ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
Пълна програма
  • 04:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.9
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп. 16
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп. 7
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 1
  • 07:30
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 05:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 07:00
    Футбол: MLS, Канзас Сити - Сиатъл
  • 08:30
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 10:00
    Колоездене: Амстел Голд
Пълна програма
  • 04:00
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 06:00
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 07:00
    Формула Е: Състезание в Рим
  • 07:45
    Колоездене: Амстел Голд
Пълна програма
  • 05:00
    Mantracker Season 6
  • 05:55
    Ama Motocross Series Highlights
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 05:00
    BATHURST 12 HOURS
  • 07:00
    FLAT OUT
  • 07:30
    HONDA RACING AT SPEED
  • 08:00
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Лацио - Рома
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Кротоне
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1
Viasat History 06:00
Жени воини, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.1, еп.6
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
BiT 06:30
BIT СПОРТ, (п)
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:50
Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}