ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:40
    Чиста кръв тв филм /92 епизод/п/
  • 03:25
    В сянката на властта тв филм /2 епизод/п/
  • 04:15
    Дързост и красота тв филм /3900 епизод/п/
  • 04:40
    Още от деня информационно предаване/п/
Пълна програма
  • 02:10
    "Преди обед" /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 04:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 564
  • 04:50
    "Лекар в планината" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 02:00
    "Законите на съдбата"- сериен филм
  • 03:15
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 05:15
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
Пълна програма
  • 02:45
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 03:50
    VIB /п./
  • 04:20
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов/п./
  • 05:20
    Директно /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:50
    Възприятия; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 03:35
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 7, риалити, САЩ, 2015
  • 04:15
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 1, криминален, риалити, САЩ, 2014
  • 05:00
    Кралят на умниците; сезон 3, епизод 6, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 02:35
    В аквариума: Любимите аквариуми
  • 03:25
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Семейството на хилядолетието
  • 03:50
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Човекът-алфа
  • 04:15
    Ловци на алигатори: Време на криза
Пълна програма
  • 02:00
    "Добро утро, българи" /п/
  • 05:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:55
    "Грейс си отиде" - игрален филм, САЩ, 2007
  • 03:20
    "Край на търпението" - тв филм, ФРГ, 2014
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:10
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:10
    25 години Нов симфоничен оркестър концерт /п/
  • 04:20
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 04:50
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 02:10
    България днес информационен блок /п/
  • 03:40
    Потребителската кошница /п/
  • 03:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 04:00
    Шоуто на Канала /п/
Пълна програма
  • 02:55
    The Garfield Show
  • 03:45
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 04:35
    The Owl & Co
  • 05:20
    LazyTown
Пълна програма
  • 03:00
    "Китовете на Атлантида: В търсене на Моби Дик" - документален филм (САЩ, Франция, 2003)
  • 04:00
    "Стрелата" - еп.2,еп.22
  • 05:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.3, еп.9
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    "Убийството" - сериал, с.3, еп.11,12
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4, еп.12
  • 08:00
    "Докосване" - сериал, с.2, еп.13
  • 08:15
    "Бандата на Оушън 3" - драма, комедия, криминален (САЩ, 2007), режисьор -  Стивън Содърбърг, актьори -  Елън Бъркин, Елиът Гулд, Карл Райнър, Еди Джеймисън, Скот Каан, Кейси Афлек, Бърни Мак, Дон Чийдъл, Анди Гарсия, Мат Деймън, Брад Пит, Джордж Клуни, Ал
Пълна програма
  • 03:00
    "Загадките на Лора" /п./ - комедиен сериал
  • 04:00
    "Мутра по заместване" /п./ - комедиен сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" - комедиен сериал
  • 06:00
    "Клуб Веселие" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 03:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 03:40
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Цветовете на любовта" - сериал
Пълна програма
  • 02:25
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
  • 03:10
    Кунг фу пилета (Chop Socky Chooks)
  • 04:00
    Анджело е върхът (Angelo Rules)
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол (The Amazing World of Gumball)
Пълна програма
  • 02:55
    "Непригодните", романтична драма, САЩ, 1961; реж. Джон Хюстън, с Кларк Гейбъл, Мерилин Монро, Монтгомъри Клифт, Телма Ритър, Илай Уолак, [12+]
  • 05:00
    "Полицейско надбягване", криминален екшън, Италия, 1977; реж. Стелвио Маси, с Маурицио Мерли, Джанкарло Сбраджа, Анджело Инфанти, Лили Карати, Глауко Онорато, [12+]
  • 06:40
    "Търсене и предлагане", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Мартин Кларк, Кара Конъли, с Юън Бремнър, Грейс Чилтън, Таня Ван Амзе, Лорн Макфейдън, [12+]
  • 07:00
    "Англичанинът, за когото хълмът стана планина", комедия, Великобритания, 1995; реж. Кристофър Монгър, с Хю Грант, Тара Фицджералд, Колм Мийни, Йън Макнийс, Йън Харт, [12+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Обвързана с дома", хорър - комедия, Нова Зеландия, 2014; реж. Джерард Джонстън, с Моргана О'Райли, Рима Te Уиата, Глен-Пол Вару, Рос Харпър, Камерън Родс, [18+]
  • 03:40
    "Булеварден роман", трилър, Франция, 2007; реж. Клод Льолуш, с Доминик Пиньон, Фани Ардан, Одри Дана, [12+]
  • 06:25
    "Театърът представя - Набелязан", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Грег Елис, с Кийфърд Съдърланд, Кевин МакНоли, Стивън Фрай, Шарлот Хоуп, Ричард Майлан, [12+]
  • 07:00
    "В Хонконг вече е утре", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Емили Тинг, с Брайън Грийнбърг, Джейми Чънг, Ричард Енг, Сара Лиан, Лоурънс С. Дикърсън, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Amanpour.
  • 03:30
    News Special
  • 04:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 05:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Клонинг" - сериал
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Бойна звезда "Галактика" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 02:40
    Колелото: Изоставени
  • 03:30
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 6
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Джип Уилис
  • 05:10
    Как се прави...: Епизод 7
Пълна програма
  • 03:00
    Какво може да се обърка?: Смъртоносни понички в атака
  • 03:48
    Ловци на митове: Скок в боклукчийска кола
  • 04:36
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 05:00
    Фабрика за храна: Над дъгата
Пълна програма
  • 02:45
    Lolirock
  • 03:10
    Псевдокотка
  • 03:30
    Бини и призракът
  • 03:55
    Ханк Зипзър
Пълна програма
  • 03:00
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 15:00
    "Нормално"
Пълна програма
  • 03:00
    "Това е цивилизация"
  • 03:45
    "Футурис"
  • 04:00
    "e? Енергия"
  • 04:30
    "Туберкулоза: бялата смърт"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:00
    SOS ТВ - с Емил Янев
  • 04:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 05:00
    Чудото на Хуана - 76 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 03:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)
  • 03:30
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 04:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Аспен: Гигантски слалом
  • 04:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аспен: Слалом
Пълна програма
  • 02:45
    Баскетбол, Еврокупа: Апоел (Ер) - Валенсия
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
  • 05:00
    Ски-бягане, Световна купа Квебек: 10 км (жени)
  • 05:30
    Ски-бягане, Световна купа Квебек: 15 км (мъже)
Пълна програма
  • 00:25
    Градът на бялата мечка, еп. 9
  • 06:05
    Страхотни изобретения, еп. 14
  • 06:30
    Страхотни изобретения, еп. 15
  • 07:15
    Голяма гневна риба, еп. 5
Пълна програма
  • 02:40
    Fantasy Factory Season 3
  • 03:10
    Enfusion
  • 04:05
    X Games - Aspen
  • 05:00
    Blood, Sweat & Gears Series 5
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 03:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 03:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 02:40
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 7
  • 03:30
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 19
  • 04:20
    Непорочната Джейн - първи сезон, еп. 5
  • 05:10
    Обвързани - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 02:45
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 12
  • 03:40
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 15
  • 04:25
    Военни престъпления - трети сезон, еп. 9
  • 05:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 02:55
    "Братството (2016)", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Андрю Нийл, с Бен Шнетцър, Ник Джонас, Гъс Халпър, Дани Флахърти, Джеймс Франко, [15+]
  • 04:40
    "В кадър ХІV, 12 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 05:00
    "Един не-тъп американски филм", комедия, САЩ, 2001; реж. Джоуел Галън, с Чайлър Лий, Крис Евънс, Джейми Пресли, Ерик Кристиан Олсен, Миа Киршнър, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ІХ, 11 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 02:55
    Най-големите измами в историята, еп. 3
  • 03:45
    Средновековните мъртъвци, еп. 1
  • 04:35
    Страхотни изобретения, еп. 22
  • 05:45
    Най-големите измами в историята, еп. 4
Пълна програма
  • 03:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 11
  • 04:00
    В търсене на Хитлер: Мрежата
  • 04:55
    Война за доставки: Пауър рейнджъри и вампири
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бързи и любопитни
Пълна програма
  • 03:00
    "Строителят Боб"
  • 03:10
    "Кипър"
  • 03:20
    "Анджелина балерина"
  • 03:35
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 05:00
    The Shield -Gesetz der Gewalt
  • 05:40
    Sons of Anarchy
  • 06:40
    The Mentalist
  • 07:30
    Detektiv Rockford
Пълна програма
  • 02:45
    05:30 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:20
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:45
    "Момчето на Мъдж" - драма с Емили Хирш, Томас Гуири, Ричард Дженкинс.
  • 03:15
    "Последните добри" - екшън с Браян Денехи, Джеф Фейхи, Бил Пакстън.
  • 05:15
    "Момчето на Мъдж" - драма с Емили Хирш, Томас Гуири, Ричард Дженкинс.
  • 07:00
    "Империя 1.3" - сериал
Пълна програма
  • 01:05
    BRITISH RALLY BEST OF
  • 03:35
    STOP AND GO
  • 03:50
    NZ TOYOTA RACING SERIES
  • 04:45
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 02:30
    Hot Right Now!
  • 04:00
    This Week's MTV Top 20
  • 05:30
    MTV's Game Changer: Shawn Mendes
  • 05:55
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:50
    Ветеринарна клиника за дребни животни, еп. 12
  • 03:15
    Най-дивият град в Аляска, еп. 5
  • 03:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 5
  • 04:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, еп. 6
Пълна програма
  • 02:40
    Арестувани зад граница 4, еп. 11
  • 03:25
    Хроники на дивото, еп. 13
  • 03:50
    Не знаех това, еп. 7
  • 04:10
    Арестувани зад граница 4, еп. 11
Пълна програма
  • 02:18
    Човек срещу страшилище: Крилат демон
  • 03:06
    Най-смъртоносните в Африка: Смъртоносни оръжия
  • 03:54
    Най-смъртоносният животински апокалипсис
  • 04:40
    Най-смъртоносните в Африка: Котки в атака
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут - Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 11:30
    Баскетбол: Иберостар Тенерифе - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 13:00
    Футбол: Дижон - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 02:50
    "Мурка". Многосериен филм (16+)
  • 04:00
    Новости
  • 04:05
    "Мурка". Продължение (16+)
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Бащино огнище" - програма за традициите
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
Пълна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 03:30
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:55
    "Татковци" - сериал
  • 03:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 04:30
    "Малколм" - сериал
  • 05:20
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Ювентус
  • 04:00
    Италия, Серия А: Торино - Интер
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 01:30
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 03:15
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 04:05
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:05
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:15
    "Парите са скрити в мазето" - доку-поредица
  • 06:10
    "Частни детективи в действие" - доку-поредица
  • 09:55
    "Размяна на жените" - доку поредица
  • 11:55
    "Семейни истории" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:50
    Вести
  • 03:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 04:35
    Вести-Москва
  • 05:00
    Вести
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 02:50
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 03:40
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 03:00
    "Турбулентност" - с водещ А. Божидаров / повторение/
  • 04:00
    "Изгнаници клети" - / повторение/
  • 04:30
    Концерт на софийските момчета
  • 05:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол екстра
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:00
    Infomercials
  • 06:55
    Kati & Mim-Mim
  • 07:05
    Kati & Mim-Mim
  • 07:25
    Peter Hase
Пълна програма
  • 02:35
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 03:40
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Насрещно движение - ТВ сериал, криминален, Русия - 4 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Уинкс - анимацонна поредица - 2 епизод
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:48
    Оженени от мама и татко: Никога не съм...
  • 03:36
    Истински истории за изневяра: Епизод 11
  • 04:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 12
  • 04:24
    Истински истории за изневяра: Епизод 13
Пълна програма
  • 03:00
    Пловдив - Градът с много лица
  • 03:30
    Да спасим къмпинг Корал!
  • 04:00
    Зелената революция преобразява градските покриви
  • 04:30
    Професия турист
Пълна програма
  • 03:00
    Странни замразени храни
  • 04:00
    Оли Смит: по следите на бирата
  • 04:30
    Оли Смит: по следите на бирата
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 03:00
    Странни замразени храни
  • 04:00
    Оли Смит: по следите на бирата
  • 04:30
    Оли Смит: по следите на бирата
  • 05:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 03:00
    Самоличност, САЩ, драма/мистерия/трилър, с Джон Кюсак, Рей Лиота, 2003
  • 05:45
    Мимикрия, САЩ, ужаси/фантастика, реж. Гийермо дел Торо, 1997
  • 07:30
    Щастливи в Тексас, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1999
  • 09:05
    Свежи коне, САЩ, драма, с Виго Мортенсен, 1988
Пълна програма
  • 03:00
    "Праисторическо  светилище  в  местността Хауза" - документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 42 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Красотата на анатомията" - 3 еп., документален филм
  • 04:30
    "Пекин - Биография на имперската столица: Център на Космоса" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 02:40
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 27
  • 03:05
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 28
  • 03:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 29
  • 03:50
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Хрониките на една заложна къща - Екшън, Комедия , 2013, Режисьор: Уейн Креймър, В ролите: Пол Уокър, Ашли Симпсън, Мат Дилън, Винсънт Д'Онофрио, Илайджа Уд
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
Пълна програма
  • 02:30
    Тиранин - втори сезон, еп. 10
  • 03:15
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 11
  • 03:40
    Сирени - първи сезон, еп. 4
  • 04:05
    Сирени - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 03:00
    Non-Stop Dance
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    I Wish I Was In Miami
Пълна програма
  • 03:00
    MIDNITE HAUTE
  • 03:30
    MIDNITE HAUTE
  • 04:00
    MIDNITE HAUTE
  • 04:30
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 02:45
    Баскетбол, Еврокупа: Апоел (Ер) - Валенсия
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Каталуня (втори етап)
  • 05:00
    Ски-бягане, Световна купа Квебек: 10 км (жени)
  • 05:30
    Ски-бягане, Световна купа Квебек: 15 км (мъже)
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 02:35
    "Улиците на Сан Франциско" - еп.6
  • 03:25
    "Заложница" - игрален филм
  • 05:05
    "Това е животът" - 1 еп.
  • 05:50
    "Бар "Наздраве" - 24 еп.
Пълна програма
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 12 еп.
  • 03:30
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 7 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 161-162 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 111-112 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 02:35
    Плaнета рыбака
  • 03:30
    Охота в Белоруссии
  • 04:00
    Морская охота
  • 04:30
    Клевое место
Пълна програма
  • 00:15
    "Кралицата девственица" - историческа драма филм с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., II част, /п/
  • 05:40
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 1, /п/
  • 06:40
    "Виолета" - сериaл, сезон 2, 2 епизода
  • 08:40
    "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 1
Пълна програма
  • 02:30
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Episode 2
  • 03:15
    Extreme Forensics: Episode 20
  • 04:00
    Whale Wars: International Incidents R Us
  • 04:45
    Whale Wars: We Are Hooligans
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 06:30
    " Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 03:00
    Човек, огън, храна
  • 03:30
    Човек, огън, храна
  • 04:00
    Режи!
  • 05:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 02:55
    Уинкс Клуб
  • 03:20
    School of Rock
  • 03:40
    School of Rock
  • 04:00
    Хатауей и духовете
Пълна програма
  • 03:00
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (жени)
  • 03:30
    Биатлон, Световна купа Осло: Масов старт (мъже)
  • 04:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Аспен: Гигантски слалом
  • 04:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Аспен: Слалом
Пълна програма
  • 02:55
    "Братството (2016)", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Андрю Нийл, с Бен Шнетцър, Ник Джонас, Гъс Халпър, Дани Флахърти, Джеймс Франко, [15+]
  • 04:40
    "В кадър ХІV, 12 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 05:00
    "Един не-тъп американски филм", комедия, САЩ, 2001; реж. Джоуел Галън, с Чайлър Лий, Крис Евънс, Джейми Пресли, Ерик Кристиан Олсен, Миа Киршнър, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ІХ, 11 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 02:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 03:10
    Art Attack
  • 03:35
    Loopdidoo
  • 03:50
    Calimero
Пълна програма
  • 02:55
    Уинкс Клуб
  • 03:20
    School of Rock
  • 03:40
    School of Rock
  • 04:00
    Хатауей и духовете
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 03:00
    Forbidden: Dying for Love: A Deadly Divorce
  • 03:48
    I Almost Got Away With It: Got to Run with My Buddy
  • 04:36
    California Investigator: That Evil One
  • 05:01
    California Investigator: Hot for Teacher
Пълна програма
  • 03:01
    Rising Star: Ty Walker
  • 03:30
    Clubland: Inter vs AC Milan
  • 04:00
    Clubland: Sao Paulo FC
  • 04:30
    Clubland: Bayern Munich
Пълна програма
  • 02:50
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 03:15
    Solo Hunters
  • 03:40
    Shawn Michael's MRA
  • 04:05
    Shawn Michael's MRA
Пълна програма
  • 03:00
    Проклятието на остров Оук: Епизод 11
  • 04:00
    В търсене на Хитлер: Мрежата
  • 04:55
    Война за доставки: Пауър рейнджъри и вампири
  • 05:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Бързи и любопитни
Пълна програма
  • 02:50
    Не знаех това, еп. 7
  • 03:10
    Арестувани зад граница 4, еп. 11
  • 03:55
    Хроники на дивото, еп. 13
  • 04:20
    Не знаех това, еп. 7
Пълна програма
  • 02:10
    "Преди обед" /п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 04:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 564
  • 04:50
    "Лекар в планината" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 02:25
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, 2012
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Хаваи 5-0; сезон 3, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 02:35
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 2, екшън, семеен, Италия, 2015
Пълна програма
  • 03:00
    Тайните записи по случая "О Джей": Неразказаната история
  • 05:00
    Измъкнах се от убиеца си: Лиза Ноланд
  • 06:00
    Истории за престъпления: Смъртоносна мания: Ърл Брамблет
  • 07:00
    Истории за престъпления: Убиецът камионаджия: Брус Мендънхол
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 04:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
Пълна програма
  • 03:00
    "На 12 дни път от Мраморно море" - документален филм /1 част
  • 03:30
    "Строител на българската култура" - документален филм /повторение/
  • 04:00
    "Златната църква на цар Симеон" - документален филм
  • 04:30
    "България - земя на три писмености" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 03:00
    Ugly Americans
  • 03:25
    Ridiculousness
  • 03:50
    Nitro Circus
  • 04:15
    Big Time In Hollywood
Пълна програма
  • 02:55
    Quick Visit (18+)
  • 03:19
    Rich Housewives (18+)
  • 03:45
    Dirty Divorcee (18+)
  • 04:02
    Bottoms Up! (18+)
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Алавес - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 04:00
    Футбол: Барселона - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2016/17 - повторение)
  • 06:00
    "Вълшебството на гъбите" - документален филм
  • 07:00
    "Планетата на мравките - мравешка колония" - документален филм
Пълна програма
  • 02:25
    Европейска купа по сноуборд: слоупстайл
  • 04:15
    Формула Е: Е-при на Буенос Айрес - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 05:20
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: слалом /мъже/
  • 07:00
    Арена Баскет обзорно предаване
Пълна програма
  • 02:35
    Пет невести
  • 04:20
    Зад стената
  • 06:45
    Копнеещи сърца
  • 08:45
    Невероятният Андре
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 03:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE MEXICAN ART
  • 03:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - SCIENCE AND TECHNOLOGY
  • 04:00
    LOW COST - ROME
  • 04:30
    LOW COST - VALENCIA
Пълна програма
  • 05:40
    Ultimate Ring of Combat
  • 07:05
    Osaka Funny Wrestling
  • 07:20
    WUSHU Championship
  • 07:30
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 01:20
    Маратонът
  • 03:10
    Картелна война
  • 04:40
    Ледени мечти
  • 06:10
    Ледени мечти
Пълна програма
  • 03:00
    World of X Games 2015
  • 04:00
    StrongWater - Surfing in Montana
  • 04:15
    Suzuki 9 Knights MTB 2016
  • 04:30
    SLAM!
Пълна програма
  • 03:00
    Влюбена в Адолф Хитлер
  • 03:55
    Майстори на шпионажа (2)
  • 04:40
    Ловци на митове (7)
  • 05:30
    Загадки в музея (8)
Пълна програма
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Научнопопулярни филми
  • 06:00
    "Пъстра шевица"
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Йорк, Великобритания, повторение
  • 12:00
    Футбол: Поморие - Етър, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Атланта Хоукс - Портланд Трейл Блейзърс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    "Да вярваме ли на науката? - СПА център" - 4 еп., документален филм
  • 04:00
    "Русия на четири колела" - 1 еп., документален филм
  • 05:00
    Тенис: Томаз Белучи - Ренцо Оливо (ECUADOR OPEN - Кито; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 06:00
    Тенис: Виктор Естрея Бургос - Федерико Гайо (ECUADOR OPEN - Кито; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Стоук Сити - Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Втори четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша Лига (2016-17), 29-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Забранено: Гладни за любов: Смъртоносен развод
  • 03:48
    Почти ми се размина: Да избягаш с приятел
  • 04:36
    Калифорнийски следовател: Злата жена
  • 05:01
    Калифорнийски следовател: Секси учителка
Пълна програма
  • 03:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п)
  • 04:30
    еМисия България (п)
  • 06:30
    "Жива връзка", сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE
  • 09:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
Пълна програма
  • 03:00
    Балаж Хайба - Есенна роса 2.част
  • 03:30
    Рибен рай - Приключения по диви води - Метод Ебро
  • 04:00
    Исландия - Изворът на древните води1.част
  • 04:30
    Исландия - Изворът на древните води2.част
Пълна програма
  • 01:40
    "Станфордският затворнически експеримент", психологическа драма, САЩ, 2015; реж. Кайл Патрик Алварес, с Били Кръдъп, Езра Милър, Майкъл Ангарано, Тай Шеридан, Джони Симънс, [15+]
  • 03:40
    "Проектът "Съншайн"", научно-фантастичен трилър, Великобритания, 2007; реж. Дани Бойл, с Роуз Бърн, Клиф Къртис, Крис Евънс, Силиън Мърфи, Трой Гарити, Мишел Йо, [15+]
  • 05:35
    "Класата на безделниците", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Ман, с Ед Уикс, Том Бел, Бриджит Риган, Бренда Стронг, Брус Дейвисън, [12+]
  • 07:00
    "Зоотрополис", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Байрън Хауърд, Рич Мур, Джаред Буш, [0+]
Пълна програма
  • 02:05
    "Мълчаливата долина - 3. част", криминален трилър, Румъния, 2016; реж. Мариан Крисан, с Влад Балан, Родика Лазар Емилиан Опреа, Теодор Соптелеа, Овидиу Никулеску, [15+]
  • 03:05
    "Истинска кръв VІ, 1 еп. - Искам да съм пределно ясен", драма - фентъзи, САЩ, 2013; реж. Стивън Мойър, с Ана Пакуин, Стивън Мойър, Александър Скарсгард, Райън Куонтън, Рутина Уесли, Сам Трамел, [18+]
  • 04:00
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 05:30
    "На път към неизвестното", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Марк Илайджа Розенбърг, с Марк Стронг, Люк Уилсън, Санаа Латан, Чарлз Бейкър, Андерс Даниелсен Ли, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Middle Eastern Fashion and Style
  • 03:30
    Photographers
  • 04:00
    Design Genius Season 3 Ep1
  • 05:30
    From the Runway
Пълна програма
  • 02:30
    Баскетбол: Евролига
  • 04:15
    Баскетбол: Евролига
  • 05:00
    Тенис: Индиън Уелс 2017
  • 06:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 07:00
    Trans World Sport
  • 08:00
    Хокей на лед: Национална хокейна лига
  • 10:30
    Хокей на лед: Национална хокейна лига
Пълна програма

Сериали

AXN Black 03:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
bTV Action 03:00
"Синовете на анархията" - сериал, с.7, еп. 5
bTV Comedy 03:00
"Кое е това момиче " /п./ - сериал
RTVi 03:00
Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
AXN 03:05
Откуп; сезон 1, епизод 9, екшън, криминален, Канада, 2017

Всички предавания

Спорт

Discovery Science 03:00
Какво може да се обърка?: Количка за голф
Mtel Sport 2 03:00
Голф: "Светът на голфа"
Sky Sports 03:15
Футбол
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Болоня - Ювентус
Diema Sport 03:30
Баскетбол: Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс, седми финален мач от плейофите на Източната конференция на НБА, директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 03:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
HBO3 03:00
"Силициевата долина ІV, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Клей Тарвър, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Skat+ 03:00
"Железният генерал" - документален филм
TVPlus 03:00
"Българска царска династия Тертеровци" - I част, документален филм
VTV 03:00
Документален филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}