ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
Пълна програма
  • 17:00
    "Супергърл" - сериал, с.3 еп.13
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.18
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Готъм" - сериал, с.5 еп.2
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Спенсър" - сериал, еп.16
Пълна програма
  • 17:00
    "Бърз или мъртъв" - уестърн с уч. на Шарън Стоун, Джийн Хекман, Ръсел Кроу, Леонардо Ди Каприо и др. /п/
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода
  • 22:00
    "Озлобени ченгета" - криминален екшън с уч. на Мел Гибсън, Винс Вон, Тори Китълс, Майкъл Джей Уайт, Дженифър Карпентър,Томас Кречман, Дон Джонсън, Удо Киер и др.
Пълна програма
  • 14:55
    Снукър: Шампионат на играчите, първи кръг, директно
  • 18:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина д'Ампецо, гигантски слалом, жени
  • 19:15
    Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина д'Ампецо, слалом, жени
  • 20:00
    Снукър: Шампионат на играчите, първи кръг
Пълна програма
  • 17:00
    Ски бягане: Световна купа в Нове Место, 10 км, жени
  • 18:00
    Ски бягане: Световна купа в Нове Место, 15 км, мъже
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, трети етап
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, полуфинали, жени
Пълна програма
  • 16:10
    Fighting Fit
  • 17:25
    Blue World
  • 17:50
    Dumball: Dumbest Of The Dumb
  • 18:15
    Beyond The Beaten Path
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Щутгарт - Борусия Мьонхенгладбах Купа на Германия - /п/
  • 18:00
    Футбол: Лестър Сити - Брайтън & Хоув Албиън Купа на Футболната асоциация - /п/
  • 20:00
    Футбол: Уотфорд - Дарби Каунти Чемпиъншип - /п/
  • 21:45
    Футбол: Родъръм Юнайтед - Нотингам Форест Чемпиъншип - директно
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Ювентус
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Севиля - Борусия Дортмунд
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма

Сериали

AXN Black 17:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Viasat Nature 17:00
Тайният живот на слоновете, сезон 1, еп. 1
bTV Action 17:00
"Супергърл" - сериал, с.3 еп.22
bTV Lady 17:00
"Сто години сън" - сериал, еп.93
Diema Family 17:00
"Сияйна луна" - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 17:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Славия efbet Лига - директно
Eurosport 17:00
Колоездене: Купа на Белгия, ГП на Монсер
Eurosport HD 17:00
Колоездене: Купа на Белгия, ГП на Монсер

Всички предавания

Филми

Discovery Channel 17:00
Ловци на малки къщи: Семейство на военен търси малък дом
bTV Cinema 17:00
"Оцеляване" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др.
Nova TV 17:00
"Намери ме" (премиера) - сериен филм
AXN 17:10
Скорпион; сезон 4, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2017
FilmBox Extra 17:10
Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}