ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
Пълна програма
  • 05:30
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 11
  • 07:30
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.4, еп.2
Пълна програма
  • 04:40
    "Булка на прицел" - с уч. на Кариса Лий Стейпълс, Стийв Барън, Синди Бъзби, Лия Франкланд и др./п/
  • 06:00
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 07:30
    Зад стените на Бъкингам - филм
  • 08:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 09:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Tech Star - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 05:05
    Профилиране; сезон 6, епизод 4, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 06:00
    Медиум; сезон 3, епизод 1, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 07:05
    Вестителите; сезон 1, епизод 11, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 08:00
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Египет
  • 05:49
    Диви и истински: Лъвове, Камера, Работи!
  • 06:36
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Живот под карантина
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 1)
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Холивудски знаменитости: " - документална поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Параолимпийските игри в Пьонгчанг
  • 08:00
    "Джеронимо Стилтън" - сериал
  • 08:20
    "Ана и дивите животни" - документална поредица
  • 08:55
    "Чекер Джулиян" - шоу
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 07:20
    Световно наследство Манастирът Жеронимуш /п/
  • 07:40
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 05:21
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Garfield Show
  • 05:45
    The HAPPOS Family
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 05:00
    "Последователите" - сериал, с.3, еп.2
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 07:30
    "Кости" - сериал, с.9, еп.16,17,18
  • 10:30
    "Капитан Съблезъб и съкровището на Лама Рама" - приключенски, екшън, комедия (Норвегия,2012), режисьор -Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори - Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Каре Хаген Сиднес, Робър
Пълна програма
  • 02:30
    "Жената на пътешественика във времето" - драма, романтичен,( САЩ, 2009), режисьор- Робърт Швентке, актьори- Арлис Хауърд, Рейчъл Макадамс, Ерик Бана, Рон Ливингстън, Стивън Тоболовски, Алекс Ферис, Мишел Нолдън, Джейн Маклийн, Бруклин Прулкс и др.
  • 06:00
    "Елегия" - драма, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Исабел Куишет, актьори - Питър Сарсгаард, Патриша Кларксън, Пенелопе Крус, Антонио Купо, Бен Кингсли, Денис Хопър и др.
  • 08:30
    "Империя: Август" (първа част) - драма, екшън (САЩ, 2003), режисьор - Роджър Йънг, актьори -Питър О'Тул, Шарлот Рамплинг, Витория Белведере, Бенджамин Садлър, Анна Вале, Хуан Диего Бото, Ръсъл Бар, Мартина Стела, Масимо Гини и др.
  • 10:30
    "Империя: Август" (втора част) - драма, екшън (САЩ, 2003), режисьор - Роджър Йънг, актьори -Питър О'Тул, Шарлот Рамплинг, Витория Белведере, Бенджамин Садлър, Анна Вале, Хуан Диего Бото, Ръсъл Бар, Мартина Стела, Масимо Гини и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Загадките на Лора" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.2
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:20
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
  • 07:00
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
  • 08:40
    "Сладкият живот", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Роб Спера, с Крис Месина, Абигейл Спенсър, Брайън Шортол, Каран Сони, Тайсън Ритър, [15+]
  • 10:10
    "Графити", късометражна драма, Испания, 2015; реж. Луис Килез, с Ориол Пла, [12+]
Пълна програма
  • 05:20
    "Отнетият живот на Тимофей Берьозин ", драма, САЩ, 2006; реж. Скот Бърнс, с Пади Консидайн, Рада Мичъл, Оскар Айзък, Николай Лий Каас, Джейсън Флеминг, [15+]
  • 07:00
    "Битката за Британия", военна драма, Великобритания, 1969; реж. Гай Хамилтън, с Лорънс Оливие, Майкъл Кейн, Кристофър Плъмър, Сузана Йорк, Хари Андрюс, [12+]
  • 09:10
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 11:10
    "Звезден прах", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2007; реж. Матю Вон, с Клеър Дейнс, Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Чарли Кокс, Сиена Милър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
  • 07:00
    African Voices
Пълна програма
  • 04:00
    "Корабът на мечтите: Малайзия" - романтичен филм с уч. на Зигфрид Раух, Хайди Келер, Ники Вилдер, Мари Грюбер и др., /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 00:10
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 8, 3 епизода
Пълна програма
  • 05:00
    Тесла: Разсекретено: Епизод 2
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Ядене на пръст
  • 07:00
    Как са го направили?: Спасителни служби/Фолкъркско колело/ Парашутисти
  • 07:30
    Ед Стафърд: Изоставен: България: Родопите
Пълна програма
  • 05:24
    Хакер в дивата природа: Черният залив
  • 06:12
    Решени да избягат: Китайският ресторант
  • 07:00
    Как са го направили?: Печки на дърва, индиго, синтезатор
  • 07:26
    Фабрика за храна: Епизод 10
Пълна програма
  • 05:30
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 06:25
    Мики Маус
Пълна програма
  • 05:30
    "Имало едно време… Америка"
  • 06:00
    "Имало едно време… Америка"
  • 06:30
    "Имало едно време… Америка"
  • 07:00
    "Удивителни създания"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Страници от живота - 1 еп. - Сериал
  • 06:00
    Преследвачът - 15 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно
  • 06:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 08:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация
Пълна програма
  • 05:00
    FMX: Нощта на скоковете
  • 06:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно
  • 08:30
    Ски бягане: Световна купа във Фалун, спринт
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 11
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 07:10
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 7
  • 07:35
    Дивото зове, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 05:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 07:25
    X-Traordinary
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:15
    Следващият топмодел на Америка - 22 сезон, еп. 12
  • 06:00
    Великото британско меню, еп. 11
  • 06:30
    Великото британско меню, еп. 12
  • 07:00
    Грозната Бети - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 05:15
    Честни измамници - трети сезон, еп. 6
  • 06:00
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 2
  • 06:45
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 3
  • 07:40
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 03:40
    "Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
  • 07:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:05
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
Пълна програма
  • 05:05
    Руската революция
  • 05:55
    Невидими убийци от епохата на Тюдорите
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 29
  • 07:40
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пълна бъркотия
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ангелите на Бари
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
Пълна програма
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 17 еп.
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 05:20
    "Пингу"
  • 05:35
    "Анджелина балерина"
  • 05:50
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 06:00
    "Конни"
Пълна програма
  • 01:00
    09:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 05:25
    "Смъртоносен удар" - екшън / криминален със Стивън Сегал, Айзек Хейз.
  • 07:00
    "Рефлекс на убиец" - екшън с Мод Адамс, Бо Свенсън.
  • 08:35
    "Къфс" - екшън / комедия с Крисчън Слейтър, Тони Голдуин, Мила Йовович, Брус Бокслайтнър.
  • 10:15
    "Без изход" - екшън / драма с Кевин Костнър, Хауърд Дъф.
Пълна програма
  • 05:30
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 06:30
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 07:30
    THE FLYING LAP
  • 08:00
    2017 BTPA UK TRACTOR PULLING
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 05:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 06:00
    MTV Asks Camila Cabello
  • 06:25
    Camila Cabello: Hitlist
  • 07:00
    Solo 1D Boys: MTV Top 10
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 2
  • 06:05
    Животински лудории, сезон 1, еп. 3
  • 06:35
    Животински лудории, сезон 1, еп. 4
  • 07:10
    Животински лудории, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 05:15
    Brain Games, еп. 10
  • 05:35
    Мигове от катастрофата, еп. 8
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 17
  • 06:45
    Не знаех това, еп. 4
Пълна програма
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 2
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 7
  • 06:00
    Каубой с хеликоптер, еп. 3
  • 06:20
    Каубой с хеликоптер, еп. 4
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Висша лига 2018, Нотингам, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 12:30
    Футбол: Славия - Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
  • 05:35
    Филм "Първият тролей"
  • 07:05
    "Свири хармонико любима!"
  • 07:45
    "Смешки. Нови приключения"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:30
    "Големите филми на Галилей: По следите на 50 загадки" - шоу
  • 06:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:05
    "По приятелски" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Севиля
Пълна програма
  • 04:25
    "Изведи ме: Господин Специален" - шоу
  • 06:45
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 07:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:10
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 09:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 10:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 11:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:00
    "Mord mit Ansage" - крими шоу
  • 05:40
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
  • 08:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
  • 06:00
    "Свищовският храм Св.Троица" - документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт
  • 07:00
    "Възрожденец по дух и наследство" - Документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 01:05
    Infomercials
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
  • 07:35
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 01:00
    Мацки параноички - Испания, 2015, Режисьор: Педро дел Санто
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -41 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Обиди и несигурност
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Тъмносиня рокля и шаферки на жена от армията
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: История за роклите на две шаферки
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Забранено за мъже
Пълна програма
  • 05:30
    Модерното изкуство на Китай
  • 06:30
    Златната църква на Цар Симеон
  • 07:00
    Мездра - Живот от милиони години
  • 07:30
    Импресия Гърция
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:35
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 06:15
    Ченге и половина, САЩ, 1992
  • 07:45
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 09:05
    Какъвто бащата, такъв и синът, САЩ, комедия/фентъзи, 1987
Пълна програма
  • 05:30
    "Репортажът: Дестинация България" - информационно предаване (повторение)
  • 06:00
    "Рейсинг екстрийм" - 423 еп., предаване за екстремни спортове
  • 06:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 07:00
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 2 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 05:30
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 17
  • 06:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 6
  • 06:25
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 7
  • 06:50
    Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 02:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
Пълна програма
  • 05:35
    "авто мобил" - журнал
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 05:10
    Клопка - първи сезон, еп. 13
  • 06:00
    Кости - осми сезон, еп. 6
  • 06:45
    Кости - осми сезон, еп. 7
  • 07:35
    Кости - осми сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:25
    "Бърз отклик" - 9 и 10 еп.
  • 06:10
    "Истински спасителни операции" - 10 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 41 и 42 еп.
  • 07:50
    "Океански патрул" - 5-8 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:05
    Охота в Удмуртии
  • 05:35
    Загадки толстолобика
  • 06:05
    Клевое место
  • 06:30
    Прикладная ихтиология
Пълна програма
  • 01:00
    "Студена светлина" - екшън-трилър с уч. на Хенри Кавил, Брус Уилис, Сигорни Уивър, Вероника Ечегуи, Каролайн Гудал, Рошди Зем и др., /п/
  • 05:50
    "Срещи с известни личности" - токшоy
  • 06:20
    "Актьорско студио" - токшоy
  • 07:20
    "Втори шанс за успех" - семеен с уч. на Емили Морис, Нина Пиърс, Адам Туоминен, Кармел Джонсън и др., /п/
Пълна програма
  • 05:30
    How the Universe Works: Jupiter
  • 06:15
    Kitchen Boss: Pasta Party
  • 06:37
    Kitchen Boss: Old Family Favourites
  • 07:00
    Deadliest Catch: Sea Change
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 05:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно
  • 06:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, мъже
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 08:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация
Пълна програма
  • 03:40
    "Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
  • 07:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 08:35
    "Късометражни анимации на Дисни IV", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:05
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:30
    Henry Hugglemonster
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 05:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Smells Like The '90s
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got Dumped
  • 06:10
    The Perfect Murder: Homicide Hotel
  • 07:00
    California Investigator: The Other Woman
  • 07:25
    Suspicion: A Sister's Suspicion
Пълна програма
  • 05:30
    Rising Star: Rugby New Zealand
  • 06:00
    The Truth About...: Women's Football
  • 06:25
    Top: Women in Football
  • 06:55
    Star Rated: Women's Favourites
Пълна програма
  • 05:15
    Nick's Wild Ride
  • 05:35
    Nick's Wild Ride
  • 06:00
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 06:20
    Midways USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 05:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пълна бъркотия
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
  • 06:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ангелите на Бари
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светилището
Пълна програма
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 17
  • 05:45
    Не знаех това, еп. 4
  • 06:05
    Разглоби ме 2, еп. 3
  • 07:00
    Разглоби ме 2, еп. 4
Пълна програма
  • 05:30
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 11
  • 07:30
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.4, еп.2
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 21, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2012
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство
  • 06:00
    Неразрешени случаи
  • 07:00
    Неразрешени случаи
  • 08:00
    Бебета зад решетките
Пълна програма
  • 04:30
    Бели пясъци
  • 06:50
    Ото е носорог
  • 08:30
    Хроника на скръбта
  • 10:10
    Церемонията
Пълна програма
  • 05:10
    "Гении и злодеи" (12+)
  • 05:35
    Ирина Губанова, Олег Даль, Александр Демьяненко, Нина Сазонова в фильме "Первый троллейбус"
  • 07:05
    "Играй, гармонь любимая!"
  • 07:45
    "Смешарики. Новые приключения"
Пълна програма
  • 05:20
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
Пълна програма
  • 05:30
    "През планини и морета: Риболов на остров Серифос" - документална поредица
  • 06:00
    "Магията на природата" - документален филм
  • 06:30
    Класическа музика: Концерт в памет на Вили Казасян - джаз-аранжименти на Васил Спасов
  • 07:00
    "Аз живея, за да рисувам" - документален филм
Пълна програма
  • 05:00
    Другая семья. Х/ф
  • 07:00
    Вести. Местное время
  • 07:20
    Другая семья. Х/ф. Продолжение
  • 08:40
    Живые истории
Пълна програма
  • 05:15
    Review
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 05:14
    Saint Patrick's Fucking Day! (18+)
  • 05:36
    Splash Time (18+)
  • 06:00
    Lucky Guy Gets Dirty Hot Sex (18+)
  • 06:23
    Redheads Have More Fun (18+)
Пълна програма
  • 04:20
    Тенис: Томас Белучи/Андре Са - Федерико Делбонис/Максимо Гонсалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 09:30
    Тенис: Дутра Силва/ Жебави - Делбонис/Гонзалес (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:40
    Тенис: Карлос Берлок/Николас Кикер - Уесли Кулхоф/Артем Ситак (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    IN CONCERT - JOSE MARIA GIANELLI
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - MAYOTTE
  • 07:00
    REINDEER POLICE
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - MALAYSIA
Пълна програма
  • 09:00
    FightBox King of Kings Heroes Series Vilnus 17.03.2018
  • 11:45
    World Karate Federation 2016
  • 13:15
    Fight Exclusive Night
  • 16:50
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 05:30
    Moments
  • 06:00
    Surfing for Peace
  • 06:30
    Fuel Tv presents Mission: Caribbean
  • 07:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 05:20
    Страхотни изобретения (Series 1): Превозно средство на въздушна възглавница (Episode 6)
  • 05:50
    Загадки в музея (Series 7): Кодът за кръстословицата, светофарното човече, Бръши Бил (Episode 12)
  • 06:35
    Страхотни изобретения (Series 1): Компютрите (Episode 8)
  • 07:00
    Бебета в зоопарка (Series 7): 704 (Episode 4)
Пълна програма
  • 05:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:20
    InterMezzo
  • 05:35
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Tamerlano by Handel at La Monnaie in Brussels
Пълна програма
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Мач от Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Футбол: Септември - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 03:15
    Тенис: Щефани Фьогеле - Леся Цуренко (Abierto Mexicano Telcel, Акапулко; WTA International - финал и награждаване, повторение)
  • 08:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 09:30
    "Кристиано Роналдо: Португалското чудо" - документален филм
  • 10:30
    Тенис: Дария Гаврилова - Леся Цуренко (Abierto Mexicano Telcel, Акапулко; WTA International - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 11-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Изоставяне
  • 06:10
    Перфектното убийство: Хотел "Убийство"
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Другата жена
  • 07:25
    Подозирам те: Сестринско подозрение
Пълна програма
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 05:25
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 07:00
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 08:50
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 10:40
    "Овцата Шон IV, 5 - 8 еп.", анимация, Великобритания, 2014; реж. Кристофър Садлър, [0+]
Пълна програма
  • 03:50
    "Заразно зло: Финалът", екшън - хорър - трилър, Великобритания, 2016; реж. Пол Уилямс Скот Андерсън, с Мила Йовович, Али Лартър, Шон Робъртс, Руби Роуз, Оуен Макен, [18+]
  • 05:45
    "Да се превърнеш в Майк Никълс", документален - биография, САЩ, 2016; реж. Дъглъс МакГрат, с Майк Никълс, Джак О'Брайън, [12+]
  • 07:00
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016, [0+]
  • 08:00
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Следовниците на Вазов (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 07:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 07:30
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 09:30
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 07:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 05:20
    Нела, Принцесата-рицар
  • 05:40
    Искрица и Сияйница
  • 06:05
    Искрица и Сияйница
  • 06:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 06:10
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 20, Испания, драма/исторически, 2013
  • 07:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 07:55
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма
  • 02:55
    Горилата
  • 06:30
    Състезателното прасе Руди Рюсел
  • 07:00
    Състезателното прасе Руди Рюсел
  • 07:30
    Състезателното прасе Руди Рюсел
Пълна програма
  • 05:30
    Малиново вълшебство
  • 06:50
    Подаръкът на Св. Никола
  • 08:25
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
  • 09:55
    Гноми и тролове
Пълна програма
  • 04:10
    Крокодилите 3
  • 05:40
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 06:55
    Нечий герой
  • 08:15
    Пим и Пом: Голямото приключение
Пълна програма

Сериали

Fox Life 05:35
Без пукната пара - първи сезон, еп. 17
Fox Channel 05:35
От Ел Ей до Вегас - първи сезон, еп. 6
RTR 05:35
Сериал: "Семеен детектив"
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 21
Viasat Nature 06:00
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Евтометропол
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

HBO3 05:35
"Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
PRO 7 05:35
"Мис Лети и аз" - драма, U, 2002
ORT 05:50
"Любимата учителка". Сериен филм
Diema Family 06:00
"Малката булка" - сериен филм
Agro TV 06:00
Документален филм - повторение

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}