ТВ Програма
Всички канали
10:00
Hit Mix
14:00
Standard GR
14:20
Music Arena
16:00
TV Shop
Пълна програма
10:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
12:00
Багрите на България /фолклорна музика/
12:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
17:00
Телепазар
Пълна програма
11:40
"Show Time" - музикална програма
12:00
"Картини от България" - музикална импресия
12:10
"От извора" - българска народна музика
12:40
"Хитовете на "Планета Фолк" - фолклорна селекция
Пълна програма
11:30
"Това е България" - музикално пътешествие
12:00
"Поздрав от България" - музика за ценители
12:30
"Картини от България" - музикална импресия
12:40
"Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
11:40
"Show Time" - музикална програма
12:00
"Картини от България" - музикална импресия
12:10
"От извора" - българска народна музика
12:40
"Хитовете на "Планета Фолк" - фолклорна селекция
Пълна програма
11:25
Deja Voice
12:02
We Love Music
18:02
1 Artist 3 Hits
18:12
Top 10
Пълна програма
09:00
Non-Stop Hits
13:00
MTV Top 20
14:00
Totally 10s!
16:00
Worldwide Hits
Пълна програма
Сериали
12:00
Търсач на реликви; сезон 2, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 2000
12:00
Четири сестри; сезон 1, епизод 9, драма, Гърция, 2023
12:00
"Монк" - сериал, сезон 2, 3 епизода /п/
12:20
Австралийски търсачи на скъпоценни камъни, сезон 3, еп. 5
12:20
Скритата гробница на Клеопатра, сезон 1, еп. 1
Всички предавания
Спорт
12:00
Черноморец Балчик - Спартак Варна Футбол: Втора професионална лига 2023/2024 /n/
12:00
Серия А: Ювентус - Милан
12:00
Финал Футбол: Младежка купа на Азия 2024, финал /n/
12:00
УЕФА Лига на конференциите: Астън Вила - Олимпиакос
12:15
Квалификация за спринт за Голямата награда на Маями Формула 1 2024 /n/
Всички предавания
Филми
12:00
Търсач на реликви; сезон 2, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 2000
12:00
Четири сестри; сезон 1, епизод 9, драма, Гърция, 2023
12:00
Хайка за вълци - български сериен телевизионен филм, драма, 2000 г.; Режисьор Станимир Трифонов; по сценарий на Ивайло Петров; Оператор Иван Варимезов и Емил Пенев; Музика Божидар Петков; в ролите: Николай Урумов, Петър Попйорданов, Иван Ласкин, Малин Кръ
12:00
"Монк" - сериал, сезон 2, 3 епизода /п/
12:00
Риболовен филм
Всички предавания
Всички предавания
Всички предавания