ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:15
    Меконг: река с душа: Виетнам
  • 09:10
    Кучета 101: Джак-ръсел териер, голдън ретривър, корги пембрук, визла, немска овчарка
  • 10:05
    Планетата на мутантите: Китай
  • 11:00
    Братя в блатата: Когато Коко срещна Луси
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 34
  • 09:00
    Как се прави...: Неръждаема стомана/ Каска за американски футбол/ Фигурка/ Епруветка
  • 09:30
    Как са го направили?: Изстребител/ Трапистка бира/ SUV
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 9
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Кастингът: Холивудско приземяване на самолет
  • 09:02
    От любопитство: Слънчева буря
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: От какво тесто си замесен?
Пълна програма
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 2
  • 08:55
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 10
  • 09:40
    GRIP - Ускорение, сезон 1, еп. 10
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    Тайните на китайските колесници
  • 08:55
    Мао Дзедун в цветове
  • 09:40
    Конспирация, сезон 1, еп. 10
  • 10:30
    Забранена история, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: Рик е пред уволнение
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Монументален залог
  • 09:00
    Хората от блатата: По-добре късно, отколкото никога
  • 09:55
    Планинари: Злощастие
Пълна програма
  • 08:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 5
  • 08:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 6
  • 09:15
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 10
  • 09:40
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 08:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 3
  • 09:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 8
  • 09:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 5
  • 10:00
    Морски вълци, еп. 1
Пълна програма
  • 08:15
    Най-чудатите твари в света, еп. 3
  • 09:05
    Най-чудатите твари в света, еп. 1
  • 09:50
    Ухапи, ужили, убий, еп. 2
  • 10:40
    Животни: 24 колажа, еп. 1
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.4
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    WWF - Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
Пълна програма

Сериали

Viasat History 08:35
Прокълнати династии, сезон 1, еп. 4
Viasat Explorer 08:40
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8
Viasat Nature 08:40
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 5
Fox Life 08:40
Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 9
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 2 09:00
Биатлон: Световна купа в Осло, спринт, жени
Eurosport 09:30
Ски полети: Световна купа въПланица, квалификация
Eurosport HD 09:30
Ски полети: Световна купа въПланица, квалификация
MAX Sport 2 09:30
Голф: Европейски тур Maybank Championship, втора сесия

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:35
"Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
Kino Nova 08:45
"Две майки, едно бебе" - романтична комедия с уч. на Надя Бекер, Щефен Грот, Аника Блендъл, Кристиане Крюгер, Диди Халерворден и др.
HBO 2 08:55
"Бикът Фердинанд", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Карлос Салдана, [0+]
TVT 09:00
Пътят на заточението (образователен филм за културно-исторически туризъм)
BNT 3 09:00
През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /9 епизод/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}