ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Американска мечта - Емил Костадинов документален филм
  • 17:30
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:05
    Срещи с извънземни документален филм /2 епизод/
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов (най-доброто)
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    "Пееш или лъжеш" - забавно предаване на NOVA
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA - избрано
  • 20:00
    "2012" - с уч. на Джон Кюсак, Уди Харелсън, Чиуетел Еджиофор, Танди Нютън, Аманда Пийт, Оливър Плат, Дани Глоувър и др.
Пълна програма
  • 16:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
Пълна програма
  • 15:00
    Менторът - документална поредица на Bloomberg
  • 17:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 19:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 17:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 17:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:40
    4исла; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 19:30
    4исла; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 16:30
    Как живеят ветеринарите: Епизод 7
  • 17:25
    Как живеят ветеринарите: Без кози няма лаври
  • 18:20
    Да хванеш огромна риба тон: Битка за риба тон
  • 19:15
    Леговището на смъртоносните крокодили
Пълна програма
  • 17:00
    Най-доброто от "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
  • 19:00
    АТАКА в действие
  • 19:30
    На нож: Одринската епопея от 1913 г. - документална поредица
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    Спортни предавания
  • 18:15
    Новини
  • 18:30
    Репортаж
  • 19:00
    Спортен преглед
Пълна програма
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 17:00
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 17:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 18:30
    Америка днес /п/
  • 19:30
    България новини
Пълна програма
  • 17:00
    Големите игри: "Елитното училище" тв сериен филм /4 епизод/
  • 17:30
    България от край до край 4
  • 18:00
    Съвременници: "Хляб от бронз" документален филм
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 17:00
    The Mr Bean Animated Series
  • 17:35
    What's New Scooby-Doo?
  • 18:00
    What's New Scooby-Doo?
  • 18:20
    Jungle Beat
Пълна програма
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:30
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - екшън, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор - Брайън Сингър, актьори - Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер,  Дженифър Лоурънс, Хали Бери, Никълъс Холт, Ана Пакуин, Елън Пейдж, Питър Динклидж, Шон Ашмор
Пълна програма
  • 15:00
    "Мъже на честта" - драма (САЩ, 2000), режисьор - Джордж Тилман Младши, актьори - Арнолд Шварценегер, Джейми Лий Къртис, Том Арнолд, Бил Пакстън, Тиа Карере и др.
  • 17:30
    "Властелинът на пръстените: Двете кули" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор - Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Бернард Хил, Орландо Блум, Илайджа Уд, Иън Маккелън, Лив Тайлър, Виго Мортенсен, Кейт Бланшет, Шон Остин, Шон
  • 21:00
    "Тайният живот на Уолтър Мити" - комедия, приключенски, драма, фентъзи (САЩ, Великобритания, Канада, 2013), режисьор - Бен Стилър, актьори - Бен Стилър, Кристен Уиг, Ейдриан Мартинез, Катрин Хан, Адам Скот и др.
  • 23:15
    Премиера: "Режисьорът Истуд: Неочаквана история" - документален филм (САЩ, 2013), режисьор - Ричард Скикел, актьори - Кевин Бейкън, Кевин Костнър, Морган Фрийман, Джин Хекман, Мартин Скорсезе, Стивън Спилбърг, Хилъри Суонк и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.6
  • 17:30
    "Без пукната пара" - комедиен сериал
  • 18:30
    "Стъпка по стъпка"- сериал
  • 20:30
    "Бриджит Джоунс: На ръба на разума" - комедия, романтичен (Великобритания, Франция, Германия, Ирландия, САЩ, 2004 ), режисьор - Бийбан Кидрон, актьори - Рене Зелуегър, Хю Грант, Джим Броудбент, Колин Фърт, Джема Джоунс, Джеймс Фулкнер, Хасинда Барет, Джей
Пълна програма
  • 16:00
    "Лято в Барселона" - комедия (Германия, 2015), режисьор - Карола Медер, актьори - Алехандро Муньос, Сабине Постел и др.
  • 18:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп.12
Пълна програма
  • 16:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 17:15
    Стивън Вселенски
  • 17:40
    Могъщите Магимечове
  • 18:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 16:00
    "В Хонконг вече е утре", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Емили Тинг, с Брайън Грийнбърг, Джейми Чънг, Ричард Енг, Сара Лиан, Лоурънс С. Дикърсън, [12+]
  • 17:20
    "Фехтовачът", драма, Финландия, 2015; реж. Клаус Харо, с Март Аванди, Урсула Ратасеп, Лембит Улфсак, Алис Копел, Кирил Каро, [12+]
  • 18:55
    "Съставките на живота", комедийна драма, Тайван, 1994; реж. Анг Лий , със Сиунг Лунг, Ю-Уен Уанг, Чиен-Лиен Ву, Куей-Мей Янг, Силвия Чанг, [12+]
  • 21:00
    "Крийд: Сърце на шампион", спортна драма, САЩ, 2015; реж. Райън Куглър, с Майкъл Б. Джордан, Силвестър Сталоун, Теса Томпсън, Филиша Рашад, Антъни Белю, [12+]
Пълна програма
  • 16:30
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 18:05
    "Раят ще почака", комедия - фентъзи, САЩ, 1978; реж. Уорън Бийти, Бък Хенри, с Уорън Бийти, Джули Кристи, Джеймс Мейсън, Джак Уордън, Чарлз Гродин, [12+]
  • 19:45
    "Каубои", драма, Франция, 2015; реж. Тома Бидеган, с Франсоа Дамиен, Финеган Олдфийлд, Агат Дрон, Елора Торчиа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
  • 21:30
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Миле Вергара, Вивиана Серна, Вики Ернандес, Маноло Круз, Хорхе Као, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNN Newsroom
  • 18:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
Пълна програма
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Да спечелиш любовта" - романтична комедия с уч. на Хелена Матсън, Кори Сивиър, Надийн Велазкес, Паркър Стивънсън и др.
  • 21:55
    "Изгубена в Африка" - романтична комедия с уч. на Волке Хегенбарт, Щефан Лука, Дирк Мартенс, Село Мотлунг, Лутули Дламини и др., /п/
  • 23:55
    "Малкият рай" - романтичен филм с уч. на Лиан Форестиери, Уейн Карпендейл, Хелмут Цирл и др., /п/
Пълна програма
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 17:50
    "Ченгето от Бевърли Хилс" - екшън-комедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Джон Аштън, Рони Кокс, Джеймс Русо, Стивън Елиът и др., /п/
  • 20:00
    "Моби Дик" - приключенски с уч. на Уилям Хърт, Итън Хоук, Доналд Съдърланд, Чарли Кокс, Джилиан Андерсън, Еди Марсан и др. и др., I част
  • 22:00
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 17:00
    Смъртоносен улов: Кръв и черва
  • 18:00
    Злато в Берингово море: Мътни води
  • 19:00
    Създадени от разруха: Трофеи, китари
  • 19:30
    Създадени от разруха: Рамки за картини, пръстени и лодки
Пълна програма
  • 17:02
    Фабрика за храна: Храна на висота
  • 17:26
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 17:50
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 18:15
    Как са го направили?: Епизод 9
Пълна програма
  • 17:00
    Хайскул Мюзикъл 2
  • 18:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Клонинги в мазето
Пълна програма
  • 17:00
    "Артзука"
  • 17:30
    "Артзука"
  • 18:00
    "Артзука"
  • 18:30
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - 13 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Семеен лекар - 98 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 16:15
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап), пряко
  • 18:00
    Конен спорт: "Тлобъл18.00 Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Фалкенсфард
  • 19:25
    Новини
  • 19:30
    Лека атлетика: "Болт: Историята"
Пълна програма
  • 17:00
    Колоездене, "Арктик рейс": Тромсьо - Тромсьо (четвърти етап), пряко
  • 19:00
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап)
  • 20:25
    Новини
  • 20:30
    Автомобилизъм: Европейски шампионат Полша
Пълна програма
  • 16:55
    Страхотни изобретения, еп. 6
  • 17:20
    Страхотни изобретения, еп. 7
  • 17:45
    Страхотни изобретения, еп. 8
  • 18:10
    Войните на роботите, еп. 2
Пълна програма
  • 17:05
    Mantracker Season 6
  • 18:00
    Warped Roadies
  • 18:25
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 18:55
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
Пълна програма
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Мега бърлоги
  • 18:30
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 17:00
    Старата искра - игрален филм
  • 19:00
    Без думи - първи сезон, еп. 13
  • 19:30
    Без думи - първи сезон, еп. 14
  • 20:00
    Семеен пъзел - втори сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 17:05
    Транспортер - втори сезон, еп. 5
  • 18:05
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 4
  • 19:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 13
  • 20:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 14
Пълна програма
  • 16:30
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 18:50
    "В кадър ХІV, 33 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 19:20
    "Планетата на съкровищата", анимация, САЩ, 2002; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 21:00
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
Пълна програма
  • 16:35
    Приказки от кралската спалня
  • 17:35
    Приказки от кралския гардероб
  • 18:30
    Личният живот на Тюдорите, еп. 1
  • 19:20
    Личният живот на Тюдорите, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Лъва на Ланкастър
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големият успех на Мери
  • 18:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от истинските класики
  • 18:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от най-лудите случаи на шофиране
Пълна програма
  • 17:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 1 еп.
  • 18:00
    Документален филм
  • 19:00
    Киноложка изложба
  • 19:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 2 еп.
Пълна програма
  • 17:00
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:20
    "Моите приятели животните"
  • 18:00
    "Паленца"
  • 18:22
    "Трансформърс - роботи спасители"
Пълна програма
  • 16:25
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 17:55
    Телемаркет
  • 18:00
    Концерт на "Сигнал", част 1
  • 19:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 16:45
    "Всичко наопаки" - драма с Елиът Гулд, Хауърд Хесман, Дженифър Тили, Сенди МакПийк.
  • 18:10
    "Нечестни сърца" - драма / романс с Винсънт Д’Онофрио, Дженифър Джейсън Лий, Ноа Уайл, Питър Бърг.
  • 20:00
    "Клетниците на ХХ век" - драма с Жан-Пол Белмондо, Мишел Бужена.
  • 23:00
    "Седем часа" - драма с Бо Бриджис, Рон Лайбман, Джулиан Филипс, Тайни Рон.
Пълна програма
  • 17:00
    (Live) FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP
  • 18:00
    (Live) FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 19:00
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 19:50
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
Пълна програма
  • 17:00
    Пич, оправи ми колата
  • 17:30
    Пич, оправи ми колата
  • 18:00
    Пич, оправи ми колата
  • 18:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 16:30
    MTV Crashes Plymouth: Best Bits
  • 17:15
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
  • 18:00
    Raye's Top 20 Biggest...
  • 19:30
    #MTVHottest: Here Come The Girls
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 16:30
    Микро чудовища, еп. 1
  • 17:25
    Микро чудовища, еп. 2
  • 18:20
    Микро чудовища, еп. 3
  • 19:15
    Микро чудовища, еп. 4
Пълна програма
  • 17:00
    Плаване по Юкон, еп. 3
  • 18:00
    Десетте най-добри снимки на Нешънъл Джиографик 2, еп. 1
  • 19:00
    Десетте най-добри снимки на Нешънъл Джиографик 3, еп. 1
  • 20:00
    Плажът: Пътешествието на един фотограф, еп. 1
Пълна програма
  • 16:37
    Най-чудатите твари в света: Незабелязани нападения
  • 17:24
    Най-чудатите мозъци и малки: Странни малки
  • 18:11
    Най-чудатите мозъци и малки: Гениални животни
  • 19:00
    Премиера Почти човек: Животът на един слон
Пълна програма
  • 15:35
    Футбол: Мидълзбро - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 17:30
    Класика от Висшата лига - Мидълзбро - Арсенал (1998-99), повторение
  • 18:00
    Футбол: Дижон - Монако, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 2-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 16:45
    Максим Галкин, Кристина Орбакайте, Николай Басков, Валерия и други в юбилейното шоу на балета "Тодес"
  • 19:05
    Премиера. "Три акорда
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    "Клуб на Веселите и Находчивите". Лятната купа във Владивосток
Пълна програма
  • 17:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Това е България" - документален филм
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 16:45
    "Голямото последно отброяване" - шоу
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Болоня - Ювентус
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига - обзор на сезон 2016-2017
  • 19:00
    УЕФА Лига Европа - обзор на сезон 2016-2017
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор на сезон 2016-2017
Пълна програма
  • 16:00
    "Нинджа бойци Германия" - шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Търси се" - реалити
Пълна програма
  • 17:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 18:00
    "Утрото на Русия"
  • 23:00
    Вести
  • 23:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 18:00
    "В рамките на седмицата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
Пълна програма
  • 17:10
    "Парадът на Були - Филмът" - комедийно шоу, ФРГ, 2017
  • 18:10
    "Лиси и дивият кайзер" - анимационен филм, ФРГ, 2007
  • 19:55
    "Дървото на желанията: Деца сбъдват мечтите си" - документация
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    "Живата вечност" - Документален филм
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Джон Лоутън представя ..........." - док.поредица
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога" с проф.Стамен Стаменов
Пълна програма
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:40
    Arthur und die Minimoys 3 - Die gro.e Entscheidung
  • 18:45
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 19:15
    Die Tom und Jerry Show
  • 19:45
    Woozle Goozle
Пълна програма
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 71 и 72 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:20
    ПРЕМИЕРА: ВИЛА МАРИЯ - драма, Канада, 2015, режисьор Ги Едоан, с Паскал Бусиер, Моника Белучи, Альоша Шнайдер, Луис Шампейн, Фридерик Жил, Стефани Лаббе
  • 21:05
    Холивудски знаменитости: Ашли Джъд
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 17:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Много мнения
  • 17:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Проблеми с придружителите
  • 18:00
    Булки с извивки: Мама знае най-добре
  • 18:30
    Булки с извивки: Ниски цени и високи залози
Пълна програма
  • 17:00
    Произведено в Япония
  • 17:30
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 18:00
    Импресия Гърция
  • 18:30
    Професия турист
Пълна програма
  • 17:00
    Проектът на Ванила Айс
  • 17:30
    Проектът на Ванила Айс
  • 18:00
    Водачи в Аляска
  • 18:30
    Водачи в Аляска
Пълна програма
  • 17:00
    Проектът на Ванила Айс
  • 17:30
    Проектът на Ванила Айс
  • 18:00
    Водачи в Аляска
  • 18:30
    Водачи в Аляска
Пълна програма
  • 16:05
    Раздялата, САЩ, комедия/ драма, с Дженифър Анистън, Винс Вон, 2006
  • 17:50
    Седем души, САЩ, драма, с Уил Смит, Уди Харелсън, 2008
  • 19:50
    Синьо увлечение, САЩ, драма/романтичен, Кейт Бозуърт, Мишел Родригес, 2002
  • 21:30
    Блу Валънтайн, САЩ, драма/романтичен, с Райън Гослинг, Мишел Уилямс, 2010
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 13
  • 17:25
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 14
  • 17:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 21
  • 18:15
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 22
Пълна програма
  • 13:00
    Летни ваканционни хитове: Топ 50
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 14:30
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 17:30
    "По-бързо, отколкото полицията разрешава" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:15
    "Предлага се трошка, търси се колата мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:30
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 16:50
    Завинаги - първи сезон, еп. 10
  • 17:40
    Светкавицата - трети сезон, еп. 10
  • 18:35
    Светкавицата - трети сезон, еп. 11
  • 19:30
    Ченгета без значки - игрален филм
Пълна програма
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 17:00
    FASHION FILMS
  • 17:30
    FASHION FILMS
  • 18:00
    FASHION FILMS
  • 18:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 17:00
    Колоездене, "Арктик рейс": Тромсьо - Тромсьо (четвърти етап), пряко
  • 19:00
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап)
  • 20:25
    Новини
  • 20:30
    Автомобилизъм: Европейски шампионат Полша
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Океански патрул" - 10 и 1 еп.
  • 17:50
    "Лятото на акулата"
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 2 и 3 еп.
  • 19:30
    "Кеш и Кари" - 7 и 8 еп.
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    Hовини
  • 17:45
    Спорт
Пълна програма
  • 16:50
    Нахлыст
  • 17:20
    Рыбалка без границ
  • 17:50
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 18:15
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
Пълна програма
  • 14:15
    "Трансформърс 3" - екшън-фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Джон Малкович, Тайрийз Гибсън, Джош Дюамел, Патрик Демпси, Франсис Макдормънд, Кевин Дън, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Джули Уайт, Джон Туртуро и др., /п/
  • 17:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 5 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5 (нов сезон)
  • 21:00
    "Трансформърс: Ера на изтребление" - екшън-фантастика с уч. на Марк Уолбърг, Стенли Тучи, Джак Рейнър , Келси Грамър, Никола Пелц и др.
Пълна програма
  • 16:45
    Deadliest Catch: Cain and Abel
  • 17:30
    Deadliest Catch: Redemption Day
  • 18:15
    Gold Rush: The Night Shift
  • 19:00
    Gold Rush: Bedrock Blowout
Пълна програма
  • 17:05
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
  • 17:20
    3WAYS2
  • 17:35
    CITY GRAMMAR
  • 17:45
    GADGET-X
Пълна програма
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 16:55
    100 неща за правене преди гимназията
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 16:15
    Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап), пряко
  • 18:00
    Конен спорт: "Тлобъл18.00 Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Фалкенсфард
  • 19:25
    Новини
  • 19:30
    Лека атлетика: "Болт: Историята"
Пълна програма
  • 16:30
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 18:50
    "В кадър ХІV, 33 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 19:20
    "Планетата на съкровищата", анимация, САЩ, 2002; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 21:00
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:00
    Miles From Tomorrow
  • 17:25
    Sofia The First
  • 17:50
    PJ Masks
  • 18:05
    Goldie & Bear
Пълна програма
  • 16:55
    100 неща за правене преди гимназията
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 17:00
    I'd Kill for You: Killing Me Softly
  • 17:50
    I'd Kill for You: Agent of Death
  • 18:40
    I'd Kill for You: First to Die
  • 19:30
    I'd Kill for You: Truth or Death
Пълна програма
  • 17:00
    The Truth About...: Tiger Woods
  • 17:25
    Star Rated: Entertaining Golfers
  • 17:55
    Top: Golfing Pros
  • 18:20
    Ultimate Clash: Golf Old School vs Generation Y
Пълна програма
  • 16:50
    Shooting Gallery
  • 17:40
    Shooting Gallery
  • 18:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 18:55
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Лъва на Ланкастър
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големият успех на Мери
  • 18:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от истинските класики
  • 18:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от най-лудите случаи на шофиране
Пълна програма
  • 17:00
    Десетте най-добри снимки на Нешънъл Джиографик 2, еп. 1
  • 18:00
    Десетте най-добри снимки на Нешънъл Джиографик 3, еп. 1
  • 19:00
    Плажът: Пътешествието на един фотограф, еп. 1
  • 20:00
    Фотографите на National Geographic: Най-добрата работа на света, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов (най-доброто)
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:50
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 2, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 17:45
    Конан; сезон 1, епизод 8, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 18:45
    Конан; сезон 1, епизод 9, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 19:45
    Конан; сезон 1, епизод 10, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 17:05
    Царство; сезон 3, епизод 5, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 18:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 5, Турция, 2013
  • 20:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 6, Турция, 2013
  • 22:20
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • 17:00
    Ловецът на убийци: Молитва за умиращите
  • 18:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Ханрати
  • 19:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Хлапета в гората
  • 20:00
    Първите 48 часа: Убийство на "Мейдън лейн"
Пълна програма
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 18:00
    Новости RTVi
  • 18:15
    Особое мнение
  • 19:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
Пълна програма
  • 16:40
    "Български старини из Македония: Дойран" - документален филм /повторение/ /5 част
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Юртата на древните българи" - документален филм
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 17:00
    The King of Queens
  • 17:25
    Ridiculousness
  • 17:50
    Ridiculousness
  • 18:15
    Reed Between The Lines
Пълна програма
  • 17:00
    Stud's Body Gives Agent A Wettie (18+)
  • 17:21
    Jewels' Jaw-Dropping Anal (18+)
  • 17:47
    The Inside Her (18+)
  • 18:12
    Spying Teen Fucked With Strap-On (18+)
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис: Roger's Cup presented by National Bank, Торонто - полуфинали (WTA Premier 500 - повторение)
  • 20:30
    Пряко: Тенис: Roger's Cup presented by National Bank, Торонто - финал (WTA Premier 500)
  • 23:00
    Футбол: Суперкупа на Испания 2017 (повторение)
Пълна програма
  • 17:00
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Швейцария пряко предаване от "Фрауенфелд - Гахнанг"
  • 18:00
    Световен шампионат по мотокрос, МХGP, Гран при на Швейцария пряко предаване от "Фрауенфелд - Гахнанг"
  • 19:00
    Формула Е: Е-при на Монреал - ХІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 20:25
    Извън играта
Пълна програма
  • 15:55
    План 9 от Космоса
  • 17:15
    Мюмю
  • 18:50
    Ръцете на Роксана
  • 20:30
    На кайманите
Пълна програма
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
  • 17:20
    Агрокоментар
  • 17:25
    Агротема
Пълна програма
  • 17:00
    Сам, 180 дни на езеро Байкал
  • 18:00
    Дестинация Антарктика
  • 19:00
    Неолитните планини
  • 20:00
    Какво готвят по света?
Пълна програма
  • 16:55
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
  • 18:25
    Коко преди Шанел
  • 20:15
    Маре - нашата любовна история
  • 22:00
    Доминиън Крийк 2
Пълна програма
  • 17:00
    Pull
  • 17:30
    Pull
  • 18:00
    Occ-Cast
  • 18:30
    The 808
Пълна програма
  • 16:45
    Животински лудории (12)
  • 17:15
    Гепардите от дълбините на океана
  • 18:10
    Тайният живот на езерата (4)
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 17:00
    Абай Кунанбаев
  • 17:30
    Хърватски перли
  • 18:00
    Калиакра
  • 18:30
    Фестивал на занаятите "По Малкотърновски - от извора на Странджа"
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Страсбург - Лил, мач от френската Лига 1, директно
  • 18:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 18:45
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
  • 20:40
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 16:20
    Мото: FIA F3 World Cup - Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
  • 18:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 4 еп., спортно-обзорно предаване
  • 19:00
    Тенис: Skistar Swedish Open, Бостад (2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 21:30
    "Footbrazil" - 13 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
  • 17:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 18:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 19:55
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 17:00
    Убивам заради теб: Убивай ме нежно
  • 17:50
    Убивам заради теб: Агентът на смъртта
  • 18:40
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 19:30
    Убивам заради теб: Истина или смърт
Пълна програма
  • 16:30
    най-доброто от еМисия България - 2 част
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++"Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, премиера
  • 22:00
    "Карамел" с Гери Дончева - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 17:00
    Поколение шарани - 12-часов риболов
  • 17:30
    Рибата, рибарят и готвачът - В Барнина
  • 18:00
    Енергофиш - Енергофишмагазин 8.
  • 18:30
    По следите на плячката - Диви прасета от Черната долина
Пълна програма
  • 16:45
    "Търсенето на Дори", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Андрю Стантън, Ангъс МакЛейн, [0+]
  • 18:25
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 20:00
    "Баща в излишък", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч, Скарлет Естевес, [12+]
  • 21:40
    "Мостът на шпионите", драма - трилър, САЩ, 2015; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Марк Райланс, Ейми Райън, Алън Алда, Скот Шепърд, [12+]
Пълна програма
  • 15:50
    "Джой", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид О. Ръсел, с Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Брадли Купър, Едгар Рамирес, Даян Лад, [12+]
  • 17:55
    "Тотал щета", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Джъд Апътоу , с Ейми Шумър, Бил Хедър, Бри Ларсън, Колин Куин, Джон Сина, [15+]
  • 20:00
    "Играчи ІІІ, 3 еп.", спортна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Катценбърг, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 20:30
    "Несигурни ІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Тина Мабри, с Иса Рей, Ивон Орджи, Джей Елис, Лиса Джойс, Наташа Ротуел, [15+]
Пълна програма
  • 17:00
    Photographers
  • 17:30
    From The Runway - Fashion Week
  • 18:00
    Designer Expose
  • 18:30
    No Grey Skies Ep5
Пълна програма
  • 17:00
    Тракийските храмове в Старосел (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Паметта на Родопите (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Китайска суперлига
  • 18:15
    Футбол: Барса ТВ
  • 18:45
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 19:40
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 17:25
    Студио "Футбол"
  • 17:40
    Новини
  • 18:00
    Плажен футбол: Европейска лига
Пълна програма

Сериали

Utilisima 17:15
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 10
e-kids 17:20
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Viasat Explorer 17:20
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
Viasat Nature 17:20
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
AXN White 17:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Eurosport 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
Eurosport HD 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

AXN White 17:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2014
Planeta Folk 17:30
"Звездите на България" - музикален гост
BNT HD 17:30
В кадър: Разговори с дядо документален филм
Fen TV 17:40
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
AXN Black 17:45
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}