ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
Пълна програма
  • 07:30
    "Кости" - сериал, с.9, еп.16,17,18
  • 10:30
    "Капитан Съблезъб и съкровището на Лама Рама" - приключенски, екшън, комедия (Норвегия,2012), режисьор -Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори - Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Каре Хаген Сиднес, Робър
  • 12:30
    "Наследството на Борн" - - екшън, криминален, трилър ( САЩ, Япония, 2012), режисьор - Тони Гилрой, актьори - Джеръми Ренър, Скот Глен, Едуард Нортън, Дона Мърфи, Рейчъл Уайз и др.
  • 15:00
    "Агент Х" - сериал, с.1 еп.10
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 8, 3 епизода
  • 11:00
    "Икона" - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., I част, /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, 2 епизода
Пълна програма
  • 07:00
    Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
  • 08:00
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация
  • 08:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, супер Г, жени
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Оре, отборно
  • 08:30
    Ски бягане: Световна купа във Фалун, спринт
  • 09:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд, квалификация
  • 10:30
    Северна комбинация: Световна купа в Клингентал, ски скокове, отборно, директно
Пълна програма
  • 07:25
    X-Traordinary
  • 07:55
    Pro Bull Riders
  • 08:50
    Pro Bull Riders
  • 09:45
    Blood, Sweat & Gears
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Висша лига 2018, Нотингам, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 12:30
    Футбол: Славия - Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Севиля
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Рома - Шахтьор
Пълна програма
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
  • 09:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:45
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
Fox Life 07:45
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 19
Fox Crime 07:50
Глейдс - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}