ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:40
    Денят започва с Култура /п/
  • 03:20
    Едно голямо семейство 3 тв филм /7 епизод/п/
  • 04:25
    Здравето отблизо /п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
Пълна програма
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.22
Пълна програма
  • 01:00
    "Черният списък" - сериен филм, 1 сезон
  • 02:00
    "Непростимо" - сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 04:40
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
Пълна програма
  • 01:35
    Медиум; сезон 4, епизод 1, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 02:25
    Праведен; сезон 4, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 03:05
    Праведен; сезон 4, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 03:50
    Ханибал; сезон 1, епизод 12, драма, трилър, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Малко и ужасно: Мини куджо
  • 02:35
    Плячка срещу хищник: Скорост
  • 03:00
    Плячка срещу хищник: Свръхсетива
  • 03:25
    Леговището на смъртоносните крокодили
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от Добро утро, българи" /п/
  • 03:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:35
    "Местопрестъплението: Mitgehangen" - криминална поредица, ФРГ, 2018
  • 03:10
    "Сурово, но честно" - журнал
  • 04:25
    Документация
  • 05:15
    "Заглавия, тези, темпераменти"
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 01:40
    Регионални новини /п/
  • 02:25
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:25
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 04:25
    №1 Туризмът Светският блясък на Варна /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • 01:35
    LazyTown
  • 02:00
    LazyTown
  • 02:25
    The Garfield Show
  • 02:36
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 01:45
    "Кости" - сериал, с.9, еп.21
  • 02:45
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 13
  • 03:45
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.2
  • 04:45
    "Пета предавка"- автомобилно предаване, с.14, еп.10
Пълна програма
  • 01:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.5
  • 02:15
    "Никита: Отмъщението" - еп.6
  • 03:15
    "Убийството" - сериал, с.4. еп.6
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
Пълна програма
  • 00:00
    "Сексът и градът 2" - комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Патрик Кинг, актьори - Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио Кантоне, Джейсън Леуис, Дейвид Ейгенберг, Крис Нот, Пене
  • 02:00
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Проби и грешки" - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 02:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
Пълна програма
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 00:40
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
  • 02:20
    "Езерцето", късометражен хорър, Белгия, 2014; реж. Йерон Дюмолен, с Ксения Бореманс, Сара Дьо Бошер, Кирстен Питерс, Тибо Ванденбор, [18+]
  • 02:45
    "Ответен удар V, 7 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Бил Ийгълс, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 03:35
    "Двойна среща", хорър - комедия, Великобритания, 2017; реж. Бенджамин Барфут, с Дани Морган, Джорджа Груум, Майкъл Соча, Кели Уенам, Дъги Пойнтър, [18+]
Пълна програма
  • 01:45
    "Чиста формалност", криминален трилър, Италия, 1994; реж. Джузепе Торнаторе, с Жерар Депардийо, Роман Полански, Серджо Рубини, Никола Ди Пинто, Тано Чимароза, [15+]
  • 03:35
    "Нощ се спуска над Манхатън", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Сидни Лъмет, с Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Ричард Драйфус, [15+]
  • 05:25
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
  • 07:00
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    African Voices
Пълна програма
  • 01:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
  • 06:30
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
Пълна програма
  • 01:00
    Кралете на дивото: Мексико - облачна гора
  • 02:00
    Опасно за живота: Изобретатели
  • 03:00
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 6
  • 04:00
    Голи и уплашени: 23 дни
Пълна програма
  • 01:20
    Ловци на митове: Невидими убийци
  • 02:10
    Решени да избягат: Кабинетът на изследователя
  • 03:00
    Как изобретихме света: Небостъргачи
  • 03:48
    Ловци на митове: Експлозии
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 01:00
    "Възходът на жените: Власт"
  • 02:00
    "Точност: мярка за всичко"
  • 03:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 03:30
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 07:00
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
  • 03:45
    Военна прокуратура - 28 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 02:30
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
  • 04:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
  • 05:30
    Футбол: MLS, Далас - Сиатъл
Пълна програма
  • 01:00
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
  • 02:30
    Шорттрек: Световно първенство в Монреал, ден 3
  • 04:00
    Северна комбинация: Световна купа в Клингентал
  • 04:30
    Ски полети: Световна купа във Викерзунд
Пълна програма
  • 00:25
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 10
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 1
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 8
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 01:20
    Nhra Sportsman Series
  • 02:15
    X Games - Aspen
  • 03:10
    Monster Knock Outs
  • 03:35
    Monster Knock Outs
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 01:30
    Живот на остров
  • 02:00
    Проектът на Джени Гарт
  • 02:30
    Проектът на Джени Гарт
  • 03:00
    Помощ след ремонт
Пълна програма
  • 01:45
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 4
  • 02:20
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 19
  • 02:40
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 21
  • 03:05
    Майк и Моли - първи сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 01:50
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 1
  • 03:35
    Късметлията - първи сезон, еп. 8
  • 04:25
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 7
  • 05:10
    Пропукване - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:55
    "Свидетелят по обвинението, втора част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 02:00
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 03:25
    "Мъжът с оранжевата риза", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Самюълс, с Джулиан Морис, Ванеса Редгрейв, Оливър Джаксън-Коен, Джеймс МакАрдъл, Джоана Вандерхам, [15+]
  • 05:05
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
Пълна програма
  • 01:35
    Вълци, сезон 1, еп. 1
  • 02:30
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 1
  • 03:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 7
  • 03:40
    Средновековните мъртъвци, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 01:55
    Спецове в заложната къща: Виж кой те гледа!
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Направо от горещия "Пан Ам"
  • 02:45
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 03:40
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-зловещите колекции
Пълна програма
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 02:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 5 еп.
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 65 еп. /п/
  • 04:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 01:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 02:10
    "Чурулик"
  • 02:30
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 02:40
    "Паленца"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:45
    Изпълнения на живо
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:35
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
  • 03:05
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 05:15
    "Пратката" - екшън / криминален филм с Джоана Касиди, Денис Франц.
  • 07:00
    "Завръщането на Сабата" - уестърн с Лий Ван Клийф, Райнер Шьоне.
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 02:00
    Фактор страх
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 01:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    DNCE Isle Of MTV 2017: World Stage
  • 03:45
    Clean Bandit Live @ V Festival...
  • 04:10
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 02:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 7
  • 02:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
  • 03:05
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 01:55
    Летищна сигурност 3: Перу, еп. 3
  • 02:40
    Магистрала през ада, еп. 13
  • 03:25
    Строителна зона, еп. 2
  • 03:50
    Brain Games, еп. 3
Пълна програма
  • 01:50
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 1
  • 02:35
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
  • 03:20
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 2
  • 04:10
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 1
Пълна програма
  • 00:15
    Еротичен телепазар
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Гингам - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:40
    "Времето ще покаже"
  • 02:55
    "Златната орда". Сериен филм
  • 04:00
    Новости
  • 04:05
    "Златната орда". Продължение
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:30
    "Вилфрид" - комедиен сериал
  • 04:15
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 04:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Лацио - Болоня
  • 03:20
    Италия, Серия А: СПАЛ - Ювентус
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 01:00
    Вести
  • 02:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 05:20
    "Бялата гвардия"
  • 06:50
    "Културната революция"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 01:10
    "Смъртоносно оръжие" - екшън сериал
  • 02:00
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 02:50
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 04:20
    "Скорпион" - криминален сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    Телевизионен форум - повторение
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
Пълна програма
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:45
    Zeo
  • 06:55
    Benjamin Blumchen
  • 07:25
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Съсипани тела: Епизод 4
  • 02:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Сеанс за звездите
  • 02:48
    В търсене на още една жена: Дали три съпруги са по-добре от една?
  • 03:36
    Богинята на косите: Неуспешна премиера
Пълна програма
  • 01:30
    Домът на Джордж Истман в Ню Йорк
  • 02:00
    Община Годеч - Църква Св. Йоан Кръстител
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Поморие - Полетът на мечтите
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Отведи ме у дома
  • 02:30
    Кулинарните приключения на Джени и Оли в Дълбокия юг
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: в търсене на Йети
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Отведи ме у дома
  • 02:30
    Кулинарните приключения на Джени и Оли в Дълбокия юг
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното: в търсене на Йети
Пълна програма
  • 01:15
    Забраненият път, Германия,САЩ, криминален/драма/трилър, 2007
  • 02:55
    Свещен дим, САЩ, драма, 1999
  • 05:50
    Хелоуин: 20 години по-късно, САЩ, ужаси/трилър, 1998
  • 07:15
    Ожених се за убийца, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1993
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 10 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Спорт +" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 03:00
    "Първо българско царство: Хан Тервел" - XIII част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 43 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 01:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 10
  • 02:00
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 5
  • 02:25
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 6
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 49
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Вреден навик - Комедия, 2005, Режисьор: Майк Милс, В ролите: Киану Рийвс, Винс Вон, Тилда Суинтън, Бенджамин Брат, Лу Тейлър Пучи,
  • 02:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 5
  • 02:10
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 6
  • 02:30
    Тиранин - първи сезон, еп. 1
  • 03:15
    Новобранци - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
  • 02:30
    MIDNITE HAUTE
  • 02:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 01:25
    "Прелюбодейци" - 11 еп.
  • 02:15
    "Джигитите отвръщат на удара" - 1 еп.
  • 02:40
    "Да замиташ след звездите" - 7 еп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 11 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 01:35
    Мой мир - рыбалка
  • 02:05
    Охота в Удмуртии
  • 02:35
    Загадки толстолобика
  • 03:00
    Рыбалка сегодня XL
Пълна програма
  • 00:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 06:00
    "Кевин може да почака" - сериал, сезон 1
  • 06:30
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Weird Creatures With Nick Baker: Pygmy Sloth
  • 02:30
    Deadliest Catch: The Island
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got Caught Via Email
  • 04:00
    American Loggers: The Tough Get Going
Пълна програма
  • 01:00
    Ресторанти под надзор
  • 02:00
    Подставени клиенти
  • 02:30
    Подставени клиенти
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:25
    Костенурките нинджа
  • 02:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Каталуния, първи етап
  • 02:30
    Снукър: Шампионат на играчите, ден 1
  • 04:00
    Колоездене: Тирено - Адриатико, седми етап
  • 05:30
    Футбол: MLS, Далас - Сиатъл
Пълна програма
  • 00:55
    "Свидетелят по обвинението, втора част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 02:00
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 03:25
    "Мъжът с оранжевата риза", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Самюълс, с Джулиан Морис, Ванеса Редгрейв, Оливър Джаксън-Коен, Джеймс МакАрдъл, Джоана Вандерхам, [15+]
  • 05:05
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:55
    Henry Hugglemonster
  • 02:05
    Loopdidoo
  • 02:20
    Henry Hugglemonster
  • 02:35
    Calimero
Пълна програма
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
  • 02:25
    Костенурките нинджа
  • 02:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 01:40
    True Conviction: Deception In The Desert
  • 02:35
    My Father, The Serial Killer: People Magazine Investigates
  • 03:30
    The Perfect Suspect: Every Step You Take
  • 04:25
    Swamp Murders: Misty River
Пълна програма
  • 01:30
    Untold Stories: Manuel De Los Santos
  • 01:59
    Sport Stars Uncovered: Oscar Pistorius
  • 02:31
    Untold Stories: Dutoit & Nhlapo
  • 03:00
    Rising Star: Malm? FC
Пълна програма
  • 01:30
    Major League Fishing
  • 02:15
    Speargun Hunter
  • 02:35
    Speargun Hunter
  • 03:00
    Carter's W.A.R
Пълна програма
  • 01:55
    Спецове в заложната къща: Виж кой те гледа!
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Направо от горещия "Пан Ам"
  • 02:45
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 03:40
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-зловещите колекции
Пълна програма
  • 01:40
    Магистрала през ада, еп. 13
  • 02:25
    Строителна зона, еп. 2
  • 02:50
    Brain Games, еп. 3
  • 03:10
    Магистрала през ада, еп. 13
Пълна програма
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.22
Пълна програма
  • 01:00
    Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 02:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 02:55
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:40
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 12, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 01:10
    Медиум; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 02:10
    Отмъщението; сезон 1, епизод 33, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:10
    Отмъщението; сезон 1, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 04:10
    Медиум; сезон 5, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 01:30
    Какво е нужно за убийство
  • 02:00
    Великобритания: Най-страшното табу
  • 03:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики
  • 04:00
    Да измериш злото: Най-страшните убийци на Великобритания
Пълна програма
  • 01:00
    Престъпен град
  • 03:00
    Харесвам работата ти
  • 06:15
    Островът на яретата
  • 08:10
    Преживей го
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
Пълна програма
  • 01:48
    Naughty Black Nympho Needs A Fuck (18+)
  • 02:11
    What's Taking Her So Long? (18+)
  • 02:34
    Mother Of The Bride (18+)
  • 02:59
    Maxine X: Dominatrix (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Пиер-Юг Ербер - Норберт Гомбос (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:10
    Тенис: Роберто Баутиста Агут - Жулиен Бенето (Open 13 Provence, Марсилия; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: BNP Paribas Open, Индиън Уелс (WTA Premier Mandatory 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 05:55
    Art of Fighting
  • 06:45
    Ultimate First League
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 01:30
    American Misfits
  • 02:00
    The 808
  • 02:30
    On Surfari
  • 03:00
    Stupidface
Пълна програма
  • 01:50
    Дубровник: Републиката (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 02:45
    Расо и броня (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 03:40
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Хавайските воини Коа (Episode 8)
  • 04:30
    Бойни кораби (Series 1): Торпеда във война (Episode 8)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Българско документално кино
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 05:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
Пълна програма
  • 01:05
    Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
  • 02:00
    Joel Harrison - Winter Jazz Fest
  • 02:45
    Susanne Abbuehl at Jazz Onze+ festival
  • 03:45
    Dianne Reeves - Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 05:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Виляреал - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 04:00
    "Стоманеният поглед на Клинт Истууд" - документален филм
  • 05:00
    Тенис: Пабло Куевас - Фабио Фонини (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 06:25
    Тенис: Николас Ярри - Орасио Себайос (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    Волейбол: Мач от Националната волейболна лига за жени, повторение
  • 02:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 25-и епизод, повторение
  • 03:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 27-и епизод, повторение
  • 04:00
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:40
    Истинският извършител: Измама в пустинята
  • 02:35
    Баща ми, серийният убиец: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 03:30
    Съвършеният заподозрян: Където и да отидеш
  • 04:25
    Убийства в тресавището: Мъгливата река
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:50
    "Записки по един скандал ", драма, Великобритания, 2006; реж. Ричард Еър, с Джуди Денч, Кейт Бланшет, Бил Най, Андрю Симпсън, Майкъл Малоуни, [15+]
  • 02:25
    "Раждането на една нация", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Нейт Паркър, с Нейт Паркър, Арми Хамър, Пенелъпи Ан Милър, Джаки Ърл Хейли, Марк Буун Джуниър, [15+]
  • 04:25
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
  • 05:30
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
Пълна програма
  • 00:45
    "Бягство от затвора в Ню Йорк: Прелъстяването на Джойс Мичъл", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Стивън Толкин, с Пенелъпи Ан Милър, Джо Андерсън, Мик Уотфорд, Даниъл Роубък, Майк Остроски, [15+]
  • 02:15
    "Тук и сега I, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Лиса Колоденко, с Холи Хънтър, Тим Робинс, Даниел Зовато, Джерика Хинтън, Реймънд Лий, [15+]
  • 03:20
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 05:50
    "Тайният живот на двойките І, 3 еп.", драма - трилър, Бразилия, 2017; реж. Карлос Алберто Ричели, с Бруна Ломбарди, Пауло Горгульо, Алехандро Клево, Лечисия Колин, Карлос Алберто Ричели, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Ус килима: магията на нишките (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Ръсти Риветс
  • 02:20
    Пламъчко и Машините
  • 02:40
    Пламъчко и Машините
  • 03:05
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:55
    Чумата, сезон 1, еп. 1, Испания, исторически, 2017
  • 02:45
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екранизация, 2012
  • 03:10
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация, 2012
  • 03:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 02:05
    Кървава книга
  • 03:45
    Ръцете на Роксана
  • 06:35
    Черният кон
  • 08:35
    Всичко на Цукер!
Пълна програма
  • 01:10
    Селото на вещиците
  • 02:40
    Джакпот
  • 04:05
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
  • 05:35
    Куче-ченге
Пълна програма
  • 00:55
    Новият протокол
  • 02:25
    Гражданинът Дуейн
  • 03:50
    Нечий герой
  • 05:35
    Писмо до краля
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 02:00
Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 20
AXN Black 02:00
Ханибал; сезон 2, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2014
Fox Channel 02:00
Чикаго - първи сезон, еп. 1
AXN White 02:20
Отмъщението; сезон 1, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2013
EPIC Drama 02:30
Клондайк, сезон 1, еп. 1, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 02:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
MAX Sport 1 02:00
Хокей на лед: NHL Вашингтон Кепитълс - Бъфало Сейбърс
MAX Sport 3 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Валенсия
BNT 3 02:10
Световно клубно първенство по футбол: Кашима Антлърс /Япония/ - Гуадалахара /Мексико/ - среща от втория кръг
Eurosport 2 02:30
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание

Всички предавания

Филми

AXN Black 02:00
Ханибал; сезон 2, епизод 10, драма, трилър, САЩ, 2014
Cinemax 2 02:10
"Бъгси", криминална драма, САЩ, 1991; реж. Бари Левинсън, с Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кийтъл, Бен Кингсли, Елиът Гулд, [18+]
MGM 02:10
"Посетители" - трилър / драма с Патрик МакВей, Патриша Джойс.
HBO3 02:15
"Криптон I, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
bTV Cinema 02:15
"Извличане" - драма, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Гавин Худ, актьори - Джейк Джиленхол, Рийз Уидърспун, Мерил Стрийп, Алън Аркин, Питър Сарсгард, Игал Наор, Омар Метуали и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}