ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.16
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с2, еп. 3
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 14
Пълна програма
  • 06:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 3, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, шести етап
  • 07:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, квалификация
  • 08:00
    Ски бягане: Световна купа в Осло, 30 км, жени
  • 08:30
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти
Пълна програма
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Квитфиел, супер Г, мъже
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Контиолахти, масов старт, мъже
  • 07:30
    Бързо пързаляне с кънки: Световно първенство в Амстердам
  • 08:30
    Колоездене: Тирено - Адриатико, шести етап
Пълна програма
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 08:50
    Monster Jam
Пълна програма
  • 06:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 07:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 08:00
    AFRICA ECO RACE HIGHLIGHTS
  • 09:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, втори ден, първа сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:30
    Мобил 1
  • 09:00
    Жилет световен спорт
  • 09:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма

Сериали

AXN 06:10
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
Viasat Nature 06:25
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
Utilisima 06:25
Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 7
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Viasat History 06:30
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
БНТ САТ 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

AXN 06:10
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
ORT 06:10
"Любимата учителка". Сериен филм
TV1000 06:20
Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
HBO 06:25
"Филми и звезди Х, 38 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
HBO HD 06:25
"Филми и звезди Х, 38 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}