ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Ню Йорк тв филм /24 епизод/(14)
Пълна програма
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 23:00
    Канбе стратегът - исторически сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Investbook с Александър Костадинов/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 22:50
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 23:45
    Профилиране; сезон 6, епизод 4, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
  • 22:55
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
  • 23:50
    Диви и истински: Нападението на леопарда
Пълна програма
  • 23:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
Пълна програма
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:45
    "Вайсензее" - сериал
Пълна програма
  • 22:15
    Балканска хармония: Истина или сън документален филм
  • 23:30
    Концерт на Томас Ганш /Австрия/ с участието на Александър Деянов-Скилър и Биг Бенд на БНР с диригент Антони Дончев
Пълна програма
  • 23:11
    The Garfield Show
  • 23:30
    The Garfield Show
  • 23:41
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 21:45
    Манчестър Юнайтед - Севилия (футбол от Шампионска лига)
  • 23:45
    Студио "Шампионска лига"
Пълна програма
  • 23:15
    "Изкуството да се скатаваш" - драма, (САЩ, 2011 г.)
Пълна програма
  • 23:00
    "Проби и грешки" - сериал
  • 23:30
    "На по-добро място" - сериал
Пълна програма
  • 23:00
    "Сега и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 23:45
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 23:10
    "Всичко, което изгубихме", драма, САЩ, 2007; реж. Сузане Биер, с Холи Бери, Бенисио Дел Торо, Дейвид Духовни, Алексис Луелин, Алисън Ломан, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 23:25
    "Капоти", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Бенет Милър, с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс - младши, Крис Купър, Брус Гринууд, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    Amanpour
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Срещу мрака" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Джена Харисън, Таной Рийд, Дани Мидуинтър и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Разрушителят: Стълбищата
  • 23:30
    Разрушителят: Натъпкани
Пълна програма
  • 22:50
    Големи умове: Водопад
  • 23:40
    Ловци на митове: Ярост на пътя
Пълна програма
  • 23:00
    11
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
Пълна програма
  • 23:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 23:30
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 23:15
    Автомобилизъм: Тест Драйв
  • 23:30
    Формула Е: Преди старта в Пунта Дел Есте
Пълна програма
  • 22:45
    Колоездене: Обиколка на Тайван, трети етап
  • 23:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
Пълна програма
  • 22:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 1
  • 23:30
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 22:35
    Immaf World Championships
  • 23:30
    Monster Knock Outs
  • 23:55
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:00
    Ловци на острови
  • 23:30
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 22:55
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 2
  • 23:55
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 23:00
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 1
  • 23:55
    Честни измамници - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 22:30
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
Пълна програма
  • 22:50
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 1
  • 23:55
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 23:00
    В търсене на Хитлер: Какво се крие под повърхността
Пълна програма
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 23:10
    "Кипър"
  • 23:30
    "Томас и приятели"
  • 23:50
    "Джармис
Пълна програма
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
  • 23:30
    "Патарински Live"/п/
Пълна програма
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Интеграл
Пълна програма
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 5.5" - сериал
  • 23:50
    "Проповедникът 1.2" - сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 22:45
    David Guetta: World Stage
  • 23:30
    Stormzy Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 22:40
    Най-добрите родители в животинския свят, сезон 1, еп. 2
  • 23:35
    Котки или кучета: Какво е по-добре?, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 23:00
    Морският път на коприната, еп. 3
Пълна програма
  • 22:25
    Диво царство, еп. 6
  • 23:20
    Пума срещу вълк, еп. 1
Пълна програма
  • 22:15
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 22:10
    "Вечерният Ургант"
  • 23:55
    "Влюбени жени". Сериен филм
Пълна програма
  • 23:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 23:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 21:45
    ПРЯКО: УЕФА Шампионска лига: Рома - Шахтьор
  • 23:40
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Севиля
Пълна програма
  • 23:15
    "Лекарски дневник: Мъжете са по-доброто лекарство" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Вести
  • 23:30
    Вести-Москва
  • 23:50
    Вести
Пълна програма
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Айнщайн" - криминален сериал
  • 23:20
    "Дело 2018"
Пълна програма
  • 22:30
    "Директно за културата" - повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 21:15
    Mr. & Mrs. Smith
  • 23:30
    Gambit - Der Masterplan
Пълна програма
  • 22:40
    Забравени от бога - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Кевин Костнър - документална поредица
Пълна програма
  • 23:00
    Кралят на тортите: Роботи и цветни еднорози
  • 23:30
    Кралят на тортите: Стиймпънк, торта с киви и нерви с детегледачки
Пълна програма
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 23:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 23:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 21:30
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
  • 23:25
    Другата Болейн, Великобритания, биографичен/драма/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 23:00
    "Свободна зона: Ще има ли смяна на елитите? гост: Мира Радева" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 23:05
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 21:15
    "Вечни герои" - спортна доку-поредица
  • 23:25
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
Пълна програма
  • 22:55
    Касъл - осми сезон, еп. 3
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 23:00
    FTV SPECIAL
  • 23:30
    FTV SPECIAL
  • 23:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 22:50
    "Да замиташ след звездите" - 3 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 22 и 23 еп.
Пълна програма
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 23:05
    Загадки толстолобика
  • 23:35
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • 22:45
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 22:45
    Alaska Monsters: The Saberwolf
  • 23:30
    I Almost Got Away With It: Got Caught by a Cougar
Пълна програма
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 23:10
    Костенурките нинджа
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:15
    Автомобилизъм: Тест Драйв
  • 23:30
    Формула Е: Преди старта в Пунта Дел Есте
Пълна програма
  • 22:30
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    Sofia The First
  • 23:30
    Elena Of Avalor
Пълна програма
  • 23:10
    Костенурките нинджа
  • 23:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 22:55
    Murder In The Heartland: The Kind Sister
  • 23:50
    Kiss Of Death: Blood Never Lies
Пълна програма
  • 23:15
    Special: Felix Baumgartner
  • 23:41
    Up Close With: Dany Torres
Пълна програма
  • 23:15
    The Gunfather
  • 23:35
    The Gunfather
Пълна програма
  • 23:00
    В търсене на Хитлер: Какво се крие под повърхността
Пълна програма
  • 23:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 5
Пълна програма
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 22:35
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 3, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 23:35
    Медиум; сезон 3, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 23:00
    Какво е нужно за убийство
  • 23:30
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 22:50
    Харесвам работата ти
Пълна програма
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 3 с
Пълна програма
  • 23:00
    South Park
  • 23:25
    South Park
  • 23:50
    Успех в Холивуд
Пълна програма
  • 23:00
    Thick Booty Girlfriend's Bouncy Bum (18+)
  • 23:24
    Amateur Schoolgirl Knows How To Suck (18+)
  • 23:49
    XXX-Men: Magneto Vs Psylocke (18+)
Пълна програма
  • 20:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
Пълна програма
  • 23:15
    Динамика на основните 5
  • 23:20
    Агрокоментар
  • 23:25
    Агротема
  • 23:35
    Агромаркет
Пълна програма
  • 23:00
    Ultimate FightBox Armageddon
Пълна програма
  • 23:15
    Бойни кораби (Series 1): Корабите, които спасиха десанта в Нормандия (Episode 3)
Пълна програма
  • 22:00
    Класика и джаз по ТВ1
Пълна програма
  • 21:30
    Giselle at the Mariinsky Theater
  • 23:25
    InterMezzo
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Дунав - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 22:55
    Убийство в Средния Запад: Добрата сестра
  • 23:50
    Целувката на смъртта: Кръвта никога не лъже
Пълна програма
  • 23:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 22:15
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 23:55
    "Тук и сега I, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джеръми Подесуа, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
Пълна програма
  • 22:45
    "Фарго ІІ, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Майкъл Апъндал, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
  • 23:40
    "… и никой не остана, Първа част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мийв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
Пълна програма
  • 23:10
    Рибки Гупи
  • 23:35
    Малкото царство на Бен и Холи
  • 23:45
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 23:15
    Бърза обиколка
  • 23:40
    Път свободен
  • 23:50
    Изпитатели
Пълна програма
  • 23:00
    Борджиите, сезон 3, еп. 1, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2013
  • 23:55
    Борджиите, сезон 3, еп. 2, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2013
Пълна програма
  • 22:00
    Войната на Кери Паркър
  • 23:30
    Живот в страх
Пълна програма
  • 22:00
    Съперници
  • 23:45
    Мистерията на файтона
Пълна програма

Сериали

Fox Life 23:25
Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 2
Viasat Nature 23:30
Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 4
Viasat Explorer 23:30
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
Viasat History 23:40
История на оръжията, сезон 1, еп. 3
Kino Nova 23:40
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 11 /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 23:15
Автомобилизъм: Мехди Бенани, документален филм
Eurosport HD 23:15
Автомобилизъм: Мехди Бенани, документален филм
BNT 3 23:25
Световно клубно първенство по футбол: полуфинална среща
MAX Sport 3 23:25
Студио "Футбол"
Film Plus 23:30
Тенис: Андре Са/Томас Белучи - Ромен Арнеодо/Антонио Санчич (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 23:25
"Тес (2016)", драма, ЮАР, 2016; реж. Мег Рикардс, с Кристиа Висър, Брендън Даниълс, Нсе Икпе-Етим, Дан Жак Мутън, Лий-Ан Ван Руи, [18+]
BNT2 23:25
Анна Герман сериен тв филм /3 и 4 епизод/
Planeta Folk 23:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
БНТ 23:30
Викингите 3 тв филм /8 епизод/(16)
Diema Family 23:30
"Прости ми" - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}