ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Колекцията тв филм /7 епизод/(14)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Ню Йорк тв филм /24 епизод/(14)
Пълна програма
  • 21:00
    MasterChef България - кулинарно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 23:00
    Канбе стратегът - исторически сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook с Александър Костадинов/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • 21:55
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 22:50
    Престъпни намерения: Зад граница; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 23:45
    Профилиране; сезон 6, епизод 4, криминален, трилър, Франция, 2015
Пълна програма
  • 22:00
    Котки срещу кучета: Ще ме изгонят заради животните ми!
  • 22:55
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
  • 23:50
    Диви и истински: Нападението на леопарда
Пълна програма
  • 22:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 23:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
Пълна програма
  • 22:00
    "От приятелство" - сериал
  • 22:45
    "Факт"
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:45
    "Вайсензее" - сериал
Пълна програма
  • 21:45
    Пътешествия документална поредица
  • 22:15
    Балканска хармония: Истина или сън документален филм
  • 23:30
    Концерт на Томас Ганш /Австрия/ с участието на Александър Деянов-Скилър и Биг Бенд на БНР с диригент Антони Дончев
Пълна програма
  • 22:00
    Un Amore Cosi Grande /Една голяма любов/ концерт на Калуди Калудов и Русенската филхармония /БНТ 2 Русе/
  • 22:45
    5 минути София
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:56
    Bunnicula
  • 22:10
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 22:35
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 23:00
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 21:45
    Манчестър Юнайтед - Севилия (футбол от Шампионска лига)
  • 23:45
    Студио "Шампионска лига"
Пълна програма
  • 21:00
    "Зелена зона" -  драма, екшън, трилър, военен (САЩ, Франция,  Испания,  Великобритания, 2010)
  • 23:15
    "Изкуството да се скатаваш" - драма, (САЩ, 2011 г.)
Пълна програма
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.10
  • 23:00
    "Проби и грешки" - сериал
  • 23:30
    "На по-добро място" - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера: "Майка" - сериал, еп.41
  • 23:00
    "Сега и завинаги" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 21:55
    Чичо Дядко
  • 22:10
    Време за приключения
  • 22:20
    Време за приключения
  • 22:35
    Парк шоу
Пълна програма
  • 21:00
    "Беатрис на вечеря", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Мигел Артета, със Салма Хайек, Джон Литгоу, Кони Бритън, Джей Дуплас, Ейми Ландекър, [15+]
  • 22:20
    "Ответен удар V, 6 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Дебс Патърсън, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 23:10
    "Всичко, което изгубихме", драма, САЩ, 2007; реж. Сузане Биер, с Холи Бери, Бенисио Дел Торо, Дейвид Духовни, Алексис Луелин, Алисън Ломан, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 23:25
    "Капоти", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Бенет Милър, с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс - младши, Крис Купър, Брус Гринууд, [18+]
Пълна програма
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    Amanpour
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 22:00
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Срещу мрака" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Джена Харисън, Таной Рийд, Дани Мидуинтър и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Треска за злато: Епизод 21
  • 23:00
    Разрушителят: Стълбищата
  • 23:30
    Разрушителят: Натъпкани
Пълна програма
  • 22:00
    Строителни постижения: Стадионът на "Далас Каубойс"
  • 22:50
    Големи умове: Водопад
  • 23:40
    Ловци на митове: Ярост на пътя
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 23:00
    11
  • 23:30
    Виолета (Violetta)
Пълна програма
  • 22:00
    "Историята на електричеството"
  • 23:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 23:30
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Ченгета под прикритие - 14 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 22:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
  • 23:15
    Автомобилизъм: Тест Драйв
  • 23:30
    Формула Е: Преди старта в Пунта Дел Есте
Пълна програма
  • 21:35
    Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
  • 22:45
    Колоездене: Обиколка на Тайван, трети етап
  • 23:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
Пълна програма
  • 22:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 3
  • 22:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 1
  • 23:30
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 21:40
    X Games - Aspen
  • 22:35
    Immaf World Championships
  • 23:30
    Monster Knock Outs
  • 23:55
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Избери по-малко жилище, живей където поискаш
  • 22:30
    Избери по-малко жилище, живей където поискаш
  • 23:00
    Ловци на острови
  • 23:30
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 22:00
    Дръзки момичета - първи сезон, еп. 9
  • 22:55
    Наръчник за разведени - трети сезон, еп. 2
  • 23:55
    Малки сладки лъжкини - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 22:00
    Полицаите от Чикаго - четвърти сезон, еп. 5
  • 23:00
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 1
  • 23:55
    Честни измамници - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 21:45
    "Другарю инспектор І, 4 еп.", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Рис Томас, с Флорин Пиерсик - младши, Корнелиу Уличи, Оливия Нита, Флорин Галан, Адриан Падурару, [15+]
  • 22:30
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 4
  • 22:50
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 1
  • 23:55
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Проклятието на остров Оук: Френската връзка
  • 23:00
    В търсене на Хитлер: Какво се крие под повърхността
Пълна програма
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 21:50
    " Кайю"
  • 22:10
    "Строителят Боб"
  • 22:30
    "Пингу"
  • 22:45
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
  • 23:30
    "Патарински Live"/п/
Пълна програма
  • 21:45
    Специално
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Интеграл
Пълна програма
  • 21:25
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
  • 23:00
    "В обувките на Сатаната 5.5" - сериал
  • 23:50
    "Проповедникът 1.2" - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    SUPER UTES SERIES
  • 23:00
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
Пълна програма
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 22:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 22:45
    David Guetta: World Stage
  • 23:30
    Stormzy Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 21:50
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 4
  • 22:40
    Най-добрите родители в животинския свят, сезон 1, еп. 2
  • 23:35
    Котки или кучета: Какво е по-добре?, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Морският път на коприната, еп. 2
  • 23:00
    Морският път на коприната, еп. 3
Пълна програма
  • 21:40
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
  • 22:25
    Диво царство, еп. 6
  • 23:20
    Пума срещу вълк, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 20:35
    Премиера. "Спящите 2". Сериен филм
  • 22:10
    "Вечерният Ургант"
  • 23:55
    "Влюбени жени". Сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:50
    "Лексикон" - блиц интервю
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 22:10
    "Орвил" - приключенски сериал
  • 23:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 21:45
    ПРЯКО: УЕФА Шампионска лига: Рома - Шахтьор
  • 23:40
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Севиля
Пълна програма
  • 21:15
    "Санкт Маик" - драма сериал
  • 22:15
    "Бек се завърна!" - адвокатски сериал
  • 23:15
    "Лекарски дневник: Мъжете са по-доброто лекарство" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 21:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 23:00
    Вести
  • 23:30
    Вести-Москва
  • 23:50
    Вести
Пълна програма
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Айнщайн" - криминален сериал
  • 23:20
    "Дело 2018"
Пълна програма
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Директно за културата" - повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 21:15
    Mr. & Mrs. Smith
  • 23:30
    Gambit - Der Masterplan
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    Забравени от бога - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Кевин Костнър - документална поредица
Пълна програма
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 22:00
    Най-взискателните булки: Епизод 4
  • 23:00
    Кралят на тортите: Роботи и цветни еднорози
  • 23:30
    Кралят на тортите: Стиймпънк, торта с киви и нерви с детегледачки
Пълна програма
  • 22:00
    Водопадите
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 22:00
    Раят на храните
  • 23:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 22:00
    Раят на храните
  • 23:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 21:30
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
  • 23:25
    Другата Болейн, Великобритания, биографичен/драма/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 22:00
    "Осама Бин Ладен: Войната срещу тероризма" - документален филм
  • 23:00
    "Свободна зона: Ще има ли смяна на елитите? гост: Мира Радева" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 21:40
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 5
  • 22:10
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 16
  • 23:05
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 21:15
    "Вечни герои" - спортна доку-поредица
  • 23:25
    "Сбогом, Германия! Преселниците" - доку-поредица
Пълна програма
  • 21:00
    "Мустанг" - драма, Франция/ Турция/ Германия, режисьор Дениз Гамзе Ергювен участват: Гюнеш Сенсой, Дога Догушлу, Тугба Сунгьороглу, Елит Исджан, Илайда Акдоган
  • 23:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 7
  • 22:55
    Касъл - осми сезон, еп. 3
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 22:00
    FASHION FILMS
  • 22:25
    F-PEOPLE
  • 22:30
    FASHION FILMS
  • 22:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 22:00
    "Най-злите убийци в света" - 7 еп.
  • 22:50
    "Да замиташ след звездите" - 3 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 22 и 23 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 21:40
    Карпфишинг
  • 22:05
    Мой мир - рыбалка
  • 22:35
    Охота в Удмуртии
  • 23:05
    Загадки толстолобика
Пълна програма
  • 21:00
    "Шпионин по неволя" - екшън-комедия с уч на Джеки Чан, Ерик Цанг, Вивиан Хсю, Мин Кин и др.
  • 22:45
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Alaska Monsters: Central Alaska's Bigfoot
  • 22:45
    Alaska Monsters: The Saberwolf
  • 23:30
    I Almost Got Away With It: Got Caught by a Cougar
Пълна програма
  • 22:00
    Извънгабаритни специалитети
  • 22:30
    Извънгабаритни специалитети
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
  • 23:10
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 22:00
    Ски скокове: Световна купа в Лилехамер, състезание
  • 23:15
    Автомобилизъм: Тест Драйв
  • 23:30
    Формула Е: Преди старта в Пунта Дел Есте
Пълна програма
  • 21:45
    "Другарю инспектор І, 4 еп.", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Рис Томас, с Флорин Пиерсик - младши, Корнелиу Уличи, Оливия Нита, Флорин Галан, Адриан Падурару, [15+]
  • 22:30
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Trulli Tales
  • 22:30
    Tangled
  • 23:00
    Sofia The First
  • 23:30
    Elena Of Avalor
Пълна програма
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
  • 23:10
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 22:00
    My Father, The Serial Killer: People Magazine Investigates
  • 22:55
    Murder In The Heartland: The Kind Sister
  • 23:50
    Kiss Of Death: Blood Never Lies
Пълна програма
  • 21:55
    Planet Champion: USA Boarders vs European Adrenaline
  • 22:21
    Entourage: Atherton Family
  • 22:51
    Rising Star: Ty Walker
  • 23:15
    Special: Felix Baumgartner
Пълна програма
  • 21:45
    Familiar Waters
  • 22:05
    Speargun Hunter
  • 22:30
    Carter's W.A.R
  • 23:15
    The Gunfather
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера Проклятието на остров Оук: Френската връзка
  • 23:00
    В търсене на Хитлер: Какво се крие под повърхността
Пълна програма
  • 22:00
    Морският път на коприната, еп. 3
  • 23:00
    Летищна сигурност: Колумбия, еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    MasterChef България - кулинарно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:55
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 5, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 21:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 26, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 22:35
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 3, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 23:35
    Медиум; сезон 3, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 22:00
    Първите 48 часа
  • 23:00
    Какво е нужно за убийство
  • 23:30
    Какво е нужно за убийство
Пълна програма
  • 20:40
    Присъдата
  • 22:50
    Харесвам работата ти
Пълна програма
  • 22:00
    Новости
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 3 с
Пълна програма
  • 22:00
    Broad City
  • 22:30
    Broad City
  • 23:00
    South Park
  • 23:25
    South Park
Пълна програма
  • 22:00
    Teaching The Temp (18+)
  • 22:22
    Asian Anal Action (18+)
  • 22:33
    First Time Anal Pro! (18+)
  • 23:00
    Thick Booty Girlfriend's Bouncy Bum (18+)
Пълна програма
  • 20:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
Пълна програма
  • 22:00
    Тактически сили игрален филм /Канада, 2011 г./, режисьор Адамо Паоло Култраро, в ролите:Стив Остин, Майкъл Шанкс, Майкъл Уайт, Кийт Джардин и др. (12)
  • 23:25
    Футбол: Милан - Арсенал - среща от осминафиналите на турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Динамика на основните 5
  • 22:15
    Агротема
Пълна програма
  • 22:00
    DAWA DACHHIRI SHERPA, GOING TO THE LAND OF THE GODS
  • 23:00
    A POPE FOR EVERYONE
Пълна програма
  • 21:05
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 23:00
    Ultimate FightBox Armageddon
Пълна програма
  • 22:00
    Environmentally Challenged
  • 22:30
    Gatorade Sessions
  • 23:00
    The Kickback
Пълна програма
  • 21:35
    Тайните на великите британски замъци (Series 1): Карикфъргъс (Episode 6)
  • 22:20
    Жените самураи
  • 23:15
    Бойни кораби (Series 1): Корабите, които спасиха десанта в Нормандия (Episode 3)
Пълна програма
  • 22:00
    Класика и джаз по ТВ1
Пълна програма
  • 21:30
    Giselle at the Mariinsky Theater
  • 23:25
    InterMezzo
Пълна програма
  • 22:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 24-и епизод, директно
  • 23:00
    Футбол: Дунав - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018)
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Баща ми, серийният убиец: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 22:55
    Убийство в Средния Запад: Добрата сестра
  • 23:50
    Целувката на смъртта: Кръвта никога не лъже
Пълна програма
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 23:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 20:35
    "Майк и Дейв си търсят гаджета", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейк Шимански, със Зак Ефрон, Адам Дивайн, Анна Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, [15+]
  • 22:15
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 23:55
    "Тук и сега I, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джеръми Подесуа, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Фарго ІІ, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Майкъл Апъндал, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
  • 22:45
    "Фарго ІІ, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Майкъл Апъндал, с Кирстен Дънст, Патрик Уилсън, Джеси Племънс, Тед Дансън, Джийн Смарт, [18+]
  • 23:40
    "… и никой не остана, Първа част", криминална драма, Великобритания, 2015; реж. Крейг Вивейрос, с Тоби Стивънс, Ноа Тейлър, Миранда Ричардсън, Мийв Дърмъди, Дъглас Буут, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
  • 22:05
    Тенис: ATP 1000 Индиън Уелс 2018
Пълна програма
  • 20:00
    Хокей на лед: NHL
  • 22:30
    Футбол: Китайска суперлига
Пълна програма
  • 21:55
    Кива го може
  • 22:10
    Уоликазам
  • 22:40
    Дора и приятели
  • 23:10
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 22:00
    Селцето, сезон 1, еп. 6, Великобритания, исторически, 2013
  • 23:00
    Борджиите, сезон 3, еп. 1, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2013
  • 23:55
    Борджиите, сезон 3, еп. 2, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2013
Пълна програма
  • 22:00
    Внедрена
  • 23:00
    Внедрена
Пълна програма
  • 22:00
    Войната на Кери Паркър
  • 23:30
    Живот в страх
Пълна програма
  • 22:00
    Съперници
  • 23:45
    Мистерията на файтона
Пълна програма

Сериали

Utilisima 22:05
Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 3
AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 22:05
Свободна зона с Коритаров /п/
Diema Sport 23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
Eurosport 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Eurosport HD 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Nova Sport 23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}