ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 10:30
    Здравето отблизо /най-доброто/ здравно предаване с водеща Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп.4
  • 11:15
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп. 2
  • 12:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал , с.2, еп.10
  • 13:00
    "Бойни старчета" - комедия, спортен ( САЩ, 2013), режисьор - Питър Сегал, актьори - Робърт де Ниро, Джон Бернтал, Алън Аркин, Ким Бейсингър, Силвестър Сталоун, Кевин Харт, Хан Сото, Гриф Фърст, Кари Лазар и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6 /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1 /п/
  • 13:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 09:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
  • 10:30
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
  • 11:30
    Формула Е: Състезание в Цюрих, обзор
  • 12:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство във Франция, финал, мъже
  • 10:30
    Колоездене: Критериум Дуфине, седми етап
  • 11:30
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
  • 12:30
    Формула Е: Състезание в Цюрих, обзор
Пълна програма
  • 10:20
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    Strongman Champions League
  • 12:50
    Jet Truck
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Гран Канария, пети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нант - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Рома - Милан
  • 12:00
    Италия, Серия А: Каляри - Наполи
  • 14:00
    Италия, Серия А: Милан - Интер
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Ювентус
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 10:25
Риболовни войни, сезон 1, еп. 10
Viasat Nature 10:25
Операция "Айсберг", сезон 1, еп. 1
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:20
Тенис: Онс Джабер - Анастасия Севастова (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
AXN Black 10:25
Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 11:00
Тенис на маса: Световен тур, шампионат на Австрия
MAX Sport 1 11:00
Тенис: ATP Лондон

Всички предавания

Филми

HBO3 10:20
"Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
EPIC Drama 10:30
Едно френско село, сезон 1, еп. 2, Франция, драма/исторически, 2009
Bulgaria ON AIR 10:30
Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Diema Family 10:30
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}