ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Да докоснеш дивите коне игрален филм /п/
  • 02:05
    Срещи с извънземни документален филм /2 епизод/п/
  • 02:50
    Зелената линейка /п/
  • 03:45
    Дойче веле: Шифт
Пълна програма
  • 01:00
    "Зодиак" - трилър, драма, криминален (САЩ, 2007), режисьор - Дейвид Финчър, актьори -Джун Даян Рафаел, Елиас Котеас, Джейк Джиленхол, Марк Ръфало, Брайън Кокс, Антъни Едуардс, Робърт Дауни-мл. и др.
  • 02:30
    "Аз, проклетникът" - анимация (САЩ, 2010), режисьори - Пиер Кофен, Крис Рено, сценаристи - Кен Дорио, Чинко Пол
  • 04:30
    "Д-р Зоуи Харт" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:45
    "Пееш или лъжеш" - забавно предаване на NOVA /п/
  • 04:15
    "Лято в Португалия" - с уч. на Гезине Цукровски, Бернхард Шир и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Медици" (премиера) - сериен филм, сезон 5
Пълна програма
  • 01:50
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 02:50
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
  • 03:50
    Дзенга /п./
  • 04:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Отвътре - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:50
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 1, епизод 6, драма, криминален, САЩ, 2014
  • 02:35
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 1, епизод 7, драма, криминален, САЩ, 2014
  • 03:20
    AXN Отвътре-Ханибал; документален, САЩ, 2013
  • 03:45
    Живот на ръба; сезон 1, епизод 9, документален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 01:40
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Клубната къща на мечтите
  • 02:35
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Уединение в Къщата на духовете
  • 03:25
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Спа-къща високо в небето
  • 04:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Двадесеттонна тексаска къща
Пълна програма
  • 02:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    Най-доброто от "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
Пълна програма
  • 01:05
    "Някъде: Изгубени в Холивуд" - драма, САЩ, 2010
  • 02:40
    "Картаген: Намери живота си, намери любовта си" - драма, Франция, 2009
  • 04:10
    "Някъде: Изгубени в Холивуд" - драма, САЩ, 2010
  • 05:15
    "W като Wissen - Знание"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:45
    Мошениците от Сейнт Мортимър игрален филм /п/
  • 03:20
    Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/п/
  • 04:00
    Изкуството на 21 век /п/
  • 04:30
    Европа без граници: "Една несбъдната мечта" документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 00:45
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 02:15
    Криле над водата научнопопулярен филм /п/
  • 02:45
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 03:40
    Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
Пълна програма
  • 02:00
    The Garfield Show
  • 03:00
    The Flintstones
  • 03:30
    The Flintstones
  • 04:00
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 00:30
    "Херкулес и амазонките" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор - Бил Нортън, актьори - Кевин Сорбо Rose McIver Антъни Куин Луси Лoулeс и др.
  • 02:30
    "Наемна убийца" - екшън, фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Хенри Сейн, актьори- Матю Марсдън, Кевин Макнили, Ийв, Бевърли Д’Анжело, Абрахам Бенруби, Кристана Локен,Алекса Вега, Кристиан Питре, Барак Хардли и др.
  • 04:15
    "Робокоп: Разтапяне" - екшън, криминален, сай-фай (САЩ, 2000), режисьор - Джулиан Грант, актьори - Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др.
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 00:30
    "Враг номер едно" - драма, екшън, исторически (САЩ, 2012), режисьор - Катрин Бигълоу, актьори - Джейсън Кларк, Реда Катеб, Джесика Частейн, Кайл Чандлър, Дженифър Ел, Харолд Перино, Джеръми Стронг и др.
  • 03:30
    "Убийството" - сериал, с.4, еп.1
  • 06:00
    "Приятели с деца" - комедия, романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Дженифър Уестфелд, актьори - Мая Рудолф, Мегън Фокс, Адам Скот, Кристен Уиг, Джон Хам, Едуард Бърнс и др.
  • 08:30
    "Пистолет, куфар и три смърдящи варела" - комедия,криминален (България, 2012), режисьор - Георги Костов, актьори - Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер Симеон
Пълна програма
  • 02:00
    "Майк и Моли" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Различно еднакви" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство" /п./- сериал
  • 05:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./- сериал
Пълна програма
  • 02:20
    "Тайните на времето" - сериал
  • 03:45
    "Друговремец" - сериал
  • 04:30
    "Лято в Барселона" - комедия (Германия, 2015), режисьор - Карола Медер, актьори - Алехандро Муньос, Сабине Постел и др.
  • 06:00
    "Париж - градът на любовта" - документален филм
Пълна програма
  • 01:45
    Шаолински хроники
  • 02:10
    Шаолински хроники
  • 02:30
    Кунг Фу Пилета
  • 03:15
    Роботбой
Пълна програма
  • 00:50
    "Бункерът", хорър - комедия, Германия, 2015; реж. Никиас Крисос, с Пит Буковски, Даниел Фрипан, Она Фон Майдел, Давид Шелер, [15+]
  • 02:20
    "Саломе (2002)", драма, Испания, 2002; реж. Карлос Саура, с Аида Гомес, Пере Аркилуе, Пако Мора, Хавиер Тока, Кармен Вилена, [12+]
  • 03:50
    "Тарикатите", криминален трилър, Великобритания, 2000; реж. Роб Уокър, с Джон Хана, Фамке Янсен, Питър Стормър, Еди Изард, Фред Уорд, [18+]
  • 05:15
    "Никой не се спасява сам", романтична драма, Италия, 2015; реж. Серджо Кастелито, с Рикардо Скамарчо, Ясмине Тринка, Анна Галиена, Анджела Молина, Марина Роко, [15+]
Пълна програма
  • 00:35
    "Демон", хорър - драма, Полша, 2015; реж. Марчин Врона, с Итай Тиран, Агниешка Зулевска, Томаш Шухардт, Анджей Грабовски, Катаржина Херман, [15+]
  • 02:10
    "Детска игра", ужаси, САЩ, 1988; реж. Том Холанд, с Катрин Хикс, Крис Сарандън, Алекс Винсънт, Дайна Маноф, Томи Суердлоу, [18+]
  • 03:35
    "Песен по залез слънце", драма, Великобритания, 2015; реж. Терънс Дейвис, с Агинес Дейн, Питър Мълан, Кевин Гътри, Джак Грийнлес, Иън Пири, [12+]
  • 06:40
    "Кой е във фризера?", късометражна комедия, Белгия, 2015; реж. Филип Леминш, с Флоранс Хебелинк, Гаетан Вендерс, Аник Корнет, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    African Voices
  • 02:30
    Eco Solutions
  • 03:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 04:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "BAKE OFF: Най-сладкото състезание" - предаване
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
Пълна програма
  • 00:15
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 03:40
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 1, /п/
  • 05:45
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 01:50
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Пътят на Паркър: В надпревара със студа
  • 02:40
    Воини на океана: Постоянство
  • 03:30
    Да спасим тукан
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Фолксваген 181
Пълна програма
  • 01:20
    Сай-трек: Как строят животните?
  • 02:10
    НАСА: Неразгадани архиви
  • 03:00
    Ловци на митове: Въздушни възглавници
  • 03:48
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:45
    Спортни клипове и телешопинг
  • 06:35
    Късно кино: еротичен филм
  • 08:00
    Телешопинг
  • 10:00
    Андреас Херман ТВ
Пълна програма
  • 02:00
    "Ред и хаос"
  • 03:00
    "Последен шанс да видим"
  • 04:00
    "Кадри от "Хъбъл"
  • 04:30
    "Кадри от "Хъбъл"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 06:30
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Колорадо (четвърти етап)
  • 02:30
    Лека атлетика: Световно първенство
  • 04:00
    Колоездене, "Арктик рейс": Тромсьо - Тромсьо (четвърти етап)
  • 05:00
    Лека атлетика: Световно първенство
Пълна програма
  • 00:30
    Лека атлетика: Световно първенство
  • 02:30
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап)
  • 04:00
    Лека атлетика: Световно първенство
  • 05:00
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Риймст - Хауфализе (шести етап)
Пълна програма
  • 00:20
    Мегапревозвачи, еп. 6
  • 06:05
    Нация на иновациите, еп. 3
  • 06:25
    Нация на иновациите, еп. 4
  • 07:10
    Треска за дървени къщи, еп. 1
Пълна програма
  • 01:20
    Enfusion
  • 02:15
    Enfusion
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:05
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 02:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 02:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 03:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 04:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 01:45
    Имало едно време - шести сезон, еп. 6
  • 02:40
    Татенце - трети сезон, еп. 2
  • 03:05
    Татенце - трети сезон, еп. 3
  • 03:30
    Татенце - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 01:35
    Транспортер - втори сезон, еп. 4
  • 02:20
    Транспортер - втори сезон, еп. 5
  • 03:05
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 16
  • 03:55
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 00:45
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
  • 02:20
    "Посещението (2015)", хорър - трилър, САЩ, 2015; реж. М. Найт Шаямалан, с Оливия Деджондж, Ед Оксънбулд, Диана Дънаган, Питър МакРоби, Катрин Хан, [15+]
  • 04:00
    "Игра на тронове VІІ, 5 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Мат Шакмън, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 05:25
    "Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
Пълна програма
  • 01:50
    Хенри и Ан
  • 02:55
    Личният живот на Тюдорите, еп. 1
  • 03:45
    Личният живот на Тюдорите, еп. 2
  • 04:30
    Личният живот на Тюдорите, еп. 3
Пълна програма
  • 02:00
    Хората от блатата: Жестоко преследване
  • 03:00
    Възходът и падението на Ел Чапо: Епизод 1
  • 04:55
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Залагане за Рейган
Пълна програма
  • 01:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 2 еп.
  • 02:30
    Документален филм
  • 03:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 02:00
    "Кит и Кейт"
  • 02:10
    "ЯЯ и Зук"
  • 02:20
    "Осуалд"
  • 02:45
    "Дивата природа"
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
  • 09:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 10:00
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 00:30
    "Нощна игра" - трилър с Ричард Брадфорд, Пол Глийсън.
  • 02:05
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
  • 03:40
    "Смъртта язди редом" - уестърн с Лий Ван Клиф, Джон Филип Лоу.
  • 05:25
    "Нощна игра" - трилър с Ричард Брадфорд, Пол Глийсън.
Пълна програма
  • 01:30
    SILVERSTONE CLASSIC
  • 02:20
    MOBIL 1 THE GRID
  • 02:45
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 03:35
    MRF INDIAN SUPERCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 02:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 03:00
    Световна сцена
  • 03:45
    Само хитове
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 02:00
    #MTVHottest: Calvin Harris
  • 02:30
    #MTVHottest: Ariana Grande
  • 03:00
    MTV Asks Rita Ora
  • 03:25
    Rita Ora: World Stage
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:40
    Вулканични одисеи, еп. 4
  • 02:30
    Вулканични одисеи, еп. 5
  • 03:20
    Най-добрият приятел на кучето, еп. 4
  • 03:45
    Тайният живот на зоопарка, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Земята на живо, еп. 1
  • 02:40
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 2
  • 03:25
    Не казвайте на майка ми..., еп. 3
  • 03:50
    Тайнствени досиета, еп. 11
Пълна програма
  • 01:30
    Дивите райски кътчета на Индия
  • 02:18
    Най-чудатите твари в света: Незабелязани нападения
  • 03:06
    Най-чудатите мозъци и малки: Странни малки
  • 03:54
    Най-чудатите мозъци и малки: Гениални животни
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Гингам - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 02:30
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 02:45
    Еротичен телепазар
  • 04:45
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:40
    Филм "Две стрели. Детектив от камената епоха"
  • 03:15
    "За кибрит"
  • 04:50
    "Докато всички са у дома"
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Нощна фиеста" - музикална програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
Пълна програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Това е България" - документална поредица
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 01:45
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - екшън / фентъзи филм, САЩ, 2014
  • 04:05
    "Х-Мен: Последният сблъсък" - екшън / фентъзи филм, САЩ, 2006
  • 05:05
    "Наказателят: Военна зона" - трилър, САЩ, 2008
  • 06:50
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Торино
  • 03:00
    Италия, Серия А: Рома - Ювентус
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 00:35
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 06:10
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 08:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 10:50
    "В капана на подозренията - Специално" - доку-поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Вести
  • 02:25
    Вести-Москва
  • 02:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 03:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
Пълна програма
  • 00:30
    "Обувката на Маниту: Екстра голяма" - комедия, ФРГ, 2001
  • 02:15
    "Проми Биг Брадър" - шоу
  • 03:25
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 03:50
    "Die dreisten Drei" - скеч комедийно шоу
Пълна програма
  • 02:00
    "Паралакс" - публицистично предаване/ повторение /
  • 03:30
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /повторение/
  • 04:15
    "Ах, колко години, години" - док филм
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:35
    Infomercials
  • 07:05
    Calimero
  • 07:35
    Die Oktonauten
  • 07:45
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 00:15
    Палми в снега - романтичен, 2015, Испания, 2015, режисьор Фернандо Гонсалес Молина, с Марио Касас, Адриана Угарте, Макарена Гарсия, Ален Ернандес, Берта Васкес
  • 03:00
    Биографии на прочути личности: Кралският живот на принц Уилям
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - 4 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    90 дни до сватбата: Първи опит, втори опит... край?
  • 02:48
    Медиумът от Лонг Айлънд: Тестът на Виктория
  • 03:36
    Тест на лекарстава върху хора
  • 04:24
    Призраци в лудницата: Болницата "Олд Уор Мемориъл"
Пълна програма
  • 02:00
    JAM - еп.4
  • 02:30
    Война на похабяването - с.2, еп.6
  • 03:00
    WWF - Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
  • 03:30
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1
Пълна програма
  • 02:00
    Водещите 5 най-страхотни маршрута за пътувания
  • 03:00
    Епични атракции
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното
  • 05:00
    Екстремни водни паркове
Пълна програма
  • 02:00
    Водещите 5 най-страхотни маршрута за пътувания
  • 03:00
    Епични атракции
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното
  • 05:00
    Екстремни водни паркове
Пълна програма
  • 01:30
    Бягство, САЩ, драма/ трилър, с Килиън Мърфи, Танди Нютън, 2011
  • 03:00
    Мимикрия, САЩ, ужаси/фантастика, реж. Гийермо дел Торо, 1997
  • 04:45
    Народът срещу Лари Флинт, САЩ, биографичен/драма, с Уди Харелсън, 2006
  • 05:20
    8 щури нощи, САЩ, анимационен/комедия/музикален, 2002
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Ованес Торосян" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си червенокръстовец?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Трагедията на Беломорска Тракия: село Пишманкьой" - документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 38 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 01:50
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 156
  • 02:15
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 157
  • 02:40
    В търсене на най-добрия ресторант - кулинарно предаване, еп. 1
  • 03:30
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Боксьорската - Драма, Спортен, Режисьор: Карин Кусама, В ролите: Мишел Родригес, Сантяго Дъглас, Джейми Тирели
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
Пълна програма
  • 01:05
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 05:20
    "Добре дошли в джунглата" - приключенски екшън филм, САЩ, 2003
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Живите мъртви - пети сезон, еп. 2
  • 02:30
    Живите мъртви - пети сезон, еп. 3
  • 03:15
    Кости - четвърти сезон, еп. 8
  • 04:00
    Кости - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 03:00
    MIDNITE HAUTE
  • 03:30
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 00:30
    Лека атлетика: Световно първенство
  • 02:30
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап)
  • 04:00
    Лека атлетика: Световно първенство
  • 05:00
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Риймст - Хауфализе (шести етап)
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 02:55
    "Границата" - 11 еп.
  • 03:40
    "Спецотдел 2" - еп.4
  • 04:25
    "Детектив медиум" - 3 eп.
  • 05:15
    "Такси" - еп.22
Пълна програма
  • 00:30
    "Прелюбодейци" - 14 и 15 еп.
  • 02:10
    "Дневниците на надзорника" - 1 еп.
  • 03:00
    "Джигитите отвръщат на удара" - 2 еп.
  • 03:25
    "Убиец в семейството" - 2 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето на 30 минути
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    Оружейный клуб
  • 02:30
    Я и моя собака
  • 03:00
    Планета охотника
  • 03:30
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 01:30
    "Свещеник" - екшън-фантастика с уч. на Пол Бетани, Карл Ърбан, Кам Гигандет, Маки Кю, Лили Колинс, Брад Дуриф, Стивън Мойър, Кристофър Плъмър, Алън Дейл, Медхен Еймик, Джейкъб Хопкинс и др.
  • 06:00
    "Актьорско студио" - токшоу
  • 07:00
    "На Уонг Фу, с благодарности!" - комедия с уч. на Уесли Снайпс, Патрик Суейзи, Джон Легуизиамо, Стокард Чанинг, Блайт Данър и др., /п/
  • 09:30
    "Ерин Брокович" - драма с уч. на Джулия Робъртс, Арън Екхарт, Албърт Фини, Марг Хелгенбъргър, Чери Джоунс, Питър Койот, Кончата Феръл и др., /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Solved: The Green Dragon
  • 02:30
    Solved: Sin
  • 03:15
    Solved: Betrayal
  • 04:00
    Deadliest Catch: The Darkened Seas
Пълна програма
  • 02:00
    WEATHER FORECAST
  • 02:05
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
  • 02:20
    ENGLISH 911
  • 02:25
    GRAMMAR WISE
Пълна програма
  • 02:00
    Неделните вечери на Рев Рън
  • 02:30
    Неделните вечери на Рев Рън
  • 03:00
    Фамилните рецепти на Смолет
  • 03:30
    Фамилните рецепти на Смолет
Пълна програма
  • 01:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:10
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:35
    Уинкс Клуб
  • 02:55
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Колорадо (четвърти етап)
  • 02:30
    Лека атлетика: Световно първенство
  • 04:00
    Колоездене, "Арктик рейс": Тромсьо - Тромсьо (четвърти етап)
  • 05:00
    Лека атлетика: Световно първенство
Пълна програма
  • 00:45
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
  • 02:20
    "Посещението (2015)", хорър - трилър, САЩ, 2015; реж. М. Найт Шаямалан, с Оливия Деджондж, Ед Оксънбулд, Диана Дънаган, Питър МакРоби, Катрин Хан, [15+]
  • 04:00
    "Игра на тронове VІІ, 5 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Мат Шакмън, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 05:25
    "Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 01:55
    ZOU
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:35
    Calimero
Пълна програма
  • 01:50
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:10
    100 неща за правене преди гимназията
  • 02:35
    Уинкс Клуб
  • 02:55
    Уинкс Клуб
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 01:20
    Ghosts Of Shepherdstown: She Didn't Have A Face
  • 02:10
    Evil Lives Here: My Secret Nightmare
  • 03:00
    Is O.J. Innocent? The Missing Evidence: What Really Happened
  • 03:48
    Your Worst Nightmare: Black Widow
Пълна програма
  • 02:00
    Rising Star: Samuel Oram-Jones
  • 02:30
    Top: First Girls to Have...
  • 03:00
    The Truth About...: Sports Prodigies
  • 03:30
    Top: Early Talents
Пълна програма
  • 02:00
    Foxpro Furtakers
  • 02:25
    Wild Outdoors
  • 02:50
    Wild Outdoors
  • 03:15
    Excalibur's Deer City USA
Пълна програма
  • 02:00
    Хората от блатата: Жестоко преследване
  • 03:00
    Възходът и падението на Ел Чапо: Епизод 1
  • 04:55
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Залагане за Рейган
Пълна програма
  • 01:40
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 2
  • 02:25
    Не казвайте на майка ми..., еп. 3
  • 02:50
    Тайнствени досиета, еп. 11
  • 03:10
    Най-опасните животни в света 3, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    "Зодиак" - трилър, драма, криминален (САЩ, 2007), режисьор - Дейвид Финчър, актьори -Джун Даян Рафаел, Елиас Котеас, Джейк Джиленхол, Марк Ръфало, Брайън Кокс, Антъни Едуардс, Робърт Дауни-мл. и др.
  • 02:30
    "Аз, проклетникът" - анимация (САЩ, 2010), режисьори - Пиер Кофен, Крис Рено, сценаристи - Кен Дорио, Чинко Пол
  • 04:30
    "Д-р Зоуи Харт" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:45
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 02:20
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 02:55
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:25
    Хрониките на Метал Хърлант; сезон 2, епизод 4, научна фантастика, Франция, 2014
Пълна програма
  • 01:20
    Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Великобритания, 2016
  • 03:05
    Царство; сезон 3, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 03:45
    Царство; сезон 3, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания: Епизод 2
  • 03:00
    Сатанински жени: Дана Сю Грей
  • 04:00
    Обладан: Маргарет Чо
  • 05:00
    Кой съм бил в предишните си животи?: Аника и Карлос
Пълна програма
  • 02:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 04:00
    "Тайм-код"
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
  • 06:00
    Мультфильмы
Пълна програма
  • 02:00
    "Калинка Згурова" - фолклорен филм
  • 02:30
    "Храмове на българската памет - Кремиковски манастир" - документален филм
  • 03:00
    "Манастирът край Златна ливада" - документален филм
  • 03:30
    "Български старини из Македония: Дойран" - документален филм /повторение/ /5 част
Пълна програма
  • 01:55
    Drawn Together
  • 02:20
    Ugly Americans
  • 02:45
    Ugly Americans
  • 03:10
    Ugly Americans
Пълна програма
  • 01:48
    Sharing The Siblings: Part 2 (18+)
  • 02:11
    Krissy's Little Kink (18+)
  • 02:36
    Monique's Secret Spa (18+)
  • 03:01
    Licking The In-Law (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Roger's Cup presented by National Bank, Торонто - финал (WTA Premier 500 - повторение)
  • 03:30
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Барселона, Испания - финал (повторение)
  • 05:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 4 еп., спортно-обзорно предаване
  • 06:00
    "Космическата ера: Историята на НАСА: От повърхността на Земята" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 01:05
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 03:25
    Световен рали шампионат: Рали Финландия - финален етап
  • 04:40
    Световно първенство по плажен футбол
  • 05:15
    Световно първенство по лека атлетика
Пълна програма
  • 02:00
    Ей, гледай това
  • 03:20
    Момичето
  • 06:55
    Розата на Натали
  • 08:15
    Бандата на Голямата стъпка
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    Опознаване на света: Норвежка Лапландия - магията на песента
  • 03:00
    Дива култура
  • 04:00
    Амю: Армията на осите-бойци
  • 05:00
    По следите на кармата
Пълна програма
  • 05:15
    Bangkok Fight Night
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:10
    Taekwondo
  • 07:30
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 00:35
    Фалшификатори
  • 02:15
    На скейт от смъртта
  • 03:45
    Бягство
  • 06:05
    Фьоксия - малката вълшебница
Пълна програма
  • 02:00
    The Great Ride Open
  • 02:30
    The Great Ride Open
  • 03:00
    Check 1,2
  • 03:30
    The Azores Experience Vol. I
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея (6)
  • 02:50
    Военновременна ферма (7)
  • 04:00
    Военновременна ферма (8)
  • 05:25
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
Пълна програма
  • 02:00
    Плажна ивица Камчия
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 03:30
    Виж България - Тетевен, с дъх на минало и настояще
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Левски - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 03:30
    Край на програмата
  • 07:30
    Футбол: Черно море - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 09:30
    Футбол: Септември - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Пряко: Футбол: Бразилско първенство, сезон 2017
  • 03:00
    "Footbrazil"- 13 еп., обзорно предаване
  • 03:30
    Тенис: Roger's Cup presented by National Bank, Торонто (WTA Premier 500 - финал, повторение)
  • 05:00
    Футбол: Суперкупа на Испания 2017 (повторение)
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 02:30
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 04:30
    Край на програмата
  • 06:00
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:20
    Духовете от Шепърдстаун: Тя няма лице
  • 02:10
    Тук живее злото: Моят таен кошмар
  • 03:00
    Невинен ли е О Джей Симпсън?: Епизод 6
  • 03:48
    Най-лошият ти кошмар: Черната вдовица
Пълна програма
  • 01:00
    най-доброто от "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие, (п)
  • 03:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 2 част, (п)
  • 04:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес - 2 част, (п)
  • 05:00
    най-доброто от Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
Пълна програма
  • 02:00
    Ловна треска - Лов на самци в Бейкейш 1. част
  • 02:30
    Ловна треска - Лов на самци в Бейкейш 2. част
  • 03:00
    Ловна треска - Лов на лъв в Южна Африка 2. част
  • 03:30
    Рибен рай - По следите на едрите шарани 17. част - Между два фронта в Палоташ
Пълна програма
  • 02:00
    "Аш срещу злите мъртви ІІ, 8 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2016; реж. Тони Тилс, с Брус Кемпбъл, Рей Сантяго, Дана Делоренцо, Луси Лоулес, Мишел Хърд, [18+]
  • 02:30
    "Баща в излишък", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч, Скарлет Естевес, [12+]
  • 04:05
    "Морган (2016)", психотрилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Люк Скот, с Кейт Мара, Аня Тейлър-Джой, Тоби Джоунс, Роуз Лесли, Пол Джамати, [18+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ІХ, 32 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    "Туин Пийкс (2017) I, 13 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 03:00
    "Туин Пийкс (2017) I, 14 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 04:05
    "Историята на прислужницата I, 6 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Флория Сигизмонди, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
  • 05:00
    "Рей Донован ІІІ, 11 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Колин Бъкси, с Лив Шрайбър, Джон Войт, Пола Малкъмсън, Керис Дорси, Девън Багби, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Тракийското наследство на Странджа (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 05:30
    Trans World Sport
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Монреал
Пълна програма
  • 02:00
    Плажен футбол: Европейска лига
  • 03:00
    Плажен футбол: Европейска лига
  • 04:00
    Плажен футбол: Европейска лига
  • 09:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма

Сериали

bTV Action 02:00
"Кости" - сериал, с.10, еп.7
bTV Comedy 02:00
"Барът" /п./- сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Хоби ТВ 02:00
АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 5 еп.
AXN 02:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Колоездене, "Вуелта": Вила Реал - Сагунт (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 02:30
Колоездене, "Вуелта": Вила Реал - Сагунт (шести етап)
Mtel Sport 1 02:30
Тенис: "ATP WT Uncovered"
Sky Sports 02:30
Футбол Мундиал
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Верона - Наполи

Всички предавания

Филми

HBO3 02:00
"Игра на тронове VІІ, 6 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Алън Тейлър, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
Nova TV 02:00
"Скорпион" - сериен филм /п/
Skat+ 02:00
"Патриотична мисия в Армения" - документален филм /повторение/ /2 част
Vivacom Arena 02:00
Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
AXN 02:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 17:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 17:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}