ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:45
    Боби игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Емилио Естевес, в ролите: Антъни Хопкинс, Деми Мур, Шарън Стоун, Илайджа Ууд, Лоурънс Фишбърн, Хелън Хънт, Аштън Кътчър и др.(12)
  • 23:40
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:55
    Семейство Петуния игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите: Тора Бърч, Британи Сноу, Майкъл Юри, Дейвид Раш и др. (12)
Пълна програма
  • 22:00
    "Умирай трудно 2" - екшън, криминален, САЩ, 1990 г. Режисьор: Рени Харлин; Актьори: Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц и др.
Пълна програма
  • 22:10
    "Игрите на глада: Сойка-присмехулка - Част 1"- с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Джулиан Мур, Елизабет Банкс, Уди Харелсън, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Колт 45 - екшън, криминален, Франция, 2014 г.; режисьор: Фабрис Дьо Велз; в ролите: Ришар Самел, Жерар Ланвен, Джоуи Стар и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 22:55
    Ханибал; сезон 1, епизод 12, драма, трилър, САЩ, 2013
  • 23:50
    Железният човек; екшън, приключенски, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 22:55
    Диви и истински: Нападението на акулата
  • 23:50
    Диви и истински: Нападението на леопарда
Пълна програма
  • 22:10
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева /п/
  • 23:40
    "Българска душа" - фолклорно предаване
Пълна програма
  • 21:15
    " Heimlich! Голямото шоу на изненадите" - музикално шоу
Пълна програма
  • 22:45
    Череп и кости сериен тв филм /9, последен епизод/ (14)
  • 23:30
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 23:11
    The Garfield Show
  • 23:30
    The Garfield Show
  • 23:41
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Лара Крофт Том Рейдър: Люлката на живота" - приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, Япония, Германия, 2003), режисьор - Ян Де Бон, актьори - Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Ноа Тейлър,  Крис Бари, Киъран Хайндс, Тил Швайгер и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Смъртоносно влияние" - драма, екшън (САЩ,1998), режисьор - Мими Ледър, актьори - Робърт Дювал, Теа Леони, Илайджа Уд, Морган Фрийман, Ванеса Редгрейв, Максимилиан Шел, Джеймс Кромуел и др.
  • 23:30
    Cinema X: "Убиец на пътя 3" - ужас, трилър(САЩ, 2004), режисьор - Деклан Обрин, актьори - Кен Кирзингър, Джеси Хъч, Бен Холингсуърт, Джианаполо Венута, Кирстен Праут и др.
Пълна програма
  • 22:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.3
  • 23:30
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 22:30
    "Екатерина Велика" - сериал, с.2, еп.8
  • 23:30
    "Връзки" - сериал , с.1, еп.1
Пълна програма
  • 23:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:45
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 21:50
    "Чък за късмет ", комедия, САЩ, 2007; реж. Майкъл Хелфрич, с Дейн Кук, Джесика Алба, Дан Фоглър, Лони Рос, Мишел Харисън, [15+]
  • 23:30
    "Град Лондон", драма - мистерия, САЩ, 2016; реж. Дерик Борт, с Даниъл Хътълстоун, Дъгрей Скот, Наташа МакЕлън, Джонатан Рийс Майърс, Том Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 23:10
    "С чисто сърце", екшън - комедия, Унгария, 2016; реж. Атила Тил, със Саболч Туроци, Золтан Фенвеши, Адам Фекете, Моника Балшай, Лидия Даниш, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    World Sport
  • 23:30
    MainSail
Пълна програма
  • 22:00
    "Жената на скалите" - романтичен филм с уч. на Мира Бартушек, Хайди Келер, Луц Маккензи, Даниел Бъдър и др. , /п/
Пълна програма
  • 23:10
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 23:00
    Полицаи с камери: Епизод 6
Пълна програма
  • 22:50
    Хакер в дивата природа: Черният залив
  • 23:40
    Големи умове: Триатлон
Пълна програма
  • 23:15
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
Пълна програма
  • 23:00
    "Как се създава"
Пълна програма
  • 21:35
    Великите музеи на Америка - док. сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 22:15
    Конен спорт: "Сот Ермес" в Париж, запис
  • 23:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, жени, запис
Пълна програма
  • 21:30
    Кърлинг: Световно първенство в Канада, Швейцария - Китай, директно
  • 23:30
    Новини
  • 23:35
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
Пълна програма
  • 22:45
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 11
  • 23:30
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 1
Пълна програма
  • 22:35
    Immaf European Open
  • 23:30
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:00
    Ремонт на дървени къщи
  • 23:30
    Ремонт на дървени къщи
Пълна програма
  • 22:55
    Присъда - първи сезон, еп. 10
  • 23:50
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 22:55
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 22:30
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
Пълна програма
  • 23:00
    Залавянето на престъпници в исторически план: Историята на криминалистиката, сезон 1, еп. 3
  • 23:55
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Залог в пространството
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Диви жилетки
Пълна програма
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 23:10
    "Кипър"
  • 23:30
    "Томас и приятели"
  • 23:50
    "Сега знаеш"
Пълна програма
  • 22:30
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 23:00
    "Давай, Колумб" - приключенски / екшън филм с Джим Дейл, Бърнард Крибинс, Морийн Липман, Питър Ричардсън.
Пълна програма
  • 23:00
    Екс он дъ бийч
  • 23:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 23:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 23:45
    David Guetta: World Stage
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 22:40
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 6
  • 23:35
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 7
Пълна програма
  • 22:00
    До ядрото на Земята, еп. 1
Пълна програма
  • 22:25
    Последният орангутански рай, еп. 1
  • 23:20
    Дивият Север, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бъртън Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 22:15
    Концерт на Николай Расторгуев и групата "Любе"
Пълна програма
  • 23:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Големите филми на Галилей: По следите на 50 загадки" - шоу
Пълна програма
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
  • 23:40
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:15
    "Германия търси суперзвездата" - Recall
Пълна програма
  • 23:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 23:00
    "Костенурките Нинджа" - екшън комедия, U, 2014
Пълна програма
  • 23:00
    Концерт на корейски хор Хюн-янг - 2 част
  • 23:30
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 21:15
    Das Geisterschloss
  • 23:25
    Alf
  • 23:55
    Alf
Пълна програма
  • 23:00
    Зимна нощ в Барселона - драма, романтичен, Испания, 2015, Режисьор: Дани де ла Орден, с Алекс Маруни, Александра Хименес, Абел Фолк
Пълна програма
  • 23:00
    Млади и бременни: Раждането
Пълна програма
  • 13:30
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
Пълна програма
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 23:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 21:30
    Зеленият път, САЩ, криминален/драма/фентъзи, 1999
Пълна програма
  • 23:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 23:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 2
  • 23:30
    Среща в кухнята - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 21:15
    "Най-доброто в мен" - драма, САЩ, 2014
  • 23:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 22:55
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 7
  • 23:55
    Живите мъртви - осми сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 23:00
    FTV SPECIAL
  • 23:30
    FTV SPECIAL
  • 23:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 22:50
    "Да замиташ след звездите" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 22:55
    Плaнета рыбака
  • 23:25
    Есть мнение
  • 23:35
    Территория льда
Пълна програма
  • 21:00
    "Джери Магуайър" - драма с уч. на Том Круз, Рене Зелуегър, Куба Гудинг Младши, Кели Престън, Бони Хънт, Джери О'Конъл, Джей Мор, Реджина Кинг, Луси Лиу, Джонатан Липники, Тод Луизо, Ерик Столц и др.
Пълна програма
  • 23:07
    Cake Boss: Gator Bite
  • 23:30
    Extreme Cheapskates: The Grass Is Always Cheaper
  • 23:53
    Extreme Cheapskates: Feast Or Famine
Пълна програма
  • 23:00
    Подставени клиенти
  • 23:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 23:10
    Костенурките нинджа
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:15
    Конен спорт: "Сот Ермес" в Париж, запис
  • 23:30
    Биатлон: Световна купа в Осло, щафета, жени, запис
Пълна програма
  • 22:30
    "Меган Лийви", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Габриела Коупъртуейт, с Кейт Мара, Еди Фалко, Рамон Родригес, Брадли Уитфорд, Комън, [12+]
Пълна програма
  • 23:00
    Mission Force One
  • 23:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 23:10
    Костенурките нинджа
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    Smells Like The '90s
Пълна програма
  • 22:55
    People Magazine Investigates: Part 1
  • 23:50
    Ghosts Of Shepherdstown: Do You Know You're Dead
Пълна програма
  • 23:15
    Top: Nuts and Doughnuts
  • 23:40
    Top: Dancefloor Champions
Пълна програма
  • 23:15
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 23:35
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: Залог в пространството
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Диви жилетки
Пълна програма
  • 23:00
    Затлъстялата планета, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    "Умирай трудно 2" - екшън, криминален, САЩ, 1990 г. Режисьор: Рени Харлин; Актьори: Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц и др.
Пълна програма
  • 22:20
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:25
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 22:20
    Медиум; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 23:20
    Медиум; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 23:00
    Ловецът на убийци
Пълна програма
  • 22:20
    Воини на светлината
Пълна програма
  • 22:15
    Концерт Николая Расторгуева и группы "Любэ"
Пълна програма
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 20:00
    Обратная сторона любви. Х/ф
  • 23:30
    Романтика романса. Песни 80-х годов
Пълна програма
  • 23:00
    Another Period
  • 23:25
    South Park
  • 23:50
    South Park
Пълна програма
  • 23:00
    Would Taking Off My Alge-Bra Help? (18+)
  • 23:20
    The Slutty Babysitter: Part One (18+)
  • 23:46
    Spanish Gamer Girl Fucks Cop (18+)
Пълна програма
  • 21:20
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс - полуфинали (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 23:15
    Борсова информация
  • 23:20
    Агрокоментар
  • 23:25
    Агротема
  • 23:35
    Агромаркет
Пълна програма
  • 18:15
    FightBox King of Kings Heroes Series Vilnus 17.03.2018
Пълна програма
  • 23:00
    Freedom of Space
Пълна програма
  • 22:20
    Вътрешен поглед към кралския двор (Series 1): В средновековния двор (Episode 1)
  • 23:20
    Расо и броня (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    Puccini's Manon Lescaut at La Monnaie
  • 23:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 22:55
    Студио "Лига 1", директно
  • 23:30
    Класика от "А" Професионална футболна група - Левски - ЦСКА (2014-15), повторение
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 21:45
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно
  • 23:40
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
Пълна програма
  • 22:55
    Убиецът от Лонг Айлънд: Разследванията на списание "Пийпъл": Part 1
  • 23:50
    Духовете от Шепърдстаун: Знаеш ли, че си мъртва?
Пълна програма
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже
Пълна програма
  • 22:05
    "Палавата класна", комедия, САЩ, 2011; реж. Джейк Каздън, с Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сигъл, Люси Пънч, Джон Майкъл Хигинс, [15+]
  • 23:40
    "Не дишай", хорър, САЩ, 2016; реж. Фейд Алварес, със Стивън Ланг, Джейн Леви, Дилън Минет, Даниел Зовато, Ема Берковичи, [18+]
Пълна програма
  • 22:55
    "Глутница ІІ, 2 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [15+]
  • 23:50
    "Глутница ІІ, 3 еп.", криминална драма, Полша, 2017; реж. Кася Адамик, Ян П. Матушински, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Дагмара Бак, Мачей Миколайчик, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    Гражданское оружие. Прицелы
  • 23:30
    Экстремальные поединки. Последнее семейное шоу
Пълна програма
  • 23:00
    Магията на Зелениковец (образователен филм за еко туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 23:10
    Рибки Гупи
  • 23:35
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 23:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 22:50
    Версай, сезон 1, еп. 7, Франция, Канада, исторически, 2015
  • 23:45
    Версай, сезон 1, еп. 8, Франция, Канада, исторически, 2015
Пълна програма
  • 22:55
    Модус 2/6
  • 23:40
    Застой в любовта
Пълна програма
  • 22:00
    Тя не е ангел
  • 23:30
    Другата страна
Пълна програма

Сериали

Fox Life 23:25
Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 2
Viasat Nature 23:30
Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 4
Viasat Explorer 23:30
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
Viasat History 23:40
История на оръжията, сезон 1, еп. 3
Kino Nova 23:40
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 11 /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 23:15
Автомобилизъм: Мехди Бенани, документален филм
Eurosport HD 23:15
Автомобилизъм: Мехди Бенани, документален филм
BNT 3 23:25
Световно клубно първенство по футбол: полуфинална среща
MAX Sport 3 23:25
Студио "Футбол"
Film Plus 23:30
Тенис: Андре Са/Томас Белучи - Ромен Арнеодо/Антонио Санчич (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 23:25
"Тес (2016)", драма, ЮАР, 2016; реж. Мег Рикардс, с Кристиа Висър, Брендън Даниълс, Нсе Икпе-Етим, Дан Жак Мутън, Лий-Ан Ван Руи, [18+]
BNT2 23:25
Анна Герман сериен тв филм /3 и 4 епизод/
Planeta Folk 23:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
БНТ 23:30
Викингите 3 тв филм /8 епизод/(16)
Diema Family 23:30
"Прости ми" - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}