ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:50
    Здравето отблизо /п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 04:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.9
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк " - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп. 16
  • 09:00
    "На крачка от небето" - сериал, с.1, еп. 7
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 1
  • 07:30
    "Мускетарите" - сериал, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Алпите, първи етап
  • 05:30
    Колоездене: Амстел Голд
  • 07:00
    Футбол: MLS, Канзас Сити - Сиатъл
  • 08:30
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
Пълна програма
  • 04:00
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 06:00
    Световен Супербайк шампионат: Състезание в Арагон
  • 07:00
    Формула Е: Състезание в Рим
  • 07:45
    Колоездене: Амстел Голд
Пълна програма
  • 05:00
    Mantracker Season 6
  • 05:55
    Ama Motocross Series Highlights
  • 07:00
    Strongman Champions League
  • 07:55
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 05:00
    BATHURST 12 HOURS
  • 07:00
    FLAT OUT
  • 07:30
    HONDA RACING AT SPEED
  • 08:00
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Лацио - Рома
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Кротоне
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма

Сериали

Fox Life 05:10
"В търсене на малък дом" - първи сезон
Fox Channel 05:10
Легион - втори сезон
AXN 05:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
Eurocom 05:15
Изумрудената огърлица - 119 еп. - Сериал

Всички предавания

Спорт

AXN 05:40
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
Film Plus HD 05:30
Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
Mtel Sport 1 05:30
Колоездене: "На колела"
Eurosport 06:00
Формула Е: Състезание в Ню Йорк

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
MGM 05:20
"На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.
HBO HD 05:20
"Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
HBO 05:20
"Агент Солт", шпионски трилър, САЩ, 2010; реж. Филип Нойс, с Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Даниел Олбрихски, Огъст Дийл, [15+]
Cinemax 2 05:20
"Да говориш лъжи в Америка", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Гай Фърланд, с Кевин Бейкън, Брад Ренфро, Максимилиан Шел, Калиста Флокхарт, Пол Дули, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}