ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:40
    Още от деня информационно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:15
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 05:20
    Директно /п./
  • 06:00
    Новините ON AIR /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Симеон Белев
  • 09:30
    Днес - темите, които вълнуват всички - магазинно предаване с Константина Живова
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 05:00
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 6, риалити, САЩ, 2015
  • 07:20
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 6, риалити, САЩ, 2015
  • 08:10
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 7, риалити, САЩ, 2015
  • 09:00
    4исла; сезон 6, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 05:02
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Амфисбена
  • 05:49
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Операция "Пегас"
  • 06:36
    Мисията на дивака: Неизвестна заплаха
  • 07:00
    Мисията на дивака: Трол във въглищата
Пълна програма
  • 05:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Капиталът" - документална поредица
Пълна програма
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 05:05
    Здравето отблизо /п/
  • 05:55
    Зелена светлина
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:45
    The Garfield Show
  • 06:30
    The Garfield Show
  • 07:00
    Tom & Jerry Tales
  • 07:25
    bugs! A Looney Tunes PROD.
Пълна програма
  • 05:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.3, еп.9
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.22
  • 09:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.13
Пълна програма
  • 01:00
    "Убийството" - сериал, с.3, еп.11,12
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4, еп.12
  • 08:00
    "Докосване" - сериал, с.2, еп.13
  • 08:15
    "Бандата на Оушън 3" - драма, комедия, криминален (САЩ, 2007), режисьор -  Стивън Содърбърг, актьори -  Елън Бъркин, Елиът Гулд, Карл Райнър, Еди Джеймисън, Скот Каан, Кейси Афлек, Бърни Мак, Дон Чийдъл, Анди Гарсия, Мат Деймън, Брад Пит, Джордж Клуни, Ал
Пълна програма
  • 05:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал
  • 06:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.4
  • 07:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал
  • 08:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Цветовете на любовта" - сериал
  • 07:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Черни планини" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 05:50
    Джони Тест (Johnny Test)
  • 06:10
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу (NinjaGo: Masters of Spinjitzu)
  • 06:35
    Нексо Рицари (Nexo Knights)
Пълна програма
  • 05:00
    "Полицейско надбягване", криминален екшън, Италия, 1977; реж. Стелвио Маси, с Маурицио Мерли, Джанкарло Сбраджа, Анджело Инфанти, Лили Карати, Глауко Онорато, [12+]
  • 06:40
    "Търсене и предлагане", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Мартин Кларк, Кара Конъли, с Юън Бремнър, Грейс Чилтън, Таня Ван Амзе, Лорн Макфейдън, [12+]
  • 07:00
    "Англичанинът, за когото хълмът стана планина", комедия, Великобритания, 1995; реж. Кристофър Монгър, с Хю Грант, Тара Фицджералд, Колм Мийни, Йън Макнийс, Йън Харт, [12+]
  • 08:35
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
Пълна програма
  • 03:40
    "Булеварден роман", трилър, Франция, 2007; реж. Клод Льолуш, с Доминик Пиньон, Фани Ардан, Одри Дана, [12+]
  • 06:25
    "Театърът представя - Набелязан", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Грег Елис, с Кийфърд Съдърланд, Кевин МакНоли, Стивън Фрай, Шарлот Хоуп, Ричард Майлан, [12+]
  • 07:00
    "В Хонконг вече е утре", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Емили Тинг, с Брайън Грийнбърг, Джейми Чънг, Ричард Енг, Сара Лиан, Лоурънс С. Дикърсън, [12+]
  • 08:20
    "Както си мечтахме", драма, Германия, 2015; реж. Андреас Дрезен, с Мерлин Розе, Юлиус Ничкоф, Джоел Басман, Фредерик Хазелон, Марсел Хойперман, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    CNN Newsroom
  • 06:00
    CNN Newsroom
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Клонинг" - сериал
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 05:35
    Как се прави...: Епизод 4
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Ауди Куатро - първа част
  • 06:25
    Да продадеш колата си: Ауди Куатро - втора част
  • 06:50
    Бързи и шумни: Модел А - нарязан и доставен, част I
Пълна програма
  • 05:24
    НАСА: Неразгадани архиви: Две луни ли е имала Земята?
  • 06:12
    Най-откаченото време на планетата: Червен дъжд
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 07:26
    Какво може да се обърка?: Битка с косачки
Пълна програма
  • 05:45
    Джейк и пиратите от Невърленд
  • 06:00
    София Първа
  • 06:25
    Пазител на лъвските земи
  • 06:50
    МИКИ МАУС
Пълна програма
  • 03:00
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    "Нормално"
Пълна програма
  • 05:30
    "e? Транспорт"
  • 06:00
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Имало едно време"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 76 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 08:00
    С други думи
  • 08:30
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (първи етап)
  • 06:00
    Ски-скокове: Световна купа Викерсунд
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Аспен: Гигантски слалом
  • 07:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аспен: Слалом
Пълна програма
  • 05:30
    Ски-бягане, Световна купа Квебек: 15 км (мъже)
  • 06:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (първи етап)
  • 08:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)
Пълна програма
  • 00:25
    Градът на бялата мечка, еп. 9
  • 06:05
    Страхотни изобретения, еп. 14
  • 06:30
    Страхотни изобретения, еп. 15
  • 07:15
    Голяма гневна риба, еп. 5
Пълна програма
  • 05:00
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 05:55
    Alpine Adventurer Series 3
  • 07:00
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 07:55
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:35
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 3
  • 06:00
    Тайните на модата - първи сезон, еп. 1
  • 06:25
    Тайните на модата - първи сезон, еп. 2
  • 06:50
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 05:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 12
  • 06:00
    Мистериите на Мис Фишър - втори сезон, еп. 13
  • 06:55
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 14
  • 07:50
    Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 05:00
    "Един не-тъп американски филм", комедия, САЩ, 2001; реж. Джоуел Галън, с Чайлър Лий, Крис Евънс, Джейми Пресли, Ерик Кристиан Олсен, Миа Киршнър, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ІХ, 11 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Малкият помощник на Дядо Коледа", семейна комедия, Канада, 2015; реж. Джил Джънгър, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Анналин МакКорд, Пейдж, Ерик Кийнлисайд, Катрин Къркпатрик, [12+]
  • 08:30
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
Пълна програма
  • 05:45
    Най-големите измами в историята, еп. 4
  • 06:35
    Страхотни изобретения, еп. 1
  • 07:00
    Денят, когато..., еп. 3
  • 07:55
    Загадки в музея, еп. 6
Пълна програма
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Катастрофа
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Рулетката на Рик
  • 07:00
    Война за доставки: Пауър рейнджъри и вампири
  • 07:25
    Американски антиквари: Комарджията от Джорджия
Пълна програма
  • 05:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 05:55
    "Твоят универсум"
  • 06:00
    "Анджелина балерина"
  • 06:15
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 05:40
    Sons of Anarchy
  • 06:40
    The Mentalist
  • 07:30
    Detektiv Rockford
  • 08:30
    Detektiv Rockford
Пълна програма
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:20
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    НОВИНИ
  • 07:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:15
    "Момчето на Мъдж" - драма с Емили Хирш, Томас Гуири, Ричард Дженкинс.
  • 07:00
    "Империя 1.3" - сериал
  • 07:45
    "Империя 1.4" - сериал
  • 08:25
    "Разяреният бик" - драма с Робърт Де Ниро, Джо Пеши, Кати Мориарти.
Пълна програма
  • 05:15
    RACE OF CHAMPIONS
  • 06:05
    STOP AND GO
  • 06:20
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 07:10
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 05:30
    MTV's Game Changer: Shawn Mendes
  • 05:55
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    will.i.am's Dope Party Beats
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:15
    Голяма гневна риба, еп. 4
  • 06:05
    Животински лудории, еп. 4
  • 06:35
    Удивителни животни, еп. 3
  • 07:05
    Удивителни раждания при животните, еп. 2
Пълна програма
  • 05:35
    Тайнствени досиета, еп. 6
  • 06:00
    Хроники на дивото, еп. 6
  • 06:20
    Не знаех това, еп. 9
  • 06:45
    Шифърът на злополуките, еп. 8
Пълна програма
  • 05:26
    Най-смъртоносните в Африка: Убийствена тактика
  • 06:13
    Най-смъртоносните в Африка: Смъртоносни оръжия
  • 07:00
    Светът на дивото: Големият бариерен риф
  • 07:24
    Светът на дивото: Арктика
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут - Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 11:30
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 13:00
    Футбол: Дижон - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:40
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:20
    "Малколм" - сериал
  • 06:05
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 06:25
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:45
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Италия, Серия А: Торино - Интер
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Милан - Дженоа
Пълна програма
  • 05:05
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:15
    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица
  • 06:10
    "Частни детективи в действие" - доку-поредица
  • 09:55
    "Размяна на жените" - доку поредица
  • 11:55
    "Семейни истории" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Вести
  • 06:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 10:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 11:10
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
Пълна програма
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 12:00
    "Съдията Александър Холд" - съдебно шоу
Пълна програма
  • 05:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/повторение/
  • 07:15
    Китка народна музика
  • 07:30
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:00
    Infomercials
  • 06:55
    Kati & Mim-Mim
  • 07:05
    Kati & Mim-Mim
  • 07:25
    Peter Hase
Пълна програма
  • 03:40
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Насрещно движение - ТВ сериал, криминален, Русия - 4 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 2 епизод
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля: Полша: Епизод 4
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Полша: Епизод 3
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Полша: Епизод 4
  • 07:00
    Невероятните спестовници: Епизод 7
Пълна програма
  • 05:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 06:00
    Медея пие рицина в манастир
  • 06:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
  • 07:00
    Несебър - Почувствай вечността
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:45
    Мимикрия, САЩ, ужаси/фантастика, реж. Гийермо дел Торо, 1997
  • 07:30
    Щастливи в Тексас, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1999
  • 09:05
    Свежи коне, САЩ, драма, с Виго Мортенсен, 1988
  • 10:50
    Непоносима жестокост, САЩ, комедия/романтичен, с Джордж Клууни и Катрин Зита-Джоунс 2003
Пълна програма
  • 05:30
    "Мозъкът: Тайна история - Умствен контрол" - 1 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 4
  • 06:00
    Кулинарни уроци с Донал Скиан - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:25
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:50
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Тиранин - втори сезон, еп. 9
  • 06:00
    Сирени - първи сезон, еп. 4
  • 06:25
    Сирени - първи сезон, еп. 5
  • 06:45
    Малкълм - седми сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    I Wish I Was In Miami
Пълна програма
  • 05:30
    LINGERIE
  • 06:00
    LINGERIE
  • 06:30
    LINGERIE
  • 07:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 05:30
    Ски-бягане, Световна купа Квебек: 15 км (мъже)
  • 06:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)
  • 06:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (първи етап)
  • 08:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:05
    "Това е животът" - 1 еп.
  • 05:50
    "Бар "Наздраве" - 24 еп.
  • 06:10
    "Подопечните на Робин" - еп.14
  • 07:00
    "Сънсет бийч" - 43 еп.
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 111-112 еп.
  • 06:00
    "Неизлечимо болни" - 2 и 3 еп.
  • 07:00
    "Кеш и Кари" - 1 и 2 еп.
  • 07:50
    "Спешна помощ на две колела" - 7 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 05:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 06:00
    Сезон охоты
  • 06:30
    Морская охота
  • 07:00
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 05:40
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 1, /п/
  • 06:40
    "Виолета" - сериaл, сезон 2, 2 епизода
  • 08:40
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 1
  • 09:40
    "Скандал" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Live Forever?
  • 06:15
    Cake Boss: Episode 11
  • 06:37
    Cake Boss: Episode 12
  • 07:00
    My Cat From Hell: Kitty Jail
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 05:00
    Надпревара в супермаркета
  • 06:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 06:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 07:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (първи етап)
  • 06:00
    Ски-скокове: Световна купа Викерсунд
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Аспен: Гигантски слалом
  • 07:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аспен: Слалом
Пълна програма
  • 05:00
    "Един не-тъп американски филм", комедия, САЩ, 2001; реж. Джоуел Галън, с Чайлър Лий, Крис Евънс, Джейми Пресли, Ерик Кристиан Олсен, Миа Киршнър, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ІХ, 11 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Малкият помощник на Дядо Коледа", семейна комедия, Канада, 2015; реж. Джил Джънгър, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Анналин МакКорд, Пейдж, Ерик Кийнлисайд, Катрин Къркпатрик, [12+]
  • 08:30
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Уасиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Пълна програма
  • 05:45
    Loopdidoo
  • 06:00
    ZOU
  • 06:15
    Calimero
  • 06:30
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 05:30
    Уинкс Клуб
  • 05:50
    Харви Клюн
  • 06:00
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 06:10
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:24
    Deadly Affairs: In Too Deep
  • 06:12
    Southern Fried Homicide: Who Shot the Sheriff?
  • 07:00
    The Locator: Episode 23
  • 07:25
    The Locator: Episode 24
Пълна програма
  • 05:31
    Rising Star: Ty Walker
  • 06:00
    Clubland: Tottenham Hotspur
  • 06:25
    Clubland: Juventus Turin
  • 06:55
    Clubland: Seattle Sounders
Пълна програма
  • 05:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 07:40
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 08:05
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 05:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Катастрофа
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Рулетката на Рик
  • 07:00
    Война за доставки: Пауър рейнджъри и вампири
  • 07:25
    Американски антиквари: Комарджията от Джорджия
Пълна програма
  • 05:45
    Шифърът на злополуките, еп. 8
  • 06:10
    Най-трудните ремонти на света, еп. 1
  • 07:05
    Най-трудните ремонти на света, еп. 2
  • 08:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 13
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 2, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Измъкнах се от убиеца си: Лиза Ноланд
  • 06:00
    Истории за престъпления: Смъртоносна мания: Ърл Брамблет
  • 07:00
    Истории за престъпления: Убиецът камионаджия: Брус Мендънхол
  • 08:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Джон Страфън: Затворникът с най-дългата присъда
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:30
    "Златната църква на цар Симеон" - документален филм
  • 06:00
    "България - земя на три писмености" - документален филм
  • 06:30
    "Творецът - проводник на доброто" - документален филм
  • 07:00
    "Самобитна живопис" - документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:33
    A Family Affair (18+)
  • 06:00
    Crimson Room (18+)
  • 06:18
    Last Second Change-Up (18+)
  • 06:40
    Make A Wish (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Барселона - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 06:00
    "Вълшебството на гъбите" - документален филм
  • 07:00
    "Планетата на мравките - мравешка колония" - документален филм
  • 08:00
    Тенис: Жил Симон - Жулиен Бенето (Open 13 Provence - Марсилия; 2017 ATP WORLD TOUR 250, повторение)
Пълна програма
  • 05:20
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
  • 07:00
    Арена Баскет обзорно предаване
  • 07:30
    Световен рали шампионат: Рали Мексико - обзорна програма
  • 08:30
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /22 епизод/
Пълна програма
  • 04:20
    Зад стената
  • 06:45
    Копнеещи сърца
  • 08:45
    Невероятният Андре
  • 10:10
    Бах и Ботин
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    KARMA TREKKER - TAIWAN
  • 06:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 07:00
    ALL ABOARD - CUBA, EL TREN CUBANO
  • 08:00
    ANIMAL X - MAGIC COWS
Пълна програма
  • 05:40
    Ultimate Ring of Combat
  • 07:05
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:20
    WUSHU Championship
  • 07:30
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 04:40
    Ледени мечти
  • 06:10
    Ледени мечти
  • 07:40
    Специална доставка
  • 09:15
    Индианецът
Пълна програма
  • 05:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 06:00
    Thrillbillies
  • 06:30
    New Pollution
  • 07:00
    New Pollution
Пълна програма
  • 05:30
    Загадки в музея (8)
  • 06:15
    Забранена история (2)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (8)
Пълна програма
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 06:00
    "Пъстра шевица"
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:00
    Час за медитация
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Йорк, Великобритания, повторение
  • 12:00
    Футбол: Поморие - Етър, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Атланта Хоукс - Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Томаз Белучи - Ренцо Оливо (ECUADOR OPEN - Кито; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 06:00
    Тенис: Виктор Естрея Бургос - Федерико Гайо (ECUADOR OPEN - Кито; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 07:30
    Тенис: Паоло Лоренци - Раджийв Рам (ECUADOR OPEN - Кито; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 08:40
    Тенис: Виктор Естрея Бургос - Томаз Белучи (ECUADOR OPEN - Кито; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Стоук Сити - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Втори четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 29-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:24
    Смъртоносни връзки: Твърде далече
  • 06:12
    Убийство по южняшки: Кой застреля шерифа?
  • 07:00
    Намирачът: Епизод 23
  • 07:25
    Намирачът: Епизод 24
Пълна програма
  • 04:30
    еМисия България (п)
  • 06:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
  • 09:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая
Пълна програма
  • 05:30
    Кухнята на ловците - Всичко, което трябва да се знае за месото на дивеча 2.част
  • 06:00
    Ловна треска - Моят втори мъжкар от Касо
  • 06:30
    Риболов в Австралия - Порт Линкълн
  • 07:00
    Дуди Байтс - Трудно кълвящи риби
Пълна програма
  • 05:35
    "Класата на безделниците", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Ман, с Ед Уикс, Том Бел, Бриджит Риган, Бренда Стронг, Брус Дейвисън, [12+]
  • 07:00
    "Зоотрополис", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Байрън Хауърд, Рич Мур, Джаред Буш, [0+]
  • 08:50
    "Семейство Савидж", комедийна драма, САЩ, 2007; реж. Тамара Дженкинс, с Лора Лини, Филип Сиймур Хофман, Филип Боско, Питър Фрийдман, [12+]
  • 10:45
    "Треска за шоу 3", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Директър Екс, с Никол Муньос, Питър Галахър, Кени Уормалд, Клои Лукашиак, Саша Радецки, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    "На път към неизвестното", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Марк Илайджа Розенбърг, с Марк Стронг, Люк Уилсън, Санаа Латан, Чарлз Бейкър, Андерс Даниелсен Ли, [12+]
  • 07:00
    "Капитан Америка: Първият отмъстител", фентъзи - екшън, САЩ, 2011; реж. Джо Джонстън, с Крис Евънс, Хейли Атуел, Себастиън Стан, Томи Лий Джоунс, Хюго Уийвинг, [12+]
  • 09:05
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
  • 11:20
    "Първият отмъстител: Войната на героите", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Еванс, Робърт Дауни-младши, Скарлет Йохансон, Себастиан Стан, Антъни Маки, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    From the Runway
  • 06:00
    Photographers
  • 06:30
    Fashion Exposed
  • 07:00
    From the Runway
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Индиън Уелс 2017
  • 06:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 07:00
    Trans World Sport
  • 08:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 07:00
    Trans World Sport
  • 08:00
    Хокей на лед: Национална хокейна лига
  • 10:30
    Хокей на лед: Национална хокейна лига
Пълна програма

Сериали

SAT 1 05:45
"Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
PRO 7 05:50
"Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
bTV Cinema 06:00
"Убийството" - сериал, с.3, еп.9
bTV Comedy 06:00
"Клуб Веселие" - сериал, с.5
bTV Lady 06:00
"С аромат на Свети Валентин" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Париж-Рубе
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Париж-Рубе
Mtel Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №7
Mtel Sport 2 06:00
Хокей на лед: "Удар със стик" 112 епизод
Sky Sports 06:15
Футбол

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:00
"Моята карма"- сериен филм
Film Plus 06:00
"Издигането на Меркел" - документален филм
bTV 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация
bTV HD 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Fishing and Hunting 17:30
Кухнята на любителите на риба - С Томаш Варга - олимпийски шампион по водна топка

Всички предавания



{START_COUNTER}