ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:15
    Кучета 101: Боксер, бишон фризе, нюфаундленд, бийгъл, дакел
  • 20:10
    Братя в блатата: Имидж и разширяване
  • 20:38
    Братя в блатата: Образец за лошо поведение
  • 21:05
    Супер калмарът-човекоядец
Пълна програма
  • 19:30
    Как са го направили?: Мрамор/Маджонг/Аварийни пързалки
  • 20:00
    Да продадеш колата си: 1977 Honda CVCC
  • 21:00
    Ед Стафърд: Изоставен: Лаос: Анамските планини
  • 22:00
    Голи и уплашени: Най-тъмният час
Пълна програма
  • 19:30
    Стани богат изобретател: Суперсили за продан
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Бирено коремче
  • 21:10
    Невидими светове: В нашия свят
Пълна програма
  • 19:45
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 10
  • 20:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 2
  • 21:15
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
  • 22:00
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 19:05
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 1
  • 19:55
    Невидими убийци от епохата на Тюдорите
  • 21:00
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 19:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: На търг за бутафории
  • 20:05
    Американски антиквари: Космически странности
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Рик императора
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Залози, покупки и видеоигри
Пълна програма
  • 19:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
  • 20:00
    Дивите животни в моето семейство, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 2
  • 21:50
    Нашествие на вредители, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Машина на времето, еп. 6
  • 20:00
    Морският път на коприната, еп. 1
  • 21:00
    Морски вълци, еп. 2
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
Пълна програма
  • 19:45
    Големият морски дракон, еп. 1
  • 20:40
    Най-известният тигър в света, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
  • 22:25
    Най-чудатите твари в света, еп. 1
Пълна програма
  • 19:30
    WWF - Тис в Странджа
  • 20:00
    10 силни жени в българската история
  • 20:30
    Чудото на каменнaта сватба
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
Пълна програма

Сериали

AXN White 19:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 32, драма, мистерия, Турция, 2014
Viasat Nature 20:00
Вулканите: Разруха и съзидателност, сезон 1, еп. 2
bTV 20:00
Премиера: "Искрите на отмъщението" - сериал, с. 1, еп.69
bTV Action 20:00
Премиера: "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2, еп.18
bTV Comedy 20:00
"Новите съседи" - сериал

Всички предавания

Спорт

Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, мъже
Eurosport 2 20:00
Футбол: Световно първенство за девойки до 17 г в Уругвай, финал
Eurosport HD 20:00
Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, спринт, мъже
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 19:50
"Мъжете не плачат", драма, Босна и Херцеговина, 2017; реж. Ален Дрлевич, с Борис Исакович, Леон Лучев, Емир Хаджихафизбегович, Себастиан Каваза, Ермин Браво, [15+]
AXN White 19:50
Отмъщението; сезон 2, епизод 32, драма, мистерия, Турция, 2014
HBO 2 20:00
"Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
HBO3 20:00
"Наследници І, 10 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Майлъд, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
TVT 20:00
Следовниците на Вазов (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}