ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва сутрешен информационен блок с водещи Боряна Черганова, Илия Илиев и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 10:30
    Здравето отблизо /най-доброто/ здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 1
  • 09:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп. 1
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп.4
Пълна програма
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 2 /п/
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 1 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
  • 08:00
    Тенис: Открито първенство във Франция, финал, мъже
  • 09:30
    Световен шампионат за издържливост: 24 часа на Льо Ман 2017, обзор
  • 10:30
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Открито първенство във Франция, обзор
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: 8 часа на Ошерслебен, обзор
  • 08:30
    Формула Е: Състезание в Цюрих, обзор
  • 09:30
    Тенис: Открито първенство във Франция, финал, мъже
Пълна програма
  • 07:25
    Jet Truck
  • 07:50
    Sports Adventure
  • 08:15
    Sports Adventure
  • 08:40
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Гран Канария, пети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Аталанта
  • 10:00
    Италия, Серия А: Рома - Милан
  • 12:00
    Италия, Серия А: Каляри - Наполи
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:45
Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 4
Fox Life 07:45
Татенце - четвърти сезон, еп. 10
Fox Crime 07:45
Отдел "Разследване" - сезон дванадесет, еп. 13
Viasat Explorer 07:55
Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
bTV Action 08:00
"Библиотекарите" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Ботев Враца - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
MAX Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 2 08:00
Тенис: ATP 500 Ротердам Полуфинален мач
MAX Sport 3 08:00
Футбол: Италианска Серия А Каляри - Парма

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 07:45
Пипи бяга от вкъщи Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1970
Vivacom Arena 07:51
Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
HBO 2 07:55
"Маша и мечокът ІІ, 13 - 16 еп.", анимация, Русия, 2014, [0+]
RTVi 08:00
Детски филми
TVT 08:00
На черква в Брацигово (образователен филм за религиозен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}