ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра с водещ Михаил Билалов/п/
  • 13:30
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Вкусната Европа" кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 15
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 11:30
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 11:40
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 11:25
    Царство; сезон 2, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 12:20
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2012
  • 13:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 14:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Срещата на Тони със смъртта
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Подаръкът
  • 12:50
    Жилища за животни: Красива къщичка за възрастно куче
  • 13:45
    Кучета 101: Редки породи
Пълна програма
  • 11:10
    RT в българския ефир
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:15
    България от край до край 2 /3 епизод/
  • 11:45
    Европейски маршрути
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Америка днес
Пълна програма
  • 11:35
    My Knight and Me
  • 11:45
    The HAPPOS Family
  • 11:55
    The Mr. Bean Animated Series
  • 12:05
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 2
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.2, еп.10
  • 13:00
    "Бойни старчета" - комедия, спортен ( САЩ, 2013), режисьор - Питър Сегал, актьори - Робърт де Ниро, Джон Бернтал, Алън Аркин, Ким Бейсингър, Силвестър Сталоун, Кевин Харт, Хан Сото, Гриф Фърст, Кари Лазар и др.
  • 15:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    "Джон Кю" - трилър, драма (САЩ, 2002), режисьор - Ник Касавитис, актьори - Дензел Уошингтън, Робърт Дювал, Джеймс Уудс, Кимбърли Елис, Рон Анабел и др.
  • 12:30
    Премиера: "Вътрешна сигурност" - сериал, с.6, еп. 10
  • 13:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.19
  • 14:45
    "Събудих се в Мексико" - комедия, приключенски  (САЩ ,2014), режисьор - Скот Армстронг, актьори - Адам Пали, Ти Джей Милър, Томас Мидълдич, Шанън Удуард,  Алисън Бри, Джейсън Мантзукас, Кристен Ритер,  Роса Салазар и др. 
Пълна програма
  • 10:00
    "Полицейска академия 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1985), режисьор: Джери Парис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкл Уинслоу, Брус Малер, Хауард Хесеман, Джордж Гейнс и др.
  • 12:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
  • 14:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Премиера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:45
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
Пълна програма
  • 11:37
    Ние, мечоците
  • 11:47
    Ние, мечоците
  • 11:58
    Ние, мечоците
  • 12:08
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 10:25
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 12:25
    "Гленгъри Глен Рос", драма, САЩ, 1992; реж. Джеймс Фоли, с Ал Пачино, Джак Лемън, Алек Болдуин, Ед Харис, Алън Аркин, [12+]
  • 14:10
    "Да говориш лъжи в Америка", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Гай Фърланд, с Кевин Бейкън, Брад Ренфро, Максимилиан Шел, Калиста Флокхарт, Пол Дули, [12+]
  • 15:55
    "Чиста формалност", криминален трилър, Италия, 1994; реж. Джузепе Торнаторе, с Жерар Депардийо, Роман Полански, Серджо Рубини, Никола Ди Пинто, Тано Чимароза, [15+]
Пълна програма
  • 10:35
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 12:45
    "План Б (2016)", приключенска комедия, Германия, 2016; реж. Уфук Дженк, Михаел Попеску, с Кен Айдън, Ча-Лий Юн, Фонг Джанг, Юджийн Боатенг, Лоран Даниелс, [15+]
  • 14:30
    "Ергени", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Кърт Волкър, с Дж. К. Симънс, Джули Делпи, Джош Уигинс, Одея Ръш, Кевин Дън, [12+]
  • 16:10
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Inside the Middle East
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
Пълна програма
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Черна любов" - сериал, 2 сезон /п/
  • 14:30
    "Откраднат живот" - сериен филм, сезон 1
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6 /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
  • 12:00
    Да продадеш колата си: ДеЛореан
  • 13:00
    Двойно оцеляване: След бурята
  • 14:00
    Аляска: Последната граница: На паша
Пълна програма
  • 11:26
    Идващият свят: Метрото на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Семейство Симпсън
  • 13:02
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Отвъд тъмнината
  • 13:50
    Бягство в бъдещето с Джеймс Уудс: Време за измами
Пълна програма
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:25
    Коланимация
  • 12:30
    Аз съм по средата
  • 13:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 11:35
    "Фактология"
  • 12:00
    "Загадките на еволюцията"
  • 12:25
    "Загадките на еволюцията"
  • 13:00
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 12:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 63 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 11:30
    Формула Е: Състезание в Цюрих, обзор
  • 12:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
  • 13:30
    Тенис: Открито първенство във Франция, финал, жени
  • 14:45
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
  • 12:30
    Формула Е: Състезание в Цюрих, обзор
  • 13:30
    Мотоциклетизъм: 8 часа на Ошерслебен, обзор
  • 14:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
Пълна програма
  • 11:05
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 6
  • 11:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 7
  • 12:35
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 3
  • 13:20
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Jet Truck
  • 13:15
    Jet Truck
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 17
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 18
  • 12:25
    Нови в квартала, еп. 3
  • 12:50
    Нови в квартала, еп. 4
Пълна програма
  • 11:35
    Пропукване - първи сезон, еп. 5
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 19
  • 13:20
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 2
  • 14:15
    Полицаите от Чикаго - четвърти сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 10:15
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
  • 12:10
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 13:50
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, МакKена Грейс, Линдзи Дънкан, Октавия Спенсър, Джени Слейт, [12+]
  • 15:30
    "Номерът на ръката на прадядо", документален, САЩ, 2018; реж. Ейми Шатц, [15+]
Пълна програма
  • 11:25
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 12:15
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 1
  • 13:00
    Истинската война на тронове, сезон 1, еп. 2
  • 13:45
    Наполеон: Кампанията в Египет, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Какво видя икономът
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Залогът е любимият хеликоптер на Пуси Галор
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Какво е най-интересното в Мейн
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Приятел, ще ми услужиш ли с 1000 долара?
Пълна програма
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 13:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 76 еп.
Пълна програма
  • 11:40
    "Джармис"
  • 12:25
    "Кит и Кейт"
  • 12:30
    "Яя и Зук"
  • 12:40
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:50
    "За мишките и хората" - драма с Джон Малкович, Гари Синийз.
  • 12:40
    "Богати на любов" - драма със Сузи Еймис, Джил Клейбърг.
  • 15:25
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
  • 15:55
    "Лисички" - драма с Джоди Фостър, Сали Келерман, Шери Къри, Ранди Куейд.
Пълна програма
  • 11:30
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 13:15
    FIM ENDUROGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 13:45
    THE ALLAN MC NISH SELECTION
  • 14:00
    MOTORSPORT SHOW
Пълна програма
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 11:30
    Taylor Swift: MTV Top 10
  • 12:00
    Hot Right Now!
  • 13:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 13:20
    Little Mix: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:25
    Съединените животински щати, сезон 1, еп. 8
  • 11:55
    Следвай котката си,
  • 12:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
  • 13:20
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 7
  • 12:00
    Мигове от катастрофата, еп. 3
  • 13:05
    Brain Games 3, еп. 1
  • 13:30
    Brain Games 3, еп. 2
Пълна програма
  • 11:25
    Дивата природа на Европа, еп. 1
  • 12:15
    Дивата природа на Европа, еп. 2
  • 13:00
    Дива зима, еп. 1
  • 13:50
    Ледена мечка, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Гран Канария, пети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нант - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 11:20
    "По средата" - сериал
  • 12:15
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:35
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Рома - Милан
  • 12:00
    Италия, Серия А: Каляри - Наполи
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Интер
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Ювентус
Пълна програма
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:50
    Концерт
  • 13:00
    Вести
  • 13:35
    Игрален филм
  • 17:00
    "Бялото студио"
Пълна програма
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Инспекция 5: Кьолн Мюлхайм" - доку поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:30
    Home - Zuhause bei Tip & Oh
  • 12:00
    Inspector Gadget
  • 12:25
    Lexi & Lottie - Detektive im Doppelpack
  • 12:55
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 11:00
    Художникът и морето
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    Одисеята на Жак-Ив Кусто - приключенски, Франция/Белгия, 2016, Режисьор: Жером Сал С: Ламбер Уилсън, Пиер Нине, Одри Тоту, Лоран Люка, Бенжамен Лаверн
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 16
  • 12:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Семейство Вуоло купуват къща
  • 13:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Важно решение
  • 14:00
    Това е животът: Шокираща новина и любов от пръв поглед
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Мирково - Храбрият страж на миналото
  • 12:30
    Виж България - Копривщица, градът музей
  • 13:00
    Община Дупница - Порта към светове
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:35
    Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
  • 12:15
    Страшен филм 2 (2001), САЩ, комедия, 2001
  • 13:35
    Момичето на отбора, Германия,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2008
  • 15:25
    Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, 2014
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Вкусните уикенди на Бил - първи сезон, еп. 8
  • 12:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 7
  • 13:00
    Австралийска кухня със Сара ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 1
  • 13:30
    Австралийска кухня със Сара ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Анестезия" - трилър/, драмаСАЩ; режисьор Тим Блейк Нелсън; участват: Дейвид Арън Бейкър, Скот Коен, Глен Клоуз, Дерик Баскин, Жаклин Баум, Ана Мари Келайз, Дж. Бернард Келоуей, Кети Чанг, Филип Етинджър и др./п/
  • 14:00
    Eкология
Пълна програма
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями, еп. 7
  • 12:35
    911, еп. 3
  • 13:30
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 18
  • 14:25
    Кости - девети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
  • 12:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 12:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 11:35
    "Рождени дни" - 1018 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 195 и 196 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 18 еп.
  • 13:15
    "Майстори на сделките" - 8 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:30
    Весенняя рыбалка
  • 11:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 12:10
    Простые рецепты
  • 12:25
    Большой троллинг
Пълна програма
  • 11:00
    "Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6
  • 12:00
    "Любителката на мистерии: Изкупление" - мистъри с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др.
  • 14:00
    "Бели мадами" - криминална комедия с уч. на Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Джейми Кинг, Франки Фейсън, Локлин Мънро, Джон Херд, Бизи Филипс, Тери Крюз и др.
  • 16:30
    "Винаги ще има утре" - екшън с уч. на Пиърс Броснан, Джонатан Прайс, Джерард Бътлър, Мишел Йео, Тери Хачър, Джуди Денч и др. /п/
Пълна програма
  • 11:30
    Ultimate Survival: Patagonia 2
  • 12:15
    Treehouse Masters: Meditating Maple
  • 13:00
    Raging Planet: Avalanche
  • 13:45
    Cake Boss: Pucks & Pastries
Пълна програма
  • 11:25
    Свежо с Анна Олсън
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Гражданка в ранчото
  • 13:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:30
    Формула Е: Състезание в Цюрих, обзор
  • 12:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
  • 13:30
    Тенис: Открито първенство във Франция, финал, жени
  • 14:45
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
Пълна програма
  • 10:15
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
  • 12:10
    "Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 13:50
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, МакKена Грейс, Линдзи Дънкан, Октавия Спенсър, Джени Слейт, [12+]
  • 15:30
    "Номерът на ръката на прадядо", документален, САЩ, 2018; реж. Ейми Шатц, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:30
    PJ Masks
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:30
    PJ Masks
  • 13:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Guess The Year
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:00
    American Monster: Episode 5
  • 11:55
    Shadow of Doubt: Right Place, Wrong Time
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Ladies' Man
  • 13:45
    Married With Secrets: Sick And Twisted
Пълна програма
  • 11:35
    Top: Power Players
  • 12:00
    Tennis Stars: Petra Kvitova
  • 12:30
    Top: Footballers' Coaches
  • 12:55
    Up Close With: Laird Hamilton
Пълна програма
  • 11:15
    Shooting Gallery
  • 12:00
    Hook & Look
  • 12:20
    Hook & Look
  • 12:45
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 11:20
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Какво видя икономът
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Залогът е любимият хеликоптер на Пуси Галор
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Какво е най-интересното в Мейн
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Приятел, ще ми услужиш ли с 1000 долара?
Пълна програма
  • 11:00
    Мигове от катастрофата, еп. 3
  • 12:05
    Brain Games 3, еп. 1
  • 12:30
    Brain Games 3, еп. 2
  • 13:05
    Brain Games 3, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Убежище от грехове" - сериал, с. 1, еп. 15
Пълна програма
  • 10:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 15:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2012
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Възприятия; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 11:25
    Убийците Менендес: Ерик разкрива всичко: Оправдано насилие?
  • 12:20
    Убийците Менендес: Ерик разкрива всичко: Съдебни процеси и обрати
  • 13:15
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиец в пустошта: Брадли Мърдок
  • 14:10
    Ловецът на убийци: Лоша кръв
Пълна програма
  • 10:40
    Вътрешният път
  • 12:40
    Присъдата
  • 14:50
    До посиняване
  • 16:35
    Сесар Чавес
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
Пълна програма
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Боксьорът" - документален филм /повторение/ /2 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 12:45
    "Нашата Вълкана" - музикален филм
Пълна програма
  • 11:40
    Brotherhood
  • 12:05
    Brotherhood
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:37
    Priya's Private Pounding (18+)
  • 11:59
    Kimmy Granger Gets Acrobatic (18+)
  • 12:22
    Brazzers House 2: Day 2 (18+)
  • 12:48
    Mail Order Bride Bang (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: Тиаго Монтейро - Албер Рамос-Виньолас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 12:50
    Тенис: Роберто Карбайес Баена - Алберт Рамос-Виньолас (Ecuador Open, Кито; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:00
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 2 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 11:40
    Земеделие на фокус - п.
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 11:30
    AVIATORS, THE S2 E6
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FULL IMMERSION IN THE SEA
  • 12:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? LOS ROQUES, THE WINDY ARCHIPELAGO
  • 13:00
    BONE DIGGERS
Пълна програма
  • 11:00
    Siesta Boxing Terminator The Homecoming
  • 14:30
    World Karate Federation 2016
  • 16:15
    Taekwondo
  • 16:30
    Dream Boxing
Пълна програма
  • 10:30
    Kickin' It With Sneaker Steve
  • 11:45
    Custom
  • 12:00
    Camp Woodward Beijing
  • 12:30
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 11:40
    Съединените животински щати (Series 1): Алигаторският народ (Episode 1)
  • 12:05
    Планетата Европа (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 12:55
    Страна на лъвовете: Ден и нощ (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 13:45
    Галапагос (Series 1): Адаптация (Episode 2)
Пълна програма
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
  • 12:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 12:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 10:25
    Leonard Bernstein conducts the Resurrection Symphony by Mahler
  • 12:00
    Leonard Bernstein conducts the Lieder eines fahrenden Gesellen by Mahler
  • 12:20
    InterMezzo
  • 13:30
    Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland, Bergen Festival
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Етър - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 2-и епизод, повторение
  • 13:00
    Обзор на сезона във Втора професионална лига (2017-18), повторение
  • 14:00
    Футбол: Витоша - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 15:30
    Пряко: Тенис: Ricoh Open, Хертогенбош (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:00
    ....
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бристъл Сити - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Карабао къп, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Канада, повторение
  • 13:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 13:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Канада, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Американско чудовище: Епизод 5
  • 11:55
    Сянка на съмнение: На правилното място в неподходящия момент
  • 12:50
    Почти ми се размина: Женкар
  • 13:45
    Тайните на семейния живот: Болна и побъркана
Пълна програма
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 11:10
    "Лейди и Скитника", анимация, САЩ, 1955; реж. Клайд Джероними, Уилфред Джаксън, Хамилтън Луске, [0+]
  • 12:30
    "Грейвс I, 9 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Франк Корачи, с Ник Нолти, Села Уорд, Скайлар Остин, Хълен Йорк, Крис Лоуел, [12+]
  • 13:00
    ""Два метра под земята" ООД II, 12 еп. - Истината за Бренда", драма, САЩ, 2002; реж. Майкъл Енглър, с Питър Краус, Майкъл Си Хол, Франсис Конрой, Лорън Амброуз, Фреди Родригес, [15+]
  • 14:00
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    "Игра на тронове І, 4 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2011; реж. Брайън Кърк, с Шон Бийн, Марк Ади, Питър Динклидж, Лина Хийди, Мишел Феърли, [18+]
  • 12:25
    "Средностатистическо семейство ІХ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 12:45
    "Средностатистическо семейство ІХ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Виктор Нели Джуниър, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 13:05
    "Средностатистическо семейство ІХ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Долнораковско масло или да отгледаш чесън (образователен филм за селски туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Дълбок дол (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите за жени
  • 12:00
    Волейбол: Лига на нациите
  • 14:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 16:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 11:30
    Лека атлетика: Диамантена лига
  • 13:30
    Колоездене: "На колела"
  • 14:00
    ММА: Класика от UFC
  • 15:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 11:35
    Shimmer and Shine
  • 12:00
    Котарачетата
  • 12:05
    Котарачетата
  • 12:06
    Денят, в който Хенри срещна...
Пълна програма
  • 11:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 3, еп. 4, САЩ, военен, 2016
  • 12:15
    Селцето, сезон 2, еп. 6, Великобритания, драма, 2014
  • 13:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 9, Канада,Великобритания, криминален/мистерия, 2008
  • 14:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 7, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма
  • 11:00
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 12:15
    Копнеещи сърца
  • 14:15
    Войната в "Роял палас"
  • 16:00
    Мюмю
Пълна програма
  • 11:40
    Пиу!
  • 13:00
    Проект "Динозавър"
  • 14:20
    Преди да кажеш "Да"
  • 15:50
    Тратория
Пълна програма
  • 10:50
    Сниф и призрачният замък
  • 12:10
    Брат и сестра
  • 13:45
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 15:15
    Неговото дело и слава: Американският Сион
Пълна програма
  • 11:00
    The Pulitzer at 100
  • 12:35
    Sex, Death and Bowling
  • 14:10
    Mad Men
  • 15:00
    Miss Stevens
Пълна програма
  • 10:00
    Freeride World Tour 2018
  • 12:00
    World Snowboard Tour 2017
  • 12:30
    SFR Freestyle Tour 2016
  • 14:00
    Live Recap Burton US Open 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 11:55
Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 4
e-kids 11:55
Кученце в джобче - анимационен сериал
PRO 7 11:55
"Как срещнах майка ви" - сериал
AXN White 12:00
Откуп; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2017
National Geographic 12:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 9-и епизод, повторение
Eurocom 12:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Mtel Sport 2 12:00
Голф: Райдър къп
Ring.BG 12:00
УЕФА Лига Европа: Дюделанж - Милан

Всички предавания

Филми

Cinemax 11:45
"Наистина съм изгубил слънцето на Земята", драма, Швейцария, 2017; реж. Елен Навериани, с Катя Нозадзе, Даниъл Антъни Онуука, Бианка Шигурова, Нино Джиоргобиани, Мариам Чачия, [12+]
Skat+ 11:45
" Пенчо Славейков и Мара Белчева" - документален филм
TVT 12:00
Варна - Първата Европа (2 част) на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
AXN White 12:00
Откуп; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2017
HBO3 12:00
"Бронзовата градина I, 3 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}