ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Съкровище в двореца тв филм /12 епизод/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Бизнес.БГ
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Завинаги" - сериал, еп.11
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
  • 22:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Кръвни връзки" (премиера) - сериен филм, сезон 8
  • 21:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити
  • 22:00
    "Пътят на честта" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Да нарисуваш престъпление - сериал, криминален
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Цитати на деня
Пълна програма
  • 19:10
    Новобранецът; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 20:05
    Новобранецът; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 7, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 21:55
    Картър; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 19:15
    Жилища за животни: Най-добрите жилища
  • 20:10
    Жилища за животни: Великолепен дворец за папагали
  • 21:05
    Дивият Китай с Найджъл Марвин: Епизод 2
  • 22:00
    Нашествениците: Ужасни и отровни
Пълна програма
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
Пълна програма
  • 19:50
    Лека нощ деца Лъвчо
  • 20:00
    Потомци на слънцето сериен тв филм /10 епизод/ (12)
  • 21:00
    Под морските вълни
  • 21:15
    10 000 крачки /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 19:52
    Scooby-Doo and Guess Who?
  • 20:30
    Ben 10
  • 20:40
    Ben 10
  • 20:55
    The Zoo
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Готъм" - сериал, с.2 еп.11
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.18
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Ел Ей зомби апокалипсис" - фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2014), режисьор Търнър Клей, в ролите: Джъстин Рей, Джеръд Мар, Стефани Естес, Рон Ханкс и др. [16+]
Пълна програма
  • 17:30
    "Властелинът на пръстените: Двете кули" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор Питър Джаксън, в ролите: Илайджа Ууд, Иън Маккелън, Миранда Отто, Кейт Бланшет, Хюго Уийвинг, Шон Бийн, Виго Мортенсен, Лив Тайлър, Доминик Монахан, Крист
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Люси" - фантастика, екшън, трилър (Франция, 2014), режисьор Люк Бесон, в ролите: Скарлет Йохансон, Морган Фрийман, Мин-Сик Чой, Пило Асбик, Аналий Типтън и др.
  • 22:45
    "Рок завинаги" - драма, комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоф, Диего Бонета, Том Круз, Алек Болдуин, Брайън Кранстън, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Уил Форт, Мери Джей Блайдж и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.10 еп.4
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал, en.43
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.16, 17
Пълна програма
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.110
  • 20:00
    "Сестра Бети" - сериал, с.2 еп.5
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.106
  • 22:00
    "Скъпи наследници" - сериал, еп.77
Пълна програма
  • 19:55
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:05
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:20
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 20:31
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 19:00
    "Треска в събота вечер", драма, САЩ, 1977; реж. Джон Бaдъм, с Джон Траволта, Карън Лин Горни, Бари Милър, Джоусев Кели, Дона Пескоу, [15+]
  • 21:00
    "Пораснали деца", романтична драма, Канада, 2018; реж. Кийт Берман, с Джош Уигинс, Дарън Ман, Тейлър Хиксън, Мария Бело, Кайл МакЛоклан, [15+]
  • 22:35
    "Белканто", драма, САЩ, 2018; реж. Пол Уийтц, с Джулиан Мур, Кен Уатанабе, Себастиан Кох, Кристофър Ламбърт, Рио Кас, [18+]
Пълна програма
  • 19:40
    "Топ гън", екшън - драма, САЩ, 1986; реж. Тони Скот, с Том Круз, Кели МакГилис, Вал Килмър, Антъни Едуардс, Том Скерит, [12+]
  • 21:30
    "Ние, животните", драма, САЩ, 2018; реж. Джеремая Загар, с Еван Розадо, Айзая Крисчън, Джозая Гейбриъл, Шийла Ванд, Раул Кастильо, [12+]
  • 23:10
    "Милостта на джунглата", военна драма, Белгия, 2018; реж. Джоел Карекези, с Марк Зинга, Стефан Бак, Ибрахим Ахмед, Аби Мукииби Нкаага, Кантарама Гахигири, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:00
    "Рецепти с любов" с Джейми Оливър, Марта Стюарт, Клеър Томас /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Дъщеря ми" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Подземен свят: Възходът на Върколаците" - екшън с уч. на Майкъл Шийн, Бил Най, Рона Митра, Стивън Макинтош, Кевин Гревиу и др.
Пълна програма
  • 19:30
    Как се прави...: Комплекти прибори и въздушни резервоари
  • 20:00
    Ловци на трофеи: Белгия
  • 21:00
    Бързи и шумни: Епизод 11
  • 22:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 17
Пълна програма
  • 19:30
    Машините на Леонардо: Летяща машина
  • 20:20
    Как са го направили?: Шафран/Заледени пътища/Шелби
  • 20:45
    Как се прави...: Епизод 17
  • 21:10
    Американски титани: Хърст срещу Пулицър
Пълна програма
  • 19:30
    Куче с блог
  • 20:00
    Куче с блог
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
  • 21:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 19:35
    "Загадките на еволюцията"
  • 20:00
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Ужасна история"
Пълна програма
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 22:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Сузука, обзор
  • 20:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Катар, първо състезание
  • 20:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Катар, второ състезание
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, трети ден
  • 21:00
    Плуване: Международна лига в Будапеща
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, трети ден
Пълна програма
  • 19:35
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 3
  • 20:30
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 8
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 5
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 19:55
    Fantasy Factory
  • 20:20
    Pro Bull Riders
  • 21:10
    Fighting Fit S01
  • 22:00
    Next Stop 1
Пълна програма
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 19:55
    Джада у дома (Series 7): Любимите лесни и бързи ястия на Джада (Episode 4)
  • 20:20
    Ако стените можеха да говорят (Series 15): Замъкът на престъпленията (Episode 13)
  • 20:45
    Ако стените можеха да говорят (Series 16): Потъване в миналото (Episode 1)
  • 21:10
    Стаи за милион долара (Series 3): Голяма стая за милион долара (Episode 8)
Пълна програма
  • 19:00
    Шепот от отвъдното - втори сезон, еп. 6
  • 20:00
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 14
  • 21:00
    Лекарите от Чикаго - първи сезон, еп. 15
  • 22:00
    Това сме ние, еп. 4
Пълна програма
  • 19:05
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 2
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 16
  • 22:00
    Алекса Кроу, еп. 2
  • 23:00
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - пети сезон , еп. 2
Пълна програма
  • 19:15
    "Денят, в който Земята спря", фантастика - трилър, САЩ, 2008; реж. Скот Дериксън, с Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джон Хам, Кати Бейтс, Джейдън Смит, [12+]
  • 21:00
    "Мега звяр", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Търтълтауб, с Джейсън Статъм, Бингбинг Ли, Рейн Уилсън, Руби Роуз, Уинстън Чао, [12+]
  • 22:55
    "Пазителите І, 2 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Никол Касел, с Реджина Кинг, Джеръми Айрънс, Дон Джонсън, Джийн Смарт, Тим Блейк Нелсън, [18+]
  • 23:55
    "Хищникът", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Шейн Блек, с Бойд Холбрук, Треванте Роудс, Джейкъб Трембли, Кийгън-Майкъл Кий, Оливия Мън, [18+]
Пълна програма
  • 19:55
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 4
  • 20:55
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Втората световна война в числа, сезон 2, еп. 8
  • 22:55
    Тайните на мъртвите, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачка балерина
  • 20:00
    Изковани в огъня: Най-голямото екипно предизвикателство
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Нещо лично
  • 22:00
    Премиера Извънземни от древността: Проект Хибрид
Пълна програма
  • 19:30
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 38 еп.
  • 20:30
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 41 еп.
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 22:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • 19:45
    "Чурулик"
  • 20:10
    "Невероятни приказки"
  • 20:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 21:00
    "Кайю"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 18:45
    "Ейс Вентура, зоодетектив" - игрален филм, САЩ, с Джим Кери, Кортни Кокс.
  • 20:10
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия, САЩ, с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
  • 21:30
    "Американски бандити" - игрален филм, САЩ, с Колин Фарел, Скот Каан.
  • 23:00
    "Стан срещу злото" 2.1 - сериал / драма
Пълна програма
  • 19:00
    Just Tattoo Of Us
  • 20:00
    Зона за приятели
  • 20:30
    Зона за приятели
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:50
    Ехото на динозаврите
  • 20:45
    Дивата Австралия, сезон 1, еп. 2
  • 21:35
    Ветеринар в пустошта, сезон 1, еп. 1
  • 22:20
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 19:00
    Марс: SpaceX отблизо, еп. 1
  • 20:00
    Живот на космическата станция, еп. 1
  • 21:00
    Мисия до Слънцето, еп. 1
  • 22:05
    Теория на глупостта: Компилации, еп. 13
Пълна програма
  • 19:45
    ЗАГАДКИТЕ НА ГИГАНТСКИЯ ПЕЩЕРЕН ПАЯК, еп. 1
  • 20:40
    Владенията на прерийните кучета, еп. 11
  • 21:05
    Владенията на прерийните кучета, еп. 12
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Волфсбург - РБ Лайпциг, мач от втори кръг за Купата на Германия, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:45
    Футбол: Борусия Дортмунд - Борусия Мьонхенгладбах, мач от втори кръг за Купата на Германия, директно
  • 23:40
    Професионална борба: "Първична сила", 44-и епизод
Пълна програма
  • 19:40
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Мосгаз". Новото дело на майор Черкасов
  • 23:25
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 19:30
    "Песните на България" - тв алманах
  • 20:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 20:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:30
    Звездите на футбола
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Франция, Лига 1 - обзор на кръга
  • 22:00
    Бойни вечери: Bellator
Пълна програма
  • 19:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 21:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 22:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 23:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 19:00
    "В кръга на светлината"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
Пълна програма
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
Пълна програма
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 19:30
    Предизборно студио
  • 20:00
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 20:40
    Час пик- предаване на Телемедиа
  • 21:00
    Маршрути - документална поредица
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 18:00
    Семейство "Един тон": Семейство "Един тон": втора част
  • 20:00
    Кралят на тортите: Торта-мина, Дядо Коледа-моряк и преобразяването на сестрите
  • 20:30
    Кралят на тортите: Размяна, пекар и италиански професор
  • 21:00
    Ставам на 15: Латино рождени дни: От кецове на токчета
Пълна програма
  • 19:30
    Зелен свят
  • 20:00
    Българската история
  • 20:30
    Изкуство и култура - Майстор на акварела
  • 21:00
    Искам да съм там: Разлог - Триединството на планините
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 106): От Колорадо до Карибите (Episode 6)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 106): Разногласия в Мерида (Episode 7)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 107): Привлечени от Бермудския триъгълник (Episode 6)
  • 21:00
    Петзвездни тайни (Series 1): Кралско обслужване и тайни (Episode 1)
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 106): От Колорадо до Карибите (Episode 6)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 106): Разногласия в Мерида (Episode 7)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 107): Привлечени от Бермудския триъгълник (Episode 6)
  • 21:00
    Петзвездни тайни (Series 1): Кралско обслужване и тайни (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:45
    Ваканцията на Мистър Бийн, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, комедия/семеен, 2007
  • 20:15
    Последно пътуване, САЩ, екшън/драма/трилър, 2004
  • 21:40
    Невероятният Хълк, САЩ, Трилър, 2008
  • 23:30
    Ван Хелсинг, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи/трилър, 2004
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:30
    Палитра от вкусове, еп. 26
  • 20:00
    Голямото британско приключение на Джеймс Мартин, еп. 18
  • 21:00
    Рецепти от Тоскана с Микела Киапа, еп. 1
  • 21:30
    Рецепти от Тоскана с Микела Киапа, еп. 2
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
  • 19:30
    Малкълм - втори сезон, еп. 23
  • 20:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 2
  • 21:00
    Кръв и съкровища, еп. 6
  • 22:00
    Риф Брейк, еп. 2
Пълна програма
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    MADE IN UK
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    MADE IN UK
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Нещо ме убива" - 2 eп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди" - 135 и 136 еп.
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" специално - 514 еп.
  • 22:00
    "В бойна готовност" - 8 еп.
Пълна програма
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
Пълна програма
  • 19:55
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 20:25
    Две на одного. Снаряжение
  • 20:40
    Энциклопедия охоты
  • 21:10
    Рыболов-эксперт
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Джери Магуайър" - драма с уч. на Том Круз, Рене Зелуегър, Куба Гудинг Младши, Кели Престън, Бони Хънт, Джери О'Конъл, Джей Мор, Реджина Кинг, Луси Лиу, Джонатан Липники, Тод Луизо, Ерик Столц и др.
  • 23:50
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Finding Bigfoot: Squatch Spies
  • 20:30
    Nextworld: Future Metro
  • 21:15
    Ultimate Survival: Global Survivor Guide
  • 22:00
    Deadliest Catch: The Island
Пълна програма
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 17): Такоси и панирани сиренца (Episode 1)
  • 20:00
    Режи! (Series 36): Финал: Скара (Episode 8)
  • 20:50
    Семейни двубои (Series 1): Кухня от Айова срещу кухня от Пакистан и Апалачите (Episode 9)
  • 21:40
    Сладкари срещу аматьори (Series 2): Царевична утопия (Episode 4)
Пълна програма
  • 19:40
    Бюрото по магични въпроси
  • 20:00
    Аз съм Франки
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 20:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • 19:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Сузука, обзор
  • 20:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Катар, първо състезание
  • 20:30
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Катар, второ състезание
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:15
    "Денят, в който Земята спря", фантастика - трилър, САЩ, 2008; реж. Скот Дериксън, с Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джон Хам, Кати Бейтс, Джейдън Смит, [12+]
  • 21:00
    "Мега звяр", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Търтълтауб, с Джейсън Статъм, Бингбинг Ли, Рейн Уилсън, Руби Роуз, Уинстън Чао, [12+]
  • 22:55
    "Пазителите І, 2 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Никол Касел, с Реджина Кинг, Джеръми Айрънс, Дон Джонсън, Джийн Смарт, Тим Блейк Нелсън, [18+]
  • 23:55
    "Хищникът", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Шейн Блек, с Бойд Холбрук, Треванте Роудс, Джейкъб Трембли, Кийгън-Майкъл Кий, Оливия Мън, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:40
    Бюрото по магични въпроси
  • 20:00
    Аз съм Франки
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 20:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:00
    Съвършеният заподозрян: Безкраката заподозряна
  • 20:00
    Съвършеният заподозрян: Убиецът в царевицата
  • 21:00
    Време на убийството: Страх от съня
  • 22:00
    Време на убийството: Телата в реката
Пълна програма
  • 19:55
    The Burning Issue: Extreme Sports
  • 20:25
    Sport Stars Uncovered: Dustin Johnson
  • 20:50
    Fight Stars: Gina Carano
  • 21:20
    The Truth About: Late Bloomers
Пълна програма
  • 19:50
    Dropped
  • 20:15
    Hookin' Up With Mariko Izumi
  • 20:35
    Hookin' Up With Mariko Izumi
  • 21:00
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачка балерина
  • 20:00
    Изковани в огъня: Най-голямото екипно предизвикателство
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Нещо лично
  • 22:00
    Премиера Извънземни от древността: Проект Хибрид
Пълна програма
  • 19:00
    Живот на космическата станция, еп. 1
  • 20:00
    Мисия до Слънцето, еп. 1
  • 21:05
    Теория на глупостта: Компилации, еп. 13
  • 21:30
    Теория на глупостта: Компилации, еп. 14
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Завинаги" - сериал, еп.11
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
  • 22:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 19:10
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 7, криминален, Полша, 2017
  • 20:10
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 8, криминален, Полша, 2017
  • 21:10
    Гепи; сезон 2, епизод 5, комедия, криминален, Великобритания, 2018
  • 22:05
    Гепи; сезон 2, епизод 6, комедия, криминален, Великобритания, 2018
Пълна програма
  • 19:50
    Картър; сезон 1, епизод 3, драма, САЩ, 2018
  • 20:45
    Роки и ченгето; сезон 1, епизод 3, екшън, комедия, Германия, 2019
  • 21:45
    Профилиране; сезон 6, епизод 2, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 22:50
    Профилиране; сезон 6, епизод 3, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Другата съпруга
  • 20:00
    Ловец на убийства: Къде е Клаудия Джейн
  • 21:00
    Какво е нужно за убийство: Убийство във Високата пустиня
  • 21:30
    Какво е нужно за убийство: Свързани в убийство
Пълна програма
  • 19:40
    Апокалипто
  • 22:15
    Подводен ужас
Пълна програма
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 04:59
    Titillating Treachery (18+)
Пълна програма
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 19:00
    NOMADS - GHOST TOWN-SKI & SNOWMOBILE ADVENTURE IN BRALORNE, CANADA
  • 20:00
    LEAVING JUNGLE - EP 10
  • 21:00
    DISTANT SHORES - ARC FINISH/ST. LUCIA
  • 21:30
    DISTANT SHORES - BRITISH VIRGIN ISLANDS
Пълна програма
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 19:30
    Standard Snowboard Show
  • 20:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 20:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:00
    Fairly Normal
Пълна програма
  • 19:50
    Загадки в музея (Series 9): Мистерията на въртящата се статуя, нежеланият слон, средиземноморски пирати (Episode 4)
  • 20:35
    Тайните на египетските пирамиди (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 21:30
    Дубровник: Републиката (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 22:15
    Възход и падение: Повратните точки на Втората световна война (Series 1): Победа чрез изтощаване на врага (Episode 4)
Пълна програма
  • 19:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз
Пълна програма
  • 19:00
    Michel Dalberto plays Faure
  • 20:20
    InterMezzo
  • 21:30
    Noe by Thierry Malandain - Theatre national de Chaillot
  • 22:40
    Beauty and the Beast by Thierry Malandain - Malandain Ballet Biarritz
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Етър - ЦСКА, мач от efbet Лига, директно
  • 20:25
    Студио "Футбол", директно
  • 21:00
    Студио "Купа на Лигата", директно
  • 21:30
    Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от четвърти кръг за Карабао къп, директно
Пълна програма
  • 18:30
    Волейбол: Левски - Хебър, мач от Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 21:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 10-и епизод
  • 21:30
    Студио "Купа на Лигата", директно
Пълна програма
  • 19:00
    Съвършеният заподозрян: Безкраката заподозряна
  • 20:00
    Съвършеният заподозрян: Убиецът в царевицата
  • 21:00
    Време на убийството: Страх от съня
  • 22:00
    Време на убийството: Телата в реката
Пълна програма
  • 18:55
    "С години I, 4 еп.", драма, Великобритания, 2019; реж. Саймън Селан Джоунс, с Джесика Хайнс, Рори Киниър, Т’Ниа Милър, Ема Томпсън, Ръсел Тови, [15+]
  • 20:00
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 20:55
    "Големите малки лъжи II, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 21:40
    "Аферата V, 5 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Ива Вайвс, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 18:50
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
  • 20:25
    "Г-н Робот III, 6 еп.", драма - крими - трилър, САЩ, 2017; реж. Сам Есмаил, с Рами Малек, Крисчън Слейтър, Карли Чейкин, Порша Дабълдей, Мартин Валстрьом, [18+]
  • 21:10
    "Фарго ІІ, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Адам Аркин, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
  • 22:00
    "Глутница ІІІ, 1 еп.", драма, Полша, 2019; реж. Олга Хайдас, Кася Адамик, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Пьотр Журавски, Евгения Ахременко, [15+]
Пълна програма
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Без пътека. Мътивир (образователен филм за еко туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Без пътека. В снеговете... (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
  • 20:15
    Топ Кадети
  • 20:40
    Зак и Квак
  • 20:50
    Тайфата на Бека
Пълна програма
  • 19:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 20:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2010
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 4, еп. 8, Великобритания, криминален/мистерии, 2010
  • 22:00
    Блудници, сезон 3, еп. 4, Великобритания,САЩ, политически/драма, 2019
Пълна програма
  • 19:00
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
  • 20:25
    Скритата крепост Семеен Канада 2001
  • 22:00
    Реконструкция Арт Дания 2003
  • 23:30
    Азбучен убиец Криминален, Трилър САЩ 2008
Пълна програма
  • 18:45
    Сериозни на лунна светлина Комедия САЩ 2009
  • 20:10
    Коко преди Шанел Драма Франция, Белгия 2009
  • 22:00
    Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
  • 23:40
    Сатурн в опозиция Биографичен, Исторически Италия 2007
Пълна програма
  • 19:05
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 20:35
    Синът на дракона, част 2 Екшън САЩ 2005
  • 22:00
    Приятели и неприятели Комедия, Криминален САЩ 2009
  • 23:20
    Сълзите на слънцето Екшън, Драма, Трилър САЩ 2003
Пълна програма
  • 19:25
    Live Recap Gymkhana Grid S19
Пълна програма
  • 18:40
    Футбол: Хетафе - Базел, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
  • 20:30
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 21:20
    Спортни новини
  • 21:30
    БНТ на 60 години: Баскетболни върхове
Пълна програма
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 18:00
    ATP 1000: Турнир в Париж
  • 20:00
    ATP 1000: Турнир в Париж
  • 22:00
    ATP 1000: Турнир в Париж
  • 23:30
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Евролига: ЦСКА Москва - Олимпиакос
  • 21:00
    Голф: HSBC Champions - преди турнира Световен голф шампионат
  • 21:30
    "Светът на ездата" Магазинно предаване
  • 22:00
    Серия А: Лацио - Торино
Пълна програма
  • 19:30
    Студио "Футбол"
  • 20:00
    Серия А: Наполи - Аталанта
  • 22:00
    Серия А: Ювентус - Дженоа
Пълна програма
  • 19:30
    Студио "Футбол"
  • 20:00
    Ла Лига: Валенсия - Севиля
  • 22:00
    Студио "Футбол"
  • 22:15
    Ла Лига: Реал Мадрид - Леганес
Пълна програма
  • 19:30
    Новини - централна емисия
  • 20:00
    Актуален коментар
  • 20:30
    Киносалон БСТВ: "Диви истории" (2014 г.), Испания/Аржентина
  • 22:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
Пълна програма
  • 19:05
    The Mine Inferno - Part 1
  • 20:30
    The Mine Inferno - Part 2
  • 22:00
    The Fugitive
  • 23:40
    Perversion
Пълна програма
  • 19:30
    КРЕМЛЕВСКИЕ ПОХОРОНЫ 10
  • 20:15
    СУДЕБНЫЙ ДЕТЕКТИВ 18
  • 21:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 638
  • 23:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
Пълна програма
  • 19:21
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 261
  • 20:10
    ИНСПЕКТОР КУПЕР серия 21
  • 20:55
    ИНСПЕКТОР КУПЕР серия 22
  • 21:45
    НЕВСКИЙ. ПРОВЕРКА НА ПРОЧНОСТЬ серия 19
Пълна програма
  • 19:30
    АВИАТОРЫ 46
  • 20:00
    АВИАТОРЫ 48
  • 20:30
    АВИАТОРЫ 49
  • 21:00
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА 216
Пълна програма

Сериали

AXN White 19:55
Морски детективи; сезон 12, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2014
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
Viasat History 20:00
Втората световна война - Битки за Европа, сезон 1, еп. 1
Viasat Explorer 20:05
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 8
Viasat Nature 20:15
Величествената Африка, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 20:00
Колоездене: Критериум Дофине 2019, етапи 1-4
Eurosport HD 20:00
Колоездене: Критериум Дофине 2019, етапи 1-4
MAX Sport 3 20:00
Серия А: Торино - Аталанта
Ring.BG 20:00
УЕФА Лига Европа: Историята на турнира
Fine Living 20:05
Екстремни яхти (Series 1): Водни замъци (Episode 1)

Всички предавания

Филми

TVT 20:00
Хасково - времето като вечност (2 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
bTV 20:00
"Бързи и яростни 7" - екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Джеймс Уан, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакис, Елса Патаки, Джейсън Стейтъм, Джаймън Хаунсу и др.
bTV HD 20:00
"Бързи и яростни 7" - екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Джеймс Уан, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакис, Елса Патаки, Джейсън Стейтъм, Джаймън Хаунсу и др.
Diema Family 20:00
"Апетит за любов" - романтична комедия с уч. на Тейлър Кол, Андрю Уокър, Али Милс, Маркъс Роснър и др.
Diema 20:00
"Карате кид 3" - екшън с уч. на Ралф Мачо, Пат Морита, Томас Иън Грифит, Мартин Ков, Робин Лайвли, Шон Кенън, Ранди Хелън и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}