ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Култура.БГ
  • 10:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.3 еп.10 - 13
  • 08:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.18
  • 09:00
    "Час пик" - сериал, еп.13
  • 10:00
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.10
Пълна програма
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
  • 08:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11 /п/
  • 09:15
    "Да се посмеем"
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
  • 06:30
    Олимпийски игри: "От лагер до медал"
  • 07:00
    Олимпийски игри: "Единственият шампион"
  • 07:30
    Снукър: Уърлд оупън в Юшан, втори ден
Пълна програма
  • 06:00
    Плуване: Международна лига в Будапеща
  • 08:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, мъже
  • 09:15
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Зьолден, гигантски слалом, жени
  • 10:30
    Плуване: Международна лига в Будапеща
Пълна програма
  • 05:55
    Fantasy Factory
  • 06:20
    X-Traordinary
  • 07:00
    Dew Tour Highlights
  • 07:50
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 05:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Хамбургер - Щутгарт, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Манчестър Сити - Саутхямптън, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа: Рома - Борусия Мьонхенгладбах
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Селтик - Лацио
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:10
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 4
AXN 06:15
Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Kino Nova 06:15
"Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
Fox Channel 06:20
Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 9
EPIC Drama 06:25
Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012

Всички предавания

Спорт

BNT 3 06:10
Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
AXN 06:15
Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Sky Sports 06:15
Футбол
НТВ Сериал 06:30
КОМАНДА серия 13
Film Plus 07:00
Футбол: Леганес - Хетафе (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 06:10
Черният кон Драма САЩ 2008
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Хоби ТВ 06:30
Риболовен филм
BSTV 06:30
Документален филм
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}