ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:00
    Култура.БГ /п/
  • 03:00
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 04:05
    Дойче Веле: Шифт /п/
  • 04:20
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Приятели" - сериал, с.9
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.12, еп. 3
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 01:30
    "Мотив" - сериен филм, 4 сезон
  • 02:30
    "Докоснати от слънцето" - сериен филм
  • 03:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Мотив" - сериен филм, 4 сезон /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев /п./
  • 04:10
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 01:55
    Морски детективи; сезон 12, епизод 14, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 02:40
    Морски детективи; сезон 12, епизод 15, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 03:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 2, драма, мистерия, 2013
  • 05:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 01:40
    Чудовищата в мен: Моята адска отпуска
  • 02:35
    Челюстите са отново у дома: завръщането на големите бели акули
  • 03:25
    Ветеринар сред дивата природа: Гепардите от пустинята
  • 04:15
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 6
Пълна програма
  • 01:35
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 02:00
    Нощен журнал
  • 02:20
    "Връчването на наградата за радио Krone 2018"
  • 03:55
    "Бележката с желанието" - романс, ФРГ, 2018
  • 05:10
    "Кройман" - скеч шоу
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 01:40
    В близък план /п/
  • 02:10
    №1 Туризмът: Балетните фестивали на Варна /БНТ 2 Варна/п/
  • 02:40
    Хензел и Гретел: Воини на магията игрален филм /п/
  • 04:00
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
Пълна програма
  • 02:05
    My Knight and Me
  • 02:15
    My Knight and Me
  • 02:25
    My Knight and Me
  • 02:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 01:15
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп.4
  • 02:15
    "Библиотекарите" - сериал, с.2 еп.6
  • 03:30
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп.3
  • 04:15
    "Монк" - сериал, с.8, еп.6
Пълна програма
  • 02:00
    "Прераждане" - драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор - Джонатан Глейзър, актьори - Никол Кидман, Камерън Брайт, Дани Хюстън, Лорийн Бъкол, Алисън Елиът и др.
  • 04:30
    "Отново и отново" - сериал
  • 06:00
    "Отново и отново" - сериал
  • 08:00
    "Хрониките на Шанара" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 03:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 05:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 03:10
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 02:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 00:30
    "Шест дни, седем нощи", приключенска комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
  • 02:10
    "Тигрица", драма, Германия, 2017; реж. Якоб Лас, с Ела Румф, Мария-Виктория Драгус, Ено Требс, Орсе Фелдшау, Бенямин Луцке, [18+]
  • 03:45
    "И тук се намесвам аз", драма, САЩ, 2017; реж. Винсънт Грашоу, с Арман Дарбо, Сойър Барт, Мелани Лински, Джъстин Лонг, Тони Хейл, [15+]
  • 07:00
    "Ангел мой", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Хари Клевен, с Елина Льовенсон, Фльор Гефрие, Хана Будро, Мая Дори, Франсоа Вансонтели, [15+]
Пълна програма
  • 00:55
    "Раната", драма, ЮАР, 2017; реж. Джон Тренгов, с Накане Туре, Бонгъл Мантсай, Низа Джей Нкоини, Геймлиле Бована, Тобани Мселени, [18+]
  • 02:25
    "Освен ако...", драма, Канада, 2016; реж. Алън Гилсенън, с Катрин Кийнър, Мат Крейвън, Хана Грос, Клои Роуз, Абигейл Уинтър, [18+]
  • 04:00
    "Зима", драма, Великобритания, 2015; реж. Хайди Грийнсмит, с Томи Фланаган, Том Пейн, Стейси Мартин, Бил Милнър, Жюдит Годреш, [15+]
  • 05:10
    "Борсови войни", комедийна драма, САЩ, 1993; реж. Глен Джордан, с Джеймс Гарнър, Джонатан Прайс, Питър Ригерт, Джоана Касиди, Фред Далтън Томпсън, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Newsroom
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 04:00
    Cuomo Prime Time
Пълна програма
  • 01:30
    "Борбата на Пола" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Борбата на Пола" - теленовела
Пълна програма
  • 01:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 9 /п/
  • 06:30
    "Гореща зона" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Какво може да е това?: Зверове от изгубената джунгла
  • 03:00
    Островът на змиите и скритото съкровище: Вход към тайната
  • 04:00
    Последните жители на Аляска: Епизод 1
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Chevy LUV от 1980
Пълна програма
  • 01:20
    Ловци на митове: Кастингът: Предизвикателството на специалните служби
  • 02:10
    Грандиозни строежи: Мост-гигант
  • 03:00
    Невероятни инженерни грешки: решения: Епизод 4
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Моторни колесници
Пълна програма
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
Пълна програма
  • 02:00
    "Тайните на мозъка"
  • 03:00
    "Последен шанс да видим"
  • 04:00
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 04:30
    "Загадките на еволюцията"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Дон Матео - 24 еп. - Сериал
  • 03:00
    Истинският Родриго - 32 еп. - Сериал
  • 04:00
    Сладка тайна - 62 еп. - Сериал
  • 05:15
    Сладка тайна - 61 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Страници от живота - 114 еп. - Сериал
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
Пълна програма
  • 02:05
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, квалификация
  • 02:30
    Спускане с шейни: Световна купа в Калгари, мъже, втори манш
  • 03:15
    Спускане с шейни: Световна купа в Калгари, двойки, втори манш
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, четвъртфинали
Пълна програма
  • 02:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, четвъртфинали
  • 04:00
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, квалификация
  • 05:30
    Куриози
  • 06:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, шести ден
Пълна програма
  • 01:00
    Viasat Explore се завръща в 06:00 ч.,
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
  • 07:00
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 7
  • 07:20
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 01:20
    X Games - Minneapolis
  • 02:10
    Immaf European Open
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:00
    Строежи за милион долара
  • 02:30
    Строежи за милион долара
  • 03:00
    Стаи за милион долара
  • 04:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 01:45
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 2
  • 02:10
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 3
  • 02:40
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 5
  • 03:05
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
  • 02:10
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 8
  • 03:00
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 9
  • 03:45
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 00:30
    "Счетоводителят", крими - екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 02:35
    "Зад свещника: Моят живот с Либерачи", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Содърбърг, с Майкъл Дъглас, Мат Деймън, Дан Акройд, Скот Бакула, Роб Лоу, [15+]
  • 04:35
    "Обиколка на аптеките", документален, САЩ, 2017; реж. Джейк Шимански, с Долф Лундгрен, Джулия Ормонд, Анди Самбърг, Орландо Блум, Уил Форте, [18+]
  • 07:00
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    Забранена история, сезон 4, еп. 5
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 9
  • 03:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 10
  • 03:35
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Днес водим децата в службата си
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Фактор "мама"
  • 02:45
    Американски антиквари: Кралицата на късмета
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Хеликоптер като за президент
Пълна програма
  • 01:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон, 5 еп.
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 90 еп.
  • 03:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 01:50
    "Томас и приятели"
  • 02:10
    "Мончичи"
  • 02:30
    "Бери и Доли"
  • 02:40
    "Узли и Пип"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:15
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:45
    "Плашила" - ужаси с Тед Вернон, Майкъл Дейвид Симс.
  • 03:05
    "Малоун" - екшън / драма с Бърт Рейнолдс, Клиф Робъртсън, Синтия Гиб, Лорийн Хътън.
  • 04:35
    "На прага на лудостта" - ужаси / трилър с Глинис Барбър, Бен Коул.
  • 05:25
    "Американски дракони" - екшън / криминален с участието на Майкъл Бийн, Лорена Гейл.
Пълна програма
  • 02:00
    Сейфуърд - тв игра
  • 02:30
    Сейфуърд - тв игра
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    2018 MTV Video Music Awards
  • 04:55
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:45
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 2
  • 02:15
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 3
  • 02:40
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 4
  • 03:10
    Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 02:00
    Мегазаводи, еп. 6
  • 03:00
    Мигове от катастрофата, еп. 9
  • 03:45
    Жив или Мъртъв, еп. 12
  • 04:10
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 7
Пълна програма
  • 01:50
    Смърт, смут и сурикати, еп. 5
  • 02:35
    Тайният живот на хищника, еп. 1
  • 03:20
    Тайният живот на хищника, еп. 2
  • 04:10
    Животински боен клуб, еп. 2
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Билярд: Москони къп, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:05
    Филм
  • 02:35
    "Времето ще покаже"
  • 03:25
    "Мъжко / Женско"
  • 04:10
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 02:00
    "Последните рицари" - приключенски екшън филм, U, 2015
  • 04:15
    "Червените скали: Red Cliff" - историческа драма, С, 2008
  • 05:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:00
    "Мама" - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Звездни отбори
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 01:30
    "Ултимативното чарт шоу - Най-доброто от 2018-та!"
  • 04:55
    "Добре дошли при Марио Барт!" - комедийно шоу
  • 05:05
    "Линии на живота" - лекарски сериал
  • 06:00
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 03:00
    Вести
  • 03:35
    Вести-Москва
  • 03:50
    "За най-важното"
  • 04:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:40
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 03:05
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
  • 04:25
    "Лоши майки" - скеч комедийно шоу
  • 04:45
    "Ladykracher" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 02:00
    "Прокудени от бащин край" /повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Край Босфора" /повторение/
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 01:00
    Моята голяма нощ- драма,Испания, 2015, Режисьор: Алекс де ла Иглесиа,в ролите: Рафаел, Марио Касас, Бланка Суарес
  • 02:45
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Моята необикновена бременност: Епизод 4
  • 02:48
    Чудати тела: Момчето без очи
  • 03:36
    Не искам кожата ми да виси: Карлинда и Карън
  • 04:24
    Кажете ДА на булчинската рокля: Направете място и за младоженеца
Пълна програма
  • 02:00
    Предание за река Горица и Овчаренския водопад, с.Овчарци
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 03:30
    Турция - приказка без край
Пълна програма
  • 02:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути
  • 03:00
    Екстремни писъци
  • 03:30
    Екстремни писъци
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 02:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути
  • 03:00
    Екстремни писъци
  • 03:30
    Екстремни писъци
  • 04:00
    Ловци на духове по света
Пълна програма
  • 00:10
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 02:10
    Снайперисти, Германия,Великобритания,САЩ, екшън/драма/военен, 2005
  • 05:00
    Герой на Коледа, Канада, драма/романтичен, 2016
  • 06:30
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
Пълна програма
  • 02:00
    "Да нарисуваш вярата: Иконописецът" - IV част, документален филм
  • 02:30
    "Класически коли" - 1 еп., документална поредица
  • 03:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 03:30
    "Анджелина Джоли: Поглед отблизо" - документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 3
  • 02:30
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 4
  • 02:50
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 15
  • 03:15
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:45
    Касъл - трети сезон, еп. 22
  • 02:40
    Империя - четвърти сезон, еп. 4
  • 03:30
    Убийството на Джани Версаче: Американска криминална история - първи сезон, еп. 7
  • 04:25
    "Ченс" - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 01:25
    "Дог и Бет: на лов" - 7 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 21 еп.
  • 02:40
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 10 еп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 10 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 00:20
    "Размянaта" - комедия с уч. на Джейсън Бейтман, Райън Рейнолдс, Оливия Уайлд, Лесли Ман, Алън Аркин и др. /п/
  • 05:45
    "Нощна смяна" - сериал, сезон 3 /п/
  • 06:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 7
  • 08:30
    "Маймунски работи" - семейна комедия с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кейт Купър и др. /п/
Пълна програма
  • 01:45
    Must Love Cats: Episode 7
  • 02:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Pacific Island
  • 03:15
    Murder Shift: Where There's Smoke
  • 04:00
    Codes and Conspiracies: The UFO Cover-Up
Пълна програма
  • 02:00
    Невероятни сватбени торти
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:05
    Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, квалификация
  • 02:30
    Спускане с шейни: Световна купа в Калгари, мъже, втори манш
  • 03:15
    Спускане с шейни: Световна купа в Калгари, двойки, втори манш
  • 04:00
    Снукър: Открито първенство на Обединеното кралство, четвъртфинали
Пълна програма
  • 00:30
    "Счетоводителят", крими - екшън - трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 02:35
    "Зад свещника: Моят живот с Либерачи", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Стивън Содърбърг, с Майкъл Дъглас, Мат Деймън, Дан Акройд, Скот Бакула, Роб Лоу, [15+]
  • 04:35
    "Обиколка на аптеките", документален, САЩ, 2017; реж. Джейк Шимански, с Долф Лундгрен, Джулия Ормонд, Анди Самбърг, Орландо Блум, Уил Форте, [18+]
  • 07:00
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Бънсен Звяра
  • 02:35
    Бънсен Звяра
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    Welcome To The Weekend!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 01:40
    Forbidden: Dying for Love: The Girl with the Gold Earring
  • 02:35
    Forbidden: Dying for Love: Laws of Attraction
  • 03:30
    Forbidden: Dying for Love: Hell's Angel
  • 04:25
    Heartbreakers: Shot Through the Heart
Пълна програма
  • 02:00
    Up Close With: Matthias Dandois
  • 02:31
    Up Close With: Caroline Buchanan
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Mick Fanning
  • 03:31
    Up Close With: Shanaze Reade
Пълна програма
  • 01:50
    Ducks Unlimited
  • 02:15
    Madfin Shark Series
  • 02:35
    Madfin Shark Series
  • 03:00
    Pro Team Journal
Пълна програма
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Днес водим децата в службата си
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Фактор "мама"
  • 02:45
    Американски антиквари: Кралицата на късмета
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Хеликоптер като за президент
Пълна програма
  • 02:00
    Мигове от катастрофата, еп. 9
  • 02:45
    Жив или Мъртъв, еп. 12
  • 03:10
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 7
  • 03:30
    Мигове от катастрофата, еп. 9
Пълна програма
  • 02:00
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Приятели" - сериал, с.9
  • 04:50
    "Опасни улици"- сериал, с.12, еп. 3
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
Пълна програма
  • 02:05
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 8, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 03:05
    Ханибал; сезон 2, епизод 2, драма, трилър, САЩ, 2014
  • 03:50
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 04:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 01:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 22, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 02:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 23, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 03:15
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 45, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 04:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 36, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 01:55
    Чудовището в семейството ми: Дейл Хоснър
  • 02:50
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Робърт Блейк
  • 04:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
  • 04:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
Пълна програма
  • 00:40
    Убийствено танго
  • 02:55
    Американско оръжие
  • 04:45
    Копоите
  • 05:45
    Свенгали
Пълна програма
  • 01:05
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
Пълна програма
  • 01:46
    Ebony Beauty Fucked Hard In Casting (18+)
  • 02:10
    Southern Hospitality (18+)
  • 02:31
    Hot Latina Teaches Booty Workout (18+)
  • 02:55
    The Future Of Fucking (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:30
    World Grand Prix Fight TNA, Tatneft Arena, Kazan, Russia 07.12.2018
Пълна програма
  • 02:00
    Rip Curl Pro Portugal: Behind the Scenes
  • 02:16
    Custom 2
  • 02:30
    CPH Open 2018
  • 03:00
    Saint Dennis
Пълна програма
  • 01:20
    История на оръжията (Series 1): По-бързи от врага (Episode 5)
  • 02:10
    Кодът на Гауди
  • 03:05
    Рим: империя без предел (Series 1): Империум (Episode 3)
  • 04:05
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната (Series 1): Оръжия от легендите (Episode 7)
Пълна програма
  • 02:00
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
  • 02:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 05:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 01:20
    Movie soundtracks by Spike Lee & Terence Blanchard - LOTOS Jazz Festival
  • 02:15
    Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
  • 03:05
    Dave Holland trio feat. Chris Potter & Obed Calvaire - Zadymka Festival
  • 04:00
    The Sound of New York - Gerald Clayton
Пълна програма
  • 01:40
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 19-и епизод, повторение
  • 02:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Витоша - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    Тенис: Киченок/Киченок - Аояма/Мирозава (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - двойки финал и награждаване, повторение)
  • 07:05
    Тенис: Юлия Гьоргес - Ашли Барти (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - I полуфинал, повторение)
  • 09:05
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Куан Уан (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - II полуфинал, повторение)
  • 10:35
    Тенис: Ашли Барти - Циан Уан (2018 WTA Elite Trophy, Джухай - финал, повторение)
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Финикс Сънс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 01:40
    Забранено: Гладни за любов: Момичето със златната обеца
  • 02:35
    Забранено: Гладни за любов: Законите на привличането
  • 03:30
    Забранено: Гладни за любов: Ангелът от Ада
  • 04:25
    Сърцеразбивачи: Прострелян в сърцето
Пълна програма
  • 02:00
    "Епизод", (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 01:55
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
  • 04:20
    "Междузвездни войни: Последните джедаи", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Райън Джонсън, с Марк Хамил, Кери Фишър, Адам Драйвър, Дейзи Ридли, Джон Бойега, [12+]
  • 07:00
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
  • 09:25
    "Дежавю", фантастичен екшън, САЩ, 2006; реж. Тони Скот, с Дензъл Уошингтън, Паула Патън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Адам Голдбърг, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    "Стая 104 II, 4 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018, [18+]
  • 02:30
    "Бягство по учебник І, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Бен Стилър, с Бенисио Дел Торо, Патриша Аркет, Пол Дано, Ерик Ланг, Бони Хънт, [15+]
  • 03:35
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 06:20
    "Проектът"Токио"", късометражен, САЩ, 2017; реж. Ричард Шепърд, с Елизабет Мос, Ебън Мос-Бакрач, Шусака Какизава, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Долнораковско масло или да отгледаш чесън (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 01:40
    Вавилон в Берлин, сезон 1, еп. 8, Германия, 2017
  • 02:30
    Полдарк, сезон 1, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 03:40
    Едно френско село, сезон 2, еп. 6, Франция, исторически/драма, 2011
  • 04:30
    Едно френско село, сезон 2, еп. 7, Франция, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 01:50
    Uncertain Terms
  • 03:00
    Movie Talk
  • 03:30
    Jig
  • 05:15
    Some Voices
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Италия - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 03:15
    Футбол: Швейцария - Белгия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 05:40
    Светът на конете
  • 06:10
    Колоездене: Тур дьо Франс критериум на Шанхай обзорна програма
Пълна програма
  • 01:40
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 02:10
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 03:15
    История.bg Строителите на съвременната България /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата" /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес - Реал Мадрид
  • 03:15
    Баскетбол: Евролига Панатинайкос - Фенербахче
  • 05:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд - Венло
Пълна програма
  • 02:00
    MMA: UFC Fight Night Жуниор Дос Сантос срещу Тай Туиваса
  • 05:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леванте - Атлетик Билбао
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Колорадо Авеланш - Сейнт Луис Блус
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Шампионска лига ЦСКА Москва - Виктория Пилзен
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Интер
  • 06:00
    Футбол: Байерн ТВ Вердер Бремен - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Виляреал
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}