ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Колекцията тв филм /8, последен епизод/ (14)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Международен фестивал "София Филм Фест" 2018
Пълна програма
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    "Полицаите от края на града" (премиера) - комедиен сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 22:10
    Звезда за един ден - комедия, Франция, 2012 г.; режисьор: Ксавиер Джианоли; в ролите: Ксавиер Джианоли, Сесил дьо Франс, Ивон Мартин, Мишел Абитбул, Алберто Сорбели
Пълна програма
  • 22:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook с Александър Костадинов/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 21:55
    Медиум; сезон 4, епизод 12, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 22:50
    Морски детективи; сезон 11, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 23:45
    Морски детективи; сезон 11, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 22:00
    Семейството от планините: Бавно, но славно
  • 22:55
    Най-дивото от Близкия Изток: Египет
  • 23:50
    Диви и истински: Лъвове, Камера, Работи!
Пълна програма
  • 21:00
    "Кланът" - игрален филм
  • 23:00
    "Капиталът" - публицистично предаване "Капиталът" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 21:15
    "Стилни стаи: Хайде в планината" - комедия, ФРГ, 2018
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:00
    "Местопрестъплението: Ти ми принадлежиш" - криминална поредица, ФРГ, 2016
Пълна програма
  • 21:45
    Туристически маршрути
  • 22:15
    Изчезнали в Америка игрален филм /САЩ, Канада, 2005 г./, режисьор Габриел Савидж Доктърман, в ролите: Дани Глоувър, Рон Пърлман, Линда Хамилтън и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Концерт на Влатко Стефановски трио Джаз фестивал "Банско 2017"
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Светът е 7
Пълна програма
  • 21:20
    Tom and Jerry: Blast Off to Mars
  • 22:40
    The Garfield Show
  • 23:00
    The Garfield Show
  • 23:11
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Лара Крофт: Tomb Raider" - екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2001), режисьор - Саймън Уест, актьори - Анджелина Джоли, Джон Войт, Ноа Тейлър, Йън Глен,  Даниел Крейг, Крис Бари и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Бандата на Оушън 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004)
  • 23:30
    "Децата на хората" - драма, фантастика (САЩ, 2006)
Пълна програма
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.10
  • 23:00
    "Проби и грешки" - сериал
  • 23:30
    "На по-добро място" - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера: "Майка" - сериал, еп.44
  • 23:00
    "Сега и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 22:10
    Време за приключения
  • 22:20
    Време за приключения
  • 22:35
    Парк шоу
  • 22:45
    Парк шоу
Пълна програма
  • 21:00
    "Кралят на рибарите", комедийна драма, САЩ, 1991; реж. Тери Джилиъм, с Робин Уилямс, Джеф Бриджис, Мерседес Руел, Аманда Плъмър, Дейвид Пиърс, [18+]
  • 23:20
    "Беатрис на вечеря", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мигел Артета, със Салма Хайек, Джон Литгоу, Кони Бритън, Джей Дуплас, Ейми Ландекър, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Горчива жътва (2016)", романтична драма, Канада, 2017; реж. Джордж Мендълък, с Макс Айрънс, Саманта Баркс, Бари Пепър, Теймър Хасан, Терънс Стамп, [18+]
  • 23:15
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    Amanpour
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 22:00
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Море в пламъци" - екшън с уч. на Марк Уолбърг, Кърт Ръсел, Дилън О'Браян, Джон Малкович, Дъглъс Ем Грифин, Кейт Хъдсън и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Аляска: Последната граница: Денят, в който Дядо Коледа посети чифлика
  • 23:00
    Тесла: Разсекретено: Епизод 2
Пълна програма
  • 22:00
    Хакер в дивата природа: Черният залив
  • 22:50
    Големи умове: Битката на моста
  • 23:40
    Ловци на митове: Битови произшествия
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 23:00
    11
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
Пълна програма
  • 22:00
    "Последен шанс да видим"
  • 23:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 23:30
    "Кадри от "Хъбъл"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Ключът към успеха
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация
  • 22:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 23:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно, директно
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, Фрайбург - Щутгарт, директно
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Пълна програма
  • 21:55
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 2
  • 22:40
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
  • 23:25
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 21:40
    X Games - Aspen
  • 22:35
    Immaf World Championships
  • 23:30
    Monster Knock Outs
  • 23:55
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    На гости при Джада
  • 22:30
    На гости при Джада
  • 23:00
    Просто Лаура
  • 23:30
    Просто Лаура
Пълна програма
  • 21:00
    "Трудният път към дома" - игрален филм
  • 22:55
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 5
  • 23:55
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 22:00
    Комисар Дюпeн - първи сезон, еп. 3
  • 23:55
    Честни измамници - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 22:00
    "Назад към убийството I, 5 еп.", криминален, Великобритания, 2017; реж. Ханс Херботс, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
  • 23:00
    "Пич, къде ми е колата?", комедия, САЩ, 2000; реж. Дани Лaйнър, с Аштън Къчър, Шон Уилям Скот, Дженифър Гарнър, Марла Соколоф, Кристи Суонсън, [12+]
Пълна програма
  • 21:50
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 2
  • 22:40
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 3
  • 23:30
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Американски антиквари: Кралицата на късмета
  • 23:00
    Най-великите бягства от затвор в Америка: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 8 еп.
  • 22:30
    КОНЕТЕ
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 22:10
    "Строителят Боб"
  • 22:30
    "Пингу"
  • 22:45
    "Анджелина балерина"
  • 23:10
    "Кипър"
Пълна програма
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
  • 23:30
    "Патарински Live"/п/
Пълна програма
  • 21:45
    Топкласация
  • 22:45
    US Топ
  • 23:45
    CAUETivi
Пълна програма
  • 21:10
    "Без изход" - екшън / драма с Кевин Костнър, Хауърд Дъф.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 5.8" - сериал
  • 23:50
    "Плашила" - ужаси с Тед Вернон, Майкъл Дейвид Симс.
Пълна програма
  • 22:00
    FIA WRC BEST OF
  • 23:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 23:30
    2017 GLOBAL RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 22:00
    Фактор страх
  • 23:00
    Краш караоке
  • 23:30
    Краш караоке
Пълна програма
  • 22:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 22:00
    Headbangers Ball!
  • 23:00
    Living For The Weekend!
Пълна програма
  • 21:50
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
  • 22:45
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 23:35
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 22:00
    Разглобяване: Суперсамолети, еп. 1
  • 23:00
    Мегаколи, еп. 3
Пълна програма
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 22:25
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
  • 23:20
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
Пълна програма
  • 21:45
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-и епизод, повторение
  • 22:15
    Баскетбол: Барселона - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 20:20
    "Клуб на Веселите и Находчивите" Висшата лига
  • 22:20
    Филм
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 23:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Трансформърс: Отмъщението" - фантастика / екшън филм, U, 2009
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Рома - Торино
Пълна програма
  • 21:15
    "Хайде да танцуваме" - шоу
Пълна програма
  • 22:00
    Вести
  • 22:30
    Вести-Москва
  • 22:50
    Вести
  • 23:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    "Германия през седмицата"
  • 23:30
    "Арт-навигатор"
Пълна програма
  • 21:15
    "Гледаш ли?! Голямото кино шоу на Кая" - шоу
  • 22:15
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
  • 23:20
    "Mord mit Ansage" - крими шоу
Пълна програма
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето. /повторение/
  • 22:30
    Дневниците на уфолога /повторение/
  • 23:45
    Поп музика - Цвете за Гошо -
Пълна програма
  • 22:00
    Крикет: специално издание
Пълна програма
  • 21:15
    Dragons: Legenden
  • 22:15
    Die Drachenjager
  • 23:50
    Alf
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Брендън Фрейзър- документална поредица
Пълна програма
  • 22:00
    Моето 1500 кг семейство: Семейното пътешествие започва
  • 23:00
    310кг. тийнейджър
Пълна програма
  • 22:00
    Белият Пирин, част 2
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.1, еп.3
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 22:00
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
  • 22:30
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 22:00
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
  • 22:30
    Строителство извън мрежата: Ранчо в Биг Скай
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:30
    Другата Болейн, Великобритания, биографичен/драма/романтичен, 2008
  • 23:25
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 22:00
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 22:30
    "Новото познание: Невъзможният сценарий за света" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 23:00
    "Съдбата на принц Уилям" - документален филм
Пълна програма
  • 22:10
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 19
  • 23:05
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 21:15
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал
  • 23:10
    "Лекарите от Чикаго" - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Паметник на Майкъл Джексън" - комедия/драма, Сърбия/Германия/Македония/Хърватска, режисьор Дарко Лунгулов;участват: Драган Бьелогърлич, Борис Миливойевич, Миряна Каранович, Наташа Тапушкович, Марко Янкетич, Любомир Бандович, Тони Михайловски и др.
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица
Пълна програма
  • 21:00
    Дюс Бигалоу: Мъжко жиголо - игрален филм
  • 22:55
    Касъл - осми сезон, еп. 6
  • 23:50
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 22:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 22:25
    F-PEOPLE
  • 22:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 22:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 22:00
    "Най-злите убийци в света" - 10 еп.
  • 22:50
    "Да замиташ след звездите" - 6 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 2 и 3 еп.
Пълна програма
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 21:50
    Зов предков
  • 22:15
    Следопыт
  • 22:45
    Зимняя рыбалка в Приволжье
  • 22:55
    Особенности охоты на Руси
Пълна програма
  • 21:00
    "Психаротерапия" - комедия с уч. на Джак Никълсън, Адам Сандлър, Мариса Томей, Луис Гузман, Криста Алън, Джон Туртуро, Уди Харълсън и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Beasts of the Bayou: Swamp Werewolf
  • 22:45
    Beasts of the Bayou: Loch Ness Swamp
  • 23:30
    I Almost Got Away With It: Episode 17
Пълна програма
  • 22:00
    Реза, принцът на подправките: Индия
  • 22:30
    Реза, принцът на подправките: Индия
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
  • 23:10
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация
  • 22:15
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 23:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно, директно
Пълна програма
  • 22:00
    "Назад към убийството I, 5 еп.", криминален, Великобритания, 2017; реж. Ханс Херботс, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
  • 23:00
    "Пич, къде ми е колата?", комедия, САЩ, 2000; реж. Дани Лaйнър, с Аштън Къчър, Шон Уилям Скот, Дженифър Гарнър, Марла Соколоф, Кристи Суонсън, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    Trulli Tales
  • 22:30
    Tangled
  • 23:00
    Elena of Avalor: Realm of the...
  • 23:45
    Minnie's Bow-Toons
Пълна програма
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
  • 23:10
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 22:00
    The 1980s: The Deadliest Decade: The Libertyville Horror
  • 22:55
    Horror In The Woods: People Magazine Investigates
  • 23:50
    Murder In The Heartland: The Kind Sister
Пълна програма
  • 21:55
    The Truth About...: Women's Football
  • 22:20
    Top: Women in Football
  • 22:50
    Star Rated: Women's Favourites
  • 23:15
    Power Players: Steffi Jones
Пълна програма
  • 22:05
    Speargun Hunter
  • 22:30
    Carter's W.A.R
  • 23:15
    The Gunfather
  • 23:35
    The Gunfather
Пълна програма
  • 22:00
    Американски антиквари: Кралицата на късмета
  • 23:00
    Най-великите бягства от затвор в Америка: Епизод 1
Пълна програма
  • 22:00
    Мегаколи, еп. 3
  • 23:00
    Гранични войни, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 8, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 21:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 32, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:30
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 6, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 23:30
    Медиум; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 22:00
    Луда любов
  • 23:00
    Съпруги убийци
Пълна програма
  • 21:05
    Жената в черно
  • 23:00
    Дяволски шеги
Пълна програма
  • 22:00
    Новые итоги. Live
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 1 с
Пълна програма
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
  • 23:00
    South Park
  • 23:25
    South Park
Пълна програма
  • 22:00
    Husband's Away, Time To Get Laid (18+)
  • 22:22
    Dirty Knives (18+)
  • 22:40
    Madame's Finishing School For Whores (18+)
  • 23:00
    A Knob Well Done (18+)
Пълна програма
  • 22:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    Сръбски белези игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Брент Хуф, в ролите: Макъл Мадсън, Владимир Райчич, Марк Дакоскос и др. (14)
  • 23:35
    Футбол: Среща-реванш от осминафиналите на турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 22:10
    Борсова информация
  • 22:15
    Агротема
  • 22:30
    Късна емисия новини
  • 23:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 22:00
    CARMEN, WHAT A STORY
  • 23:00
    ROMANTIC CITIES - SEVILLE
Пълна програма
  • 22:00
    EMENTA SB
  • 22:43
    Life of EMENTA SB
  • 23:00
    2017 VISSLA ISA World Junior Surfing Championship
  • 23:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 21:40
    Расо и броня (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 22:35
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Хавайските воини Коа (Episode 8)
  • 23:25
    Бойни кораби (Series 1): Най-малките кораби през войната (Episode 6)
Пълна програма
  • 22:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 23:30
    "Серенада" - музикален микс
Пълна програма
  • 21:30
    Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphony No. 7, Violin concerto No. 2
  • 23:20
    Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphonies No.14 & 5
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Монако - Лил, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2017-18), 27-и епизод
  • 22:30
    "Преди кръга за Купата на Футболната асоциация" (2017-18), 4-и епизод
  • 23:00
    Футбол: АФК Борнемут - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Десетилетие на смъртта: 80-те: Ужасът в Либъртивил
  • 22:55
    Ужасът в гората: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 23:50
    Убийство в Средния Запад: Добрата сестра
Пълна програма
  • 22:00
    "Историята оживява", (п)
  • 22:30
    Документален филм
  • 23:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 21:35
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 23:15
    "Номерът на ръката на прадядо", документален, САЩ, 2018; реж. Ейми Шатц, [15+]
  • 23:35
    "Спрян за проверка", документален, САЩ, 2017; реж. Кейт Дейвис, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър V, 4 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 22:30
    "Съвременно семейство IX, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 23:00
    "Весело обслужване ІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Илайза Хитман, с Бен Синклер, [18+]
  • 23:25
    "От другата страна I, 5 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 23:05
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
Пълна програма
  • 22:00
    Баскетбол: Евролига
  • 23:50
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма
  • 22:10
    Уоликазам
  • 22:40
    Дора и приятели
  • 23:10
    Рибки Гупи
  • 23:35
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • 22:00
    Близо до врага, сезон 1, еп. 7, Великобритания, военен, 2016
  • 23:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 5, САЩ, военен, 2016
  • 23:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 6, САЩ, военен, 2016
Пълна програма
  • 22:00
    Черният кадилак
  • 23:55
    Увлечение
Пълна програма
  • 22:00
    Сватбеният уикенд
  • 23:35
    Изгубени във Флоренция
Пълна програма
  • 22:00
    Младежки трепети 2/5
  • 22:45
    Младежки трепети 2/6
  • 23:30
    Синът на дракона, част 2
Пълна програма

Сериали

Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
Viasat Explorer 22:45
Крале на боклука, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
Eurosport 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Eurosport HD 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Nova Sport 23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 23:00
Европейски покер тур

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}