ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 83
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 10:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 11:15
    Медиум; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 12:15
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 13:10
    Възприятия; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 10:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
  • 11:00
    Нощ: Хипопотами
  • 11:28
    Нощ: Лъвове
  • 11:55
    Войната за спасяването на китовете: Лудият Айвън
Пълна програма
  • 10:40
    Народна музика
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 11:40
    АТАКА в действие
Пълна програма
  • 10:05
    "Pepe, der Paukerschreck" - комедия, ФРГ, 1969
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Спортна програма
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:45
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    Кратки новини
  • 14:15
    Земята е само една Безгрижният полет на белия щъркел /п/
Пълна програма
  • 10:54
    Baby Looney Tunes
  • 11:10
    Pink Panther and Pals
  • 11:17
    Pink Panther and Pals
  • 11:24
    Pink Panther and Pals
Пълна програма
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп.16
  • 11:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.18
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 11
  • 13:15
    "Виновна" - драма, трилър (Канада,2014), режисьор - Антъни Лефресне, актьори - Ерин Сандърс, Алекс Пакстън-Бейзли, Майкъл Уудс, Роб Стюарт и др.
Пълна програма
  • 08:30
    "Зодиак" - трилър, драма, криминален (САЩ, 2007)
  • 11:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
  • 12:45
    "Никита: Отмъщението" - еп.4
  • 13:45
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.5
Пълна програма
  • 10:00
    "Агент в оставка" - екшън, комедия (САЩ, 2006), режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Боб, Джо Витерели, Ангъс Т. Джоунс, Антъни Андерсън, Стив Ширипа, Пол Сорвино, Ким Хоторн и др.
  • 12:00
    "Проби и грешки" - сериал
  • 12:30
    "На по-добро място" - сериал
  • 13:00
    "Щурите съседи" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
Пълна програма
  • 10:50
    Облачно с кюфтета
  • 11:01
    Облачно с кюфтета
  • 11:15
    Ние, мечоците
  • 11:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 10:35
    "Морска звезда", драма, Великобритания, 2016; реж. Бил Кларк, с Джоан Фрогът, Том Райли, Фийби Никълс, Микеле Дотрис, Саймън Бамфорд, [12+]
  • 12:15
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
  • 13:55
    "Ченгето от Бевърли Хилс", екшън - комедия, САЩ, 1984; реж. Мартин Брест, с Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Джон Аштън, Лиз Ейлбачър, Рони Кокс, [15+]
  • 15:40
    "Ченгето от Бевърли Хилс 2", екшън - комедия, САЩ, 1987; реж. Тони Скот, с Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Рони Кокс, Джон Аштън, Брижит Нилсен, [15+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 12:20
    "Един живот", драма, Франция, 2016; реж. Стефан Бризе, с Жудит Шемла, Жан-Пиер Дарусин, Йоланд Моро, Суон Арло, Нина Морис, [12+]
  • 14:20
    "Софи и изгряващото слънце", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Маги Грийнуолд, с Джулиан Никълсън, Такаши Ямагучи, Марго Матиндейл, Даян Лад, Лорейн Тусейнт, [15+]
  • 16:05
    "Полицейско надбягване", криминален екшън, Италия, 1977; реж. Стелвио Маси, с Маурицио Мерли, Джанкарло Сбраджа, Анджело Инфанти, Лили Карати, Глауко Онорато, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    African Voices
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон, /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 16, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 17, /п/
  • 13:00
    "Викингите" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 10:30
    Съкровища в склада: епизод 15
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 3
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Pontiac GTO: Чикаго
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Точка на насищане
Пълна програма
  • 10:38
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 3
  • 11:26
    Големи умове: Да спреш колата
  • 12:14
    Ловци на митове: Междузведни войни: отмъщението на мита
  • 13:02
    Как са го направили?: Тъмно пиво/ Коприна/ Тенекиени кутии
Пълна програма
  • 10:30
    Ханк Зипзър
  • 11:00
    Имението "Евърмур"
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 10:40
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 11:00
    "Всичко за децата"
  • 11:25
    "Всичко за децата"
  • 11:50
    "За играчките"
Пълна програма
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 5 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:15
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание
  • 11:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
  • 12:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 13:00
    Футбол: Шампионска лига на УЕФА, жребий, директно
Пълна програма
  • 10:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
  • 11:15
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, жени
  • 12:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 13:00
    Ски бягане: Световна купа във Фалун, спринт, директно
Пълна програма
  • 10:00
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 1
  • 11:00
    Супер-превозвачи, сезон 1, еп. 4
  • 11:45
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 15
  • 12:05
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 16
Пълна програма
  • 10:40
    Pro Bull Riders
  • 11:35
    X Games - Aspen
  • 12:30
    Alpine Adventurer Series 3
  • 13:25
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 10:30
    Братовчеди на повикване
  • 11:00
    Шедьоври от битпазара
  • 11:30
    Шедьоври от битпазара
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 8
  • 11:30
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 4
  • 12:25
    Това сме ние - втори сезон, еп. 17
  • 13:20
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 09:30
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 6
  • 11:30
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 16
  • 12:25
    Честни измамници - трети сезон, еп. 5
  • 13:20
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 10:35
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 12:10
    "Книжарница "Мостът", първа част", драма, САЩ, 2015; реж. Майк Рол, с Кейти Финдли, Уайът Наш, Тед МакГинли, Фейт Форд, Стив Басик, [15+]
  • 13:35
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 15:35
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
Пълна програма
  • 10:35
    Забранена история, сезон 1, еп. 3
  • 11:25
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 5
  • 12:10
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 6
  • 13:00
    География на убийствата, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Идиотщини
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Хайде на състезание
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Тайното скривалище на Чъм
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Мини Рик
Пълна програма
  • 10:30
    КОНЕТЕ
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 2 еп. /п/
  • 12:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 5 еп.
Пълна програма
  • 10:50
    "Дот"
  • 11:15
    " Кайю"
  • 11:35
    "Джармис"
  • 12:03
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:55
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
  • 12:05
    "Саунд ефект" - криминален / трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу, Денис Франц.
  • 13:50
    "Ако е вторник, значи сме в Белгия" - комедия / приключенски със Сюзан Плешет, Иан Макшейн, Милдред Нетуик, Мъри Хамилтън.
  • 15:25
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
Пълна програма
  • 10:00
    RALLYX ON ICE
  • 11:00
    NZ JETSPRINTS
  • 11:30
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 12:30
    2017 BTPA UK TRACTOR PULLING
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 14:00
    Beyonce V Taylor V Rihanna! Top 20
  • 15:30
    Justin Timberlake: Hitlist
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:05
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 10
  • 11:00
    Скрити царства, сезон 1, еп. 2
  • 11:55
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 7
  • 12:20
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 11:00
    Златна треска 2, еп. 5
  • 12:00
    Куфар за края на света 3, еп. 3
  • 13:00
    Отвъд магията, еп. 4
Пълна програма
  • 10:40
    Дивата Намибия, еп. 1
  • 11:25
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 12:15
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 13:00
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Билярд: Мастърс 2018, трети ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Гингам - Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:10
    Оцветен филм. "Пролет на улица Заречна"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Леонид Филатов. "Наддявам се, че не Ви омръзнах до скука..."
  • 12:15
    Анимационен филм "За храбрия Федота-стрелеца"
Пълна програма
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 11:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 10:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:05
    "По средата" - сериал
  • 12:00
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:50
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 15:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
Пълна програма
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:40
    Игрален филм
  • 11:00
    "Утрото на Русия"
  • 16:00
    Вести
  • 16:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    Прокудени от бащин край /повторение /
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 10:40
    Mister Maker
  • 11:30
    Die Dschungelhelden
  • 12:00
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:30
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 10:30
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 11:00
    Концерт на Джъстин Тиймбърлейк
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:30
    Кралят на тортите: Старания, нерви и първи рожден ден
  • 11:00
    Голямото пазаруване: Кей, Toria, Ашли, Сара
  • 12:00
    Необичайни раждания с Кейти Пайпър
  • 13:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Замръзналата Тереза
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Домът на Джордж Истман в Ню Йорк
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:20
    Когато звънне непознат, САЩ, ужаси/трилър, 2006
  • 11:45
    7.39, Великобритания, драма/романтичен, 2014
  • 13:20
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 15:05
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:25
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 1
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 2
  • 11:30
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 9
  • 12:00
    Вкусът на Лондон с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    2000+ срещу 2010+: Топ 50
Пълна програма
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Анестезия" - трилър/драмаСАЩ; режисьор Тим Блейк Нелсън; участват: Дейвид Арън Бейкър, Скот Коен, Глен Клоуз, Дерик Баскин, Жаклин Баум, Ана Мари Келайз, Дж. Бернард Келоуей, Кети Чанг, Филип Етинджър и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Кости - осми сезон, еп. 12
  • 11:40
    Кости - осми сезон, еп. 13
  • 12:35
    Агентите на ЩИТ - пети сезон, еп. 8
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Кеш и Кари" - 7 и 8 еп.
  • 11:35
    "Джигити" - 5 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 69 и 70 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 8 еп.
Пълна програма
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 3"
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    Прикладная ихтиология
  • 11:00
    Сомы Европы
  • 11:30
    Охота с луком
  • 12:00
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 08:15
    "Хора като нас" - драма с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, Майкъл Хол Дадарио, Марк Дуплас, и др., /п/
  • 11:00
    "Смърфовете 2" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, Брендан Глийсън и др.
  • 13:20
    "Специалитетът на деня" - комедия с уч. на Асиф Мандви, Джес Уикслър, Кевин Кориган, Дийн Уинтърс, Насирудин Шах, Хариш Пател, Амир Арисън, Мадхур Джафри и др.
  • 15:30
    "Пълководци" - екшън с уч. на Джет Ли, Анди Лау, Такеши Канеширо и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Extreme Cheapskates: The Grass Is Always Cheaper
  • 11:08
    Extreme Cheapskates: Feast Or Famine
  • 11:30
    Deadliest Catch: It's Not All Mai Tais and Yahtzee
  • 12:15
    Weird Creatures With Nick Baker: Slow Loris
Пълна програма
  • 10:55
    Гражданка в ранчото
  • 11:25
    Гражданка в ранчото
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:15
    Ски скокове: Световна купа в Трьондхайм, състезание
  • 11:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, мъже
  • 12:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 13:00
    Футбол: Шампионска лига на УЕФА, жребий, директно
Пълна програма
  • 10:35
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 12:10
    "Книжарница "Мостът", първа част", драма, САЩ, 2015; реж. Майк Рол, с Кейти Финдли, Уайът Наш, Тед МакГинли, Фейт Форд, Стив Басик, [15+]
  • 13:35
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 15:35
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:30
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 11:00
    Puppy Dog Pals
  • 11:30
    Puppy Dog Pals
  • 12:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 10:05
    Suspicion: Murder In The Family
  • 11:00
    Married With Secrets: Missing In Alaska
  • 11:55
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Payable Upon Death
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got Remarried
Пълна програма
  • 10:36
    Rising Star: Sarah Sj?str?m
  • 11:00
    Body & Soul: Cameron Van Der Burgh
  • 11:12
    Untold Stories: Dutoit & Nhlapo
  • 11:30
    Ultimate Clash: Thorpe vs Sun Ya
Пълна програма
  • 10:50
    Speargun Hunter
  • 11:15
    Nick's Wild Ride
  • 11:35
    Nick's Wild Ride
  • 12:00
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Идиотщини
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Хайде на състезание
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Тайното скривалище на Чъм
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Мини Рик
Пълна програма
  • 10:00
    Златна треска 2, еп. 5
  • 11:00
    Куфар за края на света 3, еп. 3
  • 12:00
    Отвъд магията, еп. 4
  • 13:00
    Отвъд магията, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 83
Пълна програма
  • 10:20
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 20, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 3, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 20, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 5, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 09:00
    Убийството на Джонбене: нейният баща споделя
  • 11:00
    "Холоуей": Жени зад решетките
  • 12:00
    Първите 48 часа
  • 13:00
    Часовете преди убийство
Пълна програма
  • 09:10
    Тайният смях на жените
  • 11:10
    Рецитал на сърцето
  • 13:30
    Исус Хенри Христос
  • 15:25
    Oгъст Ръш
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    I Live With Models
  • 12:05
    I Live With Models
Пълна програма
  • 10:39
    Hot Minx Returns For Rough Anal (18+)
  • 11:01
    Tital Wave (18+)
  • 11:24
    Thick Booty Girlfriend's Bouncy Bum (18+)
  • 11:48
    Video Game Awesomeness (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - четвъртфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 19:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 10:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    GLOBETROTTER - PUERTO VALLARTA
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E9
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E10
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FLYING OVER THE WATERWAYS (VENEZUELA)
Пълна програма
  • 10:30
    ISA World Surfing Games France 2017
  • 11:00
    Ellismania
  • 11:30
    The Great Ride Open
  • 12:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 10:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 608 (Episode 8)
  • 11:20
    Търсенето на Фидо (Series 1): Търсенето на приятното семейство (Episode 5)
  • 11:45
    Съединените животински щати (Series 1): Високо в Скалистите планини (Episode 5)
  • 12:10
    Планетата Европа (Series 1): 114 (Episode 14)
Пълна програма
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 10:20
    John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival 1966
  • 11:00
    Omar Sosa, Quarteto Afrocubano, Jazz in Junas
  • 11:55
    InterMezzo
  • 13:30
    David Zinman conducts Beethoven with the Tonhalle-Orchester
Пълна програма
  • 10:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 25-и епизод, повторение
  • 11:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 25-и епизод, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 26-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Пирин - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - IV четвъртфинал (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Давид Гофен - Решар Гаске (Open Sud de France, Монпелие; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 16:00
    Тенис: Джо-Вилфрид Цонга - Лука Пуи (Open Sud de France, Монпелие; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Стоук Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 13:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Рединг (2006-07), повторение
  • 13:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Подозирам те: Убийство в семейството
  • 11:00
    Тайните на семейния живот: Серийна измама
  • 11:55
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изплаща се в случай на смърт
  • 12:50
    Почти ми се размина: Втори брак
Пълна програма
  • 10:30
    Документален филм
  • 11:00
    "Майсторски клас", (п)
  • 12:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 10:20
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 11:50
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 13:25
    "Силициевата долина ІV, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джейми Бабит, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 13:55
    "Централа Берлин ІІ, 3 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джон Дейвид Коулс, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
Пълна програма
  • 10:35
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 12:15
    "Развод ІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Бет МакКарти-Милър, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [15+]
  • 12:45
    "Развод ІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Бет МакКарти-Милър, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [15+]
  • 13:20
    "Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 11:40
    Новини
  • 11:45
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 13:40
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 10:30
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 12:30
    Баскетбол: Евролига
  • 14:10
    Новини
  • 14:15
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 10:55
    Уоликазам
  • 11:20
    Sunny Day
  • 11:45
    Нела, Принцесата-рицар
  • 12:15
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 10:45
    Изпитатели
  • 11:05
    Бърза обиколка
  • 11:30
    Бърза обиколка
  • 11:55
    Път свободен
Пълна програма
  • 10:55
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 19, Испания, драма/исторически, 2013
  • 11:40
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 3, Великобритания, драма/исторически, 2013
  • 12:25
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 13:15
    Близо до врага, сезон 1, еп. 1, Великобритания, военен, 2016
Пълна програма
  • 09:30
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2
  • 11:00
    Симарон Стрип 13
  • 12:40
    Симарон Стрип 14
  • 14:10
    "Младите предприемачи" ООД
Пълна програма
  • 10:30
    Ангелите от Ийст Енд
  • 11:50
    Специална доставка
  • 13:25
    Първото куче
  • 15:00
    Баща на четири деца: На море
Пълна програма
  • 10:20
    Коко
  • 11:55
    Точно като вкъщи
  • 13:25
    Красивия хоризонт
  • 14:55
    Сниф участва във войната
Пълна програма

Сериали

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 5
National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
Viasat Explorer 11:00
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Ring.BG 11:00
УЕФА Лига Европа - обзори
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
BNT 3 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
БНТ САТ 11:10
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"

Всички предавания

Филми

TVT 11:00
Варна - Първата Европа (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
bTV Action 11:00
"Монк" - сериал, с.4, еп. 16
MGM 11:00
"Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
Vivacom Arena 11:00
Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}