Осло, 30 км, жени
Пълна програма
  • 04:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт
  • 05:00
    Сноуборд: Световна купа в Москва, сноуборд крос, отборно
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Квитфиел, супер Г, мъже
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт, мъже
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 7
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 3
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 4
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 04:05
    Immaf World Championships
  • 05:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:45
    Великото британско меню, еп. 14
  • 05:15
    Следващият топмодел на Америка - 22 сезон, еп. 8
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 13
  • 06:30
    Великото британско меню, еп. 14
Пълна програма
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 3
  • 05:15
    Честни измамници - трети сезон, еп. 2
  • 06:00
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 18
  • 06:45
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 04:00
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 05:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 07:00
    "Д-р Дулитъл 2", комедия, САЩ, 2001; реж. Стийв Кар, с Еди Мърфи, Кристен Уилсън, Рейвън-Симоне, Кайла Прат, Лил' Зейн, [0+]
  • 08:30
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
Пълна програма
  • 04:40
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
  • 05:25
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 3
  • 06:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 5
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 04:40
    Спецове в заложната къща: Залагай, не мисли зло
  • 05:00
    Спецове в заложната къща: Убийствен залог
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблем в Тъстин
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 16 еп.
  • 06:30
    Крал сред рибарите – тв поредица, 3 еп.
Пълна програма
  • 04:50
    "Детско творчество с пакостливата врана"
  • 05:00
    "Строителят Боб"
  • 05:20
    "Пингу"
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:05
    "Универсален войник ІV: Ден на разплата" - екшън филм / ужаси с Жан Клод Ван Дам, Долф Лундгрен.
  • 05:20
    "Несдържан гняв" - екшън / драма с Уилям Дивейнл Томи Лий Джоунс.
  • 07:00
    "Кралица на танца" - екшън / драма с Одри Рейд, Пол Кемпбъл, Карл Брадшоу, Карл Дейвис.
  • 08:40
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
Пълна програма
  • 03:30
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 05:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 06:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 07:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:30
    MTV Asks Foo Fighters
  • 05:00
    Beyonce V Taylor V Rihanna! Top 20
  • 06:30
    Justin Timberlake: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:05
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 8
  • 05:00
    Големи бесни риби, сезон 1, еп. 13
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 5
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 04:10
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 04:55
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 05:15
    Жив или Мъртъв, еп. 13
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 4
Пълна програма
  • 04:10
    Диво царство, еп. 4
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 3
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 2
  • 05:40
    Надпревара за живот, еп. 9
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, втори ден, първа сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 04:05
    "Спящите 2". Продължение
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:05
    Избори 2018
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:45
    "Светкавицата" - екшън сериал
  • 05:15
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 05:55
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 06:15
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Удинезе
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:30
    Мобил 1
  • 09:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 03:20
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:10
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 04:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 06:20
    "Бялата гвардия"
  • 07:50
    "Изкуственият отбор"
  • 08:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:10
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 04:55
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    "Фронтално" повторение
  • 05:00
    Облаче ле, бяло - /повторение
  • 06:00
    100г. Народно читалище Поука - с.Горица - документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 04:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 37 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    Голямото пазаруване: Алис, Мелиса, Аштън, Линдзи
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Спорове с шаферки
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Толкова различни близначки
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Сестра, сестра
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 10 еп.
  • 05:30
    На възрастта на императорският дворец
  • 06:00
    Медея пие рицина в манастир
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:45
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш, САЩ, драма, 1995
  • 05:40
    Бръсначът, САЩ, драма, 1996
  • 07:50
    Обсебена, САЩ, драма/романтичен/трилър, 2009
  • 09:35
    Небеса (2002), Германия,Италия,САЩ, драма/трилър, 2002
Пълна програма
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 6 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Златна мисия" - 9 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Анзак: В лицето на войната" - документален филм
  • 06:30
    "Пътят към върха: 50 Сент" - документален филм
Пълна програма
  • 04:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 84
  • 05:05
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 83
  • 05:30
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 13
  • 06:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:45
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:50
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 20
  • 05:10
    Клопка - първи сезон, еп. 9
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 13
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:55
    F-PARTIES
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 179-181 еп.
  • 05:25
    "Бърз отклик" - 1 и 2 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 6 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 2 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
Пълна програма
  • 04:25
    В поисках хорошего клева
  • 04:55
    Оружейный клуб
  • 05:05
    На зарубежных водоемах
  • 05:35
    Один дeнь из жизни
Пълна програма
  • 00:45
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7, /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Alaska Monsters: The Saberwolf
  • 05:08
    Extreme Cheapskates: Feast Or Famine
  • 05:30
    How the Universe Works: Moons
  • 06:15
    Cake Boss: Icing the Cake
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, шести етап
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, квалификация
  • 08:00
    Ски бягане: Световна купа в Осло, 30 км, жени
Пълна програма
  • 04:00
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 05:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 07:00
    "Д-р Дулитъл 2", комедия, САЩ, 2001; реж. Стийв Кар, с Еди Мърфи, Кристен Уилсън, Рейвън-Симоне, Кайла Прат, Лил' Зейн, [0+]
  • 08:30
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    Henry Hugglemonster
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 04:45
    Опасният Хенри
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 04:25
    Swamp Murders: Slings & Arrows
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Fall in Love with a Prison Guard
  • 06:10
    The Perfect Murder: Ring of Fire
  • 07:00
    California Investigator: The Other Woman
Пълна програма
  • 04:30
    Football Headliners: Episode 19
  • 05:00
    Top: Best Proposals
  • 05:30
    Rising Star: Steele & Van Dijk
  • 06:00
    The Contenders: Russia 2018: Serbia
Пълна програма
  • 04:50
    Hook N' Look
  • 05:15
    Hollywood Weapons
  • 05:35
    Hollywood Weapons
  • 06:00
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 04:40
    Спецове в заложната къща: Залагай, не мисли зло
  • 05:00
    Спецове в заложната къща: Убийствен залог
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблем в Тъстин
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
Пълна програма
  • 04:35
    Мигове от катастрофата, еп. 5
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 18
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 5
  • 06:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 5
Пълна програма
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.18
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:05
    Злато; сезон 1, епизод 5, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 03:50
    Медиум; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 04:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство
  • 06:00
    Неразрешени случаи
Пълна програма
  • 03:10
    Оазис за непретенциозните
  • 04:55
    Рай
  • 05:10
    Аз обичам Хъкабийс
  • 07:15
    Купон с преспиване
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:45
    Сквозной эфир. Гость
  • 06:05
    Сквозной эфир
  • 06:30
    "Особое мнение"
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Another Period
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:42
    My Roommate Is A Stripper (18+)
  • 05:20
    Not So Silent Library (18+)
  • 05:46
    Angill Down (18+)
  • 06:00
    Teaching The Temp (18+)
Пълна програма
  • 03:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 06:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 5 еп., документална поредица
  • 07:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Ейбар - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - VIETNAM
  • 05:00
    IN CONCERT - SERGIU POPA ENSEMBLE
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE NATIVE CIVILIZATIONS - HISTORY AND PRESENT
  • 06:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE FORMATION OF MIXED PEOPLE: HISTORY AND CURRENT
Пълна програма
  • 04:40
    Cage contender
  • 06:05
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 07:05
    Ultimate First League
  • 07:20
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 04:30
    The Great Ride Open
  • 05:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 05:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 06:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 04:15
    Бойни кораби (Series 1): Могъщи дървени кораби (Episode 4)
  • 05:15
    Страхотни изобретения (Series 1): Дигитална камера (Episode 2)
  • 05:45
    Загадки в музея (Series 7): Машина за фъстъци, холивудски дрязги, изгубеното съкровище (Episode 8)
  • 06:30
    Страхотни изобретения (Series 1): Велосипед (Episode 4)
Пълна програма
  • 04:30
    Научнопопулярен филм
  • 05:00
    Научнопопулярен филм
  • 05:30
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
Пълна програма
  • 04:10
    Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
  • 05:10
    Chick Corea & Mc Coy Tyner, piano duo (1983)
  • 05:20
    Ella Fitzgerald - Brussels 1957 - Jazz Archive
  • 06:05
    InterMezzo
Пълна програма
  • 04:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 08:00
    Волейбол: Мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Верея - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
  • 06:30
    Футбол: Ейбар - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 08:30
    "Гудууд 2015: Фестивал на скоростта" - 4 еп., документална поредица
  • 09:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Евертън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 24-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Убийства в тресавището: Прашки и стрели
  • 05:20
    Почти ми се размина: Да се влюбиш в надзирател
  • 06:10
    Перфектното убийство: Огненият пръстен
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Другата жена
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 04:15
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 05:25
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІV - Нова надежда", екшън - фантастика, САЩ, 1977; реж. Джордж Лукас, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Питър Кушинг, Алек Гинес, [12+]
  • 09:00
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Декстър VIII, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Кийт Гордън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 05:05
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 07:00
    "Спилбърг", документален, САЩ, 2017; реж. Сюзън Лейси, [0+]
  • 09:25
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
Пълна програма
  • 04:20
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 05:35
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 07:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 06:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 07:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 04:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:55
    Нела, Принцесата-рицар
  • 05:20
    Нела, Принцесата-рицар
  • 05:40
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 04:30
    Заводът: Така се сглобяват автомобили - репортаж
  • 05:00
    Истински чудеса
  • 05:15
    Бърза обиколка
  • 05:40
    Единичен тест
Пълна програма
  • 04:35
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 05:15
    Мускетарите, сезон 2, еп. 10, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 06:10
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 16, Испания, драма/исторически, 2013
  • 07:10
    Господин Селфридж, сезон 4, еп. 10, Великобритания, драма/исторически, 2016
Пълна програма
  • 03:40
    Някой като Ходър
  • 06:45
    Тайната на лешникотрошачката
  • 08:10
    Малки герои
  • 09:55
    Пиу!
Пълна програма
  • 04:10
    Нотите на любовта
  • 06:25
    Индианецът
  • 07:45
    Хайди
  • 09:35
    Броукън Хил
Пълна програма
  • 03:05
    Легенда за портата на Ада: Американска конспирация
  • 06:00
    Брат и сестра
  • 07:35
    Пипи отново на борда
  • 08:55
    Детегледачът
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 04:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21
bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Comedy 05:00
"Шегаджии" - сериал
bTV HD 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Lady 05:00
"Италианската булка" - сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

Alfa 05:00
"Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
Skat+ 05:10
"Професия актриса" - документален филм
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Парти за Хелоуин
Cinemax 2 05:15
"Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
HBO HD 05:20
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}